2pac سناتور

• مرد
  • 42
  • محل زندگی: yalova-turkey
پسند های دریافتی
1،199
کاپ ها
4
مشاهدات پروفایل
476
  • چطوری جیگر؟
    دل تنگتیم پیرمرد

• ارادت نیما جون، ما بیشتر دلتنگیم کاکو

همیشه خوش و سلامت باشی عزیزم❤️

• sher besyar ziabaii bod azat mamanonam babatesh ♥♥♥

• سلام

هرچند چندبار الکی منو دروغگو کردیدخخخخ

اما ممنون ازتون که کاملا شفاف و با صداقت هستید.

کاشک میموندید تو سرور.

شاید بشه سرور دیگه ای در رکاب شما شاگردی کنم.

ممنون

• درود مازیار جان، بنده عذر میخوام اگر صحبت نابجایی کردم ، شرمندگیش برای من عزیز، کلا وقتی از طرف من چیزی گفته میشه که نگفتم زود بهم میریزم حالا چه این بازی چه بیرون بازی

باز هم معذرت، اگر عمری باقی باشه و سایت خوبی هم پیدا بشه منم خوشحال میشم در کنار شما کسب تجربه کنم استاد

• مخلصم عزیزم

عذرخواهی ازجانب منه که شمارو اذیت کردم.

بسیارخوشحال میشم درکنارشما عزیزان به عنوان یک پلیر ساده بازی و اموزش ببینم.

• سلام علیکم.

ارادت در جریان است محسن جان.

بنده از صحبت با شما استقبال میکنم.

بنده در تلگرام هستم در خدمتتون. همچنین در واتس اپ. شماره ام اینه 09173360508

@S_M_Loghman_Dastgheyb

• واتساپ همو که داریم لقمان جون

اوکی بنده سر فرصت میرسم خدمتتون

• سلام محسن جان قصد جسارت ندارم نمیخواستم توی فروم بگم و رفاقتمون بهم بخوره ولی من چند تا سرور اتفاقا" واندر را صد کردم اتفاقا" اولین ورژن 4اکانت king toten که جلوی همین علیرضا ایران بودیم

اما جهت روشن شدن قضیه توی جلسه متا من و مجید پرشیا هم اعلام کردیم نظرمثبت روی شمال غرب داریم ولی الان منفعت ساید جنوب شرق هست مازیار اول با شما اومد صحبت بکنه که شما قبول نکردی

• مسعود خان اول سرور شما فرمودی مازیار تو گروه تلگرام امرداد هست میخوای بگم بیاد با محمد علی برای اختلافاتی که ایشون با بچه های ما زمان ورودشون داشتن صحبت کنند , بنده گفتم اول خودم با محمد علی صحبت میکنم که صحبت کردم حل شد , پس از اون شما به شمال شرق رفتید گفتید دوستانتون رفتند اونجا بنده هم تشکر کردم ازتون تا اینجا درسته?

پس از اون مازیار خواستار یه جلسه با ما شد , شما در جلسه حضور نداشتید شاید نمیدونید یا اشتباه به عرضتون رسوندن

نه دوستان حرفی از متا زدند نه ما, مازیار گفت شما برنامتون چیه بنده گفتم خب مشخص هست توی جنگ با جنوب شرقیم , گفتند به نظرتون ما چکار کنیم? بنده گفتم شما صلاح کار خودتون رو بهتر از من میدونید ولی اگر من بجای شما بودم به سایدم رسیدگی میکردم و از این درگیری بین دو هم مرز سایدم بهترین استفاده رو میکردم برای صد کردن واندر سایدم , همین و همین بود

نه دست ردی بود و نه اصولا پیشنهادی

اینکه شما حتی جلسه هم گذاشتید برای متا منو بفکر فرو میبره که شما کجای کارید و البته خوشحال شدم که زودتر از گند زدن و بی ادبی های پلیرهای این سایت بخاطر گند زدن ادمین خداحافظی کردیم

• جواب تو اینجا میدم رشد کردن اونجا منظور اکانت بوده نه خودت پس درست صحبت کن و زیادتر از دهنت حرف نزن

• مارو دور ننداز .... ما هنوزم کاکو هستیم محسن

• چش مایی کاکو

سطح فروم ماشالا بالاست به سن ما نمیخوره ارور میدیم :دی

• ولی انصافا بازیگرای خوبی دارین کاکو در حد شبکه استانی هستن دیگه....فرمون بده

• اون که قبلشم گفتیم شما نکته رو نگرفتین کاکو

گفتیم بحث مولتی و اینا از نظر ما تموم شدست و الانم ایستگاهتونو میخواییم بگیریم ، موفقم بودیم

نکته رو نگرفتی :دی

ایشالا بیشتر میشناسیمون کاکو