Posts by Navid.Eagles

سلام شب همگی خوش

سلام کسرا جان

با اجازتون من تحقیقی در این مورد کردم و در مورد ناتار های با جمعیت بالا و منابع بیشترشان

از آنجایی که خوب سرور یه جورایی عدم بازی با مالتی و باته این مقدار ناتار و منابع یک حرکتی فکر میکنم برای رفع نیاز به مالتی فراوان و صنعتی و هیبریدی و غیره باشه

در مورد کاتا ناتار تست کردیم.. تاتاری اضاف نشد(یعنی کاتا ناتار جمعیت پایین و اد جدید ناتار)

ولی احتمال هست عقب تر یا در مختصات دیگری اد شده باشه.

در مورد اینکه در کنار کسی ده بزنیم و ناتار اد بشه🤔😲

نشنیدم. این مساله رو..

یه جورایی صلاح به این است که اولا ناتاری کاتا نشه یا چیف و ساید بتونه بهره درست رو ببره..

پ ن :یه ناتار اسکات کشیدم حدوود 200 ک منبع.......

Dr.navid

سرباز جنوب غرب خسته 😉

(غرب نه شرق... نه شمال..... غرب غرب غرب تا ابد)

💓

سلام به همه دوستان و

خسته نباشید تا اکنون سرور

امکانش هست یه نگاهی از سروز رو کسی بیاد بگه به ما؟

شمال /شرق /غرب

حذف کردند؟

ایا تیمی در حال ادامه بازی هست در آن قسمت سرور؟

وضعیت کلی چگونه است! کتیبه ها هم حذف شد!

بک آپ؟ 😲 فکر نمیکنم و قطعا شایعه ای بیش نیست..

پ ن :دوستان اشاراتی دیدند از اینکه اونور پلی دادن عزیزانی... اگه این مساله هم هست بد نیست یه شفاف سازی هم بشه..

بخصوص خروج ایدین عزیز از سرور 1 یک جورایی شبه بر انگیز بود.. اینطور تداعی شد ورود افراد خاص با خروج ایشون یکی شد..

متشکرم.. منتظر جوابتون هستم 💓

Dr.navid

مشکلِ امروزه ی دنیا به جز اخلاق نیست

راه حل آن ولی با زور یا شلاق نیست

روی کاغذ "بهترین مخلوقِ عالم، آدم است "

جمله اما دست باد است و بجز اوراق نیست!

حرف ها و جمله های ما همه اخلاقی اند

در عمل، اما خبر از فعل یا مصداق نیست

وضع قانون هم اگر در کار تأثیری نداشت

چون که اخلاقی شدن با عهد یا میثاق نیست

از جهان، از خود گذشتن، راه حل مشکل است

برنیاید از کسی که عاشق و مشتاق نیست

مثل هر جایی که انسان مشکلی پیدا کند

پای عشق آید میان، دیگر عمل هم شاق نیست

بگذر از خود، نگذری، روزی زمان خواهد گذشت

چون جهان، جایی برای ماندن و اتراق نیست

دکتر

سلام به ابولفضل عزیز

اول که سلام جانم.. یکم آرووم باشه تخته گاز یه مقدار داری زیادی تند میزنی ها🤦‍♂️.. عزیزم به عنوان به فروم نویس یه مقدار زیادی داری جلو نمیری (مخاطب شمایی بدون سمت خاص در ساید) مگر من به شاهد کاری دارم عزیزم.. در سرور قبل هم ما شهاب رو داشتیم تو تیم مقابل.. هدف نفع به تیم ما بود

متاسفانه سطح بازی شما نمیگم پایین ولی هنوز کم تجربه هستی یعنی نسبت به یک لیدر دید خیلی خیلی کمتری داری..

عزیزم جاسوسی جز بازی هست و ببین لقمان عزیز هم در 3 پست قبل تایید کرد اینکه شما به چیزی اعتقاد نداشته باشی دلیل میشه به پاک و درست بودن؟😲

الان شما تو اس دبل برا آن دبل توپ میزنی 1 نفر تا به امروز آمد به شما بگه چرا این کار رو میکنی.. نه به راحتی حتی تشویقت کردیم گفتیم یه فروم نویس خوب

این حجم از عصبانیت رو درک نمیکنم.

بیین. جانم من بدون هیچ تیمی و بدون هیچ پشتوانه ای وارد ساید اس دبل شدم درسته؟ به قول شما با اد شما که خاطرم نیست ولی متشکرم

چه فرقی بین من است و شما؟ که هم اکنون من در ساید کاری انجام می‌دهم و شما عملا مضر برای سیاست های ساید؟..و منفعل در ساید 🤔

که سریع دووووویدی اومدی فروم از سمت دوستانت در آن دبل شانتاژ شدی که جو رو بر علیه من کنی.. میگم نگاهت کوچکه میگی نه..

سیاست نخ نما مساله اینه مثه همون اکانت فیک فرومی sw taem

شما من رو بی ادب خََطاب کردی یا اشتباه برداشت من بوده ولی عزیزم تا هم اکنون پستی از من ویرایش نشده چون دقت کن هنوز برای من چهارچوب مهمه..

جوابت رو دادم چون نامی از من آوردی جانم

.. عزیزم الان همین پست شما رو. کسی بخونی چَطور🤔

یه مقدار خنده دار نیست یک هو با کتونی فوتبالی بدو بدو میای فروم هیهات من اذله سر میدی🤦‍♂️

(یه مقدار جدی مشکوک هستیم به شما برای جاسوسی.. نمی‌خواستیم بهت بگیم که گفتم من.. یادت باشه دوستان شما این جا هستند و من مهمان)

پ ن :ارزش ها عوض می‌شوند یا ارزش ها..... 👏

پ ن :ابولفصل جان تاکید می‌کنم دیگر از شما بعدیه آقا معلم عزیزم پست خودتون رو حداقل 2 بار بخونید بییند مخاطب کیه.. هدفتون چیه!

فقط اسپم!.. (اسپم بد نیست و ما اسپمر های خوبی داشتیم در دوران فروم ایران)

ولی من نظرم رو. گفتم بهت داری رو لبه تیغی راه میری که امیدوارم بدونی کجاست..

پی وی واتساب در خدمت شما هستم اگه. سوالی برات بود مشکلی هم برای اسکرین نیست😂 و شواهد (جمع شاهد)

اگه میخوای یه مقدار دید وسیع تری بهت بدم از سیاست های کلی سایدها و سرور..

قبلش فقط اثبات برای عدم غش به سمت ساید دیگری.. یا این تیم خاص کام که واقعا خاطرم نیست یادت باشه که من همیشه سعی کردم بهترین نتیجه برای تیمم رو بگیرم

نه نهار با یکی.. یک هو مثل شما برسیم به نون پنیر عصرونه تو باغات مولتی.

(به هر حال قطعا صرفه بیشتری داشت! اک اکازیون با چند تا مولتی و گلد آزاد 🤦‍♂️)

راستی در مورد اثبات مساله ای بخصوص مولتی چون خلاف جریان بازی است

این رو یادت میدم یه مقدار بیشتر یاد بگیزی

اگر. کسی بتواند مولتی را اثبات یا جرمی در بازی را

حالا ما میگیم مولتی رو اثبات کنه میتوانه در پلیس جرایم اینترنتی شکایت خودش رو چه از ساید چه از نفر اراعه بده

پس ابولفصل عزیز میدونم اونور دوستانت گفتن بیا هوات رو داریم..

ولی یادت باشه

خونه خوبه.. دوست قدیمیش خوبه..

رقیبم با ادبش خوبه...

دگر. صلاح مملکت خویش خسروان دانند

دوست داریم زیاد تا😘

Dr.navid

دکتر جان درود

اول که واقعا دلم. نمیخواد ریپلایت کنم.. چون دقیقا حس کودکی را میدی به انسان که قاقالیلت رو گرفتند.. کی گرفته قاقالی این بچه رو بدید بهش..

دوم اینکه هر جا سرچ کردیم دریده به معنای پاره کردن لغوی و در فرهنگ نامه معین به معنای شخص...

بعد میگی ما شیرازی ها😂😂عزیزم این فرووم نقد و برسسی ساکنین شیرازه.. خوبی؟ چطور مَطوری؟

اگه هم منظورت دریده برای گرگ سانان بود که یه بحت دیگست..

دژکول میگیم بهتون بر میخوره...اخی..اصن بهم ریختم 🤦‍♂️عزیزم دژکوب سایتی برای متقلبین.. این چطوره؟

پست البرز یه چیزی هست بین تو و البرز؟

البته میدونم تقصیر خودت نیست یه مقدار نمیدونی فروم نقد و بررسی اصلا چی هست هدفش چی هست متاسفانه سطح بازی و درک بخصوص دقیقا معناش همونه که فکر میکنی یه مقدار پایین‌تر برات...

میگی ادب عزیز دلم فرق بین من و شما در آنه که پست شما توسط ادمین فروم ویرایش میشه به دلیل کلمات کنایه آمیز و پست من بدون ویرایش...

فرق خودت و من رو بدون... متاسفانه با خوشبختانه آخرین ریپلای من از شماست و شما در شان بنده نیستید.. جدی میگم واقعا نیستی ها... این رو قلبا گفتم.. چون فکر میکردم بدونی فرق کل کل بازی و اهانت رو 😘 ولی خوب نمیدونی.. یاد میگیری یه مقدار تجربه ات بیشتر بشه....

عزیزم بیشتز مراقب خودت باش

از این پست به بعد تو هر چی میگی. درست میگی بقیه بد بد بد.....

پ ن : #خاله شادونه های زمان خود را بشناسیم

شخصیت شما در دنیای مجازی با

خود واقعی شما برابر است..

ولی واقعا کلی خندیدم

بین من والبرز جان 😂😂😂😂😂

خیلی خوب بود.. خیلی...

تامام

Dr.navid

سلام بر همه عزیزان...

توپاک جان متاسفانه شما مرزهای کل کل رو در نوردیدی... از اونطرف 2 صفحه در میون میگی ادب واخلاق در فروم و کل کل در چهار. چوب از اون ور میشم عناصر خود فروخته!!! دکتر جعلی (هستم 😂) دریده 😲(سرچ کردم این رو اوه گاد)

ملت ارزش ندارند شما چه؟

یک بار دیگر گفتم دوباره میگم بخوان و دقت کن

سخنان شما باز تابی از شخصیت شماست.

این بخش اول در مورد اون صحبت هات

اخه عزیز جانم عنصر خود فروخته به کی؟

چرا باید اصلا سمت شما پست بزارم؟ یا شرق؟

مگه نپ داریم! متا؟ هرچی؟ رقیبیم. جانم ر ق ی ب

بخش کن برات کامل جا بیوفته...

یکمم زیاد تو جنوب غرب جولان دادید نه! اونم برای نفر خاصیه که یه مقدار اغماض میکنه براتون شما بخون لطف.. چون شنیدم خیلی خواهش کردید.. خیلییییییییییییییییی.

عزیزم دلیل نمیشه چون شما برای زدن امرداد اومدید یا بقیه هم اینطور...

هم سو بشیم با شما متقلبین بزرگ... البته این جسارت نشه در دژکول این مساعل کاملا جا افتادست 😂فروش همر کتیبه ساید مالتی فراوان فروش دف اد کردن همر منابع وو و و و و و

من سوالم این بود برای چی سروری آمدید که سر در سرور زده بدون وجود مالتی و بات...

داشتم رفرش میزدم دیدم دوباره پینوشت اضافه کردی.. فاقد اعتبار😂😂مگه دنبال اعتباریم از جانب شما 🤦‍♂️..

عزیزم.. گلم جانم

پست البرز رو بخون.. فکر کنم یکی از بهترین پلییر های حال حاضر تراوین ایران است... شما متاسغانه خودتون نمیدونید اصلا چی میخواید...

گلم زود درب دیپلماسی رو به روی ساید خودتون دارید می‌بندید ها.. یه مقدار تامل کن برای پست دادن.. یه مقدار فکر کن اگر داری.. بیشتر...

قرار نیست که هر کی انتقاد کرد بهتون.. بدویی بیای فروم نفس کش بطلبی اخه عزیزم...

پ ن :عزیزم این دوستانه است یه مقدار به نظرم نفس عمیق بکش در صحبت هات.. دوبار بخون مطلبی که میخوای بگذاری رو بعد بزار....

بده برای شما به عنوان لیدری در ساید که پست های شما هر کدامش مهمه اینطور خاله شادونه طور پست بزاری..

دوستون داریم زیاد تا.. 💓

تامام

Dr.navid

پ ن :

راستی اکانت من به همین نام هست میتونی امتحان کنی.. ما ممتحنیم کلا...

پ ن :جمهوزی دومینیکن 😂 واقعا بهنام عاشقتم اصن..

پست ها نظرات شخصی پلییر میباشد

(بدون تاثیر در سیاست های ساید😏)

سلام بر همه دوستان و خوانندگان فروم

یه مدت کوتاهی نبودم 🤦‍♂️اومدیم دیدم چه صحنه های دراماتیکی 😄...

خسته نباشید به دو ساید غربی/شمال و شرقی/جنوب

برای مهیج کردن به بازی برای خودشون و از برای ما هم که حداقل فروم جذاب‌تری رو می‌بینیم..

میبینم یه عده دوستان از سطح فروم گلایه می‌کنند جالبه این مساله که خودمون سطح فروم و پست های ما و رفتار درست تعیین کننده فضای اینجاست

(حالا نه اینکه رفتم کل پست های طرف رو هم خوندم 🤦‍♂️مثل نقاشی قلی 7 ساله از....)

در مورد مولتی بازی من نظرم با یوسف عزیز هم سو هست

ولی می‌بینیم. دوستان شمالغربی هر وقت عرصه رو تنگ می‌بینند(چت تلگرام معروف و یا مالتی) شروع به.... عجباااا... عجب.....

هر جور تو مپ نگاه می‌کنیم شمالغرب رو مشخصا پر از مالتی می‌بینیم.. نمیگیم بقیه ندارند دقت کنید زه جمله بنده نه اول و آخر... فرق بین کسی که 2 عدد داره با اونی که با برنامه اومده و 100 تا داره...

جرم جرم است ولی فرقه بین قتل عمد و تصادف جزئی..

و واقعا. متوجه نمیشم وقتی سر در سروری بازی بدون مولتی بات زده شده چه 🤔کاریه واقعا... از برای اینکه اثبات برد به هر قیمتی.

باز بیاید بگید جنوب شرق اینطوره.. بسیار جالبه هر چه. می‌بینیم از سمت شماست..

این وسط سخنگوی جنوب غرب رو که یک پیشنهاد عملی اراعه کرده و ایشون به عنوان یک دیپلمات خوب و لیدری عالی خود رو اثبات کرده به جانبداری متهم میکنید!!!!! جانبداری از جنوب شرق🤦‍♂️

متاسفانه این مساعل مالتی بازی داعم در حال تکرار شدن هست روی سخنم با عزیزان هر 4 سایده. دوستانی که بنده رو می‌شناسند می‌دانند هرگز به جز 1 اکانت.. اکانت دیگری رجیستر نکرده ام

ولی دیگه این کار که 30 تا قهرمان مصری رو این تایم بازی بزنیم به یک اکانت و بعدم بگیم کم تایم.. و همه پلییر دارند و وگ یا حسین بیا جواب بده احمدمون هست با پارتنرش😲 دیگه خیلی چیپ هست

پ ن :جمهوری دومینیکن:D ...

به نظرم ابولفضل این شعار رسمی کشور متبوع رو هم در نظر بگیر خدا، میهن، آزادی.....

پ ن ‌:اوه شنیدم امشب تو جنوب شرق خبر هاییه... خبری آمد خبری نزدیک است...بوم بومی بشه 🙈(کاکو نشد جلو خودم رو نگیرم‌ و نگم..)

پ ن : الان ما متوجه نشدم دژکوب بازی خوبه یا بد! یه جوری شد انگار تو منی و من تو... دچار دوگانگی شدم نه چند گانگی...

پ ن ‌:یه مساله ای ذهنم رو مشغول کرده که هدف اکانت امپریال از زدن اون ده فقط جنگ روانی بوده آیا! نیت و هدفی دیگر رو دنبال می‌کنند روز 25 بازی اعلان جنگ😲 تو سرور نرمال.. دقیقا نسخه ضعیفی از مجید اخلییوس که سایدی رو وارد جنگ و حاشیه می‌کرد و بعد دکمه حذف.. امیدوارم تکرار نشه

در ضمن عزیزان اگر با نقد شدن و یا تحلیل مشکل دارید عزیزانم چون بارها میبینم یک هو طرف با نانچیکو و پنجه بکس میاد تو فروم نفسسس کش کی گفته غرب بده یا شرق اًخه!!

مثال

(من 30 صفحه فروم رو عقبل جلو بردم اسمی از اکانت d. K ندیدم بعد طرف تو فروم یه پست 2 باره که اره چرا اسم اکانت ما رو می آورید و کی گفته پوش میزدیم.. خدای من به قولی تو عطر کدوم گلی لاولییی)

تامام

Dr.navid

این جا مانده بود...

خلاصه، کاری نکند کاری بشود بعد بگویید کاری شده..

ایدولوژی سوانز و یا هر انقلاب دیگری همیشه از برای مقابله با ظلم و خلافه.

گفتم نگید اگر. نشستیم کلی فکر کنیم به قطعیت برسیم بیینیم یه ساید کلا اضافه هست و بهتره برگرده به خانه خودش....

خلاصه نگید نگفتیم..

📍📍📍(آب‌نبات چوبی درمان عصبانیت)

نه دوغ و قهوه 🤦‍♂️

سلام.. روزتون بخیر..

تبریک به مدافع و مهاجم.. بابت مهیج کردن بازی. 😏

ولی یه نکته نسبتا مهمی که دیده شد خوب اکانت امپریال با زدن اون ده در وسط خاک اس ای یه مقدار زود عمل کرد و دقیقا اس ای یه تارگت همیگشی برای فیک هاش و آزادی عمل تو پلن هاش داشته باشد که خوب صبح این مهم رو دیدیم..

مساله بعدی

توجه آتون رو به فروم سرور همساده جلب میکنم یه پست از مدیر انجمن.. 🤦‍♂️

قابل توجه است..

پ ن َ:ایدین عزیز دلیل حذف رو بیان نمیکنید؟

ایا لیدر کلی در شمالشرق حذف می‌شود؟

فکر. میکردیم به آرامش نسبی رسیده اون َساید

بس دست‌خوش تحولاتی خداهد بود آن ای

در باب این مساله به صحبتی کنی ایدین جان

خوشحال میشوم 💚

پ ن ‌:سکوت دوستان شمالغربی در خور توجه هست..

پ ن: sw taem در. مواقع حساس هم زمان بعد انلاینی نفر خاصی و پست میزاره.. مخاطب خاص.. نکن زشته امو جان..

Dr.navid

سلام به همه دوستان عزیز در جامعه بزرگ تراوینی اسپید ترا..

یه مقدار جو فروم ملتهب بود و سعی کردم بیشتر خواننده باشم و امیدوارم پست اسپم محسوب نشه

اول اینکه عید بزرگ و مقدس روش هشانا رو بر شما تبریک میگم و آرزومندم همه انسان ها با ها دین و آیینی همواره پاک سرشت و سرشار از صلح و صفا و صمیمیت باشند

و امیدوارم

همیشه در زندگی هم چون ماه زیبا بدرخشید و در قلب هایتان نور خداوندگار روشن باشد💓💚

دوم اینکه دوستان همه حرفه ای هستید و من به عنوان عضو کوچک تر شما و برادرانه از شما تقاضا دارم همگان در نهایت احترام و در چهار چوب قوانین اخلاقی با هم کل کل کنیم و یادمان باشه این بازی بیش نیست و امروز رقیب هم و فردا دوست هم..

این دوستی ها است که ماندگارند و خوبی به به جا می‌ماند.

پ ن ‌:یه امروز نبودم 12 صفحه فروم 😲.. سایت مگه چند ساعت رفت دست تعمیر..

پ ن: بهنام 😂 خیلی دوست دارم.. فکر کنم بهنام تو امرداد مسول جنگ های روانی و استراتژیکه.اصن میگرده با الک تو قیمه دنبال ماست ها.. 😄

پ ن :یه تحلیل ریز و آماری یدی در دست آماده سازیه.. جالبه فکر. کنم...

پ ن :ولی جدی چه حکمتی هست امرداد هر وقت بازی میکنه یه کپ میره وسط ساید...جادو جمبل میکنید یا خاک جنوب شرق گیرایی داره..

پ ن :امید تایتان به مقدار فکر کنم تحلیل هات کلا داره عکس میشه.. مساله این است بودن یا نبودن

روزگار بر همگان خوش💓

Dr.navid

رکسان سوار خسته. 😶

سلام خدمت همه

امید جان سلام

دیسلایک. کردم فقط برای اینکه کاملا زدی تو جاده خاکی ها.. خوب داشتی جلو میرفتی که.. چی شد

متا غربی! شرقی🤦‍♂️🤦‍♂️

و اما دوست خوب من

امیدوار بودم دید بازتری داشته باشی به مساعل و عمیقتر ببینی

هم اکنون ساید غربی از نظر ما یه مقدار مالتی بازه و رو به جلو هتریک میزنه با اضافه شدن تیم های جدید بهشون سیاست شون دست خوش یه سری مساعل نامتناجنس میشه.. و در ادامه می‌بینیم که یه اعلام ریز می‌کنند از متای زود هنگام شمالی غربی (شمال) و بعد میرند در افق محو میشند

در مورد جذب پلییر ما هم به دنبال پلییر بیشتر میگردیم که بار ساید رو. کمتر کنیم و بتونیم قدرت بیشتری داشته باشیم (البته زیاد داریم ولی بیشتر بهتر)

ولی جانم این جور که دیده میشه اونور بیشتر عمل. کردند و حتی پا رو خط قرمزشون گذاشتند و حاصر شدن حتی با صنعتی باز ها در یک مسیر حرکت کنند

پ ن : 3 به 1 😄روی امرداد از برای چه هدفی!

حرفت مثل این میمونه که بخوایم.... 😂

به جمله ای بود میگفتن با خوک کشتی نگیر پیروز نمشی گلی میشه فکر. کنم همین بود رابطه خوبی داره نه!!!!

پ ن :هنوز منتظریم به شات ببینیم از غارت ها که فکر کنم سکوت رو ادامه بدند چون نشون میده حقایق رو.. توپاک عزیز به عنوان سخنگوی یه ساید یه مقدار بهتر نیست بهتر عمل کنی(دوستانه) و درهای سیاسی رو اینقدر رو خودتون زود نبندید؟

پ ن : این شاعبه پیش میاد آیا از قبل سرور همین سیاست و پلن نبوده! فضا و ساید رو آماده کنند برای حضور افراد با سبک بازی خاص!؟. چون دقیقا همین فررمونه اخه...

پ ن :دژکوب بازهای دیروز قدرتمندان امروز.. 🤦‍♂️

صنعتی یا سنتی...

با هم نزنید اتصال بدنه میکنید

پ ن :اصلا پی‌نوشت و پسنویست ها رو بیشتر دوست دارم از کل پست 😂

پ ن :ولی واقعا سکوت شمالشرق مثال زدنیه

البته اگه نیاند بگند این ها همه حرف و و و

روشن شدن خط تفکری سیاست یک ساید باعث رونق سرور و هدف دارتر شدن بازی خواهد بود..

یه مقدار این شمع پت پت کن فروم رو روشن کنی دوستان عزیز در ساید های مجاور فکر. کنم بهتر باشه

ما که روشنیم مثل تیر چراغ برق

منتظرتونم

(کلیه پست ها نظرات شخصی پلییر است و مواضع ساید طبق صلاح جمعی و دید شورای لیدری میباشد)

Dr.navid

خلاصه جونوم براتون بگه داشتم یه سری به اتحادا میزدم دیدم شمال غرب ماشالا همه غارتگر و قوی

سلامی دوباره

اتفاقا سعید جان داشتیم. نگاه میکردم من هم

چطور سایدی که با توجه به چینش اکانت هاش و نوع کراپ گیری خوب حداقل باید غارت بیشتری داشته باشه نسبت به ما نوب های اعظم..

دیفالت های بخصوص سنگین‌تر 😶⛈️

چطور اینقدر تو غارت!!!

عجیبه...

مهاجمین هم که دیگه نگم...

نیت شده در اونجا کلا حیات وحش رو بخشکونند ریشه اش رو؟ 😂

#نه به خالی کردن واحه

#نه به گرانی دلار

#نه به بازی کثیف

# آری اخلاق و اخلاق مداری

گفتار شما بخشی از رفتارتان است....

زیر پتویی یا پتو به زیر.. 🙃

من هم منتظرم بیینم اگر امکان پذیره غارت اتحاد هاشون رو..

ونیز اصلا مشکلی نیست برای شات برای غارت اتحاد های جنوب غربی نیز

کف فروم که سهله میزاریم کف گوگل😬

پ ن :الان هاست سکوت فروم در بگیره!!!

پ ن :سعیید کاکو ریز میبینی ریز قر میدی شیطون شدی ها....

پ ن َ:مساله این است ف به فرحزاد میره آیا!

پ ن :بهنام. جان بسی خندیدم با پست 😂هپی الحق و انصاف.. دژکول کجاست!

پ ن ‌:

و آما

چادر سر نکنیم

چادر به سران برمی‌گردند

فقط منتظر لحظه مناسب بودند..

پ ن: پس این بوده ها

خبر مهم پرزیدنت برای هفته..

ایا واکنش سردمدار بازی پاک (قو اصلی) چه خواهد بود! پلییر هایی با افتخار به سبک. مالتی بازی وارد خواهند شد.! در سایدی که توتال لیدری همیشه مخالف داره!

ایا کلا وارد غرب/شمالی خواهند شد؟

اونجا کلی. مصری خوشکل هست!

نیست؟

چه سروری بشود..

تصمیم.ادمین محترم برای ادامه این نگاه درست به این سرور ‌(غیر صنعتی) ادامه دار خواهد بود؟

خبرنامه روزانه غرب. بشتابید بشتابید

پ ن :جا مونده بود..

امید تایتان کجاییی... دقیقا کجاییی

.

😂. تامام

Dr.navid

سلام به همه دوستان

خوب اول همه ورود تیم های جدید رو از سرور بقلی بسیار خوش آمد میگم..

و خوشحال میشیم عزیزان بیشتری در ساید جنوب غرب رو پذیرا باشیم..

داشتم تو سرور نگاه میکردم که دیدم شمالشرق لیدر کل و سمت های مشخص شده فکر می‌کردیم عزیزان به افشا گری کنند😉! ولی خوب خبری نیست..

یه نکته جالب اعلام حضور این تیم های هم زمان با مشخص شدن لیدر های خاص در قسمت شمالی سرور هست بعد از حدود چند وقت 😏یکم شبهه انگیزه!

پ ن :

دوست خوبمون لوثیفر.. فکر کنم اشتباه متوجه شدی و تیرداد عزیز تهدید به حذف نکرد و فقط خط قرمز همیشگی بچه ها رو مشخص کرد..

ما. امیدواریم شمالغرب همچنان در همون مسیر خودش حرکت کنه و اخلاق رو نبازه

پ ن :یه مساله جالب و تو ذوق زن تو این سرور سیاست های از پیش تعیین شده عزیزان تو این سرور بود.... ببندند ببندیم بسته، شده نبسته شده. 🤦‍♂️🤦‍♂️

پ ن : پارادوکس در شرق!!

دعوت پلییر ها با اکانت های مالتی! یا رها شده؟ یا جانشینی.. بودن یا نبودن مساله این است

پ ن :ساید پنجم! تکرار مکررات! راکفورد! وویس 🤦‍♂️🤦‍♂️... دلگیرم از مردم شهر. 🤦‍♂️

the past is the past!?

Or

Will the past be repeated in the Future?...

🤔🤔

پ ن :یه مساله ای است در طب که. میگه

کم بزن همیشه بزن 🤦‍♂️🤦‍♂️وقتی زیاد میزنی میری در دیوار.

بعد هیچکیم گردن نمیگردت.. نکن دیگه آقا نکن.. (خاص)

پ ن :خواستم بگم نظرات من نظرات یه پلییر است

و کلیه تصمیمات و خط مشی جنوب غرب بزرگ توسط شورای لیدری و سخنگو اعلام می‌شود

پ ن :پسر نوح به بدان بنشست

بد شد... (یه پسر بد میشه یه پدر بد)

هیچوقت برای تغییر دیر نیست..

Think differently

Dr.navid

درود بر دو

سلام دوست من

و به همه عزیزان در سرور اسپید

اول اینکه بنده در این سرور حضور ندارم ولی از طریق اکانت یکی از دوستان سرور رو دنبال میکنم و فروم رو هم... که یکی از جذابیت های تراوین فروم آن است...

من هم دقیقا با این مساله موافقم که یه مقدار لینک و بازی جنگی کم هست چرا! هدف هم اکنون در سرور فقط واندره!

یه مساله دیگه که خوب من سعی کردم (به دلیل کرونا و تایم آزاد) فروم نقد و بررسی سرور های پیشین رو هم بخونم و از دوستانی هم که دارم پرس و جو کردم..

الان همر هایی دیوار شده به علت هک..

من فقط روی صحبتم در مورد آقای شانیزه.. اول اینکه اصلا جسارت نمیکنم و طبق خوانده ودیده و شنیده نظرم رو میگم

این. سناریویی که هست و شخص شانیز در داخلش دخیله که یه فرار به جلو خوب داره... سابقه جالبی هم دارند ایشون..فروش کتیبه و ساید و دوال و و و

یه تفکر اجمالی و گذرا انسان رو به این میرسونه که شخص شخیص ایشون آیا باز پولی دریافت نکردند برای این کار!

خیلی جالبه من میبینم که ایشون میگند تو ساید اعتبار دارم.. یه سرور تو شمالغرب میبینم این حرف رو زدن (حذف دسته جمعی کردن) یه سرور کلا از غرب میره به شرق (میگند دوستی بوده مالی نبوده)

باز یه سرور میره جنوب... اونجا هم اینطور....🤦‍♂️🤦‍♂️

عزیزان این مساله ایه پیش آمده را همه محکوم می‌کنند و کار مذبوحانه ای بوده.

و سریعا بعد این حادثه انگشت اتهام به سمت ساید های شمالی گرفته میشه (البته خوب رقیقب هستید و این طبیعی)

یه جا دوستمون گفت آیا ما میایم خودمون واندر زن ها رو میزنیم..

نه دوست من خودتون نه

ولی شخصی که میدونه با این سناریو تا به آخر سرور و سرور های آتی توجیح قابل قبولی داره براش مشکلی نداره 2 همر یا n همر رو به فنا بده..

آنچه ما دیدیم این شخص با توجه به رزومه طلاییشون در بازی کثیف سردمداره واقعا..

پ ن :اصلا قصد طرفداری از ساید خاصی مد نظرم نیست و اتفاقا به دلیل سبک بازی زعوس اصلا تمایل ندارم به این تیم یا آقا هادی

بنده نوبی بیش نیستم ولی هادی سیستم رو هر جا دیدیم حداقل رو کاری که کرده وایساده و گفته کردم حتی با ادبیات غلط.. و اینجور حرکات از ایشون هرگز انجام نشده.. کارو چپ دست هم که اکثرا می‌شناسید و همه می‌دانند قطع به یقین هرگز با چنین کاری هم سو نمیشه

پ ن :تو ساید شرقی شمال هم ک که مشخصه عزیزان و رزومه شون.. و نیاز به صحبتی نیست.. بخصوص سایدی که مجید داخلش باشه درسته مولتی بازه و همیشه گفته این سبک بازیشه

ولی همیشه دیدیم با چانچو بازی حتی شدیدا مخالفه

پ ن ‌: و آما

گاهی مجرم کنار خودمونه.. و زیر سایه خودمون پنهان میشه یه نگاه به اطراف خیلی چیز ها رو مشخص میکنه.

اونکه حتی تفریحش و لذتش رو به پول میفروشه یادمون یاشه از هیچ چیزی روی گردان نیست

با احترام

Dr.navid

رکسان سوار پیر.. 😉

درود به همه عزیزان

سلام. به همه عزیزان

و امید عزیز

داشتم پست های فروم رو مرور میکردم

این. پست نظرم. رو جلب کرد

اگر اشتباه نکنم امید جان شما از سرور خداحافظی کردی و الان با یه پست فروم نسبت خوب از وصعیت ساید ها ما رو. متعجب کردی

اول که بابت دید خوبتون بهت تبریک میگم و تحلیلتون..

دوم اینکه میشه بگید به چه پشتیبانی این صحبت ها رو کردید یعنی با استناد به چه مساعلی؟

سوال برای شخص منه.. در مورد غرب/جنوب

بیشتر توضیح بدید متشکر میشم

تو سرور حضور دارید؟ یا فقط پست فروم مطالعه کردید؟

و اما

چینش جالب جنوب شرق به سمت شمالشرقه😋😉

در ادامه فروم می‌بینیم که فضای ملتهب بین ساید غربی/شمال و ساید شرقی%جنوب رو به اروم شدن میره!

ایا مذاکراتی در جریانه!

و سکوت شمالشرق مثل همیشه ادم رو به فکر میبره

ایا این ساید درگیر مناقشات داخلیه و یا داره زیر. پتویی جلو. میره

پ ن :یه مساله جالب اکانتی که تا دیروز منتقد gone hiro بود... الان عملا نشسته رو کتیبه ها.. یه جا من خودم چکش زدم تا 9 ک برا 5 کتیبه بزا بالاتر زد (مخاطب خاص) چرا؟

ارزش ها عوض می‌شوند! یا ارزش ها...

چون فکر. کنم این باشه که با هر کس با سلاح خودش باید جنگید یه مقدار فکر خوبی نیست

پ ن : منطقه خاکستری امن می‌شود.

پ ن :چقدر پی‌نوشت شد...

از اکانت فیک sw team خبری نیست چرا دلمون برات تنگ شده ها بیای حقایق رو بریزی کف فروم..

حقایق تمام شد! یا امرداد دوست شد🤦‍♂️

پ ن : ایدین جان یه زمانی یادمه در سرور 14 ایران smile های من رو ویرایش میکردی و میگفتی اینطوز بهتره.. یادش بخیر جوانی (شکلک بخصوص مایکل جکسون و امینم) 📍📍📍

و اما یه مساله دیگه یادم اومد شمالشرق با اون همه اکانت مصری هدفش چیه؟ آیا مولتی میشند! سردمدار بازی پاک چه نگاهی میکنه؟

رکورد دار نژاد مصری در سرور..جالب انگیزه...

پ ن :غارت امپریال 2 برابر غارت نفر دوم 😶

در تاپ حجوم رشد منفی...!!!!

دیگه واقعا تامام شد😑😉

Dr.navid

سلام البرز جان

دقیقا با نظر شما موافقم و اکثرا هم همین نظر رو دارند

فکر میکنم حتی اگر ادمین تمایل به انحصاری داشتن اثر دارد باز مشکلی نیست و به هر حال سایت نوپاست و کسب درآمد بخشی از هدف..

ولی حداقل محدودیت 1 اثر رو اعمال کنندد

دوستان عزیزی که با ادمین در ارتباطند می‌توانند این مساله رو ارجاع بدند

و یا پویشی در اینجا یا (رای گیری و یا حرکت همگانی و یا باران هشتک و توفان هشتک😉)

میتونیم این مساله رو درخواست کنیم

امیدوارم این مساله رو بیشتر نگاه کنیم بهش

و دید عزیزان دیگر اینطور نباشه که خوب میتونیم و می‌خریم (زیاد شنیدیم.. میتونیم میکنیم) متاسفانه..

همه میتونند با گلد بخرند با این قیمت و یا حتی بالاتر ولی اکثرا تراوین رو برای لذت نه از برای دیده شدن بازی میکنیم(تیکه/مخاطب خاص)

پ ن : پیشنهاد تیرداد یکی از مهمترین فاکتور های بازی است و بنده به عنوان عضوی از جنوب غرب بزرگ (هستیم کنار عزیزان لیدر برای کمک)

دعوت میکنم از لیدر های 4 ساید و یا دیپلمات های ساید ها برای برگزاری جلسه و مشخص کردن حد و مرز و حفظ 4 چوب ها

پ ن : شماره واتساب من جهت هماهنگی

فقط لطفا یک پیام بدهید با ذکر. نام و سمت از ساید مربوطه و بنده وظیفه هماهنگی جلسه رو انجام می‌دهم.. منتظر حضور گرمتان هستیم...09056846709

پ ن :ایدین جان شما که زحمت نژاد مصر رو کشیدید با همیاری بقیه عزیزان.. امکانش است برای نژاد هون هم. یه مقدار بررسی بشه 💚🙏

پ ن :تیرداد جان فروم برای توست.. این عبای فروم برازنده توست امیدوارم زمانت خالی بشه و باز قبول زحمت کنی.. ‌(بهترین موضوعات ویرایش برای خودت بود ❣️📍)

پ ن :مازیار جان خوش آمدید به سرور و شمال شرق حضور شما مایه دلگرمی ماست...

و آما (رفع اسپم)

20 نفر برتر از لول هیرو

نفر اول با اختلاف 10 سطح این دوسمون omg this guy رو بنده خیلی کمتر دیدم در حراجیر

ولی نفر دوم روgone hero رو خوب دیدم بیشتر در خرید کتیبه

این فاصله چطور است؟ مقرون به صرفه است آیا؟ در این زمان! هزیته مورد نظر؟

Dr.Navid

ارادت /.

کارو /.

سلام به همه عزیزان

بابخص آقا کارو چپ دست عزیز

اول اینکه بنده تا زمان کوتاهی در این سرور بودم و بسیار لذت بردم از کنار عزیزان بودن در ساید شمال‌شرقی که به علت استارت سرور نرمال اکانت تحویل ساید (کارو 2) داده شد.

هدف از دادن این پست حقیقت این مساله مدتی است ذهنم را مشغول کرده..

آقای کارو عزیز اول اینکه من عذرخواهی رسمی ب شما بدهکار هستم و قلبا از شما بابت یک پست مقداری تند خطاب بهتون عذرخواهی میکنم و امیدوارم بنده را بخشیده باشید... متاسفانه مساعلی که در آماده سازی پیش آمد کرد تاثیر زیادی داشت.

علی ایحال برایتان سرور خوب و پر ازهیجانی آرزومندم

و امیدوارم متا شمال سربلند و پیروز باشه..

شاد باشید

Dr.navid

پ ن‌:

کودک بر پدر تکیه می‌کند،

بزرگسال به خدا،

و خدا نیز به سرشت پاک کودک..

سلام دوستان..

وقتتان بخیر..

خوب بالاخره اثر هنری به سرور اضافه شد

متاسفانه در انحصار سایت همچنان و محدودیت استفاده در روز رو هم نداره..

خوب با قیمت ها خواستم اشناتون کنم تا عزیزان خارج. سرور هم. ببینید..

پ ن :حراجی در اینجا عملا روی کتیبه و اثر میچرخه..

من شخصا کاری به مقدار سیلور و چکش روی اجناس ندارم ولی یه مقدار جذابیت حراجی کاملا نزدیک به صفر هست به مثال بازار که عملا از گردونه خارج شده و دادو ستدی انجام نمیشه..

پ ن :ایدین جان به دهکده سوم رسیدیم.. نیومد پست که...

پ ن :ابولفضل نامیرا جان😘 کجایی یه پست بزاری در باب لیبرالییسم و اثر آن بر افکار تکنوکرات های مقیم زوریخ.. 😉... ولی قلبا باور دارم تو یک اسپمر حرفه ای خواهی شد و یاد اسپمر های بزرگ رو زنده خواهی کرد (به یاد شوالیه سفید)

توجهت رو جلب میکنم... به تعریف زیر...

دموکراسى: واژه دموکراسى، ترکیب دو کلمه Domos (مردم) و Kratein(حکومت کردن) به معناى حکومت به وسیله مردم یا مردم سالارى و یا حکومت مردم است. دموکراسى در وسیع ترین تعریف، یعنى: شیوه زندگى جمعى که در آن، همگان براى مشارکت هاى اجتماعى، آزادانه از فرصت هاى مساوى برخوردارند. اما در حوزه سیاسى، دموکراسى، تنها بر فراهم آورى فرصت براى مشارکت آزادانه شهروندان در تصمیم سازى سیاسى تاکید دارد. در این معنا، دموکراسى، فقط شیوه زندگى سیاسى را به تصویر مى کشد، یا شکلى از جامعه سیاسى را که در آن ارزش ها نسبى اند، به نمایش مى گذارد. چنین دموکراسى بر برابرى انسان ها، قانون، حاکمیت مردم تاکید، بر حقوق طبیعى، مدنى و سیاسى انسانى استوار است.....

سلام ابولفضل جان..

ببین جانم.. اول که شما میفرمایی چرا شمالغرب مورد نقد واقع شده؟

دقت کردید دیگه در فروم نقد و بررسی سرور 1 هستیم و حرکت ایدین جان و پست های آنگونه و یا تحلیلی بهنام عزیز.. در راستای همین حرکته.. که نقد و بررسی کنیم..

همین مساله رو هم میتونند ساید های دیگر استفاده کنند مثلا بگیم امرداد تا 25 خونه ای اکانت خاص مالتی کشیده... یا اکانت خود آقای ایدین به جا کپ برای دیفالت چرا واحه گرفته...

یا سیاست کل یه ساید رو زیر سوال ببریم

.. هدف از این پست ها برعکس ذهنیت شما که تفرقه بنداز و حکومت کن نیست.. برعکس به چالش کشیدن حریف یا دوستان برای سبک بازی یا لیدری است تا بار فنی فروم اول و بار آموزشی خودمون بیشتر بشه از کند و کاو تو روش های جدید تا روش های قدیمی...

(مثال گرفتن 15 کراپی 150 درصد برای مصری ها.. در ساید خودمون ما هم اول به این مساله فکر کردیم و بعد با توجه به معایب از نظر ما رها کردیم این روش رو)

و اما در آخر در مورد اخلاق مداری ابولفضل جان

بیین اگر. ما تراوین رو نمودی از جامعه خود بدانیم یا گسترده تر نمودی از کره زمین و کشور های روش

و به 4 منطقه تقسیم نیز کنیم

به راحتی به این مساله میرسیم که شما به عنوان لیدر فرمانده رییس جمهور یا فرمانده سپاه قدس و و و

به عنوان لیدر مردم خود نیاز داری که کشور خودت رو قوی تر کنی با توجه به داشن مردمانت.. این وسط احیتاج داری به داد و ستد یا حتی رصد اطلاعات دیگران... و یا خرابکاری (مثلا با یه اک فرومی بشی روبرتو باتجو)

ولی میتونی اخلاق رو. حفظ کنی چون همه ما 4چوب هایی داریم و زمانی کسی چهار چوب را رد کنه مشخصا از جامعه طرد خواهد شد..

و اما یه نکته مهم در صحبت های ایدین عزیز بود.. که. با توجه به اینکه اکثرا در سرور های ایران متا وینر داریم بس این یک دغدغه است برای دگر ساید ها که تلاش داشته باشیم نگذاریم سایدی خیلی خیلی ضعیف یا خیلی خیلی قوی (مثل ماَ😉) بشه

مثالی در مورد تیم. گانرز زدی عزیز جان

سرور قبل که در. معیت شما بودیم.. این سرور کام نیز در معیت تیم گارنرز در سرور2 هستیم..

گانرز تیمی با فضای بسته و قدرت کلامی 100 درصد لیدرهست.. درب های اتحاد به روی عضو های غیر خودی دقت کن عضو جدید یا تیم. جدید منوط به معرفی هست.. فوق العاده با نظم ولی سختگیر..

من شخصا نمی‌پسندم و دلیل دارم برای اینکه شما ابتکار عمل رو از پلییر هات و نو آوری رو پلییر ها خواهی گرفت. و عملا مجبور به هدر دادن پتانسیل ساید خواهید شد.. بخصوص در این سرور های کوچک با تعداد کمتر پلییر...

بس اصطلاحا مثال شما معلفارغ (فکر کنم کلمه تصحیح نیاز داره) است...

فروم یادمون باشه محلی است برای شکل گیری خیلی از متا ها و حتی جنگ ها...

ابولفضل جان یادت رفته اسپید قبلی همین سرور 3 به 1 علیه شمال شرق در فروم استارت زده شد.

پ ن :ایدین جان لطفا پست های آموزشی خودت رو بگذار من شخصا به عنوان پلییر تازه کار استقبال خواهم کرد و لذت میبرم فروم بار فنی بیشتر و بهینه تری داشته باشه... یادمون باشه معترض همیشه، هست

پ ن :یه تعریف از قدرت بزارم

قدرت افراد را به دو دسته قوی و ضعیف تقسیم می‌کند. قدرت خواسته ناخواسته افراد را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. قدرت سخت با توسل به ترس و ارعاب، و قدرت نرم با قبولاندن عقب ماندگی یک طرف و سرآمد بودن طرف دیگر، مانع جریان گرفتن روابط انسانی، دوستانه و رفاقت‌آمیز میان افراد و گروه‌ها می‌شود. قدرت «با هم بودن» را به «در مقابل هم بودن» تبدیل می‌نماید.

Dr.navid

عزیزکم

سلام به حمیدرضا عزیز و دوست داشتنی

این اکانت فرومی ارتباطی با، مجموعه بزرگ جنوب غرب ندارد..(sw)

دوستان عزیزم در جنوب شرق بزرگ این عزیز داره فروم رو گرم میکنه دیگع😂.. یکم زیادی گرمش کرد الان هاست دستش بسوزه... 🤦‍♂️

پ ن :سعیید مولا چه کردی با داستان هات...

پ ن :

فروم امروز خیلی جالب انگیز بود.

پ ن :

عزیزان از کلیه ساید ها جنوب غرب اول که سخنگو داره دوم اینکه شورای لیدری هم مشخص است..

لطفا از گوش دادن و توجه به افراد مجهول الهویه (درست /غلط/دیکته/) پرهیز کنید

پ ن :سیاست های نخ نما.. یا نخ نما سیاست..

مساله این است

پ ن:یک روبرتو کارلوسم تو اسپید سرور همین سایت به همین صورت است.. جالیه.. این اونه یا اون اینه!؟

Dr.navid

سلامی دوباره

متشکرم مجید عزیز

چه بسیا حیف

حضور شما همیشه سرور رو جذاب میکنه

چه رقیقب چه رفیق...

در هر 2 حال خوشحال می‌شدیم از اینکه می‌دیدیم که باشی...

با توجه به حضور رقیبی قدیمی هم چون ایدین

به هر حال هر جا هستی شاد و موفق باشی..

با آرزوی سروری خوب و پر از هیجان برای شما..

پ ن :

نپ کتیبه بودند ساید های شمالی و جنوبی!

هنوز شروع نشده اتک ها!!

پ ن :

منتظر دیدن پلن ها و لینک های زیباتون هستیم.

سلام نورالله جان

بسیار عالیی و خوشحالیم ساید پرقددرت و هماهنگی رو در سرور ببینیم

فقط مساله ای هست که معرفی از جمع حاضر

یا شورای لیدری یا دیپلمات ساید و یا توتال انجام نمیدید؟

برای روشن شدن اذهان عمومی...

پ ن :

ایدین جان مرسی از برای تحلیل ها و پست های فرومی 🙏