Posts by TarYak

بازم سلام!

کسری جان شما یا نفهمیدی چی شد یا نخواستی...

نمیدونم سعی داری چیو به چی ربط بدی عزیز! اقا بهنام امد به ما گفت کتک خور من امدم گفتم تاریخو تحریف نکنید لطفا :دی

حالا شما منتظر موقعیت بودی سفره دلتو باز کنی که به خودتون مربوطه

والا ما نه جایی گفتیم امربات نه جایی به شما گفتیم پوشر و نه چیز دیگه! تا جایی هم من یادمه این جنوب شرق بود که یقه مارو چسبیده بودید که شما مولتی بازید و پوش میکنید و سعی داشت جو رو علیه ما متشنج کنه (اینجاهم تاریخ داشت تحریف میشد) :))

در اخرهم ارجاعتون میدم به پست اخر محسن توپاک عزیز

شب و روزگار خوش

انشالله که بتونید بالاخره ما رو بزنید وگرنه من میترسم قهر کنید شما هم برید اونوقت ما کتک خور نداشته باشیم بزنیمش :دی

بعد از مدت ها سلام و عرض ادب

اقا چرا وسط کل کل هاتون هی یه لنگ کفش هم به طرف ما خدا بیامرزها پرت میکنید D:

بهنام جان این چه حرفیه تو روز روشن میزنی برادر؟ ما کتک خور بودیم؟

حداقل میزاشتی بعد کتیبه این حرفو میزدی شاید یه عده یادشون رفته بود کتک خور کی بوده نه الان که هنوز علف جای ده های گان هیرو و تک شاخ و... در نیومده :))

پ.ن: خلاصه به قول مرحوم طوری نکنید که ملت فکر کنند طوری شده است

سلام مجدد

اولاً كه متوهم اونايي هستند كه فكر ميكنند ما به خاطر ديوار شدن چهارتا نيمچه همر ١٢-٤ حذف كرديم!

متوهم اونه كه فكر ميكنه ما فرار كرديم متوهم و خيالاتي اونه كه هنوز دنبال تخريب به قول شما دژمن حذف شدست :)))

چرا هر حرفي كه ما دژمن هاي فراري ميزنيم شما به خودتون ميگيريد؟!

عزيزان اكانت هاي ما حذف شده و يه تعداد هم تا پس فردا حذف ميشه مابقي هم تحويل تيم جديد داده شده با كي داريد دعوا ميكنيد واقعاً؟

پ.ن:به خدا ما نيستيم تو سرور ديگه اگه ناراحت ميشيد فرومم نخونيم ديگه :(

سلام و عرض ادب

اول از همه تسليت عرض ميكنم به دو عزيزي كه متاسفانه داغ پدر ديدند انشالله كه با ياري خدا اين غم بزرگ رو پشت سر بزاريد!

با اجازه دوستان بنده به عنوان يك خواننده فروم و نه يك پلير در ادامه صحبت هاي احسان واندر عزيز يه سري مسائل رو مطرح ميكنم...

اول اينكه همانطور كه احسان گفت حدود ٣٠ درصد از اكانت هاي شمال غرب حذف شدند و مابقي اكانت هايي كه مربوط به تيم اكسفورد برادرز ميشدند نيز طي چند روز اينده حذف ميشوند و بعد از اون احتمالا شوراي جديد از بين افرادي كه در سايد باقي ماندند تشكل خواهد شد!

در رابطه با دليل حذف هنوز صحبت هايي ميشه كه چندان خوشايند نيست!

عزيزان ليدرهاي ما چند بار اعلام كردند كه دليل حذف ما مرتبط با هيچ ربعي نيست...

شما جاي ما فرض كنيد داريد پلن ميريد ادمين سرور زنگ ميزنه و ادامه داستان! ديدم يك سري از دوستان زنگ زدن ادمين سرور رو باور نداشتند! اقا اصلاً ماها نوب ماها فراري ولي شما حق نداريد ماهارو دروغگو خطاب كنيد!

خواهشي كه از همه شما دارم اينكه اين بحث رو همينجا و براي هميشه تمام كنيد انگار كه اصلاً تيمي به نام اكسفورد برادرز در اين سرور نبوده و به ادامه بازيتون برسيد!

پ.ن: من از بازي رفتم ولي از فروم نه از همينجا روند بازي رو دنبال ميكنم كه به قول احسان بدن درد نگيرم

شب و روزگار خوش

و در نهايت اينم اخرين پست من در فروم!

با عرض سلام و احترام به تمامي اهالي سرور اكانت بنده به يك تيم جديد واگذار شد اميدوارم كه مفيد واقع بشه براي دوستان!

جداي از موضوع اخير مبني بر دخالت ادمين جا داره تبريك بگم به جنوب شرق بابت ديوار مستحكمشون و خسته نباشيد به بچه هاي خودمون بابت زحماتي كه كشيدن؛

در مجموع تا همينجاشم به من يكي كه كلي خوش گذشت و اميدوارم از اينجا به بعدش هم به مابقي عزيزان ماندگار در سرور خوش بگذره و اگر خوبي بدي از ما ديديد حلال كنيد و اگر گاهي ناخواسته باعث ناراحتي بعضي از دوستان شدم معذرت ميخواهم

پ.ن: خطاب به يه سري از دوستان كه بانگ شادي سر دادند (تو شهري كه كلانتر نباشه قورباغه هفت تير كش ميشه)

خدانگهدار همگي 3>

سلام مجدد و عرض ادب

دوستان عزيزم در كل سرور

مطمئناً وقتي هنوز حدود ٦ تا همر از ١٠ تا همر تاپ سرور دست ماست مشكل ماها ديوار شدن ٤ تا نيمچه همر نبوده كه بخوايم حذف دست جمعي بكنيم!

تيرداد عزيز خواهش دارم ازت جاي مسخره كردن اين موضوع تشريف بياريد ديسكورد و درخواست پخش مكالمه رو بديد كه قضيه اذري جهرمي و اين داستان هام براي شما روشن بشه...

نميدونم واقعاً متوجه نيستيد چه خبره يا نميخوايد متوجه باشيد من شخصاً بابت وقت و هزينه هرچند كمي كه گذاشتم دوست نداشتم حذف كنم جداي از اين موضوع حذف دست جمعي ما كار درستي نيست چون بالاخره ما يه سايد كوارتر يا هرچي كه اسمش هست رو اشغال كرديم و فرصت ثبت نام رو براي تيمي كه شايد اگه ما نبوديم قرار بود جاي ما بياد رو گرفتيم اما هرجور حساب ميكنيم اگه اين داستان قرار باشه بازم در اينده تكرار بشه كه بدون شك ميشه اينجا جاي موندن نيست...

موندن يا نموندن بقيه به ما هيچ ربطي نداره ولي توصيه دوستانه من به تمام عزيزاني كه براي وقتشون ارزش قائل هستند اينكه وقتتون رو هدر نديد!

بي شك اين سرور اولين سرور جذاب بعد از فيلترينگ بود و من واقعاً از بودن توي اين سرور داشتم لذت ميبردم تا اينكه...

عذرخواهي ميكنم كه سرتون رو درد اوردم اميدوارم واسه عزيزاني كه همچنان قصد ادامه دادن دارند سرور جذابي باشه

پ.ن: درو ميبنديم سوز نياد ولي سوراخ هايي وسط اس اي زديمو ميخوايد چكار كنيد؟! :))

سلام و خسته نباشيد

من از جانب خودم از همه دوستاني كه تا اينجاي كار وقت گذاشتن عذرخواهي ميكنم كه شايد حذف دست جمعي ما موجب بي روح شدن سرور بشه كه اميدوارم اين اتفاق پيش نياد!

در هر صورت رفتن تيم اكسفورد برادرز از اين سرور و اين سايت تا جايي كه من اطلاع دارم قطعي هست و همگي موافق اين هستيم كه وقت گذاشتن و هزينه كردن توي سايتي كه ادمين توش دست ميبره و زمزمه هايي هم از سابقه درخشانشون به گوش ميرسه بي ارزشه!

پ.ن:اگه روزي كتك خورديد رفتين بزرگترتونو اوردين زد تو گوش ما فكر زنگ اخرم بكنيد كه...

پ.ن٢:ادمين اين سايت رو نميشناسم ولي خودتو هيچوقت ارزون نفروش برادر من

همگي موفق باشيد

بازهم سلام خدمت تيرداد عزيز

منظور بنده رو كاملاً درست متوجه شديد منتها از اينكه تفاوت بين شمال غرب و جنوب شرق رو نميدونيد يه توضيح كوتاه ميدم خدمتتون!

تعداد تارگت هايي كه شمال غرب تا به اينجاي كار از جنوب شرق زده حدود ٥ تا بوده كه فقط گان هيرو اونم با همر خودش دفاع شده!

در برابر تعداد تارگت هايي كه جنوب شرق از شمال غرب زده ٣ تا بوده كه ٢ تاش لينك سبز داده و تارگت سوم كه همون كپ امپريال بود باعث ديوار شدن همر پايتون فقط با دفاع پياده ده ديفالت من و خود امپريال بود و مقدار ناچيز از جاهاي ديگه!

برداشت بنده از اين موضوع اين بوده كه دفاع جنوب شرق به مراتب كمتر از شمال غرب بوده غير از اين اگه هست ممنون ميشم اگاه كنيد مارو

مطمئن باشيد هيچ اغراقي در صحبت هاي من نيست و هيچ جاي كار نميلنگه...

موفق و مؤيد باشيد 3>

پس چرا نتیجه پلن آمرداد شد این !؟ :

چرا همش با لینک سبز بود؟ چرا هیچکدوم دیوار نشد؟پس اون دفاع مذکور کجا بود؟

سلام مجدد و عرض ادب خدمت تيرداد عزيز

اينكه چرا نتيجه پلن شما لينك سبز بود رو پيشتر دوستان توضيح دادند اولويت ما تارگت هايي بود كه اهميت بيشتري براي سايد داشت در نتيجه دف رو جاهايي جمع كرده بوديم كه احتمال ريل بودنشون بيشتر بود!

علي ايها الحال اگر دنبال مقداري از اون دف مذكور ميگرديد ميتونيد يه پلن فيل ديگه رو امپريال بريد و نتيجه رو تو رنكينگ دفاعي مشاهده كنيد...

دوستون دارم

ممد يك دف ساز ساده

فقط یه جور دف ساز داریم که روز 45 سرور دف سنگین کشیده، اونم مولتی یه همرساز هست که برای مولتیش هم گلد و وقت خوبی میذاره ، تمام

دروود فراوان

متاسفانه بنده حقیر مثال نقض زنده و متحرک صحبت شما هستم :)

توی ساید ما یه سری از دوستان مثل من امدیم فقط برای دف سازی

دف سنگین هم ساختیم تا اینجاش میتونید تاپ رو چک کنید و حدود نیروی دفاعی که فقط من روی کپ امپریال داشتم رو دست بیارید! ماشالله که ماشین حسابم زیاده

یک نکته روهم در نظر داشته باشید که ارابه ها زیر رید بودن نرسیدن برای دفاع :))

برای همین دوستان توصیه کردند حالا که رید دوست داری یدونه همرم بکش با دف شناور رید نده مرتیکه...

پ.ن: میشه تو پلن بعدی همر منم استفاده کنید مصطفی؟ 3>

الله اكبر اين همه جلال

و بار ديگر NW از انچه كه در نقشه ميبينيد به شما نزديكتر است

تبريك به بچه هاي شمال غربي كه هنوز جاي ده هاي گان هيرو علف سبز نشده بود با ذكر گرگم و گله ميبرم به سايد حريف يورش برده و ٤٠ خونه از خاك SE رو به NW اضافه كردند

پ.ن: اقا من ميگم بيايد جاهارو عوض كنيم شايد اين سرور جنوب شرقش خرابه تقصيري ندارند بندگان خدا :))

سلام و عرض ادب

تبريك ميگم به بچه هاي جنوب شرق جدا از همه صحبت ها شما به نتيجه اي كه ميخواستيد رسيديد

و بايد تحسين كرد اين كار رو!

از بچه هاي خودمونم به عنوان يك عضو كوچك خواهش دارم از پلن دوستان ايراد نگيريد بالاخره يكي سقف ارزوهاش پرايده يكي استون مارتين ؛) مهم اينه به چيزي كه ميخواستند رسيدن

فقط يك موضوع كه من درك نميتونم بكنم ميزان خسارتو اين تايم سرور براي اتحادي كه ٧٠٠ ميليون غارت داشته هفته پيش وقت ميزاريد حساب ميكنيد؟!

خسارت اون فيك لاكچري روهم حساب كنيد برامون لطفاً

نمیخوام از زحمت و ارزش پلنی که زده شد کم کنم ولی بحثی که خیلی بنده رو اذیت میکنه اون اکانتهای سه چیفر دو دهکده ای دوستان شمالغرب هست که مشخصا" مولتی اکانت دوستان هستند و بدون شک فقط برای همین منظور ساخته و تربیت شدند،اونم تو سروری که قرار بود مولتی اکانتی توش نباشه!

سلام و عرض ادب

اینکه اکانت ها برای این منظور ساخته و تربیت شدند که شکی درش نیست

مسلما تیم لیدری ما برای تک تک اکانت ها برنامه چیدند که بهترین بازدهی رو برای ساید داشته باشند

اکانت 30NaMa سه تا پلیر داره که از دوستان نزدیک من هستند و اولین سرورشون هست تراوین بازی میکنند

فعلا دارن اموزش میبینند و پلن اکانت روهم بنده حقیر با هماهنگی زاوش و مهدی عزیز دارم میدم

پ.ن: بچه ها میگن دهو با گلد زدیم بقیش هم خودشون کاتا کردن سی پی ازاده چیفر اماده چکار کنیم زاوش؟ :))

سلام و دروود فراوان

حيف كه راهمون دوره ولي دل ها نزديك...

پيرو حركت زيباي بچه هاي شيراز اگه كرموني داريم تو سرور جز علي ٢١ 😃 با من هماهنگ كنن ماهم بريم دورهم حبي بچسبونيم

09139438192

ممد تناژ ;)

سلام و عرض ادب خدمت همه عزيزان

اول از همه خوشحالم كه فضاي مسموم فروم رو به بهبوده و همگي سعي ميكنن رعايت كنن!

دوستان عزيز به نظرم وقتش رسيده كه اين بحث بي نتيجه مولتي و مولتي بازي رو جمع كنيد و نه در حرف بلكه در عمل اعتراض خودمون رو نشون بديم!

متاسفانه با توجه به پلن كپ مصري كه ليدرهاي ما تصميم به اجراش گرفتن، از اول سرور ديدگاه ها نسبت به سايد ما به علت بيشتر بودن نژاد مصري منفي شد كه البته سياست سايد حريف هم براي برداشتن توجه از خودشون و زير ذره بين بردن ما بي تأثير نبود (احسنت)

فكر ميكنم همگي موافق باشيد كه اين بحث بي نتيجه خواهد بود و همينطور كه دوست عزيزمون اقاي حميدرضا بمب عرض كردند خاك اكانت هايي كه فكر ميكنيد مولتي هستند رو به توبره بكشيد لطفاً 3>

پ.ن:محسن من معذرت ميخوام باز جلو جلو امدم فروم :))

پ.ن٢:پيمان رسولي كاش بودي لعنتي :(

دروود و خسته نباشيد خدمت همه عزيزان!

مصطفي محسن.... بيايين ببينين چه خبره اينجا پلني كه تا هفته پيش ابدوغ خياري و به نفع حريف بود نميدونم چي شد ترس انداخته تو وجودشون كه اي بابا افتادن جلو! ريش سفيدامونو جمع كنيم بريم فشار بياريم حذف كنن مصرياشونو مساوي شيم :))

رفيق مصريامون بيشتره چون با حساب كتاب امديم!

اين عددهايي رو كه الان شما در اوردي ليدراي ما قبل شروع سرور در اورده بودن...

ما اصن سيستممون اينه پتانسيلارو بريزيم تو مصريا...

پ.ن:ميثم بشكن سكوتو لعنتي ؛)

سلامي به لطافت پماد خدمت شما اشكان جان عزيز ❤️

برادر من چه توهيني كردم بنده البته اگه منظور شما من باشم!

تيكه رو واقعيتش اگه دقت كرده باشيد بچه هاي خودتون انداختن ماهم جوابشونو داديم اتفاقاً چون ليدرامون گفتن با هركس مثل خودش صحبت كنيد اينجور جواب هايي ميشنويد ماشالله همه ليدرامونم ميشناسيد كه شما...

در رابطه با چكش هم كه عرض كرديد بزن برادر! به من چه ربطي داره؛ نوش جونت؛ داري بزن! گوشت بشه به تن قهرمانت...

در اخرهم اگه صحبتي كردم به شما برخورده عذرخواهي ميكنم شخص حقير كوچك تمام پليرهاي قديمي هم هستم

پ.ن: اين به درخت ميگن :)

بازم سلام

من هي ميام برم هي نميزاريد كه 😃

رفيق اگه رو كاشتن سبز نشد! شما تا ته سرور بيا بگو ما اگه ميخواستيم ميگرفتيم ميزديم فلان ميكرديم...

نكردين كه فقط حرفشو زدين :))

به حرف نيست كه قربونت

صبر پيشه كنيد دوستان هنوز چيزي نشده كه پليرهاي شمال غرب كلاً با پتانسيل اكانتاشون مشكل دارن اينجور كه من فهميدم! بالاخره راهي كه بچه هاي امپريال باز كردن...

پ.ن:چكش زدن بسه كاتا بكش سلطان ;)