Posts by Hamidreza B O O M B

باعرض سلام خدمت دوستان قدیمی

حقیقتش اینکه اول از هرچیز خواستم بگم واقعا دلم واسه این فضا به شدت تنگ شده بود ! واینکه خوشحال میشم رفقا و رقبای قدیمی رو دوباره ببینم !!

البته هنوز تو مرحله ی تصمیم گیری برای حضور تو سرور هستم !!

و در ضمن 😂 یکم کل کل رو بیشتر کنید بلکه حال داد یه انگیزه ایی شد برامون ❤️

با عرض سلام و خسته نباشید

به احتمال زیاد بنده هم حضور خواهم داشت

که البته به انگیزه ی حضور دوستان توی این سرور بستگی دارد و نبود بات و مولتی ...

در بیشه ی شیران این یک قانون است :
    اگر طالب صلح هستی ، پس آماده ی جنگ شو

حمیدرضا بومب

واقعا متاسفم !!!

آخه واقعا چی بهت میدن مثلا ؟

بیا بابا تو بردی

تو سوپر همر کشیدی رکورد قرن و جا بجا کردی

بیا اینم کاپت مواظب باش بلورینه

واقعا متاسفم برا یه مشت زرنگ که فقط هم فک میکنن زرنگ هستن

خوشحال شدم از آشناییتون و خوشحال میشم بیشتر اگر این سرور که تموم شد دیگه نبینمتون

یلدا یعنی یادمان باشد ...

زندگی آنقدر کوتاه است که ...

یک دقیقه بیشتر باهم بودن را ..

باید جشن گرفت ...

یلداتون مبارک ...

سلام خدمت همه ی عزیزان سرور

امیدوارم که امشب همه ی عزیزان کنار خانواده هاشون باشن و قدر لحظه لحظه های این زندگی که توقفی ندارد رو بدونن حتی یک دقیقه ی امشب رو

خب بریم سر اصل مطلب ...

اگر دقت کرده باشید من درمجموع فروم باز نیستم و کم صحبت کرده ام نسبت به دوستان

اما این چند مدت به ۲ دلیل خیلی کمتر از قبل فروم آمدم که یکی از دلایل رو پایین مینویسم و دومی هم گفتن نداره حرف هایی هست که قبلا هم زده شده پس بی فاید است ...

من در شرایط بسیار سختی هستم این چند روز و در حال فیلم برداری در کردستان در سرما هستم و به قولی اگر هنر بکنم اکانت رو هندل کنم

چی شد که تصمیم گرفتم پست بنویسم

دیروز پلنی از سمت ما اجرا شد با اسمی که اصلا دانسته ایی پشت این پلن برای انتخاب اسم وجود نداشت ...

خب طبق روال همیشه امرداد تیزر هایی رو برای موضوعاتی خاص رونمایی میکنه

اما از اونجایی که در تیزر موزیکی از ساسی مانکن که اسم پلن رو میاره استفاده شده بود !!

این تیزر به وقتش آپلود نشد توی سایت چون موزیکش عوض شد و تغیراتی توی این نسخه داده شد

ادمین جان هم بنده هم اشکان رضایت کامل داریم که این عکس انتشار داده بشه

لطفا پاک نشود

خب این عکس نشان میده که بچه ها نمیدونستن این موضوع رو ...

چرا ؟

چون بیکار که نبودیم تیزر رو بسازیم کلی زحمت بکشیم رندر بگیریم ساعت ها بعد بیایم بگیم خب عوضش کنیم

خب از کجا معلوم این جنگ زرگری نباشد

من اول صحبت هام گفتم ، شرایطم طوری هست که من اولین سالیه که شب یلدا پیش عزیزانم نیستم به اجبار و خب ساخت تیزر برای من در این شرایط راحت نبوده که بخوام یک بار ساخت رو بکنم دوبار

ناصر جان رفیق بسیار دوست داشتنی و محترم من هست

و به هیچ عنوان ، تهد هیچ شرایطی دوست ندارم که ناراحت بشه

به هر حال این تیزر پلن امرداد است و امیدوارم دیگه از این سوتفاهم هاهم شکل نگیره

گفتم که فلسفه ی شب یلدا همون یک دقیقه بیشترش است و ما برای همون یک دقیقه بیشتر جشن میگیریم ...

ناصر جون داداش گلم من اینارو برا فروم نشینان نوشتم وگرنه مگه میشه من صداتو نشنوم با اون لهجه درجه یکت ، من اشکان هم حرف میزنه ویس میفرسته ۲/۳ بار گوش میکنم 😂

داداشم حالا بهت زنگ میزنم از شر امشب راحت بشم ...

به دل نگیر چیزیو دادا

تیزر پلن امرداد :

https://www.aparat.com/v/QuCia

برو با اکانت اصلیه فرومت بیا بی وجود 😂

من که میدونم کی هستی 😂 به کسی نمیگم

نیازی نیست اکانت هم بدی من خودم جانشینت میکنم نمیگم هم کدوم پلشتی هستی

میدونم ولی جانشین که شدی دیگه اون دریچه بالا رو کنترل کن

ببین من که میدونم کی هستی پشت این اکانت فروم عزیزم اول لینکه برو به اکانتت برس که بیاد بالا

ناامید نشو حالا ۳/۴ بار رنده شدی دیگه

یه مقدار کم تر بیای فروم هم لقب نمیگیری هم اکانتت دف سازه بدی نمیشه

رضا جان گفتم تو پی ام که کیه این بی وجود 😂نمیدونم کجا داغت کردم که اینجوری داری خودکشی میکنی ؟

رضا جان دیشب گفتی چرا از من ناراحتی ؟

تو حرفام دیشب گفتم بهت یکی از هیچ جا بی خبر میاد یه سنگی میندازه تو چاه یه لشگر عاقل نمیتونن سنگ رو در بیارن یه سری خل وضع هم مثل این دوستانمون اینجا صداشون به گوش نمیرسید

میچسبونن خودشونو که ایشالا فرجی بشه یه ۴ نفر بهشون احترام بزاره

باباجون کسی با تو کاری نداره خیلی تلاش نکن

پسر جان اسم اکانتت رو گفتم بده جانشینت کنم چقدر حرف میزنی بابا

۵ تا پست هست میگم یه اسم بده جانشین کنم ببینی پسرکم

خودت به مشکل دارا میزنی ؟ یا واقعا مشکلی چیزی داری ؟

۲۴ ساعت منتظر بودین فکر کردین خونه رو متر کردین که یه چیز کوبنده بگین

خیلی هم کوبنده بود

دفکورد اون سرور اشکان سرلشکر عزیز بود عزیز ☺️

من بستم که هم کلام با دوستان نشم چون لیدرتون که عزیز بود برام الان معلوم نیست کجاست ۲ بار گوشی رو دادم دستش خودشو زد به کوچه علی چپ

شما معرفت رو برا معرفت داراش نگه دار

نتیجش رو هم میبینی ...

یه لطفی بکن کاری داشتی صحبتی داشتی ، تو واتس اپ از این به بعد پی ام بده که با صحبت های خنده دار از نظر من وقت دوستان رو نگیریم

و البته اینکه خصوصی خوب نیست ریپلای نکنم اما اینجا برعکس

حرفهارو کوتاه و مختصر زدم دیگه چیزی جز اینا ندارم بگم

بی چشم و رویی از این پستت میباره به نظرم اگر صحبت و ادامه ندم جنبه های مزخرف کم تری رو میبینم

شما سرور ۴ رو مدیریت کردی 😅

این سرور هم جان سخت ۵ نام گرفتی

بابا اصلا حق با شما

فقط چند تا نکته اضافه میکنم و سعی میکنم جلو خودم رو بگیرم تا این پلشتی ها رو کم تر ببینم

۱- همیشه با این که تیم تایگرز تو اقلیت بود و جز چند پلیر خوبش که شما اصلا به خودت نگیر پاش وای میستادم میدونی چرا‌ رضا جان ؟

چون میگفتم بچه هاش اگه بازی بلد باشن اگه بازی بلد نباشن حداقل معرفت دارن

دوم به دلیل وجود خودت ...

۲- سرور ۴ برو از مهدی ایمرتال بپرس

مهدی رو که قبول داری دیگه ؟

ببین چی شد که ما رفتیم ...

۳- 😂 آینه خدا آینه خدا ، خجالت بکش بابا

۴- رضا جان منتظرم همچنان ...

یا حق

محمد جان شما چرا با هوا صحبت میکنی ؟ راحت باش من همینجام !!

دوست ( بهتر بگم سابق ) وطنی که میگن دوستان بنده رو میگن

بزار مروری کنیم به سرور ۴ کام و مروری کنیم به همین سرور ...

سرور ۴ کام اگه اکانت من و مهدی ایمرتال نبود همون دانیالی که اسم میبری و فک میکنی که شما بودین که تونستین برنده بشین جلوش

فک میکردی کی کنترلش میکرد‌ که تا زمانی که من بودم حداقل یه اتحاد بودیم

شما از تراوین و سیاستش قناد بودن رو یاد گرفتی که بیای اعلام برنامه کنی ؟ که دست و پا نشسته بپری وسط فروم و نفهمی صحت چیزی که داری میگی و نفهمی به کی داری میگی ؟ ( من از سمت خودم حرف میزنم نه با کسی کار دارم که مولتی بازی میکنه یا نمیکنه من از سمت خودم حرف میزنم )

همون سرور از مهدی ایمورتال بپرس که من چقدر گند میزدم به هیکلش جلو مهدی که بیخود کردی داری چرت میگی به رضا و تیم تایگرز

برسیم به این سرور

رضا جان شما زمانی که مسافرت بودی و هنوز Sw_t sw_h و ... نبود و شما جواب تلفن نمیدادی

( میتونی صحت صحبتم رو از امیر اس پاور بپرسی ) من داشتم تایگرز رو میاوردم لب مرز خودمون کپاشو که اگه پیشوا خواست خراب کاری کنه امرداد پشت شما دربیاد دف بتونه بروسونه بهتون ؟ اینجوری جواب محبت میدن ؟

ناصر جان شما که درجریانی چقدر میانجی گری کردم که سرور تا همینجاش ادامه پیدا کرده ؟

محمد جان شما نه حرمت من رو نگه داشتی

نه فهمیدی که چی داری میگی به کی داری میگی

نه متاسفانه حرمت رفاقت رو

و مهم تر از همه در جواب محبت های من این کارارو کردی

از این لحظه به بعد توی سرور هر لحظه سایه ی اکانت من روی سرتون هست

( خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند )

همه باهم بریم یه برنامه ببینیم

سرنوشت امروز جنوب غرب

نتیجه ی تصمیم گیری های دیروزشون هست !

پ.ن: بعد از دیدن این پادکست انتظار دارم رضا جان جوابگو باشی نسبت به اشتباهاتی که از سمت تایگرز نسبت به شخص من صورت گرفته

شما میتونستی بیای واتس آپ من قبل از آزاد کردن پابند بعضی از دوستان که فکر کردن هسته ی اتم شکافتن و مچ حمیدرضا بمب رو گرفتند

اول مطمئن باید میشدی خودت

همانطور که بارها موضوعاتی رو صحتش رو از خودت گرفتم بعد صحبتی کردم ...

منتظر بمبی باشید که فعال شده ...

https://www.aparat.com/v/NmGl5

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

محمد جان ارادت به قول دوستان در جریان است

شما که رفیق نزدیک رضا جان هستی !!! رضا نگفته بهت که حمیدرضا چطور بازی میکنه

حالا رضا نگفته شما خودت در جریان بازیه ما زمانی که دفکورد X_Tigers بودی ندیدی ؟

این از غارت اکانت ما و اینم از رید ناتاری که میدیم همین قدر ناتار ما این بالا داریم همین هارو هم میدیم والا

در جواب ریپرتی که شما فک کردی مچ گرفتی و دوان دوان اومدی فروم باید بهت بگم که ریپورتی رو هم که دیدی بله رید دادن دوستان ولی داستان از این قرار است که همر یکی از دوستان توی اکانت ما برای چند ساعت پارک شده بود و مجبور بودیم برای تامین گندم این عزیز همه ی دهکده های عزیزان نزدیکمون رو رید بدیم از جمله کپ رضا و حمزه عزیز از اکانت Dehi

اینم گندم منفیه یکی از دهکده های اکانت که همر یکی از دوستان روش پارک بود برای حدودا ۱۶/۱۷ ساعت

چقدر صحبت میکنی پسر جان

گفتم که با یه اکانت قابل بهم نامه بده چشم

من سر حرفم هستم

خدایا 😂😂

من دیه ی چشمامو از کی باید بگیرم ؟

رضا سورنا بیا یه راهنمایی حقوقی بکن داداش 😂

اول اینکه مرد و حرفش ولی اول یه اکانت قابل معرفی کن که فردا اومدی رو اکانت من بعد رفتی همه آمار منو دادی دسته رقیب بتونم حداقل اون اکانتت رو خرابه کنم 😂 البته که رقیب ما رفیقمونه این سرور

من خودم آمار اکانتمو میدم 😂😂 از کجا میدونست ناصر ک من دف داشتم و شانس آورد که اتک و کنسل کرد

ولی شما یه اکانت بده

جویایه نام هم نباش ، یه حاج حسین داشتیم اوایل سرور ماشالا با آنالیزایی که از سرور میکرد اصلا زخمیمون کرده بود

هیچوقت فک نمیکردم جویای نام قبلیو به فعلی ترجیح بدم

شما نمیخواد پویش همدلی راه بندازی شما یه لطفی بکن به کمپین نه_به_ساقیه_پارک بپیوند

و بشین بازیت رو بکن

مارو هم تو سرمای - ۹ درجه اسیر نکن بشینم اینجا برات کلاس آموزشی بزاریم

سلام عزیز وقتت بخیر

من از سمت خودم حرف میزنم

این دوستمون که اصلا نمیشناسم کی هست دست و پا نشسته پرید وسط و تهمت زد به من و من هم از سمت خودم خواستم بهش کمکی کنم که حداقل بدونه چطور بدونه مولتی بازی باید بکنه و شاید با دیدن اکانت یه کلاس خصوصی هم براش بشه تا یاد بگیره اول از همه بدونه با کی چطور حرف بزنه و دوم تهمت نزنه

شما لطف داری عزیز ولی من وکیل سایدم نیستم و اتفاقا دیشب راجب این موضوع با ناصر هم صحبت کردم و گفتم بهش که من به ساید اطمینان دارم و خداروشکر ناصر ، رضا ، مهدی و خیلی های دیگه من رو میشناسن و میدونن من حرفی رو الکی نمیزنم

همونطور که سر مشکلات اس دبل گفتم بهشون که از سمت امرداد نیست و وابت کردم به ناصر ...

این یک موضوعی است ( فارق از اینکه کی داره چیکار میکنه ، مولتی میزنه یا نمیزنه چه سایدی چه تیمی چه پلیری ) که چه در بین ما ایرانیا چه در بین ملیت های مختلف وجود داره ، با اطمینان کامل میگم چون خیلی باهاشون بازی کردم ...

رضا سورنا یادش هست سرور ۲ کام با اشکان (Freedom )از اس ای دهکده دوم گرفتیم تو بیابون ان دبل با اتحاد GoW

و جالبیش این جا بود که ۵۰ ساعت اگه اشتباه نکنم راه بود و نفر ۶/۷ سرور دهکده زدیم

رضا شاهد این ماجرا هست که ما مولتی داشتیم یا نه

ولی این دوست تازه واردمون فک میکنه هرکی تو تاپ هست یعنی داره مولتی میزنه یا الان دیگه کسی حریفش نمیشه

نه اینطور نیست

چند نفر از دوستانمون رکورد های همر رو جا بحا کردن بدون این که تو تاپ باشن ؟

یه نکته کوچیک برای آموزش به این دوست گمناممون :

برای شارژ دو تا نان کپ با GB GS در ساعت ۲۸۰ک منبع نیاز هست یعنی روزی ۶ میل و ۷۲۰ ک منبع

حالا عزیزم این رو ضرب در ۷ کن میشه ۴۷ میل منبع با ۴۷ میل شما میتونی ۲ تا بیگ همر بسازی

حالا میگی جنگ آموز ؟ اصلا اینو ضرب در ۵ کن میشه ۲۰۰ میل منبع

شما به جای این که دنبال قاتل بروس لی بگردی کاراگاه گجت برو یاد بگیر چطوری صحبت کنی و گرنه این سرور یاد میگیری

یه بزرگی میگفت اگه پدرت یه سیلی بهت بزنه بابت کار اشتباهت خیلی بهتر از اینه که کارفرمات یا زندگی اون سیلی رو بهت بزنه

حالا من این سیلی رو تو فروم بهت میزنم ...چون میدونم خیلی بهتر از اینه که شمشیر قرمز رو از B O O M B ببینی رو اکانتت و سیلی رو از B O O M B بخوری

اسکرین بگیر که افتخار میشه برات

اول از همه این که توی صحبت هام اشاره کردم شما خدتو قاطی رشته ها نکن

دوم اینکه اسم اکانت بهم بده بیام ببینم کی هستی

سوم اینکه اسم اکانت بده جانشینت کنم اگه من یدونه مولتی رید داده بودم یا از یک اکانت پوش شده بودم بزارم رو حذف برم پسر جان

چهارم منظورت از شهر و هفت تیر و اینارو نفهمیدم ...

بنظرم قبل از صحبت کردن بهتر بدونی طرفت کیه ؟

منتظر اسم اکانت هستم

باعرض سلام خدمت همه عزیزان

اول از همه تشکر از همه بچه ها که پیگیر اکانت ( سعید عزیز ، محمد عزیز ، رضا سورنا برادر عزیزم و ناصر جان ) B O O M B بودند و مرسی اشکان جان از این که

همیشه رفیق و همراه من بودی و ممنون مجید عزیز که همیشه کنار تیم هستی

من قبلا هم گفتم سر فیلم برداری هستم و خیلی کم فرصت میکنم به بازی برسم و لی چند تا نکته رو میگم و از همین الان سرور رو پیش بینی میکنم

۱- رضا جان باید خاطرت باشه راجب یک سری از خراب کاری ها چی بهت گفته بودم و قطعا یادت میاد سرور ۴ کام که توتالی رو به عهده داشتیم دوستان چه کردنند ( این تیم حالا میخواد د.پ باشه یا س.پ باشه ) زباله ها همو جذب میکنن ..

تعبیر من هم از این دوستان یادته که 😂

متاسفانه مقصر اصلی خودتونید ببخشید اینو میگم ولی واقعا خودتونید

پ.ن : سواستفاده گرهای عزیزم من به توانایی های ناصر و رضا اعتماد دارم اگر چیزی میگم روی صحبتم با خودشون هست شما خودتو قاطی رشته ها نکن

2- مهدی داداشم ( Immortal ) , میدونی که یکی از عزیزترین ها هستی برام ولی شما دیگه چرا ؟

من و شما رو اکانت توتالیه سرور ۴ بودیم باهم چرا آخه اعتماد به این اسم کردی ؟

من اول سرور به خودت هم گفتم اون چیزایی رو که باید میگفتم

۳- ناصر جان داداشم من دیشبم بهت گفتم هر کمکی چه میخواد پوش منبع باشه چه کمک تو هرچیزی رو ما حساب کن

۴- علی فلوید عزیز روی صحبتم با شماست

اگر درجریان این حرکت چیپ دوستانتون هستید که لازمه یاد آوری کنم برات که یادت بیاد کیا تو Se هستن و اگر بازم یادت نیومد عکس خرابه های ۱ ماه پیش سایدتون رو بزارم

من همون حمیدرضام و شده ذره ذره اکانت رو نابود میکنم تا یادت بیاد اکانت Ajax و اکانت B O O M B کیه و چه کارهایی که خودت توی کام شاهدش بودیو کرده ...

اکانت هایی که دارین دف میریزین پلیر دارن و تا به حال ۶/۷ بار این بنده خدا ها بک دادن این نیرو های شمارو

ماشالا ناتار این سرور هم هلو بپر تو گلو هست نیازی به مولتی نیست دیگه برای رید

پس یا جلوی این گندکاریو بگیر( فقط هم ۳ روز وقت داری ) یا بعدش میام سراغ هرکی که این گندکاریو داره میکنه

در بیشه زار شیران این یک قانون است

اگر طالب صلح هستی پس آماده ی جنگ شو

حمیدرضا بمب

با عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان

به علت مشغله ی کاری و نبود انگیزه ی دیگر برای شخص بنده ( ناصر داداش انگیزم بودی که رفتی 😂 ) جدا از شوخی مشغله ی کاری و نبود تایم تیم بمب متاسفانه سرور رو ترک میکنه و اکانت رو یا عزیز دیگری هدایت میکنه یا حذف میکنم

با توجه به اینکه این آخرین سرور تراوین بنده بعد از ۱۴ سال بود میخواستم چند چند خطی صحبت کنم ...

به شخصه برای من سرور بدی نبود با تمام ایراداتش و کلک رشتی های دوستانی که فک میکردن ما گوشامون مخملیه

این سرور ها قبلا هم گفتم میاد و میره اما رو سیاهیش میمونه برا ذغال

عزیزان شمال غرب امیدوارم با این کارهای چیپ یا حداقل به جایی برسید یا حداقل اسم شمال غرب و حرکات انتحاریه اوایل بازیتون رو به گند نکشید

بد برداشت نشه این صحبت های من اصلا ، اصلا ربطی به خداحافظیم از سرور نداره ...

دلیل خداحافظی از سرور رو بالا اشاره کردم و دوستان نزدیک بنده میدونن دلیلش چیه !!

من درگیر ساخت سریال ۲۶ قسمتی هستم و فردا مسافر هستم جایی که نمیدونم حتی آنتن دارم یا نه چه برسه به نت

مجید عزیزم هم تایمش بسیار محدود است و قطعا تک نفری نمیشه از پس اکانتی با این حجم از نیرو بر اومد

سرتون رو درد نیارم ...

موفق باشید ،

خداحافظ

حمیدرضا بمب

اوه اوه حرص نخور خوشگلم شیرت خشک میشه داستان میشه ها 😂😂

چه حرصی میخوره 😂😂😂

ملوسکم نمیدونم کدوم سایدی واقعا اگه شمال شرق هستی که خودم بیام سراغت میگم قبل ورودم ایرج جان در و تختت رو بکنه که بیام فقط مولات کنم 😂😂

اگه جنوب غربی که ناصر و رضای عزیز یه پراپانول بدین به این بنده خدا قلبش الان منفجر میشه 😂😂

اگه SW هستی برو از تک به تک لیدرات بپرس خوشگله که بفهمی من آدمی نیستم بخوام با کسی اینجوری حرف بزنم

ولی آدمی هم نیستم چرندیات یه آدم رو که شعورش نمیرسه این بازیه و از بازی خارج نکنه حرفاشو ، بخوام لگد مالش نکنم

به قول لیدرت ( ناصر عزیزم ) ۱۰ تا رفیق میرن یه سالن اجاره میکنن به ۲ تا تیم ۵ نفره تقسیم میشن گل هم به هم میزنن بعدشم عکس یادگاری میگیرن

پس مراقب چرندیاتی که از دهنت پرت میشه باشه

تا نیومدم یه پارچه ی چرمی که ۲ طرفش قلاب داره برات بیارم