Posts by Amir.Wall

سلام به همه دوستان،

مقدمه:

این پستم یکم طولانیه و امیدوارم که پاک نشه چون در راستای بازی تراوین هست. نمیخواستم دونه دونه برای دوستام بفرستم و دونه دونه بحث کنم که چرا اینکارو کردم، چرا نگفتم، چرا خبر ندادم و ... اینجا مینویسم ، دیگه هرکی که بازی میکنه حتما فروم میاد. قبل از خوندن این پست پیشنهاد میکنم حتما قبل از هرگونه قضاوت تا ته ته تهش رو با دقت دقت دقت بخونید، یا کلا همینجا ولش کنید برید پست نفر بعدی، مرسی

علت پست:

70 ساعت قبل بی سرصدا و بدون اعلام قبلی اکانتم رو گذاشتم روی حذف ، فقط دو نفر خبر داشتن، اما 2 ساعت قبل از حذف خفت شدم :دی

خوشحالم بجای حذف ، اکانت تقدیم شد به یکی از بهترین همرسازهای سرور ، حضرت جعفر s.m.s (ع)

دو کلمه با دوستام:

-الان 68 ساعت از اومدن کتیبه ها میگذره و تایم حذف اکانت 72 ساعته ، این یعنی حذف من چند ساعت قبل از کتیبه ها شروع شده (و حداقل 20-30 ساعت قبل بلند کردن کتیبه ها ) پس حذف من ربطی به کتیبه ها نداره، چون حتی الانش هم نمیدونم چندتا کتیبه داریم، چندتا نداریم ، کدوم ربع چندتا کتیبه زده و ...

علت حذفم اصلا ربطی به تراوین و شرایط سرور نداره، اتفاقا الان هوای شمال شرق تازه صاف شده و وقت نفس کشیدنه.

-اینم بگم این آخرین پست من تو این فروم و این سرور (حداقل تا زمانی که مشکلات زندگی شخصیم به طور کامل حل بشه)، بعد از این پست اگه قضاوتم کنید، فدام بشید، توهین کنید، ببخشید، دلتون بسوزه، آرزوی خوب بکنید، یا هرچی، من نمیبینم، چون بعد از این پست، از فروم لاگ اوت میکنم و این پیج رو از بوک مارکم دیلیت میکنم و تمام.

-بعد از خوندن این پست اگه تو واتس آپ، تلگرام یا هرجایی بهم در مورد تراوین پیام بدید، فرق نداره چی بپرسید، چرا رفتی، خیلی نامردی، ازت انتظار نداشتیم ، کاش میگفتی بهم و ... هیچ جوابی نمیدم. چون اگه زندگی شخصی و روحی دوستت مهمه، دیگه به تصمیمش احترام میزاری، اگه فقط دوستت هستم واسه تراوین بازی کردن، میخام هیچوقت دوستت نباشم، چون طبیعتا زندگیم برای مهمتر از تراوین و دوست صرفا تراوینی هست. خلاصه کنم، شما حق ندارید در مورد تراوین با من حرف بزنیم (-: همینقدر مستبد.

-با اینکه کلا دیگه گذشته ، حال و آینده تراوین برام پشیزی ارزش نداره ، ولی هرکی به بهونه من حذف کنه داره دروغ میگه، من هیچکی رو با خودم نیاوردم که با رفتن من بزاره بره، لطفا بهونه دیگه پیدا کن دوست عزیز (-: شما همتون قبل من بازی میکردید،

و اما چرا حذف:

کرونا گرفتم و هنوز خوب نشدم، یکی از بدترین ورژن هاش نصیب من شد که دوبار نفسم کامل قطع شد و داشتم جون کندن خودمو تو آینه میدیدم و کاری ازم برنمیومد ، تا آخرش به دلیل درد شدید قفسه سینه و احتمال حمله قلبی کارم به اورژانس کشید، دراز کشیده بودم روی تخت بیمارستان، داشتم به مهتابی های اتاق بیمارستان نگاه میکردم و آرزو میکردم بیاد بگه ریه ت 30 درصد درگیره و ربطی به قلبت نداره، (توجه کن چندساعت اینکه بیان بگن ریه ت درگیره آرزوی من بود :دی ) اونجا دیگه این مسخره بازیها برام تموم شد! گذاشتم رو حذف. این کرونا تو همین چندروز خیلی چیزهارو از ازم گرفت، دوستای صمیمیم میدونن چیا ، اما مهمترینش روحیه م بود. از طرفی بهم نشون داد که چقدر از چیزای خوب و قشنگ که دورو برم هستن غافل شدم و چسبیدم به دنیای 0 و 1 تراوین ، چیزایی که ممکنه خیلی راحت دیگه فرصت داشتنشون تموم بشه.

سرتون رو درد نیارم، حذف کردم ، چون باید برگردم به زندگی عادی ، چون باید برگردم یه سری چیزا که کرونا ازم گرفت رو دوباره از نو بسازم، تو زندگی واقعی کراپ هام خورده و کاتاهام خفت شده ، دیگه وقت گذاشتن واسه کراپ و کاتای مجازی خنده داره برام.

در آخرم هرکسی رو اذیت کردم،رضا سورنا، یوسف، ناصر، دیابلو ، مانی عزیز خلاصه هرکی رو که اذیت کردم ، ازش معذرت میخام (منظورم حلالیت نیست، من درجه مذهبی بودن 0 هست، اونم 0 کلوین ) بچه های لویال که همشون بخشیدن ، میدونم :دی همه این پست ها در راستای دفاع از تیمم بوده، چیزی که وظیفه ی پلیر تراوین هست.نفرتی در کار نیست. آقا وحید پارتیزان روم سیاهه که نشد بمونم ، منو ببخش. ( یکی از مشتی ترین آدمهایی که این سرور شناختم ، کاش شمال شرق قدرتو بدونه مرد)

واسه تهش حرف تراوینی خیلیییی زیاده بزنم، ولی مهم اینه دیگه مهم نیستن!!!  فقط خوشحالم قبل رفتنم آسمون شمال شرق دوباره آبی و قشنگه!

دو خط نصحیت هم اینکه:

آهای پلیرهای لجبازمون، بدونید خیلی واسه این آسمون تلاش کردیم، آهای بزرگای شمال شرق که از همه چیز بی خبرید و مشغول بزرگی کردن! باور کنید وقتی شما درگیر بزرگی کردنتون!!! بودید ما خیلی واسه آبی کردن آسمون شمال شرق اعصاب خوردی کشیدیم (ایرج بنزینش کامل تموم شد!!!! ) این نتیجه یکی دوروز کار نیست، توروخدا دوباره از دستش ندین ، خیلی حیفه. یکم اخلاق مداری ، یکم احترام بهم ، یکم صبر تو کمبودها، یکم دل صاف تو رابطه ها، یکم منطق و سکوت تو جلسات! یکم خرد جمعی تو تصمیم گیریها، یکم مساوات تو نحوه برخورد با پلیر شاخ و غیر شاخ ، باورکنید یه ماه دیگه شماها بهترینید. هرکسی خواست دوباره رنگ آسمون شمال شرق رو عوض کنه ، حتما با لگد شوتش کنید بیرون، چون من قول میدم اون شخص خائنه ، نیازی به اثبات نداره، اونی که دلش با شمال شرقه واسه یکپارچگیش تلاش میکنه، نه واسه ذلت و خفت ناشی از لجبازی!

سرحال و سالم و سالم و سالم و سالم باشید،

یه رومن بی روحیه،

امیر وال

پ.ن۳: دقت کردید که روال فرومی رفقامون در اتحاد EAST اینجوری هست که هر وقت می بینن حرفهای رقباشون داره بر کرسی میشینه و به عبارتی کم میارن؛ آقا تیرداد یهو ورود می کنن و میگن آخ آخ آخ چقدر خسته شدیم موضوع رو عوض کنید و یه قصه ای میگن و همه شون هم پشت بندش نقش هاشون تو قصه رو بازی می کنن.‌

امشب تیردادخان کار داشتند؛ امیروال عزیز زحمت این حرکت رو کشیدند که بدینوسیله از طرف رفقاشون ازشون تشکر می کنم فقط توجه کنید که این روند لو رفته و باید یک روال و ابتکار جدید به کار ببندید. برادر شما که اهل کل کل بودید دیگه چرا؟

میدونم به بچه هاتون بر میخوره که با لیدرشون اینطوری صحبت میکنم، ولی خب حرفیه که باید گفت، فقط میتونم بگم لباس لیدری برای تو بیش از حد گشاده، خیلی گشاد. این لباس خیلی به تنت زار میزنه ،
    از نظر رفتاری اصلا و ابدا در حد لیدر ارشد نیستی، اینقدررررررر سطحت پاینه که اول میای تو پ.ن 1 همه رو به اخلاق مداری دعوت میکنی، بعد میری تو پ.ن 3 اینو میگی.

نه میدونی کی سکوت کنی، نه میدونی کم آوردن چه معنی داره، نه میدونی حرف به کرسی نشستن یعنی چی، نه میدونی کی تحریک کنی، نه میدونی کی حمایت کنی، نه میدونی کی متا کنی، نه میدونی متن نپ چی باشه، نه حتی میتونی به اندازه کافی تو ادا درآوردن در اخلاق مداری خوب نقش بازی کنی، هیچیت خوب نیست،
    باور کن EQ و توانایی درک شرایطت نهایتا در حد یه پلیرساده هست،
    اینو به عنوان آخرین ریپلای من داشته باش،

پ.ن: کسی از طرف من یا برای دفاع از من این پست سورنا رو جواب نده، اگه برای دل خودتون یا هر چیز دیگه ای ریپلای میکنید مختارید، اما بنده نیاز به حمایت کسی ندارم و سکوت کردن و هم نزدن این تعفن رو ترجیح میدم به حمایت شدن در مقابل این پست بی محتوا،

ارادت
    امیر وال

یه درخواست کاملا جدی از مدیریت محترم فروم دارم، خواهشا یه تاپیک جدا با عنوان "نقد و بررسی اختلافات داخلی شمال شرق " بزنن ، حقیقتش تو منوها گشتم نفهمیدم چجوری میشه تاپیک ایجاد کرد، وگرنه مزاحمتون نمیشدم ، (رضا جان جدی میگم، زحمتش رو بکش)
    چه اشکالی داره دو تاپیک موازی داشته باشیم؟ اکتیوترین سرورتون هست، خب بزارید دوتا تاپیک داشته باشه ، اینجوری نه شما مجبورید بیاید این تاپیک رو ویرایش کنید، نه بقیه مجبورن این بحث هارو بخونن ،

یه طرف از بحث دوستای خودم هستن، ولی خب واقعا از رو تجربه میگم این سطح از کل کل و این لحن ها به جاهای خیلی بدی کشیده میشه که در شان خیلی هامون نیست،
    از هم متنفرید؟ طرف مقابل اشتباه کرده؟ لحن طرف بده ؟ تو خصوصی یه چیزی گفته تو فروم یه چیز خلافش؟ دیکتاتوره؟ دروغگو هست؟ ساید فروشه؟ نوبه؟ رزومه ش کثیفه؟ اون دارو مصرف میکنه؟ اون یکی معتاده؟ اون یکی خماره؟ این پیره؟ اون سنش کمه؟ خاک شمال شرق ارث پدری کسی هست؟

به درک!
    چرا فکر میکنید این بحث ها برای 3 ساید دیگه + من جذابه؟
    بخدا خسته شدیم،
    به جون خودم خسته شدیم،
    به خاک مقدس شمال شرق (؟؟؟؟) خسته شدیم،
    والا ما اومدیم تراوین بازی کنیم و در مورد تراوین کل کل کنیم، اینجا نه تراوینش شبیه تراوین هست، نه کل کل هاش تراوینی،
    مسائل خصوصی و نیمه خصوصی زندگی شما برای خودتون مهمه، نه بقیه!!!
    بسه دیگه!
    والا همون پست های فاقد محتوای عموقناد از این پست ها بهتره،
    عجب غلطی کردیم واقعا! با اقتدار درگیر بیخودترین سرور تراوین تاریخ هستیم، تعداد کل کل های خارج از بازیش، از تعداد گرزی هاش بیشتره!

بسه!!! کافیه!!!

پ.ن: جناب nightmare یه پست خوبی گذاشتن، کی استارت اون بحث رو میزنه؟ والا منم از بحث لویال و امرداد و آریانا خسته هستم، ولی خب گویا این داستان تموم بشو نیست، این بحث که جناب مانی گفتن، ، همچنین آمار نیروی ناتار تو سرورهای قبلی، کلا هرچیزی که بوی میدگیم بده، مارو باهاش خوشحال کنید، خسته شدیم از این گیس و گیس کشی،

و اما خودم به بقیه توصیه کردم تا با اکانت اصلیت و امضا پست نذاشتی جوابت رو ندن، ولی خب واقعا لازمه این پست رو جواب بدم، (از همه معذرت میخام :دی ) تازه قرار بود کمتر فروم بیام =)))

سلام اقا امیر

سلام ، اول اینکه باور کن زشته من برم یه اکانت باز کنم مثلا به اسم DEZHKUB _time بعد خودمو راحت کنم، هرجور که دلم میخواست پست بزارم، همه رو ریپلای کنم، نه کسی میدونه من کیم، نه به کسی جواب پس میدم، نه پستم مسئولیتی در پی داره، نه رفیقی زنگ میزنه بهم میگه "مردک اون چی بود نوشتی :دی "
    تو میدونی، منم میدونم، بقیه هم میدونن ، این اکانت فیکت هست، چون از همه چیز سرور خبر داری ماشالا ، 95 روز اطلاعات کامل داری، اما عمر اکانت فرومت هنوز یه ماه نشده، زشته ، خوددانی، ولی خب زشته، حداقل امضا بزار که منم خواستم بگم " سلام اقای فلانی " ، بدونم باید جای فلانی اسم کی رو باید بزارم،

,کسی با متا مشکل نداره چرا فکر می کنید ما با متا مشکل داریم؟

و بعد اینم میدونیم هیجوره این متا از بین نمیره ,اصلا متایی وجود نداره از بین بره

وقتی دو ساید یک روح در دو بدن است

این دیگه نیاز به این نداره بگی بهنام اب پاکی ریختی رو دست همه,واسه همه مشخصه
    تلفن بردار بزنگ به یکی از دوستان که تو این سرور اصلا بازی نمی کنه ,بگو فلانی و فلانی ها در یک ساید است و فلانی ها هم در ساید مقابل, نظرت چیه؟ ببین چی بهت جواب میده
    در نتیجه برای ما هم مشخصه؛بزرگش نکن

آقا خیلی دمت گرم، والا تا جایی که من میدونم، نورالله و حاج حسین و بقیه معتقدن امرداد مارو دور خواهد زد و خیلی کثیف هستن، میشه همین چیزایی که اینقدر مطمئنی رو برای حاج حسین و نورالله و بقیه هم توضیح بدی؟ بخدا ما دوماهه نتونستیم بهشون ثابت کنیم، خیلی بچه های خوبی هستنا، ولی تو گرفتن این قسمت داستان مشکل دارن، قشنگ به همین وضوح و با کیفیت 4K براشون توضیح بده، بگو بچه ها اینا یه روح هستن در دو بدن، امکان نداره امرداد سابق بیاد از آریانا سابق سواستفاده کنه، (از بچه هاتون که پنهون نیست، از تو هم پنهون نباشه، ما یه چندوقتی هست شدیم یک روح در یک بدن به اسم EAST )

اگه اینکارو بکنی هم مارو راحت میکنی، هم قول میدم رضاگارد هم ازتون تشکر کنه، بیچاره سرویس شده از بس پست های مربوط به این قضیه رو ویرایش و حذف کرده،
    یکیتون میاد میگه ساید رو به امرداد فروختین

یکی میاد میگه خبر ندارید امرداد بعدا دورتون میزنه

یکی میاد میگه من اینارو میشناسم، تو نمیشناسی،

همینا که گفتی رو براشون توضیح بده ،

پیشاپیش مرسی،

ببین تو دعوا و سوءتفاهم و شر، حلوا که خیرات نمیکنن؟ اسمش روشه شر، خودزنی، یه حرف اشتباهی شما میزنید ، یه برداشت اشتباهی ما میکنیم، یه ریکشن غیر منطقی ما میکنیم، یه ریکشن بد شما میکنید، یه فحش شما میدید، یه پلن ما میریم، یه پلن شما میرید، همین اسمش شر هست، خود زنی هست،

پس چی؟ من در مورد جزییات اجرا و مراحل این شر حرف نزدم، بحثم این بود که علت اختلاف شما بالانس سرور نبوده ، علت شما حتی دروغ گفتن نبوده، داستان های این گروه لویال ، به قبل از مازیار برمیگرده، حتی یه تیکه از پست آیدین رو هم ریپلای کردم که با یه داستان 5 خطی توضیح داده بود ... دوباره ریپلای کنمش؟ بابا شما با آیدین هم مشکل داشتید، به گفته خیلی هاتون اون استادتون هست (خصوصا استاد حاج حسین) ، اونم دروغ گفت بهتون؟ خب پس همه دورغ میگن جز شما؟
    بابا جان، عزیزم، دارم مدرک میزارم، از حرفهای استاد حاج حسین و چندتا دیگه تون، شما قبل اینکه مازیاری در کار باشه، داشتین شر ایجاد میکردید، چجوری دیگه اینو بگم؟
    دروغگویی چیه؟ متا چه کشکیه؟ امرداد چیکاره ست؟ این حرفا چیه میزنید؟
    والا منم خیلی حرف دارم در مورد اشتباهات بچه های شما، خیلی هم زیادن، ولی الان دیگه گفتنش فایده نداره و نمیگم، کلا خسته شدم از بس جواب بیهوده دادم.
    همونطور که تو پست قبلی گفتم اولش اختلاف بود،
    بعد شد شکاف،
    بعد شد دشمنی،
    الان هرکسی بخواد این دشمنی رو حل کنه، فقط حیثیت و اعتبار خودش رو خراب کرده، همین،

برو یخه کسی بگیر این وضعیت پیش اورده(مگنس)

ببین تو حتی اسم کسی که فکر میکنی مقصر هست رو هم نمیدونی، باور کن بعید میدونم حتی یه ساعت باهاش حرف زده باشی،
    اگه اسمش رو هم میدونی و وگنس رو میگی مگنس، خیلی بامزه بود، مردم از خنده :دی (پیش داوری نکردم، مبنا رو گذاشتم بر اینکه اسمشو نمیدونی)

اصلاح شد خودتو جر نده

امیدوارم تو پست های بعدیت بجای این تیکه قرمز، امضات رو بزاری، بدونیم با کی طرفیم، تعداد اکانت های فروم لویال از اکانت های بازیشون بیشتره، هر روز نمیتونیم بیایم همون مسائل دو ماه قبل رو از اول اول ، برای یه اکانت جدید توضیح بدیم،

این شکلی، ببین:
    ارادت
    امیر وال،

با سلام

وقتی هم تصمیم بگیریم با یکی دوست بمونیم تا تهش میریم! ولووو به قیمت این تموم بشه که واندر 100 نکنیم

متای امرداد & اریانا تا اخرین روز سرور ادامه داره.

سلام بهنام جان،
    مرسی که آب یخ ریختی رو سر بعضی ها که از خواب بیدار بشن، امشب تب نکنن صلوات :دی
    این دو خط رو به صورت خلاصه ریپلای کردم که دوباره خونده بشه،
    وقتی اسمی که برندتون بود رو بخاطر متا عوض کردید،
    وقتی اسمتون - که باعث شد یه عده بیان این سرور استارت بزن فقط و فقط برای زمین گیر کردن برندتون- رو با ما یکی کردید،
    وقتی بارها اعلام کردید دیگه آمرداد درکار نیست و فقط یه EAST هست، هیچ جای سوالی برای ما نمونده بود،

ببین حسین، خیلی از شما لویالی ها آدم های خوبی هستید (الان دیگه بیشترتون منو میشناسید که بازی و کل کلش برام تو همون بازی میمونه) ،

ولی خب یه تایمی رو یه اصل اشتباه اصرار ورزیدید، این باعث یه فاصله ی بزرگ بینمون شد،
    بعد یه سری ریکشن ها از هر دوطرف پیش اومد که این فاصله تبدیل به شکاف شد،
    به مرور این شکاف با حمایت جنوب غرب تبدیل به دشمنی شدید شد. (داخل بازی البته) ،

اما شما دغدغه تون فقط بالانس نبوده ، این دورغه!
    شما دنبال اقناع جمع نبود، بلکه دنبال اقناع اقلیت خودتون بودید،
    شما با آیدین هم مشکل داشتید، اونجا هم بخاطر بالانس سرور بود؟ اگه میگید دروغه، پست آخر آیدین رو بخونید، اون بچه شمایید، اون مادر آیدینه، اون پدر مازیار و تیم لیدری الان شمال شرق هست، آیدین که استادت هست دیگه، نه؟

یه داستان کوچولو می گم.

توی خونواده، وقتی یه بچه ی تینیجر تازه بالغ یهو به مادر خانواده شروع می کنه پرخاش کردن و توهین کردن، مادره معمولاً با یه تشر و تنیبه لفظی سعی می کنه بچه رو ادب کنه. منتهی پدر خونواده ممکنه بخواد «پدری» بکنه و از در good cop وارد بشه و خودش رو «عاقل» و «سالار» نشون بده. و میاد و یه دستی به سر بچه می کشه. از اون ور مادره، که «حرمت والد بودن»ش از بین رفته دیگه، از خونه می ره. و اون دست نوازش پدره، در عمل «صحّه» می ذاره روی رفتار و عمل اون تینیجر داستان که «حرمت والد» چیزی جز پشم نیست و می شه اون رو راحت شکوند. و پس فردا همون تینیجر عزیز، وقتی دیگه مادر هم توی خونه نیست، جلوی روی بابائه در میاد. و بابائه دیگه کُفری می شه و محکم می خوابونه زیر گوش بچه. و بچه رو با تیپا از خونه پرت می کنه بیرون.

از اون شب به بعد اون خونه، موقع شام، صندلی خالی زیاد خواهد داشت. و چه خوب می بود اگه در ابتدا، بین «تلاش برای حفظ حرمت» و «سالار و عاقلِ جمع شدن»، انتخاب کمی با تدبیر بیشتری انجام می گرفت. :)

اما حرف آخر من به تو و بقیه ،

من اگه یه روزی تو یه سایدی بازی کنم، وقتی نظرسنجی کنن یا جلسه بزارن، به رک ترین حالت ممکن نظراتم رو میگم، خیلی سفت و محکم! حتی لازم باشه داد میزنم!

همین الان بعد از هر جلسه اینقدر رک نظراتمو میگم که تا دو روزی ازم دلخور میشن!ولی بعد میبینن پشت این حرفا چیزی جز دلسوزی نیست، دوباره همه چیز خوب و صمیمانه میشه،

تراوین اینه!

تو از من یاد بگیر، وقتی با تیمی مشکل داری، سعی کنی نظراتت رو رک و محکم بگی،اما بعد بشینی برای موفقیت اون تیم تلاش کنی، سعی کنی اشتباهاتشون رو با نظراتت اصلاح کنی، نه با شمشیرت!

من از تو یاد میگیرم، هیچوقت به اسم دلسوزی برای خونه، رو هم خونگی هام چاقو نکشم،
    هیچوقت واسه اذیت هم خونگی هام از غریبه کمک نگیرم،

و از همه مهمتر اگه دنبال حل مشکل هستم خیلی زووود دنبال راه بگردم، واسه حل مشکل اون موقع که وقتش هست تو فروم این پست رو بزارم، نه الان!

پ.ن: یه مدتی بخاطر مشغله زندگی تو فروم فعالیتم کم میشه ، خصوصا که الان میدگیم شروع شده و بیشتر وقت عمله ، بخاطر همین خیلی از پست هارو نخوندم و اگه جایی مخاطب کسی بودم و جواب ندادم پیشاپیش عذرخواهی میکنم، سلامت باشید، هم خودتون هم خانواده هاتون.

حسین جان وسط کل کل فروم تراوین و زد و خورد فرومی، انتظار داری در مورد اخلاق و مرام و حسنات و نیات و خلقیات نطق کنن؟
    13 تا پ.ن بنویسن توش ملت رو نصیحت به آداب کنن، بعد چون به خلوت رفتند آن کار دیگر را کنند؟
    اینکار هم بی مزه ست ، هم جنوب غربی :دی

دیگه وسط بازی و کل کلش به همین همر و کپ و شاخ بودن اکانت و محبوبیت و این چیزا میتازن، قبول کن

پ.ن: عزیزدل تا با اکانت اصلیت نیای نه جوابی بهت داده میشه، نه ریپلای میشی، دوستانی که جدی میگیرنت هم دارن اشتباه میکنن، برو لباس خیمه شب بازیت رو دربیار، ماسک شرک و دم پلنگ صورتی رو هم بردار، مردونه بیا بشین پشت میز، بهم چک بزنیم، این جنگولگ بازی هات دیگه منسوخ شده،

بسم الله القاصم الجبارین

خب تبریک میگم به هر دو طرف که بازی رو جذاب کردیم برا سرور و متای وینر رو تا اینجا به چالش کشیدیم

اخه کل عملکرد زیرشاخه مسترز تو شمال شرق به جز دفاع کردن با دفاع مسترز اصلی بوده؟ چه چالشی؟
    ما 20 تا تارگت داریم که پتانسیل 1.5 ربع رو ریختین توش، تا الان همش سبز بوده، همر نورالله و چندتا کپ پرید که تو همین فروم گذاشتیم. به جز این مورد آخر که ما هم از دیوار شدنش راضی هستیم، همین همر دیوار شده ی امروز 7 بار تا حالا روتون لانچ شده، توجه کن، 7 بار!!! بعد از 7 بار چه انتظاری داری از صاحبش؟ ساخته بوده که تو دوماه اول استفاده کنه، الان 40 روز از چیزی که مد نظرش بوده هم بیشتر گندم داده،

از اون طرف شما 120 تا تارگت داشتین واسه زدن ، چه پلنی داشتین؟ به چی میگی چالش؟؟ بزار ببینیم:

1- یه پلن دیواری داشتین، این لینکش: نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

2- یه سری خفت نیزه دار داشتین (از اینا 60-70 تا داریم ، نمیزارم)

یه سری دیوار شدن تو واحه داشتین، که زیاده همین یه دونه کفایت میکنه:

کل نتیجه مثبتی که شما داشتین غارت چندتا اکانت با تایم آنلاینی زیر 2 ساعت در روز بوده که صاحبش به سن قانونی نرسیده هنوز (میدونی کدوم رو میگم :دی)

کل چالشی هجومی که 1.5 ربع تونستین ایجاد کنین همین بوده؟ دلت به همین دف شاخه اصلی تون خوشه؟
    3 هفته ست تنها لینک این فروم، صفر شدن و خفت شدن شما بوده.

ببین ، این همر دو هفته قبل باید دیوار میشد، دو هفته ست اعصاب خیلی ها سر این خورد شده، این همرها باعث افت همر اصلی شده بودن، حتی قرار بود اگه به همین زودی دیوار نشدن واقعا واندر کلین کنن ، یعنی اگه الان دوباره سالم برمیگشتن شر داشتیم،
    بیشتر این کاتاها هم که میگی مال همون همر بود، انتظار نداری که همر رو میزدیم، کاتاهاش رو نگه میداشتیم؟ ما بلد نیستیم پلن بدون رم و هیرو و کاتا بدیم، این فوق تخصص یه عده دیگه ست :دی

در مورد کاتاهایی که از اکانت دیگه اومده و دیوار شده، اونا مکمل پلن بودن
    ضمنا درسته تو به خودتون به عنوان یه زیرشاخه مسترز نگاه میکنی (ما هم همین نگاه رو داریم :دی ) ، ولی خب عملا ما داریم روی 1.5 ربع پلن میریم، خیلی طبیعی هست که همه اهداف پلن محقق نشه، حالا این همه لینک سبز صفر کردیم، یه بار هم 700-800 تا کاتا رو شما دیوار کنید، جذابیت بازی به همینه (گفتم 700-800 تا بخاطر اینکه بقیه ش واقعا باید دیوار میشد، الان تو گروه دارن بهم تبریک میگن که این همرها دیوار شد بالاخره، میخوای عکسشو بفرستم خصوصی؟ )

والا دیگه قصد ندارم زیاد تخریب کنم (حداقل فعلا)، اما جواب اینکه ما حقیر شدیم که به فیدرزنی افتادیم یا تو الان دیگه ساکت نمیمونی رو میتونم با 20-30 تا لینک از حاج حسین بدم، بدم؟ فیدر که هیچی ، والا شما تو واحه دیوار میشین ما نمیایم فروم سرو صدا کنیم و بهتون بگیم حقیر.

پ.ن: چرا قبول ندارم اسمش متاست و میگم زیرشاخه؟ زیرشاخه تو تراوین به این مفهوم هست که متصل به اتحاد اصلی هست، در راستای هدف اتحاد اصلی حرکت میکنه، از طرف شاخه اصلی حمایت میشه، در آخر هم خودش واندر نداره، مجبوره واندری که شاخه اصلی صلاح ببینه رو پوش میکنه، اگه دوتا کپ یا همر این زیرشاخه هم صفر بشه، خیلی اهمیت چندانی برای شاخه اصلی نداره، چون پتانسیل شاخه اصلی دست نخورده باقی مونده و زیرشاخه اصطلاحا پیشمرگ شده .
    شما همه ای این خصوصیاتی که گفتم رو دارید ، حتی اگه رضا سورنا بگه ندارید.

سلام و خسته نباشید میگم به حمله کننده های عزیز که دیوار شدند.

تبریک به بچه های تیم نظامی و بقیه عزیزان زحمتکش که دوباره یه حالی به زیرشاخه شمالی مسترز دادن ،

دم بچه های مسترز هم گرم که دف کتیبه هاشون رو میفرستن شمال

و اینم بگم که قطعا و مطمئنا و حتما خیلی ها باور نمیکنن که یکی از اصلی ترین اهداف این پلن دیوار شدن یه سری همر بود که داشت مشکل ساز میشد، ولی خب ما خوشحالیم بالاخره مهدی قندیل از شر این همر راحت شد، دیگه غرغر نمیکنه :دی

پ.ن ۱۰۰بار گفتم گندم خور میخواین ازاد کنید واندر بزنید حالا عیبی نداره ما میگیم گندم خور بوده;);)

نورالله میدونم باور نمیکنی، بودن ولی دوتا از این همرها داشت دعوا درست میکرد :دی ، حالا چشمک میزنی یا باور نمیکنی میل خودت هست، اما این همرها، خصوصا همر Rate باید دو هفته قبل دیوار میشد ، اتفاقا دوبار سر تارگت هایی استفاده شد که احتمال میدادیم 100 درصد دیوار میشه، ولی خب وقتی سالم برگشت خودمون تعجب کردیم و سالم برگشتنشون شدیدا به بچه های اون اکانت فشار وارد کرد.
    الانم باهاش خطر از دست رفتن یه یونیک رو کم کردیم، میدونم بخاطر دفاع کردنشون خیلی خوشحال هستی، ما هم خیلی راضی هستیم ، جنوب غرب هم که راضیه، ببین مملی چه پلنی میده همه رو راضی میکنه

الان دقیقا منت چی رو داری میزاری !

منت اینارو:

لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم.

بچه های لویال همه تون عشق.

رضا SOURENA

بهت نمیخوره اینقدر دیر بگیری، کلی وقتمو گرفتی با این سوالت،
    چون محترمی، یه بار دیگه قضیه رو توضیح میدم،
    1-تو شمال شرق یه عده با سیاست هامون مشکل داشتن، از مجموعه خارج شدن و .... داستان ،
    جنوب غرب خیلی شیک و رسمی ازشون حمایت کرد، یه صدباری در موردش صحبت شده، حمایت لوجستیکی و دفاعی و پلنرو لانچر و همه جوره خلاصه، نمیخوام دوباره بازشون کنم، اگه نخوندی، کلا ولش کن، اگه خوندی بازم کلا ولش کن :دی

2-تو جنوب غرب یه عده با سیاست ها و لیدرها مشکل داشتن، از مجموعه خارج شدن و ... داستان،
    شمال شرق، خیلی شیک و رسمی ازشون اعلام برائت کرد، یه صدباری هم در مورد اینکه دخالت نمیکنه صحبت کرد، فقط الان اومدیم گفتیم آقا!!! دست بالای دست بسیار است، اکانت حاج حسین کلا 10 کی تبر داشت ، شما مارو بهش فروختین، ما هم اگه بخوایم مثل شما باشیم راه زیاده، اما مثل شما نیستیم،

فقط موضوع اینه ما همینقدر خوبیم، نه بیشتر، بیشتر از این خوب باشیم احمق هستیم،
    یعنی میایم میگیم ببینید، ما مثل شما نیستیم، دیگه اینکه اون اکانت آینده میفروشه یا نمیفروشه به ما چه؟؟ ما خریدار بودیم الان میخریدیم، نه آینده،
    نمیایم بشینیم فروشنده هارو لیست بندی کنیم ، بعد لیستشو بفرستیم واسه کسایی که به لویال کمک میکنن،

نگو که نفهمیدی هنوز، چون بیشتر از این ازم برنمیاد،

اون لانچر رو هم من اشتباه پیامت رو خوندم، معذرت میخام بابت اون مدل نگارشم ، برگشتم پستت رو دوباره خوندم دیدم یه چیز دیگه نوشته بودی، ولی خب در کل اصل موضوع سرجاشه، بچسب به بازیت تو شمال غرب، شما ده روز قبل متای شرق گذاشتی رفتی و دیگه نگران شمال شرق نباش، راستی رفتنت رو به متای شرق یا این شوخی ها ربط نده، چون مجبورم برم تاریخ پست خدافظیت رو با تاریخ اون جلسه 45 نفره (که تصمیم متا قطعی شد) و یه سری جزییات بزارم اینجا، که هی ربطش ندی به قضیه متا و ایزی مود، من یکم راحت تر از ایرج اینطور مسائل رو حل میکنم، میفهمی که؟

پ.ن: تو روحت تیرداد =))))

خیلی راه حل ساده ای داره امیر جان شما که اینقدر نیتت خیر هست میتونی یه تماس با لیدرهای جنوب غرب بگیری بگی فلان اکانت تو جنوب غرب میخواد بفروشه میخواید بخریم بدیم بهتون یا خیر ! این اسمش میشه حسن نیت واقعی دیگه عکس نامه گذاشتن تو فروم و .... نداره !!

ایشالا لانچرهاتون هم دیگه مهارت کافی و بایسته رو با تمرینات درون اردویی (داخل شمال شرق) بدست بیارن تو مسابقات بین سایدی جای همر وسط زن عقب زن جلو زن عوض نشه

من خودم دوره های چریکی بازی با کلمات تدریس میکنم ، با منم؟
    بنده اصلا و ابدا نگفتم نیتم خیر هست، گفتم؟ اصلا و ابدا نیتم خیر نیست، حتی سر سوزنی نیت خیر ندارم! تعارف دارم مگه؟
    همین که تو این قضیه نیت بد ندارم/ نداریم باید از خداشون باشه، لوح تقدیر اخلاق بگیریم :دی انتظار داری دوره بیافتیم ببینیم کی اکانتشو میفروشه ، بعد تو بازی پیام بدیم به عموقناد و رضا سورنا، بگیم برو اینارو دریاب که پتانسیل سایدت کمتر نشه؟ احتمالا جواب بگیریم : "دمت گرم دادا، واسه جبران زحمتت ، پیش پات 30 کی دف فرستادم کپ نوررالله، یه پک گلد هم زدم رو اکانت های دفسازشون،" نه داداش ، ما دنبال بازی هارد و با اخلاق هستیم، نگفتم که احمقیم ،

در مورد عقب و جلو شدن لانچر و همر هم نیاز نیست دل بسوزنی، ما داریم لذتشو میبریم ، شما مشکلی داری؟ بشین تو همون شمال غرب بازیتو بکن ، دیگه چرا نگران ربعی که ولش کردی رفتی هستی؟ آفرین، مواظب خوبی هات باش. ارادت

همونطور که اگه از ساید های دیگه به ما پیشنهاد بشه ما هم همینکار رو میکنیم .

=)))))))))))))))

خیلی خوب بود، دمت گرم،

ولی داداش ایرج گل دفعه بعد بهت پیشنهاد دادن از طرف من بخر و بگو من پول رو به حساب طرف واریز میکنم

همین مونده دیگه،
    الان که اکانت نمیخریم و نامه شون رو اینطوری جواب میدیم، این بساطمونه، وای اگه بیایم به طرف شماره مون رو بدیم... فرداش عموقناد با کلی نقاشی و کاردستی رنگارنگ و ... وسط فروم ناله کنه که مازیار همون سامان بدبوی هست ، فقط مثل دارک تو زمان سفر کرده سنش رفته بالا،

آش نخورده و دهن سوخته نخواستیم. پیشکش فیتیله ای های جنوب غرب.

این رو فرستادم که برید تو اتاقتون و به کارهای بدتون تو شمال شرق فکر کنید، فکر کنم تعجب کردید؟ اولین باری باشه که از هر دستی دادید، از همون دست نگرفتید؟
    ما اینیم دیگه ،

خطاب این پست فقط و فقط یوسف هست، تو این قضیه خیلی انتظار خاصی از سورنا و بقیه ندارم، چون خودشون رو به خواب زدن.

توجه: توجه کردید؟ اوکی،

یوسف یادته؟ میگفتی اولش مبنای سیاستتون صداقت بود، بعد که دیدید متای شرق شکل گرفت سیاستتون رو عوض کردید و علت حمایت از لویال هم همین تغییر سیاست هست،
    این عکس رو ببین، میدونی چندتا از این پیام ها دریافت کردیم؟
    فکر میکنی کاری داره ما یه دونه بهتر از لویال رو تو جنوب غرب راه بندازیم؟
    فکر میکنی کاری داره پولی که میخواستیم خرج خریدن اکانت های لویال بکنیم رو صرف خرید اکانت تو جنوب غرب بکنیم؟
    الان دلت خوشه که با لویال از شمال شرق کتیبه میزنین، کاری داره ما اینکارو بکنیم؟

باور کن کاری نداره، بخدا کاری نداره ، حمایت از شاکی های یه ربع خرجش یه روز پول سیگار جمعمون هست! ولی بهمون نمیچسبه، میفهمی؟
    اینطور بازی کردن بهمون نمیچسبه! آقا یوسف ، نمیچسبه!!! سخت نیست!!! فقط نمیچسبه،
    من خیلی امیدی به سورنا و عموقناد و بقیه ندارم، چون اینا قواعد بازی رو بلد نیستن ،
    اما خواستم تو بدونی، اینکه ما مثل شما نیستیم، بخاطر این نیست که دستمون بسته ست، نه! بخاطر اینه که چشممون سیره، بازی ایزی مود بهمون نمیچسبه!

پ.ن 1: امیر وال، برو از امیر وال یاد بگیر، چجوری امیر وال اونقدر امیر وال بازی میکنه، بعد بگو امیر وال بیاد به من خبرشو بده ، مرسی امیر وال،
    پ.ن 2 : امیر وال شما هم برو همون کار امیر وال رو بکن،

:/ برو اونور خودتو به من نچسبون ، مرسی

به به دم بچه ها گرم، واسه اون نا هماهنگی هم فدای سرت، ما راضی هستیم عزیزم که این خطاها و ناهماهنگی ها تو این سطح اتفاق بیافته و رفع بشه ، من میدونم، تو میدونی، همه میدونن، بچه های شمال شرق یه تیم یکپارچه که دو سه تا سرور باهم بازی کرده باشن نیستن (مثل عزیزان جنوبی EAST که چند سرور دور هم بازی کردن ، هزینه پرداختن بابت هماهنگ شدن و الان هماهنگترین تیم سرور هستن)
    هماهنگ شدن و یکدست شدن هزینه داره، به بلوغ رسیدن زمان نیاز داره، ما با افتخار و احترام هزینه ش رو میدیم و چقدر خوب که این هزینه قبل میدگیم و در سطح 30 کی گرزی باشه، این گرزی ها قراره تو میدگیم و اندگیم 10 برابر بشن، خیالت راحت

در مورد اون پیام فرشید، واقعا انتظار دیگه ای ازش داری؟ تعداد سرورهایی که برده کم کم داره دو رقمی میشه :دی دیگه 30 کی گرزی به چشمش نمیاد.

پ.ن: همونطور که قول داده بودیم دیگه بحث کردن تو فروم تموم شد، از اکانت حاج حسین که فقط همین اکانت فرومش مونده :دی ، بقیه هم به زودی به مجبور میشن فقط تو فروم فعال باشن . حرف زدن با زیرشاخه نامشروع مسترز تموم شد.

پ.ن: بمب، اشکان، بهنام ، تیرداد، چرا دارید توضیح میدید که غارتتون از کجاست؟ اینا اکانتشون نیزه ساز شده :دی بیکارن، شما چرا؟ هنوز یه هفته نشده که اسم مولتی های طرف وسط همین فروم گذاشته شد ( اونم توسط یکی از خودشون) ، تقصیر ماست سکوت کردیم حتی حرفشم نزدیم که به اختلافشون دامن زده نشه، بعد الان اومده حرف از مولتی بازی بقیه میزنه!!!

سلام

هدیه تیم رویال به متا شرق

به به ، خیلی قشنگ و عالی ، دمتون گرم :ایکس

یه پیشنهاد:

دوستان داریم میرسیم به تایم کتیبه ها ، به نظرم از بحث نحوه غارت و کی با کی متا شده و کی از کی حمایت کرده و این چیزای دو ماه اول عبور کنیم و وارد فاز میدگیم بشیم،
    یه جوری بحث های حاشیه ای و بی فایده داغ شدن که همچین خفت یا پلن ها دیگه اصلا به چشم نمیاد و گم میشه،
    یا مثلا لقمان مجبور میشه بخاطر شلوغ بودن اینجا، بره یه تاپیک جدا بزنه و اونجا بنویسه که

" آقا!!! معنی نداره روز 90 بازی ثبت نام سایت باز بشه! "

اونی که بحث غارت رو راه انداخت و به 4 تا ساید پیشنهاد داد تو چلنج اثبات غارت پاک شرکت کنن ، اصلا نه هویتش مشخصه، نه اکانت بازیش، اکانت فرومش هم 27 روزه ساخته شده ، نادیده بگیرید که دیگه بریم تو میدگیم.

سلام یوسف جان، خسته نباشی
    مورد 1 و 2 برای ما به طور کامل تموم شده ست، در موردشون هیج بحث دیگه ای نداریم

1- متای ما زیر میزی بوده یا رو میزی ، بسته شده و تموم شد. الان فقط چیزی که وجود داره مهم هست، یه اتحاد EAST وجود داره در مقابل غرب ، فکر میکنم بحث کردن در مورد سیاست های قبلی و نحوه رسیدن به این متا بیهوده هست.

2-در مورد لویال هم پست قبلی من رو اگه خونده باشی، برای ما اون قضیه تموم شده ست، اصلا دیگه اهمیت نداره کسی ازش حمایت میکنه یا نه، در هر صورت ما کارمون رو بلدیم . اینکه علت و اسم این حمایت کردن از لویال چیه ، دیگه اصلا اهمیتی نداره، به نظرم نه شما دیگه بیاید توضیح بدید که چرا دارید حمایت میکنید، نه ما میپرسیم که چرا حمایت میکنید.

اما مورد 3 که پیشنهاد خوبی هست، برای اینکه سطح فروم رو بالاتر ببریم ، بحث 1 و 2 رو شما هم تمومش کنید، یعنی حرف زدن در موردش رو تموم کنید، هرجور عمل قانونی درون بازی در توان دارید رو کنید ، ما هم میکنیم، تا این بحث های حاشیه ای و بی ارزش تموم بشن،

امیدوارم زودتر به یکپارچگی برسید تا بعد از کتیبه ها دوباره موتور کل کل رو روشن کنیم،

ارادت

در ادامه پست قبلی ، لازمه این تیکه رو یه پست جدا بزارم که حتما به چشم بیاد،

عزیزان بخش شمالی اتحاد EAST ، لطف کنید، هیچگونه ، هیچگونه، هیچگونه جواب کوتاه، بلند، تفسیری، توضیحی، دفاعی، تهاجمی ، رفاقتی، شوخی، در قسمت علت حذف پست یا هرجور کلک دیگه ای که تو ذهنتون هست :دی هیچ مدل بحثی با این عزیزان لویالی نداشته باشید، به اندازه کافی بهشون پرداخته شد، به اندازه کافی بهشون بها داده شد، به اندازه کافی بزرگشون کردیم.
    دیگه تمام.

ممنون که درک میکنید.
    دیگه از الان به بعد از فاز خاله بازی داخل ربعی خارج میشیم، وارد بحث های برون مرزی میشیم.

ارادت

یه تشکر ویژه از بچه های تیم پلنری، واقعا دارن زحمت میکشن،
    و اما حالا که با به نتیجه نرسیدن مذاکره تصمیم به اجرای راه حل نهایی در مورد لویال گرفته شد ، پستی که چندوقت پیش میخواستم بزارم رو الان میزارم،

-احتمالا این آخرین پستم در مورد نفرات داخل لویال هست، در مورد خود لویال هم فقط و فقط در صورت لزوم و مشاهده ماهیگیری دوستان غربی پست گذاشته میشه، چون گفتنی ها گفته شد، شوخی ها و خنده ها تموم شد، دیگه بحث خاصی در موردشون نمونده.
    -یکی از خوبی های وجود لویال پراکنده شدن دفاع جنوب غرب هست، که نتیجه ش به مرور با لینک سبزهای داخل جنوب غرب مشخص میشه (-:
    -دومین خوبیش رسیدن به هماهنگی بالا تو بچه های شمال شرق ،

باشد که کار لویال، این نطفه نامشروع مسترز یه سره بشه، (بازم باید بگم که نطفه نامشروع منظورم خود شخصیت حقوقی لویال هست، نه افراد داخلش؟)

و اما یه سری تشکر و توضیح که بگم آقا ما کور نیستیم، میبینیم:

-شاکله اصلی شمال شرق رو یه خدابیامرزی همراه ایرج تشکیل داد ، خدابیامرز طبق روال بقیه سرورهاش حذف کرد و بعد از حذفش تمام سعیش رو کرد که هرکسی که یه جوری بهش علاقه مند هست حذف کنه و کمو بیش موفق هم بود، یه سری از دوستان که میان اینجا پیشنهادات عجیب غریب!!!! میدن و یا رفتن ربع های دیگه بازی میکنن، از همون دسته هستند.

-اومدیم جلوتر ، دار و دسته نورالله و حسین تی ان تی و ... شروع کردن مشکل تراشی و ایجاد دردسر ، البته از اول سرور هم همیشه ساز مخالف میزدن، فقط مشکل مازیار یا تیم الان شمال شرق نیست و نبوده، اگه بگن مشکلشون فقط با مازیار و این تیم هست یه دروغ بزرگ گفتن! (ر.ک به آخرین پست آیدین و اون داستان مادر و سیلی و خونه و بابا و بچه .)

این مشکل سازی ها در چه حالتی بود؟

زمانی بود که ایرج و مازیار و مهدی عشقی داشتن جون میکندن که شمال شرق رو بعد از حذفی ها سرپا نگه دارن، به قولی صورتشون رو با سیلی سرخ میکردن ،
    یه ربع مونده بود رو دستشون که تعداد پلیرهای فعال و پا کارش از تعداد پست های حیاتی و لازمش کمتره (-: بعد تو فروم داره از طرف آن مرحوم کوبیده میشه، از داخل داره توسط دردسرسازها کوبیده میشه، زمان داره میگذره، شمال غرب اونه! جنوب شرق اونه! جنوب غرب اونه! اما شمال شرق هیچی نیست

-مملی وگنس اضافه شد، شروع کرد به ساماندهی اوضاع داخلی، انصافا زحمت کشید و الان داریم نتایجش رو میبینیم، من یه جاهایی فعالیت هاش رو میبینم برگام میریزه، تا حالا فرصت نبود کنار هم بازی کنیم، ولی همینجا میگم خیلی دمت گرم و بابت زحماتت کلاه از سر برمیدارم.
    -مازیار شروع کرد به رایزنی برای آینده سیاسی شمال شرق، تو حالتی که شمال غرب تا به دندان مسلح! جنوب شرق تا به دندان هماهنگ! جنوب غرب تا به دندان پر از پلیر! تو این سرور بودن ، باید تلاش میکرد این ربع در مرز از هم پاشیدن رو تو سیاست خارجی به یه نقطه سکون و مشخص برسونه ، شروع کرد به رایزنی، مشورت گرفتن از بزرگان، برگزاری جلسه خصوصی ، برگزاری جلسه عمومی داخل اتحادی و ... ،
    -ایرج و مهدی عشقی شروع کردن به جایگزین کردن پلیرهای جدید ، رو انداختن به قدیمی ها ، با خواهش، دعوت، فحش، تطمیع :دی ،رشوه ، وعده فیلم های خوب! و خیلی چیزهای دیگه ، نتیجه کارشون باعث شد خیلی ها که از تراوین خداحافظی کرده بودن، برگردن و به شمال شرق کمک کنن ،
    امثال من ، مهران زرشک، فرشید ، سبیکه ، نپی، جعفر!!! (که خودش یه پشتوانه بی نهایت قوی هست) و چندین نفر دیگه حاصل تلاش های مهدی عشقی و ایرج و مازیار و ... هستن ،

تو فاز بعدی:
    1- سعی شد تو مرحله اول با مذاکره و زبان و کلام اون بخش لویال رو که میشد جذب مجموعه کرد،
    2-بعد سعی شد اکانتهای خوبشون رو بخرن تا بلکه این یه وسوسه ای باشه برای اینکه خودزنی رو بیخیال بشن،
    3-یه راند لویال رو زدن تا بفهمن داستان شوخی بردار نیست،
    4-یه بار دیگه مذاکره کردن ، این مذاکره همین اواخر بود ، در حالی بود که هییییییییچ اعتمادی دیگه به باقی مونده لویال (که 100% و رسما متصل به جنوب غرب هستن) نداشتیم ولی امیدوار بودیم تحت شرایط سختگیرانه ی ما به مجموعه برگردن،
    5- نشد، پس راه حل نهایی رو انتخاب کردیم.

الان حاصل زحمات این عزیزان این شده که یه ربع کاملا هماهنگ و پر از پتانسیل داریم که همه شدیدا باهم رفیق هستن و با دوستای جنوبیمون یک اتحاد کاملا واحد داریم ،

اینها که گفتم سرگذشت شمال شرق تا نزدیک کتیبه هاست!توضیح زحمات عزیزانی هست که واقعا این سرور ترکوندن!

خیلی از ربع ها تو تاریخ تراوین ایران با کمتر از اینها از دور خارج شدن!
    خوندید؟ یاد بگیرید! یاد بگیرید دلسوزی چیه!
    یاد بگیرید یه ربع از هم پاشیده رو به ثبات رسوندن چجوریه،
    خصوصا شماها که یه ربع با ثبات و تا به دندان پر از پلیر رو به حذف و از هم پاشیدن کشیدید!

بعد از همه این توضیحات، اگه هنوز کسی اسم شرایط موجود رو میزاره مستعره ، باور کنید داره به خودش توهین میکنه ،
    اگه بعد از این همه از خودگذشتگی و تلاش بچه ها ، هنوز کسی فکر میکنه یکی مثل مازیار و ایرج و ... گماشته هستن، باور کن شعورش رو زیر سوال میبره،
    اگه بعد از همه ظرافت و برنامه ریزی ، هنوز کسی هست که فکر میکنه دلسوزتر از اینا (مثلا نورالله و یا حاج حسین:دی) واسه شمال شرق داشتیم یا داریم، باور کن .... بوق..... :دی

ارادت

نمیخواستم ریپلای کنم، ولی خب گویا فقط من نیستم ، حرفات برای همه مبهم بود ،

چی گفتی؟!!!
    یه شیلنگ آب گرم برمیداری میری با گروه قدیمیت یه دفعه خودتو به دات کاپ فشار میدی تا ارث تورج رو از ایرج طلب کنی برای فشار روحیت؟
    درست فهمیدم؟
    بعد من جیر خوارم؟ نمیدونم چیه و چه حسی داره، اگه منظورت جر هست که قطعا درد داره، ولی جیر ؟ نمیدونم چیه،

اینارو ولش کن ، من گندشونم؟ تو حجم مهدی عشقی رو دیدی؟ ابعاد فریار رو دیدی؟ (این سرور نیست) ، من نهایتا متوسطشون باشم، تو ظرفیتت کمه منو گنده دیدی، اینو میگی برام شر درست میشه، من کوچکترین اکانت مجموعه شرق رو دارم، خودمم کوچیک همه شون هستم، هیچ مدل گنده بودنی در خودم نمیبینم ، بزرگی بیش از حد من به دلیل کوچیکی بیش از حد تو هست، ربطی به بقیه اعضامون نداره،

دوستان ننویسیم، اگه مینویسیم به زبان فارسی تایپ کنیم، ممنون

پ.ن: مدیر جان احتمالا این اسپم محسوب میشه، ولی خب واقعا مجبور بودم جواب بدم، من گندشون هستم؟ پاک نکن

پ.ن: ادمین عزیز، در صورت بروز مشکل فنی، خیلی خوب و شیک و محترمانه هست که بیاید یه جای عمومی اعلام کنید، پیام قبلی رو پاک کردم چون برای خیلی ها سوء تفاهم شد.

همچنان امیدوارم مشکلات جنوب غرب حل بشه و با قدرت به بازی برگردن، چون واقعا شمال غرب داره برمیگرده و متاتون بازی رو قشنگ میکنه،
    دم بچه های شرق گرم، با اینکه کلی ویدئو و عکس و متن طنز از یکی از تیم های مضحک و عجیب جنوب غرب دارن، اما حتی یه موردش رو هم رو نکردن،
    خیلی عشقید واقعا، این زلزله جوب غرب هم تموم میشه و ما میمونیم با افتخار اینکه تو ربعشون دخالت نکردیم، باشد که آموزگار بعضی ها بشیم.