نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور جدید با سرعت 1 برابر آغاز 6 شهریور 1399 ایجاد شده است.

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است و چند نکته ی مهم رو در پایین میتوانید مطالعه کنید:

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور 1 ایکس)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان

سرور خوشی را برای شما آرزومندیم

مدیریت اسپیدترا

• Admin

Approved the thread.
  • سلام و ادب خدمت همگی رفقای گل

بماند که شروع سرور کمی امیدها رو کمرنگ و شایعات رو پررنگ کرد! (حذف رید اتومات که از قبل قرار بود گذاشته بشه و به آنی و با تهدید یک تیم به حذف برداشته شد)

اما بازم امیدوارم سرور جذابی پیش رو باشه و چهار ساید سراغ خاله بازی های رکورد زن ها (توافق، نپ، متا و ... اول سرور) نرن و از همون اوایل کار با اسکات و رید و خفت و بقیه مساعل این شکلی جذابیت تزریق کنید به سرور

مخلص همگی به خصوص برو بچه های امرداد 😍😉

• با سلام به همه دوستان،

اتحاد تایگرز هم توی جنوب غرب استارت زد

به امید سروری جذاب و سالم و بدون باگ

فقط چند نکته همین اول کار توی ذوق میزنه

۱. سیستم مسیر بازار همچنان مثل سرورهای اخیر اسپیدترا بر اساس یه بازه زمانی خاص هست و تایم دلیور یا سند نمیشه بهش داد

ادمین اون زمان قول اصلاحشو داده بود ولی همچنان پابرجاست که در ادامه بازی مشکل ساز میشه

۲. سرعت قهرمان چرا اینطوریه؟

و البته

۱۴+۷=۲۶ :|

• سلام علیکم

آقا همین اول سرور یه سوال داشتم

همچنان قهرمان قرار نیست اثر هنری بیاره و فروش اثر فقط در انحصار سایته یا درست کردن این داستان رو ؟

• سلام علیکم

آقا همین اول سرور یه سوال داشتم

همچنان قهرمان قرار نیست اثر هنری بیاره و فروش اثر فقط در انحصار سایته یا درست کردن این داستان رو ؟

سلام عزيز

نه اثر نمياره و در انحصار سايته

• ۲. سرعت قهرمان چرا اینطوریه؟

و البته

۱۴+۷=۲۶ :|

نژادت چی هست عمویی؟

شاید از اون نژادا باشی که ویژگی قهرمان سواره سرعتش بیشتره...

اشکان: هزار بار گفتم بهت که تو مال آموزش دادن به ملت نیستی اگه مال بودی الان این سوالا نمی پرسیدن!

...

بماند که شروع سرور کمی امیدها رو کمرنگ و شایعات رو پررنگ کرد! (حذف رید اتومات که از قبل قرار بود گذاشته بشه و به آنی و با تهدید یک تیم به حذف برداشته شد)

....

مخلص همگی به خصوص برو بچه های امرداد 😍😉

مگه قرار بوده باشه؟ اگه اون بود دیگه بات و مات چیه که قرار بوده نباشه؟

ما هم مخلص تمام جوونهای جویای نام هستیم... ^^

پ.ن: شمال شرق همین تعدادین؟ اگه این تعدادین من بیام اونور کپ بزنم حال ندارم اینجا آمار بدم که دارم کجا کپ می زنم...

پ.ن۲: سعید تو که هم ولایتی هستی چطوری حالت شده کاربر فعال بشی... سیم پیچات نسوزه از فعالیت زیادی... :S

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• شهادت پسر فاطمه و یارانشو به همه تسلیت میگم ، امسال جای حاج قاسم فرمانده شاخه برون مرزی سپاه پاسدران واقعا تو این عزاداری خالیه- روحش شاد و یادش گرامی

حالا که صبحت از حاج قاسم شد یه خاطره زیبا که از خودشون تعریف شده رو اینجا میزارم

ابوبکر بغدادی سرکرده داعش:

ما اگر سردار سلیمانی را دستگیر کنیم مانند خلبان اردنی او را خواهیم سوزاند

حاج قاسم:

آقای بغدادی زمانی که شما این حرفا رو میزدی بنده روبروی شما در صف سوم بین جمعیت نشسته بودم

پ.ن: دوران بزن درویی تموم شده

پ.ن: ببین کیا اومدن تو بازی آدم چه اسمایی میبینه :دی

• سلام مجدد

حامد بود اسمت دیگه درسته؟!

نه اخوی جویای نام نیستم! شاید کلا 10 نفر من رو بشناسن ولی همین که این ده نفر به خوبی بشناسنم، نه به هزار و هفت تا اخلاق کج و خراب برام کفایت میکنه! همیشه محبوبیت بین 2 نفر رو ترجیح میدادم به شهرت منفی بین میلیون ها نفر!!! 😉

موضوع دوم از روز اول گفتن سرور بدون مولتی و ترفند بدون مولتی شدن سرور جلوگیری از استفاده از بات بود و در اصل برای آپ مولتی های دوستان!!!

و رید اتومات فارغ از تمام خوبی ها و بدی هاش یه آیتمه که قرار بود به بازی اضافه بشه! من نمیخوام ازش دفاع کنم فعلا چون بدی هایی هم داره در کنار محاسنش! و نمیخوام ازش دفاع کنم چون اصلا به من ربطی نداره!!! (همون 10 نفری که منو میشناسن میدونن اصلا اهل غارت زدن نیستم و با منابع تولیدی هرکاری بتونم و از دستم بر بیاد میکنم حالا چه با رید اتومات چه بدون اون!)

ولی نکته ای که داره، این هم مثل ویو اتک یه آیتم بود که قطعا محاسنی داره و قطعا معایبی! ولی عجیب اینجاست که اون، مورد استقبال قرار میگیره و این یکی اصلا اجازه فعال شدن بهش داده نمیشه!!! که دوتا موضوع ذهن آدم رو درگیر میکنه اینجا! یکی اینکه مرغ همسایه غازه و اگه همین مورد رو تراوین اضافه میکرد همه به به و چه چه میکردن ولی برای اسپیدترا بو میده!!! و دومیش اینکه چون ادمین اسپیدترا یه خورده زیادی ناز بعضی از کاربرهاش رو میکشه برای ثبت نام به اون ها اجازه میده حتی برای قوانینش هم تصمیم بگیرن و شاید برای موارد دیگه!!! 🤦‍♂️

اینکه ادمین ها انتقاد پذیرن و یک دنده و کله شق مثل خیلی ها نیستن و به حرف مخاطبانشان گوش میدن خوبه ولی این خوب نیست که با تهدید فقط یک تیم به حذف، یه قانون رو عوض کنن!!! (فارغ از خوبی ها و بدی های قانون مذکور!) ممکنه شائبه پیش بیاره که در موارد دیگه هم با تهدید تغییر ایجاد میشه توی سرور!!!!!!!!!!!!!!

پ. ن: الان به اون دوستمون داری راهنمایی میدی و از لفظ "عمویی" استفاده میکنی؟!!! 🤔 از اونجایی که معلمم و تجربه تدریس رو دارم این نوع ادبیات و لحن برای آموزش جواب منفی داره ها!!! از من جویای نام گفتن بود 😉

باز هم مخلص و ارادتمند همگی بچه های امرداد به خصوص اشکان سرلشکر و شهریار عزیز 😍😉

• درود به همه عزیزان

به نظرم سرور پر زد و خوردی داریم و خیلی هم بچسبه

شمال غرب 3 تیم که 2تاش داره خوب عمل میکنه

جنوب غرب هم که مثل آتش زیر خاکستره به نظرم

شمال شرقم بازیکنای خوبی اومدن اما باید یکم پلیرشون بیشتر بشه تا از نظر تعداد هم مساوی بشن

جنوب شرقم که ماییم و دوست عزیزم کلاهبردار که قراره برامون سوپرازاشو رو کنه

تاپ غارتم نشون میده دوستان تقریبا عدالت رو دارن رعایت میکنن و این مدالا واقعا ارزش داره.. هرکی بگیره با 10 تا مدال سرور بات برابری داره

خسته نباشید همه از جمله کلاهبردار عزیز که قراره کلی حال بده بهش بازی

موفق باشید

• مرسی مهراد جان که لطف داری به من .

راستیاتش از اومدنم به اس ای پشیمون شدم اومدم که نزدیک محمد باشم و یکم سر به سرش بذارم که دیشب فهمیدم کرونا گرفته و فعلا حالش خوب نیست و تو این شرایط نمیشه اذیتش کرد :(

محمد جان از همینجا برات آرزوی سلامتی میکنم داداش امیدوارم هر چه زودتر خوب بشی تا با این رعدهای بی قرار بیام سراغت

برای همین موضوع هم کپ ما میره تو اس دبل و دیفالت میمونه و یکم رعد تو دیفالت برای اس ای

• شاید از اون نژادا باشی که ویژگی قهرمان سواره سرعتش بیشتره...

زیاد بهت میگن عمویی عادت کردی به کار ببری؟

چرا توهم میزنی استاااد منظور سرعت قهرماناست

نه پوینت سرعتی که قهرمان سواره گول میگیره

به نظرم غیر طبیعی رسید با هر اسبی در نظر بگیریم

https://t4.answers.travian.com/?aid=229

نظری داری یه لینک بده

• الان سرعت قهرمان من که رومنم 21 خونس

شما احتمالا گول باشید چون نوشته هیرو گول 5تا سرعت بیشتر داره با اسب سطح 1 که میشه 26تا

به نظرم طبیعیه داستان شما اگر گول باشید

• مرسی مهراد جان که لطف داری به من .

راستیاتش از اومدنم به اس ای پشیمون شدم اومدم که نزدیک محمد باشم و یکم سر به سرش بذارم که دیشب فهمیدم کرونا گرفته و فعلا حالش خوب نیست و تو این شرایط نمیشه اذیتش کرد :(

محمد جان از همینجا برات آرزوی سلامتی میکنم داداش امیدوارم هر چه زودتر خوب بشی تا با این رعدهای بی قرار بیام سراغت

برای همین موضوع هم کپ ما میره تو اس دبل و دیفالت میمونه و یکم رعد تو دیفالت برای اس ای

سلام آقا ناصر گل

ممنونم ازت و یه توصیه که حتما حتما ماسک بزنید و فاصله اجتماعی رو رعایت کنید.

این سرور اگر بشه ادامه میدم.میگم توام حالا تا اینجا اومدی پایتختتم همینجا بزن. والا چیزی ک زیاده 9 کراپ

بگم دعوت نامه بفرستن دادا؟