Posts by 2pac

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا محسن شما همیشه به بنده لطف داشتید

تیم محافظین جنوب غرب ، تیم تازه تاسیسه و قدمتی نداره ، هدف ما سلطه بر جنوب غرب نبوده و هدفمون محافظت از جنوب غربه ، به همین دلیل هم چنین اسمی انتخاب کردیم . شما هیچ وقت با این تیم بازی نکردید چطور این تیمو قضاوت میکنید که جنوب غربو گرفته برای خودش و کسیو به این ساید راه نمیده ؟ مگه من خودم قبل شروع این سرور از شما دعوت نکردم بیاید ؟ همین الانم از تمام پلیر هایی که دلسوز ساید جنوب غرب هستن دعوت میکنم به این ساید بیان .

درود یوسف جان ، عزیزم من نگفتم جنوب غرب توسط شما غصب شده و کسی جرات نداره بیاد جنوب غرب از قدرت شما بلکه برعکس گفتم

این سرور هم‌میبینیم که یکسری از دوستان جنوب غرب باز همیشگی بجای حظور در این ساید به شمال غرب و جنوب شرق رفتند

بنظرتون دلیلش چی میدونه باشه؟

من تنها این راهنمایی رو به شما میکنم تنها دلیلی که میتونه داشته باشه این هست که شما اون ساید رو‌یکپارچه نکردید بلکه بدلیل طرز تفکر و‌ خراب کردن بازی ساید، اونها تصمیم گرفتند جایی که بازی کنند که بتونند تفکر صحیح بازی برای صد کردن واندر سایدشون و‌ لذت بازی پر زد و‌خورد رو‌تجربه کنند، نه اینکه از روز اول سرور درگیر جنگ‌های داخلی بی ثمر و‌ درگیرهای کلامی همراه با توهین فحاشی داخلی بشند که ثمرش واسه ساید عزیزشون تمسخر جنوب غرب از سوی باقی سایدهاست.

همین دو صفحه بعد از این پیامها رو بخونید متوجه میشید که چی عرض کردم.

یوسف جان دیگه این بازی واقعا دغدغه هزارم یسریها هم‌نیست که بیان واسه یه تفریحی ده تا فحش و دری وری هم بشنون، امیدوارم که گرفته باشی چی میگم و ارزوی موفقیت برای شما

پینوشت: دوست عزیزی هم بنده رو ریپلای کردن و از فتح الفتوحاتشون گفتند، خیلی هم عالی حلالتون باشه، ولی من نگرفتم منظورتونو از ریپلای من و تشویق خودتون :دی

پینوشت ۲: از همون نفر اول لیست رو‌خطیهاتون شروع کنید قول میدم همون شخص پس از مشورت با بنده جواب شما رو بده :دی

دوست عزیز تاریخ برای شما از تراوین بعد از فیلتر رقم خورده و بنده بهش احترام میذارم

خوش باش ❤️

دوست عزیز شما چند سرور هست که این بازی رو جدی شروع کردی و عقبه صحبتهای بنده رو تجربه نکردی و نمیدونی که دقیقا پیشوا مشکلش همین دیده شدن و تمامیت خواهیه ، در ضمن در مورد اکانت خودتون صحبت کردید و این دقیقا همون چیزی هست که فرمودم ، اکانت شما یا من یا هرکس تو هرجا غول باشه نشون دهنده این نیست که داریم کارمونو درست انجام میدیدم، در مورد باقی صحبتهای شما هم که مطمئنا در مورد چند پلیر جنوب غربی بوده که توی همین چند سرور میشناسیدشون، پس تعمیمش به کل سرورهای تراوین نمیتونید بدید ، شاید اونها اینجور بودند که فرمودید ولی تا جایی هم که من در تاپیکهای اینجا دیدم تو هر سروری پلیرهای جنوب غرب از خجالت هم در اومدن حتی توی تاپیک ، دلیلشو هم عرض کردم و قطعا شما چون عقبه رو نمیدونید دارید همین دوسال اخیر رو میبیند ، دوسالی که واقعا هم ملالت بار بوده برای جنوب غرب, بجز سیاستهای اشتباهی که دیده شده البته

در هر صورت مخاطب بنده یوسف بود ولی نظر شما هم محترمه و با همین فرمون ادامه بدید قطعا نتایج مشخص کننده است، ما و‌ امثال ما دیگه اردی نداریم که بریزه :دی

ادامه دار باشید

اینکه دیگه داخل جنوب غرب جنگ داخلی نمیبینیم و فضا آروم شده هم به خواست خوده بچه ها بوده . هیچ وقت ادعای توتالی این سایدو نداشتم و همیشه سعی کردم مثل یه کارگر بیل بگیرم دستم و به ساید محبوبم کمک کنم . همیشه در حال یادگیری بودم و از همه ی شما ها بازی و لیدری یاد میگیرم به امید اینکه بتونم برای ساید محبوبم فرد مفیدی باشم . همه ی تلاشمم همینه که روز به روز این تیم قوی تر و قدرتمند تر بشه تا حریف خوبی برای بقیه باشیم چون قطعا هرچی حریف ها قوی باشن به همه بیشتر خوش میگذره .

درود و خسته نباشید

یوسف جان شخص شما انسان محترمی هستید اینو قبلا هم خدمتتون عرض کردم، ولی در مورد تیمی که صحبتشو میفرمایید کاملا خلاف موضوع هست.

در اینکه جنوب غرب در تراوین قبل فیلتر (سری اول) اکثر مواقع درگیر جنگ داخلی بود شکی نیست ولی در پایان جنوب غرب موفق شد با رفاقتی که بین پلیرهای قابلش پیش بیاد یک ساید منجسم و یکپارچه بشه و به محض فیلتر شدن و راه اندازی سایت بعدی همون بچه ها در غالب تیم وولف اس دبلیو و فشار اکثر سرورهای نرمال و اسپید رو بصورت پیاپی وینر شدند با لیدری امثال ماهان هلسیکر و صادق صمدی و ..... ما هم‌به عنوان عضوی از تیم در کنارشون بودیم ، پس از اون هم باقیمونده همون بچه ها در قالب تیم اکسفورد توانستن سه چهار سرور نرمال رو وینر بشن ، این وسط تنها یک تیم سعی در تخریب جنوب غرب معظم کرد از داخل خود ساید به نام پیشوا:دی

که البته دو سرور جنوب غرب رو‌از داخل خراب کردند ولی پس از اون دو سرور پیاپی جارو شدند و از اون سایت رفتند و سر از تراوین بعد فیلتر در اوردند ، در اونجا هم‌طبق شنیده ها همون برنامه های هیتلری رو پیاده و‌به جایی نرسیدند ( البته نباید عضوی از متای برنده که واندر ساید مقابل هم ۱۰۰ شده رو وینری دونست)

همین سال پیش یکسری از پلیرهای قدیمی و خاک خورده جنوب غرب از جمله زاوش و‌ حمید رضا، سهیل،عمام دلها، احسان،مجتبی،حجت ، و کوچکترینشون خود بنده قصد داشتیم در این سایت بازی کنیم ولی به محض اطلاع از حظور شما راهو‌به سمت شمال غرب کج کردیم

این سرور هم‌میبینیم که یکسری از دوستان جنوب غرب باز همیشگی بجای حظور در این ساید به شمال غرب و جنوب شرق رفتند

بنظرتون دلیلش چی میدونه باشه؟

من تنها این راهنمایی رو به شما میکنم تنها دلیلی که میتونه داشته باشه این هست که شما اون ساید رو‌یکپارچه نکردید بلکه بدلیل طرز تفکر و‌ خراب کردن بازی ساید، اونها تصمیم گرفتند جایی که بازی کنند که بتونند تفکر صحیح بازی برای صد کردن واندر سایدشون و‌ لذت بازی پر زد و‌خورد رو‌تجربه کنند، نه اینکه از روز اول سرور درگیر جنگ‌های داخلی بی ثمر و‌ درگیرهای کلامی همراه با توهین فحاشی داخلی بشند که ثمرش واسه ساید عزیزشون تمسخر جنوب غرب از سوی باقی سایدهاست.

نصحیت برادرانه بنده همون چیزی هست که یکسری از دوستان در سایدهای دیگه هم به شما کردند، ولی چون الان رقیب شما هستند دیدتون نسبت به اون صحبتها خصومت شخصی بوده ولی همه اونها عین واقعیت هست ، برخورد و‌کلام خوب تیمتون در مقابل باقی دوستان، بالا بردن آستانه تحمل تیمتون برای یادگیری و‌در آخر عوض کردن افق دید تیمتون از اینکه ساید دست ماست ( که علنا الان علی مونده و حوضش) به سمت اینکه ما ده تا پلیریم که زیر نظر یه تیم لیدری خاک‌خورده و با تجربه جنوب غربی میتونیم در کنارشون واندر جنوب غرب رو صد کنیم

صد البته اون زمان از شما هم‌به نیکی یاد میشه و البته افتخارتون هم‌ از خراب کننده برنامه های ساید یا از بر هم زننده متا یا حضور در متای صد کننده واندر یه ساید دیگه، تبدیل میشه به حضور فعال در ساید برنده و معظم‌جنوب غرب

پینوشت: با توهین کردن، عدم تمکین از تفکرات خاک‌خورده ها، حمله کلامی به باقی سایدها روزبروز کوچیکتر میشید تا جایی که حوض علی هم‌ از دست میره و‌خود علی میمونه

پینوشت۲: شما ببینید هنوز و‌پس از این همه سال دید پلیرهاتون دوئل شخصیه و این یعنی هنوز که هنوزه و بعد صد تا سرور در نقطه اول قرار دارند و‌هنوز درک نکردند که این بازی تیمی هست

پینوشت۳: در مورد پارگراف اخر شما هم باید بگم یکی از دلایلی که حریفان شما روزبروز قدرتمند تر میشند این هست که دارند پتانسیلهای جنوب غرب رو در راستای یکدست کردن شما( تصفیه نژادی) جذب میکنند :دی

عرض ادب

شباهتش به بازی whack-a-mole هست. فرق داره با Moll داخل پروفایل دوستمون. خلاصه یکی بزنید دوتا میسازیم (البته همر نه اکانت) :) خطاب به سایدی دیگر

ارادتمند قربان

عارضم خدمتتون که توی این بازی با این وفور نعمت تنها چیزی که ارزش داره زمان هست ، شما زمان رو از دست دادی و نمیتونی زمان از دست رفته رو ریکاوری کنی ، بجز این مورد که خودش کافیه برای این مبحث در کل همر رو نمیشه ریکاوری کرد ، حتی اگر این ده هم دیستروی نمیشد شما اون تروپو رم و کاتا رو نمیتونستی برگردونی در واقع همرت عقب افتاده بود ، حالا که دیستروی شده و نه آش هست نه جاش هست

اون بحث‌ریکاوری در این بازی فقط برای نیروی دفاعی بکار میره دوست عزیز نه نیروی هجومی

یاد اون تیم جر زن نرمال افتادم که همرشون چیف میشد میگفتن اتفاقا به سودمون شد چون دیفالت بود چنج کپ میکردن میگفتن ضرر نکردیم در واقع کلا تو سود بودن همیشه :دی

البته دوستان اعتقاد دارن اونجا اینجوری بازی میکردیم که کپ کراپ ۱۷ با پنج شش تا فیدر و دیفندر نه و‌ پانزده کراپ رو میکشیدیم با کلی بدبختی بالا اخرش هم خیلیا فارم میشدیم و میرفتیم به امان خدا بدون‌ری اکشن خاصی بعد اون همه وقتی که گذاشته بودیم نه چهارتا مخفیگاه میزدیم و دف میکشیدیم که از فارمی در بیاییم نه اکانتو حذف میکردیم بلکه همه رفاقتی بعد کلی وقت و‌هزینه از رو‌ مرام اکانتو یادگاری میذاشتن واسه اون که بازیشو‌خراب کرده ، الان چون پلیر کمه فارم نیست خودشون چهارصد تا پونصد تا فارم درست میکنن و‌البته خیلی هم‌لذتبخشه و کلی هم‌پلن زدن

فقط طبق اماری که اینجا سرچ کردم اون دوستی که اینارو گفت سایدش دوبار صد کرده توی این سایت ، یکیش که سه به یک‌روی شمال شرق بودن و البته چون تیم خوب جنوب غرب که این سرور رفته جنوب شرق و شمال غرب قدرت اصلی این سه به یک بودن و با هم به تفاهم نرسیدن گفتن اصلا بذاریم جنوب شرق صد کنه.

یه سرورم هم‌که یه تیم دیگه بوده تو‌نرمال صد کرده

روی صحبتم تنها با اون شخص خاص بود که این صحبتهارو کرد و گفت ما کلی هم پلن زدیم و میزنیم و ترکوندیم ، نه داداش اگر اینکاره بودی نمیگفتی چون‌همه میدونستن

اینجا به رگ غیرت جنوب شرقیا بر نخوره چون اتفاقا کلی از دوستان خوبم توی همین سرور جنوب شرق هستن ولی باید جواب اون دوست عزیز‌رو میدادم و‌منظور فقط اون‌عزیز بود وگرنه با امثال نیما گاد و صادق وانتد و‌دوستانشون قطعا جنوب شرق این سرور رو با اقتدار میبره و‌ باعث خوشحالی من هم هست❤️

پینوشت: یه امضا قدیم داشتم اینجا جاش هست بذارم

در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

با پاراگراف اخر صحبتهاتون موافق نیستم ولی دقیقا فعلا جو غالب همین هست و جای اعتراضی نیست برای کسی که داره بازی میکنه

درود

اگر اینکار رو (سیستم کنفدراسیون) انجام دادند که خیلی هم خوبه

در مورد باقی صحبتهای شما دوست گرامی هم که مخاطبتون من نبودم فکر کنم یجا جواب دیگران رو با ریپلای بنده دادید

بنده هم گفتم نوع بازی فعلا اینجوره و جای اعتراضی نداره

به این میگن چند کلمه حرف حساب ، یاد فروم اتحاد و‌سایدها هم‌ بخیر ، ام‌ام و‌ تایم اینسرت و‌ کانتر و چیف تو چیف و‌......

این اون بازی نیست واسه ما، مشخصه که نسل جدید علاقه ای ندارن چون احتیاج به محاسبه و این چیزا نداره دیگه ، تنها کمیت مهمه الان ، شما بشینی محاسبه کنی پلن بچینی برنامه بدی به ساید ولی یه بات داره چهل میل دف میکشه خب چی رو محاسبه کنی؟ نحوه رفتن تو‌دیوار؟ راه حلش چیه؟ منم برم خشابی همر و‌دف بسازم رو بات ؟

اینها همش کمیت هست داداش گلم نه کیفیت

لیدرهای جدید هم که علاقه ای به اموزش دادن و‌ کلا هیجان ندارند ، فقط گاهی دیده شده بعضیاشون یه پرچمی بالا بردن برای مبارزه با یه چیزایی ولی در عمل با اون چیزها کنار اومدن و حتی در کنار اون‌دوستان چیزی شمشیر هم زدن

اون‌دوست عزیز از دات کام فکت میاره که بله اونجا هم غارت توافقی هست ، بله چه مشکلی داره، قدیم هم بود ، من دفساز زمانی که

هم سایدی واندر زنم کتیبه میرفت رو همرش میومد غارتم میکرد ، نه اینکه من دفساز چهل تا دیفندر داشته باشم و در از ازای هر دیفندر هم یه کپ مولتی ساخته باشم و الی برکت الله

بله اونجا هم مولتی اکانت هست ولی اون اکانت نمیتونه تو‌اتحادت باشه و‌نمیتونه هم پیمانت باشه یعنی گاو پیشونی سفیده ، دف نمیشه واسش فرستاد ، ازش هم دف نمیشه گرفت تا اینکه تایم لیمیتش پر بشه

نمیشه با بات بالا اووردش

در کل کسی منکر این نیست که مولتی اکانت تا قبل اسپید ترا وجود نداشته ولی فرق هست بین جنس سنتی تا صنعتی

جنس صنعتی اخرش میشه همین که اکثرا هم مینالید ازش ، اگر هم راضی هستید که نوش جان

این اون تراوین نیست ، آدماش هم‌ اونها نیستن ، همینید که هستید پس انقدر بهم گیر ندید ، همین که میبینید یه نفر پونصد تا مارکسمن میکوبه تو هزار تا پیاده خودش خیلیه و‌راصی باشید که همینو هم میبینید :دی

تامام ، اکانت افلاین شد

سلام به شما دوست عزيزم

در مورد ريزش پلير بعد از فيلترينگ صحبت كرديد صحبتايي تو دلم بود كه گفتنش خالي از لطف نيست

درود

واقعا قصد گذاشتن هیچگونه پست انتقادی رو دیگه نداشتم ولی این پست خوب دوستمون نظر منو جلب کرد و باعث شد این پست رو بذارم

بجز صحبتهای دوست عزیزمون ، ما به دو‌نکته باید توجه کنیم ، اینکه از اونها بخواییم و قبلا هم خواستیم تغییری در خط مشی خودشون بدن اب در هاون کوبیدن هست ، بهشون هم حق میدم ، اگر بیان و دقیقا مو به مو قوانین دات کام رو اجرا کنند خب با این وضعیت تعداد کاربر که بهترین حالتش همون نرمال کذایی بود که بگیم سیصد پلیر بود از نظر اقتصادی براشون صرفه نداره یا شاید بهتر بگم وقتی میتونن با چهل تا پلیر دو‌برابر سود کنند چرا سر خودشون رو‌درد بیارن با سیصد نفر سر و کله بزنن

نکته دوم و مهمتر خود ماییم

تا زمانی که خود ما با هر وضع موجود کنار بیاییم و از اون راضی باشیم و‌ حتی دنبال راههای ساده تر و‌غیر اخلاقی و غیر اصولی برای برد باشیم و البته فقط و فقط برد برامون مهم باشه از جمله ( تماس برقرار کردن با مدیریت برای فشار گذاشتن- بات- مولتی اکانت نامحدود- خرید و فروش اکانت و‌ کتیبه و غیره.......) خب وضعیت همین هست و جای هیچگونه اعتراضی هم‌نیست

یکسری از دوستان پست اعتراضی میگذارند ولی هر سرور هم میان بازی میکنن ، با تیم هم میان بازی میکنن ، این دو‌ معنی داره، یا اینکه فرار رو به جلو میکنند یا اینکه انقدر اعتیادشون شدیده که میگن بیخیال ناخالصی بزنیم داغون بشیم :دی

البته این نکته هم بگم ، بعضی از دوستان قدیمی هم‌ اعتراض هایی دارند که بجاست ولی الان اکثر پلیرها جدید هستند و با این نوع بازی خو گرفتند ، دنبال بزن بزن نیستند بلکه سایز همر رنک‌همر و در نهایت دفاع صد میلیونی واندر براشون لذتبخشه ، ایرادی هم وارد نیست هر کس سلیقه ای داره

روی صحبتم با اون دوستان ناراضی هست که برادر من این نانوایی چند ساله نونی که میده دستت اینه اگر بده نخر اما اگر هر روز صبح نفر اول تو‌صفی دیگه اعتراضت چیه!!!!

دوره جنگ و فارم اول بازی ، چیف و دستروی مید گیم ، دستروی دیفندرهای تپل و‌ کاتا کردن خمره های کنار واندر در این پلتفرم تموم شده ، اگر جایی پیدا کردید که اینجور بود و علاقه مند هم بودید برید خصوصی به ما هم پیام بدید خوشحال میشیم در کنار اون دسته دوستان مستفیض بشیم، اگر هم اینجایید که ریدتون رو برید پنجاه میل دفتون رو بکشید اخر سرورم همرای ششصد هفتصد کی گرزتون بکوبید به دیوار(واندر سابق) البته سعی کنید تو‌ تیمی اینکار کنید که بات با ورژن مناسب و مولتی بازهای قهار داشته باشه

پی نوشت: بنده حد اقل سه تاپیک اخر رو چک کردم بجز خفت ده بیست کی گرز چیزی ندیدم‌ و‌یا یه چیزی تو‌همین مایه ها - پس لذت ببرید :دی

اتفاقات اتفاقا خیلی سادست! نپیچونیمش!

• اس ای تحت فشار ان دبل بود
    • اس ای از ان ای دف گرفت تحت لوای متای غیر علنی
    • اس ای با اضافه شدن دف ان ای تونست دفاع کنه جلوی حملات ان دبل(حالا عوامل دیگه رو میزاریم کنار!)
    • ان دبل حذف کرد! و محاسبات و معادلات بازیو به هم ریخت، چون دو ساید شرقی فکر میکردن با متای شرقی، متای غربی هم شکل خواهد گرفت (تا اینجای کار بدون هیچگونه پیش داوری و صحبت های درز کرده از حرکاتی مثل حذف همه سایدهای رقیب و متای پیش از سرور و حرکات ژانگولر قسمتی از شرق، فرض میکنیم منطقی جلوه میکرد! ولی همچنان متای نیمه شرقی در تلاش بود با هدف حذف اس دبل!)

درود و‌خسته نباشید خدمت فروم نشینان عزیز

ببخشید ما گاه و بیگاه مزاحمتون میشیم دوستان، یک‌دلیلش این هست که دوستان میان از من میپرسند دلیل این بوده واقعا؟ یا شما این حرف رو زدی؟ یا اینجور بوده؟ یه دلیلش هم اینکه درسته تو سرور نیستیم ولی فروم رو از روی بیکاری گاهی میخونم و دنبال میکنم هرچند بنظرم فروم راه بدی رو پیش گرفته از همون اول سرور و البته همه توی این قضیه نقش داریم یسری کمتر یسری بیشتر

در مورد رفتن ما از سرور برای بار چندم و آخر

دلیلش دادن دف ان ای نبود، این رو حدس میزدیم و براتون همینجا هم اسکرین گذاشتم که قبل از لند پلن آخر از تک تک اکانتهای اس ای و ان ای و حتی اس دبل چه توی اتحادا چه بیرون اتحادا تا رنک چهارصد سرور اسکرین گرفته بودیم بدونیم خودمون چند چندیم با باقی سایدها

تنها دلیل رفتن ما از سرور دخالت ادمین در روند فنی سرور بود اعم از

۱- جبران خسارت باگ سرورش از طریق تماس تلفنی و پیام رسانها نه از طریق اعلام در فروم و پذیرش اشتباه

۲-دست بردن در نحوه منابع ناتارها و پاپ زدن اونها بصورت چندباره بخاطر فشار گذاشتن پلیرهای سایدهای مختلف از طریق تماس تلفنی و پیام رسانها

۳- تماس تلفنی با پلیرهای سایدها در حین بازی و پلنهای ما و صحبتهای خارج از حیطه مدیریت و تهدید جانبدارانه (احتمالات قوی تر هم وجود داشت ولی بیخیال حالا)

۴- سرخوردگی از ادامه سرور بدلیل این اتفاقات و احتمال بالای تشدید آن در زمان کتیبه ها و مپ بصورت بسیار بزرگتر و واضح تر (هر سایدی توقع داره چون در مورد خاصی به یه ساید دیگه لطف شده حالا اون لطف باید واسش جبران بشه)

باز هم‌جا داره بگم پس از اون پلن آخر هم دست بالاتر با ما بود و همون پلن هم پنجاه درصدش failed شد نه کل پلن و البته یکی یا دوتا چنج کپ هم بدلیل فیکها صورت گرفت

در آخر بنده به عنوان بیننده و طرفدار این بازی خدمتتون اینو عرض کنم که با کوچک کردن همدیگه بزرگ نخواهید شد ، چه اونی که سالها تجربه داره و چه اونی که تجربه کمی داره قابل احترام هست و از دادن القاب زشت مثل عمو قناد، نور خدا، کاسه لیس، مزدور، زرخرید و خیلی خیلی لفظهای دیگه که اینجا خوندم نه طرف مقابلتون کوچیک میشه نه شما بزرگ میشید ، تنها شاید دو‌دقیقه اروم بشید بعدشم فقط دشمن تراشی کردید واسه خودتون، کت و شلوار و رکابیو تنبون و چی میزنی و ساقیت کو و این حرفها به دیگران زدن واسه خودتون شخصیت نمیاره بلکه کاملا معکوس عمل میکنه

در مورد شمال شرق هم‌دوتا تیم شدن با هم نظرشون فرق داره بنظرم بهتره در کمال احترام روبروی هم بازی کنند و همدیگه رو متهم نکنند ، وقتی من داستان شما رو از بیرون میخونم تهش به این میرسم که نظرتون با هم فرق داشته و باقی کل کل و توهین هاتون خرج امروز و فرداتونه ، پس با هم مهربون نیستید حداقل عداوت هم نکنید

پ‌ن: همون که مانی گفت سریال فرندزه :دی

درود و خسته نباشید خدمت دوستان قدیمی یاران صمیمی

دروغ های کوچک همیشه خود را نمایان می کنند. دروغ را آنقدر بزرگ بگویید که تصور دروغ بودن آن هم به ذهن کسی وارد نشود.
    ادولف هیتلر

توی دژکوب گمونم سرور f1 بود، میشه حدود هفت سال پیش اکانتی به اسم دیولاخ در خاک پاک جنوب غرب ریجستر کرد هنوز پیشوا نشده بود :دی ، شروع کرد فاشیستی گری و این مسخره بازیا یه چنتا اکانت هم با خودش همراه کرد، همون ماه اول سرور رفت تو جنگ با شمالغرب و باقی جنوبغرب ازش حمایت کردیم دو راند، ولی هوا برش داشت کاتا زد رو جنوبغرب، دست از حمایتش برداشتیم خودشو شمالغرب زدن و نوچه هاشو خودمون پرونده اولین سرور این مغزهای زنگ زده بسته شد

حدود یکسال بعد سرور j1 بازم دیدیم اومدن جنوب غرب اونجا دیگه شناخته شده بودن چون بینش یه سرور دیگه هم رفته بودن و اونجا هم سرنوشت سرور اول نصیبشون شده بود ، توی j1 امونشون ندادیم همون روز بیست و‌پنج بازی شروع کردیم زدیمشون رفتن جنوب شرق اونجا هم بچه های جنوب شرق زدنشون

پشتش ای ار باز شد رفتن اونجا مثل اینکه نامشون پر اوازه تر شده خبری ندارم من :)

بنده فقط توی این موندم این نامگذاری اتحاد و القابشون خودش اتمام حجته چه برسه به سوابق و رزومه، چرا مماشات که کار به اینجاها برسه!؟

پینوشت: دلم واسه امیر کبیرشون تنگ شده فقط:دی

من به آقا مازیار گفتم من با علی فلوید صحبت کردم برای جریانای اول بازی که درگیری نداشته باشیم و احتمالا محسن 2pac و مصطفی بینام در جریان نباشن ! سوال من ازت اینه که چطوری متا بستیم که 2تا از لیدرای اصلی nw در جریان نبودن ! و به آقا مازیار این حرف رو زدن ؟!

درود

اقا این بحث واقعا خسته کننده و بی حاصل شده

ببینید خود میلاد جان هم داره میگه با ما برای متا صحبتی نکرده

من چندتا نکته اضافه کنم، باشد که این بحث کلا بسته بشه

همین میلاد که میبینید خود بنده با تنها کسی که تو این بازی تا حالا باهاش بحثم شده ایشونه ، مال خیلی وقت قبل هم نیست اخرین بحثمون دقیقا دو ماهی قبل از شروع این سرور هست در تاپیک دژکوب برید ببینید که چجور از شرمندگی هم در اومدیم :دی

اصلا سالهاست با هم کل کل داریم چون ایشون در اصل پلیر جنوب شرق و والس بوده در کنار علی زاکی و بنیتو ، من پلیر جنوب غرب در کنار دوستان قدیمی مثل ماهان هلسیکر و ....

حالا در مورد اینجا ، این حرفهایی که میزنم تو همین تاپیک هست راه دور نمیرم

مازیار جان خودشون گفتن چون ساید همیشگیشون شمالغرب بوده دلشون با اونجا بوده و حتی دوست داشتند قبل از اینکه وارد سرور هم بشن بین دو ساید شمالی رابطه صمیمانه برقرار کنند، ولی ما نخواستیم، ما هم تایید کردیم

در مورد جلسه هم که به جمع بندی رسیدیم چی شد و هر دو طرف تایید کردیم

بعد گفته شد ما با جنوب غرب متا بودیم، اونم هم از اونطرف تکذیب شد هم ما ، دلایلشم گفتم الانم میبینید که بهنامم دلیلش مثل ما بوده

بعد گفته میشه لویال با ما متا بوده :|

خب عزیز دلم اگر ما با لویال متا بودیم یا با ان ای متا بستیم قبل سرور یا اول سرور، بعد چرا بیاییم تو جلسه بگیم به سود شماست الان وارد درگیری نشید؟ یعنی میریم حرف متا میزنیم بعد که توتالتون میاد میگیم نمیخواییم!!

چرا الکی پیچیده میکنید یه موضوع رو ؟ یعنی هرجا خوبه میگید ما با آکسفورد برادرز میخواستیم متا کنیم خودشون نخواستن و هرجا بده میگید اونا اول سرور متا بسته بودن با ان ای؟ به قول پرویز

گرفتاری شدیم

دوستان ما که از سمت خودمون گفتیم از نظر ما هیچ مشکلی در متای ان ای و اس ای نبوده ، حتی در فرستادن اون دفاع هم‌نبوده ، ما هم نه نپی بودیم‌نه متا که ناراحت بشیم، خودتونم لایک کردین

حالا باز یه جریان دیگه پیش بیاد ببینیم حدیث جدید چی هست دوباره :)

برای بار هزارم اعلام میکنیم ما با هیچکودوم از سه ساید صحبتی برای متا نکردیم در هیچ تایمی

همچنین نه شمال شرق و نه جنوب غرب با ما صحبتی برای متا نکردن در هیچ تایمی

نقطه سر خط بعدی

درود دوباره

مازیار جان یک پست امروز گذاشتن در مورد اینکه چرا به این نتیجه رسیدند که این متا رو انجام بدن و بنظرم بهترین ، شفافترین و بی غرض ترین سخن بود در این مورد ، بنده قبلا اگر انتقادی کردم چون یه جاهاییش این‌حالت پیش میومد که از موضع ما حرفی زده میشد یا اینکه حرف نگفته ای نقل میشد از سمت ما

در مورد صحبت امروز ایرج جان هم چون دوستان اومدن از من پرسیدن که ایا واقعا ما با لویال یا هر عزیز دیگری در شمال شرق صحبت کرده بودیم برای متا (چه قبل سرور- چه اول سرور- چه وسط سرور و....) جواب خیر هست

ما نه بچه های لویال رو میشناختیم از قبل ، نه الان میشناسیم (در حد همین فروم میشناسمشون و حتی شما رو بیشتر میشناسم ایرج جان)

نه با فردی از اتحاد اریانا در مورد متا صحبت کرده بودیم

از اتحاد اریانا دوره اول تنها مانی ، سعید ، میلاد و علیرضا ایران رو میشناختیم و جالبه بدونید فقط بعنوان رقیب بودن برای ما و همون کلکلهایی که با دوستان امردادی داشتیم این سرور ، سالهاست با اونها داریم ، در واقع فکر میکنم این‌دوستان یکم دیرتر هم وارد سرور شدند و همون زمان که وارد شدند بنده تو شورای لیدری به دوستان گفتم که خب فعلا دو به یک رو ما قطعیه :دی

حتی تو همین فرومم چندبار یقمونو گرفتن همین دوستان چه لویالی چه مانی جان

این رو هم در نظر بگیرید بجز ما و جنوب شرق دوساید دیگه حدود روز چهل سرور بود که تازه شورا و توتالشون معرفی شد یعنی سایدتون تا اونموقع تکلیفش مشخص نبود که ساید دیگه ای هم‌بخواد بره صحبت برای متا

بگذریم از اینکه توی همین فروم خیلی واضح بنده و مصطفی جان چندبار اعلام کردیم هر زمان متایی بین دو ساید دیگه بسته شد ما هم میریم دنبال متا با گزینه باقیمانده

خلاصه ایرج جان گل ببین من نه دیگه در سرور هستم که ذینفع باشم نه واقعا هر چی ، همچنین قبول ندارم شما متا قبل سرور بستید ، این حرفم که کسی بگه ما توافق کردیم با کسی اشتباهه(دیگه هم نگیم دروغه که مازیار جان ناراحت نشه:دی)

یکبار هم گفتم شاید دوتا پلیر با هم حرف بزنن که من نمیدونم واقعا، ولی از طرف تیم لیدری ما با کسی صحبت و قرار و مدار گذاشته نشد با هیچ سایدی، احتمال هم میدم این یک سو تفاهم باشه یا برای شما یا برای فردی که به شما گفته

پایدار باشید

درود مازیار جان

بله شما دقیقا چیز دیگه گفتید

ریپلای کردم عزیز ، گفتید ما پیشنهادی دادیم ولی الان حرف دیگه ای میزنید و اون پینوشت دومم رو گذاشتم چون میدونستم الان میایید بازی با کلمات میکنید ، فرق هست بین از صحبتاشون مشخص بود تا پیشنهاد دادن

شاید اون صحبتها به مذاق شما خوش نیومده ولی فرد دیگه ای بود از صحبتا یه برداشت دیگه میکرد

در هر حال مخاطب خودش متوجه میشه عزیز و احتیاجی به رد و بدل شدن پیام نیست دیگه

در هر صورت بنده در جایگاهی نیستم بخوام قضاوت کنم ، در سرور هم‌نیستم ، ولی به عنوان یه فرد که در سرور بوده نظرمو میگم

سیاست ان ای به تنها سایدی که ضرر زد خودش بود و برای هر سه ساید دیگه الان منفعت داره

و مازیار جان از اجرای اون به تنها یه هدفش رسید و اونهم نخوردن چیپس و ماست و جنگی بازی کردنه ولی با این تفاوت که جنگ داخلی شد و .......

پینوشت: اصولا کلمه بالانس سرور یه جوکه از طرف همه

این کلمه تنها برای دو هفته اول سرور کاربرد داره که هر چهار ساید به یه اندازه ریجستر داشته باشند، بعدش مثلا همه ببینیم یه ساید قوی تر عمل کرده بزنیمش دو راند که بالانس شه؟ یا یکی صعیفتر بوده پوشش کنیم ؟ یا چی؟

ایا نگفتیم که ربع ان دبلیو اصلا تمایلی به متا ندارن تو صحبتهاشون و گفتن پیشنهاد ما به شما اینه کنار واستید تا پایان جنگ

درود مازیار جان

در اون جلسه ما پیشنهادی ندادیم دوست عزیز

درواقع منطق حکم میکنه وقتی فردی خواهان جلسه میشه و اون جلسه برای پیشنهاد برگزار میشه, پیشنهادشونو بدن, که شما پیشنهادی نداشتید , ما هم پیشنهادی ندادیم , اصولا پیشنهادی صورت نگرفت تو اون جلسه :دی

جلسه فی ما بین در واقع پنج نفره بود , سه دوست از شمال شرق, بنده و مصطفی جان از شمال غرب

بجز بنده و مصطفی و مازیار کسی صحبتی نکرد

اونهم در این حد که چه خبرا خوبید خوشید و این چیزا

در نهایت پس از پنج شش بار گفتن جمله ما نمیخواییم چیپس و ماست بزنیم از طرف مازیار , بنده فرمودم خب نظر شما چی هست, و باز هم گفتن نمیدونم ولی نمیخواییم چیپس و ماستمونو بزنیم !!

از بنده خواستن در مورد ان ای نظر بدم(دقت کنید, نظر بدم, نه پیشنهاد)

بنده گفتم اگر من الان ان ای بودم از فرصت بوجود امده درگیری هم مرزام استفاده میکردم و یه ساید اند گیمی عالی رو درست میکردم ,همین و همین , باز هم تاکید میکنم پیشنهادی ندادم و البته اخرش هم گفتم بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند, اگر به ما پیشنهادی میشد حتما در موردش تامل میکردیم ولی پیشنهاد که هیچ حتی پالسی هم

از پیشنهاد وجود نداشت

در مورد قضیه اتکهای اسدبل به اس ای

ببینید دوستان تا زمانی که ما بودیم اسدبل یک کپیتال , یک دهکده از ما دستروی کرد , کلی تو خاکستری از ما اسکات کشید , هیرو میکوبیدن بهمون, دو بار اتک غارت لب مرز زدن, , یک دهکده لب مرز هم چند ویو کاتا زدن

فکر نکنم تا همینجای سرور هم این حجم از ضرر رو به اس ای زده باشن

اینکه ما بولدش نکردیم چون اهل ننه من غریبم بازی نیستیم

بنده دلخوش به متا با هیچ سایدی نبودم حتی فکر میکردم با اسدبل هم درگیر بشیم باتوجه به روند سرور

در واقع تا زمانی که در سرور بودیم با تنها سایدی که کنتاکت نداشتیم ان.ای بود

درکل من دنبال این نیستم بگم متا خوب بوده یا بد , فقط اینهارو میگم حقایق رو بدونند دوستان

پینوشت: نظر شخصی بنده این بود که ان ای براحتی از درگیری سه ساید دیگه میتونه استفاده کنه و صد کنه بتنهایی , ولی الان کلا معادلات حتی در صورت صد شدن واندر ان ای شکل دیگه ای هست و کلمه بتنهایی دیگه مفهومی نداره

پینوشت ۲: جابجایی یه کلمه گاهی کل هدفی که از یه جمله هست رو عوض میکنه , مثل جابجایی حتما با شاید

درود و خسته نباشید

لقمان جان ارادت در جریان است

بنده فرمودم چون در سرور نیستم و البته دوستان اینجا منتظرن یه نفر صحبتی کنه بصورت تیکی تاکایی ببرنش تو یک سوم دفاعی صحبتی ندارم در تاپیک

اگر واقعا علاقه مندین که یکسری واقعیات براتون روشن بشه بنده چه مکالمه خصوصی اینجا، چه واتساپمو که دارید، چه تلگرام که تو پروفایل اینجا هست در خدمتم ، اگر هم که قصدتون از این پستها بدست گرفتن جو فروم یا همون ادامه بحثهای دیگر دوستان هست که خب موفق باشید کاکو جان

البته بازم حدس من این هست شما با اشراف به موضوع و همون دلیل دوم دارید این بحث رو ادامه میدید ، در هر صورت بنده خصوصی پاسخگو هستم

درود و خسته نباشید

ببخشید وسط بحثو دعواهای این فروم مزاحمتون میشم همش، حقیقتا فکر میکردم ما بریم فروم هم رنگ ارامش میبینه و ما دلیل این نا ارامی هستیم ولی بدتر شده انگار:دی

دوست عزیزی فرمودند که دلیل رفتن ما از سرور قضیه دف دادن شمال شرق به جنوب شرق نبوده ، تایید میکنم حرف ایشون رو ، دلیلشو همون زمان گفتیم و واقعا ربطی به دفاع نداشت، اتفاقا حدسشم میزدیم

از پوینت دفاعی تا رتبه سیصد سرور اسکرین گرفتیم قبل از لند ، همچنین چون یکسری اکانتها لب مرز ش ش و ج ش خیلی تو بغل هم بودن از اتحادای هر دو ساید اسکرین گرفتیم یک روز قبل از پلن تا جابجایی هارو هم بفهمیم

پس این بحث باطله که ما به این دلیل حذف کردیم، هرچند قشنگتر این هست اعلام بشه بعد دف جابجا بشه ولی خب حرکت خلافی هم نیست چون اصولا ش ش با ما نه متا بود نه نپ

یکی دیگه از دوستان که امروز بعد از بهتر شدن کسالتشون اومدن و به ما لطف داشتن باید بگم وقتی که یک مجموعه به هر دلیلی بجز دلایل عرف خداحافظی میکنه ، این اشتباه هست بخوایید پلن سرورشونو زیر سوال ببرید و البته اون دلیلی هم که اوردید کاملا اشتباه بود و دقیقا در روند سرور داشت برعکسش اتفاق می افتاد ، میتونم باهاتون هر زمان دوست داشتید پی وی صحبت کنم چون اینجا قضیه به سمت کل کل میره از سوی باقی دوستان

در مورد موضع ما و جنوب غرب هم امروز بحث شد ، دقیقا حرف ناصر رو تایید میکنم ، بنده یه نپ دستو پا شکسته تا دم کتیبه با ایشون بستم که اونم البته هر روز میشکوندنش :دی

در مورد متا هم بنده عینا همون حرفهایی که در جلسه با ش ش گفتم به ج غ هم گفتم ، نه من به ناصر پیشنهادی دادم و نه اون به من ، و گفتم شما به فکر منافع سایدت باش

در اخر باز هم عرض میکنم که دلیل رفتن ما رو دیگه همتون میدونید پس واسه خودتون پیچیدش نکنید و تا زمانی که بودیم توی درگیری با ج ش حتی با اون پلن اخر و دیوار شدن چهارتا همر که دوتاشو میشه گفت توله همر تو همون تایم ، باز هم ما دست پیش رو داشتیم

در اخر

بنده این رو پسندیدم ، بهترین سخن این یک ماه اخیر فروم بود

پایدار باشید