نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• از جانب یکی دیگه قول نده نگین جون عزیزم.

گرت و خاکم نکن زیاد اینجا بذار اونایی که مثل تو فقط صدا نیستن تصویر دارن پست بذارن تشکر.

عجیجم‌بیخیال دیگه دنیا ارزش نداره

حالا من هی مهربون شدم تو فاز بگیر

اقا یکی مهرشاد رو هدایتش کنه

سلام تنها سروری که من لیدری کردم تریدات رو سرور 8 بود

با ان ای بستیم کسی که زیر رو رو کشید ان ای بود نه ما

در مورد زیر رو رو هم برو از بزرگترهای اون سرور بپرس که حتی امار همری که خلاف توافق از سمت ما یکی از بچه ها لانچ کرد رو اس ای رو کی داد به لیدرهای اس ای که دف کنن چون حرف زده بودیم و پاش واستادیم برو بپرس سر یک حرف فریار بخاطر احترام به حرفش در حالی که بسته بودیم با اس ای که دو ربع دیگه رو شخم بزنیم کی باعث شد حرف رقیبش شهید نشه

اون پرهام رنگی اگه حرفی میزنه چون تو حدی نیست که جواب بدم به سبابه پای چپم حساب میشه اما امیرجان تو همین فروم یا زیر و رو کشیدن من رو براش مثال میاری یا مثل مرد عذرخواهی میکنی در غیر اینصورت مشخص میشه با اون پسره رنگیه هیچ فرقی نداری

منتظرم

آدم سن ماموت داشته باشه

شعور صحبت کردن نداشته باشه عجیبه

شما که از اشکان فریدام بالا رفتی عمو مازیار

یادت نیست چجوری واس یاسر کینگ اکانت فیک با تقلا توضیح میدادی؟ ما شمارو شوش سوار ایستگاه میکردیم بهارستان جلو مترو پیاده می‌کردیم

چرا هنوز انقدر اذیت میشی ما پیام میذاریم

خودتو خالی کن و ادبتو نشون بده

شخصیت واقعی شما همینه

پوچ و خالی از احترام

حالا شانس در خونتونو زده از خر سواری رسیدین به دنا سواری ولی خرو پالون مهم نیست راننده مهمه

که امروزه خیلیا روی این عزیزان ۴ پا رو سفید کردن

چه سریع هم امدی ریپلای کردی

معلوم نیست پای راست درد گرفته یا مرکز ثقل

برو عمو جون سکته می‌کنی میفتی رو دست ما

آسپرین یادت نره

شما دستمال کش آمرداد

• زیاد پست هارو ندیدم. فقط پست ادریس رو دیدم و خوندم چون از لیدرهای بسیار زحمت کش شمال شرق بود. ادریس من دوست ندارم مثل پست قبلیم که ریپلای کردم جواب بدم ولی در این حد بدون که من حتی ۲ ساعت بعد شروع سرور به امیرحسین زنگ زدم که کجا ثبت نام کنم... گفتم برنامه چیه بگید من همون کار رو بکنم. سرور قبل رفتم اس دبل و برای اس دبل هم بازی کردم و بسیار کشمکش داشتیم با شمال شرق که خیلی از اونارو خودتم در جریانی ولی آخر اون سرور به خیلی از رفیقام که روابط خانوادگی داریم. بارها خونه هم رفتیم و زن و بچه همدیگه رو دیدیم من حتی خارج شمال شرق هم باشم بابا ماها خیلی رفیقیم و یک سوم این رفاقت هم مدیون امیرحسین هستیم. در نهایت من قول دادم که کجا بازی کنم اگه صلاح شمال شرقه من برم یه ساید دیگه اگرم نه که بیام... من به ۴-۵ نفر قول دادم که برگردم شمال شرق.

در نهایت هم من و تو ساعت ها تلفنی حرف زدیم و روزها تو دیسکورد نشستیم با هم همکاری داشتیم. همیشه هم گفتم حرفی هست زنگ بزن با خودم حرف بزن چرا میکشونی به فروم ؟! اینو به فراسایدی هم گفتم. دیگه خودی ها زنگ میزنن.

پارسا پستت رو نخوندم چون زیاد حرف میزنی ولی هر وقت اومدم اعلام آمادگی گفتم تیم ما داره میاد تک به سه میزنیم اون موقع بیا ببینیم واندر میبینی به خودت یا نه... برو پست های قبلی اعلام آمادگی رو بخون بعد بیا بیشتر از خودت حرف بزن. اینجا ایزی مود هست برا ما. اول سرور می‌فهمیم می‌بریم. این سرور هم می‌بردیم اگر وقت اینو بچها داشتن لیدری کنن یا پلنری یا دف کوردی اصن تو بگ‌ یکی می‌بود ۱۵ گندمی پخش می‌کرد ما می‌بردیم. عددی نمیبینم توی این سرور جز پرهام گرین که منو فارم کرده بود. 😂

پی نوشت: ادریس من خیلی بدتر از پست قبلیم که جوابتو دادم میتونستن بدم ولی تو برادریتو ثابت کردی و با اینکه با من مشکل داشتی پرچم شمال شرق تو دستت بود. در نتیجه هدف من با تو یکی بود دلیلی نمیبینم تورو جدا از خودم بدونم. تو خودی هستی

شاد باشید

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام تنها سروری که من لیدری کردم تریدات رو سرور 8 بود

با ان ای بستیم کسی که زیر رو رو کشید ان ای بود نه ما

در مورد زیر رو رو هم برو از بزرگترهای اون سرور بپرس که حتی امار همری که خلاف توافق از سمت ما یکی از بچه ها لانچ کرد رو اس ای رو کی داد به لیدرهای اس ای که دف کنن چون حرف زده بودیم و پاش واستادیم برو بپرس سر یک حرف فریار بخاطر احترام به حرفش در حالی که بسته بودیم با اس ای که دو ربع دیگه رو شخم بزنیم کی باعث شد حرف رقیبش شهید نشه

سلام مازیار جان. قصدم شخم زدن 10، 12 سال پیش نبود، و احساس میکنم از حوصله‌ی جمعی که شاید 95% اونجا نبودن خارج باشه موضوع. ولی حق با شماست، تو جمع حرفی زدم و تو جمع باید پاسخگو باشم. در خدمتیم.

زیر و رو کشیدن رو به این خاطر عرض کردم که،

یک، اگه یادتون باشه، فلسفه اصلی سرور 8 از همون اولش، رویارویی ما و تیم شما بود. در واقع یه Rematch بود بین 3دات و مجموعه‌ای از باقی‌مونده‌های تیمهای مقابل شما، که تبدیل به والس شد. کمااینکه از گرند پلیر داشتیم، از جاج داشتیم و غیره. از اوایل تا اواسط همون سرور شخص شما، لیدرهای شاخه‌تون، بازیکنان بزرگتون، و همچنین بازیکنان تاثیرگذارتون، چه عمومی و چه خصوصی حرفتون این بود که «آقا ما اومدیم واسه مقابله با والس». والس هم دقیقا همین ایده داشت که اومده برای مقابله با 3دات.

حتی یادمه ما به فریار گفتیم با شما مستقیم صحبت کنه، که آقا اگه قراره با ساید دیگه‌ای هماهنگ بشه و دنبال متا باشیم و روال عادی یه سرور، مردونه طی کنیم با هم، اگه هم قراره تک به تک بزنیم و بعد از کتیبه‌ها متابازی کنیم، اونم مشخص باشه.

دقیقا یادمه صدای فریار رو مازیار جان، که اومد RaidCall، گفت شخصا با مازیار صحبت کردم، قرار شد تک به تک بزنیم همو تا زمان کتیبه‌ها، و بعد از اون، طبق شرایط سرور هر ساید دنبال متا باشه. یادمه اینو مازیار جان، انگار که دیروز بود. فکر میکنم 3 هفته بعد از همون تماس، خود شما، رسما تو فروم اعلام کردید با شمال شرق متا بستید و 3، 4 ماه تموم 2 به 1 والس رو می‌زدید. خود شما تشریف آوردید فروم، و گفتید «آقا دیپلماسی یعنی همین، می‌خواستید سیاست داشته باشید». حالا این که تهش متاتون به هم خورد و شما به این نتیجه رسیدی شرِ آشنا (ما) بهتر از شرِ غریبه‌ست و دوباره یه نیمچه همکاری بین ما و شما شکل گرفت رو کاری ندارم. ولی اون 4 ماهی که 2 به یک زدید، وقتی اطمینان داده بودید بازی تک به تکه، مصداق صحبت من در این انجمن بود.

دو، تو همون 2 به یک هم بازی سایدتون «رو» نبود. یه روز اعلام می‌کردید متاتون صرفا رو کاغذه، فرداش می‌دیدیم از دو طرف حمله میاد. می‌گفتید دفاع رد و بدل نمیشه بینتون، می‌دیدیم میشد. یه روز معلوم میشد دوال لیدر ما جاسوستون بوده. یه روز لیدرتون میومد خواهش از ما، که «آقا من با مازیار و 3دات به مشکل خوردم، تا ابد دیگه نمی‌خوام 3داتی باشم، منو راه بدید این‌ور». یا اون جریان اکانت آرماما. یعنی یه شلم‌شوربایی درست کرده بود سایدتون که، معذرت می‌خوام، کُرک و پشم ما ریخته بود که آقا اینا چرا اینجوری می‌کنند : )) تهشم که اومدید فروم و اعلام کردید «همینه که هست، می‌زنیم، 2 به یک هم می‌زنیم، بتونیم 3 به یک هم میزنیم، عرضه داشته باشید، شما ام بزنید».

چند ماه اول اون سرور رو یادتون اگه بیاد، مشکل کامل حل میشه.

ولی بله، خاطرم هست که بعدش که دیدید شمال شرق براتون قابل اعتماد نیست و کاری که با ما کردید رو می‌خوان با خودتون بکنند، ازشون رو برگردوندید و چندجا برای والس مرام گذاشتید.

نقل قول

اون پرهام رنگی اگه حرفی میزنه چون تو حدی نیست که جواب بدم به سبابه پای چپم حساب میشه اما امیرجان تو همین فروم یا زیر و رو کشیدن من رو براش مثال میاری یا مثل مرد عذرخواهی میکنی در غیر اینصورت مشخص میشه با اون پسره رنگیه هیچ فرقی نداری

پرهام رو راستش اندازه شما یادم نیست مازیار جان. یادمه تو سیاستِ تراوین، اصلا فرد قابل اعتمادی نبود. و اینو هم خوب یادمه که مابین کل‌کلهای فروم، سعی کردیم بهتون بگیم اینو، که «اینا سیاستشون همینه‌ها، تو هر سروری بودن، 6 ماه اول با یکی متا زدن، یه ساید رو 2 به 1 زدن، آخر سرور به بهانه‌ای متاشون رو به هم زدن و با ساید دست‌نخورده متا بستند». که بازم ساید شما فکر میکرد میخوایم پیوندِ تراوینیتونو به هم بزنیم و حرفمونو باور نکردید، تا آخرش که دقیقا همین شد.

پی‌نوشت: صادقانه و بدون متلک میگم، از این که اونقدری اعتبار برام مونده که مستقیم جواب دادین و جواب خواستین، خوشحالم.

پی‌نوشت2: چون شما بزرگترین و احترامتون واجب، من بابت استفاده از اصطلاح «زیر و رو میکشید» ازتون معذرت می‌خوام. جمله‌م رو هم اینجا تصحیح میکنم:

"در مورد مازیار تندر هم اتفاقا باهات موافقم، زمان ما هم که روبرومون بود سیاستش مشخص نبود و پنهانی حرکت می‌زد" :D

ارادت دارم مازیار جان. دلتنگتون بودم.

امیر Sp

• سلام پرچمداران

چقدر فروم معنوی شده بعد خوندن ایه ها دو بار گفتم خدارحمت کنه 😂😂

قبلا توهین بود فقط 😂😂

میبینم به تو پ بستین مملی رو 🤣😂😂😂

تیم های خوبی امدن که پلیرهاشونم حرفه ای هستن اگر کسی حذف نکنه و سایدی خالی نشه سرور قشنگی میشه به احتمال زیاد

کلا امدم یکی گیر بیارم انگول خودم دیدم خودتون یکی پیدا کردین دارین انگول میکنید

😂😂😂🤣

خوش بگذره

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• امیرجان قبل از سرور هیچ صحبتی با هیچکس نشده بود این رو میتونی از ایدین و فریار سوال کنی

من اصلا اولین صحبتم با فریار بعد از کتیبه ها بود و قبل از اون اصلا همدیگرو نمیشناختیم و صحبتی نکرده بودیم

اینو مانی پارتیزان که الان اینجا هست و اون سرور تو ان ای بود میتونه تایید کنه که اس دبل تو اون سرور دو گروه بودن یکی گروه با اس ای و یک گروه با ان دبل همونقدر که ما تو اس دبل نفوذ کردیم شما هم کردید قبل از ما(اگه فکر میکنی غیر از این هست بگو تا از فریار بخوام بیاد اینجا برات توضیح بده)تو ان ای شما شدید دنبال همراه کردنشون با خودتون بودید بعد از جریان سهند هم کامل اس دبل رو دست گرفتید به همین دلیل ما با ان ای بستیم اون هم بطور کاملا شفاف که تو فروم هم اعلام کردید

اون صحبتها که میگی در مورد متا وقتی زده شد که شما شروع کردید به زدن ان ای و ما برای برداشتن فشار از ان ای حتی متا رو باهاشون بهم زدیم

امیرجان ما برای اس ای مرام نذاشتیم ما با اس ای بستیم که با هم ذو ربع ان ای و اس دبل رو که تو بازی کنار نشستن بزنیم و در نهایت بعد از اونها تو جنگ برنده بین خودمون تعیین بشه و هرکی قوی تر بود واندر صد کنه اما فریار یک کلام گفت من با ارش نکویی(اگه درست اسمش یادم مونده باشه لیدر اس دبل)حرف زدم و اگر اینکاری که قراره بکنید انجام بشه من حذف اکانت میکنم که حرفم دوتا نشه ما هم بعد از صحبت با بچه ها بخاطر فریار قید این توافق رو زدیم

هیچ زیر و رو یا چپ و راستی نه تو اون سرور نه سرورهایی که من توش بودم کشیده نشده تمام چیزهایی که گفتی رو میتونی قبلش با ایدین ایدین تمجیدی معین و فریار پیگیری کنی که لیدرهای والس بودن اگر یک نفرشون گفتن فلانی زیر رو رو کشیده بنده همینجا عذرخواهی و قول میدم دیگه فروم را باز هم نکنم

• سلام به همه

به نظر بنده آه سهیل نپی ان ای رو گرفته

همگی پاشید برید از دلش در بیارید بلکن نحسی از ان ای بره

خدا لعنتت کنه نپی

و من الله توفیق

پ ن: ادریس جون عشقی

پ ن: فونیکس هر وقت نپی دوباره توتال بشه بر خواهد گشت

پ ن: نعمت جون هم تو عزیزی برا کل ان ای هم مملی لذت تراوین به همینه

دم همتون گرم بازی میکنین امیدوارم برای ما که میاییم فروم کرممون بخوابه هم فروم جذاب باشه

کاوه

• بودی خوش. نبودی خوشتر

دوستان شمال شرقی که تمایل دارند از بازی لذت ببرند و صرفا تراوین بازی کنند درهای جنوب شرق براشون باز هست.

کسانی که با تیم خاصی نسبیت دارند یا خصومت دارند یا گلد خودشون رو ندارند پیام ندهند ما برای تفریح و اهداف خودمون بازی میکنیم.

پارتیزان عزیز درست هست که سرور قبل بازنده ما بودیم اما دلیل بر این نیست که حقیقت رو هرطور دلتون میخواد تحریف کنید. خاک انداز؟ چیف واندرزنها و واندرها؟

اس یی یک واندر داشت که یکی از پلیرهای ان ای کلین کرده بود و مجبور شد بگیره. اما تا اخر سرور بازی کرد. ضمن اینکه ساید متای اس ای دو تیکه شد و یک نخاله متوهم تمام شمال غربو برد سمت کپهای ان ای و همرهای متای اس‌یی بدون دفاع بودن و شما راحت به قول خودتون براشون خاک انداز استفاده میکردید.
    و به یاد ندارم موفق شده باشید یک واندرزن از جنوب شرق دیستروی کنید سرور قبل.

ارادت

• سلام‌

بجای عرق غیر مجاز جهت شست و شوی معده روده ذهن و این حال و هوای سمی فروم، عرق گیاهی هشت گیاه اصل رو توصیه میکنم.

آفر ۱۰ درصدی تاپایان امشب.بشتابید

سلام مجید جان

عرقتو همون جنوب شرق بفروش

طرف شمال شرق میگن عرقای مجید قاتی داره

حالا بماند ک به جای ۸ گیاه چه گیاهیی رو قاتی میکنی و میدی دست خلق الله

• با سلام

از اونجایی ک اکثر دوستان از ساید رفتن بنده هم حوصله بازی توی بیابان ندارم احتمالا تا فردا بخوام ب یکی از سه ساید کوچ کنم

دوستان عزیز لطفاً پکیج های پیشنهادیتون رو اعلام کنید

با سپاس

ممد توشی🤣

• یادمه قبل تر ها طرف با اینکه بچه ها ی ساید حذف میکردن .. بقیه مبموندن و تو ساید خودشون بازی میکردن .. یه زمانی ساید حرمت داشت نه لذت 😙

پ.ن ساید داری یعنی ناموس داری 🙄

پ.ن پیکان ۵۷ فروشی نقل مکان کرده به SE موجود 🤭

• پارسا پستت رو نخوندم

اگر نخوندی چرا انقدر با جزئیات داری تفسیر و رجز خونی میکنی؟ کم کم دارم با ورژن های جدیدی ازت آشنا میشم!

شهر عجیبه!!!!

حله آقا میگی این سرور تایم ندارین و از اونجایی که دوست دارم طرفمون تو بهترین حالت ممکن خودش باشه

هر وقت هر زمان آماده بودی یک هفته قبل استارت سرور زنگ بزن یا پیغام بفرست بیایم اینم فقط به عشق خودت.

پ ن: دوستان برین پی زندگیتون این سرور خبری نیست فکر کنم

در پناه حق

• دوستان شمال شرقی که تمایل دارند از بازی لذت ببرند و صرفا تراوین بازی کنند درهای جنوب شرق براشون باز هست.

کسانی که با تیم خاصی نسبیت دارند یا خصومت دارند یا گلد خودشون رو ندارند پیام ندهند ما برای تفریح و اهداف خودمون بازی میکنیم.

والا فعلا منتظریم ببینیم از دوستان کی میره و کی میمونه و بعدش چند نفریم :D

تیم و اکانت ما که قطعا هست و به بازی ادامه میده. فقط امیدواریم حذف دسته‌جمعی طوری باشه که شمال شرق خیلی تضعیف نشه؛ که اگه شد هم ما باز هستیم اینجا :D

پی‌نوشت: مازیار عزیز، تو سروری که خودم بودم و وقایعش رو به خاطر دارم و در بطن تیم مدیریت بودم، به شاهد ثالث نیازی نیست. موفق باشید.

امیر Sp

• درود فراوان خدمت همه دوستان عزیز خیلی خوشحالم که دوباره این جمع کنار هم دیگه هستیم دلتنگ همتون بودم حتی اونایی که دلتنگم نبودن;)

فارغ از نتیجه امیدورارم هر چهار ساید لذت بازی رو ببرن

پیروز و دنباله دار باشید:*

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• درود

به همراه تعدادی از عزیزان در شمال شرق هستیم و به بازی ادامه میدیم

شاید شاکله ی اصلی تیم ان ای این سرور در کنارمون نباشن (یا پلی نمیدن یا سایدهای دیگه رجیستر کردن) ولی خب میدونم که میدونید شمال شرق در ضعیف ترین حالت خودش هم حرفی برای گفتن داره...

-----‐-----------------------

پ.ن: شما هم مثل من هر چند ثانیه لاگ اوت میشین؟ دلیلش چیه؟ روی اعصابه یه جورایی

• سلام رفقا امیدوارم حال همتون خوب باشه و دلتون شاد و واندر زندگیتون رو صد کنین

و اما بعد

پارسا خدا بگم چیکارت کنه که باز قراره ما رو از کار و زندگی دور کنی و بکاری سر تراوین

ته سرور هم که معلومه مثل تمام سرور هایی که بازی کردیم یا تیم خودمون صد میکنه یا متامون

اینقدر واندر صد کردی خسته نشدی خدایی؟؟ بزن گاراژ دیگه پیرمرد :D

حداقل یه بارم واسه تنوع بیا و عمدی ببازیم ببینیم دوستایی که همیشه میبازن و حذف میکنن و بهونه میارن و سرور بعد باز ادعا میکنن چی میکشن

اصلا بیا یه بار تیم خودمون رو 4 تیکه کنیم هر تیکه رو بفرستیم یه ساید ، ما که با همون یک چهارم کل اون ساید رو میتونیم شخم بزنیم ، بعدشم دو به دو بشیم و همو بزنیم حداقل یه تغییری تو روند سرور ها انجام بشه

و در آخر و جدای هر شوخی و ساید بندی و هرچیزی خیلی خوشحالم که رفقای گلی مثل مانی عزیزم و مجید و محمد و سپهر و ... توی سرور هستن

حقیقتا هنوز کامل لود نشدم نمیدونم کیا تو سرور هستن کیا نیستن

پارسا بیا منو آپدیت کن :D

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

خیلی خوشحالم که این پستو گذاشتید آقا محسن .

تصمیم به حذف و نوشتن اون پست توسط مملی واقعا تصمیم عجولانه ای بود ، تو این سطح از بازی و در این مقطع از بازی این نوع پست گذاشتن و به چالش کشیدن بازی زیبنده ی ساید شمال شرق نبود ...

اولا هیچ صحبتی بین هیچ کودوم از ساید ها انجام نشده بود و اینکه چطور سه به یک دیدن بازیو عجیبه !

حداقل کاری که میتونستید بکنید این بود که با سایدای دیگه جلسه ی مشترک بزارید و با تصمیم جمیع ساید ها یک سیاست کلی ریخته میشد تا بازی جذاب باقی بمونه !

پ.ن : اون دوستان شمال شرقی که میگفتید شمال شرق بدون متا هم وینر میشد این سرور چرا تا فهمیدید کسی با شما متا نمیکنه یهو تصمیم به حذف گرفتید ! حداقل تلاش میکردید شاید کسی باهاتون متا میکرد و وینر میشدید بازم :دی

یا حق

یوسف