Posts by Sadegh WaNTeD

ببخشید دوستان میون کل کل هاتون من یه نوار خالی پر کنم :D

از یه طرف خیلی خوشحالم وقتی میام فروم و میبینم دوستای خیلی قدیمی تراوینم رو میبینم

از یه طرفم حدس میزنم بعضی از این اسمایی که پستشون رو دیدم و یاد خاطرات قدیمی افتادم شاید منو یادشون نباشه

افشین منتال ، پیر شدی تو چرا همیشه همه جا هستی؟

owldark محمد پسر من دلی دوست دارم <3 هیچ وقت اون سرور سال 91 که تو و امیر ونوم و حمید سوزوکی و ساسان خان خله بودین از یادم نرفته و نمیره

بهنام ویوا یادش بخیر یه تایمی یه تیم چند نفره بودیم که همه جا باهم ریجستر میکردیم

سلام رفقا امیدوارم حال همتون خوب باشه و دلتون شاد و واندر زندگیتون رو صد کنین

و اما بعد

پارسا خدا بگم چیکارت کنه که باز قراره ما رو از کار و زندگی دور کنی و بکاری سر تراوین

ته سرور هم که معلومه مثل تمام سرور هایی که بازی کردیم یا تیم خودمون صد میکنه یا متامون

اینقدر واندر صد کردی خسته نشدی خدایی؟؟ بزن گاراژ دیگه پیرمرد :D

حداقل یه بارم واسه تنوع بیا و عمدی ببازیم ببینیم دوستایی که همیشه میبازن و حذف میکنن و بهونه میارن و سرور بعد باز ادعا میکنن چی میکشن

اصلا بیا یه بار تیم خودمون رو 4 تیکه کنیم هر تیکه رو بفرستیم یه ساید ، ما که با همون یک چهارم کل اون ساید رو میتونیم شخم بزنیم ، بعدشم دو به دو بشیم و همو بزنیم حداقل یه تغییری تو روند سرور ها انجام بشه

و در آخر و جدای هر شوخی و ساید بندی و هرچیزی خیلی خوشحالم که رفقای گلی مثل مانی عزیزم و مجید و محمد و سپهر و ... توی سرور هستن

حقیقتا هنوز کامل لود نشدم نمیدونم کیا تو سرور هستن کیا نیستن

پارسا بیا منو آپدیت کن :D

اون ۸۰ک برده تو 01 اکانت خودت پارک شده؟؟ چشم اونجارو هم به موقع میزنیم

داداش من به یکی دیگه گفتم هفت تیر کش کوچه خلوت قبضش در خونه شما اومده؟ شما مافیا نیستی چیستی؟

کاشکی استعدادتو به جای اینکه سر پیدا کردن تایم آف اکانت من خرج کنی سر تشخیص اتک فیک و ریل و دف جمع کردن روی همر های رنک دار تیمتون خرج میکردی حقیقتا متوجه ادامه صحبتت نشدم

منم تبریک گفتم بهتون و از خودم ایراد گرفتم

ما وقتی سطح کلی یه ساید و پلیر های اون ساید رو میبینیم تصمیم میگیریم یه ورکشاپ بذاریم

خداروشکر اساتیدی که برای ورکشاپ هاتون میتونیم دعوت کنیم توی سایدمون زیادن

با توجه اینکه همگی این مولتی ها دو دهکده ای هستند مدت زمان طولانی برای بازگشت شون به وضعیت قبل طول خواهد کشید (مجددا، ارجاع شود به بالا برای کلاس های آموزشی مولتی سازی).

داداش مولتی چیه؟؟ استغفرلله زبونتو گاز بگیر :|

همون تیم 13-14 نفره بود که تشکیل شده بود

بعد از اینکه 16 تا اکانتشون بن شد تیم متلاشی شد

اما با پیگیری های خوب دوستان اون تیمه مجدد تشکیل شد

ولی با پلنی که بچه ها رفتن دوباره متلاشی شد

حالا کی دوباره تشکیل بشه و کی به امید خدا کلا متلاشی بشه من در جریان نیستم باید از دوستان ج.غ پرسیده شه

پ.ن 1 : یه مدت تو فروم پست نمیذاشتم بعضیا هفت تیر کش کوچه خلوت شده بودن

پ.ن 2 : 7ک تبر چیف کردی دمت گرم نوش جونت گزارش هاشو نمیذارم چجوری چیف کردی چون اینکه اکانت من آف بوده مشکل منه و تو کارتو انجام دادی اما دوران بزن در رو خیلی وقته تموم شده

پ.ن 3 : عزیزم دوست داشتی یه دست و یه پا به صورت ضربدری نداشتی اما اون همرایی که ازت پرید ، نمیپرید؟ :D

من همینجا این قول رو بهتون میدم که دفعه بعدی به جای عکس های میم با یه چیز بهتر ترول شین :D

عزیزم شما چرا اینقد فشاری شدی حالا؟

فشار تا این حد بی سابقه اس

والا فشار به کسی وارد میشه که 16 تا مولتی با وی پی اس و وی پی ان پرایوت میکشه اما با یه نامه ساده از سمت تیم لیدری ساید ما مولتیاش بن میشه :D

ما که ریلکس نشستیم داریم بازیمونو میکنیم اما انگار شماها خیلی استرس دارین ، واقعا دوست داشتین یه دست و یه پا نداشتین به جاش با ما تو یه ساید بودین؟؟

درباره بقیه پیامت هم منتظر میشینم ببینم ادمین چه عکس العملی نشون میده وگرنه درخور شخصیتت باهات صحبت میکنم جیگرررر

یه شیر احتیاج نداره بهش تاج بدی

داداش آخرش باید میگفتی اس دبلیو شیره مثل شیره اس ای بادکنکه دست بزنی میترکه :|

مولتی بودن

بن شدن

عشقم اینو که قبلا هم اعتراف کرده بودی

فقط لطف کن سایتی که ازش وی پی اس و وی پی ان پرایوت خریدین تا 13-14 نفری روش بازی کنین رو بهمون معرفی کن به عنوان سایت کلاهبردار

چون ظاهرا پرایوت نبوده که هیچ خیلیم پابلیک بوده

screenshot_۲۰۲۲۰۲۰۵-۰۰۴۹۲۰_samsung_internet_6w61.jpg

در مورد این که ۱۴ نفر چند تا اکانت میتونن بکشن، نمیشه تعداد دقیق گفت

چون ۱ نفر با حانشینی میتونه ۲ تا اکانت بکشه۲ نفرم میتونن با‌جانشینی‌ ۱ اکانت بکشن

پس تعداد نفرات ربطی به تعداد اکانت نداره ؛)

رفیق گلم شما انگار قوانین اولیه بازی رو هنوز بلد نیستی :/

داخل قسمت قوانین بازی به صراحت گفته شده هر نقر تنها یک اکانت میتونه بکشه

میخای علت بن شدن اکانت هایی که خودت چند بار اقرار کردی مولتی هستن رو بدونی؟؟ :D

به نظرم همش نزنی سنگین تره ;)

از نمکی که تو تمام پستای خشگلت ریختی کف فروم زیاد جدی نگیر

عشقم پستای خوشگلم کف فروم رو ول کن بیا تکلیف 13-14 نفر رو روشن کنیم

بلاخره وی پی اس و وی پی ان پرایوت بوده؟ 13-14 نفر بودن؟ چجوری بیشتر از تعدادشون اکانت کشیدن؟

ما تعدادمون خیلی زیاده میخاین ما یه تیم ضربتی تشکیل بدیم بدون وی پی اس و وی پی ان پرایوت واستون اکانت بزنیم و پلن ناموفقتون رو با موفقیت انجام بدیم؟

قرار بود اسم اون 13-14 نفرو بگین

اکانت ها با بهترین ابزار اعم از وی پی اس- وی پی ان های پرایوت اورده شدن بالا یک تیم کاملا پر تعداد پشت این ماجرا هست

پس ما تیمی ۱۳-۱۴ نفره تشکیل دادیم

بلاخره یه تیم 13-14 نفره تشکیل شده و نفری یه اکانت کشیدن یا وی پی اس و وی پی ان های پرایوت بوده؟

هماهنگ باشین باهم حداقل ;)

تیمی ۱۳-۱۴ نفره تشکیل دادیم

داداش کل ساید شما 13-14 نفر پلیر داره؟!

این نفراتی که همچین پلن دقیق و حساب شده ای رو پیاده کردن اولا خوبه به اسکی باز بودنشون اشاره کردی دوما خسته نباشید میگیم بهشون سوما میشه با رسم شکل اسم بیاری؟

بعد 13-14 نفر چجوری 16 تا اکانت زدن؟ حداقل قبل تعداد گفتن اکانت هاتون رو بشمرین که اینجوری سوتی ندین

و این 13-14 نفر تو ساید خودتون اکانت جداگانه دارن یا فقط اومده بودن ماموریت ده دوم زدن و صفر کردن اکانت رو انجام بدن؟ در ادامه چطور؟ قراره بازی کنن یا از سرور خارج شدن؟

من جاتون بودم میگفتم حداقل نفری یه اکانت 3 4 دهکده ای تو ساید خودی بکشن که 13-14 تا اکانت به 7-8 تا اکانتتون اضافه شه حداقل تعداد اعضای واقعی اتحادتون 2 رقمی بشه :D

منتظر جواب قانع کننده از سمت ادمین هستیم

اگر نه که هزینه و وقت گذاشتن بیشتر برای ما‌ ارزشی نداره

داداش شما اگه دنبال فرار کردن از سرور هستی میتونی بهونه بهتری بیاری مثلا به عنوان مثال چرا کسی با ما متا نمیکنه؟ یا چرا ان دبل و اس ای قراره بعدا باهم درگیر شن و شرط بستن کی اول ما رو بزنه اما پیشنهاد خودم بهتون اینه به علت حجم بالای پست های فرومتون ، حذف کنین :D

اگه قرار به پانیش خوردن مولتیاس،که من‌این‌اکانتارو به هیچ عنوان مولتی نمیدونم

یه صندوق درست کردیم به اسم انتقادات و پیشنهادات میتونی اونجا نظراتتو بنویسی و بگی کدوم اکانتارو مولتی میدونی استاد؟

اگه قرار به پانیش خوردن مولتیاس،که من‌این‌اکانتارو به هیچ عنوان مولتی نمیدونم

،تمام مولتی ها بن شن

نه مولتی‌هایی که تاثیر به سزایی تو بازی دارن!

ینی مولتی هایی که تاثیر به سزایی تو بازی دارن نباید بن شن؟؟ شما همین الان اکانت های بن شده رو مولتی گفتی بعد الان دنبال چی میگردی؟

حرف از سرور های آی آر قدیم شد

چند تا یادش بخیر اومد تو ذهنم گفتم اینجا بگم باهم یادشو بخیر کنیم :D

یادش بخیر طرف با غرور خاصی تو پروفایلش میزد غارت مثبت و 35 تا گلد اولیه موجود است

یادش بخیر وسط رید کال جلو 60 70 تا آدم یهو آهنگ بر طبل شادانه بکوب پلی میشد به خاطر اینکه یه همری رفته انبار گندم تارگتشو تخریب کرد و برگشت

یادش بخیر ام ام اتحاد میدادیم به تمام شاخه ها که تارگت های مشخص شده رو باید با 5 موج کاتا فیک بدن و کسایی که نمیدادن فارم ساید اعلام میشدن و اتک بهشون آزاد بود و بچه ها واقعا به طرف اتک میدادن و فارمش میکردن

یادش بخیر روی 7 کراپی های نزدیکمون هم برنامه داشتیم چه برسه به 15 و 9 کراپی

یادش بخیر هیرو تو عمارت قهرمان ساخته میشد

یادش بخیر هر کی همر سه چیفر داشت یه شیرینی توپ میگرفت

یادش بخیر پارکینگ اندازه 5ک گندم خور هم کلی ارزش داشت

یادش بخیر یه جراح قلب بود (اسمش یادم رفت) وسط عمل قلب به بهونه دست شستن میرفت با گوشی تعدیل میزد که تروپش لاست گندم نده :D

یادش بخیر کلاس دوم راهنمایی بودم زنگ تفریح ها میرفتم تو دستشویی لیست غارتمو میزدم :D

واقعااااااا یادش بخیر یه بار مدیر مدرسه فهمید گوشی میارم خفتم کرد بازیو براش توضیح دادم معتاد شد :D:D:D

یادش بخیر s4.ir اکانت AnToNiO فکر کنم دو سه تا داداش مشهدی بودن روش بازی میکردن اسم یکیشون مهدی بود اسم بقیه رو یادم نیست ، اکانت T-BaG اگه اشتباه نکنم هادی بود اسمش ، اکانت Gladiator04 اکانت SANA اکانت Jumung و ...

یادش بخیر امیر ونوم و حمید سوزوکی و ممد اولدارک که اینجا هم یوزرشو دیدم نمیدونم پلی میکنه یا نه ( ممد تو روحت :D تو عمرم دو بار گوشیمو از دستم قاپیدن هر دوبارش وسط صحبت کردن تلفنی با تو بود :D:D )

بعد آی آر هم افتادم تو دام وارین و دژکوب و الانم که در خدمت دوستان گلم تو این سایت هستم 3>

درود ، داشتم رد میشدم و دیدم این دو تا لعنتی جذاب نه تنها زیر آبی میرن بلکه جدیدا پست هم میذارن :دی

فقط میتونم بگم ‌‌‌‌‌

««This is a road to hell»»

کیستی سیاهی؟

من که بعد از یک سال و 7 8 ماه دارم بازی میکنم زیر آبیم کجا بود؟

الان دوستان ساید sw میان میگن اون فیدر 432 رو عمدا گذاشته بودیم اونجا که شما بیاین چیفش کنین فیدر 87 هم خودمون داشتیم کاتاش میکردیم که شماها زودتر زحمتتشو کشیدین :D

خلاصه ای از پست های دوستان sw : چرا میخاین ما رو بزنین ما گناه داریم :|

رفیق مافیا باز گلم مثل مافیا باهات صحبت میکنم تراوین که بلد نیستی امیدوارم اونو حداقل یکم بلد باشی که بعید میدونم اگه خواستی مافیات تقویت شه بگو شمارمو میدم بهت بیا تو ایونتای حضوری ما شرکت کن :D (تبلیغ برای ایونت های حضوری اینجا آزاده ادمین جان؟ :D )

تو فکت بیار برای اینکه چرا نزنیم ما فکت میاریم برای اینکه چرا باید بزنیم :D

بازی تراوین بازی زد و خورده مثلا چرا صدای بچه های ne درنمیاد؟ اونا با احترام ساید از نظر تعداد پلیر ضعیف اما از نظر فکری و شخصیت بازی ساید قدرتمندی هستن که دارن بازیشون رو میکنن

توصیه دوستانه به دوستان sw : تایمی که داخل فروم میذارین رو اکانتاتون بذارین ، تایمی که رو اکانتاتون میذارین داخل فروم بذارین قطعا اکانت های بهتری خواهید داشت

پ.ن : یک سال و نیم بود از تراوین دور بودم کلا بای داده بودم که پارسا منو اغفال کرد :D خدا ازت نگذره پارسا :D

پ.ن : پست شماره چندم رو من گذاشتم؟ :D

همواره بودن کسایی که به اجرای عدالت اعتراض داشتن و این چیز عجیبی نیست

ران شدن با تاخیر سرور به دلیل رسیدن چند تا پلیر بیشتر بی عدالتیه

تیم اگه قدرتمند و قوی باشه میگه ما یه هفته دیر تر استارت میکنیم و اونقدر به توانایی خودمون اعتماد داریم که یه هفته استارت با تاخیر به جایی بر نمیخوره نه اینکه از طریق مسایل پشت پرده و کمک خانواده محترم رجبی باعث آبروریزی یه سایت و بی احترامی به تعداد زیادی پلیر بشه

با عرض معذرت از پارسای عزیزم ، این سرور به خاطر رفتار دوگانه ادمین پلی نمیکنم

از آقا مهدی گل انتظار میره جایی که شخصا از پلیری دعوت میکنن ، رفتار جانب دارانه نداشته باشن بازم خداروشکر که قبل از استارت شاهد این رفتار بودم و بیشتر خداروشکر که برنامه تک اکانت داشتم جهت ارزیابی سایت و سرور و نحوه مدیریت ، تصمیم داشتم بعد از این سرور با تیم کامل ریجستر کنم که کنسل شد ...