Posts by Ali Chiefer

سلام وخسته نباشید خدمت تموم دوستان

تبریک به ساید مقابل و عذرخواهی خدمت تموم دوستان خوبم

اولین نکته ای که شما تهمت زدید تااین لحظه من روی هیچ اکانتی جز اکانت خودم لاگین نکردم و اصلا برای همین موضوع این سرور شروع کردم اوسط سرور با حامد عزیز اشنا شدم وباهم پلی میدیم

اتفاقا تایک ربع قبل از لانچ اتک آنلاین بودم و داشتم باسعید ملای عزیز صحبت میکردم برای همینم کاتا جابجا شد واماده ریختن دفاع شده بودم به هرحال بازی جذاب تر شد حداقل برای من چند وقتی بود کسل کننده شده بود

پ.ن : بازم به لانچ کننده عزیز تبریک میگم

پ.ن: هیچ حرفی نزنیم که خجالت زده بشیم!

پ.ن: از تموم بچه های آمرداد عذرمی خوام

پ.ن: زندگی جاریست و بازی هنوز ادامه داره

پ.ن: امان از روزی که ضامن رها کنه سعید :D

یاحق

Ali Chiefer

بدون شرح . بابا داری میزنی تصادفی نزن حداقل انبار و انبار غذا رو بزن که اینهمه کاتاهات تو راه بودن الکی نرن و بیان .

احتمالا جدیدا رومن ها هم مست میکنن و هدف هاشون میشه تصادفی 😁

دوست عزیزم آقا ناصر یک امتحانی بکن کاری که میگم و برامون اسکرین بگذار یک دهکده که اقامتگاه ندارن ازخودتا بهش اتک بده بعد اسکرین بگذار سطح آموزشی سرور بره بالا

ممنون از لیدر محترم جنوب غرب که هم به سطح آموزشی خودش و هم ما کمک می‌کنه

پ.ن :اگه لطفا پست کامل بخونی گفتم انتظار داشتم اقامتگاهم بخوره یعنی اون زمان اقامتگاه وجود داشته

پ.ن: ناصرجان شما که میدونی ادمین باما چرا رومن مست نشه کاری نداره که

پ.ن: خوشحالم که علی فلوید عزیز هستی:-)

یاعلی

A.C

سلام عزیزم خوبی؟

الان مدرک خفن گذاشتی؟دیوارشون کردی؟لب مرز ناتار چیف زدی خفن؟میدونی همر غارتی چیه؟ امیدواربودم لینک اتک هارا هم خودت بگذاری

برو به دیوارکردنش افتخار کن چون بعید میدونم بتونی در آینده جز لینک سبز نگاه کنی

به عنوان کسی که اندازه سن شما دوست عزیز جنوب غرب بازی کردم کلی دوست های قدیمی دارم اونجا اگه اومدید ناتارهای بغل من کاتا زدید هیچی نگفتم بااینکه دیدم از sw اتک اومد روی ناتار چیفی به خیال اینکه اقامتگاه ولی درعین ناباوری انبار غذا و انبار عادی بود اونم دوهدفه گفتم لابد پلیراکانت نوب بوده مست کرده حرمت نگه داشتم پسر خوب من زیاد اهل اینکه بشینم اینجا صحبت کنم نیستم اگه یکم .....

پ.ن: هیچ چیز فراموش شدنی نیست جز خوبی کردن

پ.ن: دیگه فروشم جذابیت نداره الکی هی صفحات می‌ره جلو

پ.ن:,تیرداد جان پست بیشتر یک پاراگراف نگذار من توانایش ندارم بخونم و لذت ببرم

پ.ن:جهت اطلاع دوستان ناتار باجاسوسی زده میشه که نکنه فقط دیوار. داشته باشه و بقیه بدونند که این ده کی زده

پ.ن: باکاتاهای بیکارچه کنیم...

پ.ن: کاش یکم تفکرات پلیرها بهتر میشد

پ.ن: مراقب خودتون باشید ماسک بزنید و دست هایتون بشورید

پ.ن : متای شرق مبارک

پ.ن: علیرضا ایران کجایی!

سلام خدمت همه شب بیدارهای عزیز. گفتم شب بیدارها یاد زمانی که با dial up بازی تراوین می کردیم افتادم چه زود گذشت .... میگند هرچی می کشیم از رفیق نابابه همینه (هرکی حدس بزنه داخل عکس دکترهانی کدومه جایزه داره:D). اینم بگم ناگفته نمونده باشه ذغال خوب بدتر از دوست نابابه ان شالله سعادت بشه این سرور درکنار دوستان عزیز در جنوب شرق بازی خاطره به انگیزی رقم بزنیم ان شاالله پلیرهای قدیمی خوبی استارت بازی بزنند پ.ن: هادی جان کجایی دلم برات تنگ شده:D پ.ن: به عهده ی خواننده... یاحق Ali Chiefer