Posts by Amphetamine

دوست عزیز قسمت مهمی از گزارش محتوای دفاعی اون بوده که شما کات کردید. قسمتی از دفاع توسط دو همر از revenant انجام شده.

اگر در اون مورد هم روشنگری کنید ممنون میشیم.

دقیقا...

پلن موفقیت آمیز بود چون ما برای یه همر زده بودیم دوستمون لطف کرد همر دومش هم گذاشت جلومون

چهار موج کاتا کم اومد که خب دیستروی کردن اون ده دیگه مهم نبود چون دیگه همری نداشت

از جنوب غرب :

این دو همر هم به لیست اضافه کن دادا که شفاف تر باشه

اینکه شما قصدتون کل کل و طنز ماجرا بود بر کسی پوشیده نیست وگرنه همه میدونیم که پست گذاشتن بنده ربطی به دفاع جمع کردن نداشت . بنده دیشب طبق قولی که داده بودم نمودار های آپدیت شده رو گذاشتم و بعد از اون خواستم یه تبریک به تیم جنوب شرق بابت پلن زیباشون بگم و دیدم صرفا یه پست ساده خالی از لطفه و سعی کردم حدودا یه ربع وقت بزارم و پست خودمو کمی شکیل تر بکنم .

من صرفا برای شوخی گذاشتم فروم جای اینکاراست دیگه قصد بدی نداشتم امیدوارم خندیده باشین

پ.ن: صادق جان دوست داشتی توام عکس همرت بذار

بنده خدا تا یه ربع قبلش بیدار بود ولی خب دیگه از چندخونه ای چیف کردین آنچنان وقت زیادی نداره صادق ولی با همین تایمی که میزاره عملکردشو دوست داریم سایز همر نزدیک 7کی تبرزن و حدود یکو خورده ای تیکی بود و همر چندم صادق بود تبریک میگم

ایشالا یه دوتا همر دیگه صفر میکنیم حال کنید

فقط ما هرچی میگردیم تارگتی که ارزش پلن زدن داشته باشه ندیدیم شما خودتون یه چندتا تارگت بدین قول میدیم همونجا رو بزنیم :D

پ ن: داستان دف کردن با همر چیه؟!

دم بچها گرم با پلن دیشب

فقط همین دوستی که همرش پرید مولتی ها رو میزد جوری دیوارش میکردیم که خودش نمی فهمید یه 4-5 کی دیوار شد بنده خدا

اما بچهای SW یکم مپ رو چک کنن هم بد نیست یه ده زدم وسط جنوب غرب تا یک هفته خیلی شیک و مجلسی کشیدمش بالا هیچکس نفهمید ولی تا فهمیدن اتک های خیلی غیر حرفه ای اومد که نظرم کلا نسبت به تیمی که توی جنوب غرب بازی میکنه تغییر کرد.

لینک گزاشتن نداره ولی دلم برای این بنده خدا سوخت

این پست رو گذاشتم اول اینکه از بچهای دف کوردی ساید یه تشکر بکنم که تا گفتم اتک اومده سریع اقدام کردن

و دوم از بلک هول جدید رو نمایی بشه :D

پ ن: دیر اومدیم ولی زود نسخه رو می پیچیم

حاجی چقدر حرف میزنی تو بشین یه گوشه نون و ماستتو بخور دیگه

لیدر به به این سبکی ندیده بودیم هر نیم ساعت کف فروم از سایدای دیگه حرف بزنه

نکته ی بعدی در مورد غارت جنوب شرقه که خب اگه دقت کنید شبیه به پیک ششم کرونا در ایران شیب صعودی عجیبی داره و هر هفته هم داره این شیب بیشتر و بیشتر میشه . البته میشد چنین چیزیو با توجه به بارورشدن باغ های جنوب شرق پیشبینی کرد و چیزی دور از انتظار نبود .

در هر صورت میشه پیش بینی کرد بیشترین همر از ساید جنوب شرق میاد بیرون و دست جنوب شرق برای پلن خیلی بازه ، البته باید دید استراتژی استفاده از این همر ها چیه ، جنگی ؟ واندرکوب ؟ کودوم سهم بیشتری داره ؟

تورو سَنَنَه؟

و دیگر هیچ .....

تفاوت در جرات است

بعضی از تیم ها مثل ربلز هر وقت قصد بازی داشته همیشه اعلام حضور پرقدرت و حریف طلبی میکنه حتی اگر حریف قویتر باشه و رسما بازی رو باخته باشه

حتی وقتی می باختیم با دستمریزاد های حریفمون روبرو می شدیم که خوب بودید.

خدایی این مورد رو کسی نمیتونه منکر بشه

اما تیم هایی مثل زئوس ترس از باخت دارن و اگر یکم اوضاع رو خطری ببینند یا نمیان یا بهونه جور میکنن و سوار بر استپ فرار به مثلث برمودا پناه می برند

نمونش سروری که تا قبل از کتیبه توسط تیم ربلز جمع شد و چون همر های واندر زنشون یا اکثرا خفت شده بودن یا انقدر دیر استارت زده بودن که روشون نمیشد بهش بگن واندر زن زمان کتیبه به بهونه های مسخره حذف کردن خوشبختانه اسناد به قهقرا رفتن تیم زئوس توسط ما در تاپیک سرور ۳ ایکس هست اون سرور هم قبل از شروع گفته بودیم بیاین تا بزنیمتون

اینارو گفتم تا به این نکته برسیم که مثل زئوس نباشیم (قابل توجه فرد مورد نظر)

پینوشت: طوری نکنید که طوری شود که مردم فکر کنند طوری شده

- همر های اس ای برگشته! ما حذف میکنیم

عه! برنگشته؟ اوکی!

- دف اکانت پرشین به اکانت The GodFather نمی رسید ادمین رسونده!!! ما حذف میکنیم!

نکته: (تایم لانچ ۴ ساعت و نیم، زمان جابجایی دف فقط پیاده با میدون ۱۰، ۲ ساعت و نیم با میدون ۵ ، ۳ ساعت )

کلا دفش اونجا نبود روی چکمه بزرگ دیوار شدین

عه؟ اونجا نبود؟ اوکی!

- چرا این اکانت ها هیروشون لول ندارن!!! ما حذف میکنیم!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

هیرو هاتون رو بفرستین ماجراجویی تا حویتتون از بین نرفته!

بچهای ما کلا به ماجراجویی اعتقادی ندارن :D

میخواستیم بزنیم محو شین خودتون دارین محو میشین

به سلامت :evil:

یکی از لیدر های زیوس میگفت تاحالا کسی جلوی زیوس نبرده! الان دلیلشو فهمیدم

تا میدونن می بازن حذف میکنن :D:D:D:D

پ ن: چرا شیپور بزرگ ناتار با شیپور کوچک ناتار هردو یک اندازه هستن؟ مورد حذفی خوبی ها...... ^^

در قدرت تیم زئوس که شکی نیست هنوز حضورش معلوم نشده دوستان در پی سه به یک هستن اگه این قدرت نیست تو به من بگو چی؟

سلام جناب لئو

من سرور قبل بازی نمی کردم و فقط نظاره گر بودم

طبق چیزی که سرور قبل دیدم توی فروم و نوشته ها هنوز هم هست شما و تیمتون همه رو پاره کرده بودین که اگه جرات دارین سرور بعد بیاین تیم زئوس میاد خدایان زئوس و از این قبیل چرت و پرت هایی که همیشه میگین

از قبل شروع سرور هم به ما گفتن زئوس داره میاد و جوری داره می بنده که ۳ به ۱ بزنه

و حرفی رو از لیدرهای زئوس به گوشم رسید که روز ۲۰ بازی هر سه ساید رو جمع میکنم!

(من تیم شما رو نمی شناسم ولی این حرف اصلی ترین دلیلیه که بچهای ما اینجا هستن ما کلا هرجا درگیری باشه میریم)

حالا نمی دونم اون حرفی که گفتن روز ۲۰ بازی سه ساید رو جمع می کنید چقدر صحت داره

اما

این که سرور پیش انقدر قمپز در می کردید بیاین می زنیمتون الان اومدن این شما و این نتیجه دهن گشادتون

اما من بعید میدونم سه به یک انجام بشه ولی میدونم دشمن زیاد دارین اونم بخاطر زیادی ادعا کردنتونه

بعدشم هنوز سرور شروع نشده این هستین فکر کن یه همر از یه جایی بزنین وایییی فکر کنم جر بدین فرومو :D:D:D

این موارد صرفا نظر شخصی بود و به مسائل سیاستی لیدر ها مربوط نمیشه

سلام خدمت همه عزیزان تیم ما میخواست بعد حدود ۸ ۹ سال یه سرور ایرانی استارت بزنه و بنده به شخصه خیلی تماسها با دوستان خوبم برقرار کردمو همشون به زور راضی به بازی کردن چون واقعا دلم برای تراوین تنگ شده بود اون بنده خداهام با اینکه درگیر خانواده بودن و دیگه سنی ازشون گذشته بود درخواست منو پذیرفتن اما حدود یک روز پیش از یکی از دوستانی که اینجا پلی دادن قبلا شنیدم ... پلیر نماهایی که اینجان نفری ۳۰ ۴۰ تا مولتی میکشنو اگه میخواید جوین شید من وی پی اس میفروشمو این داستانا ... حقیقت بنده مو رو بدنم نموند ... واقعا دارید چیکار میکنید دوستان؟! گند زدید به بازی رسما .. ۳۰ ۴۰ تا مولتی ؟!! دیگه کراپ لاک کردن چه معنی میده؟! دیگه بازار چه معنی میده؟! دیگه ساعت کوک کردنا واسه فیکس کردن گندم چه معنی میده؟! دیگه برنامه ریزی واس جور کردن گندم واندر؟! دیگه برنامه ریزی کردن یه تیم برای کراپ ها؟! شما دیگه رسما یه بازی جدید ساختین و کل لذتو معیار های بازیو خراب کردین !! چقدر دف میکشین با ۳۰ ۴۰ تا مولتی؟! دیگه اصن دف خالی کردن ساید معنی داره؟! واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تو همین فروم هستنو من میشناسمشون از قدیم و دارن اینکارو انجام میدن!! دارید به خودتونو بازی خیانت میکنید لطف کنید اسم پلیر رو خودتون نزارید که اگه مولتی جمع بشه هفته سوم بازی اکانتتون لاک شده :))) به هر حال هرجور مایلید بازی کنید و امیدوارم لذتی هم داشته باشه ...

داداش مثل اینکه خیلی وقته بازی نکردی!

بازی الان به این شکله

قبلانا با شمشیر میجنگیدن الان با اسحه و تانک

یا با شمشیر میری جلوی تانک که خب پودر میشی میری هوا و یا تانک سوار میشی

شرایط ها فرق کرده داداش همه جا هم همینه

اینایی که میگن تیم فلان

اینا منظورشون خودشون با اکانت مولتیاشونه

X TEAM=X+10 MULTI

XY TEAM =X+Y+20 MULTI

نه عزیزم ما ۴ نفریم روی یه اکانت بازی میکنیم

ممد آمفتامین

اسمائیل ویکتیم