نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• دوست عزیز منظور منو زوده بفهمی از سالم اینجا مولتی قانونی شده خیلی وقته که هست جنگم که بنا به تعداد همر وگرنه ما بلدیم با یه احمق ۴ واندرزنم تحویل بدیم و دادیم ناتار و یا هرچی که پوینت داره زده میشه دوست داشتی جاش تورو میزدیم الانم میبینی اتک از ما اومده اس ای واسه دیوار شدنه کلا همر از نظر من واسه دیوار وگرنه من هیچ وقت همر رو اس ای بلند نکردم و نمیکنم با احترام به تمام دوستان تو سایدا دیگه

هرکیم اول نوش جونش زحمت کشیده همر کشیده بحث من اینه تو قبل اینکه کسی مخاطب قرار بدی باید سطح پلیریت تو اون سطح باشه بعدشم حرف حق بزنی نه حرف بی ارزش

شما میگی رنک دو بدو برسه نیاز نیست بدو هرحرفی ادم جا نداره بزنه هرجا

بازی ناسالمم ندیدی نمیدونی منظور من چیه بنده خودم دستت الوده بوده جا نمازم اب نمیکشم ولی واسه ادمش نباید بیاید هرکیم میگی ما نکردیمو فلان حرف مفت شاید بازم تو امار نداری خلاصه از سایدی که من توش بزرگ شدم علیه خودم حرف نزن.

• از شما به sw رسیده من کاری به بازی ندارم ولی در حد علی نیستی پارو نزن علی هیچ وقت واسه اسم در کردن بازی نکرده ونمیکنه از پرچم کسیم بالا نرو حیف دوست ندارم حرفی بزنم به رضا بخوره ولی تو ادمش نیستی بشین سر جات تو رو قران رضا خودش زبون دار

درباره اینم که دیدی جوابتو دادم سرت گیج نره علی کسیه که بازی یاد من داده تو کی هستی اخه تو رو قران

بیا پایین تو رو خدا تهش اینه یه جنگ بهت بدن با 5 میل دف بگی خو الان منو کی میتونه بزنه جز ادیم ندیدم تو تیمتون پلیر

گشتم نبود نگرد نیست.

برو شارجتو بزن .

درباره sw وne اینا از قدیم رفیق بودنه با این چیزا خراب نمیشه پارو نزنید

شب سالار یه زنگ میزنه یوسف میاد گردن میگیره تموم میشه میره

سرور خوبی بود

• دوست عزیز منظور منو زوده بفهمی از سالم اینجا مولتی قانونی شده خیلی وقته که هست جنگم که بنا به تعداد همر وگرنه ما بلدیم با یه احمق ۴ واندرزنم تحویل بدیم و دادیم ناتار و یا هرچی که پوینت داره زده میشه دوست داشتی جاش تورو میزدیم الانم میبینی اتک از ما اومده اس ای واسه دیوار شدنه کلا همر از نظر من واسه دیوار وگرنه من هیچ وقت همر رو اس ای بلند نکردم و نمیکنم با احترام به تمام دوستان تو سایدا دیگه

هرکیم اول نوش جونش زحمت کشیده همر کشیده بحث من اینه تو قبل اینکه کسی مخاطب قرار بدی باید سطح پلیریت تو اون سطح باشه بعدشم حرف حق بزنی نه حرف بی ارزش

شما میگی رنک دو بدو برسه نیاز نیست بدو هرحرفی ادم جا نداره بزنه هرجا

بازی ناسالمم ندیدی نمیدونی منظور من چیه بنده خودم دستت الوده بوده جا نمازم اب نمیکشم ولی واسه ادمش نباید بیاید هرکیم میگی ما نکردیمو فلان حرف مفت شاید بازم تو امار نداری خلاصه از سایدی که من توش بزرگ شدم علیه خودم حرف نزن.

من حرفی علیه شما نزدم دوست من

هرچی شما برای ارائه داری من هم دارم

اگر طعنه زدم دلیل بر این هست که به شما کمک کنم امتیاز مهاجمین بگیرید. تا لطف دوستان اسدبل در ساخت فارم لیست به ما جبران بشه.

ولی تعجب میکنم چرا در اون مورد سکوت کردید

بگذریم ...

سرور شما نبود انشالله سرورهای بعدی با قوای بیشتر برگردید اس ای

• باید تو و امثالت حالا حالاها پارو بزنید ۱۰ درصد شبیه سورنا باشید، سعی کن اسم های در حد خودتو بیاری!

زیبارو واقعا درست گفتی

من حالا حالا ها هم بدوام نمیتونم اندازه ی ایشون کتک خور سرور ها بشمو وسطاش بذارم برم مسافرت

اخرین سروری که رضا سورنا وسطش نرفته مسافرتو تا اخرش تموم کرده مربوط میشه به زمانی که برانکو سرمربی ایران بود

واقعا الان که حساب کردم دیدم منو دوستام حتی فامیلامم جمع کنم اندازه ی ۱۰٪ ایشون تو این سرور کتک خور نبودم تو طول تاریخ تراوینیمون

افتخارات شما و رضا سورنای عزیز رو همینجا میذارم که ایندگان هم ببینن با چه پلیر های بزرگی ما داریم کل کل میکنیم شاید رزومه شه برامون بعدا فک کنن مام شاخیم

۱.بازی در سرور تست مازندران سال۲۰۰۱ (اخر سرور گویا تیم میرزا کوچک خان جنگلی با مگس کش واندرتونو میزنه و میرید مسافرت)

۲.توتال لیدری در اس دبل در سرور فیک فنلاند سال ۲۰۱۰(به دلیل مصرف و محمل گویی در جلسات دیسکورد دکمه ی پرتابتون از سرور خورد)

۳.این وسط مسطام کتک خور بودین خلاصه طولانیه یادم نیس

۴.تا رسیدیم به سرور ۱ایکس نرمال اسپیدترا که ما اولین بار شمارو دیدیم ولی چه دیدنی (تنها چیزی که یادمه اینه که بر اثر مصرف بیش از حد این بنده جلسات ما گاها تا ۲ روز ادامه داشت )بعدشم که خمار میشد میرف مسافرت (انگار کاسبش تو شهرستان بود)

۵.بعدشم خدا قسمت کرد و دیگه شمارو ندیدیم تا این سرور که بازم دیدیم دارید کتک میخورید

اگه یه مدال مسافر برتر بود برازنده ی رضا سورنا بود و کتک خور یا خدنگ برتر برازنده ی خودت ای زیبا

ما که بخیل نیستیم، اتفاقا نظر ان دبل اینه که اس دبل صد کنه

گلم شما به عنوان کتک خور برتر سرور قابلیت نظر دهی راجب این موضوع رو نداری

این موضوع رو متای برنده مشخص میکنه

اگر توافق بشه هر واندری ۱۰۰ بشه لازم باشه بقیه ی واندر ها استاپ میشه

این موضوعات رو برنده ی های سرور مشخص میکنن

بازنده ها میشینن عقب صحبت نمیکنن تا ببینن کجا میبیرنشون

به هرحال ساید اولیه خودمونه

ممنون که این سرورم مارو از وجود خودتون محروم کردین :)) لطفا بازم ازین کارا بکنید

اسامی افراد ممنوع الورود به اس دبل رو اخرین پست میذارم

پ.ن:زیبا رویان با تبریک های منظور دار به افراد خاص و یا ساید خاصی سعی در گرفتن ماهی ازین اب گل الود نکنید

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• والا من در جریان حواشی سرور نیستم شماره منو داری هرچی که فکر میکنی بفرست من میام اینجا مثل مرد نظرمو راجبه کاری که ساید ها کردن میگم همیشه ام گفتم الانم میگم بنده میخواستم کثیف بازی کنم دنبال اسم و رسم بودم تعدا پستام اینطوری نبود.

اس ای نیاز به دعوت نداره من هروقت حس کنم سایدم نیاز بهم داره میرم اونجا پلی میدم این سرورم اتفاقا سرور عالی بود کنار دوستان خندیدیم سوتی دادیم غر زدیم هرکیم ببره برای من مهم نیست چون لذت بازی تو چیزی دیگه میبینم اس ای خونه ماست ساید های دیگه ام دوستان ما بنده هیچ وقت دشمنی ندیدم هرچی ام بوده تو قالب بازی بوده بیشتر رفیق داریم از شمام ناراحت نیستم شما وقتی ان دبل رو مدبویز بودیم کمکاتو کردی به ما دستتم درد نکنه،😜

• تو ولی از پرچم هرکی خواستی برو بالا!

حرف زدنتو بفهم تا ۴ تا کلفت بارت نکردم

اینقدر هول بودی خودت اومدی از طرف یکی دیگه پست گذاشتی!

سورنا و من حرفمون یکیه، هرکی ما دوتا رو بشناسه اینو میدونه، ربطشو به تو این وسط نمیدونم

کسی که میاد ساید ان دبل رجیستر میکنه، میره بغل واندر ان ای لگد زدن و دف سایدو میکشه اونجا، بعد حذف میکنه میره یه جا دیگه، شرررف هرچی پلیره به فاااا... داده و حق حرف اضافی زدن نداره

خوشبختانه چه هم سایدی بودیم، چه ساید مقابل بودیم زدیمت، و سوزت یحتمل برا همینه

دمپایی ساز در حدی نیستی که در مورد همر رنک ۱ سرور نظر بدی، میدونی لولت نمیخوره که کامنت بدی!

اسپیدترا و رید خودکارش ببین کیارو شاخ کرده!

جنگم کسی به من نداده هر وقت جنگ روی همرم بوده خودم زده بودم

برو خدا روزیتو جای دیگه بده، تا دیروز املا و دیکته فارسی باید بهش میگفتی امروز شده فروم نویس!

بدووو بینم بچه

• این رمر رکوردی

final_011_9eoc.jpg

تازه ما توی این سرور واندرمون بدون هیچ اتکی رفت صد شد. نه اینکه واندر ناتارمون 67 بشه بعدش هم بگیم رمر رکوردی :) اینم بگم همر سهیل از این یکی دو ک بیشتر گرز داشت. رمش هم 500 تا بیشتر بود.

دفعه آخرت باشه با ادی اینجوری صحبت میکنی

ادریس کثیف بازی میکنی. ادریس کثیف بازی میکنی ادریس کثیف بازی میکنی، دفعه آخر که هیچ سه دفعه دیگه هم گفتم. الان میخوای کتفمو بخوری ؟! تو یه سرور کتک خور و لوزر نباش ما به شما میگیم آقا ممد... تهدید کردنات برای رضا گارد و نوری هنوز هست کف فروم. تهدید هم نکن. تو عددی نیستی نه اینجا نه دنیای واقعی. صدتای تو هم عددی نیست.

پی نوشت: سطح سرور انقدرررررررر پایین بود که همر رنک یک سرور در 99% اوقات سرور یک هون بود. اگر ما توتن بیایم قول میدیم از روز دو تا ته سرور رنک یک همر باشیم و هیچ احدی نرسه ! یکروز همرش رنک یک شده خوشحاله !

جز ادیم ندیدم تو تیمتون پلیر

با اینکه امروز بخاطر پستش خیلی ناراحت شدم ولی این حرف کاملا درسته ! اس ایی ان دبل 31 بار دیگه واندرتون میتونه بیاد پایین :) شما یکبار هم نمیتونی 5 واندر مارو بندازی زیرت! این دست و پا زدن ها و شوق و شورتون خیلی جای تقدیر داره. جدی اینکه یهو از زیر خاک و عقب و جلو و تو گلدون و زیر بغل کبوتر یهو پیداتون میشه پست های خوشحالی میزارید و شروع به تخریب به دروغ و غیره میزنید خیلی جالبه... این سرور زیاد توی فروم نبودم چون واقعا سطحش خیلی پایین بود. همیشه گفتم یه جوری در طول سرور پست بزارید که آخرش باختید روتون بشه بیاید تبریک بگید. همیشه میگفتیم هم اخلاق و هم بازی رو نبازید. اتفاق امروز 38 باری که قرار بود واندرتون رو بزنه شد 31 بار... همین.

خلاصه خودتون رو با خوشحالی های لحظه ای و استدلال های منحرف راضی نکنید. مسئله اینه که ما بردیم و شما باختید ! مثل همیشه. اینکه طرف میاد چشمان میزنه میگه ما زدیم ما بردیم و ما خوردیم که نتیجه رو تغییر نمیده. اینکه طرف مدال مهاجمین رو با پسورد میگیره که دعوا بندازه و خوشحالیش این باشه که آرش نتونه بگیره این که برد نیست. اینکه شما بیای وسط ساید ما دهکده بزنی بعد سایدت بشه حیاط خلوت برد نیست که، اونم سایدی که 5 برابر ساید رقیب پتانسیل داره، این خود ذلته. این شادی های لحظه ای و برنامه ریزی های نوب وارانه و بدون آینده نگری نامه آخر بازی رو به نفع شما تموم نمیکنه که... واقعا بردن جلو شماها دیگه هیچ مزه ای نداره. در حال مذاکره هستم انقدر واندرتون رو بزنیم تا واندر مرکزی شمال شرق صد کنه تا به شماها نشون بدیم اختلاف سطح بازی و اخلاق ما باهاتون انقدر زیاده که دیده نمیشین و سنگ اندازی های شما برای بدست آوردن شادی های لحظه ای در نتیجه تاثیری نمیزاره.

پی نوشت: دوستانی توی جنوب شرق دارم که باهم میگیم و میخندیم. هرکدومشون یک ساید هستن و احترامشون واجبه. مثل امید، فرامرز، هومن، مهدی و... منظور من از خطاب کردن جنوب شرق کل اون ساید نیست و باعث و بانی این روزهای جنوب شرق این دوستان نیستند. خودشون میدونن کیان :)

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• رید خودکار و ناتار شیرده و مولتی بازی بدون محدودیت و تعداد ۱۵کراپ بیشتر با واحه بهتر چه اسطوره هایی ساخته از این بازی

به نظرم هرکی وجودشو داشت تک اکانت ریجستر کنه ، میتونه ادعا هم داشته باشه

وگرنه لقب بیکار ترین و متقلب ترین و گنده الکی ترین پلیر برازندشه

اینکه از روزی‌که اومدی اسپیدترا کلا زیر پای همه نشستی و گوشی ملت رو سوراخ کردی بیا پلیر ما شو گلد میدم مولتی میدم

حق ادعا در‌مورد بازی‌نداره ، اسم پلیراتم گلدیه

من لقب عقده ای ترین پلیر رو به اینجور افراد میدم که برای یه بازی همه کار میکنن

اول سرور دنبال سرپناه ، اخر سرور گنده لات

• با کی کار داری باز که کت شلوارتو در اوردی امدی فروم .

باز فرار میکنی میری بیابون ها خود دانی.

برات نوشتم برا چی جوابتو دادم ولی نمیتونی بخونی خلا صه که اگه من چیزی بلد نیستم گردن میگیرم نه برم تو بیابون بگم نه من نبودم حالا من رفتم پیش واندر ne چهارتا ده پرنوندم تو همونم نتونستی که

کیو کجا زدیه تو ساید هم بودیم منو زدیه ؟ عوارض داره استفادش نکن جونی

از ربرو زدیه ؟ اها خفته که وقتی نبودم زدیه به به دست بزنین برا پسرمون

از شرفم چیزی نگو من شناخته شدم تو هم شناخته شدیه ای

حالا که همه کاره رضایی سلام برسون بهش به درد همین کارا بیستر نمیخوری بدو باوا دیگم جوابتو نمیدم زیادیت میشه دست پا نزن

• final_011_9eoc.jpg

تازه ما توی این سرور واندرمون بدون هیچ اتکی رفت صد شد. نه اینکه واندر ناتارمون 67 بشه بعدش هم بگیم رمر رکوردی :) اینم بگم همر سهیل از این یکی دو ک بیشتر گرز داشت. رمش هم 500 تا بیشتر بود.

<3

سلام

محمد علی جان رکورد در سطح پلیرهای نوبی مثل خودم مد نظر بود وگرنه شما و یکسری از دوستان با حجم مولتی بازی سنگینی که دارین همه مرزها رو جابه جا کردین و این همریم عکس گذاشتین طبیعتا از همون هفته اول چهار موتوره شارژ بوده که اینجور حرکتی لذتی برای من نداره و ترجیح میدم تک اکانت وارد سرور بشم

موفق باشید

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• اینکه طرف مدال مهاجمین رو با پسورد میگیره که دعوا بندازه و خوشحالیش این باشه که آرش نتونه بگیره این که برد نیست.

شادزی <3

ساکت باش و بشین پک گلدتو بزن.

شعور بازی کردن داشته باش هر اتکی خوردین یه حرف مفتی زدی عباس اقا جاسوسه ،مهدی اقا پسورد داشته، فلانی امار داده اون یکی دف بک داده.

نه من و نه بقیه بچه های تورین نمیخوایم قاطی دعوای خاله زنکی شما بشیم. لینکای همه اتکای ما هست همه چی هم مشخصه. اونی که ناتار و ابادی زده مشخصه. اگه عرضه داشتی دف میکردی حالا برو واندرزنت رو بکش و بسوز که ارش جونت رنک یک حجوم رو نگرفت.

• یه پیشنهاد برای مدیریت سایت دارم ، یه سرور ران کنید توی فروم بدون بازی تراوین 🧐 اسم تاپیک رو هم بزارید خالی کردن عقده و فحش دادن با سرعت سه ایکس ...

نه برد و باخت یه سرور ، نه پول ، نه هیچ کدوم از این موارد برای یه آدم شخصیت نمیاره ... خداوکیلی جنبه بازی کردن و برد و باخت داشته باشید ، تو این وضعیت مملکت کلا چهارتا مورد فان داریم ازش لذت ببریم ، یکیش تراوینه و فرومش ... خرابش نکنید با این طرز صحبت با همدیگه ، بردین نوش جونتون ، باختین فدا سرتون ، بزارید همگی حال کنیم با سروری که میگذره ... والا اینجا جای این نیست قرار دعوا بزارین ، اسم ناموس رو توی فروم بیارین ، به هم بگین هیچی نیستی ( چه هم سایدیای خودمون چه بقیه ساید ها ) ... گنده ترینمون اینجا به هرلحاظی به جز شخصیت ، هزار تا گنده ترش هست ، احترام همو نگه دارید

لینک بسیار زیبایی بود ، تبریک به مهاجم ، تبریک به سازندگان همرایی که پارک بود ( بزنین بابا حال کنید همرارو قبلتر تو بازی ) ، تبریک به متای برنده ...

ارادت

• خوشکل ماچ کردنی

سورنا که هیچی، پسر ۱۵ سالش بیاد سراغت یه چک افسری میخوابونه توی گوشت که رب و ربتو یاد کنی!

حالا خوده سورنا سر خزعبلاتت میاد سراغت

ولی تا جایی که یادمه تو و دوستات قرار شیشه کشیدن میزاشتی! و سورنا و بقیه ازتون قول میگرفتن این بار رو شیشه نکشید، توهم نزنید یهو کار دست ساید بدین :)) یهو ۳۰ ک استپ لب مرزیت خفت نشه، پلیر باید فوق نوب باشه لب مرز استپ بکشه، و جلو چشاش خفت شه!

این شیشه که میگم دیگه شوخی شیشه نیس، چسب و شیشس :)) برگام ریخته بود چطوری با چسب رازی میشه های شد بنااازم!

و اینکه

هرجا بودیم که با هم بودیم متاسفانه این سرورا توی یه ساید اکثرا، ما کتکشو خوردیم تو جای دیگشو خوردی!:)))

این سرورم که مثل بچه یتیما یه گوشه نشستین و بقیه درگیر شدن، وقتی همرا و تروپا خرج شد و دیوار شد دم در آوردین!

برآیند اکیپ فخیمتون تا به حال تا جایی که یادمه:

۱. معجزات دیوار کردن دف و همر با عنوان تیم دفکوردی و سواستفاده از اعتماد پلیرها و گرفتن پسوردها

۲. استفاده از باگ منابع و آپ کردن کراپها در ۱ ساعت با عنوان تیم سااایزندگی

۳. استفاده از باگ تروپ و شارژ ۶ موج کاتای سیم سکند در کارگاه

۴. لو دادن و اکانت فروشی به سایدهای دیگه

فحش ... میزارم برا کسی که پسوردهارو اون سرور لو داد و اون فاجعرو راه انداخت، داری تو هم بزار!

این که یکی بازیش کثیفه تا اینکه کثیفه خیلی فرق داره! کتفتم بده دوستات خواستی بیا لا کتفی هم هست بدم دستت، قول بده داغ داغ بخوریش

آب را بریز آن جایی که باید!

یک ساعت یا ۲ ساعت یا ۱۰۰ روز!

همرت رنک ۲ سروره، باهاش کنار بیا :))

اگه توتن برمیداشتیم و اینا که حرفه

اگه منم هون برمیداشتم الان خیلی کارای دیگه میکردم، خاله هم اگه داشت خالو میشد از قدیم گفتن، ۸ نفره روی یه اک رنک ۱ رو دادین رفته دیگه، من کنار اون همر ۴۰ تا دفساز چرخوندم، مسلم بدون خروجیم ۱۰ برابر تو بوده!

سرور نرمالم یادش نمیره کسی، چجوری مثل مار میپیچیدی به خودت! ۲ ایکس چجوری تنسرت به ... رفت!

خفت تاریخی زدن ما هم حال کردیم، ارتباطی داره بهت!؟ کلانتر فرومی!؟ همه برگاشون ریخته به جز اس دبل که انگار براش خیلی طبیعی و عادیه، بایدم عادی باشه!!

الانم فرافکنی بسه! پرپگانی به قول اون بنده خدا

پیگیر گند جدیدت باش، نکش به حواشی :)) همش بزنی شیک کنی یه طرف دیگه بیشتر بوش بلند میشه از قدیم گفتن!

* متوهمی دیگه اسمت برازندته، هم خفت شدی، هم از کنف مثل نوبا زدی بیرون و درجا صفر شدی، هم اومدی خفت کنی نیزه خوردی! ولی در کل مال زدن نیستی، گفتم در حد مکالمه و دیالوگم نیستی! برو بگو اصل کاریتون بیاد، اگه بعد از ممل کیاس چرچیل کسی هست!

• ممد جان ممنونم که پستت رو پاک کردی ولی چون همه پستت رو خوندن مجبور بودم چیزایی که گفته بودی رو توی فروم شفاف سازی کنم

من بهت حق میدم ناراحت باشی ولی اتفاق امروز نتیجه همین پست گذاشتن ها وسط فروم بوده ، با همین پست گذاشتن ها مجید پرشیا از سرور رفت که امروز روی مرتاضش همچین اتفاقی بیفته

در رابطه با مسئله ای که گفتی میخوام شفاف سازی کنم : بیشترین گلد رو توی شمال شرق این سرور من زدم ۱۰۰ برابر این مقدار هم اگه مصرف میشد شکر خدا در توانمون بود بگیریم ، بحث گلد مملی و اس دبل داستانش چیز دیگه ای بود ( یه سری اکانت ها قرار بود در ساید دیگه ریجستر بشه و با اون همرها اون ساید رو بزنیم بابت گلد اون اکانت ها یه صندوقی درست کردیم که هر کسی در حد توانش گلد بزنه رو اون اکانت ها که مملی هم زد

در رابطه با ۱۰۰ شدن واندر تو خاک شمال شرق یا جنوب غرب :

در جلسه ای که با مملی و یوسف داشتیم گفتیم که درگیری های این متا روی دوش شمال شرق هست و اینو میدونیم که آخر سرور اگه SE نتونه واندر ۱۰۰ کنه به خاطر درگیریش با شمال شرق بوده پس میان واندر مارو میزنن شما یا واندر رو استپ بدید اون تایم یا کل واندر ها زیر یه اکانت باشه تا صحبت از این نشه که واندر جنوب غرب یا شمال شرق ۱۰۰ شد ، صحبت از این باشه که واندر روی اکانت متا ۱۰۰ شد

چند روز پیش بعضی ها گفتن که بیاید دعوای الکی درست کنیم و واندر اس دبل رو بزنیم تا توی خاک NE واندر ۱۰۰ بشه ، پس اتحاد ما با همرهایی که داریم اون واندر رو میزنیم و تهش میگیم دعوامون شده اتحاد هم جداست

اونجا به کسی که داشتم باهاش در این رابطه بحث میکردم گفتم اگر همری از داخل ساید روی واندر اس دبل بلند بشه وسط راه صفرش میکنم ، اگه نتونم صفر کنم واندر شمال شرق رو استپ میدم تا SW دوباره بیفته جلوتر

چیزی که ۲ ۳ روزه یه عده داشتن میگفتن که SE واندر SW رو نمیزنه رو ۴۰ روز پیش خودمون میدونستیم به همین دلیل قرار شد یه اکانت کل واندرها رو بگیره

خارج از بازی ما با مملی و یوسف و میلاد تگزاس و ... از اون ساید نون و نمک خوردیم من بیشتر از همه به این ساید تعصب دارم و براش در حد توانم زحمت کشیدم ، ولی قرار هست که واندر متا ۱۰۰ بشه ، افتخارش نه برای مملی هست نه یوسف نه من نه جاوید و نه هر کس دیگه ای ، افتخارش برای ۲ تا ساید متا هست که اگه اینطور نبود الان دف ما روی واندر مرکزی اس دبل نبود

• سلام

بعد از پست مهربان انتظار داشتم این بحث که من خفن ترم یا تو خفن تری، تموم بشه واقعا.
    از سن و سالتون خجالت نمیکشید خداوکیلی؟ چه قبل فیلتر و چه بعد فیلتر، هیچ سروری همچین فروم مزخرفی به خودش ندیده که به لطف بزرگوارانی مثل شما این سرور رویت شد.

شما از 23 فروردین الی 27 اردیبهشت، به جز یک بازه 5روزه، جنگ کوچیک رو اکانتت اختصاصی استفاده شده.
    این آمار وقتی تو چشم میاد که اکانت ها و پتانسیل ول شده یک ساید متروکه، به اضافه ناتار های بعضا تپل ش.غ هم در اختیارت بوده.
    یک حساب کتاب سر انگشتی و نهایتا یک کیریلوید نیازه که ناظر بیرونی بازی متوجه بشه چه پتانسیل عظیمی در اختیارت بوده و خروجی اکانتت صرفا یک دمپایی و یک همر واندرزن شده.
    زحمتت زیر سوال نمیبرم چون قطعا زحمت کشیدی پای این اکانت ولی وقتی کف فروم ادعات ماتحت الاغ پاره میکنه، یک نهیب به خودت بزن که کجا ایستادی.
    همینکه رقبات این اطلاعات و دیتا تو سرت نمیزنن، از بزرگی شون هست و شما هم لطف کن بیشتر چشم مخاطبین این فروم با این یاوه گویی ها و مهملات آزار ندی.

• جنگ روی اک من بوده تو رو سنن خرزو خان؟ مال تو بوده!؟ ارث پدریت بوده!؟ ماتحت هرکیم بخوام پاره میکنم! مشکلیه!؟

میخواستم جوابتو مودبانه بدم ولی دیگه پاراگراف آخرتو دوباره خوندم دیدم سوختگیت زیاده و نیمشه ازش گذشت

مهمل یا هرچیزی اسکرول کن و رد شو، پست اسپم مضخرف نده، پماد از بازار بخر استعمال کن!

رقبا شکر پنیر میخورن با هم با تو بخوان همچین کاری بکنن، که بارها هم کردن

بیشتر شلنگو بگیرم!؟ یا بسه!؟

• حالا سبک دیگه جواب دادن به این پست و البته بیشتر مخاطب آزاد و بی طرف

بارها گفتم، بازم میگم

با هرکسی با ادبیات و سبک گفتار خودش برخورد میکنم

من کارم ترجمست و سر و کارم با واژه هاست

کارم مقاله نوشتن توی ژانرها و سبک های مختلفه و ترجمشون!

پس نسبت به معنا و بار واژگانی که به کار میره حساس ترم و در همون حد ریکشن نشون میدم

فروتن باشه طرف منم خاکیم، گرد و خاک کنه منم در حد خودشم

الان این نه کلاس گذاشتنه نه چیزی، یه حرفست و شغل مثل همه حرفه های دیگه

خیلی ساده و رسمی پست خداحافظی گذاشتم و برآیند سرورم تنها روی اکانت خودم اکی؟

بعد خفت اتفاق افتاد و پست تبریک گذاشتم بدون توهین! توهین ها شروع شد و تهمت ها! که با پسورد زدی!

زدم!؟ اتکر من بودم!؟ روی مدافع لاگین داشتم!؟

الانم این بحث های حاشیه ای و بولد کردن همر من و مدت زمان بودن جنگ روش، صرفا به نظرم مغالطه برای سرپوش گذاشتن روی داستان های دیگس! و البته از تایم کتیبه ها به بعد، خوده دوستان اس ای برآوردشون کمبود همر نسبت به دف بوده تا جایی که در جریانم و این که کل نتیجه بازی رو ارتباط بدیم به یه جنگ کوچیک چیزی شبیه مضخرف محضه!

ولی حسم اومد و می نویسم چه شد، با یه اسکرول هم قابل رد کردنه!

ببین کسی که یک بار توی عمرش همر کشیده باشه، میدونه که همر رنک ۲۰۰ رو نمیشه توی سرور حتی متوسط رنک دار کرد با جنگ، برای این همر، من برای اولین بار ۳ تا مولتی کشیدم، اونم ۱۲۵ ۱۵۰ و ۷۵ درصد که بهره برداری ازشون مدت ها زمان برد چون مولتی باز نبودم!

و بدون مولتی تا رنک ۷ رسوندمش و بعد جی بی جی اس با مولتی که میشه عقب افتادن همر، باز هم درگیر بحث دفاعی بودم تا همر کشیدن، و شارژهای ۱۰ دقیقه ای نیم ساعتی و غیره

حتی زمان کتیبه ها چون ساید روی حذف بود تقریبا، منم تایمینگ کتیبرو در نظر نگرفتم و شارژ رو ادامه دادم (من که سر بونس اتحاد ثانیه ای شارژ میزدم) تا ۲ الی ۳ روز به صورت متنوع توی کارگاه یا جی بی جی اس، و بیشتر کارگاه که علت کمبود کاتا هم همینه، لابد این ریزه کاری ها رو متوجهی!؟ و این لابلا لاستهای مختلف روی ناتارهایی که ناشیانه یا عامدانه چیف میشد!

روز کتیبه با ادی و حسین تصمیم گرفتیم نزاریم ساید بی آبرو بشه حداقل، من و ادی و حسین و حامد ماراوا، و یکی از بچه های چوکور ان دبل سابق! توی دیسکورد مشغول شدیم، و کتیبه ها رو در حد آبروداری حداقل زدیم یونیک ها اول، بعد بزرگ و جنگ، تک آپشن واندرزن ان دبل هم همر خودم بود، به خاطر کمبود منابع و نبود حتی زیرساخت مناسب برای پوش همر، و همزمان درگیری های مرزی و داخل سایدی و

نبود عمق استراتژیک داخل ساید ان دبل و نزدیک بودن اتکرها به اکانتهای مدافع ما، باید به بحث دفسازی هم رسیدگی میکردم، تقریبا تک و تنها با کمک های موقتی بعضی از دوستان، و جابجایی دف به همراه ادی، هولد کتیبه های داخل ساید، همر خودم، جنگی های داخل ساید، روحیه دادن به پلیرها در حد توان، من از خودم زدم این سرور، از انرژی و زندگیم، اطرافیانی که موندن و دیدن میتونن شهادت بدن، تسلط من به اکانتشون از خودشون بیشتر نباشه کمتر نیست، الان میدونم اک بادوم کدوم دهکدش کدوم مختصاته و ممکنه چه ساعاتی روی لاست باشه، و از اک ۵ دهکده ای خودم میرفتم پای اک ۴۰ دهکده ای، شارژ محافظ شوال و سزار

اینا درد دلهام بود که نمیخواستم عمومی بگم، گاها مختصر اشاره کردم و رد می شدم

سروش استورم یک بار بهم گفت سلام دیابلو ایستاده در باد :))) خیلی به دلم نشست، واقعا طوفان بود اس دبل و منم اهل جاخالی دادن نیستم، نیومده بودم که ول کنم راحت!

گفتم به هم سایدی ها و ساید متا، بازم میگم شاید وسواسم بیش از حد بود روی همر و شارژش، ولی اونم نمیشد ول کنم به امان خدا!

خودم باید رید رو اکی میکردم، بازار میزدم، تجارتخونه، میدون تمرین، اکی کردن رید، مسیر، دف، و شارژ همر سخت بود، تا اینکه یه مقدار پوش از اس ای رسید و قبلش کمی استفاده از مولتی کپ های بچه هایی که رفته بودن که اونم فاصله زیادی داشت و برای همر من طراحی نشده بود، و ناتارهای ان دبل زبر رید تیراندازهای ساید و ساید ان ای بود و مسلما اگه کسی مقدار کمی از همر کشیدن با توتن بدونه، متوجه میشه که رقابت ریدی تی کی و گرزی در برابر تیرانداز و استپ و شوال جوک قرنه بیشتر، و به خاطر شدت مسئولیت و زیادی کارها حتی رمقی برای بک دادن دف و جابجاییش نداشتم! دست تنها! و این جابجایی کتیبه رو سخت میکرد.

کسی میتونه در مورد واندرزن نظر بده به نظرم که یک بار حداقل توی رزومش واندرزن کشیده باشه، یک بار گندم منفی چند میل رو تجربه کرده باشه، یک بار تعدیل ریسکی گندم زده باشه روی ۱ ۲ میل و مثلا ۲۰ دقیقه، یک بار از دیوار شدن ۲۰۰ تا تی کی یه جا روی ناتار حرص خورده باشه! نه هر کسی که از راه میرسه یه لگد پرت کنه! باید پلیر حد خودشو بدونه!

امیدوارم ازین صحبت ها دیگه سواستفاده ای نشه، منتی سر کسی ندارم، خودم ترجیح دادم بمونم و اونایی که موندن دمشون گرم، آدم توی سختی ها میشناسه اطرافیانشو.

• اکانت من دیابلو نبود تنها

که قطعا اگه انرژیمو روی یک اک میزاشتم، نتیجه اون اک بهتر بود، ولی منطق میگفت ساید دف و ساپورت هم نیاز داره!

اک من بادوم هم بود، شوال محافظ

هاکان هم بود، پیاده و کاهن

وکس بود، اسکاتر و اشواردن و ارابه

لاقونچر بود، و... و ...

لیستشو پایین ببینید، شاید دوستان نیمه راهی که میخونن فرومو یکم خجالت بکشن! شاید! و شاید این کارشونو تکرار نکنن! شاید! اینم بخشیش بود تازه