Posts by TRaDeR

سلام و عرض ادب

به خاطر استقبال کم از ۳ به ۱ کردن روی شمال شرق ، تصمیم گرفتیم سیاست رو عوض کنیم ، به جای درگیری با ۳ تا ساید مثل شمال غرب سرور فعلی با هر ۳ تاشون نپ میبندیم

اگه سیاستمدارمون برگرده با سرور بغلیم نپ میبندیم

سلام خدمت دوستان

از بیرون که شرایط سرور رو میبینم تقریبا سرور تمومه لطفا پلیرایی که هستن از ادمین تقاضا کنن با ۵ یا ۱۰ ایکس کردن سرور رو سریع تر تموم کنن تا سرور بعدی زودتر شروع بشه مردیم از خماری

از تمام ساید ها دعوت میکنم سرور جدیدی که قرار هست ران بشه روی شمال شرق ۳ به ۱ کنن

اولا درخواستم شخصیه شاید نظر بقیه تیم متفاوت باشه و دوما دلیلش این نیست که بگم ما خیلی قوی هستیم و ...

فقط یه سرور با هیجان بیشتر البته با احتمال باخت بیشتر رو به بردن با شانس بیشتر در آرامش و کشاورزی و در سایه سیاست های چندش آور رو ترجیح میدیم

هر کسی دنبال هیجان بیشتر از بازی هست سرور بعدی تشریف بیاره شمال شرق در خدمتش باشیم

هنوز که حذف نشدید ، همراتون هم که مثل جنوب شرق دیوار نکردید بمونید کارتون دارم ، درسته اکانت ندارم ولی دوستایی تو شمال شرق دارم که بگم سند منطقه ۱ تهرانم به نامم میکنن ۴ تا همر که شوخیه

اگه میتونی پاپ منفی کنی شمال شرق رو بزن ، اجازشم دادم همر بلند کنی ، فقط خودت بزن یار کمکی نیار ، ۲۴ موج بتونی سیم بزنی به احترامت کلاه از سر بر میدارم

امیرحسین نگفتم بیا ثبت نام نکنیم و بدون هزینه و وقت می‌بریم. دیدی ؟

پی نوشت: تمام اکانت هایی که دارن حذف میشن رو ما خریداریم. میخوایم تک به سه مهدی و فرامرز رو بزنیم.

منو وارد این بازیا نکنید , همدیگه رو ببوسید آشتی کنید

سلام خدمت عزیزان

سخنی با شمال غرب

نبینم اساطیر تراوین بدون اینکه یه اتک روشون بلند بشه حذف کنند برن , بدی وجود بات و مولتی زیاد ( مولتی بازی اصول میخواد ) تو سرور دقیقا همینه

طرف تا 2 روز پیش دنبال شارژ کردن گرزی تو اصطبل بوده قرار بوده بیاد سرور بعدی شمال شرق درس ازادگی و برافراشته شدن پرچم شمال شرق رو بهمون یاد بده , سطح بازیش این بوده چشمان کوچیک رو بدون دف گذاشته وسط شمال شرق بدون اسکات

برای یه سفر کاری دارم میرم اصفهان هفته آینده برگشتم بازی میدگیمی و ... رو یادت میدم

بمونید تازه امروز برمیگردم یه دید و بازدیدی بریم , بفهمید دنیا تروپ کشیدن تو 300*300 زیر سایه قدرت ما نیست , کتکتون رو بخورید هفته دیگه برید رو حذف

پ ن :بره کوچولوی قشنگم اجازه داری همر لانچ کنی این سرور , پیام نده بابتش

چرا این پیام بدون جواب مونده عزیزم؟ وجودش رو داشتی میزدی یا جواب میدادی که نه نمیزنیم :) 3 میل دف روی همر بود

3 میل دف رو همرت بوده و وجود زدن نداشتی دنبال اجازه گرفتن بودی ؟

میدونی تو سیستم جدید وقتی از اتحاد اخراج بشی تمام دف بک میشه یا اینم نمیدونی ؟

جواتم اومدم تو دیسکورد دادم

اتک های ما چه سروری که خوردیم چه سروری که زدیم تو فروم هست

همین سرورم شصت بار تو‌فروم‌ نوشتی میزنیم شمال شرقو

یه لینک بده روز ۴۹ هست

شما و‌ همون چهار تا دور و بریت , خطرناک ترین کاری که کردین اینه از لیوان یه بار مصرف دو‌بار اب خورده باشید

دردتون اینه تنها چیزی که تو‌ زندگی داشتید که قابل اعتنا باشه همون چهار تا تروپ تو‌ سیصد سیصد بوده

که اونم‌ زیر‌ سایه‌ قدرت‌ ما کشیدید

حالا بیام‌ مقایستون‌ کنم‌ با‌ نیمایی‌ که تعداد همر هاش‌ توی ساید رقیب‌ بیشتر‌ ازداخل‌ ساید کل تیمتون بوده ؟

۲۴ ساعت پس‌ عوض‌ شده بود‌ سر‌نزده‌ بودید

عرضه گندم‌ دادن‌ تروپتون‌ نداشتید

جیره‌ خوری‌ مگه شاخ‌ و‌ دم داره

جنوب شرق شلنگ میگیره بهتون میرید سر بر استان‌ دوست میگذارید

جنوب غرب شلنگ میگیره همین‌ داستان!

پ ن : پست حمید ارزش ریپلای شدن نداشت , همه بچه هایی که توی 5 ایکس بودن میدونن هفته اول سرور مادر بزرگم فوت کرد کلا از سرور رفتم , جای پرورش ماهی داستان نویسی میکردی وضعت بهتر بود , به خاطر 2 میلیونی هم که تو 2 ایکسی که فریز شد خرج کرده بودی مجبور نمیشدی بری به خاطر پس گرفتنش از ادمین سایت شکایت کنی , بلندگو هم دستت بگیری بگی اگه سرور یه ساله ران نمیشه به خاطر شکایت منه

شما هر وقت به اطمینان رسیدی در مورد وجود نازنینت با‌ هم‌ در‌مورد حضورت توی شمال شرق صحبت میکنیم

پیشنهاد میکنم پسر خوبی باشی , آمار دیوار رفتنات تو فروم هست همین که برای ۲۰۰ کی پاپ‌ صفر‌ کردن نیاز به همیاری و‌ همراهی دو تا ساید دیگه داری جواب خودت رو‌ دادیدر مورد اکانتای رجیستر شده تو SE

قاتل بروسلی فکر کنم زده بود بالا دیشب چشمات ندیده
    وقتی نوشتم امیدوارم به درد SE بخوره یعنی لاگینی ندارم و واگذار شده
    و احتمالا یا رو حذفه یا دست خودتون

اتحاد زوپیر معروف بوده به زیر ابی رفتن نمونه اش سرور نرمال و قضیه لویال!
    خودشو تگ کردیم نمیومد چون منتظر بود ببینه باد کدوم وری میوزه رضا جان

در تمامی مدتی که شما میخواستین ان دبل رو شخم بزنین تیم زوپیر زحمت میکشیدن و با ادم هایی امثال مرلین ، سنگک ، دیجی و تیم ۵۰ نفره اقای مرلین سر و کله میزدن برای اون کپ هایی که قولشو داده بودن و آخرم خودمون دوباره کپ کشیدیم

ادمی که ۲تا حرف اینطرف میزنه و وقتی جوابی اینور میگیره رو اونطرف به یه شیوه دیگه انتقال میده و بلعکس رو شما حرفشو قبول داشتین ولی حرف خود شخص رو قبول نداشتین

زمان کتیبه ها هم که شما توی خونتون جمع شده بودین ما داخل دیسکورد شمال شرق بودیم و چند کتیبه هم ما زدیم و تمامی این کتیبه ها با هماهنگی تورج زده شد

شمال غرب رو نمیخواستیم شخم بزنیم قبل کتیبه پرونده اش رو بستیم یعنی یه عده ۳۰۰*۳۰۰ رفتن همر بکشن درگیر این بودن نفرات تیم خودشون مرلین و‌سنگک و دیجی براشون اکانت بکشن اونم زمانی که ما درگیر بودیم هم توی مرز جنوب شرق هم وسط شمال غرب تهش هم گفتن کپ‌ نداریم دف نداریم یه جنگ کوچیک هم تقدیم جنوب شرق کردن
    کتیبه های شمال شرق رو من و ادریس زدیم , کسی یادش نرفته که 3 دقیقه قبل اومدن کتیبه ها 90 تا دهکده تو مختصاتای یونیک نشوندم . جمع کردن کتیبه هایی که از جنوب شرق زدیم رو مجید انجام داد
    کتیبه های شمال غرب هم با اکانتهای مانی نیما زد
    تهش یه پس دادن بهش گفتن تو این‌ تایم اینو بزن از ناتار

همه همرهاتون مگه خفت نشده بود , بالای صد تا همر جنگی داشتیم برامون کاری داشت همرها رو صفر کنیم ؟ ولی صلاح دیدیم واندر توی شمال شرق صد شه که شد

فکر میکنی پروندن همر این راحت تر بود یا خوردن یه لیوان آب ؟

داخل اتحاد ما بود , مایه اش یه اخراج از اتحاد بود و زدنش با 2 تا لنگه دمپایی

میخوای فیش بانکی های سرور قبل رو بذارم ببینی تو سرور قبل 50 میلیون فقط گلدش شده یا نه ؟ وی پی اس و ... بماند , بعد ما میخواستیم تو اس دبل 100 بشه که ناگهان نعمت نامی ظهور کرد:D

در مورد بقیه پستت هم واقعا مثل برادرم دوست دارم جوابتو نمیدم

تو و مهدی ددلورد و ادریس و اون علی نیمدا نکبت یه جور دیگه اید برام

کاری با مزخرفات اول و آخرت ندارم. تورج و تیمش رو افرادی که باید میشناسن نیازی به تایید شما نداره. یه نگاه به لیست تماس گوشی های تورج بندازی اشخاصی لیست شدن که تو باید برای صحبت باهاشون دست به دامان سردارهای زیر دست مگنس بشی

مزخرفات که جمله قشنگی نیست. میتونی بگی خارج از درک و فهمته واقعا شبا میشینید دور هم تورج میاداسکرین شات تماس هاش رو میزاره ببینید کیا به من زنگ زدن شما هورا میکشید؟؟؟؟ فقط رییس جمهور مردمیمون شهید شده بگو حواسش باشه نگه دیروز بهم زنگ زده!!

هر متایی هم میبنده بخاطر اینه به قدری اعتبار داره که توتال های 4 تا ساید روی حرفش حساب کنن. فکر نکنم تا حالا جلسه متای بین سایدی موفقی داشته باشی یا اصلا کسی باهات به عنوان لیدر یک ساید صحبت کرده باشه پس نهایتا میتونی با منه پلیر ساده بحث کنی

والا اعتبار داشتن اینکه بری ببندی به ۴ تا ساید بگی نوکریتون رو میکنم چیز خاصی نیست حکایت همون عقابه‌و‌کلاغه‌است!

در مورد باقی موارد، چرا اینهمه منتظر بمونیم؟ چند روز دیگه توی کام یه 3ایکس شروع میشه. تیمت رو جمع کن، تورج هم با نعمت و کینگ لول و حجت بیاد ببینیم بازهم زبونت انقدر دراز میشه؟ رسما جلوی اینهمه آدم ازت دعوت به دوئل میکنیم حالا ببینیم کی بزدل هستش و کی...

شما به ریال هم هزینه نمیتونید کنید دلار پیشکش
    سه ایکس‌بعدی همینجا

پ.ن: چشم بره هم میشیم ولی بره بشیم باید بشینی با پشمامون بازی کنی

بوس بهت. بره پشمالو من از اول هم میدونستم تو یه جنس دیگه ای بازی هم‌ میکنیم باهات زود زود

1- تو شماره تلفن منو نداشتي که خبرم کني بيام جلسه؟؟ پيغام فرستادي بزرگوار؟

شما داخل کانال اد شدی , بارها جلسه پین شده , خودت تگ شدی ولی شرکت نکردی , یه عکس کافیه یا بیشتر بذارم که داخل گروه بودی و تگت میکردیم و ... ؟

میگی چرا زنگ نزدی ؟ واضح گفتم که حمید گفت تورج میگه ادریس و تریدر در حدی نیستن بیام جلسه , بعد بهت زنگ میزدیم ؟ میگی حمید همچین حرفی نزده ؟ یا شما دروغ میگی یا حمید , ادریس شاهد کل ماجراست بیاد تکذیب کنه

در ضمن تیمی که تحت عنوانش اول اومدید ادعا میکردن زیر مجموعشون هستید و هر کاری با شما داشتیم به اونا بگیم

و من فقط بخاطر مجيد دادم که رفاقتم باهاش از زماني بود که شما براي پانيشر دف ميساختي اونم ميداد علي سه پيچ.اون موقع من ليدر سورنا بودم و جنابعالي جهش تحصيلي کردي

عقاب عمر کوتاهی داره کلاغ طولانی , مورد داشتیم طرف ادعا میکرده فایتر در قفسه بدون باخت , در طول 10 سال تعداد مبارزه اش صفر بوده

در ضمن تو سهلي باباي گرامي که به پولش مينازي و يکفته پول و کار نده ميري ميشيني خونه جنگ صليبي بازي ميکني هم نميتونه منو تهديد کنه چه تو بازي چه تو واقعيت

اصولا تو علم روانشناسی میگن آدمها موقع عصبانیت حسرت هاشون رو به طرف مقابل نسبت میدن , من بابام خرجم رو بده یا خودم خرجمو بدم نون دیگه ای نمیبرم سر خونه و زندگیم , به عالم و آدم هم بگم . هادی لئو هم هر روز خودمو هفت جدمو فحش کش کنه نگاش کنم

نمیخواستم جواب پستت رو به احترام جاوید بدم , ولی چون داری میزنی جاده خاکی و بحث رو شخصی میکنی و از فضای بازی میخوای بزنی بیرون جوابت رو دادم

آخه چرا باید تهدیدت کنیم و بهت آسیب برسونیم ؟ پرت هنوز به پرم نگرفته که , همه بحث هامونم تو قالب تراوینه هنوز به واقعیت کشیده نشده

2 ماه پیش شد 27 سالم

از روزی که طبق ادعای خودت دف سازی پانیشر رو میکردم 12 سال گذشته یعنی 15 سالم بود , همون موقعش هم اسم اکانتم تریدر بوده حالا به قول نعمت با ت کوچیک . تو کل ایران اون موقع 10 نفر نمیدونستن ترید یعنی چی , کسی بخواد به پول پدرش بنازه از 15 سالگی میره دنبال کار ؟ اونم به قول خودت تو شرایطی که نیاز مالی نداشته باشه ؟ میخوای عکس کارت بذارم ببینی از چند سالگی کارت بازرگانی داشتم ؟ از چند سالگی برند و ... ثبت شده تو خارج کشور داشتم ؟ واقعا دوست نداشتم این مدلی پست بذارم ولی با ترور شخصیتی:Dکه انجام دادی مجبورم کردی

تو که خودت رو فرشته صلح داري معرفي ميکني لاستي که ميخورد از کلين شدنش بهتر بود

مجيد تلفنم رو نداشت که دم ب ديقه زنگ ميزد؟

تو نداشتي؟

ادريس نداشت؟

جاويد نداشت؟؟

ادریس و جاوید شمارتو داشتن ولی گفتم که روحشون هم از اینکه اتک روی مرتاض اومده بی خبر بوده که بخوان زنگ بزنن

منم بدون تعارف و کم و کاست توضیح دادم که مجید میخواست بک بده گفتم ولش کن دوباره لاست میخورن شر میشه , اگه خواستن خودشون میان بک میدن , بک میدادیم یه داستان داشتیم بک نمیدادیم یه داستان دیگه

اون تایم سرور ناراحت نشدم , خیلی اذیتم کردید تو سرور نه فقط شما تقریبا کل ساید ولی سرور که تموم شد و یه مقدار آرامش پیدا کردیم واقعا عذاب وجدان گرفتم

اين گوي اين ميدان سرور بعد بيا فراسايدي ميخواي بازي کني و بدون اکانت و 120 تا مولتي باز ما در خدمتيم.اما يه ستاره اي چيزي بذار کنار يه اکانت که همش نگي اون اکانت من نبودم مولتي فلاني بوده ^^

- تريدر ناتار اخه اگه اون ناتار کنار اکانتت نبود که همون دف ساز خرس چوب بدست بودي.تمام افتخارات براي ادريس نه تو

این همه بازی کردی خفنی خدایی . کجارو گرفتی پسر خوب ؟ شمال شرق رو به کدوم روز انداختی ؟ چیزی که دیدیم یه فیدر از یه مولتی مصری چیف کردی 3 تا همر جا گذاشتی , اون همه 3 ایکس قبلی منم منم میکردی میگفتی 200*200 نبودم میترکوندم میزدم میکشتم بیا نشون بده یه کتیبه تو اسپیدترا زده باشی , یه همر پرونده باشی , کل سرور پیش که زار میزدی دف ندارم گندم تروپ ندارم , کدوم نوب پلیری تو سروری که مولتی آزاده رید آزاده به مشکل گندم میخوره که تو خوردی ؟ 24 ساعت سر نزدی به اکانت پارکینگت مشکل از کیه ؟

برای یه سفر کاری دارم میرم اصفهان هفته آینده برگشتم بازی میدگیمی و ... رو یادت میدم

تمام تاپیک اعلام آمادگی های سرور قبلی موجوده , فکر کنم از 15 سروری که توی اسپیدترا ران شده پست اعلام آمادگیم توی 13 سرورش هست , همه ی سرور ها هم اسم اکانت تریدر بوده حتی سروری که روز سی ام تک و تنها توی NW رجیستر کردم , پلیرای SE و SW یادشونه , به جز یه سرور که اسم اکانت NORTH EMPIRE بوده که پلیر سهله یه ساید هم نمیتونست نزدیکش بشه

کسی جلوتون رو هم نگرفته بیاید 180 تا مولتی بزنید 120 تا مولتی منو شخم بزنید

نه فقط در رابطه با ادریس , حتی با ضعیف ترین پلیر شمال شرق هم مقایسه کنی و اونو بالا بکشی به خدا قسم که خوشحال میشم چون همشون مثل برادر میمونن برام , نه تنها ادریس بلکه همینجا اعلام میکنم افتخار شاگردی سامان و سهیل و بابک و کائپوه و ادریس و مملی و مانی و نیما و مجید و ... رو داشتم

الانم اومدي ماله بکشي بکش ولي ماله اون 30 تا اکانت رجيستر شده تو SE رو هم ماله کشي کن

مطمئن باش هر سروري تو شمال شرق ما باشيم ديگه شما جايي نداري.اگه تو تونستي پاپ منو صفر تحويل بدي من از تراوين براي هميشه خدافظي ميکنم

الان فکر کن اومدی شمال شرق سرور بعدی , میخوای همین کارو بکنی که تو شمال غرب میکنی دیگه ؟ با جنوب غرب متای پشت پرده , با جنوب شرق متای روی پرده , فقط بپا وسط پرده گیر نکنی . احتمالا هم اگه شمال غرب کسی نباشه . از اول سرور برای شمال غرب رجز بخونی وجود تروپ بلند کردن نداشته باشی . تهش چند نفرید ؟ یه دونه خودتی یه دونه حجت جنگ آموز لا بده , یه نعمت و ممد کینگ لول . بقیه ؟؟؟ همین

اولا که نیازی به ماله کشی نیست , چون 30 تا اکانتی که میگی رو توی SE خودم کشیدم , میتونی به ادمین سرور زنگ بزنی ایمیلاشو چک کنی فقط 30 تا نیست و 60 تاست , قبل اینکه توی SE رجیستر کنم قرار بود 120 تا هون و توتن تک دهکده توی NW رجیستر کنم . 3 بار از اول سرور به رضا گارد زنگ زدم 10 بار ازش پرسیدم که رضا تورج میخواسته منو بزنه ؟ اگه همچین فکری داره بگو بهم همین الان خودم تنها تو NW رجیستر کنم . 10 بارشم گفت نه حتی من به تورج گفتم میخوام تریدر رو بیارم NW تورج هم استقبال کرد بیاد با هم پلی بدیم . اکانت هایی هم که رجیستر شده بود لاگین ندارم روش امیدوارم به درد SE بخورن

خلاصه که قلبا دوست داشتیم دوست داریم و دوستت خواهیم داشت هر چقدر که بارمون کنی , ولی پای حرفم هستم هر کسی تو شمال شرق بخواد اختلاف درست کنه فرقی نمیکنه مملی باشه یا تورج

البته بهت حق میدم اینقدر روحت در عذاب باشه سر 4 تا دونه گرزی اونم تو سرور فیک چون فقط همینا میتونه تو مجازی برات اعتبار بخره , تو زندگی واقعی که اعتبار برات آرزوست .

تهش هم وجودشو داشته باشی بیای شمال شرق , بخوای همین طرز رفتارت باشه , مثل بره مطیع شورای لیدری نباشی , مایه اش یه جارو هست با یه خاک انداز

شروع کردیم زدن واندر ها

لانچ واندرزن های هر 2 ساید به عهده من بود

شمال شرق 53 تا واندرزن داشت ( 8 واندرزن زوپیر و 45 واندرزن اتحاد اصلی ) و 19 واندرزن اس دبل

متای اس ای و ان دبل 13 تا واندرزن داشتن

تیم زوپیر احترامش سر جاش ولی اینکه مدام میگن چون ما نیستیم شمال شرق اینجوری شده و ... واقعا نمیدونم رو چه حسابی این حرفو میزنید , ناراحتی شما رو درک میکنم حتی اگه شما مارو دشمن خودتون بدونید ما هنوزم شمارو از شمال شرق میدونیم ولی وقتی کل همرای شما یه جا خفت شد شمال شرق باخت ؟

اوایل سرور که چوکور تا 4 5 تا فیدر از شمال شرق چیف و کاتا کرد خود تورج اومد تو فروم و بقیه پلیرهاتون توی دیسکورد میگفتن شما عرضه زدن نداشتید چرا مارو فرستادید بالای 200*200 ؟ وقتی کل چوکور رو جوری زدیم که هنوز 90 درصدشون از مسافرت برنگشتن اومدید معذرت خواهی کنید یا یه تشکر خشک و خالی کنید ؟ توی زدن چوکور و بازی میدگیمی چقدر نقش داشتید ؟ توی زدن واندر ها چقدر نقش داشتید ؟ چقدر دف به واندر دادید ؟ خدایی نکرده قصد تخریب ندارم ولی خوبه که آدم به پتانسیل خودشم نگاه کنه و منم منم کنه

هر کدوم از اکانتای تارتاروس و آس پیک و آتیلا به تنهایی این تعداد همر رو داشتن اینا جز شمال شرق نبودن ؟ یا با شما اومدن ان دبل و به من نگفتن ؟ شمال شرق چه با زوپیر چه بدون زوپیر , چه با مملی چه بدون مملی چه با مجید و جاوید چ بدون مجید و جاوید و خودم و ... قوی ترین ساید بازی هست و هر کدوم از ما تیکه های این پازلیم و نه بیشتر

چند بار از تیم زوپیر درخواست کردم فلان همرتونو بزنید هر دفعه یه بهونه میاوردن

واندرزن های اس دبل و اتحاد اول شمال شرق پشت سر هم لانچ میشد , یه روز یه دوست خوبی که اسمشو نمیارم گفت از امروز فقط همرای اس دبل رو بزن تا همراشون تموم بشه و یه نفر دیگه گفت اول از همرای سنگینشون مثل کاپیتان و ... شروع کن , مخالفت کردم چون دوست داشتم کاپیتان رنک هجوم بگیره و اصلا نمیخواستم همرشو روی واندر لانچ کنم فقط محض احتیاط گفته بودم دیوارش نکنن .

یه روز همر ASHEN ONE قرار بود ساعت 10 شب لانچ بشه , رفتم که لانچ کنم دیدم یه نفر ریدشو روشن کرده . ریدشو خوابوندم و ساعت 6 صبح همر جمع میشد که من خواب بودم . پسورد اکانت رو برای 5 نفر که احتمال میدادم اون ساعت بیدار باشن تو دیسکورد فرستادم و گفتم صبح که اومدن لانچش کنن . برای جاوید , مملی , نیما , تورج و همسرشون پسورد فرستادم

صبح که اومدم دیدم همر تصادفی لانچ شده

به همه پیام دادم کسی گردن نگرفت از ساناز خانوم که دیسکورد بودن خواهش کردم یکی از همراشونو سریع آف کنن لانچ کنن چون لول واندر داشت میرفت بالا تر و زدنش سخت تر میشد , لطف کردن همرشونو لانچ کردن , یکی دو روز بعدش مانی زنگ زد که چرا رفتی با تهدید همر گرفتی ؟ ظاهرا مانی و ادریس با تورج تصمیم گرفته بودن واندر اس دبل رو آخر سرور بزنن تا شمال شرق 100 کنه . مانی و ادریس گیر داده بودن به تورج اینا که چرا همر دادید مگه قرار نبود همراتونو برای اس دبل نگه دارید ؟ در جواب شنیده بودن که تریدر گفته یا همر میدید یا مییرم تو فروم مینویسم که همر ASHEN ONE رو ساناز خانوم تصادفی لانچ کرده:| ( مانی شاهد هست )

واقعا از حجم این همه دروغ حالم بهم میخورد دیگه , زنگ زدم به ادریس و تورج اتمام حجت کردم که هر همری از هر اکانتی روی واندر متا بلند بشه وسط راه صفرش میکنم , تورج قول داده بود که واندر اس دبل رو دیگه نزنه ولی همری هم به ما نده و ترجیح میده همراشون ترشی بشه ( بازم ادریس و مانی شاهده )

اینکه با اینکار مخالفت کردم دو دلیل داشت : دلیل اول این بود که واقعا زدن واندر متا رو در شان و شخصیت شمال شرق نمیدیدم و دلیل دوم هم این بود که ساید یه توتالی داشت به اسم جاوید . اگه همچین اتفاقی قرار بود بیفته اول از همه باید با تیم لیدری مطرح میشد و بعد تصمیم گیری میشد نه اینکه چند نفر سر خود همچین تصمیمی بگیرن

از لیدرهای این سرور ( پارسا سوئیفت , امید , خود تورج و ... ) میپرسم : اگه بدون اطلاع شما 2 3 نفر تصمیم بگیرن واندر متای شمارو بزنن واکنشتون چیه ؟ فرض کنید اصلا اون 2 3 نفر قبل اینکه سرور تست آلمان ران بشه هم تو اون ساید لیدر بوده باشن ولی تو این سرور که مسئولیت با شماست همچین تصمیمی بگیرن خدایی واکنشتون چی میتونه باشه ؟

رسیدیم به 2 3 روز قبل خفت همر ها

بچه سهیل و سیما خانوم قرار بود یکی دو روز بعد به دنیا بیاد ولی حدودا 10 روز از سرور مونده بود , رنک 1 مدافعین حقشون بود به خاطر اینکه رنک 1 رو بگیرن قرار شد دفشونو از روی واندر اصلی بک بدن و روی واندر فیک ها بریزن , اکانتشون 10 میل تقریبا دف کشیده بود و برای جبران اون حجم دفاع مجید پرشیا که چند روزی بود برگشته بود , رفته بود روی دف سازاش و هر جایی که دف فرستاده بود رو بک داده بود و ریخته بود روی واندر

چند ساعت بعد دیسکورد بودیم و مجید گفت که 2 تا اتک روی مرتاض اومده یکیش 2 ساعت بعد میخوره یکیش 5 ساعت دیگه و 3 میل گرزی بدون دف افتادن اینجا به نظرت بک بدم ؟ گفتم اهمیتی برام نداره البته با یه مقدار لحن بدتر چون واقعا خسته شده بودم از این همه دروغ , از این همه دعوا بین خودی ها و ... واقعا بریده بودم , گفتم الان اگه بک هم بدی و فیک باشه یه داستان جدید شروع میشه , دوباره میخوان بگن مرتاض مارو دادید اس دبل , گفتید اینجا پارک کنید و الان بدون هماهنگی بک دادید و لاست خوردیم و ... دوباره یه داستان درست میشه ولش کن تا الان اتک رو دیدن , خواستن خودشون میان بک میدن , مملی گفت اگه میخواید من آمار بگیرم ببینم کدوم ریله , به یه نفر تو SE زنگ زد و صحبت کرد و گفت اتک RONAN ریله . اتک RONAN هم اتک دوم بود که 5 ساعت بعد میخورد و گفتیم تا اونموقع خودشون پیداشون میشه اگه هم نشد محید نیم ساعت مونده به اتک زنگ بزنه بهشون , وقتی اتک اول خورد دیدیم متاسفانه اولی هم ریل بوده

مملی نه دفی بک داده بوده و نه ... فقط به خاطر ارتباطی که با یکی از پلیرهای جنوب شرق داشته خواسته بود بفهمه اتک ریله یا فیک

مجید روزی که رفته بود اکانت MIG MIG رو جانشین کرده بود و بچه های زوپیر با پسورد میگ میگ روی تارتاروس لاگین میکردن , روزی نبود که 2 نفر با هم دعوا نکنن اونروز هم ادریس با جاوید یا محسن جامی دعواش شده بود اون شب پسورد MIG MIG رو عوض کرده بود و متاسفانه بچه های تورج نتونسته بودن لاگین داشه باشن و چک کنن . هر چند کوتاهی از خودشون هم بوده , شما رو اکانتی که پلیرش ول کرده رفته 3 میلیون گرزیو 180 کی کاتا پارک کردی , اونم جایی که به قول خودتون چند بار لاست داده , برمیداشتید مرتاض رو میبردید خب , وقتی هم که اونجا پارک کردید حداقل چک میکردید , درسته پسورد MIG MIG شب قبلش چنج شده بود ولی شما تا بعد اتک متوجه نشده بودید که چنج شده , وقتی دیده بودید همراتون خفت شده خواسته بودید لاگین کنید دیده بودید پسورد چنج شده یه بخشی هم خودتون کوتاهی کرده بودید

گذشت تا باقی مونده همرای SE روی واندر اس دبل لانچ شد

همر فستر تصادفی خورد , حالا یا مستش کرده بودن یا واقعا تصادفی لانچ شده بود احساس کردم که یه بازی کثیف از طرف SW انجام شده به خاطر همین وقتی نعمت یاغی پیام داد که اگه همرمو روی اس دبل لانچ کنم تو راه میزنی ؟ اتفاقا خیلی هم استقبال کردم از این کار و واقعا همر نعمت و رضا گارد به موقع خورد به واندر SW

سر این جریانات سرور رو زودتر تموم کردیم و نشد که رضا گارد هم رنک مدافعین بگیره با اینکه فوق العاده مستحق بود , ایشالله عمری بود سرور بعدی کسی برا رنک 1 مدافعین دلش رو خوش نکنه برا رضاست

در رابطه با خفت شدن همرا و ... هر کسی رو میشه مقصر جلوه داد , اما قسم میخورم که کسایی که ازشون تا الان اسم آورده شده از جمله جاوید و جعفر روحشون هم از این اتفاقات بی خبر بوده چه برسه به اینکه تقصیری داشته باشن , واقعا هم خیلی اتفاق ها متاسفانه دست به دست هم دادن که این اتفاق افتاد , وقتی که از هممون یه سن و سالی گذشته و مثل بچه ها صبح تا شب دنبال بهونه برای قهر کردن هستیم نتیجش میشه یه همچین فاجعه ای , باید توی شمال شرق سرور قبل حضور داشتید تا بفهمید چی میگم , مانی یادش میاد صبح تا شب فقط کارم شده بود این و اونو با هم آشتی بدم .

این سرور به خاطر خیلی مسائل حضور نداشتیم , اختلافات یه قسمت بود , نداشتن تایم بخش مهم ترش بود , هفته اول کاری سال برداشتید سرور ران کردید , سرور بعدی اگه قسمت باشه ایشالله کل شمال شرق برمیگرده کنار هم و اختلافارو کنار میذاره , کسی هم نمیتونه کسی رو از ساید بیرون کنه , هر کی بخواد جای کسی رو تنگ کنه عاقبتش خوش نمیشه , هر کسی بخواد در شمال شرق پلی بده قدمش رو چشم , شمال شرق ارث پدری کسی نیست , ولی کسی بخواد بیاد و از روز اول ادعای لیدری و ... داشته باشه , سر خود سیاست تعیین کنه , شخصا یه اکانت با پاپ صفر براش میذارم تا نظاره گر بازی باشه , همه چیز با رای اکثریت توی شمال شرق مشخص میشه

پ ن : میتینگ ششمین وینری پشت سر هم شمال شرق آخر سرور برگذار میشه , همه دعوتن هر کسی تشریف آورد قدمش رو چشم , 5 تای قبلی 100 شدن واندر بود ششمی مجید پرشیا رو تو پاچه جنوب شرق کردن .

سلام خدمت همه دوستان

پست به شدت طولانی

نمیخواستم این پست رو الان بذارم , میخواستم بعد تموم شدن سرور بنویسم یا زنگ بزنم به خود تورج اصل جریان رو بگم ولی چند نفر مخصوصا مملی اصرار کرد که الان بذارم منم مجبور شدم بنویسم , هر کسی تمایل نداشت نخونه مربوط به سرور قبلی هست

هر کسی که این عکس رو ببینه فکر میکنه حرکتی هماهنگ بین مهاجم و مدافع بوده ولی میخوام ریز جریانات رو تعریف کنم تا همه در جریان قرار بگیرن و در حق کسی بی انصافی نشه

مملی هر چی که بوده و هست تو فضای خارج بازی رفاقتمون سر جاش هست و خواهد بود اما بابت این سرور شمال شرق واقعا ازش ناراحتم , به عنوان کسی که این سرور پلی نمیدم و قطعا اگه پلی میدادم نمیذاشتم این حال و روز شمال شرق باشه , هیچوقت به خاطر اینکه پلی نمیدم بی تفاوت رد نمیشم , حداقل اگه خیری نداشته باشم آسیبی هم نمیرسونم

وقتی شمال شرق به خاطر عدم حضور تیم همیشگی ( ترکیب فونیکس و آریانا ) از قدرت کمی برخورداره , منطقی ترین کار اینه که وقتی لیدر قوی ترین ساید میگه میخوایم حذف کنیم سکوت کنه تا اون ساید حذف بشه , نه اینکه درست همون لحظه بعد از 40 روز پیداش بشه

اما واقعا در رابطه با خفت همرهای زوپیر از امثال من و خود تورج و ادریس و مجید و ... بیشتر مقصر نیست , اتک رو دیدیم نمیدونستیم فیکه یا ریل , حتی اگه میدونستیم هم همرا رو بک نمیدادیم , چرا مجید پرشیایی که همه میدونن وقتی اکانتش توی سرور 2 ایکسی که فریز شد حذف شد 2 روز بعدش به خاطر زحمت بچه ها کتیبه جمع میکرد به این بی تفاوتی رسید ؟ چرا خودم که هر سرور اگه 30 تا مولتی رید نیازم باشه 60 تا میکشم و 30 تاشو میدم کسایی که توان مولتی کشیدن ندارن اینقدر بی تفاوت شدم ؟ یا ...

همه این مسائل و اینکه میگم خود تورج هم مقصره داستانش به قبل از استارت سرور برمیگرده که میخوام تعریف کنم

1 - قبل از استارت سرور 3 ایکس گروهی توی تلگرام زدم و همه از جمله تورج رو اد کردم , چند بار قبل از شروع سرور توی دیسکورد جلسه برگذار شد برای اینکه توتال و پلنر و ... انتخاب بشه , چند بار از تورج دعوت شد بیاد دیسکورد اما نیومد , از طریق HAMID DJ HR2 چند بار پیام فرستادیم که بیاد توی جلسه اگه میخواد توتال هم بشه اعلام کنه , اما جوابی که از HAMID DJ HR2 و مهدی مرلین گرفتیم این بود که ادریس و تریدر در حدی نیستن که من باهاشون برم توی جلسه:|حمید دی جی و مهدی مرلین گفتن که ولی لطفا شما کاری نداشته باشید چون تیم زوپیر این سرور زیر مجموعه تیم ما ( تیم THE OLD MAN ) هستن و ما ضمانت میکنیم که اتفاقی نیفته ( در این مورد ادریس شاهده )

با ادریس تصمیم گرفتیم که اگر زوپیر حضور پیدا کرد و خواستن اذیت کنن اول داخل ساید رو پاکسازی کنیم

2 - در جلسه تصمیم گرفتیم کلونی بندی کنیم ساید رو به 2 دلیل , مرزها رو خوب ببندیم و اکانت های هجومی رو بفرستیم مرز و اینکه یه نفر نره برای مولتی هاش روز اول مصری 150 درصد بگیره ولی دف ساز مصری 150 درصد نداشته باشه , قبل از شروع سرور با تمام پلیرها جلسه میذاشتم و پلنشون رو برای سرور میپرسیدم ( اینکه چند تا مولتی دارن و تعداد دف ساز و پلن اکانت اصلی و ... ) به دلیل عدم دسترسی ما به تورج ( شرکت نکردنش در جلسات ) از مهدی مرلین و حمید دی جی درخواست کردیم پلنشون رو بپرسن , مهدی مرلین اعلام کرد برنامه ما کشیدن 20 تا واندرزن و 50 تا مولتی مصری هست ( وی پی اس رویان هاست به همراه لایسنس خریده بودن با فرض اینکه بات کار میکنه ولی کار نکرد ) قرار بود اکانت های اصلی رو تورج و نوری بکشن و حمید سنگک مولتی هاشونو , مهدی مرلین و حمید سنگک به نمایندگی از تیمشون اعلام کردن کل کپ های بالای 200*200 رو به ما بدید تا هم کپ واحه بالای بیشتری داشته باشیم و هم به دلیل ران کردن واندرزن بیشتر تو منطقه مطمئن تری باشیم , سرور که ران میشه و بات کار نمیکنه حمید سنگک 50 تا مولتی رو تحویل نمیده و تورج اینا به مشکل منابع میخورن و شروع میکنن به این که شما گفتید ما بریم بالا و حالا اینجا ناتار نیست:|توی جلسه ای که با جاوید و تورج داشتیم توی دیسکورد , حمید سنگک هم اومد و این موضوع رو تایید کرد , حتی مصطفی یه بار با مهدی مرلین سر این قضیه تو دیسکورد درگیر شد ولی اینکه دوباره بعد یه سرور پلیراشون نوشتن جاوید بنده خدا به ما گفت برید بالا حقیقتا شاخ درآوردم . کلونی بندی توی شمال شرق مربوط به همون سرور و به خاطر تورج اینا نبود از چند سرور قبل اجرا میشد ( شاهد این ماجرا هم ایلیاست که سروی که با آرمین ان دبل بودن و با شمال شرق پلی میدادن کلونی بندی رو دیده )

3 - یه اکانت که پلیرش حجت نامی بود توی SE رجیستر کرده بود و دهکده دومش رو توی شمال شرق زده بود , جاوید با هومن توافق کرده بودن که اکانتی توی ساید همدیگه رجیستر نشه , گفتیم دیفالت این اکانت کاتا بشه ولی کسی زیر بار نرفت , قرار شد مهدی مرلین و حمید دی جی این مورد رو حل کنن ولی گفتن که ما به حجت میگیم کاتا کنه ولی تورج نمیذاره کاتا کنه میگه دیفالتت مخصتات یونیک اس ای هست ( فکر کنم پیامای حمید دی جی در این رابطه هنوز تو کانال تلگرام باشه ). تنش ها بین دو تیم سر دیفالت اکانت حجت به اوج خودش رسید و دقیقا همون موقع یه دهکده توی 7*7 ادریس زدن تا جایی که واقعا ادریس نشست ریدشو آف کرد که دیگه نصف شبی اتک هارو شروع کنه که حتی تورج هم ناراحت شد و یه پست خداحافظی تو فروم گذاشت و بعد پاکش کرد . این اختلافات با تورج داشت به اوج خودش میرسید که تصمیم گرفتیم یه نفر بشه توتال تا همه مجبور بشن به حرفش تمکین کنن تا قبلش رفاقتی پلی میدادیم و لیدر و ... مفهومی نداشت . ادریس و مجید پرشیا و مانی پارتیزان نظرشون این بود بشم توتال ولی از نظر خودم مناسب ترین گزینه جاوید بود چون هم با اس ای رابطه بهتری داشت هم اینکه با تورج رابطه بهتری داشت . با توتال شدن جاوید مشکلات با تورج حل شد و طبق گفته تورج , تمام حرفاشو بالا و پایین به ما رسوندن , ما هم قلبا تورج رو دوست داشتیم الانم داریم و کنار هم مثل یه تیم هماهنگ و خوب پلی دادیم تا اختلافات مجید و ادریس شروع شد

شمال شرق از یه جایی به بعد به شدت مشکل گندم منفی پیدا کرده بود , یه مرتاض دست زوپیر بود یکی هم مجید پرشیا . مختصات جفتشون هم بالا بود و توی مختصات پایین دف سازای سنگینی مثل THE QUEEN و PARHAM P_H و ... و همرساز هایی مثل A3PIK و ... کار رو سخت کرده بود . مجید مرتاضی رو داد به THE QUEEN و مرتاض زوپیر رو گرفت و قرار شد زوپیر روی تارتاروس پارک کنن

روز کتیبه ها معمولا گندم منفی کسی رو اذیت نمیکنه و بیشتر اکانت ها به فکر جنگ آموز هستن . شمال شرق 3 تا مرتاض کوچیک زده بود , روز کتیبه ها همه بچه ها به جز مجید خونه ما اومده بودن و نشسته بودیم کتیبه ها رو جمع میکردیم مملی هم اومده بود , جنگ یونیک افتاد SW و ما هم 3 تا مرتاض داشتیم و SW که ساید متا بود مرتاض نداشت , با مملی صحبت کردیم قرار شد جنگ یونیک 3 نوبت بیاد شمال شرق و یه نوبت اس دبل به جاش یه مرتاض بدیم . بعد که گندم خور بیشتر شد میگفتن مجید پرشیا مرتاض رو فروخته به مملی در صورتی که مجید روحشم از این ماجرا خبر نداشت چون نیومده بود . با زدن جنگ آموز از اکانت حجت اختلاف مجید و ادریس بیشتر شد تا جایی که مجید ول کرد و رفت .

موقع رفتن بارها اصرار کرد که بیاید مرتاض رو ببرید , حتی بارها مرتاض رو لاست رفت ولی تورج اینا زیر بار نرفتن و گفتن همونجا باشه , گذشت تا رسیدیم به نقشه ها

طبق توافقی که با SW کرده بودیم قرار بود واندر اس دبل بیاد زیر اکانت شمال شرق و شمال شرق اجازه بده هر جایی که واندر بالاتر بود 100 بشه . اس دبل خودش واندرشو چیف کرده بود و زنگ زدم به مملی که واندر رو خالی کن دارم چیفر میفرستم , مخالفت کرد , بحثمون خیلی بالا گرفت ولی در نهایت واندر اس دبل رو چیف کردیم ( کسی که میگه برای ما مهم نبود کجا 100 بشه 30 ثانیه میومدن رو خط من و مملی خودشون رو خیس میکردن احتمالا سر چیف کردن واندر اس دبل )

آقا من واقعا نگران امیرحسین جون شدم

ماجرا چیه که ایشون هنوز دارن تایپ میکنن؟

امیر حسین جون اگه پست منو میخونی بیا من بهت آیدی تلگراممو میدم ویس بفرس واسم ماجرا رو تعریف کن من اینجا به جات تایپ میکنم

ادریس جون جاوید جون محسن جون و ... اگه پست منو میبینین شماره امیرحسین جون رو واسم بفرستین بهش زنگ بزنم اون تعریف کنه من تایپ کنم

دو هفته پیش میخواستم بنویسم ولی چند نفر تهدیدم کردن , ولی اگه یه پیش بینی اقتصادی دیگه بذاری تهدید هارو به جون میخرم همین فردا مینویسم

پیش بینی اقتصادی: شمال شرقیای عزیز بزودی لوح قانون قراره گرون بشه ، تا میتونید بخرید انبار کنید.

پ ن : تحلیلت درست در بیاد ماجرای خرس های پانیشر رو هم براتون تعریف میکنم

پ ن 2 : کیسه بوکس های شمال شرق , لات های سرورهای بدون شمال شرق

بات هاتون رو خاموش کنید اوکی میشه

وقتی خدا تا اکانت میسازید میندازید رو وی پی اس با نگهبان خاکستر توسط بات شروع میکنید از هر ده مولتی رید ناتار رفتن نتیجه اش میشه این

برای سایت هم صرف داره بات تو سرور باشه !

ببین اگه ما رجیستر کرده بودیم دیگه چی میشد

تازه ادمین شانس آورد که ارباب هم باتشو روشن نکرد

با عرض سلام و احترام

ظاهرا این سرور تولید ناتار به شدت کم شده نسبت به سرور قبل

عزیزایی که تو سرور هستن بگن اینکار تاثیری هم داشته ؟ دفاع ۱۰۰ میلیونی و ... و تعداد همرا هم کمتر شده یا نه ؟ واقعیت اگه یه مولتی باز پلی بده احتمالا ۱۰ تا مصری رو رید بره مثلا ۵۰ تارو هم مسیر کنه رو خودش ، با توجه به محدودیت کتیبه ها برای مسیر زدن میتونه مثلا ۳ تا اکانت اصلی با ۶۰ تا مولتی بکشه ۳۰ تا برا رید و ۳۰ تا برای دف سازی

به نظرم ضرر اصلی رو کسایی کردن که مولتی بازی نمیکنن و تو تیم پاک دستانن