نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• یکی از موارد جالبی که مشاهده شد بسته شدن مختصات کتیبه منحصر با مهاجر بود

بدین صورت

قبل از شروع سرور با عرفان در مورد این موضوع صحبت میکردیم که خب بدلیل کمبود منابع قسمت ما نبود عملی کنیم.

متاسفانه یک اشتباه هم در این حرکت وجود داره اونم این هست که اسم ده اکانت مولتی شمارو لو میده.

درکل کتیبه در این مختصات اسپاون نشد با اینحال حرکت زیبایی بود دست خوش.

• قبل از اینکه اکانتت دست ما بره رو لاست گفتم عکساشو بزارم با اجازت

.

سر کتیبه ها هم 35 کی شوالیه هاش رفت

.

.

بدونه رید مولتی با وقت کمی که داشتی و دست تنها واقعا خسته نباشید

• سلام سلام

اخبار شمال بزرگ

در پی جمع اوری کتیبه ها

سهم ان ای

31عدد کتیبه از 80تا کتیبه بود 8|8|8| گفته شده بعد دیدن کیتبه های ان ای ساید های دیگه پاییز شدن

خبر بعدی این هست که

ورود گارد به تاپ رید به دشمنان تسلیت عرض میکنیم :D:D:D

گارد کبیر ان ای 2کتیبه رو بارعد زد :D:D:D و بعد این حرکت وارد تاپ رید شد :/:/:/گارد بیا اموزش بزار برای اون دوستای عزیز که دنبال اموزش بودن 8)8)

در اخرین اتک ان دبل به ان ای موفق شدن موز بردارن

که بعد برسی .......

به جمله ی سلام سوسیس برخوردن:D:D:D

پ.ن .مثل این که تازگی ها کت و شلورار گرون شده بچه های خارج ان ای با شلوار کردی میگردن و قراره برن امل و گنگستر بومه:D:D:D

پ.ن. تو قع اس ای از زدن کتیبه ها مثل این بود که پرتغال بخری دعا کنی موز باشه :D:Dهی کتیبه میزنن که شاید جنگ باشه :|

پ.ن. کلاس های اموزشی اینسرت و رید از ناتار و جمع اوری کتیبه درحال برگزاری میباشد مکان مهدیه تهران 8)8)8)

پ.ن . این همه بحث و بی احترامی شد هیچ کس نیومد نظر همه رو بپرسه برای جلوی گیری از این کار الان 4موج کاتا دیوار شده امدن فروم جو میدن

پ.ن . شاید همه بعد کتیبه یادشون رفته باشه ولی وگنس ما هنوز یادمونه لاگین کردین روی اکانت اس ای و این که تو نمیتوی یه روان شناس رو تخریب کنی :D:D

پ.ن . و در اخر ایا بنده وکیلم .........:/:/

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• مانی جان!

من خوابم یا شما!!!!!!!

بیا منطقی و ماشین حسابی بریم جلو و حساب کتاب کنیم. کلی وقت گذاشتیم و البته یکی از بچه ها زحمت کشید بین چندین هزار پیج گزارش پیدا کرد و آرشیوشون کرد لینک هایی که سبز برگشتن پیدا کردنشون سخت بود،برای مدافع مسلما این کار راحته، طولانیه ولی دقیق، که بعد از خوندن این پست بازم به این مدلت ادامه بدی همه جوره ناامید کننده میشی چه فنی چه بازی سالم!

و البته شاید یه خواننده بی طرف بخونه و قضاوتشو بگه

این شات از ترتیب و تعداد اتک های لند شده از اک سورنا در مجموع دو همرش

در مجموع ۱۶ موج اتک با تخریب ۳۲ تارگت

و لاست بسیار بسیار ناچیز توی اینسرت شکن هاش

که تمام اتک ها اتچ شده به خاطر شلوغ نشدن پست و اگه مشکل نت من با فروم اجازه بده

اینم شات از ترتیب و تعداد اتک های لند شده از اک xxxx

مجموع ۸ موج اتک با تخریب ۲ عدد تارگت توی موج اول همر و اینسرت ۳ موج سیم بعدی!!! از همون دهکده با همون نوبت لانچ!!

و البته ۴ موج اینسرت بعدی که قانونی بوده و اما با وجود اینکه موج اول از سری دوم موج های ایکس اینسرت شده ۲ تا تارگتشو از لول ۱۶ به ۱۰ رسونده!

حالا میشه بفرمایید و پیش بینی کنید اگر اینسرت باگی توی موج های ۳۵ اتفاق نمیفتاد و گندم زارهای لول ۱۶ تخریب میشد چقدر در نتیجه این کاتاها با تارگت کردن تارگتهای ساده تر تاثیر داشت!؟

با در نظر گرفتن اینکه ۱۳ کراپ با اتک های سورنا تخریب شده با این ۲ تخریب میشه ۱۵ کراپ پر!

یا این اینسرت غیرقانونی باگی شما هم میتونست توی ثانیه ۳۵ و جلوی همر ایکس باشه که صاف میشد و ۸ موج ایکس با ۱۶ تخریب دهکده رو صفر میکرد! یا روی موج ۳۶ مینشست و در هیچ حالتی نباید مابین ۳۵ میبود! اکی؟

خب پس

اک سورنا تخریب ۳۲ تارگت

اک xxxx تخریب ۲ تارگت و با رفع باگ تخریب ۸ تارگت

و شات بالا با تارگت کردن مجدد کراپ های باگی!

حالا به فرض شما فن بروسلی رو اجرا کردی و علاوه بر آپ کردن دیوار بعد از اتک اول رمر من

۲ تا اسلات در حال ساخت لول آپ در نظر گرفتی و ۳ اسلات در انتظار ساخت لول آپ

و به صورت شزم وار، در طی دو ثانیه از اولین اتک تا آخرین اتک ۰۷:۳۵:۳۵ تا ۰۷:۳۵:۳۷

تونستی این عملیات رو انجام بدی بدون استفاده از بات!

که روی کاغذه و

مسلما من از شما نمی پذیریم چنین ادعایی رو به جز با تایید ادمین و چک کردن لاگ ها

به نظر من اون همر توقیفیه و نباید باهاش دور دور کرد در سطح شهر!

مسئله و موضوع اصلی

شما خودت یا خودتو به خواب زدی که حسابش جداست

یا اگر معتقد به آموزش دادن و آموزش گرفتنی

برادر اینسرت اتک سیم سکند از یک دهکده توی یک لانچ غیرممکنه! اگه بهت برنمیخوره مثال ساده بزنم

این ۴ موج مثل ۴ تا برادر دست همو گرفتن و قفل شدن با زنجیر و جدا نمیشن حتی با عصای موسی

حالا این فن آخر استاد شما چی بوده!؟ که اونارو جدا کرده از هم و پریده وسط!؟

فقط به گفته ادمین یک حالت محتمله که شما از لانچر و باتی جز حالت عادی لانچ و یا ویو بیلدر سرور برای اینسرت استفاده کرده باشی و پروتوکل لانچ رو نقض کرده باشی! که بازم باید برخورد قانونی انجام بشه!

در مورد پتانسیل ساید و همر من هم، ممنون که دلسوز ان دبل هستی

اون رمر مخصوص خودت شارژ شده بود، و قرار نبود جایی دیگه لانچش کنم چه با هیرو چه بی هیرو، بدون هیرو رد کرد و مدافع رو گول زد که با ۵۰ درصد لاست ۱۰۰ک دف رو صاف کرد! و الانم در دسترس ریکاوریه و لندهای آیندشو هم خواهیم دید به امید حق.

در کل بازم من گفتم فیک روی نوپو و تارگت آتیلا رو بریم که بعد از آنالیز بیشتر حدس زدیم دف بیشتری روی آتیلا خواهد رفت و تارگت به نوپو تغییر کرد و به نظرم با وجود ایراداتی در لانچ پلن قشنگی بود.

شما در مورد پرپر شدن ۱۰۰ک گندم خور دف ان ای و کلی دف شناور دیگه پاسخگوی ان ای نیستی!؟ به خاطر ماجراجویی در ساید همسایه!؟

* همر بالانسی به اسمت کشیدم ها!

فقط پاتریوت میگه بزنت همون! ادی اینقدر زشت رند کردی توی لانچ

و البته حق گفتی، با این ديدگاه صفر شدن همر باگی نوپو و برخورد با باگ بازها حق من و ادی به عنوان پلنرها و لانچرهای پلن نیست به تنهایی، حق کل ساید ان دبله که من از حق خودم بگذرم از حق سایدم نمیگذرم!

با گوشیم متاسفانه نمیتونم ریز به ریز کووت کنم

مستی همر چه سمی بود؟ اومدن جلو پیاده گول ها هاااا کردن مگه!؟؟؟ :D:D:D

که متوجه شدی مست نبودن؟ مست و پاتیل بودن اتفاقا با لول ۲۰ آبجوخوری، ۲۰ شات زده بودن

اینجا دیگه نمیزنه

*** همر از طرف آبجوخوری قهوه خوری شده بود***

همرتو مست نکردی هنوز!!؟

در مورد همر ۹۰ ک مزدور هم من لانچر و پلنرش نبودم میتونی از خودش بپرسی

حالا من با منطق و پست قبلی هم با رفرنس گفتم نمیشه، حالا این وسط یکی بگه بریم بیابون، من ماشین حساب رو پرت میکنم اون طرف و با هم میریم بیابون ببینم چی برا گفتن داره!

میخواین بگین دو شخصیتی یا هرچی مهم نیست! با هرکس مثل خودشم!

حالا من منتظر جوابت در مورد اینسرت باگی شما هستم بدون حاشیه سازی و پروپاگاندا!!!

بعد ازینکه این فن اخر استاد رو آموزش دادین

این موردم برام جالب بود که آیا اردوگاه های شما تا لول ۲۲ لول آپ میشه؟ برای ما که ۲۰ لول آپ میشه فقط! حقمونو خوردن اینجا هم!؟ :)))

# با ماشین توقیفی و بدون پلاک دور دور نکنید!

و البته چلنج تک به تکمون، تا الان بحث استارت سرور بود و شروع چلنجمون، ولی این حرکت اگه قراره با خروجمون از اتحادا و خرج کردن پتانسیل اکانت یا به قول خودت ساید به صورت شخصی باشه! من اک نوپو رو در حدی نمیبینم! با احترام که اک دیابلو رو در قبالش از اتحاد بکشم بیرون! مگر اینکه پیشنهاد اغوا کننده داشته باشی! مثلا هرکی دوئل رو باخت ۱ سال نیاد فروم یا همه پستهاش مثل ادی پست بزاره بهههههه بهههههه :))) پیشنهادت چیه؟

و موضوع آخر اینکه من شروع کننده فحاشی ناموسی نبودم هیچوقت! و در این مورد هم همچنین! ولی یاد گرفتم توی ۳۵ سال سنی که از خدا گرفتم، موجوداتی هستن که اگه ازشون فرار کنی وقیح تر میشن و گستاخ تر، پس باید با سنگ دنبالشون بیفتی که حساب کار دستشون بیاد

شما و آقا تورج نیاز نیست در مورد این موضوع مداخله کنید، ممنون از حس صلح طلبیتون! همونطور که من به سورنا و پرهام و هیچ کسی در این مورد نگفته بودم تا تورج با من تماس گرفت و یک شخصی هم با پرهام!

کسی که فکر کرده من توهین یا تهدید مصطفییییی رو شنیدم و خفه خون گرفتم! که هنوزم روحم خبر نداره چه اضافاتی گفته! در حالی که من اون موجود رو در کل سرور دیسکورد مافیا لوکال میوت کرده بودم برای خودم به دلیل صدای نکرش، و دور خالی برمیداره باید محکم جلوش وایستاد!

الانم اون نیاد، من سر فرصت میرم سراغش! دو نفری حلش میکنیم! چون مسئله ای نیست از نظر من که ندیده گرفتنی باشه!

میخواد به درگیری فیزیکی و زد و خورد برسه، منم ترسناک نیستم واقع گرام، یا ۴ تا میزنم یا ۴ تا میخورم یا ۲ تا میزنم ۴ تا میخورم و یا برعکس

ولی در کل ۲ تا رو سعی میکنم بزنم

یه افرادی توی محیط خانواده درست رشد پیدا نکردن، و لاجرم جامعه اصلاحشون میکنه، منم به عنوان یه عضو جامعه سهم خودمو میخوام ایفا کنم!

داشتم پست رو میفرستادم که دیدم چراغ خدا هم از توی بیابون داره سو سو میزنه! تو رو شاهین شلنگ رو گرفت روت وجود یه تو گفتن بهش نداشتی، برو بشین سرجات لات مجازی پاکدشت :D:D

مازیارم که زدی فرستادی بیمارستان ۲ سال پیش!

تا میایم یه بحث فنی کنیم، یکی میاد خورد و خوراک و قوت روزانشو کف فروم عمومی میکنه!

اون موز و سوسیس رو هم بزن بر بدن کنارش خیارشور و بادمجونم بزن، بلکم قوت گرفتی و تونستی از بیابون بیای توی شهر پلی بدی، سو هم میگیری اینجوری و شاید دیدی به شمسی الله ارتقا پیدا کردی و ظهور کردی!

وقتی هم دارن با بزرگترت صحبت میکنن، بشین یه گوشه و پابرهنه نپر وسط نوب دژکوبی! اونجا باگ میزدین و چیزی نمی شده!

ولی اینجه اونجه نیست!

الانم ادمین تایید کرده که این حرکت باگ بوده، بحث سر صفر شدن یا موندن اون دهکده با وجود باگ هست!

• این داستان عمو قناد با شلوار کردی و قمه

گفتم کامل دیوار کنیدها اینا اگر از همرشون 1دونه نیروبرگردهه فکر میکنن خدا شدن

چرا هل کردی 2بار فرستادی پست رو

مگه مجبوری اخه این همه گنده صحبت کنی اخه اصلا لات عینکی نداریم

تو بازی که هیچی نیستی نهایت پست گذاشتن و فشار دادن تو توی فروم کار یه پست هست دقیقا به چیت مینازی:?::?::?:

والا دیگه انواع حرکت هارو زدم یه چیزی ازت ببینم که به حرفات بخوره ندیدم

الان دنبال بهونه قانع کننده هستی حذف کنی خب برو حذف بکن تو که اخر بازی رو نمیبینی الان حذف نکنی هفته بعدی :D:D:D

در مورد اون داستان اینسرت هم میتونیم میکنیم الان میخوای چی کار کنی مگه به مدیریت نگفتی خب برو پیگری کن از مولتی هانتر الان چرا داری به خود ما تو ضیح میدی :D:D:D

در مورد گارد و مصطفی هم ترسیدیم چیزیت بشه اینا بدیخت بشن وگرنه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه الان اینم میاد میگه ادرس بده :D:D

اگر مدیریت قبول کنه من لو کیشن بزارم اینجا دوستان انقدر اسپم نکنن برای ادرس :D:D:D8o8o

من که تا حالا از گنده گو های مجازی چیزی ندیدم چون بیشترشون یکی هستن مثل خودت چون میدونی هم نمیبینیم هرچی مخوای میگی دیگه

تو هم مثل شاهین نهایتش 1سال تهران نمیای بعددر امدن امارت:D:D:D

میتونم میرم بیابون بازی میکنم واندر رو سوراخ میکنم وقتی امثال تو درگیر 100کی گندم خور هستن :D:D یه جور میگه رفتی بیابون انگار مثلا دیفالتم که پایین هست رو سوراخ کردن بقیه رو نتونستن بزنن از اول سرور فقط اسکات زدن لذت بردن :D:Dمنم هرکاری کردم تارگت بشم نشد فعلا مواظب باش از ده کنارت باز چیف نشی8o8o8o

پ.ن خدایا این سوژه هارو از ما نگیر یه 2روز مگذره بچه ها میگن برو یکم اینارو تو فروم فشار بده از لحاظ عصبی البته:D

پ.ن . وقتی دارم با بزرگترت صحبت میکنم خودت نداز وسط که بیام شیلنگ بگیرم روت

پ.ن . طرف بقالی محلشون نمیشناسه میاد تو تراوین همه رو زده مساوی هم نداده جو گیر نباشیم

خلاصه با پوشیدن شلوار کردی و زدن همر بدون هیرو لات و پرو حساب نمیشی بهتر بحث تو بازی بمونه وگرنه من مجبور میشم فشار بیشتر بکنم اون موقع ناراحت میشی پاکدشتم که نمیتونی بیای مجبوری بیای توفروم جیغ بزنی ها ;););)

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• ادامه پست دیابلو

سورنا

.

ایکس

از طرف محمد

• خیلی طولانی بود نخوندم

رفتم پست بعدی فک کردم ادامشو خوندم

بعد گفتم بزار برم پست اولشم بخونم که حق الناس نشه دیدم تکراریه

چطوری این قد مینویسی؟

یه مطلب ساده رو ۴۰۰ بار به ۸۰۰ روش توصیح دادی

خب حالا چیکار کنیم ما؟

دفعه بعدی ۴تا موج سیم سکند زدید ما باید چیکار کنیم؟ سیستمو خاموش کنیم؟

الان ما مولتی هانتریم؟

کد نویس سروریم؟

بگو ما چیکار کنیم همون کارو میکنیم فقط بکش بیرون از این بحث

یا این اتفاق رو ما رقم زدیم که موتونوم موکونوم

یا ما رقم نزدیم که بکش بیرون از ما

تمرکزتون رو اون ۲تا کتیبه باشه که از کف ندید

• تو هم میخوای بستنی بلیسی!؟

یا علی بیا قنادی عمو جون!

و ازین به بعد هرکی عمو قناد میگه یاد این داستان بیفته.

اون پست هم به خاطر نت دوبار اومده

و به همین خاطر شات اتک ها رو فرستادم ادی پست کنه.

حالا سوال اینجاس چرا از پوینت اتک یکی دیگه میری بالا!؟ لات شکلاتی!

همراتو سرور نرمال دیدیم، سر جمع دمپاییات بعد کتیبه ها به اندازه همر قبل از کتیبه های منم نبود!

به اون دوستتم بگو کسی که میخواد بستنی بخوره، قاشق اندازه دهنش باید انتخاب کنه!

حس میکنم دارم با نوب ... بر وزن اسنوپداگ بحث فنی اینسرت میکنم، بچه برو پی کارت، گفتم این پستا برای نوبا نیست که چرا میخونیشون؟

ادمین محترم، من منتظرم همچنان که این باگ رو پیگیری کنی و با متخلف باگ زن برخورد شه

چون این اساتید باگ سرورتم دارن علنی جار میزنن و میگن میتونیم می کنیم!

• کسی میخواد از دعوا و قرار حضوری و بزن بزن صحبت کنه نمیاد وسط فروم جار بزنه که آی نفس کش کی بوده تو کاسه ماست خورده

تو مگه بزن نیستی؟ مگه نمیگی ناموس و فلان؟ چرا میگی یه موقع میرم سروقتش؟😂

قبل این که بیای فیلم بروسلی نگاه کن ۴تا فن یاد بگیری یه وقت زیر دست و پا له نشی

فحش ناموسیم که یاد گرفتی اینم از اثرات فرارت از مافیاسیتی بوده

دوست دخترم که نداری بگی من به دوست دخترت فحش دادم😂

اسکرین پیام اول رو بذارم کف فروم ببینیم کی شروع کرده؟😂😂😂😂

لات بازی واسه نوری؟ نوری یه تار موی گندیدش به کل هیکل منفگی و شیرگی تو می‌ارزه.نبینم درباره نوری صحبت کنی که مشتای اونم از طرف من میخوری

قرار دعوارم بیابون میذارن نه تو خیابون

باید ته هر پستت از تورج تشکر میکردی که نذاشت بیایم سروقتت اونوقت اومدی کری میخونی دوباره؟ ۴تا پست نوشتی یدونه جواب ندادم که فکر کنی شاخی و همینطوری به ادعاهات اضافه بشه

هرموقع خواستی تو خیابون قرار دعوا بذاری جا زیاده.

کوشش . سیدی . مسلم . خواجه ربیع . گاز . مغداد . مجلسی . بلوار نماز . هاشمیه . بام خورشید .

اینا تو شهره

بیابونم که تا دلت بخواد هست .

خلج . اخلمد . جاده کلات . جاده قوچان . جاده نیشابور . پلیس راه باغچه . برکه . شاندیز . کنگ

میدونی اشتباه از خانوادت بوده که بهت یاد ندادن با کسی که ادعاشو داره کل کل نکنی.چون اونی که ادعا میکنه تنگشم میتونه خورد کنه.این وسط میشه درس عبرت تا دیگه همچین اشتباهی رو ۲بار تکرار نکنی

بترس از روزی که بالا سرت باشم.سوپرمارکتم خواستی بری قشنگ حواست به دور و ورت باشه که سر از بیابون در نیاری

بوس رو لپای گل گلیت بعد از مصرفت

پ.ن: اکانت گارد به اقای نوری تعلق داره و هیچ موجود ۴پایی نمیتونه از اقای نوری خورده بگیره. مخصوصا موجودات عجیب الخلقه مثل دیابلو

پایداری شخصیتی رو از دیابلو یاد بگیرین 😂 یه روز کت شلواری . یه روز شلوار کردی پاره

بدو آدماتو جمع کن خوشگل پسر دیه بگیر

اینم میذارم که بدونی در حد چلنج و این حرفا نیستی. کسی که از چلنج حرف میزنه باید به موثر بودن اکانتش نسبت به ساید ادعا کنه. نه توی پشمک که هیچ نفعی نداری براشون😂 فقط وقتی میشینی سر دود زدن و نطقت باز میشه هرنوع جفنگی رو به زبونت میاری

خدافظی

• مثلا ادریس شما کتک خور من تو دو سرور اسپید بوده شما میگی پلیر بزرگیه اومده بودیم دیسکورد همسایدی خفت کرده بود کیک شد از اتحاد فحش ناموسی میداد :دی

وقتی داشتی گنده میومدی ادریس مختصات جنگ آموزت داشت کاتا میکشید😂با آوردن اسم ادریس گنده نمیشی

تو با کلی برنامه ریزی از اولش رنک 2 بودی جنگ یونیک که رفت همر 3 ما رنکش بجای کاهش بهتر شد از بیگ همرت بیشتر بود سوزش داره درک میکنم =))

تو این ۱۰ ۱۱ سالی که تراوین پلی میدم ( مثل بعضیا قبل از سرور تست آلمان پلی نمیدادم ) تعداد پست های فرومم نصف پست های این یکی دو سرورم نبوده ، همیشه بدون حاشیه پلی میدادم تا اینکه چند تا بچه سال سرور ۵ ایکس شمال شرق رو خالی دیدن و افتادن وسط فروم ، فکر کردن اینجا هم ۵ ایکسه که تو استراحت باشیم اومدن ۷ ۸ تا اکانت به اسم هلی کوپتر ریجستر کردن تو ne ، ولی هلیکوپتراشون یکی یکی صفر شدن ولی هلی کوپترامون کتیبه هاشو زد ، دیگه یاد گرفتن که مسجد جای ... نیست و تو فروم آنلاین هم نمیشن وگرنه امثال هومن ، فرهاد ، امید و ... همیشه احترامشون سر جاش بوده و هست بزنیم تبریک میگن بزنن تبریک میگیم

و اما جواب تو ایلیا

میدونم سبک بازی ما برات قفله ، به خاطر همینم انتظار حرف دیگه ای ازت ندارم

۱-تو رو اکانتی که پلی میدی پول میگیری براش مولتی آپ کنی ، ولی این سرور که به عید میخوره اکانت اصلی نمیکشم در عوض چند تایی اکانت میکشم که اونی که ۲ تا اندگیم میخواست بکشه ۴ تاش کنه نگران دفشم نباشه تازه اگه بفهمی پولی هم نگرفتم کف و خون قاطی میکنی

۲-در رابطه با رنک همر اون سرور همر رنک ۱ اتفاقا من بودم خودتم میدونی ، پلیری که اولین سرورش بود با ما پلی میداد ، اوایل سرور که واحه میزدیم نصف شب دیده بود گرزی ها دارن دست خالی از واحه برمیگردن ، رید رو چند ساعت آف کرده بود تا واحه ها پر منابع بشه و دوباره رید رو روشن کرده بود ولی در کمال ناباوری پر حیوون شده بود😂و اینجوری بود که همر رنک ۱ سرور شد رنک ۸ و ۹ ولی دوباره ۲ شد ، ولی هیچکدوم از اینا اهمیتی برام نداره

۳-هنوز اونقدر بزرگ نشدی که بفهمی تراوین یه بازی تیمیه ، هنوز درک نمیکنی که ساید مهم تر از اکانتته ، وقتی جنگ یونیگ رو ازت زدن کلا ۳ تا احمق داشتیم تو شمال شرق ، مملی گفت بیا احمق رو ببر شارژ کن گفتم بده به the last of us جنگ بزرگ رو بده من ، همر رنک یک اینا بیفته عقب اکانت رو ول میکنن ساید بیشتر ضرر میکنه ، اون همر رنک ۲ سرور رو هم که میگی با جنگ بزرگ شارژ کردم رنکش شد ۵ سرور که همر رنک ۱ شما عقب نیفته ، بعد من سوزش داشته باشم ؟

اکانت NORTH EMPIRE که تو خوابتم نمیتونی بکشی بین اکانتای توتنی که کشیدیم چیزی به حساب نمیاد ، اکانت TRaDeR-NaTaR که رکورد دار نژاد توتن هست رو پنل هم بهت بدن نمیتونی بکشی بعد ما از تو بسوزیم ؟

ذات تراوین که بازی گروهی هست رو ما درک کردیم ، ولی تو نمیتونی درکش کنی

• ۳-هنوز اونقدر بزرگ نشدی که بفهمی تراوین یه بازی تیمیه ، هنوز درک نمیکنی که ساید مهم تر از اکانتته ، وقتی جنگ یونیگ رو ازت زدن کلا ۳ تا احمق داشتیم تو شمال شرق ، مملی گفت بیا احمق رو ببر شارژ کن گفتم بده به the last of us جنگ بزرگ رو بده من ، همر رنک یک اینا بیفته عقب اکانت رو ول میکنن ساید بیشتر ضرر میکنه ، اون همر رنک ۲ سرور رو هم که میگی با جنگ بزرگ شارژ کردم رنکش شد ۵ سرور که همر رنک ۱ شما عقب نیفته ، بعد من سوزش داشته باشم ؟

ما هم به شما باج نمیدیم که داخل سرورهای اسپید بالا چنین حرکت‌هایی ازتون مشاهده کنیم

بعد فری 100 روز براتون بازی کنیم

مستقل هم بازی میکنم خداروشکر نیازی به منت کشی کسی نیست.

پ.ن3: داستان چیه داداش؟

زحمت کشید خداوکیلی ناتار چیف زده بیست تا کاتا شارژ کرده البته ما رمز داده بودیم اینفینیتی برامون جنگاموزو بزنه

فکر کنم یوسف در جریان باشه دیروز باد شدید میومد اینترنت قطع میشد وگرنه احمق یونیک نداشتید الان پسرجان :دی

ما به بزرگترا میگیم هرچی شما برا ارائه دارید ما هم داریم ولی شماها فاز دارید برا خودتون چارتا ماجراجویی میزنید گرزی میده میگید واندرزن کشیدیم

سرعت سرور از 2 ایکس میشه 10 ایکس یعنی وین معلومه پا میشی میای میگی رکورد

حاجی با 5 تا پلیر تو سرور 5000 اکانته بشین کف یه ساید ببینم میتونی ده درصد ما بازی کنی :دی

دیگه نمیدونم چیکار کنم سطحتو بفهمی رنک همر میگیریم میایم تو خود ساید یک به ده میزنیمتون جلوت واندر صد میکنیم رنک پاپو میگیریم 13 تا نقشتو میزنیم واقعا دیگه نمیدونم :دی

نیازی نداشتیم تو بیای به ما احمق بدی هرچی بخوایم میزنیم اینم نمونه کار مال همین سرور

تفاوت بازی ما با تو خیلیه.

تو تارگتو انتخاب میکنی پلن میری من انتخاب کنم ده تا کپ طرف سبز میخوره ناراحت میشه بجاش میزارم فی البداهه شیت پلن بهم بگه کجارو بزنم میام رو ده تا دهکدش به ترتیب تایم 01 02 03 .. 10 لند میکنم 48 تا لانچ دوتایی تو یک ثانیه میزنم همش خراب میشه باز دوتاش میپره یکیش پاپ 20 میشه میاد عکس تروپش میزاره فروم :دی

تو میری با 4 تا مولتی سایدتو کلین میدی من از اکانت اصلی اینکارو میکنم

تو میای ناتار چیف میکنی ما با مهاجر اولین ده سرورو میندازیم کف سایدت 15 کراپر میگیریم

تو میای طرفو چیف کنی تارگت میزنی اقامت من همر توتنو مست میزنم پشتش چیفر میزنم منتظر شانسم میمونم اقامتش بخوره

تو دوتا فیک بیان روت چنج کپ میزنی من ریلو تشخیص میدم ترجیح میدم چیف شه تا چنج کپ بزنم

هرکدومتون از بازی با همچین چیزایی لذت برد بیاد کلکل

خوش گذشت

• سلام خدمت همه

رضا سورنا اینکه پست های فرومت به رمان بیشتر شبیه هست رو کاری ندارم

اینکه همیشه ۴ تا بچه سال میفرستی جلو توی فروم و ... تهش میای ۴۰ صفحه بقیه رو نصیحت میکنی چیزی از ارزش های شما کم نمیکنه😂

امثال فرزاد پانیشر فرقشون با شما تو سیاستشونه ، یه سرور با فرزاد پانیشر پلی دادم و ظاهر و باطنش یکی بود ، اما خوب نبود آخر سرور هم کاری باهاش کردم که از اون روز توی تراوین کسی ندیدش ( ویس هاشم معروفه😂)

اما سیاست شما نسبت به اون خوبه ، باطن و ظاهرتون فرق میکنه ، اینکه تا امروز از شما پستی ریپلای نزدم و اسمتو نیاوردم به خاطر حافظه ضعیف ما نیست ، به خاطر احترامیه که به سن و سال و موی سفیدتون میذاشتم وگرنه سابقه شما رو که بهتر از خودتون میدونم

1 ) راند ۵ اسپد آی آر : اولین سروری که فرزاد پانیشر رو از شمال شرق بیرون کرده بودن و تیم پانیشر از شمال شرق اومده بودن شمال غرب ، منم که قبلش همیشه nw پلی میدادم اون سرور آشنا شدم با تیمش

اون سرور شما nw بودی ، جنگ آموز شمال غرب رو زدی به کسی ندادی ، خواستیم ازت بگیریم چرخشی باشه ندادی ، یکم درگیری مختصر پیش اومد این نامه رو دادی👇👇👇

و صبحش که از خواب بیدار شدید و رو اکانتاتون لاگین کردید دیدید که بومبببب!😂مثل این سرور قرعه هتریک دوباره به اسم شما در اومده بود ، اکانتتون صفر شد کتیبه هایی که دست بقیه پلیراتون بود دادید به شمال شرق و حذف کردید

2 ) راند ۶ اسپید آی آر : بعد صفر شدن تو nw کوچ کردید جنوب غرب ، اونجا هم با تیم وحید به مشکل خوردید ، چند تا از کتیبه هاشونو زدید تقدیم جنوب شرق کردید آخر سرورم که ۴ تا همر با اکانت خودم زدم واندرتونو کلین کردم

3 ) سرور ۲ ایکس آی آر : دوباره جنوب غرب ریجستر کردید ، با تیم سارنگ به اختلاف خوردید ، درگیری داخلی درست کردید و زدن صفرتون کردن

4 ) بازم بگم از سابقتون که بدونن پشت این آی دی و اسم اتوکشیده که تو پستاش فاز گادفادر برمیداره کیه و سابقش تو تراوین که بازی گروهیه چیه ؟

اینکه توی هر سروری بیای لیدر بشی از پتانسیل ساید استفاده کنی ساید رو به نابودی بکشی ، زمانی که ۵ کی گرزی خفت میکنید هستید بعدش که میخورید کارتون به مهاجرت میکشه اسمش تراوین بازی کردن‌ نیست ،

اول سرور اومدی مولتی رید دادی گفتی رید سالم دارم چیزی نگفتیم ، این همه چیف شدی گفتی سفرم بازم چیزی نگفتیم الانم که کلا نیستی احتمالا بات رو اکانت پلی میده یه تیم تخیلی با مولتیات درست کردی اسمش رو گذاشتی تایگرز باور کن گربه خیابونی از تیم تو خطرناکتره

یه بزرگی میگفت اگه با چند نفر دعوات شد و دیدی زورت به همشون نمیرسه بقیه رو ول ، یکیشونو بزن لت وار کن از بقیشون کتک بخور که تهش بگی منم زدم شما هم صفر شدی ، کتیبه هاتو زدیم ، دف سازاتو و نان کپتانوتو چیف کردیم و ... ولشون کردی چسبیدی به ۳ موج کاتا

در مورد اینسرت شدن :

۵۳ موج کاتا لانچ کرده بودید

همش دیوار شده

فرض کنید اصلا اون ۳ موج هم رد بشه و ۳ تا انبار بزنه ، ۵۰ موج بعدیتون که دیوار شده

فرض کنید خواب بودیم اینسرت نمیکردیم اونا هم رد میشد ، تو هر موج ۱۰۰ تا کاتا زده بودید سنگ تراشی سطح ۲۰ داشت اون کپ بازم دیستروی نمیشد ، فرض کنید جای ۱۰۰ تا کاتا ۳۰۰ تا کاتا میزدید بازم دیستروی نمیشد ، بازم اگه میخواید بدونید چرا دیابلو باید نوری رو استاد صدا کنه بیام بهتون بگم

الانم‌ واضح‌ میگم

تنها کسی که تو تیمت باهاتون فرق میکنه ادریسه ، پستاشو چند بار خوندم از‌ جنس شما‌ نیست دل‌ و زبونش یکیه

واسه مهاجرت از‌ کوه های شمال غربم به سمت سرور بعدی قاچاقبر آشنا سراغ‌ دارم سرت بلا‌نیارن

پ ن : اگه گذشته سفیدی ندارید با کسی که آرشیو خوبی داره وارد کل کل نشید ، شاید به آرشیوش رجوع کنه😂

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

اینم آمار کتیبه های این سرور

پ.ن : آره دیگه آقا مازیار بالاخره نذر این سرور هم ادا کردیم :دی

پ.ن : تبریک به ساید جنوب شرق بابت دزدیدن کتیبه ی احمق و عذرخواهی ویژه دارم از ساید جنوب غرب که نتونستم از این کتیبه محافظت کنم ، امیدوارم بتونم جبران کنم برای ساید .

پ.ن : یکی از بچه ها بم گفت یوسف اینو گردن نگیر ، تقصیر تو نبود ولی گردن میگیرم چون باور من اینه تراوین یعنی بازی گروهی و اگه یه نفر یه جا کم کاری کنه و من بگم به من چه وظیفه ی من نبود در واقع تراوینو نفهمیدیم ...

پ.ن : تریدر خدا به راه راست هدایتت کنه ، از من چی آرشیو داری بیا با هم صحبت کنیم شاید معاملمون شد :دی

یا حق

یوسف

• درود

صرفا جهت اینکه هم خودتون هم دوستان عزیز مقداری لذت ببرن از بخش هایی از متن خودتون استفاده می کنم که مثل بحث با ایلیا بعدا نفرمایید از آسمون نازل شده!

فرمودی برای موی سفید بنده احترام قائلی؛ ممنونم عزیزم ولی غالبا ما بزرگترهامون رو اینجوری مخاطب قرار نمیدیم‌.

نکته اول: اینکه شما مدعی هستی سابقه من رو از خودم بهتر می دونی! عزیزم این دو سه تا سرور که فرمودی فقط بخشی از سوابق بنده هست. اینکه شما فقط همین ها رو می دونی علتش اینه کلا سابقه تراوین شما همین هست.

صرفا جهت اطلاع شما یک سرور اسپید؛ قبل از سرور اسپیدی که با شما آشنا شدم اکانت CR 7 نفر اول مهاجمین و مدافعین سرور بود!(اون زمان پوئن دفاع واسه اکانت مدافع بود نه صاحب نیروی دفاعی). فکر کنم شما اون زمان هنوز شمال غربی نبودی.اگر هم بودی انقدر اکانت مهمی نبودی که بشناسمتون. اسم اتحاد ozen هم از دوستان قدیمی سایدت بپرسی بهتون میگن چی بود. خیلی از قواعدی که بعدها شماها باهاش بازی کردین(همون قوانین۱۳ صفحه ای) اونجا نوشته شد. مانی عزیزم اینها رو باید بدونه ازشون استفاده کن.

و فکر می کنم زمانی که تورنمنت دات کام 2011ما رو اکانت واندر ایرانی ها بازی می کردیم شما هنوز مدرسه هم نمی رفتی. پس با من از سابقه صحبت نکن. بزار دوستان با سابقه صحبت کنن ما هم لذت ببریم‌ سه سرور بازی کردی که فقط یک دونه ش آی آر بوده صحبت از سابقه می کنی؟ میشه یک مقدار بیشتر فکر کنی بعد تایپ کنی؟

دوستان دیگر می بخشند؛ غرض ذکر افتخارات نبود صرفا خواستم دوستمون مفهوم سابقه رو یک مقدار بیشتر درک کنن.‌

نکته دوم: همین بخش از متن خودتون رو مجددا بخونید:

سلام خدمت همه

امثال فرزاد پانیشر فرقشون با شما تو سیاستشونه ، یه سرور با فرزاد پانیشر پلی دادم و ظاهر و باطنش یکی بود ، اما خوب نبود آخر سرور هم کاری باهاش کردم که از اون روز توی تراوین کسی ندیدش ( ویس هاشم معروفه😂)

الان این سابقه ای هست که بهش می نازی؟ به لیدر و ساید خودت خیانت کردی بهش افتخار هم می کنی؟ پس لطفا شما یک نفر درس وفاداری به ساید به ما نده.

نکته سوم: امیرحسین جان باز هم متن خودتون:

این بخش متن شما چند اشکال و چند نکته داره که براتون قرمزش کردم.

اول: شما ماها رو که اون زمان پلیر شمالغرب بودیم و شاکله ساید رو داشتیم با برنامه ریزی شکل می دادیم رو رها کردی رفتی چسبیدی به کسی که از یک ساید دیگه به گفته خودتون بیرونش کردن! ایشون اگه مفید بود که اخراج نمیشد.

دوم: آفرین جنگ آموز رو زدیم اما نه از ناتار! دقیقا از رو اکانت لیدرتون! چون به ما ندادن! بقیه رو میشه گول بزنیم اما خودمون رو که نمی تونیم گول بزنیم. من و شما که می دونیم داستان چی بود. یک چکمه و انبار هم زدیم. چکمه رو خودم زدم انبار رو یادم نیست. جنگ آموز رو هم اکانت warrior زد! پلیرش دکترمحمد عزیز هست که همین الان تو سرور هستند.

سوم: این از همه شون مهم تره. قشنگ از متن نامه و متن نوشته شده شما مشخص هست کسی که دنبال متحد کردن ساید بوده ما بودیم! خوشحالم که اون نامه رو داشتی.

البته همین که شما اینهمه مدت اون نامه بنده رو نگه داشتی بیانگر اهمیت حرکات و رفتار بنده برای شما هست! جالبه نه! بعد من کتک خور شما بودم همیشه! اون وقت یک نامه که واسه چند سال پیش بنده هست رو هنوز نگه داشتین.

نامه رو نگه دار عزیزم ؛ به هر حال ماها که نبودیم می تونی بگی من سابقه نامه نگاری با سورنا رو دارم. یه رزومه به حساب میاد.‌

چهارم: نه دیگه! اکانت که صفر نشد! مگه نگفتی کتیبه ها رو دادیم به شمال شرق. در متن قبلی گفتم که فیدرزن بودی. به گواه متن نامه ای که فرستادی در زمان کتیبه ها با درگیری داخل سایدی؛ همر ۱۲۰ک رومن رو اکانت هست! همین الان تو اسپیدترا با این حجم مولتی و منبع و ناتارهای شیرده ؛ همر رومن که ۱۲۰ک شمشیر و سزار بزنه خیلی به ندرت پیدا میشه! ولی ما تو آی آر داشتیم ولی باز دنبال زدن نبودیم و هدف اتحاد ساید بود. همرهای خودت یادت هست امیرحسین جان؟ سنگین ترینش ۵۰ک به زور میشد!(همر گول فک کنم)

بعد ما صفر شده بودیم ولی نه کپ هامون خورده نه نان کپ ها؟ دیدی گفتم فیدرزن بودی؟ ما صفر شده بودیم اونم یک شبه! ولی کتیبه ها یهو پر کشید شمال شرق؟ صفر کردین کتیبه ها رو هم بر می داشتین خب! نکنه اتک غارت زدین کتیبه جا مونده؟ شاید هم هنوز فن آخر استاد رو بلد نبودی!

عزیزم شما در اوج نامردی؛ شبانه رو فیدرهای ما کوبیدین؛ در حالی که همرهای ما سنگین تر بود ولی نخواستیم بزنیم سر ساید خودمون. دقیقا تفاوت بنده و شما همین جا هست.

من برای سایدم بازی می کنم و شما برای عقده گشایی و رکورد زدن با ۳۰۰ تا مولتی تو سرور ۴۰۰ ایکس! و زمانی که دیدم ساید رو نابود کردین و دیگه نمیشه کاری از پیش برد وقتم رو تلف نکردم و کتیبه ها رو دادم به سایدی که علیهش ۲ به ۱ شده بود تا حداقل بازی بقیه خراب نشه و بازی بالانس بشه. شمال شرق اون سرور برنده شد.

ناگفته نماند چند رفیق قدیمی بنده اون سرور شمال شرق بودند و رسم رفاقت همان بود که کردم. شما فک کنم سرور اول یا دومت بود و تنها رفیقتون فرزاد بود. شاید درک این نکته براتون سخت باشه.

نکته چهارم: این بخش باز هم از متن خودتون!

سلام خدمت همه

2 ) راند ۶ اسپید آی آر : بعد صفر شدن تو nw کوچ کردید جنوب غرب ، اونجا هم با تیم وحید به مشکل خوردید ، چند تا از کتیبه هاشونو زدید تقدیم جنوب شرق کردید آخر سرورم که ۴ تا همر با اکانت خودم زدم واندرتونو کلین کردم

اینکه در طول بازی چند کتیبه زده بشه طبیعیه. اصلا عجیب نیست. همین سرور نصف مطالب شما در مورد از دست دادن کتیبه های منحصرتون بوده! حداقل ما منحصر به فنا ندادیم. اونم تو سایدی که هیچ جوره نشد متحدش کنیم و درگیری داخلی داشت.

اون زمان داشتیم تلاش می کردیم جنوب غرب رو از نو بسازیم که واقعا کار سختی بود و نمیدونم این ساید چی داره که هر کاری هم بکنی نمیشه که نمیشه!

لانچ های شما هم صرفا روی عقده ای که با عرفان جگوار از سرور قبلی داشتی زده شد! این حرفی هست که خودت زدی درسته؟ بگم بچه ها پیامت رو پیدا کنن؟ شما بر خلاف جریان بازی رو ما لانچ کردی! البته کلین نمیگن به این! صرفا واندر تخریب شد!

البته همون سرور شخصا در طراحی پلن کلین واندر شما در کنار حسینTNT عزیز بودم که صفرش کردیم. دقت کن ما صفرش کردیم نه شما! درسته؟ متای ما جنوب شرق اون سرور برنده شد‌. الان ما بدیم شما خوب؟

نکته پنجم: باز هم بخشی از متن شما:

سلام خدمت همه

3 ) سرور ۲ ایکس آی آر : دوباره جنوب غرب ریجستر کردید ، با تیم سارنگ به اختلاف خوردید ، درگیری داخلی درست کردید و زدن صفرتون کردن

😂

این سرور کلا یک ماه بازی کردم و دوستان حاضر به اتحاد جنوب غرب نشدند و این خاک منحوس همچنان نمی خواست یکدست بشه.

این سرور تلخ ترین سرور بنده بود و حدودا یک ماه (شاید کمی بیشتر یا کمتر) بازی کردم و مجبور شدم به خاطر از دست دادن فرزندم و اوضاع بد روحی سرور رو رها کنم.

البته بچه ها تا روز آخر بازی کردند و واندرشون رو هم گرفتند. حتی یادم هست که روزهای آخر آرش باهام تماس گرفت و مشکل تک نقشه داشتن بچه ها؛ که با رفاقتی که با بچه های شمالی داشتم یک نقشه براشون گرفتم تا بتونن واندر رو بالاتر ببرن. دقت کن رفاقت! چیزی که درکش همچنان براتون سخته فک کنم! کسی ما رو صفر نکرده بود. هیچ وقت این اتفاق تو هیچ سروری اتفاق نیفتاده. خیلی دوست داری اینجوری بشه ولی خیال واهی هست. اوج توانایی شما همون فیدرزنی هست که گفتم.

نکته ششم: فن استاد چی شد؟ قرار بود بهمون آموزش بدی استاد. لندکروز نمیخوای؟ شما و استادت یداله بود چی بود! آهان نوراله از کالیفرنیا قرار بود مستفیضمون کنید.

حداقل وجود ندارید بگین حرف الکی زدین. باور کنید همه دارن بهتون می خندن. جوک شدین واسه بقیه.

ما هنوز منتظر آموزش اینسرت بروسلی هستیم.

این تا اینجا....

من که از خودم حرفی نزدم. متن شما رو بررسی کردم با کمی یاد آوری.

چون شما و دوست عزیزی گفتن ما مولتی رید دادیم رو اکانت سورنا با عرض پوزش از دوستان عزیزم این مطلب رو میگم:

اگر ما مولتی غارت کردیم بی شرف ترین و بی ذات ترین پلیرهای تاریخ تراوین هستیم. اما اگر نکردیم شماهایی که می دونید ما مولتی نزدیم و حرف می زنید چون حرف حساب حالیتون نمیشه بی شرف ترین و بی ذات ترین پلیرهای ایران هستین. آخه شماها که وجود نکردین بیاین اکانت چک کنین چرا حرف مفت می زنید؟ حتی رفقاتون سرور بعدی اینها رو می زنن تو صورتتون. کم آبروی خودتون رو ببرید. بیاین آموزش بدم بدون مولتی برین تو تاپ تن.

حالا یا من بی ذات و بی شرفم یا شما درسته؟ خوبه الان؟ باید اینجوری می گفتم؟

حالا هم من می دونم اونی که گفتم کی هست هم شما! همین کافیه. حله؟

احترام گذاشتن حدی داره. جایی که کسی حرف حساب سرش نشه جوری سرش می کنم که دیگه فک رو ببنده و یادبگیره حرف مفت نزنه. دفعه بعد بالاترش رو میگم حواستون رو جمع کنید.

احترام لیاقت میخواد. برخی ها لایقش نیستند.

میخوای برای مهاجرت هم بگم امیرحسین جان؟ این دفعه یه چیزی میگم دیگه نتونی تو تراوین سرت رو بالا بگیری ها! بدون داری با چه کسی حرف می زنی. ادعات میشه احترام موی سفید ما رو داری هر اراجیفی میگی؟ من ایلیا نیستم. حواست رو جمع کن و مراقب کلماتی که استفاده می کنی باش.

باز هم قضاوت رو می سپارم به خواننده محترم و با شعور. بابت کلمات آخرم ببخشید. برخی هه فقط اینجوری می فهمن. چاره ای نبود.

بحث از نظر من تمام شده هست. با اسم ما خاطره نسازید بزنید تو آلبوم خاطراتتون. یه چیزایی باید تو ذاتتون باشه.

یا حق

پایدار باشید

SOURENA

• فروم شده جولانگه بچه هایی که به بزرگ ترشون میخندن چون لاستیک ماشینش با میخ پنچر شده. کار خود بچه ها بوده یا نه رو نمیدونم، خودشون که میگن میتونیم میکنیم

سیم سکند رو نمیشه اینسرت کرد. اینو هرکسی تراوین پلی داده میدونه. جز اونی که نونش تو باگه...

• نکته پنجم: باز هم بخشی از متن شما:

این سرور کلا یک ماه بازی کردم و دوستان حاضر به اتحاد جنوب غرب نشدند و این خاک منحوس همچنان نمی خواست یکدست بشه.

البته بچه ها تا روز آخر بازی کردند و واندرشون رو هم گرفتند. حتی یادم هست که روزهای آخر آرش باهام تماس گرفت و مشکل تک نقشه داشتن بچه ها؛ که با رفاقتی که با بچه های شمالی داشتم یک نقشه براشون گرفتم تا بتونن واندر رو بالاتر ببرن. دقت کن رفاقت! چیزی که درکش همچنان براتون سخته فک کنم! کسی ما رو صفر نکرده بود. هیچ وقت این اتفاق تو هیچ سروری اتفاق نیفتاده.

باز هم قضاوت رو می سپارم به خواننده محترم و با شعور.

صرفا بعنوان یک خواننده محترم و باشعور این قسمت رو یک قضاوت بکنم و برم

اون سرور منم جنوب غرب بودم، شاهد بودم که تیم تایگرز با سنگ اندازی و مانع تراشی مداوم جلو یکدست شدن ساید رو گرفت.

بعد ازینکه تیم ۱۸ نفره ی سارنگ، واندر رو از تایگرز گرفت، اکانت سورنا حذف شد. الباقی تیم تایگرز هم تا نقشه ها حذف کردن (حذفشون کردیم)

نقشه از شمال گرفته شد؟! رفاقت؟!

خلاصه که آقا رضا یه جوری تاریخ رو تحریف کردی که به صحت و درستی بقیه ی قسمت های پستت هم شک کردم

حقیقتاً متنفرم ازینکه ماجراهای سرورهای قبل توی این فروم نبش قبر بشه

پس ترجیح میدم هر جوابی به این پست داده بشه پاسخ ندم...

• پ.ن : تریدر خدا به راه راست هدایتت کنه ، از من چی آرشیو داری بیا با هم صحبت کنیم شاید معاملمون شد :دی

خدا لعنتت کنه یوسف آرشیو های تو توی هارد اکسترنال جا نمیشه از بس که گردن گرفتی

آقای رضا سورنا اول از همه بابت از دست دادن فرزندتون بهتون تسلیت میگم عذر میخوام اونموقع متوجه نشدم که تسلیت بگم

البته همون سرور شخصا در طراحی پلن کلین واندر شما در کنار حسینTNT عزیز بودم که صفرش کردیم. دقت کن ما صفرش کردیم نه شما! درسته؟ متای ما جنوب شرق اون سرور برنده شد‌. الان ما بدیم شما خوب؟

بله در جریان هستم هر سایدی تو هر سروری برنده شده مغز متفکر اتاق فکرش شما بودی

از همون حسین TNT بپرس ، ۴ تا همر جای اینکه بزنم به واندر جنوب شرق زدم به واندر جنوب غرب که متای پانیشر ۱۰۰ نکنه ، جنوب شرق با اختلاف ۲ ساعت ۱۰۰ کرد ، سر این حرکت همه پلیرای تراوین به من مدیونن که باعث شد دیگه پانیشر تراوین بازی نکنه😂البته هنوزم ۳ تا پانیشر و طبل توخالی داریم یکیش خودت یکیشم همین ایلیا ، ایلیا رو هم مملی با اردنگی انداختش بیرون یکی هم عرفان که مثل خودت رفت مسافرت تو هم تا آخر عمرت ببین کدوم ساید خالیه برو همونجا لیدری کن

حرف از سابقه هم نزن ، ۲۰۰ سال بعد اینم پلی بدی بازم رنگ واندر رو نمیبینی همونطوری که تا الانش ندیدی ، الان تو هر سایدی چند نفری هستن که یه ساله پلی میدن ، تو یه شب مورد هتریک هم قرار نگرفتن😂 ، تو یه سال ۲ ۳ بار واندرو هم از نزدیک دیدن

وقت بقیه رو با صحبت سرورای گذشته کمتر بگیر ، ۴ تا لینک بذار بقیه ببینن حال کنن ما زیاد گذاشتیم ، به قول رضا گارد لینک اتک به واحه هم بذاری قبوله

کسی که هر سرور تراوین توی فرومش پست داشته و هیچکدوم از اون سرورا رو گردن نمیگیره و همش تو مسافرته

پست بعدیتم ویس بگیر تو تلگرام بفرست بذاریم رو 2x تموم بشه

پ ن ۱ : سفسطه اگه رشته بود استاد دانشگاه میشدی ، منم با مانی میومدم برا خودت و دانشجوهات چایی میریختم

پ ن ۲ : از سروری که در حال اجراست حرفی دارید بزنید وگرنه مزاحم بقیه نشید

پ ن ۳ : دعا کنید اینترنت قطع نشه همینطوری شاخ بمونید

• از همون حسین TNT بپرس ، ۴ تا همر جای اینکه بزنم به واندر جنوب شرق زدم به واندر جنوب غرب که متای پانیشر ۱۰۰ نکنه ، جنوب شرق با اختلاف ۲ ساعت ۱۰۰ کرد ، سر این حرکت همه پلیرای تراوین به من مدیونن که باعث شد دیگه پانیشر تراوین بازی نکنه😂البته هنوزم ۳ تا پانیشر و طبل توخالی داریم یکیش خودت یکیشم همین ایلیا ، ایلیا رو هم مملی با اردنگی انداختش بیرون یکی هم عرفان که مثل خودت رفت مسافرت تو هم تا آخر عمرت ببین کدوم ساید خالیه برو همونجا لیدری کن

اردنگی ؟ لول

سامانتون نباشه طبل توخالی شمایید.

این سرورم نیومدم جنگ داخلی نشه خوشگل پسر

زیاد داری زور میزنی. تو 3 تا واندرزن بکش همین سرور بهت جایزه بدم.

ارزش هزینه ندارید

• الان که سامانشون نیست بعد با این وضعیت رنک 1 رید اتحادی ، رنک 1 پیشرفت ، این همه پلن موفق ، این همه دف موفق از نظر تو طبل تو خالی هستن ؟؟

بنظرت این حرف تو توهین به بقیه پلیرهای محترم سرور نیست !

الان داخل سرور حضور داری دیگه یه چکمه بزرگ اگه میشه ببر روی اکانتت با دو ایکس بی حساب شیم بعد بریم کارخونه متروکه اکباتان چهار برگ بازی کنیم

در مورد ارزش هزینه هم کاملا باهات موافقم پول دور ریختن هست اگر همینجوری که تا الان بازی کردن ادامه بدن ارزش نداره نه هزینه کنید نه تایم بذارید

پ.ن. من همچنان نیستم ! خیر سرم قرار بود تو تیم پلنری باشم نقشه رو باز کردم تو شمال غرب دیدم به اندازه هر دهکده شمال غرب دو تا دهکده از شمال شرق تو شمال غرب هست نقشه رو بستم

پ.ن. دیابلو ریست تایم تاپ اکانت ها رو خارج کنیم اوکیه؟