Posts by Mohammad_GUNDABAD

یه طوری اومدی قیافه گرفتی انگار شما از بدو تولد پلیر تراوین بودی!

ببینم نکنه تو پسر گرهارد مولر سازنده بازی هستی که اینقدر حرفه ای پلی میدی

البته بعید میدونم. آقای مولر که با تیمش بازی رو ساختن.

شما که یه جمع و تفریق ساده بلد نیستی :D

تایم بین دو اتک که 65 دقیقه بود رو یک ساعت و نیم تشخیص میدی :D

فک کنم همه فهمیدن کی مشکل ذهنی داره

از قدیم گفتن دروغگو کم حافظه هست

پاشو برو دو دو تا چهارتا یاد بگیر استااااد.

تو فقط یه تخصص داری همینو بس، پیچوندن و دروغ

پیگیر این حرکت چیپ از مدیریت محترم سایت هستم

پ.ن: زمان IR پلی میدادم. اینجا سرور سوم خدمت دوستان هستم

پ.ن: حسین فستر جمع و تفریق بلده آقای گارد، خیلی زشته عقب بمونی

اولین اینسرت با آی پی از اکانت kgb بصورت کاملا ناخواسته زده شد توسط استاد ایلیا

در سرور سه ایکس اسپید ترا

من موندم الان کی برای اکانت kgb لیست فارم میخواسته بزنه !!

چرا دوستان جنوب شرقی معترض نیستند!!

ما که داریم از طریق مدیریت پیگیری میکنیم ایشالا اکانت گارد حذف شه !!! نه kgb

دوستان شمال شرقی انگار خیلی به خودشون مطمئن هستن. پیگیر این قضیه از مدیریت سایت هستم. مستندات دارم اکانت گارد بابت عدم چیف یه دهکده توی خاک SE روی اکانت بنده لاگین داشته. لینک گزارش‌ها گویای همه چیز هست. وقتی لینک اول وفاداری کم میکنه و لینک دوم آیپی مشترک میزنه، مهندس ما اگر فرض محال میتونستیم وارد اکانت حریف بشیم هم این کارو نمیکردیم.

#اندکی_تعقل

محض اطلاع بنده لیست فارم رو دستی ادد میکنم و اینکارو به کسی واگذار نکردم.

4-راجب به قضیه لوگین کردن و آی پی من به شدت موافقم لیدرهای دو تا ساید با مدیریت سرور هماهنگ کنند اکانت متخلف حذف بشه ! آقای گناباد روی اکانتت لوگین داشتن دیگه از اتک اول ریل بودن رو میفهمیدن دف میکردن نه باید میفهمیدن اتک دوم کاتا نداشته اقامتگاه میزدن ، لوح داخل اکانت موجود بوده لوح میزدن ، روی اکانت چشم یونیک بودیم بعد با چشم یونیک کاری نداشتیم !! نکنید مرزهای بازی سالم رو جابجا نکنید

خیلی هم هم عالی! بنده به شدت استقبال میکنم اکانت متخلف حذف بشه.

گونداباد درسته دوست عزیز :)

عزیز دل بنده روی اکانت آنلاین بودم. تا زمان لند حمله اول هیچ اتفاق بخصوصی نیفتاد. آنلاین بودم و به وضعیت اکانت رسیدگی میکردم. بعد لینک اول فهمیدم پلیر اکانت آنلاینه که دف سواره رسونده. خیلی اهمیت ندادم فقط فاصله کلینر با چیفر رو کم کردم که حریف اقامتگاه نسازه یا اینسرت نکنه.

در فاصله بین دو موج اول تا دو موج دوم متوجه شدم کسی روی اکانت لاگین داشته. بنده آنلاین بودم و متوجه شدم. و بعد اون گزارش اومد که بخاطر آیپی مشترک امکان چیف نیست.

بنده پیگیر این قضیه از مدیرت محترم سایت هستم.

کلینر و بعدی چیفر

بین ۲تا اتک شما ۱ساعت و نیم فاصله هست

حمله اول 15:26:27 خورده

فاصله 2.8 خونه با چیفر 21 دقیقه فاصله هست یعنی 15:05 تقریبا لانچ شده

حمله دوم 16:09:41 خورده یعنی چیزی حدود 65 دقیقه از لانچ حمله اول تا لند حمله دوم فاصله بوده

شما جای توجیه برو جمع و کم تمرین کن برات بهتره

من اگر آنلاین بودم زیر اون تایم میتونستم به اون دهکده دف برسونم

خداروشکر خودت عکس دادی که 1 ساعت و 20 دقیقه دف پیاده فاصله داشته که بعدا نزنی زیرش.

در صورتی که از لانچ حمله اول تا لند حمله دوم 1 ساعت و 5 دقیقه فاصله بوده. یعنی دف پیاده شما به موقع نمیرسید.

بین اسکات شما تا اتک اولت هم ۱ساعت و ۱۰ دقیقه وقت بوده که باز هم میتونستم دف سواره از جای دیگه جور کنم!

معما چو حل شود آسان گردد. دف سواره ای که شما برگشت زدی واسه محکم کاری بوده و همین چون ده شما توی خاک SE قرار داره

برای من مهم نیست که حنام پیش کسی رنگ داشته باشه یا نه دوست عزیز

آدمی که کارای چیپ میکنه نباید هم براش مهم باشه. مرسی بابت شفاف سازی!

هرکسی که یک بار با من همبازی بوده میدونه اکانتم همیشه در اختیار ساید هست و اجازه هرکاری رو دارن بدون این که با خودم در جریان بذارن.پسوورد اکانتمم لیدرهای ساید و چندتا از دوستان دارن

نوارخالی واسه توجیه. کی بود کی بود من نبودم. شما و دوستانتون فرقی نمیکنه

من معتقدم پسوورد اکانت لو رفته و پیگیر این داستان میشم اما اگر تو معتقدی من روی اکانت چشمان جنوب شرق لاگین دارم پس به لیدراتون شک کن!

لیدر ساید امین اون ساید هست و با صحبتای عده ای که نمیخوان سالم بازی کنن خراب نمیشه

بنده پیگیر داستان هستم تا رسوایی شما رو ببینم. بار اولتون نبوده رو اکانت حریف لاگین داشتین.

پسوورد اکانت چشمان هر ساید رو جز لیدرهای اصلی اون ساید نباید کسی داشته باشه! نظر شخصیمه چون زمان آی آر تخصصی اسکات میکشیدم :))

به غیر این هم نیست دوست عزیز. بحث اینجاست چرا توی لینک اول لاگین نکردی :) چون فکر میکردی همون دف سواره کفایت میکنه. بعد حمله دوم که تازه دوزاریت افتاد ممکنه ده چیف شه این حرکت چیپ رو زدی

کلام آخر: اونی که باید پیگیر باشه منم دوست عزیز. لاگین وسط پلن چیف بنده انجام شده. واقعا یه بازی که 3 الی 4 ماه طول میکشه ارزش اینو داره که آدم بخاطرش شرافتش رو بفروشه و حرف دروغ بزنه؟

اندکی تفکر بچه های شمال شرق

سنگ پا قزوین که میگن ایشونه خوشبختانه اسکات قبل حمله داشتم که مقدار دف این دهکده بدین شرحه

به ساعت اسکات و ساعت حمله دقت کنین حدود 1 ساعت فاصله بوده ولی این دوستمون اعتقاده داشته من روی اکانتش لاگین داشتم

خداروشکر همه میدونن وقت این حرکتای چیپ رو ندارم و تا حالا یه بارم رو هیچکدوم از اکانتای تیم حریف لاگین نکردم توی کل دوره تراوینم

فقط یه سوال استاد

چی میشه یهو قبل اتکت ۳ک پیاده میرن واسه خودشون دور دور؟

میدونستی با این پستی که گذاشتی عملا اعلام کردین که یه جورایی اینطرف لاگین دارین؟

حالا پسووردا از کجا میرسه رو نمیدونم!

مرد مومن اگه من لاگین داشتم لینک اول نباید وفاداری کاهش میداد

دفعه بعدی خواستی دروغ بگی بیشتر تمرین کن سوتی ندی!

249 کاهن سواره روی دهکده بوده
    و اما زمان حمله

زمان حمله 6765 کاهن سواره روی اکانت بوده که یعنی پلیر اکانت آنلاین بوده و بعد از اسکاتی که میخوره از یکی از ده های اطراف دف سواره اش رو برمیگردونه.
    نتیجه: آقای رضا گارد حنای شما رنگ نداره زمان حمله خودت روی اکانت آنلاین بودی و چون احتمال چیف دهت رو میدادی روی اکانت بنده لاگین کردی که آیپی مشترک بخوره اکانت. چطوری الله اعلم

لاگین بازیکن اکانت Guard از NE روی اکانت KGB از SE وسط پلن چیف

حمله اول : موفقیت آمیز

حمله دوم : عدم تکمیل پلن به علت آیپی مشترک

قبل لند پلیر روی اکانت لاگین کرد که بنده آنلاین بودم و متوجه شدم

اساتید فروم پاسخگو باشن

فروم شده جولانگه بچه هایی که به بزرگ ترشون میخندن چون لاستیک ماشینش با میخ پنچر شده. کار خود بچه ها بوده یا نه رو نمیدونم، خودشون که میگن میتونیم میکنیم

سیم سکند رو نمیشه اینسرت کرد. اینو هرکسی تراوین پلی داده میدونه. جز اونی که نونش تو باگه...

من کلا کم حرفم

یوزرنیم میگه پلیر کدوم اکانتم :)