نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• نیرو از چقدر به بالا رو همر حساب میکنی؟

• وضعیت ساید جنوب غرب در حال حاضر

استفاده دهکده ما در جنوب غرب زدن دو کتیبه با لینک سبز

پ ن: گفته بودیم دیر اومدیم ولی زود جمع میکنیم

پ ن: آموزش کاربرد ده زدن در ساید های دیگه موجود می باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: ارجاع به لینک خارج بازی نکنید ().

• سلام به همه عزیزان

خب امروز هم گذشت

به همه عزیزان همردار و کسانی که در جمع کردن کتیبه به هر نحوی کمک کردن خسته نباشید ویژه میگم.

نتیجه تلاش 50 روزه اول سرور برای ساید ما مفید بود. امیدوارم در حفظ و استفاده ی کتیبه ها هم به همین خوبی عمل کنیم

هر 2 کتیبه منحصر ساید جنوب غرب رو زدیم : احمق + چکمه منحصر

+ کتیبه های مرتاض ، احمق و چکمه کوچک

2 تا قضیه اینجا مطرح هست:

اول میخواستیم ثابت کنیم شما هنوز جمع کردن کتیبه هم بلد نیستید چه برسه به اینکه پلن برید. زدیم چون میدونستیم حتی استفاده صحیح از کتیبه هم بلد نیستید.

در ثانی سایدی که کتیبه هاش از روی ناتار رو نمیتونه جمع کنه چجوری 40 تا همر داره که 2 تا ساید رو همزمان تهدید میکنه؟ اگر 40 تا همر داشتید که چرا نزدید روی کتیبه ها؟

اگر 40 تا همر ندارید هم پس چرا دروغ گفتید؟ً!

این میشه همون قضیه دروغ و عدم صداقت اول سرور و خودبزرگ بینی بیش از حد

پینوشت 1 : قدم Holyshit هم براتون مقدس باشه. جای پلیرش بودم جنوب شرق میموندم هم احترامم حفظ می شد هم 4 تا چیز یاد می گرفتم.

یه مرتاض زدین به جاش چند تا کتیبه پس دادین.

پینوشت 2 : جنوب شرق پر همر فقط فاز ابر قدرتی رو داره، اما جنوب غربه که داره سه به یک میزنه.

یاد برره و افعال معکوس افتادم.

پینوشت 3 : امشب شب تاسوعاست. یوسف چراغ ها رو خاموش میکنه اول خودش فرار میکنه بعد سایر محاظفین

• درود .

نکشی مارو با همرات 😅😅

پ.ن داداش بجا اینکه فیلم جنگی ببینی بیای برا بچه های اس ای شاخ و شونه بکشی ۴۰تا همرتو استپ کن کتیبه سایدتو جمع کن 🤢🤢

پ.ن تو ی ناتار هم نمیتونی از اس ای چیف کنی چه برسه به کتیبه زدن

پ.ن جوانی هست و هزاران آرزو

بدرود

• ای پلیرهای شمال غرب بدانید از امروز اگه کپی از شما خورد و یا همری چیف شد به خاطر ناصر کلاهبردار بوده .

وای چقدر خندیدم

اینهم پلن چیف اس دبل .

داداش شما اوج هنرت ۴ تا خفت هست برو خفتت رو بزن . هنوز زوده فوت و فن پلن ریختن رو یاد بگیری .

پ. ن : رونمایی از اولین همر از ۴۰ همر جنوب غرب

پ.ن ۲ : ای پلیرهای جنوب غرب بدانید که دلیل اینکه نتونستید کتیبه ها رو جمع کنین برای این بود که لیدرهاتون به جای اینکه فکر جمع کردن کتیبه ها باشن فکر پلن زدن رو ان دبل بودن :دی اونم چه پلنی که بوش مثل پلنرش که معروف هست به بدبو در اومده

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• سلام به همگی

چند روز پیش یه پست رفتم که به لطف عزیزان جنوب غربی ارلی گیم به نفع ما بود...ازونجایی که دریای لطف این دوستان ساحل نداره آغاز میدگیم هم برای ما بسیار دلچسب بود.

خسته نباشید به همگی عزیزانم در جنوب شرق که زحمت کشیدن دم همتون گرم... واقعا ادم از بازی کردن کنار شما لذت میبره.

پویای عزیز کتیبه هایی که از ساید دوست و همسایه زده شده رو لیست کرد ولی جهت یادآوری

چکمه کوچیکتونو زدیم تا دیگه بدون اجازه و سر خود چکمه کوچیکی که مال شما نیست و بهتون امانت دادن رو ضمانت متاتون نکنید بدید به از خودتون بهتر.

چکمه یونیکتونم زدیم به خاطر اینکه هنوز قبول نکردید چرا اون سرور چکمه کوچیکو دادیم بهتون :)))))

مرتاض کوچیکتونو زدیم تا یادتون بمونه اگر اکانت نفوذی میارید اینور که مرتاض کوچیکمونو بردارید حواستون اول به کتیبه های خودتون باشه به ازای هر کتیبه ای که بزنید از ما 5 تا ازتون میزنیم (وام گرفته ازون جمله "اگر یه همرمون بپره 2تا در میاد" :)))) )

احمق یونیک و احمق کوچیکتونم به یه منظور مشترک زدیم و دلیلشم نمیگم شنونده باید عاقل باشه.

همه ی این اکانتا هم کلینر و کاتاش از مجموعه خودمون بود...هر کدومو شک داشتید واتس اپ پیام بدید ...به امید رستگاری :)

یه خسته نباشیدم میگم به اون دو عزیز جنوب غربی که چکمه هارو واسمون کلین کردن...دمتون گرم

و اما راحب اکانت Holyshit

میخوام ازین این حرف خود دوستان استفاده کنم

شما رزومو شرافتیتون مشخصه بلاخره شناخته شده هستی داداش

حقیقتا این سبک بازیم آدابی داره که شما حتی اینم بلد نیستید

وقتی طرف میاد از لیدر مجموعه طلب گلد میکنه،لیست فارم براتون میزنه تهش نتیجش بشه این...دیگه اسمش میشه بی چشم و رویی

یه نکته دیگه اینکه حتی آداب لیدریم بلد نیستید،وقتی لیدری میاد بهتون میگه فلان اکانت میخواد تو سایدتون بفروشه خودتون یه کاریش کنید لازم نیست اگر مشتی نیستی خودتو مشتی نشون بدی بگی اره فلان اکانتم به ما اینو گفته...داداش ما نمیدونستیم تو اینور جاسوس داری...خودت که میدونی تشتت یه روز میفته زمین این حرفا چیه میزنی...

راستی عمو یوسف که مخالف جاسوسه نمیدونه هنوز نه؟!...میگن قراره شنبه صبح بفهمه!

یوسف جان قفل ورود جاسوس به سایدتو واسه من شکوندی...این سرور یک سری از بچه ها خیلی اصرار داشتن اکانت بیاریم ساید و اتحادتون ولی بقیه مخالفت کردیم گفتیم اینا هر کاری کنن اهل جاسوس نیستن مثل خودشون بازی کنیم ولی خب اشتباه میکردیم جبران میکنیم ایشالا

درباره خود پلیر این اکانتم به نظرم اگر میومد تو سایدتون به حق باید لیدر وامیستاد،فک کنم تبعیدش کردید تا سودو از خودتون دور کنید:)))

این دفی که ما ازین بنده خدا تا میدگیم بازی دیدیم،بچه هامون شهادت میدادن که از 3/4 دفسازای شما تو سرور پیش بیشتر بود،کاش پتانسیل رو در مسیر درستش استفاده کنید...میدونم سخته ولی تلاش کنید.

در آخر من به ایشونم خسته نباشید میگم هر چند همیشه جواب مارو دست پا شکسته میدادن ولی دوس داشتیم مبنای خودمونو به اعتماد بذاریم ...از کاری که کردیم پشیمون نیستم ولی شرمنده ی بچه های خودمونم یه جورایی من اصرار کردم این رفیقمون وارد مجموعه شه هر چند تا روز اخرم دلمون باهاش صاف نبود ولی دیگه شد آنچه نباید...درسی بود برای من که به زعم دوستان بچم :)))

در آخرم که یه وقت بد نباشه مشتی بچه کاری باهاتون کردن که تو سیف زونتون معماری و گیج بزرگ ببرید :)

موفق و پیروز باشید

• عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان

جنوب غرب قوی تر از قبل همچنان رو به جلو

اقا بی ادبی نباشه ما لا به لا قدرتنمایی شما یه موز برداشتیم

بچه ها یکمم حس شوخ طبعی داشتن سره راه یه سلامی هم به این ده دوستمون کردن

پ.ن : از محتویات دهکده چیف شده یه مقدار گرزی و تی و چیفر توی اسکات ها دیده شد ولی مقدار دقیق نیرو اطلاعی ندارم.

پ.ن: دنیا بدون کتیبه چشمان چطور دیده میشه ؟

پ.ن: از پویا و بچه ها اکانت لست لوردز یادم رفت تشکر کنم که بنده خداها مجبور شدن همر بخوابونن و گندم بدن.

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگوران

خب کتیبه های سرور هم اومد و یه خسته نباشید به همه ی پلیرهای سرور میگم بابت جمع آوری کتیبه ها .

و اما بعد ...

پست خودمو در چند بخش تقدیم میکنم تا زیاد مصدع اوقات شریف شما دوستان نشم

وطنم جنوب غرب :

خسته نباشید به تمام پلیر های جنوب غرب ، دیروز روز سختی داشتید و باز هم با قدرت دارید ادامه میدید توی این فشار ، خیلی حرفه یه ساید تو فشار نظامی و روانی و سیاسی باشه و بازم بمونه و بازی کنه ، برعکسِ همین افرادی که امروز برای شما کری میخونن ، اینا کسایی هستن که تا میگفتی پخ حذف میکردن میرفتن ... شما در مقابل افرادی قرار گرفتید که تا دیدن شما در ضعیف ترین حالت خودتون قرار دارید یادشون اومد ازتون باید انتقام بگیرن . افرادی که با کینه ای که داشتن سر سفره با شما نشستن و امروز شما رو به تمسخر میگیرن ! درود بر غیرت شما که همچنان ایستادگی میکنید که ایستاده مردن در DNA شماست ...

شمال غرب :

ساید دوست و همسایه ! شما ها همتون رفیقای منید ، با همتون حداقل یه بار تو یه ساید بازی کردم و هم تیمی بودم . آقا ناصر از شما به عنوان بزرگتر ساید انتظار نداشتم بیای تو کف فروم به رفیق خودت توهین کنی ! مگه شماره عمو شاهینو نداشتی ؟ نمیتونستی با یه زنگ حلش کنی که اومدی تو فروم اینجوری گفتی ؟ وقتی تو میای این حرفو میزنی چه انتظاری میره از پلیر شما که بیاد و یه سایدو بی شرف خطاب کنه ! یه بازی ارزش توهین نداره ، تا الان کسی از من توهینی شنیده ؟ تا الان کسی از عمو شاهین توهینی شنیده ؟ واقعا این بازی برام اونقدر ارزش نداره که به خاطرش به من یا به رفیقم بگن بی شرف ! قطعا شرف من و رفیقام برامون بیشتر از این بازی ارزش داره ...

چی میشه واقعا که انسان به جایی میرسه که به خاطر یه بازی رفیق خودشو بی شرف خطاب میکنه !!!!!!!!

در مورد نپ و متا هم صحبت کردی آقا ناصر ، زمانی که در مورد متا صحبت کردیم یادمه گفتی نمیخوام متا کنیم چون اگر تهش ببریم میگن دو به یک بردید ما رو اگر تهش ببازیم میگن دو به یک هم باختین !

الان که رفتی با شمال شرق متا کردی ...

گفتی جا متا نپ باشیم ، بهت گفتم تو میخوای نپ کنی که ما و اس ای درگیر شیم و تو یه گوشه بمونی و اروم اروم بیای بالا تا اندگیم و تهش بگی من آنم که رستم بود پهلوان ! وقتی اینو گفتم گوشیت شارژش تموم شد و رفتی از جلسه ...

از تنها طرفی که داشتی ضربه میخوردی شمال شرق بود که اونم باش متا کردی !

الانم با متایی که از شمال شرق گرفتی معلومه که برات نمیصرفه که نپ بمونی با ما اونم تو زمانی که اس ای کاملا رو جنوب غرب تمرکز کرده ، بایدم نپی با ما نداشته باشی تا اخرش بهت این انگ نخوره که یه گوشه نشستی چیپس و ماستتو خوردی ...

جنوب شرق :

اول از همه تبریک میگم بهتون بابت جمع آوری خیلی خوب کتیبه ها و امیدوارم از کتیبه هایی هم که از ما زدید به خوشی استفاده کنید .

یادمه اون سرور که متامون بهم خورد شما با روش جاسوسی از شمال شرق کتیبه زدید و این دقیقا شمایید که این کارو میکنید ، قفل این قضیه برای شما قبلا باز شده بود ! یادم نمیاد شمال شرق ازتون با این روش کتیبه زده باشه که قفلشو باز کرده باشه که شما اون سرور این کارو با شمال شرق کردید !

شما الان با ذوق زدگی میاید و پست میزارید و از انتقام صحبت میکنید ! شما با این پتانسیل و دقیقا تو سروری که جنوب غرب در ضعیف ترین حالت ممکن قرار داره یادتون اومده انتقام بگیرید ! اگر این سرور پتانسیل جنوب غرب بالا بود هم جرات میکردید بیاید از انتقام حرف بزنید ؟ الان که ربلزی شدید شجاع شدید ! والسی بودید اینقدر شجاع نبودید ...

سند این حرفم :

مقایسه ی نمودار این سرور با سرور پیش

این سرور :

سرور پیش

این سرور جنوب غرب نشون داد هیچ وقت هیچ ترسی نداره از هیچ کس و هیچ سایدی و با اینکه پتانسیل ما اینقدر کمه ولی تا آخرش میمونیم و سعی میکنیم حریف خوبی براتون باشیم .

اون اکانت هولی شت هم مثل اینکه قضیه بینشون رفاقتی بوده که به نظر من اشتباهه و نباید این اتفاق میفتاد ، ما مثل شما نیستیم ، به همین علت همینجا اعلام میکنم همین الان به بنده تو واتساپ پیام بدید تا اون کتیبه رو خالی کنم و با تک هیرو بیاید ببرید . با اینکه تک مرتاض ساید ما محسوب میشه !

یا حق

یوسف

• سلام و عرض ادب خدمت پلیرهای سرور

خسته نباشید میگم به تک تک پلیرهای جنوب شرق علی الخصوص رفقای گلم در تیم پلنری که از قبل سرور برنامه ریزی کرده بودن برای اتفاق دیروز و دیدیم که طبق برنامه همه چیز تقریبا اونی شد که میخواستیم.

از اونجایی که با گوشی تایپ میکنم نمیتونم پست شمارو تیکه تیکه جواب بدم پس خیلی کلی عرض میکنم خدمتت.

اینکه شما دائما از ۲ تا چیز میخواید بر علیه ما استفاده کنید (حذف ۲ سرور پیش و حضور تیم ربلز در جنوب شرق) تنها دلیلش اینه که چیز دیگه ای بر ضد ما ندارید. و با پیش کشیدن این ۲ مطلب که به زعم شما نقطه ضعف ما بوده سعی بر خالی کردن فشار ناشی از اتفاقات این سرور دارید. قبلا در مورد این ۲ مطلب صحبت کردید و پاسختونم دادیم. سعی کنید از مباحث جدید تری برای خالی کردن فشاری که روتون هست استفاده کنید.

تا جایی که من در این ۳ سرور دیدم از نظر قدرت شما همیشه در همین سطح بودید. پس اینکه میفرمایید در ضعیف ترین حالت هستید رو به هیچ عنوان نه من نه هیچکدوم از خواننده های فروم قبول نمیکنیم. چون چیزی غیر از این ندیدیم. امیدوارم در آینده چیز های بهتری از تیم شما ببینیم.

در مورد ۲ سرور پیش و کتیبه ای که از خاک شمالشرق برداشتیم یه مطلبی بگم. درسته شما یادت نمیاد شمالشرق اینکارو کرده باشه چون حضور نداشتید. ۲ سرور قبل از تشریف فرمایی تیم معظم شما به سرور های اسپید اسپیدترا ساید شمالشرق با همین روش از ما ۲ تا کتیبه زد. و کاری که ما کردیم دقیقا تلافی همون اتفاق بود. ۲ طرف هم فکر نمیکنم کدورتی دیگه از هم داشته باشن. شما هم دست از مظلوم نمایی بردار یوسف جان. شما خودتم از روز اول میدونستی که ما تو ان ای اکانت داریم. و یکی از اعضای تیم لیدری شما تو پی وی فرهاد در به در دنبال پسوورد اون اکانت بود.

اینم که میگی از شما میترسیم من بی صبرانه منتظرم یه دلیل بیاری که چرا ما باید از شما بترسیم؟ از دف و همرتون که سوژه خنده خاص و عامه یا پلنری که تا حالا نداشتید. یا لیدری بی نقص خودت؟ من تا حالا تیمی به این حد ضعیف در جمع کردن کتیبه ندیدم.

مطلب بعدی اینکه سرور پیش به خدمت شما نرسیدیم فقط به خاطر این بود که تیم ما نبود و طبیعتا تیم لیدری وقت اس ای این تصمیم رو گرفتن. البته من تنها بازی کردم فقط به خاطر امید و هیچ دخالتی تو امور ساید نکردم. ولی حالا که اینو گفتی من همینجا خیلی جدی اینو بهت میگم:

هر سروری که شما بگی و هر جایی که شما بگی تیم ما با کمال میل امادس که مقابل تیم شما بازی کنه. بدون ربلزم میایم. هر شرطیم شما بذاری قبوله. هر موقع احساس کردی در قویترین حالت هستید کافیه بگید ما منتظریم.

مطلب اخر اینکه یوسف عزیز. شما بازیگر خوبی هستی و نقش ادم موجه رو بسیار خوب بازی میکنی ولی یادت باشه شما هیچوقت نقش اصلی این فیلم نبودی. تهش سیاه لشگری بودی که از گوشه تصویر رد بشه. اتفاقاتیم که این سرور برای شما میوفته و نحوه صحبتی که باهاتون میشه کاملا بازخورد رفتار پلیراتون تو فروم همین سروره. پس انتظار نداشته باش در‌مقابل تمام این توهین ها احترام ببینی عزیزم.

پ.ن: تبریک به حسین و تیم پاتریوت بابت کتیبه ای که زدن و چیف دهکده.

پ.ن: ما کاری با شما نداریم دیگه چون کارامونو کردیم باهاتون مگر اینکه دوباره وسوسمون کنید بیایم سراغتون.

پ.ن: میگن طرف اومده ۴۰ تا همر رو ما بزنه سایدو گشته دیده ۲ تا همر بیشتر نمونده براشون.

پ.ن: تشکر ویژه از جنوب غرب بابت کلین ۲ کتیبه که ما ازشون بلند کردیم. 😂😂😂

• سلام یوسف جان

آیا تو اصلا پست من رو خوندی که اومدی اینجا اینجوری میگی ؟ من کی به شاهین گفتم بی شرف ؟ با دقت بخون یوسف جان گفتم شاهین تو به خاطر یه عده شرفت رو گرو گذاشتی و اون عده حرف تو رو نخوندن و باعث شد که چیزی که گرو گذاشتی ( یعنی شرف ) از بین بره .

جمله خوبی گفتی این یه بازی هست آیا یه بازی ارزش این رو داره به خاطرش آبروی کسی که اومده برای شما شرفش رو گذاشته وسط ببری ؟ باز هم تاکید میکنم کسی به شاهین جان نگفته بی شرف بلکه این شما هستین که ارزشی برای شرف رفیقتون نگه نداشتین .

خدا رو شکر از زمان اون جلسه تو دیسکورد که هفت نفر بودین و من تنها بودم زیاد نگذشته . که اینقدر حافظه ات ضعیف شده اولا اون جمله رو شما نگفتی و امیرخان گفت . دوما در جواب اون جمله این جمله رو من بهتون گفتم که شما الان با اس ای درگیر هستین و من بخوام یه گوشه بشینم چیپس و ماستم رو بخورم که کاری نمیکنم نه اینکه میام با شما نپ میبندم و حتی بهتون پیشنهاد میدم که اگه فشار اس ای روتون زیاد بشه سعی میکنم بیام وسط و خودم رو درگیر کنم که تو بتونی ریکاوری کنی . ( امیدوارم این حرف هات از روی کم شدن حافظه باشه نه دروغ های مصلحتی که داری برای بچه های سایدتون میگی که ضعف لیدری خودتون رو توجیح کنین )

و اما جمله آخری هر چی خواستم مثل بالا ربطش بدم به کم حافظگی و فراموش کاری دیدم هنوز دو روز از اون جریان نمیگذره و صد در صد یک دروغ هست که بخوای باهاش بچه های سایدتون رو گول بزنی . نپ بین غرب رو جنوب غرب شکسته بعد اومدی تو فروم مظلوم نمایی که شمال غرب چون متا کرده دیگه براش نپ با جنوب غرب نمیصرفید ؟ یک سری روابط ریاضی هست که هر آدم کوری هم که هیچ چیز از سرور ندونه با کنار هم گذاشتن اون روابط میفهمه چه خبره

1- شاهین از طرف جنوب غرب شرفش رو گرو گذاشت که جنوب غرب به نپش پایبند هست .

2- شمال غرب از دست شاهین شاکی که پس کو اون شرفی که گرو گذاشتی

3- با خفت 10 ک مزدور سرود قهرمانی و عکس های بمب افکن و ناو هواپیمابر و ... تو فروم از سوی جنوب غرب .

بعد لیدر جنوب غرب با مظلوم نمایی و نشر اکاذیب میاد میگه شمال غرب نپ با جنوب غرب براش نمیصرفید . برای همین جنوب غرب میاد نپ رو میشکنه .

حالا رمز گشایی از رفتارهای جنوب غرب :

بعد از متا شمال طی یک جلسه بین سران پیشوا قدیم و محافظین جدید به این نتیجه رسیدن که برنده این سرور به صورت قطع یا جنوب شرق هست یا متا شمال و جنوب غرب هیچ شانسی برای پیروزی ندارن . پس حالا باید چکار کنیم که آبرومون جلوی پلیرهای سایدمون نره و بتونیم مثلا باخت شرافت آمیز داشته باشیم . و به اون مغز های پیشواییتون یه راهکار سامان بدبو به ذهنت رسید و اونم مظلوم نمایی هست پس در وحله اول شکستن نپ با شمال غرب و بعد از اون مظلوم نمایی که ما داریم 3 به 1 میخوریم برای همین باختیم .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام به همه دوستان

5829-54b0848f-bff3-40c3-95e0-260c24219055-jpg

یک نمونه از همرهای پر پر و پیمون جنوب غرب !!!!به قول معروف مشت نمونه خروار است!!!

سرورهای پیش دوستان لیست کتیبه ها رو اینجا مینوشتن برای کسانی که داخل فروم بازیو پیگیری میکنن دیدم کسی ننوشته گفتم بنویسم که بی خبر نمونن

دوستان توجه کنید شمال یکپارچه اس

اول کتیبه جنگ آموز

کوچک:

ساید شمال شرق : ۱ کتیبه

ساید شمال غرب : ۲ کتیبه

ساید جنوب غرب : ۲ کتیبه

ساید جنوب شرق : 1 کتیبه

بزرگ : هر ساید تعداد ۱ کتیبه به جز اس ای که دو کتیبه داره

و اما منحصر در اختیار ساید جنوب شرق هست

احتمالا ساید جنوب شرق با تعداد بسیار بالای همری که داره با وجود جنگ منحصرش بسیار اذیت میشه البته نکته ای هست که در ادانه بهش اشاره میکنم

دوم کتیبه مرتاض:

کوچک:

ساید شمال شرق : کتیبه مرتاض کوچک ندارد (فکر کنم اس ای یکیشو بلند کرده) اون یکیم در اختیار اتحاد شمال غرب

ساید شمال غرب : تعداد ۲ کتیبه

ساید جنوب غرب : تعداد ۱ کتیبه

ساید جنوب شرق : تعداد ۳ کتیبه

بزرگ : هر کدوم از سایدها یک کتیبه

و اما مرتاض منحصر در ساید شمال غرب قرار داره

گوهر ارزشمندی که در دستان شمال غرب قرار گرفته

سوم کتیبه رازهای معماری

کوچک: تعداد ۲ کتیبه کوچک فقط ساید ان دبل گرفته و بقیه هنوز روی ناتار هستند

بزرگ : دو ساید جنوبی هر کدام تعداد ۱ کتییه

و اما منحصر در اختیار ساید شمال شرق هست

کتیبه ای که مطمئنا چشم همسایه جنوبیش بهش دوخته شده

چهارم : کتیبه احمق

کوچک:

ساید جنوب غرب : ۱ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۶ کتیبه

نکته ای که در قسمت جنگ بعدا اشاره میکنم این بود که جنوب شرق با وجود تعداد بالای احمقش کاملا میتونه خلاء کمبود جنگ رو کم کنه

پنجم : کتیبه چشمان

کوچک:

ساید شمال شرق : ۲ کتیبه

ساید شمال غرب : ۱ کتیبه

ساید جنوب غرب : ۰ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۳ کتیبه

بزرگ : همه سایدها تعداد ۱ کتیبه

و اما منحصر در اختیار ساید شمالغرب هست

باید دید لیدرهای ساید جنوب غرب چه تدبیری می اندیشند

ششم : کتیبه چکمه

کوچک:

ساید شمال غرب : ۱ کتیبه

ساید جنوب غرب : ۰ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۴ کتیبه

بزرگ : هر ساید تعداد ۱ کتیبه

برتری کامل هم باز با اس ایه

هفتم : کتیبه انبار (مهم ترین کتیبه روزهای اول ازادسازی کتیبه ها)

کوچک:

ساید جنوب غرب : ۲ کتیبه

ساید جنوب شرق : ۱ کتیبه

بزرگ : هر ساید شامل ۱ کتیبه

هشتم گیچ که گیج منحصر در اختیار اتحاد جنوب شرق هست

کتیبه های میدگیم (تو فکر کالاف بودم اول نوشتم‌ مید رینج) در دستان جنوب شرق

کتیبه های اند گیم : در اختیار کنفدراسیون شمال

اگر این سرور پتانسیل جنوب غرب بالا بود هم جرات میکردید بیاید از انتقام حرف بزنید

یوسف جان با کمال احترام فکر نمیکنید علمکرد تیمتون همیشه همین هست؟؟ ممکنه اشخاص در ساید شما پتانسیل بالایی داشته باشن حتی بیشتر از سایدای دیگه اما مدیریت غلط باعث هرز رفتن استعدادها شده!!!!

واقعا این بازی برام اونقدر ارزش نداره که به خاطرش به من یا به رفیقم بگن بی شرف ! قطعا شرف من و رفیقام برامون بیشتر از این بازی ارزش داره ...

چی میشه واقعا که انسان به جایی میرسه که به خاطر یه بازی رفیق خودشو بی شرف خطاب میکنه !!!!!!!!

اگر واقعا بی خبرید که چرا نپ به هم خورد و این تضمیم شخص خادم جنوب غرب نبود

کلیه لینکهایی که باعث به هم خوردن متا شد موجوده

میتونید از دوست قارچ دوست و قارچ خور بی ادبتون بپرسید چی شد که نپ به هم خورد

احمق یونیک و احمق کوچیکتونم به یه منظور مشترک زدیم و دلیلشم نمیگم شنونده باید عاقل باشه.

احمق یه اسب وحشیه که سوارکار نداره اس دبل نمیتونه ازش مایه حلال وار دراره

پ.ن : اگر تغییری در مالکیت کتیبه ها در حین پست گذاشتن نیفتده باشه آمار همینه

• با سلام

در درجه اول خسته نباشید میگم به تمامی بچهایی توی جمع آوری کتیبه ها کمک بسیاری کردن از جمله فرهاد عزیز - مهدی کلت - احسان - فرامرز - امید - پویا و باقی دوستان که بدلیل شلوغ بودن دیسکورد شاید یادم رفته باشه ری اکشن بچها حتی در زمانی که اینترنت تهران به فنا رفته بود عالی بود ممنونم از همتون

و اما دو موضوع رو لازم دونستم گوش زد کنم

مورد اول

الان که ربلزی شدید شجاع شدید ! والسی بودید اینقدر شجاع نبودید ...

امیدوارم بار آخر باشه که از این جمله استفاده میکنید.

درسته بچها به خاطر لطفی که به بنده داشتن اسم اتحاد رو ربلز گزاشتن اما اگر به سرور های قبلی که هر دو تیم بودن نگاهی کنید می بینید که تیمی که الان هست ترکیب همیشگی ما بوده. مورد بوده واندر ربلز رو والسی ها گندم میدادن و با اینکه روی واندر ربلز اتک بود دف ربلز 20 میلیون 20 میلیون میرفت واندر والسی ها پس حتی وقتی ما در دو ساید متفاوت هم بودیم یکپارچه بودیم و دلیل اون هم چندین سرور متای مستحکم بود پس طبیعتا این حرف شما بسیار خنده داره کما که اکثر بچهای ما وقتی سطح شما رو دیدن رسما گزاشتن رفتن.

سطح سرور هایی که اسپیدترا با وجود تیم های والس (اس ای) - ربلز (اس دبل) - فونیکس (ان ای) - زئوس (ان دبل) در یک سرور بودن با این سرور ها هیچوقت قابل مقایسه نیست و بچها به این نوع سرور های سخت و پر هیجان عادت کردند پس اگر کار های شما و سطح بازی شما در مقابل پست های فرومیتون میخندن خورده نگیرید. طبیعیه!

و یه مورد که گفته بودین شما اگر سطح ما رو داشتین .....

دوست عزیز شما هیچوقت نمیتونید سطح مارو داشته باشید. بی احترامی به شما و تیمتون نباشه ولی یه مثالی هست (ویرایش توسط مدیریت)

اینکه حرکت خاصی روتون نمیزنیم برمیگرده به اینکه کسی که توی بنز میشینه برای یه پراید سوار ویراژ نمیده شل میکنه پرایده حال کنه

و اما....

این قسمت رو خطاب به محمد توهمی عزیز میگم

برادر عزیز صحیح و کثیف بازی نکردن و حساب باز کردن روی حرف کسی یک شبه به وجود نمیاد به لطف خدا توی این همه سرور به اینکه مرد و مردونه بازی میکنیم معروف شدیم اینکه من به شما اکانتی معرفی کردم که جاسوس بود کار شاخی نبود چون این جزو دیفالت رفتار حرفه ایه یک لیدر هست پس اگر شما بیسیک ترین رفتار لیدری رو بلد نیستید انتظاری ندارم همین الان هم اگر باز کسی پیام بده همون کار رو میکنم چون دلیل نمیشه با رفتار بد کسی ما هم بد رفتار شیم

به نظرم به جای کوری خونی کمی روی بازی دقت کنید

با احترام

At war with everyone
    Still, is unfair to them

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار اول - مثال مودبانه بزنید ().

• سلام وقت همگی عزیز

امیدوارم حال همگی عزیزان خوب باشه و از بازی لذت ببرین .

ابتدا جا داره یه خسته نباشیدبه همه ی پلیرهای سرور بگم که تا اینجا زحمات زیادی کشیدن مخصوصا در24 ساعت گذشته بابت جمع آوری کتیبه ها

تیم ما حضور فعالی در این سرور نداره و فقط جهت رصد بازی عزیزان و تجدید دیدار با چند تن از دوستان قدیمی یه اکانت فان رجیستر کردیم .

امروز که فروم را مطالعه میکردم شاهد بی احترامیهای فراوان یک سری از عزیزان شدم اونم فقط و فقط برای یک بازی.

صحبتمو به صورت کلی میگم به نظرم درست نباشه درباره ی افراد و تیمهایی که در سرور نیستن یک سری صحبتها انجام بشه به نظرم به دور از اخلاق باشه.

و یک موضوعه دیگه این که به قول یکی از عزیزان کلاغه در پوست قناری بودن به درد این بازی نمیخوره به نظرم توی این بازی که الان همه میدونیم شرایطش چقدر نسبت به تراوینir عوض شده و بحث مولتی و.... خیلی زیاد شده و همگی ازش استفاده میکنن هر کسی باید طبق صلاحیتش به بازی ادامه بده وگرنه قشنگ حرف زدنو همه بلدن که اون هم بلاخره به قول معروف دمه خروس میزنه بیرون و میشه این شرایطی که در 24 ساعت گذشته پیش اومده و بر همگان سطح بازی مشخص شد و نشون داده شد که مدیریت و پلن به حرفهای زیبا نیست . پس بهتره هر کسی در حد خودش باشه توی این بازی تا باعث آبروی یه ساید یا 4تا پلیر قدیمی نشه. چون این بازیرو بازی با کلمات پیش نمیبره اینجا باید بلد باشی پلی بدی.

در کمال احترام یکی دوتا از دوستانی که درباره ی گذشته ی SW صحبت میکردن که نام نمیبرم و اذعان داشتن که این ساید از ابتدا یوزلس بوده من فقط میتونم بهشون یک جمله بگم بدون هیچ بی احترامی و کری که اگر میخوان واقعا گذشته ی تراوین رو بدونن که SW چجوری پلی میکردن میتونن مراجعه کنن به قدیمیهای ساید خودشون مثل کینگ مهرداد یا سهیل هانیبال و ابهاماتشون رو برطرف کنن. توی اون دوره ی ابتدایی ir سایدSW با کمک تیم منسجمی که داشت چندین سرور نرمال وین شد. بعد از اون چند سرور اس ای ان ای و ان دبل هم وین شدن بلاخره با توجه به شرایط هر سایدی یه دوره ای منسجم تر بود و به پیروزی میرسید اما مهمترین چیز احترام بین کل پلیرهاو رفاقتهایی بود که هنوز پابرجاست و قرار داشتن هر کس سر جای خودش بود .

در آخر برای همه ی عزیزان آرزوی نیکبختی در زندگی واقعی رو دارم و امیدوارم واندر زندگیتونو 100کنید .

یا حق

• سلام و عرض ادب

آقا ناصر من ممکنه حافظه ی ضعیفی داشته باشم اما شما چی شد که پست خودتونو فراموش کردید ؟

آیا این پستو من گذاشتم ؟

اینکه میگی شرافتشو به باد داده یعنی چی دقیقا ؟! به نظرم بیشتر از این خرابش نکن ... تا الان ندیده بودم کسی بیاد و توهین کنه و بعد تو پست بعدی باز هم شروع کنه به تهمت زدن و توهین کردن ! انتظار بیشتری از شما داشتم ولی گویا خود غلط بود آنچه می پنداشتم ...

میگی منظورت این بود که پلیرما به عمو شاهین بی احترامی کرد ؟ بزرگوار من اصلا میگم چرا چنین حرفیو داری تو فروم بش میزنی ؟ اگر اومده بهت گفته شرفشو گرو میزاره شما چرا میای چنین حرفیو تو این فروم میزنی ؟ لطفا خودتو به کوچه علی چپ نزن برادر من ! وقتی چنین حرفیو تو فروم میزنی پلیرت میاد یه سایدو بی شرف خطاب میکنه ...

در مورد بهم خوردن نپ هم اگر اولین اتک از سمت جنوب غرب بوده کافی بود یه زنگ به شاهین بزنی و بگی چرا فلان پلیرت اتک زده و جلوشو بگیر نه اینکه بیای اینجا و به رفیقت بگی بی شرف ...

• وقتی لیدرشون شما باشی از بقیه چه انتظاری میره .
    • حقیقت یا مظلوم نمایی ؟ بیابید پرتقال فروش را .
    • پیشوا هیچ حضوری تو این ساید نداره
    • یه جوری میگی ما 7 نفر بودیم تو تک بودی انگار رفتیم وسط رینگ:دی اگه ما تو اون جلسه موندیم به خاطر احترامی بود که برات نگه داشتیم وگرنه قرار نبود تو تکی بیای ! ای کاش متوجه میشدی ...
    • قرار شد ما نپ کنیم بعد اگه ما رفتیم زیر فشار شما به اس ای فشار بیاری ؟ همینجوری که الان دارید بهشون فشار میارید ؟ :دی ازین فشارا که بیایم یه صفحه فقط تعریف و تمجیده بچه های شمال غربو از جنوب شرق ببینیم ؟ :دی زیاد دارید فشار میارید بهشونا :دی قطعا در تاریخ از این رشادت های شما یاد میشه ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دو مورد هم بنده گوشزد میکنم !

اول : دمنوش گل گاو زبان فراموش نشه ، حتما قبل از اینکه پست های منو بخونید یه دمنوش بخورید:دی

دوم : اینکه تیم والسی ( تن والس همچنان در گور میلرزد ! ) به خاطر محبت به شما اسم خودشو تغیر داده با اینکه امام دل های شما گفتن این دو تیم تفکیک ناپذیر هستن متفاوته ! من فکر میکردم شما دو تیم یکی شدید ولی مثل اینکه هنوز هم شما معتقدی که تیم ربلز از تیم والس جداست و حالا ممکنه تو دو ساید متفاوت باشن و یکی بشه والسی یکی بشه ربلز و متا کنن یا بیان تو یه ساید و بشن ربلز .در هر صورت ما که بخیل نیستیم ایشالا همیشه متاتون یا ربلزی بودنتون مستدام باشه ...

راستی تا جایی که یادمه شما اون سرور سه به یک کرده بودید رو ان ای درسته ؟ عاشق این سرور های سخت و پرهیجانتون شدم :دی

پ.ن : جنوب شرق عزیز ، بنده رو حرفی که زدم هستم ، لطفا یه پیام تو واتساپ به من بدید و با تک هیرو اون کتیبه رو ببرید ، اینجور کتیبه داشتن به درد ما نمیخوره ....

قابل توجه لیدر های والسی :

به لطف خدا توی این همه سرور به اینکه مرد و مردونه بازی میکنیم معروف شدیم اینکه من به شما اکانتی معرفی کردم که جاسوس بود کار شاخی نبود چون این جزو دیفالت رفتار حرفه ایه یک لیدر هست پس اگر شما بیسیک ترین رفتار لیدری رو بلد نیستید انتظاری ندارم همین الان هم اگر باز کسی پیام بده همون کار رو میکنم چون دلیل نمیشه با رفتار بد کسی ما هم بد رفتار شیم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن : وقتی نمیتونید هم کلام شید ترور شخصیت میکنید ؟ جالبه :دی

یا حق

یوسف

• وقتی نمیتونید هم کلام شید ترور شخصیت میکنید ؟ جالبه :دی

عزیز دل شما اگر شخصیتی بودید حتما ترور میشدین همین که اینجایین یعنی خواستیم که باشین

وگرنه اول قرار بود بیایم اس دبل شمارو پاکسازی کنیم گفتن پلیر نپرون حیفه

راستی تا جایی که یادمه شما اون سرور سه به یک کرده بودید رو ان ای درسته ؟ عاشق این سرور های سخت و پرهیجانتون شدم :دی

خیلی به دمنوش علاقه داری یه دمنوش کندور بخور گلم برای حافضه خوبه سروری که گفتم اس دبل وین شد

پ.ن : جنوب شرق عزیز ، بنده رو حرفی که زدم هستم ، لطفا یه پیام تو واتساپ به من بدید و با تک هیرو اون کتیبه رو ببرید ، اینجور کتیبه داشتن به درد ما نمیخوره ....

نیازی نیست با پس دادن کتیبه بازی کثیف خودتون رو پاکسازی کنید صدق سر خودتون نیاز داشته باشیم میایم میزنیم

یه زمان از روی قوی بودن میریختن روی اس دبل الان از روی دهن گشاد. جالبه!

• اصلا سرور جذابی نشد این سرور ،بخاطر همین وسط های سرور دیگه تصمیم گرفتم پلی ندم و وقت خودمو حروم این سرور نکنم...تو هر منطقه میری فقط مولتی میبینی ،لطفا سعی کنین اکانت بدون مولتی بالا بیارین نه اینکه با مولتی میارین بالا اکانت و میاین تو فروم شاخ شونه هم میکشین،تا چشم کار می‌کنه تو ساید ها مولتی میبینی ولی خوب تو جنوب شرق بیش از اندازه میبینی و جنوب غرب هم همینطور...

• با سلام،

به حدی جو فروم بد بود چند هفته ای که ترجیح دادم چیزی ننویسم و دیالوگی برقرار نشه.

صحبت از جنوب غرب های اخیر اسپیدترا شد و لازم دیدم چند نکترو بگم درباره یکی از مدعیان تصاحب اس دبل

همونطور که دوستان گفتن، خیلی از پلیرهای فعلی که داخل سایدهای مختلف هستند، علاقمند بودن داخل اس دبل رجیستر کنن ولی به دلایلی تصمیم گرفتن این کارو انجام ندن و البته

مسلما همیشه پلیرهایی هستند که فارغ از وجود هر تیمی باز هم داخل ساید محبوبشون رجیستر می کنن

چنتا سوال و البته یادآوری خطاب به لیدرهای فعلی اس دبل:

۱. چی شد که اتحاد نوپای مسترز که حاصل تلفیق سه تیم (تایگرز، کلاهبرداران و پیشوا) و تعدادی از پلیرهای همیشگی اس دبل بود در بدو تاسیس از هم پاشید!

تیمی که میتونست منسجم باشه و با ۷۰-۸۰ پلیر فعال توی هر سروری یه وزنه به حساب بیاد؟

۲. اینکه الان جنگ داخلی نداریم توی اس دبل دلیلش تنها و تنها تضعیف ساید با رفتن خیلی از پلیرها ازون سایده و نه مدیریت قوی! دیگه هماهنگ کردن ۱۳-۱۴ نفر پلیر کار عجیب و خارق العاده ای به حساب میاد؟

۳. سرور نرمال سال پیش، از اول سرور کراپ های آس اکثرا دست کسانی رسید که اصول اولیه کراپ آپ کردن رو بلد نبودن!

۴. همش صحبت این بود که میزنیم، میکشیم و صافتون می کنیم! و بعد همر رنک ۱ اتحادتون اومد داخل اتحاد ما و دید رنکش شده ۱۳! بعد مقدمات مذاکرات جدی آماده شد!

۵. جنگ قدرت بیداد می کرد!

هرکی ممکنه گاف های فنی داشته باشه داخل بازی ولی از نفرات اصلی پای کار این اشتباهات پذیرفته نیست:

لانچر و پلنر باید بدونه که تایم لانچ روی ترتیب لند تایم، لانچ سیم سکند تاثیر میزاره، دفکورد باید بدونه چجوری اینسرت میکنن، یا با ساختمون اصلی نمیشه منابع رو تخریب کرد!

یا ... یا ...

۶. حتی باگ منابع اون سرور از طرف شما به عنوان ابزار قدرت نمایی ازش استفاده می شد! و تشکیل تیم جهاد سازندگی یا یه همچین چیزی!

آپ کردن کراپ های دیستروی شده ۱۷ ۱۸ در کمتر از ۱ ساعت! اونم بدون مصرف گلد!

که ما بلدیم پوش کنیم و هماهنگیم!

شاهد این هم پانیش خوردن تعدادی اک از دوستان شما بود و اون زمان یک عدد از اک های تایگرز و کلاهبرداران هم پانیش نخورد!

یا بگیم داداش اون احمق کوچیک رو چال نکن روی همرت، دف نریز که فردا منفی میشه و بگه نه هندلش میکنم! حالا بعد متوجه شی که باگ رو میدونه مرتاض منفی که هیچی کل ساید رو میتونه گندم بده! خب حداقل به ما هم می گفتین که بدونیم!

طوری نگو یوسف جان که وانمود کنی، حضور بقیه تیم ها و پلیرها باعث بهم ریختن ساید میشه و یک نگاه به درون داشته باش فقط و فقط!

تا حالا شده آخر سرور بگن لیدر فلان ساید بیا مدال بگیر و این جایزته؟ این همه عشق رهبری و لیدری برا چیه!؟

داستان همرها و دف های توی دیوار!

تا فردا میتونم بنویسم و تموم نمیشن!

پس تیم و پلیری که میخواد بره اس دبل یا باید قید اعصاب و تایم و انرژیشو بزنه و امیدی هم به نتیجه نداشته باشه و یا ساید دیگه ای رو انتخاب کنه

یا ببنده روی این که اول یه تعداد همر خرج پاکسازی کنه و درگیری اول بازی داشته باشه

الان اس دبل انگار مونده تا بگه آره من هستم، خب به چه قیمتی!؟ و دست به حرکات عجیب میزنه

مثل اینه که با یکی شطرنج بازی کنی و اسبشو فدا کنه تا بیاد ۲ تا سرباز پیادتو بزنه خب شوکه میشی چون پیش‌بینیش نکردی ولی خب تهش فان داستان اینه که میگه ببین از تو ۲ تا مهره بیرونه از من یکی فقط!

آیا بهتر نبود با این همر کتیبه جمع می کردین!؟ و توی خاک خودتون اینجوری دیوار نمی شدین!؟ یا مثلا زیر نپ نمی کشیدین و اینجوری نمی شد!؟

یا این دفاع رو پای کتیبه میریختین و شاید کتیبه ها پر نمی کشید! جای اینکه روی ۸۰۰ نفر فیک بزنید و منتظر باشین اسکات دیوار کنيد!

- باز ۸ نفری حمله کردین به ناصر!؟ جمله ناصر کاملا واضح بود، نیاز نیست لفظ بازی کنید تا به نتیجه دلخواه برسید، گفتم ناصر که آزموده را نیازمای و دوباره آزمودی،

برای مذاکره‌ هم باید یه ابزار قدرتی داشت، یه برگ برنده ای، یا مهمتر از همه‌ سابقه و پیشینه برای اعتماد سازی و صرفا با دیالوگ های قشنگ نمیشه به نتیجه دلخواه رسید! که هیچکدوم رو نداشتین!

-- فونیکس و پارتیزان اگه این پست رو می بینید باید بگم خیلی شوییین، خیلی واضح دارم میگم :))

• سلام و عرض ادب مجدد ...

اول صحبتم یه دیالوگی بگم از سریال قورباغه « یه جایی خوندم برای اینکه بخوای واقعیتو از کسی بشنوی بهتره عصبانیش کنی ، اونقدر عصبانی که قبل از اینکه فکر کنه شروع به حرف زدن بکنه »

این دیالوگ در مورد شناختن شخصیت آدم ها هم به کار برده میشه ...

متاسفم برای خودم که با کسایی هم کلام میشم که وقتی جوابی ندارن به من بدن شروع میکنن به گفتن هجویات ...

این فروم دیگه به درد نمیخوره « مهران مدیری »

فعلا که دور دور شماست ...

شاعر میگه چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

و اما بعد ....

محمد عزیز به دنبال علت پاشیدن اون تیم بودی ولی چرا نمیگی چه کسی انرژی گذاشت تا اون تیم تشکیل بشه ؟ غیر این بود که من تا سه هفته بعد از شروع سرور فقط داشتم دنبال این میگشتم بتونم با یه نفر از تیم تایگرز ارتباط برقرار کنم که حداقل برای سیاست هم که شده اسم اتحادشونو بزارن جنوب غرب ؟ مگه غیر اینه با کلی سختی کشیدن و جلسه به زحمت تونستم این سه تا تیمو با هم لینک کنم ؟ مگه غیر اینه سر همین قضیه ی جنوب غرب از پیشوا اومدم بیرون ؟ مگه غیر اینه کلی حرف خوردم به خاطر جنوب غرب از سامان و دوستان سامان و متهم شدم به ادم خیانت کار و ... مگه کم سختی کشیدم برای اون تیم ؟

سر 15 کراپ کلی پیغام فرستادم که آقا یه نفرو از تیم تایگرز حداقل معرفی کنید بیاد کمک مسئول 15 کراپی ! جواب چی بود ؟ حالا دو هفته دیگه صحبت میکنیم ...

خودت جلو من داشتی به عمورضا میگفتی ، اگه یوسف از تیم پیشوا نبود امروز جا اینکه کنار هم بمونیم داشتیم روبرو هم شمشیر میزدیم ... الان من شدم اون ادم بده داستان ؟ چون تو ساید رقیبت هستم ؟

حامد طوطی میتونه بیاد شهادت بده که من پشت تلفن یه ساعت باش درد و دل میکردم که اون سرور اندازه 4 سرور پیر شدم ...

علت از هم پاشیدن اون تیم نوع نگاه اون تیم ها بود . تیم پیشوا که میخواست عملا کاری کنه سامان بدبوی بشه توتال لیدر ساید .تیم کلاهبرداران و تایگرز هم دیدگاهی که داشتن ، دیدگاه اتحادیه ی جنوب غرب بود تا یکپارچگی کامل جنوب غرب . البته این دیدگاه لیدر های اون سه تیم بود و دیدگاه اعضا نبود وگرنه تیم محافظین جنوب غرب در سرور پیش اعضایی از سه تیم پیشوا ، تایگرز ، کلاهبرداران داشت و بدون هیچ مشکلی همه در کنار هم بازی کردیم . پس اعضای این چند تیم میتونن کنار هم بازی کنن ولی این لیدر های این تیم ها هستن که نمیتونن با هم کنار بیان ! حالا به نظرت چرا لیدر ها با هم کنار نمیان ؟ اون سرور نرمال واقعا کار عجیب و خارق العاده ای بود . اینکه نتونستم اون تیمو کنار هم نگه دارم دقیقا همین لذت قدرتی بود که لیدرهای ساید داشتن .
    میگی اگه تیمی یا پلیری بره اس دبل باید قید اعصابشو بزنه ، سرور پیش چند تا از پلیر های تیم تایگرز و کلاهبرداران تو جنوب غرب بازی کردن ، ازشون بپرس یوسف سرور پیش یه کاری کرد که قید اعصاب خودتونو بزنید ؟

محمد جان این حرف هایی که میزنی فقط یه علت داره که حتی دلمم نمیخواد به زبون بیارم ...

محمد جان متاسفانه اکثر کسایی که مدعی دلسوزی برای جنوب غرب هستن از همون دسته افرادی هستن که میگن دوست داریم یه جا بشینیم فقط دستور بدیم بقیه کار کنن ...

پ.ن : آقا محسن تو پست قبلی خودش یه سری چیزا رو مطرح کرده بود و به ایشون گفتم صحبت میکنیم با هم ، الانم شما این حرفو میزنی ولی این بار نتونستم بهت بگم صحبت میکنیم با هم و مجبور شدم یکم طولانی تر جواب بدم ...

ولی واقعا اگر دلسوز جنوب غرب هستید ، شماره منو که دارید ، چرا تو واتساپ با من صحبت نمیکنید ؟ چرا اینجا تو فروم میاید پست میزارید ؟ اینجا خیلی مسائلو نمیشه گفت و نمیشه مطرح کرد همه چیو ...

یا حق

یوسف