Posts by PouYaRF

بازم میگم ناصرجان

من ابتدای قضیه جنگ بزرگ جزو موافقین برگشت کتیبه به شما بودم...با اینکه سر اتفاقات به وجود اومده هم جفتمون کلا میونه خوشی با هم نداریم ولی نظرم این بود

از دوستانت در جنوب شرق میتونی این قضیه رو بپرسی که تایید کنن...البته اگر هنوز دوستی برات مونده باشه

ولی هرچقدر جلوتر میریم به کسایی که گفتن طرف مقابل ناصره و هرکس دیگه بود پس میدادیم حق میدم

از ادمین فروم تقاضا دارم این متن به پست قبلی اضافه بشه

نقل قول

۳- موقع کتیبه ها مصطفی فلفلی به علی فلوید گفت ما از ساید شما کتیبه میزنیم و هر موقع خواستین کتیبه رو بگو بهتون میدیم . اگر یادت باشه کتیبه مرتاض بزرگ رو از رو ناتار تو ان دبل بلند کردیم که ۳ روز بعدش خود تو به من گفتی که مرتاض رو لازم داریم و همون موقع برات خالی کردم و گفتم با تک هیرو بیاین ببرین .

سلام

بازی سیمز هست یا تراوین؟!

یا نزنید کتیبه

یا وقتی میزنید و توانایی استفاده ازش ندارید منت سر کسی نذارید

الان ما چند تا کتیبه لازم داریم

کی بهمون کتیبه میده؟!

نقل قول

حوصله برگشت هم نداری خلاصه اش رو بدون که شمال مثل شما کمبود برد نداره که به قول حرف لیدرتون تو دیسکورد حاضر باشن به خاطر برد همه چیزشون رو زیرپا بذارن .

شمال زرنگ تر از شماست توی سیاست

2تا کتیبه بهتون داده قشنگ به روند بازی و پست هاتون جهت داده

بازی هم که همتون میگفتین 3 به 1 نمیشه خیلی زیبا این اتفاق افتاده

فقط چون 3 به 1 هم حریف نمیشید دیگه زدید جاده خاکی

کتیبه رو با هزار تا بررسی و کیریلوید و ... بچه ها زدن باز دارید با تهمت زدن نتیجه کار رو بد جلوه میدید

نقل قول

حالا نمیخواد اینقدر دور بریم همین سرور قبل صادق پارتیزان که فکر میکنم الان تو ساید خودتون بازی میکنه مسئول جمع آوری کتیبه ها بود . که ده روز قبل از کتیبه ها تو جلسه ای که با رضا سورنا داشتیم گفت ناصر جنوب غرب نمیتونه کتیبه هاش رو بلند کنه و همش میفته دست اس ای بذار برم تو مختصات کتیبه هاش ده بزنم که بهش گفتم تحت هیچ شرایطی با توجه به حرفی که زدیم اصلا به جنوب غرب فکر هم نکن بذار اس ای بلند کنه کتیبه هاش ولی نباید قول قرارمون از بین بره . برو از صادق بپرس بهت میگه .

سرور قبل سر 10 دقیقه اختلاف و شانستون مرتاض یونیکی که روی ناتار بود نیومد ساید ما... فقط 10 دقیقه زمان کم اوردیم.

شما کتیبه های ساید خودت رو جمع کن نمیخود بری سراغ ساید های دیگه

این سرورم یه جنگ بزرگ لازم داشتید همونم بلد نبودید کاتا ببرید مختصاتش بلندش کنین

نداشتن همر و ... بهانه اس

نقل قول

اقتدار جنوب غرب زمانی از بین رفت که پارسا ساید رو فروخت به شما و رفت و حتی حرمت رفاقت رو هم نگه نداشت .

پارسا به توانایی هات شک داشته که اکانت بهتون نداده احتمالا

خیلی دوست دارم پارسا بیاد جواب حرفایی که بهش میزنید رو بده خیلی چیزا روشن میشه

نقل قول

البته قبلش یه چیز یادم رفت بگم . ما ادعا میکنیم که ایرانی هستیم . ایرانی از نظر من یعنی یکی مثل جهان پهلوان تختی که وقتی میبینه حریفش پاش مصدوم هست اصلا به سمت پای مصدوم حریف نمیره برای زیرگیری .

جهان پهلوان ناصر جان عزیز

کل تاریخ رو بررسی کردم تختی چپ و راست تهمت نمیزد یا یه جمع بزرگ رو با الفاظی که به کار بردید (ابجی و صف رژلب و ...) خطاب قرار نمیداد و توهین نمیکرد به کسی...

اگر دیدگاهتون اینه پس هیچ سروری نباید برنده داشته باشه

هر سرور باید بیایم ببینیم کی ضعیف تره دستش رو بگیریم و ضعف هاش رو بپوشونیم

اخر سرورم چون ناتار از همه ضعیف تره واندرش صد بشه

ما زبانمون ضعیفه ناصر جان

جمله ها و ضمایری که به کار میبری از این به بعد مشخص کن با خود شخص ریپلای شده هستی یا بنویس ساید جنوب شرق

که یه حرفی توی هوا نزنی بعد بیای تفسیرش کنی

نتیجه تفسیراتت از جملات و قدرت زبان فارسیت هم سرور قبل دیدیم که به جای قشنگی منتهی نشد

حتی دوستانت هم حق رو به ما دادن

پینوشت: رو به کل سرور

دف روی کتیبه ها نبوده

طرف با علم قوانین کنفدراسیون از اتحاد خارج شده

کتیبه رفته خاکستری و ...

اینا اشتباهات شماست.

مگه جایی که چکمه بزرگ رو زدید متهم شدید؟!

با زدن توی جاده خاکی دست آوردهای جنوب شرق رو زیر سوال نبرید یه سرور باز روبروی هم وایمیسیم شرایط برعکس میشه خودتون دوست دارید نتیجه پلن هاتون با این الفاظ جواب داده بشه؟!

پ.ن : متاسفانه مرتاض منحصر هم x بود!!

این یه مورد میشه ربطش رو بفرمایید؟!

کتیبه به اون مهمی رو برداشتید بردید داخل خاکستری چه ربطی به جاسوس یا چراغ داره؟!

مثلا از اطلاعات اتحاد فهمیدیم کتیبه جابجا شده؟!

یا شمال وقتی کتیبه جابجا میشه توی اتحادتون ام ام میزنید؟!

چون یبار ضرب المثل جالبی استفاده نکردید و از ادامه بحث باهاتون منصرف شدم میخوام جوابی مدل خودتون در قالب ضرب المثل بهتون بدم :

لطفا سو برداشت نکنید

پینوشت :

مراقب مالتون باشید همسایتون رو دزد نکنید!!!

به قول فرهاد حرف زدن بلد نیستید حرف نزدن هم بلد نیستید؟! گویا بازی هم بلد نیستید

یکی از جایگزین های جنگ منحصر فعلا اومد پیش ما

اتحاد z هم اتفاقا چراغ داریم چون کتیبه احمق از اونجا بلند شده

کتیبه مرتاض یونیک که انگیزتون رو بیشتر کرد

کتیبه ی جنگ یونیک هم که ۱۰ تا جایگزین‌ داره

اصن به نظرم این ۲ تا کتیبه رو که زدیم به نفعتون هم شد

هرکدوم ۲ میل دفتون رو آزاد کرد که میره روی واندرتون و ۴ میل هم از دف ما کم میکنه روی واندر

فقط نگرانیم اینه آخر سرور واندرمون هم صد بشه برگردید بگید یه واندره دیگه

۳تا واندر داریم مثلا هر کدوم سطحش ۵۰ هس مجموعش از واندر ما بیشتره

حالا درسته میگن روحیتون رو از دست ندید ولی دیگه در این حد هم هیچکس توصیه نمیکنه:)

حیف خزانه ۲۰ که این کتیبه های بی ارزش داره جاش رو اشغال میکنه

کی‌به‌کیه

سلام به همه عزیزان

عکس های پلن گذاشته شد تقریبا

اول از تیم پلنری جنوب شرق تشکر ویژه میکنم 9 ساعت لانچ و تقریبا 17 ساعت گندم دادن به همرها واقعا طاقت فرسا بود.

انشالله که ساید های مقابل هم بتونن همچنین پلن هایی رو اجرا کنن.

نقل قول

شکست از این افتضاحانه تر وجود نداشت!

خدا رو شکر که بعد از پلن مرتاض یونیک اتفاقاتی میوفته که در فروم حضور فعالی دارید.

به دلیل گذاشته شدن همر جلوی اتک به نظر شخص من پلن موفقیت آمیز قلمداد میشه. کلمه مفتضحانه زیادی جانب دارانه هست.

اگر کل همر رو به چاقو تشبیه کنیم. کاتای هر همر قسمت بُرنده چاقو هست و سایر همر هم میتونه دسته چاقو باشه. چاقوی بدون دسته هم قابل استفاده نیست.

خودمون رو هم گول نزنیم بهتره. چون با دفاع سنگین سرور های اسپید ترا دیگه همری که از دور خارج شد قابلیت ریکاوری برای واندرزن شدن نداره.

تبریک ویژه به اسکاتر شمال شرق

میپردازم به لینک های جدیدتر:

اسکات هایی که روی تارگت های فیک زده شد بسیار جالب بود.

در تمام تارگت ها همر یا جلوی اتک یا به صورت اینسرت قرار داده شده. این نشوندهنده دفاع کم شمال شرق هست که در ادمه اثباتش میکنم.

حتی اگر تارگت دقیق ترین حالت ممکن هم تشخیص داده بشه بازم این حرکت به نظرم اشتباه هست. 8 ک کاتا!!!

نقل قول

ریل رو ساعت 5 صبح اعلام کردم روی نالنجی هست و تیم دفکوردی ما تمام تلاشش رو کرد و هرجور که صلاح دونست عملکرد نشون داد

به عکس زیر دقت کنید : اولین همر ما که لینک گرفته

تخمین ما با توجه به پوینت هجومی که گرفتیم لاست 45ک سزار و 30 ک شمشیری از این همر هست.

حدود 15ک سزار هم به عنوان کمکی رسیده بود که امیدواریم جزو همری دیگه ای از این اکانت نباشه و به عنوان اسلات دفاعی ساخته شده باشه;)

اکانت مدافع با اختلاف در قسمت مدافعین دیده میشه در حالی که محافظ سنگینی مشاهده نشده.

در اینکه ریل رو تونستید درست تشخیص بدید شکی ندارم.

حالا سوال پیش میاد که با وجود اینکه 12 ساعت زمان داشتید که بیشترین دفاع ممکن رو به تارگت تزریق کنید تا حتی اتک اخر هم لینک نگیره چرا باید حدود 45 ک سزار و 30ک شمشیر زن همر رو به عنوان اینسرت استفاده کنید؟! جواب مشخصه : کمبود دفاع

حقیقتا از دفاع شناور شمال شرق انتظار بیشتری داشتم. صد البته که این تارگت ها تقریبا اکثریت حجم دفاع غیر شناور هم بهش میرسید.

رضا جان نحوه استفاده از چکمه بزرگ رو داخل ساید خودتون تشریح کن نیازی نیست به ما بگی. ما نداریم نیازی هم نیست یاد بگیریم. منحصر هم واسه غارت استفاده میکنیم:D

نقل قول

گذاشتن همر جلو اتک بعنوان اینسرت یک کار کاملا حرفه ای هست. شما همر جلو اتک نذاری وقتی نان کپت صفر بشه چه فایده ای داره اون همر!!!

صد البته اینکار حرفه ای هست. ولی زمانی که کمبود دفاع دارید یا به هر دلیلی دفاع به تارگت مورد نظر نمیرسه. آیا شمال شرق با وجود تشخیص دقیق تارگت ، دفاع کم داشته که نتونسته این تارگت رو کاملا پر کنه؟!

یا اینکه کسی به حرف دفکورد گوش نداده و هرکس تارگت خودش رو پر کرده؟! تکه های پازل که اسم بردم همینه جاوید جان.

چون داخل جنوب شرق اشکان فقط میگه فلان جا پر بشه چون همگی به تشخیصش اعتماد داریم چشم بسته انجام میدیم.

درسته پلن ما موفقیت صد در صدی نداشته ولی به اهداف پلنر تا حدودی رسیدیم. ولی شما با وجود تشخیص 12 ساعت جلوتر بازم مجبور شدید همر جلوی ما بذارید.

موفق باشید

نقل قول

سلام پویا جان

در مورد جابجایی کتیبه مرتاض اشاره بکنم که این اتفاق در اثر یک سهل انگاری بوده و پلیرهایی اشتباه را کردند که خیلی کارها برای ساید تا به الان انجام داده اند. استنباط شما مبنی بر بی اعتمادی برای این کتیبه خیلی خیلی بی مورد و اشتباهه! فکر کن تیم لیدری به همه بی اعتماد باشند یعنی 2 تا اکانتی که بهشون اعتماد دارند پیدا نمیشه!؟!؟ خودشون این همه مولتی دارند. پس رفتن مرتاض ربطی به اعتماد و این حرفها نداره!

سلام

متاسفانه یا خوشبحتانه ساید شما جواب برای پست های ما رو خیلی زود آماده میکنه;)

کتیبه جنگ بزرگ و جنگ آموز یونیک همزمان روی یه اکانت:!:

در جواب تنها چیزی که میتونید بگید اینه که سایدتون دوباره ناهماهنگی داشته یا اینکه منتظر شدند که کتیبه بعدی فعال بشه تا کتیبه اول جابجا بشه

با این غارت یعنی 16 ساعت شارژ نیست؟ البته هر 2 جواب برای من غیر قابل قبول هست:!:

نقل قول

یه مورد دیگه اینه که گرفتاری های اشخاص تو زندگی و بالا رفتن سن وسال و افزایش مشغله باعث میشه وقت لازم برای هدایت یک اکانت خوب نداشته باشند و بازیکن ها به سمت تیم شدن سوق پیدا میکنند. همچنین محدودیت های سایدی مثل 15 گندمی باعث میشه تیم بندی ها بیشتر هم بشه. تیم شدن خیلی از پلیرها با هم اشتباه کامل بود چون هر کدوم از اونها خودشون یک تنه تیم هستند.

این اختلاف ها و بحث ها با بزرگ شدن اکانت و افزایش درگیری هاش بیشتر هم میشه تا جایی که میبینی حذف یک اکانت و رفتن افراد سود و منفعت بیشتری برای ساید داره تا موندنشون.

قطعا پلیرهای اسم و رسم دار وجودشون برای ساید ما خیلی خوبه ولی اون چیزی که ما را به سمت برنده شدن میبره اسم و رسم نیست!!

ما بر خلاف شما این درایت رو داشتیم که نه تنها پلیرهایی که با هم مشکل دارن رو روی یه اکانت نیاریم بلکه داخل یه ساید هم به هر دلیلی شاهد حضورشون نباشیم.

این تفاوت لیدرهای حال حاضر جنوب شرق و شمال شرق هست که برای جذب پلیر هر کاری نمیکنن.

نتیجه اش هم مشخصه. پلیر زمانی سرخورده میشه که نتیجه زحماتش رو مجبور میشه وسط سرور ول کنه و بره. نه پلیری که از ابتدای سرور تکلیف خودش رو میدونه.

نقل قول

اون شخص (یا اشخاص) که اومده به شما گفته که شمال شرق یکدست نیست!!! اصالت شمال شرقی نداشته. ضربه خورده شمال شرق بوده. اخراجی شمال شرق بوده.

نقل قول

اون پلیری که اومد با چند تا به و به و چح و چح شما گفت شمال شرق یکدست نیست، شمال شرقی نیست، جنوب شرقیه!!

پلیرهایی که رفتن که دیگه الان جزو سایدتون محسوب نمیشن

کسانی که این حرف رو زدن هنوز هم دارن داخل سایدتون بازی میکنن جاوید جان. نگو ناراحت میشن باز اختلاف درون سایدی بینتون پیش میاد. :rolleyes:

نقل قول

بنظرم این بحث به جز در حاشیه بردن هیچ سود و منفعتی نخواهد داشت. شما اگر اعتقاد داری ما یکدست نیستیم خب مسئله ای نیست. شما به راحتی برنده خواهی شد.

موافقم جاوید جان بهتره این بحث رو ببندیم.

من بر اساس مشاهداتم قطعه های پازل رو کنار هم میذارم و به یه نتیجه مشخص میرسم.

شما هم به عنوان لیدر شمال شرق حتی اگر صحبت های من هم درست باشه قطعا زیر بار اختلاف داخلی و یکدست نبودن شمال شرق نمیرید.

ممنون بابت پست هایی که مودبانه جواب ما رو دادید به دور از حاشیه و ...<3<3

موفق باشید

نقل قول

سلام پویا جان

والا حقیقتا همچین سوالی یک لحظه هم تو ذهن ما خطور پیدا نکرد. علتش اینه که شمال شرق کاملا یکدست و رو بازی میکنه. تو این ساید هیچ چیز مخفی ای نیست. همه به هم اعتماد دارند. نمیگم اختلاف نظر وجود نداره طبیعتا همه جا اختلاف نظر هست. ولی تمام بچه های شمال شرق به عملکرد تیم لیدری اعتقاد و اعتماد دارند. در مورد کتیبه مرتاض یونیک هم نا هماهنگی ای بوجود اومد که از طرف تیم لیدری به همه توضیح داده شد و همه در جریان هستند. احتمالا اون جاسوستون هم میدونه ازش بپرسید بهتون میگه.

یکم ناراحت شدم که نکنه شمایی که این سوال تو ذهنت اومده احتمالا مواردی تو سایدت وجود داره که فکر کردی ما هم مثل خودتون هستیم!!

بهرحال سایدها هم با هم متفاوت هستند. حالا ممکنه چند تا پست بریم جلوتر یکی بیاد حرفی بزنه یکی با جارو و خاک انداز بیاد جمع بکنه! ما هم نگاه میکنیم.

سلام مجدد جاوید جان

اول اینکه خیلی خوشحالم فضای فروم به حالت عادی خودش برگشته

ببین عزیز شاید توی ذهن شما این سوال خطور نکرده باشه ولی برای اکثریت پلیرهایی که دارن داخل ساید شما بازی میکنن این سوال پیش اومده...

بعد از پست من هم چند نفر پیام دادن و تایید کردند که متاسفانه شمال شرق زیاد یکدست نیست !!!

خواه ناخواه شخص من که دارم از بیرون به قضیه نگاه میکنم و استنباط میکنم :

1.حذف سامان ضربه بزرگی به شمال شرق زد

2. نحوه جابجایی کتیبه مرتاض روی مولتی خاکستری و عدم انتقالش روی اکانت های پلیر دار حتی به صورت موقت

وقتی این مسایل رو کنار هم میذارم برداشتی غیر از این نمیتونم داشته باشم.

جاوید جان ما جاسوس نداریم.وقتی با یکی به مشکل میخورید گزینه اول اینه که از گروه عمومی خارجش کنید.اگر اینکار رو نکردید گله ای از بقیه نباید داشته باشید.

ما نمیتونیم پیامی که برامون ارسال میشه رو نبیبینیم.

بعید میدونم ساید یکدست تر از جنوب شرق حال حاضر وجود داشته باشه.

نقل قول

حالا بعد از مدتی اومدم تو فروم پست بذارم سه تا گذاشتم شما ذوق منو کور نکن. ولی حقیقتا پست کل کل و خفت را جدا گذاشتم شما دوست داشته باشید خفت را بپاس تلاش پلیرهاش لایک کنید :)

اینم ناشی از هیجان کنترل نشده هست که بعد از سکوت اجباری چند روزه ای که داخل فروم داشتید بعد از چند تا خفت نتونستید صبر کنید و پست هم پست گذاشتید. شخصا فروم هیچوقت هیجانی و سریع جواب نمیدم.

البته بهتون حق میدم مرتاض منحصر تمام معادلاتتون رو بهم زد و مشخصا فشار ذهنی زیادی به سایدتون وارد کرد

نقل قول

پویا جان شما اول چهار تا لینک از این سرور بذار که ما بفهمیم توهمی را زدی بعد بیا بگو وقتی میخوره از سرور رفته. تا اینجا که هر وقت خواسته زده. البته هر خفتی دیوار شدن هم داره توهمی هم دیوار شده ولی بیشتر خفت کرده.

شما به ناصر میگی برگشت به عقب نکن خودت رفتی سرور پیش!!

سرور پیش هم جنوب غربی که بحران داشت پلیر نداشت، مثل شما مولتی نداشت، کل ساید اومد توهمی را زد الان داری افتخار میکنی؟! دست خوش!

من صحبتم ربطی به شخصیت محمد توهمی نداشت. من بخاطر پست بعد از خفت شدن خودش و پست ناگهانی خودش و شما بعد از خفتی که انجام داد صحبت کردم

حقیقتا کسی که یهو از سرور میره نباید تا یدونه خفت زد بگه آی من برگشتم. بچه های ما که خفت میشن هم هیچ کدوم نیستن احتمالا و خرده ای بهشون نمیشه گرفت.

سرور پیش همین جنوب غربی که میگی کم ادعا کرد اول سرور داخل فروم؟! فعلا که ما 20 بار ممد توهمی رو زدیمش...یبار اکانت من رو بزنه تا از حالت کلین شیت خارج بشیم با استدلال شما

برگشت به عقب در مورد بازی نیست. در مورد موارد حاشیه ای هست...وگرنه اینکه شما هی میگی شمال شرق سرورای قبلی 60 بار صد کرده هم برگشت به عقبه;) پس نیازی نیست تیکه بندازید که پویا گفت برنگردیم به عقب...موضوعات رو قاطی نکنید.

نقل قول

حالا این 2 ک کاتا از چند ک کاتا بوده؟ تاثیری داشته یا نه؟ جواب منفیه! فکر کنم توهمی به کاهدون زدی

این قضیه رو اخر سرور انشالله بهتون آموزش میدیم. فعلا زوده یاد بگیرید;)

اون موقع منظور ما رو میفهمید.

موفق باشید

اینم یه خفت کوچک که در جوابش به زودی چند خفت خواهید گذاشت:(

بابت خفت ها تبریک میگم

پست های مربوطه اش هم لایک شد

سلام خدمت همه عزیزان

دیشب شمال شرق برای جبران کتیبه های از دست رفته وارد میدون شد که متاسفانه نمیدونست دسته خراب دستشه

مورد اول

ما برای دفاع از این نقطه فقط 1 ساعت و 8 دقیقه زمان داشتیم که با سواره بستیمش و دفاع موفقیت آمیز بود.

اینکه خفت شده هم مهم نیست. استفاده ای که از این همر باید میشد شده بود و دیشب هم کاتای خوبی از حریف دیوار کرد.

حدود 4 ک کاتا

حدود 20 ک سواره تلفات مهاجم بود.

در انتها چیفر هم اضافه شد بود که دیوار شد

مورد بعدی

همری که به گفته خود پلیر سر خود زده شده... دست مریزاد

شمال شرق اول سرور برای دیفالت هاش هم برنامه ریزی دقیق داشت

الان همرهاش سر خود میاد توی دیوار

خودکشی نهنگ

از دیگر پلیرهای سرکش که احتمالا روی حذف هم باشه

واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

سلام جاوید جان

بله واقعا بازی جلوی شما برای ما رزومه هست

تا الان زدن کتیبه مرتاض منحصر جلوی هیچ سایدی داخل رزومه ما نبود که به لطف شما و استعداد فراوان بچه های کاربلد سایدتون این مهم هم کسب شد.

فقط یک سوال دارم

داخل ساید شمال شرق هیچ اکانت مورد اعتمادی وجود نداشت که بیابون سایدتون خزانه 20 داشته باشه؟! چون خزانه 20 قطعا وجود داشته ولی فرد مورد اعتماد از نظر لیدرهای شما احتمالا یافت نشده که کتیبه به این مهمی باید بیاد داخل خاکستری روی اکانت مولتی

دست خوش

یه انتقاد میکنم به محمد توهمی عزیز

داداش وقتی میری و برمیگردی اعلام کن خب

این بنده خدا ها وقتی رفتی با خیال راحت خوابیدند

چند تا خفت زدید تبریک میگم. ولی نیازی نبود 3 تا پست پشت سر هم شخصا براش بذارید. یکی کافی بود

محمد توهمی هم وقتی میخوره از سرور رفته

ولی وقتی خفت میزنه برگشت قهرمانانه به خاک مقدس شمال شرق داره؟ تبریک بهش

اگر خاطراتش از ما در مورد سرور پیش و خروج ناگهانی مولتیاش از کنفدراسیون و عواقبش رو برای شما تعریف میکرد شاید مرتاض اینقدر زیبا جابجا نمیشد. همین خاطره اش از تمام خفت هایی که زده و خواهد زد در ادامه سرور تاثیر گذارتر بود

تشکر میکنم از بزرگتری که بالای سر شما بوده ناصر جان.

هی حالا هر پستی تا اخر سرور و سرورهای بعدی میذاری نیازی نیست برگشت به عقب بزنی و یه توهینی هم به کل ساید ما بکنی

ما لوسیفر

شما پدر پسر روح القدس

موفق باشی

سلام

نمیخواستم وارد این بحث و در واقع باتلاق بشم ولی اسمم بیش از حد آورده شد گفتم جواب بدم فکر نکنید مفقود شدم

من ابتدای این اتفاق موافق پس دادن کتیبه به شما بودم میتونی از تک تک بچه های اس ای هم بپرسی ولی جوابی که گرفتم از همه به اتفاق این بود : طرف مقابل ناصره... الان دارم کم کم به حرفشون میرسم که چه معنا و مفهومی داره

اول یه نگاه اجمالی به 3 پست سرور قبلم بندازید ( برای خوانندگان فروم که شاید این موضوع رو دنبال کنند چون حقیقت برای خودمم جذاب نیست )

پست اول

شما میای یه تهمت بی پایه و اساس داخل پی وی به ساید ما میزنی بعد میای فروم با سیس عقاب ( فاز چرچیل بیشتر ) تبریک میگی. متاسفانه این چندمین باری بود که اون سرور به ما تهمت زدید. نه توهینی داخل پست هست نه چیز خاصی

پست دوم

خب داستان جالبه. در جواب من گفته بودید که این یه صحبت داخل واتس اپ بوده و نباید به فروم کشیده میشده. صحبت شما و حسین کجا بوده؟ چرا سر حرف خودتون نیستین که مثلا نباید به فروم کشیده میشده؟ صد البته که مخالف این قضیه ام و واتس اپ و فروم جز جدانشدنی مکالمات هستند.

بعد اولین توهین شروع شد که شدم مادر عروس. گفتید حذف اکانت چرا؟

شما هم گفتی که صحبتی که با فرهاد کردی یه سوال بوده و ربطی به کل ساید جنوب شرق نداره. چطوره که الان صحبتت با حسین شده صحبت با کل ساید جنوب شرق؟!

خیلی بده آدم بعد گذشت یه سرور اینقدر مواضع و صحبت هاش تغییر کنه ها. مثل ما جوون و بی تجربه که نیستید!!!

یه جمله من رو بولد کردی و هی تکرار میکنیش...نشنیدی میگن مرده و حرفش؟! این چه ربطی به ناموس و ... داره خداییش

پست سوم

در جواب پست قبلی من هم گفتید که سر یه سری مسایل ساید حذفت کنسل شده... الان میگی بچه ها هی برمیداشتن و از ادمین بپرس؟! دست خوش

چتت رو هم کات کردی گذاشتی فروم.. اینا فاز چرچیله... نمیدونم کجا بودی شدی چرچیل... این جمله ضرب المثله اگر بولدش نمیکنی با اجازت مینویسم : توی شهر کورها کچل پادشاهه چرچیل خان

شما اگر قبول داری که سرور پیش اکانتت باید حذف میشده که چرا کلی دست و پا زدید و بعد از رو شدن دستتون اینکار کردین؟! الان یادت افتاده چون سر حرفت بودی حذف کردی و ما شدیم نامرد؟! دست خوش چرچیل زمانه

پست این سرور شما

حسین رو آبجی خطاب میکنی... همون نگاه جنسیتی رو داری که به ما نسبت میدی در مورد کلمه ی مرد که همگی چندین بار توضیح دادیم که منظور این نبوده.. متاسفانه خواب رو میشه بیدار کرد امون از کسی که خودش رو زده به خواب

به کل ساید بی شعور میگی... رژ لب توی صف برامون گذاشتی کنار و و و

دیگه بقیه پست هات هم شکر خدا هست که سراسر توهین و ... هست. زشت نیست آدمی به سن شما حداقلش با حسینی که واسه همه اثبات شده هست اینطوری صحبت کنه؟ دمت گرم

دیگه کسی که هی میاد پی وی افراد مختلف یه ساید و زیر آب این و اون رو میزنه ازش انتظاری نمیشه داشت. ما اینجا با هم به پیامات میخندیدیم سرور پیش

شما به پلیر ساید خودتم تهمت زدی دیگه ما چه انتظاری ازت میتونیم داشته باشیم

باشد که رستگار شوید

این تک پست بود و بیشتر برای شفافیت موضوع گذاشته شده پس جوابی به ریپلای داده نخواهد شد ناصر جان... چرچیل بزرگ

پینوشت : اگر ما امید رو قبول نداشتیم اینهمه سرور زیر پرچمش سینه نمیزدیم. هرچقدر میخواین پشت سرش حرف بزنید واسه ما اثبات شده هست

پینوشت : حسین به قدری با شخصیت هست که مشخصا کسی در موردش اینجوری صحبت کنه نشون دهنده شخصیت خودشه

پینوشت : ایلیا جان!!! ان ای اینهمه اکانت داخل سایدتون رجیستر کرد خلاف توافق نبود.. مال ما بد شد؟! کاش اون زمان اعتراض میکردید.

خیلی سعی کردم این سرور فروم‌نیام

ولی دیگه حالم از فروم و بازی و گنده گویی یه عده داره بهم میخوره

دیگه فقط مونده بود کیسه بوکس سرور پیش بیاد دفاع کنه از بقیه

گذشته خودتون یادتون رفته فک نکنین بقیه هم مث خودتونن سرشون زیر برفه

هرموقع خودت پلن زدن یاد گرفتی بیا بین ۲ تا پلنر بگو کی بهتره. نتیجه سرور پیش خودش گواه مقایسه ات هست!!!

از ادمین‌سرور تقاضا دارم به دلیل کشیده شدن فحش های ناموسی و حتی لفظ این کلمه ، فروم رو چند روز غیر فعال کنه یا هرکس این کلمه رو در توضیح مسائل به کار برد بن کنه

در اینکه این اتفاق برای یه اکانت ( نه شخص ) میوفته همگی ناراحت میشیم. ولی اینکه اونجا چی گذشته که همچین نتیجه ای داده رو فقط خود افراد اون اکانت میدونن و بس...

قبل شروع سرور بخاطر تیم های حاضر گفتم خب بعد از آخرین سرور .ir میتونیم یه سرور زیبا رو تجربه کنیم ولی شد بدترین سرور از نظر من

این بازی رو لطفا به لجن نکشید!!!

سلام خدمت خوانندگان فروم و دوستان عزیز در هر 4 ربع بازی

تیم ما هم این سرور در خدمت ساید جنوب شرق خواهد بود البته از نظر زمانی بسیار محدودیت داریم و انتظارات همیشگی رو از ما نداشته باشید.

بازیکن های فیکسمون هم یا درگیر شدید کار هستن یا سربازی اجباری!!!

امیدوارم سروری جذاب و پر زد و خورد داشته باشیم!

متای زود به هنگام که توازن بازی رو بهم بزنه نداشته باشیم چون هر 4 ساید بازی حرف های زیادی برای گقتن دارن و با پتانسیلی که من میبینم هیچ‌سایدی مستعمره و بازیچه نخواد بود.

امیدوارم بهترین و سنگین ترین سرور بعد از فیلتر آخر ir رو تجربه کنیم.

پویا

Lord of Teutons

پست تشکرات که بر خلاف گذشته اینجا تک به تک اسم میارم

در ابتدا از ساید های حریف شروع میکنم که بازی رو برامون جذاب کردن

از ساید شمال شرق ایلیای عزیز که آینده درخشانی در تراوین خواهد داشت...

محسن سالسن عزیز که تجربه یه سرور در همسایگی هم بازی کردن رو داشتیم و پلیر واقعا خوبیه

ساید شمال غرب هم ادریس کسی بود که پلن های عالی ای زد. خسته نباشید جانانه بهت میگم دمت گرم

حامد طوطی عزیز که دات کام کنار هم بودیم ولی اینجا روبروی هم بودیم.. دمت گرم که همیشه فوق العاده ای

از ساید جنوب غرب علیرضا گاد اف وار و ممد توهمی رقیب های قابل احترامی برامون بودن

حالا میرسیم به ساید فوق العاده یکدست خودمون

اول تبریک میگم که در تمام مراحل بازی بهترین بودید...برد بی نظیری بود

امید عزیز که لیدر بسیار خوبیه ...دمت گرم که هرجا غر زدم صبورانه گوش دادی و جایی هم که غر زدی گفتم صبر کن باز قبول کردی... نتیجه همونی شد که میخواستیم...خیلی خوشحالم این سرور در کنارت بودیم

تیم فوق العاده بلا چاو: امام هومن عزیز که هم رفیق خوبیه هم بازی رو به بهترین شکل ممکنش بلده انشالله باز حضوری همدیگه رو ببینیم ، فرهاد عزیزم که همیشه با هم در چالشیم و اخرش هم به بهترین تصمیم ممکن میرسیم حضور این بشر توی هر تیمی تاثیر گذاره ، ممد نوب که نگم براتون فقط تایم لانچ بدید برید بخوابید و فردا نتیجه رو تحویل بگیرید ، رضای دوست داشتنی که فک کنم کوچک ترین عضو ساید بود (مهدی کلت کشتش ) دمت گرم که دم واندرها تاثیر خودت رو گذاشتی

سعید شادو عزیز که این سرور باهاش اشنا شدیم و از مرام و شخصیتش هرچی بگم کم گفتم... بالای هزار بار دف هاش رو جابجا کردیم و یبار آخ نگفت...به جرات نتیجه خوب اکانت ما یکی از پایه های اساسیش سعید بود...

اشکان سرلشکر دفکورد رفیق قدیمی و همسایه دیفالتمون ...دمت گرم ستون...هر سرور نزدیکت باشیم خیالمون از دف راحته

مهدی کلت آچار فرانسه ساید... به جرات خیلی از توانایی های جنوب شرق مدیون مهدی بود این سرور

تیم مخوف رونین...حسین سروش و مهدی عزیز...مثل همیشه بی نظیر جمع بندی انتهایی سرور رو منتظرتیم اقای دانایی

فرامرز هم که دیگه همه گفتن...دفی کشید که رکورد زد...چکمه بزرگمون رو بردیم کنار کلونیش و آسوده خاطر شدیم

عمو کامل عزیز... اول سرور یه مسِئولیت بهش بسپار اگر اوک داد روز اخر سرور میبینی بهترین حالت ممکن انجامش داده

سجاد گول تیچرز عزیز... نشون دادی هر نژادی بری غارت توی خونت هست

حاج علی با اون لهجه دوست داشتنی... سرور بعدی اگر قرار به بازی تیم ما شد سر قولت باید بمونی که روش حساب ویژه کردم

امیر عزراییل عزیز که دعوت منو این سرور لبیک گفت و فوق العاده هم کار کرد...مرد بونوس ساز اتحاد

تیم عالی کسری و ماهان عزیز که بدون مولتی بازم گل کاشتن...چکمه و کسرا داستان ها داشتیم

آرش افکت دوست داشتنی خیلی گفتی که جدی نیستی ولی همین جدی نبودنت هم تاثیرش رو همه جا گذاشت همر عالیت و دفاع و گندم واندر و ....

ایرج عزیز که باورم نمیشد کسی باشه که بتونه عصبانیش کنه...ولی حسین فستر این افتخار رو نصیب خودش کرد

حسین فستر که خدا بگم چیکارت کنه...عاشق تراوین و با تعصب روی ساید ...فقط کسی مسلح کنار حسین بشینه بعیده که حسین روز 5 سرور رو ببینه

مصطفی عزیز که فک کنم مدال افتخار اولش همبازی شدن با حسینه... واقعا گل کاشتی هم دفاعی هم کمکت برای همر حسین هم اسکاتات بی نظیر بود...اخراش فرامرز هم خوب کشفت کرد

محمد رضا سوشیانت و خانومش که گل کاشتن با 2 اکانت فوق العاده و بی نظیرشون

علیرضا I.A.T که وسط سرور دوست احسان درومد...هم توی هجوم هم دفاع بی نظیر بودی

مجید هایدن وانز عزیز با اون دفاع و پاپ عالیش

محمود ادونس رومن باز قهار

و آرمین عزیز که نتونستیم از پلنریش استفاده کنیم ولی بازی کنارت لذت بخش بود

کسرای عزیز که این سرور زیاد ناراحتش کردم... همرهای خوبی کشیدی دمت گرم

امید گاد عزیز که با یه کپ و یه نان کپ چه همری تحویل داد ... خفتای وسط سرورش هم خیلی کمک کرد...ایلیا اگر یکم میخوابید شاید پوینت هجوم امید خیلی بیشتر میشد

بانو شریل که گل کاشت...بازیکن بین المللی تیم...هم اکانت خودش رو به سرانجام رسوند هم اکانت پارسا رو

مملی وگنس که رنک ۳ هجوم شد و دفاع قابل قبولی هم کشید...خسته نباشی رقیب آینده و هم تیمی قابل احترام

در نهایت پارسای عزیز که ازش دلخورم ببینم بعدا چجوری میخواد دلجویی کنه... رفیق نیمه راه نبودی

امیدوارم اسم کسی از قلم نیوفتاده باشه ...

در انتها هم از همه عزیزان در 4 ساید بازی ممنونم بابت سروری که وقت گذاشتید و دور هم با همه خوبی ها و بدی هاش به اتمام رسوندیم

اگر در طول سرور دلخوری ای از جانب من رخ داد به بزرگواری خودتون ببخشید

تا ببینیم کی میتونیم یه سرور دیگه بازی کنیم... سرور بعد که با توجه به مشغله ی تیممون یکم بعیده بتونیم حضور داشته باشیم

موفق و سربلند باشید

با سلام خدمت همه عزیزان در هر 4 ساید بازی

این سرور هم با همه پستی و بلندی هاش تموم شد و به خاطره ها پیوست

طبق روال همیشگی در پایان هر سرور توضیحات کلی راجع به اکانت خودمون میدم که به یادگار بمونه ( تشکرات پست بعد )

تیم کلی اکانت لست لردز این سرور با پلیرهای فوق العاده ای بسته شد

احسان، حسین 2000، علی دراگون، میثم سرانو و رضای عزیز که با هم مسئولیت 2 اکانت هجومی ، 3 اکانت دفساز و 3 اکانت مولتی رو بر عهده گرفتیم

اکانت اصلی تیم LAST LORDS :که با هدف یه اکانت کاملا مرزی و جنگی طراحی شده بود.

شامل 5 همر جنگی که 3 تاش واندرزن شد

عکس بقیه همرها رو دیدید و این 2 همر هم دیدنش خالی از لطف نیست

سنگین ترین همر اکانت که جنگی بود و واندرزن شد. خیلی هم دیر جنگ روی این همر اومد که حقیقتا فکرش رو نمیکردم لب مرز بتونیم این همر رو به پایان سرور برسونیم

همر جنگی دیگه ای که تایم زیادی دف ساید و همرهای خودمون رو گندم داد روی مرتاض ...

به غیر از این همرها هم 4 تا سواره عالی داشتیم که در کلین کردن کتیبه و نقشه و واندر تاثیر به سزایی داشتن

در نهایت امر هم رنک 2 پوینت هجوم سرور شدیم...

اکانت بعدی هجومی I C E بود که لینک های عالی ای به عنوان اکانت ثانویه به جا گذاشت و رنک 26 هجوم نهایی سرور هم شد.

اکانت های دفساز هم S.H.I.E.L.D ، S N O W ، Unique Rammer که هر موقع زیر اتک سنگین میرفتیم نجاتمون میداد.

سروش عزیز هم اکانت فوق العاده Spirited Away رو ساخت

1.6 میل لژیونر و رنک 16 دف پوینت سرور خروجی اکانت بود و 3 همر اسکات فوق العاده که از سنگین ترینش هیچوقت استفاده نشد.

سروش به قدری اسکات ساخت که تقریبا اکانت ما توی سرور انگشت شمار ازش اسکات موفق آمیز برگشت و اغلب دیوار شد.

همر اسکات دومش هم 60 ک بود که تقریبا از بعد از آزادسازی کتیبه ها چشمان داشت و ازش استفاده بهینه شد.

بازی کردن کنار شما افتخار بزرگی بود که نصیبم شد

حسین 2000 عزیز که واقعا قابل توصیف نیست. ارتش تک نفره هست. حتی نذاشت مولتی هامون هم غارت بشه و کاری نبود که روی این 9 اکانت باشه و یه بخشیش به حسین برنگرده. دمت گرم. تو نباشی نتیجه تیم ما خیلی متفوات خواهد بود.

احسان که دیگه همگی میشناسیدش. با معرفت خلاق و مغز متفکر و کاملا مسئولیت پذیر

علی دراگون که به قول فرهاد ایده هایی میده که به عقل جن نمیرسه...از وسط سرور هم رفت سربازی و الان داره آش میخوره

میثم سرانو و رضای عزیز که اولین تجربه ای بود که با هم روی یه اکانت بازی کردیم... فوق العاده با فکر و با شخصیت. تحمل کردن من خودش از همه چیز سخت تره که خوشبختانه تحملم کردید.

سروش هم چون کوچکترین عضو تیم هست اسمش آخر میارم. بازیکنی به شدت با استعداد و حرف گوش کن

فک کنم سرور سوم یا چهارمی هست که بازی میکنه و نتیجه اش هر سرور برگ ریزون تر از سرور قبل میشه.

یکی 2 تا سرور دیگه بازی کنه دیگه باید خواهش کنیم چند تا چیز یادمون بده... دمت گرم رفیق... از روز 90 بازی هم رفت خدمت سربازی و فعلا آموزشیش تموم نشده وگرنه نتیجه اکانتش از این هم بهتر میشد

در آخر هم یادی میکنیم از حمید سرمیلو استادی که به صورت غیر مستقیم با آشنا کردن من و علی سنگ بنای این تیم رو گذاشت... روحت شاد رفیق خیلی دلتنگتیم...

از دور صدایه پایه سرباز هایه جنگجویه شمال غرب به گوش میرسد انگار خبری در راه هست جنوب شرق به نیرویه پشتیبانی نیاز دارد همین حالا

به قول یکی از دوستان بوووووووووووووووم

فعلا خداحافظ تا 24 ساعت دیگه;(:D:D

تایم لند مقدس همیشگی

23:23:23:love:

مهدی

چرا اینقدر ساده ای

تایم مقدس برای جنوب شرق منظورشه

منتظر 5 تا واندرزن بالای رنک 10 تون هستیم

زیر 10 که گشتیم نبود نگرد نیست...

تایمی که مقدس باشه جز برای جنوب شرق نداریم

سلام مجدد خدمت همه عزیزان و دوستان

راند دوم واندرها هم زده شد

همر زیبای اکانت RoNiN

با تشکر از تیم فوق العاده RoNiN مهدی، سروش، حسین شادو که این سرور هم ترکوندن. منتظر سورپرایز های بعدی این تیم فوق العاده باشید

تخریب کامل واندر مرکزی جنوب غرب از سطح ۴۰

زمان عقب افتادگی : ۵۲ ساعت

همر زیبای اکانت StunninG

با تشکر از مهدی کلت عزیز که یک نفره خودش یه سایده

مهدی هم سورپرایز های دیگه ای واستون داره که در ادامه ارائه اش میده

تخریب کامل واندر خاکستری شمال غرب از سطح ۴۰

زمان عقب افتادگی : ۵۲ ساعت

همر زیبای اکانت CatChMe-TeaM

با تشکر از بانو شریل عزیز که بعد از رفتن پارسا تنهایی بازی کرد. حیف که نمیتونه متن فارسی ما رو بخونه با این حال بی نهایت ازش تشکر میکنم

تخریب کامل واندر مرکزی شمال شرق از سطح ۳۴

زمان عقب افتادگی : ۴۰ ساعت

تشکر از کل ساید منسجم جنوب شرق که اگر همکاری کل ساید نباشه ( اعم از دفسازها ، دفکوردها و پلنر ها ، لیدرها و تک تک پلیرها با هرنوع اکانتی) که اگر نباشن هیچ‌سایدی نمیتونه به این مراحل از بازی برسه

موفق باشید

پینوشت:

قال امام : واندرها سطح ۵۰ رو نباید ببینند

سلام ادریس جان

اون اشتباه محاسباتی رو بذار پای پست گذاشتن داخل بانک:)). واقعا الان خودم چک کردم نمیدونم چرا تاپ مدافعین رو جمع و تفریق زدم.

در مورد همرهایی که نوشتیم با رید ناتار

بهتر بود شما هم مثل من عجله نمیکردی

من جایی نگفتم کل اکانتم ریدش از ناتار هست. درسته؟!

گفتم همر دیفالت لردز و همر آیس از غارت ناتار ساخته شدن. اکانت آیس که کلا همر و سواره هاش از غارت ناتار بود که ثابت میشه با غارت ناتار هم همرهای خوبی میشه ساخت.اونم با تایم محدود.

ولی لردز مولتی هم داشته (به تعداد خیلی محدود) منکرش نیستیم.

اون غارت سنگینی که از اکانت ما میبینی هم نتیجه مرتاض و گندم منفی سنگینش هست.

اشتباه دومتون هم مقایسه غارت نژاد توتن و هان هست که واقعا قابل قیاس نیستن.

هان بخاطر سواره هاش دیرتر لیمیت میخوره و با سرعت بیشتر میتونه منطقه بزرگ تری رو پوشش بده. با زدن فیدر در مختصات مختلف هم میتونید از هم پوشانی غارتت با سایر فیدرهات جلوگیری کنی. نمونه اش اکانت Last Legend که کل غارتش از ناتاره و همرهایی که کشیده بود هم دیدین.

موفق باشی

سلام مجدد

LAST LORDS

همر دیفالت لست لردز هم دیوار شد بالاخره...چندین و چند بار هم آسیب دید ...همری که بسیار پربرکت بود و هرجا میزدیمش پلن موفق برمیگشت

I C E

همر دوم آیس هم دیوار شد ...

تبریک به تیم مدافع

مجموع 1.7 میلیون دفاعی هم کشته شد

همرهایی که با غارت ناتار ساخته شده بود

دیفالت لردز از یه جایی به بعد پذیرای 300ک دفاع ساید بود که اون نقطه از بازی یه مولتی برای گندم دفاع رو رید میداد فقط

از هم تیمی های عزیزم هم تشکر ویژه دارم

حسین ۲۰۰۰، میثم و رضای عزیز ، احسان و علی دراگون و سرباز جدیدمون سروش گل. بازی کنار شما همیشه افتخاره

پینوشت : ناصر عزیز دنبال خراب کردن من نباش... هر 4 ساید عزیزانی هستند که با من توی یه ساید بازی کردن و میدونن اخلاق و رفتار من چجوریه و منظورم از اون واژه چی بوده... از قدیم گفتن مرده و حرفش

نه من نه هیچکس به خودش اجازه نمیده واسه یه بازی ناموس شما یا هرکسی دیگه رو مورد خطاب قرار بده...پس دنبال بدترین واژه ممکن از حرف من اونم به عنوان آخرین تلاش نباش

موفق باشی