Posts by Mors

سلام رضا جان ما چند سرور پیش تو جنوب شرق بودیم با اکانت کاپیتان که بزرگترین همر ساید رو زدیم . سرور بعدیشم هم همینطور تو جنوب شرق بیگ همر مال ما بود ، سرور بعدشم تو جنوب غرب سنگین ترین همر ساید رو کشیدیم ولی متاسفانه به غیر از همین سرور پیش که جنوب غرب بودیم

سلام سیدجان

قصد بی احترامی نیست اگر ممکنه میتونی عکسی از بیگ همرتون توی اون سرورا بفرستی که ما لذت ببریم؟؟

چون بیگ همر جنوب شرق ادعای بزرگیه

حالا بیگ همر جنوب غرب (سرورای که ربلز نبوده و تیم ریتالین بوده منظورمه) ادعای عادیه و با ۳۰ ک گرز هم میشه سوپر همر بین همرای اونجا

و لطفا سرور رو هم اعلام کنید

سلام خوبی مهرشاد

الان تازه یک ساعته از حمایت دراومدن بچه ها انتظار داری روز اول راجب چی‌ بحث کنند ؟؟

بعد تازه خودتم الان داری کل کل‌ میکنی و چت‌ میکنی 😂😂

خوبه باز ایلیا یه چیز مینویسه چار کلام یاد میگیرید بعد جالبه همینم که میاد مینویسه یکی دونفر میان ایراد میگیرن

چشم , شما درست میگی

منتظر ارتباط گربه شرودینگر با تراوین هستم

از ادمین درخواست دارم محدودیت روزانه ۲ پست برای هر نفر بزاره که پستاشو مزه مزه کنه هرکس

پ ن 3 : اگه میخای مارو بشناسی به قبل سال 92 روجوع کنید : دی

پ ن 4 : ایشالا ک ادمین سرور که شیدم رسول هس عدالتو رعایت کنه

پ ن 5 : هر کی بگه ما کی هسیم یه پ ک 1600 تایی جایزه داره :)

هسیم یک کلمه با لهجه کرمانشاهیه

چون این کلمه نظر منو جلب کرد

یه سرچ تو فروم زدم ببینم کی از این کلمه استفاده کرده متوجه شدم دو نفر استفاده کردن

یکی اکانت لئو

یکی اکانت اشکان امرداد

اکر درست حدس زدم نصف جایزه رو بده

فکر کنم یکی این وسط گفت فحش بزارید!

خدایی همین بهترین روشه

ربطی هم به ادمین نداره راه دور زدن ایپی زیاده

خودتون باید بخواید، لاقل‌ اگرم نمیخواید صنعتی بازی‌ نکنین در حد معمولی ..

تاوقتی خود پلیرا یک دل نشن ادمین هر کاری هم بکنه باز فکرا جور‌دیگس

از خودمون شروع کنیم...

تخته جان این کتیبه احمق کوچک بود زمانی که واندرا اومده بودن. آفرین

در این سرور بازی نمیکنم

ولی به شخصه شاهدم حداقل ده یا پونزده روز قبل واندرها بود این قضیه

که البته اقا مازیار فرمودند که شارژاشو تا آخر سرور گرفته (با توجه به غارت و‌همرهای خوب و سنگینی که داشت غیر ممکن بود) که ما هم پیشنهاد دادیم برای تصدیق گفتارشون کتیبه ای روی اکانت نبرن که خوشبختانه بزرگوار چند بار جنگ رو روی اکانتشون بردن

و این ثابت میکنه شما توی اتحادهای شمال اکانت نفوذی دارین.

محسن

خودم شخصا سعادت آشنایی با شما رو ندارم اما به خوبی میشناسمتون

معرفی میکنم محسن جان خدای حاشیه وجنگ روانی که فقط با ساخت اکانت fun(یا توسط همدست ایشون) و برنامه ریزی و چند لینک الکی از همین اکانت دف ریزی کنه داخل مولتی های شمال شرق و تقصیر رو بنداز گردن بچه های اس ای

و با دف ریزی از پیش تعیین شده و حساب شده باعث کثیف ترین اتفاق ممکن در چند چند سرور گذشته بشه و خسارت ناجوانمردانه شدیدی به سوپرهمرهای اس ای بخوره

سرور اول آخر باید تموم شه هرچند نتیجه این سرور اهمیتی نداره سرورو شروع کنید ولی یکی دو روز سرور فریز باشه فقط بتونن اکانتا رو ببین که پلیرایی که میخوان بازی کنن ببینن و یادشون بیاد چی به چیه و پسوردا رو از پلیرایی که بازی نمیکنن بگیرن بعدشم میتونین راجب سرعت از بچه هایی که بازی میکنن نظرسنجی کنید.

شما که وایسادید تا الان بزارید ۱۷ این ماه سرورو ران کنید.

سلام خودتون میگید که ۱۶ موج

اتفاقا باید ممنون باشید که داشته ناتاراتون رو‌میزده که یه پاپ بالاتر دربیاد

اکه میخواست انبارا رو‌بزنه تک‌ اتک کافی بود

#سریعا_معذرت_خواهی_نکنیم

اس آی که انبار بزرگتون رو زد!!

راستی ما یه پست گذاشتیم یه بنده خدایی که فاز سامورایی داشت و حالا فاز لوده برداشته یکی از بچه ها رو مسخره کرده بود مام گفته بودیم شعور نداری و در کمال ناباوری مودریتور بعد از سه روز وقتی گذاشت دو سه صفحه بعدش پاک کرد پست رو و دلیل رو نوشت توهین !!!

حدس میزنم مودریتور جانب دارانه کار میکنه(دخالت در امور مودریتور هم خلافه؟)

در هر صورت ما یه سرچ زدیم راجب شعور داخل فروم و ۷ ۸ نفر از چهار ساید بهم گفتن شعور نداری و با لحن خیلی بدتر اما هیچ کدوم اخطاری نگرفتن

بچه ها نکنید دیگه اه

من این پست رو خیلی بهش اعتقاد دارم

لیدرها حتما از نقطه نظرات و‌تجربیات مملی استفاده کنید

ببین علیرضا

اولا خوب شد بحث فرامرز رو پیش کشیدی که خاله زنک بودن خودت رو برای بار هزارم ثابت کنی خوده فرامرز ، امید و حسین میدونن جریان از چه قراره نیازی به خاله زنک بازی مجدد شما نیست

عزیزم شما از اس ای نرفتی شما رو از اس ای به بیرون هدایت کردن

چرا؟؟

به خاطر همین خاله زنک بازیات که یکیشو همین الان اعتراف کردی

گلدمو بگیرم؟؟:D

چبه اونجره فازت ؟ .....

دیگه هم سعی میکنم بهت نپردازم

علیرضا جان دور بر ندار عزیزم

امید خوب یا بد زشت یا ناپسند به تو نمیرسه

نظری بخواد باشه پلیرهای اس ای میدن همونجور که امیر اشاره کرد اس ای ماله پلیراییه که‌ توشن

اونایی که پلیر اس این نمیرن ساید دیکه هارت و‌پورت کنن همونجا که بودی حرفتو میزدی

امثال امید یا حسین رو‌ تو نیاوردی تو اس ای که بخوای نظر بدی

قدیمیا و مرداش ثابتن امثال توئن که میان و میرن

دلخوری هم باشه ما یه خانواده ایم خانواده گوشت همو بخورن استخون همو دور نمیندازن

شما برو خاله زنک‌بازیتو در بیار و اسکرین چتا رو جا به جا کن

سریع سواستفاده نکنیم و از اب کل آلود ماهی بگیریم و بخوایم عقده های قدیمیو اینجا جبران کنیم

فک کنم خودت که داری همچین حرفی میزنی و همه رو فحش خور فرض کردی علاقه زیادی به فحش خوردن دوبل اون چیزی که میگی داری

بعد الان مثلا من باید بیام کسایی که این توهین تورو لایک کردن رو بگم هیچی ندونایه صد تا یه غاز؟؟؟؟

پ.ن : فرهاد متاسفم برات که لول خودتونو در حد این پایین اوردید.

پ.ن ۲: عه منم خودم لولم پایین اومد که😂