نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سلام به همه دوستان عزیزان فروم نشین

امیدوارم که این سرور ، سرور جذاب و دیدنی ای از کار در بیاد و کج اخلاقی و بی معرفتی ازش دور باشه با آرزوی رقابتی دلچست توام با رفاقتی ماندگار برای تمامی حاضران و ناظران بر سرور

تشکر می کنم از لقمان عزیز بابت وقتی که گذاشتند

همان طوری که همه دوستان یقینا بررسی کردند دوستان شمال شرق این سرور حضور پر رنگی دارند و یه جوری کفه ترازو لااقل در روز های ابتدایی به سمت این عزیزان سنگین تره

از طرف دیگه حضور آقا ناصر و یوسف عزیز و دیگران کمک به انسجام بیشتر ربع های غربی خواهند شد

اما در جنوب شرق خوشبختانه خیلی از پیر مرد ها رو تونستیم این سرور دور هم جمع کنیم ولی خوب اون چیزی که مشخص شاید از نظر کمیت یه مقدار نسبت به ساید های دیگه کم بیاره جنوب شرق اما از کیفیت نگم براتون :))))

امیدوارم که هر اتفاقی که قراره در روز های آتی بیفته باعث سرگرمی و لذت همه حاضران در بازی بشه و احترام متقابل بازیکنان ساید های مختلف به هم الگویی باشه برای کل کل هایی که قراره بعد از این سرور اتفاق بیفته

با ارزوی موفقیت برای جنوب شرق

ارادتمندیم فراوان

• سلام و عرض ادب

این سرور به علت کمبود وقت بصورت فان با تیم M A R S در خدمت ربع همیشگی(پیرمردهای دوست داشتنی) هستیم،ان شاالله سرور خوبی رو شاهد باشیم و اتفاقات سرور قبل تکرار نشه و جذابیت بازی تا روز آخر حفظ بشه

ظلم نیست؟

من چیو غارت کنم؟

نگران نباش دوست عزیز،شما نزدیک خاکستری هستی و به زودی ناتارهای زیادی اطرافت سبز میشه و یه بهشت خوب برات ساخته میشه

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام خدمت همه فروم نشینان گرامی

امیدوارم تو این روزهای سخت، همگی به دور از بیماری باشید.

بنده هم به صورت Fun و برای اولین بار در عمر تراوینی تو ربع جنوب غرب در خدمت عزیزان اتحاد X هستم. البته به شغل شریف دفسازی روی آوردم :دی

قصد تخریب و طعنه زدن به هیچ ربعی رو ندارم.... اما آیا ثبت نام و وجود این همه اکانت مصری، نوید مولتی بازی های سنگین رو نمیده؟ یعنی الان همه اینها پلیر دارن دیگه؟ امیدوار هستیم که جناب Admin راهکارهایی رو برای این موضوع در نظر گرفته باشه و الا با وجود غارت خودکار، همه اینها فقط به بدتر شدن کیفیت بازی دامن میزنه!

پی نوشت 1: خودمم مصری برداشتم ... الان نگید فلان است و بهمان است.

پی نوشت 2: این بحث کلا مزمن شده و هر سرور با کلی امید و با هدف رفع معتادی میایم اما این موارد تو ذوق آدم میزنه :(

پی نوشت 3: ممنون از دوستان جنوب شرق که دعوت کردن برم اون سمت اما دوستی ما در کنار رقابت پابرجاست.

د لست پی نوشت: یاد سامان از اکانت I M P E R I A L بخیر :)

رضا

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز غارت خودکار در سرور فعال شده است‌.

توضیحات مختصری راجب آن :

برای فعال‌سازی غارت خودکار ، در هرماه نیاز به 750 سکه دارید.

محدودیت ارسال هر ۱۵ دقیقه و در انتها ۳ ساعت می باشد‌.

با این مزیت میتوانید لیست های خود را بدون مشکل بزنید.

برای فعال ماندن غارت خودکار،چنانچه اکانت شما ۶ ساعت‌فعال‌ نباشد غیرفعال‌خواهد شد.

نکته : تمام مسئولیت غارت خودکار بر عهده ی بازیکنان می باشد.

با تشکر

• سلام به همگی

اول از همه با تشکر از دوستانی که به ما لطف داشتن و تماس گرفتن جهت حضور در سرور ولی خب بنده قصد حضور در سرور و ندارم وقتی اسپید باز کنی دیگه حوصله نرمال و نداری

دیروز چند نفری تماس گرفتن که شنیدیم داری بازی میکنی گفتم بیا اینجا اعلام کنم که بازی نمیکنم اگه میخواستم بازی کنم تک اکانت بدون مولتی نمیومدم آرمین هم تک اکانت اومده بدون حتی 1مولتی من فقط گه گاهی که آرمین کار داشته باشه نباشه میام رو اکانتش یه کمکی میکنم

در مورد حضور بکس شمال شرق اسپید در اینجا فقط تیم سامان اومدن و بقیه بچه ها دارن رییز آف کینگدوم بازی میکنن

یه نگاهی که من به ساید انداختم دیدم کلا 2تا تیم توو ne هستن آریانا نرمال و فونیکس (تیم سامان) در شمال شرقن که احتمال زیاد به مشکل میخورن چون کلا بازی کردن کنار سامان سخته من دوتا سرور کنار سامان بازی کردم و تا حدود زیادی سیستم و اخلاقش دستمه بچه خیلی خوب و با معرفتیه ولی توو بازی الویت اکانتشه بعد ساید و رفاقت اول سرور کپ های درصد بالارو میگیره واسه مولتی هاش موقع کتیبه ها هم یه سری داستان و در آخر هم سر واندر یه داستان دیگه

آریانا هم که با اون چیزی که من در نرمال ازشون دیدم مالی نیستن با اینکه زیر بال و پر امرداد بودن یه نوراله و 4تا رفیقشو نتونستن جمع کنن چه برسه به کارای دیگه پس کلی بگم آینده ای واسه شمال شرق نمیبینم در کل توو اسپیدترا صاحبخونه شمال شرق سامانه آریانا هم چاره ای نداره باهاش کنار بیاد

پیش بینی من از سرور از همین الان برد و به se تبریک میگم :d

در مورد مولتی بازی هم کل سرور دارین مولتی بازی میکنین حالا تعدادش کم و زیاده اونی که تعدادش بیشتره زحمت و هزینه اش بیشتره هر وقت تک اکانت بدون حتی یه دفساز اومدین میتونین بگین بدون مولتی بازی میکنین

ایشالا که سرور خوب و جذابی باشه واسه همگی موفق باشین

• سلام و خسته نباشید

به پیروی از حرف مجید جان. علی‌رغم نبودن تیم‌های اصلی اسپید توی این سرور و تنها بودنم، یه نیمچه اکانتی توی شمال شرق زدم تا کنار سربازی و کار بعدازظهری یه گوشه‌ای از ان‌ای برا ساید کاری بکنم اما طبق معمول به روز سوم نرسیده دیدم تمام کراپ‌های درصد بالای ساید توسط مولتی‌های یه سری گرفته شده و اکانت‌ من و امثال من که وقت کمی برای بازی داریم و بالطبع دیرتر میتونیم شرایط کراپ گرفتن رو مهیا کنیم بدون کراپ مونده.

ساید بدون کوچکترین مدیریت و همینطور دیمی داره میره جلو و بنده شخصا حذف و از ادامه سرور منصرف شدم.

موفق و خسته نباشید 🖤

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام علیکم.

هنوز برای قضاوت اینکه سرور چه وضعیتی داره زود هست. اما از جهت اینکه بدونید چطور هست اوضاع گفتم یک آمار نصفه ای بدم که در جریان باشید.

15 گندمی ها هم به شدت در حال گرفته شدن هست. یک 15 گندمی هم بنده فرستاده بودم که گرفته شد و مهاجرهاش در حال برگشت هستند.

قبلاً آمار تکست میدادم. این سری هم بد نیست برای اونایی که خودشون دوست دارند تحلیل کنن این آمار رو میزارم اینجا. در چهار بازه ی (جمعیت 0 تا 70 - 70تا 150 - 150 تا 220 - 220 به بالا) تفکیک شده تعداد اکانت بر حسب نژاد در هر ربع.

ne :

جمعیت بیشتر از 0 و کمتر یا مساوی 70

رومن : 17اکانت و 17 دهکده و جمعیت 268

توتن : 21اکانت و 21 دهکده و جمعیت 219

گول : 3اکانت و 3 دهکده و جمعیت 47

مصر : 82اکانت و 82 دهکده و جمعیت 1945

هون : 1اکانت و 1 دهکده و جمعیت 8

جمعیت بیشتر از 70 و کمتر یا مساوی 150

رومن : 6اکانت و 6 دهکده و جمعیت 777

توتن : 14اکانت و 15 دهکده و جمعیت 1600

گول : 2اکانت و 2 دهکده و جمعیت 266

مصر : 75اکانت و 75 دهکده و جمعیت 7542

هون : 4اکانت و 4 دهکده و جمعیت 431

جمعیت بیشتر از 150 و کمتر یا مساوی 220

رومن : 7اکانت و 8 دهکده و جمعیت 1290

توتن : 15اکانت و 15 دهکده و جمعیت 2940

گول : 8اکانت و 9 دهکده و جمعیت 1514

مصر : 52اکانت و 53 دهکده و جمعیت 9959

هون : 5اکانت و 7 دهکده و جمعیت 927

جمعیت بیشتر از 220

رومن : 4اکانت و 7 دهکده و جمعیت 1139

توتن : 6اکانت و 8 دهکده و جمعیت 1636

گول : 3اکانت و 4 دهکده و جمعیت 745

مصر : 34اکانت و 51 دهکده و جمعیت 8157

هون : 1اکانت و 1 دهکده و جمعیت 282

مجموع: 360 اکانت و 389 دهکده و جمعیت 41692

=========================

se :

رومن : 5اکانت و 5 دهکده و جمعیت 77

توتن : 3اکانت و 3 دهکده و جمعیت 91

گول : 4اکانت و 4 دهکده و جمعیت 83

مصر : 29اکانت و 29 دهکده و جمعیت 622

هون : 6اکانت و 6 دهکده و جمعیت 123

رومن : 16اکانت و 16 دهکده و جمعیت 1703

توتن : 7اکانت و 7 دهکده و جمعیت 778

گول : 2اکانت و 2 دهکده و جمعیت 253

مصر : 26اکانت و 26 دهکده و جمعیت 3161

هون : 7اکانت و 7 دهکده و جمعیت 891

رومن : 9اکانت و 10 دهکده و جمعیت 1593

توتن : 4اکانت و 4 دهکده و جمعیت 704

گول : 4اکانت و 5 دهکده و جمعیت 730

مصر : 21اکانت و 22 دهکده و جمعیت 3985

هون : 6اکانت و 7 دهکده و جمعیت 1069

جمعیت بیشتر از 220

رومن : 2اکانت و 4 دهکده و جمعیت 569

توتن : 1اکانت و 1 دهکده و جمعیت 228

گول : 3اکانت و 5 دهکده و جمعیت 801

مصر : 12اکانت و 18 دهکده و جمعیت 3053

هون : 6اکانت و 10 دهکده و جمعیت 1750

مجموع: 173 اکانت و 191 دهکده و جمعیت 22264

nw :

رومن : 5اکانت و 5 دهکده و جمعیت 152

توتن : 3اکانت و 3 دهکده و جمعیت 94

گول : 8اکانت و 8 دهکده و جمعیت 71

مصر : 10اکانت و 10 دهکده و جمعیت 144

هون : 2اکانت و 2 دهکده و جمعیت 56

رومن : 5اکانت و 5 دهکده و جمعیت 634

توتن : 8اکانت و 8 دهکده و جمعیت 962

گول : 2اکانت و 2 دهکده و جمعیت 245

مصر : 14اکانت و 14 دهکده و جمعیت 1634

هون : 6اکانت و 6 دهکده و جمعیت 679

رومن : 2اکانت و 2 دهکده و جمعیت 369

توتن : 4اکانت و 4 دهکده و جمعیت 738

گول : 3اکانت و 3 دهکده و جمعیت 586

مصر : 18اکانت و 19 دهکده و جمعیت 3272

هون : 2اکانت و 2 دهکده و جمعیت 357

جمعیت بیشتر از 220

رومن : 1اکانت و 1 دهکده و جمعیت 237

توتن : 0اکانت و 0 دهکده و جمعیت 0

گول : 2اکانت و 4 دهکده و جمعیت 563

مصر : 5اکانت و 10 دهکده و جمعیت 1296

هون : 1اکانت و 2 دهکده و جمعیت 284

مجموع: 101 اکانت و 110 دهکده و جمعیت 12373

sw :

رومن : 16اکانت و 16 دهکده و جمعیت 313

توتن : 21اکانت و 21 دهکده و جمعیت 313

گول : 12اکانت و 12 دهکده و جمعیت 122

مصر : 63اکانت و 63 دهکده و جمعیت 905

هون : 19اکانت و 19 دهکده و جمعیت 181

رومن : 4اکانت و 4 دهکده و جمعیت 474

توتن : 5اکانت و 5 دهکده و جمعیت 590

گول : 3اکانت و 3 دهکده و جمعیت 332

مصر : 29اکانت و 29 دهکده و جمعیت 3435

هون : 2اکانت و 2 دهکده و جمعیت 259

رومن : 11اکانت و 11 دهکده و جمعیت 1928

توتن : 7اکانت و 7 دهکده و جمعیت 1197

گول : 1اکانت و 1 دهکده و جمعیت 155

مصر : 19اکانت و 22 دهکده و جمعیت 3472

هون : 4اکانت و 5 دهکده و جمعیت 711

جمعیت بیشتر از 220

رومن : 3اکانت و 3 دهکده و جمعیت 707

توتن : 4اکانت و 5 دهکده و جمعیت 981

گول : 0اکانت و 0 دهکده و جمعیت 0

مصر : 3اکانت و 3 دهکده و جمعیت 687

هون : 1اکانت و 1 دهکده و جمعیت 224

مجموع: 227 اکانت و 232 دهکده و جمعیت 16986

از روی این دیتا این نمودار رو میشه کشید. از روی همین نمودار پیداست که جنوب غرب اکانت هایی به مجموعه اش داره اضافه میشه.

توزیع تعدادی اکانت هم نمودارش اینه و همچنان شمال شرق پیشتاز. ولی بقیه دارند سعی میکنن خودشون رو برسونن. گرچه اینها فعلاً عددهایی است که ممکن هست ما رو به اشتباه بندازه. باید یک کمی بگذره و ببینیم تعداد اکانت هایی که به دهکده لااقل 4 میرسن چندتا خواهد بود.

از جهت سهم نژادی در هر ربع هم بد عجیب این مصری ها مورد توجه هستن. شمال شرق که دیگه فقط مصری میسازه و اضافه میکنه به بازی.

نمودار توزیع تعداد اکانت در هر ربع به تفکیک نژاد هم تقدیم میشه.

ان شاء الله اکانت خودم دهکده دومش رو بزنه یک نقشه از دهکده های دوم بازی خدمتتون ارائه خواهد شد. ولی برای خالی نبودن عریضه فعلاً یک آمار متنی از تعداد چیزهایی که گرفته شده خدمتتون ارائه میدم تا بعدا.

ne :

15c :

150%: رومی ها : 2 , توتن ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 6 , هون ها : 1

125%: رومی ها : 1 , مصریان : 6

100%: مصریان : 4

75%: مصریان : 1

مجموع:23

['a6kbo3', 'Sajad3448', 'NoOBe KaBiR', 'Lord Seyed', 'Diazepam', 'tondar', 'ShaZde KoCholo', 'Audi', 'Up Again', 'MasterPiece', 'Captain Hook', 'LeGend', 'lk6', 'S.M.S', 'FIFA', 'CAPITAN', 'HEXA', 'DELTA', 'AHVAZ', 'KNIGHT', 'TABAR', 'Nemesis', 'Ayyar']

---------------------------------

9c :

150%: رومی ها : 1 , توتن ها : 2

125%: مصریان : 1 , هون ها : 1

مجموع:5

['Voyeur', 'Big', 'GRANTURISMO', 'acallar', 'LeGenDary']

none crop :

['lvlilad']

=============================================

se :

15c :

150%: رومی ها : 1 , مصریان : 4 , هون ها : 1

125%: رومی ها : 1 , مصریان : 2

100%: گول ها : 2 , مصریان : 1 , هون ها : 4

مجموع:16

['ExCaLiBuR', 'MenTaL', 'A V E N G E R S', 'Sarlashkar', '200t', 'Cute', 'ShadowPlayer', 'The Prophet', 'BellA CiAO', 'D4ragon1', 'Xerxes', 'ShelBies', 'Youdontknowme', 'Xyster', 'Killing Joke', 'M A R S']

9c :

100%: رومی ها : 1

مجموع:1

['saeid_s']

none crop :

['No.1']

nw :

15c :

150%: گول ها : 1 , مصریان : 6 , هون ها : 1

100%: گول ها : 1

مجموع:9

['Wait', 'Rampart', 'chen', 'INSOMANIAS', 'gogoli', 'Mike Shinoda', 'sang', 'Camper', 'nene']

9c :

مجموع:0

[]

none crop :

[]

sw :

15c :

150%: مصریان : 3

125%: توتن ها : 1

100%: هون ها : 1

مجموع:5

['laghooncher', 'SHAHGOOSH', 'SW Guard', 'N.W.A', 'LORD S']

9c :

مجموع:0

[]

none crop :

[]

فایل اسکن سرور هم برای ساعت 15:28 امروز هست. اون هم به پیوست قرار داده میشه تا اگر کسی خواست دیتای دیگه ای ازش در بیاره استفاده کنه.

در ضمن این آمار دهکده های دوم بر اساس مختصات ده دومشون هست. هست کسی که از یک ربع رفته یک ربع دیگه! اینها رو دیگه خودتون زحمتش رو بکشید. در ضمن اون اکانت هایی که اسمشون با حروف بزرگ هست توی شمال شرق بدجوری توی چشم هستن.

شاد و سلامت و پیروز باشید.

ارادت در جریان است<3

لقمان

• انقدر nw خالیه.که از ne امدن اونجا 15 کروپ گرفتن

دوستان 15 کروپ خواستین رودرواسی نکنید.بیاین بگیرید

سلام داداش

اصلا نگران نباش

منم طی حرکتی تلافی جویانه از شمال غرب رفتم شمال شرق 15 کراپ گرفتم تا بفهمن دنیا دست کیه😅

#به_حقوق_یک_شمالغربی_احترام_بگذاریم

#جلوی_خانه_همسایه_پارک_نکنیم

• از اونجایی ک هنوز صحبتی بین دو تا ساید نشده ب نظر من نه کار بچه های ما غلط بوده و نه کار شخص شما

۱۰۰٪ در اینده نزدیک و بعد از جا افتادن سرور طی یک جلسه با هر۳ ساید راجب خیلی چیزهی باید ب توافق برسیم از جمله تاسیس دهکده

• سلام خدمت دوستان خوب ما قرار بود كه حذف كنيم و بريم همچنان ٢ دل هستم برا موندن يا نموندن از طرفي اوايل بازي خوبه مولتي و اينا بالا نيومده ، اما ٤-٥ روز ديگه مولتى بازا رو ميان با اين كپ هاى مصرى😅البته ما خودمون از پايه گذاراى مولتى بازي تو سروراي مختلف بوديم اما ديگه الان نه حسش هست نه تايمش نه انرژى جوونى خلاصه كه فعلا هستيم در خدمتتون تا ببينيم چى ميشه.

خوب تحليل من از سرور..

--------------------------------------

مى رم مستقيم سراغ سايدا و با سايد محبوبم جنوب شرق شروع ميكنم چيزي كه برام جالب بود كلا چيدمان گرفتن كپ هاى جنوب شرق بود و نكته ى جالب ديگه اي كه ديدم تعداد بسيار زياد اكانت هون كه بوى خون مياد تو این سایده😅البته با توجه به مختصاتشون كه جنگى هست هون رو كلا من نميپسندم تا وقتي كه قهوه ميزنن گرزيا اينه كه باخت دادن هون برداشتن تازه ريكاورى همر توتن سريع ترو راحت تره!😅و نكته اينه اكثر سايد و اكانتاي خوبشون سبك جنگي چيده شده حالا نكته اى كه جالبه اينه كه اين همه اكانت خوب تو يه منطقه ٥٠-٥٠ خونه اي بخوان غارت كنن به مشكل مى خورن!!!

بنابراين مولتيشون هم برقراره!😅الكى اداى حال بدارو در نيارين:دی و به نظرم اين سايد سايد مورده علاقه منه از نظر سبک چیدمان البته اگه يه پلنر درست درمون توش پيدا شه و فرت فرت بزنه كه عادمش! كم پيدا ميشه😅 فشردگى عجيب غريبي تو ناحيه ١٠٠-١٠٠ شون هست كلي هم اكانت مصر يعنى خوراكه اينن بزنن از اون ور سريع پلنشون اجرا ميشه از طرفي هم روشون اتك باشه سريع دف ميرسه ، به جز اين مورد

نسبت به بقيه سايدها بيشتر باهم بازي كردند و هماهنگ ترن خلاصه كه اين سايد به نظرم از همه قوى تره با اينكه شايد اكانت درون سايدش از شمال شرق كمتر باشه..

Screenshot_2021-02-23_Travian_tx22.png

==============================

بريم سراغ شمال شرق اين سايد از

دو تيم تشكيل شده كه خودش در وحله اول باگه كاره همين كه بتونن ١٥ كراپ درست و دقيق و برنامه ريزي شده پخش كنن و تا دعوايي بينشون نشه خيلي مهمه..

و تعداد بالاي اكانت ثبت نامي در اين سايد هست که همه زومن روش و فکر میکنن به تعداده ! اكانت هايي كه رو جمعيت پاين ٨-٦٠/٧٠ ول شدن و وضعشون خوابه ولي خوب همينا باعث شده تعداد اكانتا خيلي به نظر بياد به نظرم به مرور زمان اين موضوع کم میشه و مولتياي جنوب شرق و شمال شرق در يه حد بالا ميان خوب از بدياي اين سايد به جز اينكه تيم يكپارچه نيست عدم شناخت ٢ تيم در اون خيلي كارو سخت ميكنه و عدم اعتماد به طرف بگي مثلا جانشين كن كلي چيز ميگه يا مثلا همر بخواي رمز نميدن و ... كه بايد ليدراي سايدشون به فكر باشن😅مگه نه وضع خرابه البته الان ديدم يكي شدن اتحادارو قيمه هارو ريختن تو ماستا ولي اين از نظر من فقط شكل كار حفظ شده بايد تو آينده ديد چه ميكنن..

Screenshot_2021-02-23_Travian_tx23.png

========================

خوب بريم شمال غرب اقا به نظرم كه برنامه بچيينين كل سايد دف بكشه ٤-٥ تا واندر زن كلا بيخيال جنگي بازي كردن شيد با اين روشي

كه گفتم شايد يهو فرجي شد لحظه اخري دفتون و اون چندتا دونه همر نجات داد سايدتون اگه شما اين كارو كنين و كل سايد دف بكشه و چندتا فقط واندر زن خوب بكشين هم ميتونين كتيبه هاي مورد نيازتونو جمع كنيد برا اون چندتا همر هم كسي قطعا به اون چندتا همر اتك نميده وقتي همه دف ساز باشين و چون میدونن دیواره قطعا نمیزنن اگه خفت نشين! اخر سرور ميتونين يه حرفي برا زدن داشته باشيد در غير اين صورتي كه گفتم سايدتون دوام نمياره😅اين مشاوره هاي من پوليه ها برين حالشو ببرين خلاصه كه من طرفدارتونم كلا ضعيف باشيو ببري بيشتر حال ميده..جای مشاوره هامم گلدشو بدین..

Screenshot_2021-02-23_Travian_tx25.png

====================

بريم سراغه x بازا جنوب غرب

به نظرم جنوب غربم اگه شرقيارو بندازه جون هم دفشو و واندر زنشو بكشه يه حرفي برا زدن داره اما جنگي و نيستم همشون ديوار ميشن با توجه به نبود پلنر درست حسابي تو سايدشون پلنشونو و سياستشونو به اين سمت باشه كه هركي قوي تره بريم پيشش ميشن مستعمرهارن سايد و اخر داشتان سرشون كلاه ميره باز دمشون گرم توتن بازشون خوبه به نسبت جنوب شرق

شناخت كافي رو بازيشونو سبكشون ندارم اما به نظرم وضعيت خوبي نداشته باشن از نظر واندر زن. خستن!

Screenshot_2021-02-23_Travian_tx24.png

--------------

خوب دوستان اينا نظر شخصي من بود به عنوان سايد پنجم😅كه بيشتر نگاه ميكنم ولي واقعا اگه مديريت محترم مولتي بازيو كلا جمع كنن قشنگ ميشه بازي من سروری بوده ۱۰۰ تا مولتی هم داشتم ولی اینکه بیوفتی جون نقشه بیشتر حال میده...همين جوري كه من دارم ريد ميزنم راستي ٢ تا نكته راجب ريد زدن وقتي يه آبادي خالي ميكنين ولش نكنين اگه تا ٢ ساعت روش اتك نباشه پر ميشه اگه باشه ميشه ماله خودتون نكته بعد براي غارتتون رنج كم انتخاب كنين يعني مثلا ٥-٥ ١٠-١٠ نرين ٣٠-٤٠ خونه بزنين اول بازي شما اگه ده هاي اطرافتون اتكش زياد باشه كسي نميتنه منابعي بزنه زير اون همه اتك شما رو اون ده

اينم اكانت ماست البته كاملا فان و بدون مولتي قراره بالا بياد اونم نه زياد تا هر وقت يه كم حال كنيم و بريم به زندگيمون برسيم خلاصه كه اميدوارم سرور خوبي باشه براتون راستي رو لول آپ كردن هيروتون دقت كنين پوماد بخرين با هيرو آبادي بزنين و ماله خود كنين فعلا تحليل اکانتای خوب هر ساید رو فردا ميزارم

Screenshot_2021-02-23_Travian_tx21.png

Screenshot_2021-02-23_Travian_tx2.jpg

Screenshot_2021-02-23_Travian_tx2.png

• خلاصه: درسته من وقت کمی برای بازی دارم ولی چون نتونستم ۱۵ کراپی خوبی بگیرم پس مدیریت ساید ضعیفه!!

با تشکر

پ.ن: با تجربه ای که مدیریت اسپیدترا طی چند سرور قبل کسب کرده و با سعه صدر بیشتر پلیرها، امیدوارم این سرور شاهد حواشی و اتفاقات ناخوشایند سرورهای قبلی و متعاقبش حذف های گروهی و دسته جمعی نباشیم تا یک تجربه مهیج رو در کنار هم رقم بزنیم.

• با سلام خدمت تمام دوستان

یه تشکر ویژه از آرمین عزیز که مثل همیشه تحلیل های زیبای خودش رو گذاشت .

این سرور گفتم بیام تو ساید خلوت و فقط الکی دور هم خوش باشیم و کاری هم به کار کسی نداشته باشم . ولی انگار دوستان شمال شرقی فکر میکنن که اینور حیاط خلوته و اگه دلشون بخواد میتونن بیان اینجا ده بزنن .

عیب نداره بیاین ده بزنین ساید مال خودتونه :دی

ولی همونطور که میدونین من کلا بدون مولتی بازی میکنم پس با این روش مواظب مولتی های تو سایدتون باشین و از الان بدونین یک ساعت خواب مساوی با پریدن منابع مولتی هاتون .

پس یا نخوابیدن رو انتخاب کنین یا سبکتون رو عوض کنین .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلامتی بزرگترین هدیه، قناعت بزرگترین ثروت، و وفاداری بهترین رابطه است.

سلام عرض ادب خدمت همه دوستان

انگاری رعایت نکنی نوبتت میرسه جدی نگرفتن کرونا مارو هم کشوند به بیمارستان و.....

تشکر میکنم از همه دوستان عزیزم که پیگیر بودن از رفیق تا رقیب پیام ها تماس هاتون که خوب همه بدونه پاسخ مونده بود دیدیم شرمنده همتون شدم براتون آرزو سلامتی میکنم

سرور نرمال که تموم شد تشکر از بچه های که کنارشون بودیم مارس. تک شاخ. رویال اس گارد.لطیف

اگه خدا قسمت کنه یکی دوستان گلم رخصت بده کنار دوستان گلم در جنوب شرق باشیم ;);)

یه کار نیمه کاره از سرور قبل موند انشالله زنده باشیم توفیق نصیبش بشه تمومش کنیم {اره با خودتم }:D:D:D:D

بازم ممنونم از تک تک دوستان عزیزم که لطف داشتن

ارادتمند

آرش; Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

مرسی از تحلیلت ، کلا از پست هایی که تحلیل داره خوشم میاد ولو به غلط :دی

فقط یه مورد برام سواله که امیدوارم اینجا بتونم جوابشو پیدا کنم

اکانتت با این تعداد حمله ، غارت بیشتری از بقیه داره ، با توجه به اینکه مولتی نساختی من سه تا نتیجه میتونم بگیرم :
    1 ) دوستانم در شمال شرق اعتقادی به غارت از واحه و ناتار ندارن و تمام ناتار ها و واحه ها تقدیم کردن به استادشون
    2 ) دوستانم در شمال شرق مولتی های خودشونو تقدیم استادشون کردن تا حق شاگرد استادی ادا بشه
    3 ) ناتار های شمال شرق شیرده تر از سایر نقاط هستند

کوچیک همه یوسف

• با سلام،

ما در این سرور و سایت نیستیم و نخواهیم بود!

فقط گاهی سر میزنم به فروم مثل سرورهای قبلی...

فقط چند نکته به دوستان حاضر در جنوب غرب لازم بود بگم

۱. وقتی لیدری انتخاب می کنید، هر روز نیاین بکشین زیر میز که ال و بل شده و من فلانی رو قبول ندارم :||

۲. کراپرها رو به دوست موستاتون ندین وقتی هنوز اصول اولیه کراپ آپ کردنو بلد نیستن و تا میدگیم هم دووم نمیارن

۳. با ساختمون اصلی نمیشه منابعو تخریب کرد! تلاش نکنید!

۴. طبق تایم لانچ، هر تروپی زودتر لانچ بشه زودتر لند میشه در سیم سکند!

۵. اون سرور رو به مثابه دوره آموزشی برای بعضیاتون به حساب بیارید، چون به جز ۳ نفرتون بقیه توی اصول اولیه بازی هم لنگ میزدین! به جز یوسف و پرهام و علی توی دفکوردی، بقیه سخت نیاز به آموزش دارین!

۶. امیدوارم با نبود ما جنوب غرب قوی تر باشه!

خب اون سرور هم ۵ نفر اولی که ده دوم زدن تایگرز بودن، واحه اولم همینا گرفتن، همرا و دف ها هم دست تایگرز و کلاهبرداران بود بالای ۹۰ درصدش! ای طبل های توپر بنوازید :)))

۷. یوسف حسابش جداست...

۸. علی برکه اله

• سلام عرض ادب خدمت شما دوست عزیز

با تمامی حرفاتون مشکل دارم اما به شخصه با دیدگاه و عقاید و حرف های دیگران کنار میام و گوش میکنم..

اما عزیز دلم شما چرا برای تخریب چند نفر کل ساید رو زیر سوال میبری یا چرا ترو خشک رو باهم میسوزونی

اینجا مگه سیاست انگلیسی تفرقه بنداز حکومت کن(یا حالا یار جمع کن)داریم که حساب کسی رو از یع ساید جدا میکنی

بشخصه یوسف رو همیشه فعال و دلسوز جنوب غرب دیدم و بنظرم خیلی براش خوشایند نباشه که حسابش از ساید محبوبش جدا بشه!

درضمن اول مشکلات خودت رو بیان کن بعد به مشکلات ساید جنوب غرب بپرداز

حالا اگه بخوای در جواب بگی چرا به خودت گرفتی من پیش دستی میکنم و میگم من به کل ساید جنوب غرب گرفتم و نمیزارم کسی بخاطر اهداف شخصی خودش

زحمت این بچه های پر تلاش رو بریزه تو....

باتشکر