Posts by Mike Shinoda

سلام خدمت بازیکنان و خوانندگان عزیز

نیمه شب شما بخیر

خسته نباشید به همه بازیکنان

ماشالا آتیش سرور بالا گرفته

فقط این بین خواستم دو نکته جالب که به ذهنم رسید رو بپرسم از دوستان شمال شرقی

بخش اول: همر ((جنگی)) اکانت کلاب

بعد از پلن زیبایی که بچه های جنوب شرق رفتن و دو تا نان کپ پروندن ادعایی از بچه های شمال شرق شد که اون همر جنگی بوده و حتی عکسی منتصب به اون همرو داخل فروم گذاشتن و من فقط خواستم سه تا نکته خدمتشون عرض کنم.

نکته اول: نکته اول قسمت خنده‌ دار ماجرا هست که فکر کنم از نظر اکثر دوستان پنهان مونده بود این قضیه و اون گافی هست که تو همون عکس کذایی و در مورد اسم دهکده به چشم من خورد.

همونجور که تو عکس اول مشاهده میکنید در اسم دهکده، کلمه club در سمت ((راست)) و شماره دهکده سمت ((چپ)) قرار داره.

حالا یه نگاه میندازیم به پروفایل اکانت کلاب و می‌بینیم در اسم دهکده هاش کاملاً برعکس اسکرین شات کذایی هست.

بنده حتی گفتم شاید اشتباهی شده باشه و خودمم یکبار با موبایل و یکبار روی کامپیوتر با مرورگر های مختلف امتحان کردم رو اکانت مایک ولی بازم همون شد نتیجه.

البته بازم یک درصد احتمال در نظر میگیریم که فونت توی نمایشگر اون دوستمون اینجوری بوده در صورتی فونت متعلق به دیتابیس سایته و قاعدتا برای همه device ها یکسان هست.

نکته دوم: چیزی که تو عکس دوستان مشهود بود عدم بالانس شدید اون همر بود (116 تا گرز و 15 تا شوالیه؟)

دوستان دیگه خودشون تجربه دارن معمولا همر ها به این چند دلیل غیربالانس میشن: کمبود منابع برای استارت همزمان اصطبل و سربازخونه/خفت شدن/استفاده از سواره ها برای خفت یا کلین کردن واندر و کتیبه

خب دوستان میدونن که کمبود منابع واسه اکانت کلاب یک شوخی مسخره هست.

گزارش خفتی هم ندیدیم ازین اکانت تو طول سرور.

با توجه به اینکه سرعت شوالیه توتن 9 و گرزی 7 هست هم خیلی بعیده شوالیه رو تنهایی و بخاطر 2 تا سرعت بیشتر جایی لانچ کرده باشن.

نکته سوم: بنده وقتی چک میکردم گزارش هارو با توجه به همرای مصرف شده دفی که روی همر به ادعای دوستان ((جنگی)) کلاب خوابیده بوده حدود 700 کی بوده.

و جالب اینجاست دفی که روی ((واندرزن)) اکانت guns بوده کمتر از 500کی بوده....

دیگه قضاوت با خود دوستان

و اما بخش دوم:

بنده ادعایی رو تو فروم خوندم که هر دو دهکده ای که پریده بودن تبدیل به کپ شده بودن.

حالا سوالی که خیلی ذهن منو درگیر کرده اونم دوباره در مورد اکانت کلاب...

اگه دقت کنید 4-5 تا همر اکانت کلاب روی مپ تقریبا به هم چسبیده ان و اونجوری که من رفتم از رو اکانت چک کردم رو همه شونم فیک گذاشته بودن دوستان.

سوال اینجاست وقتی شما با میدون تمرین بخوای ازون فاصله‌ روی هر 4 دهکده همر کلاب لانچ کنی فاصله اولین لانچ تا آخرین لانچ چیزی حدود 5 دقیقه میشه و شاید حتی کمتر.

حالا اینکه اسکاتی که شمال شرق کشیده دقیقا تو همین 5 دقیقه خورده باشه امکانش یک در هزاره

بنابراین اگه همونجور که ایرج جان فرمودن لانچا حرفه ای بوده باشه دوست دارم بدونم دوستان چجوری از بین اون 4 دهکده دست گذاشتن دقیقا روی بی اهمیت ترین دهکده به گفته خودشون و اونو کپ کردن با یقین کامل؟

شایدم پلنر اشتباه محرضی کرده که بازم اگه در جریان بذارید ممنون میشیم

دم همگی گرم

در معیت عزیزانتون خوش باشید.

سلام و نمیه شب بخیر

نصفه شبا میایم یه سری میزنیم به عنوان یک دنبال کننده بی آزارِ بی طرف می‌بینیم دوباره بساط اون حرفای تکراری و نخ نما پهنه

خداروشکر شمال شرق هم از اکانت جاسوسش رونمایی کرد و که ایشالا دیگه فضای فروم از ننه من غریبم بازی و سیاه بازی به سمت حرفای منطقی بره ایشالا چون خوانندگان دیگه به نظرم خسته شدن ازین داستان ها

و اما

بعله قطعا درسته

اونوقت سلطان یه سوالی برام پیش اومد🤔

شمال غرب که نه تو سایدتون جاسوس داشت نه اکانت ساخته بود.

پس طبق این منطقی که آوردید به چه دلیل اکانت خوشگل پسر رو داخل سایدشون خریدید و باهاش کتیبه زدید؟

تایم مرتاض کوچیکی هم که ازشون زدید هم مؤيد اینه که امکان نداشته کاتا حتی از نزدیک ترین نقطه توی سایدتون روی اون کتیبه لانچ شده باشه.

در مورد اکانت ادمین باید بگم که بازیکن اون اکانت با بازی اشنایی کافی نداره و از سرور قبلی میشناسمش و ب اکانتش کمک میکردم

تقریبا بعد از کتیبه ها بود ک بمن نامه داد ک من محمد هستم برا این که مطمن بشم خواستم واتساپ مسیج بده و داد و گفتم پسورد اکانتت رو بده و اون بنده خدا بارها از من پرسید ک وقتی من اصلا همر ندارم و تو یک ساید دیگم پس اکانتم ب چه دردتون میخوره و جالبه که حتی وقتی توضیح هم میدادم باز متوجه نمیشد هدف چیه😂

چه داستان آموزنده و سرگرم کننده ای

یکم روش کار کنی سهیل ایشالا میتونی بفرستی برای مجله فکاهی

طرف بعد 50 روز تازه یادش افتاده شما هم هستی و اومده ازت سوال پرسیده؟!

چقدر داستان منطقی ايه من یکی که کاملاً با عقلم جور در میاد👌 یک درصد هم شک نکردم.

فقط من متوجه نشدم این داستانا رو گفتی که مثلا خودتو تبرعه کنی؟

چون الان اعتراف کردی از یک بازیکن تازه کار که از همه جا بی خبر بوده سو استفاده کردی برای استفاده از اکانتش تو پلنتون😂

بازم ما هرکاری کردیم حاصل زحمت خودمون بود حداقل

پست مایک شینودا رو خوندم و همین جا یک حرفی هم با اون دارم

اگه هنوزم اسمت صادقه😂😂

باید بگم از بازی باهات لذت بردم و درسته کارت اصلا اخلاقی نبود ولی با اینحال دوست دارم تو یک سرور دیگه کنارمون بازی کنی ولی قطعا نه ب عنوان جاسوس😂😂

برات ارزوی موفقیت میکنم

من وقتی انقدر صادقانه خودم بهتون اعتراف کرده بودم نفوذی ام واسه چی باید در مورد اسمم دروغ بگم؟

در مورد اون قسمت اخلاقی که ولمون تورو حضرت عباس خودت اینکاره بودی شیطون و بهمون نمیگفتی

در مورد جمله بعدی هم که چرا که نه

کلا قضیه واسه من که تفریح و فانه

شمایید که جدی گرفتید

کلامی با بچه های جنوب غرب🌹:

دوستان بابت اتفاقاتی که تو سایدتون افتاده متاسفم ولی لطفا بدون مدرک به افراد اتهام نزنید چون آبروی دیگران بازیچه نیست.

سرور قبلم همین اتفاق تو سایدتون افتاد به زمین و زمان تهمت زدید و آخرش معلوم شد از داخل سایدتون منشا گرفته و ناصر کلاهبردار به نمایندگی از سایدتون مجبور شد بیاد عذرخواهي کنه از همه

پ.ن: یکی از دوستان نگران تایم و هزینه اکانت مایک بود.

بنده تنهایی با یه گوشی بازی میکردم روزانه میانگین 3 ساعت تایم بیشتر نمیبرد که مثل بقیه از بازی لذت میبردم و خستگی در میکردم.

کل گلدی هم که خرج اکانت شد حدود 6کی بود که خوراک یک روز یه اکانتی مثل club و مولتی هاشه.

گفتم بهت بگم از نگرانی در بیای

شب خوش❤️

ارادت متقابله یوسف جان

در جایگاهی نیستم به شما ایرادی وارد کنم یوسف جان اگرم پستم رو خوندی از لطفته

همینکه خودتو خادم ساید میدونی از تواضعته

من هم عرض کردم خدمتت حق با شماست که دلزده بشید

اما اگر کمی انسان شناسی کنید، یک برادر ممکنه یه سیلی به شما بزنه از روی دلسوزی و یک کلاهبردار ممکنه از شما تعریف و تمجید کنه به قصد تلکه کردن. شما سیلی رو ترجیح میدی یا تعریف و تمجید شنیدن؟

شما خودتم اذعان داری تیمت جوون و کم تجربه هست و خب در این سطح از رقابت توقعاتی وجود داره خصوصا بین دو سایدی که متا کردن

حالا اینکه برادرت به شما یک تشری میزنه که خوب شایدم لفظش خوب نبوده نباید اونو با کسی که قطعا اومده در ظاهر بهتون بها داده ولی نیت پنهانی پشت این کار بوده ترجیح بدی

من میشناسم بچه های جنوب شرقو

خیلی گاها تند حرف میزنن ولی چیزی تو دلشون نیست.

یک سرور کامل کنار هم بازی کردیم کلی سرمون نق زدن و بگو مگو کردیم اما تو سخت ترین شرایط تنهامون نذاشتن.

ولی شما قطعا صلاح کارو بهتر میدونی

یا علی

جواب شما واضح و شفاف دو پست قبل داده شده هیچ حرفی رو تکرار نمیکنم.

بقیه حرفاتو فاکتور میگیرم چون مثل نود درصد اوقات نوار خالی داری پر میکنی.

جواب من یک منفی مثبت بود که یک ساعته داری طفره میری شما.

شما چطور توهین رو تقبیح میکنی در صورتی که داری توجیه ا‌ش میکنی الان؟

دیگه تقریبا به همه عیان شد شما واقعا کی و چی هستی نیاز به ادامه نیست.

بعد سربازی برمیگردم ببینم انقدر بزرگ شدی که مثل یک فرد بالغ وقتی به اشتباهت پی میبری عذرخواهی کنی همونجور که من عذرخواهی کردم و شما وقایع اون روز رو وارونه جلوه دادی.

کلام آخر و پایانی:

ایرج جان اون زمان که فکر میکردی در سخنوری کسی بهت نمیرسه قطعا قبل زمانی بوده که با من آشنا بشی.

گفته بودی من پوست نازک هستم، یکی از خصوصیات مباحثه درست اینه با هر text تو context خودش برخورد کنی.

شما از اول فاز مودب بودن و شخصیت برداشتی و من با ابزار خودت تورو سر جات نشوندم.

در پایان میخوام یک درسی بهت بدم ایشالا تا از سربازی برگردم یاد بگیری

عذرخواهي بعد از علم به اشتباه نشونه حقارت نیست.

مثل این...

بنده از تمام افراد تیم آریانا عذرخواهي میکنم اگر پلن و خصومت شخصی بنده باعث خراب شدن بازی شون شد.

(ایندفعه تو فروم گفتم اینو که نتونی تقطیع و تحریفش بکنی)

به همین سادگی

پیروز و سلامت باشی.

سوالت رو انتهای پست قبلی پاسخ دادم عزیزم، یک حرف رو دو بار تکرار نمیکنم.

میبینم که عصبی شدی.

شما که اونقدر نگران انرژي بنده هستی حواست باشه اون انرژي که برای ساختن چهره یه فرد متشخص کردی به باد نره سر کل کل با من و باطنت هویدا بشه خدا نکرده.

روزه داری من رو که مسخره میکنی اونم به پای شخصیتت میذارم عزیزم یاد بگیر به عقاید افراد احترام بذاری.

اهمیتی هم برام نداره چنتا گروه دارید من اون کاری که باید میکردم رو از طریق عضویت تو همون یه گروه کردم و اکانتم رو همونجوری مخفی نگه داشتم.

در مورد چت، خوبه اعتراف میکنی دو سه تا بچه ها توهین کردن، پس لطفا بگو پاسخ من به اون توهین ها چی بود؟

اگه محترمانه بوده پس شما دروغ گفتی که من اومدم وقاحت کردم و اینجا از من یه عذرخواهی رسمی بکن قضیه تموم شه

اگرم من جواب توهین شون رو با توهین دادم حق با شماست و اسکرین بذار من میام رسمی عذر خواهی میکنم و قبول میکنم وقیحانه رفتار کردم.

اگر منظورت از ضربه، قضیه جنوب غربه که حقایق اینجا معلوم شده که از مدت ها قبل نطفه این قضیه بسته شده بوده پس بیخود تلاش نکن که کوچه بن بسته.

سلام ایرج جان

بنده فکر نمی‌کنم زرنگ هستم، بلکه یقین دارم

اون قسمت حرفت که گفتی چون اسکرین نذاشتم و کپی کردم گذاشتم بنابراین اشکالی نداشت، کم کم دارم شک میکنم علاوه بر اصول اخلاقی در مورد سنت هم باید شک بکنم.

وقتی من یه پیامی تو گروه میذارم مخاطبم اعضای اون گروه هستن، اگر قصد داشتم فروم این پیام رو ببینه تو فروم میذاشتم.

اگه در 31 سالگی با مفهوم حریم خصوصی آشنا نیستی الان آشنا شو.

و صد البته همین کار رو بکن ایرج جان

از اولین پیامی که تو گروهتون بعد زدن کتیبه دادم و پاسخ حضار رو بدون سانسور بذار تا زمانی که گروهو ترک کردم.

دقیقا منتظرم تو اینم دست ببری تا ایندفعه دیگه قطعی رسوا بشی.

اگه به قول شما این ماموریت mission impossible بود پس دیگه به قول خودت چرا بچه ها عصبانی شدن؟ 😉

شما احترام گذاشتی و در مقابل احترام دیدی پس منتی نیست.

اونایی که توهين کردن هم احترام دیدن پس منتی نیست.

دیگه این دروغ بازار چی بود راه انداختی این وسط؟

در پایان: ایرج جان من چیزایی در مورد سایدت میدونم که خودتم نمیدونی

یه وویس دو دیقه ای از یکی از بزرگان سایدتون وقتی قهر کردی و تو گپ نبودی منتشر شد که اگه قصد داشتم ازین راه به سایدتون ضربه بزنم اون وویس رو پخش میکردم که نه اعتباری برا خودت بمونه نه سهیل

قسم جلاله میخورم به عنوان یک روزه دار که این کار رو نکردم و نمیکنم

امثال این کارا فقط در حیطه کاری شماست

شب خوش

سلام و عرض ارادت خدمت همه حضار و خصوصا روزه داران عزیز.

از اسم اکانت فروم واضحه، بنده سازنده و پلیر اکانت مایک شینودا هستم.

یک هفته حدودا از پلن موفقی که این اکانت اجرا کرد و تحویل ساید جنوب شرق شد گذشت

بعد یک هفته پر مشغله فرصتی پیدا کردم سر بزنم به فروم و صحبت دوستان رو بخونم که برام خیلی جالب بود

جزئیات پروژه این اکانت کاملاً محرمانه و سر به مهر بوده تا الان و به جز سه نفر که یکیش بنده هستم تا لحظه موفقیت کس دیگری خبری از وجود این اکانت نداشته و ازونجا که دیدم ابهامات در مورد این اکانت موجب شده عده ای به ماهیگیری بپردازن در چند بند عرایضی میکنم و بعد ازون هیچ حرف و پاسخی از بنده تو فروم نخواهید دید چون من همون روز کتیبه اکانت رو تحویل دادم و از جریان سرور خارج شدم.

بند اول:

تشکر ویژه از ایرج اسلیم شیدی

اول در مورد هدف این کار عرض کنم یه تلافی کاملاً شخصی و ما به ازا بود از شخص سامان که دیگه خودش و تیم فونیکس میدونن چطور و چرا.

هر نظری هم دارن در مورد این کار اصلا اهميتی نداره برام، سزای اعمالشون تو فینال بود که به وقتش دیدن.

اما یک معضلی که بنده بدو ورود به این ساید داشتم حضور همزمان تیم آریانا تو این ساید بود که قطعا حرکتی که داشت صورت میگرفت قطعا به ضرر اون ها هم بود.

بنده به همین دلیل چندین بار تا مرز منصرف شدن ازین کار پیش رفتم اما چون دانشگاهم در حال اتمام و سربازی از رگ گردن نزدیک تر بود گفتم شاید دیگه همچین فرصتی تا مدت ها پیش نیاد و پلن رو عملی کردم.

و به همین علت چون کمی نسبت به این دوستان احساس گناه میکردم گرچه فقط یک بازی هست، اما بعد از زدن کتیبه سرمو انداختم رفتم پیششون عذرخواهی کردم، دوستان لطف داشتن و انواع توهین های ناموسی و غیر ناموسی رو روانه کردن به ما که البته قابل درک بود اما بنده با متانت ایستادم، نه جوابی دادم و فقط حلالیت طلبیدم

و اما نکته جالب...

ایرج جان تا زمانی که فکر میکردم میشناسمت پیش خودم میگفتم با وجود افرادی مثل شما هنوزم میشه گفت اسطوره های اخلاق تو تراوین نسلشون منقرض نشده

بنده یک حرکتی کردم کاملاً در چارچوب و قوانین بازی (مثل یک مافیایی که خودشو شهروند جا میزنه) حالا به زعم شما کثیف یا تمیز

اما اینکه شما بدون کسب اجازه از بنده حرفای خصوصی رو تو فضای عمومی منتشر میکنی هم خلاف قوانین این فروم هست هم خلاف حریم خصوصی افراد

ثانیا بالفرض من این اجازه رو به شما دادم

اینکه شما به صورت تقطیع شده صحبتای بنده رو منتشر میکنه و منو به وقاحت متهم میکنی که اگر از کار قبلیت بگذرم قطعا از این حرکت زشت نمیشه گذشت

بنده با اینکه وظیفه ای نداشتم و حتی میتونستم بیام نمک رو زخمتون بپاشم تو اون زمان خاص، فقط اومدم معذرت خواهی کردم و هرچی توهین کردید پاسخی ندادم و حلالیت طلبیدم و شما 180 درجه واقعیت رو وارونه نشون دادی تا بتونی بهره برداری سیاسی بکنی.

حتی پستی تو فروم نداشتم که خاطر کسی رو آزرده نکنم در صورتی که تو فینال که همین حرکت رو دوستان زدن، صاحب اون اکانت تا یک هفته وسط فروم داشت بندری میرقصید و حضار دست میزدن.

این حرکات شما خیلی چیز ها رو برای من روشن کرد و ازت ممنونم چون اون احساس گناه رو در من از بین بردی

بند دوم:

دروغ های شاخ دار

بلافاصله بعد این پلن دوستان دیدن ما که دوتا کتیبه مون رفته الان چیکار میتونیم بکنیم؟

قاعدتا نشر اکاذیب و مظلوم نمایی

یکیشون اومده گفته من ضربه عاطفی خوردم ازین آقا...

یکیشون اومده گفته با من کلی قول و قرار گذاشته بود اما سر سفره عقد نیومد...

به قطع میگم تمام این حرفا دروغه

بنده هیچ طرح رفاقتی نریختم

حتی یک مکالمه تلفنی یا صحبتی دوستانه و من بمیرم تو بمیری نداشتم و هیچ یک از پلیر های ساید شمال شرق با من تو پیوی بیشتر از 20 تا پیام رد و بدل شده نداره به جز ایرج که بهش آمار اکانت رو میدادم و حتی منو مایک صدا میزد نه به اسم خودم

بنده حتی در جلسات عمومی تیم اسپیک ساید هم هیچوقت شرکت نداشتم و حضور من توی گروه عمومی این ساید فقط برای کاور و استتار اکانت بود چون بدون استتار قطعا پلن لو میرفت.

و اما دروغ بزرگ بعدی...

از اکانتی با یو‌آی‌دی زیر ۱۰۰ رجیستر شده در ان‌ای؟!..

یک بی ملاحظگی امنیتی فاجعه بار دیگه از سمت تیم لیدری ساید شمال شرق...

اکانت مایک به هیچ وجه تو ساید شمال شرق رجیستر نشده بود و این حرفت ایرج جان کاملاً دروغه

خود شمال شرق به این اکانت مجوز داد که از خارج سایدش بیاد و یکی از استراتژیک ترین 15 کراپ های سایدش رو در اختیار بگیره

منم جای شما بودم مظلوم نمایی و نشر اکاذیب میکردم تا حواسا رو از اشتباهات مسلم تیم لیدری سایدم پرت کنم

و صد البته پسورد اکانت 24 ساعت آخر دست تیم لیدری بود و احاطه کامل به اکانت داشتید و یک درصد هم شک نکردید چرا این اکانت هر دهکده اش یه سمت سایده و تو همه دهکده هاش کاتا داره در صورتی که حتی فیلد هاشو آپ نکرده.

واینم به عنوان حسن ختام این بخش بگم که توی فرم اطلاعاتی اعضا که دادید پر کنیم من به جاسوس بودن اعتراف کردم :دی

بند سوم:

جزئیات پروژه

1.اکانت مایک شینودا کاملاً با سناريوی از قبل چیده شده تو ساید ((شمال غرب)) رجیستر شد

2.با نامه نگاری با لیدر وقت ساید مجوز ورود به اتحاد رو گرفت

3.با مجوز مسوول 15 کراپ ساید یکی از استراتژیک ترین 15کراپ های ساید رو در اختیار گرفت

4.این اکانت اولین اکانت اتحاد شمال شرق بود که به امتیاز فرهنگی کافی برای تاسیس دهکده دوم رسید.

این اکانت اولین اکانتی بود که هر سه واحه کپش رو گرفت

5.این اکانت در طول پروژه هیچ نیروی کمکی یا منبعی از هیچ اکانتی داخل یا خارج ساید دریافت نکرد و مولتی نداشت و هیچ گلدی از طرف ساید شمال دریافت نکرد.

6.همر اصلی این اکانت بهترین همر هون ساید شمال شرق و جزو برترین همر های سرور بود

7.این اکانت مجموعا 11 دهکده احداث کرد

8.اولین و دومین کتیبه کوچکی که در سرور زده شد توسط این اکانت و به ترتیب جنگ آموز(ظرف 1:40 ساعت) و چکمه کوچک (ظرف 2:40 ساعت) زده شد

بند چهار:

جاسوس جنوب شرق

با وجود اینکه اطلاق نقش جاسوس به اکانت مایک اشتباه هست چون عملا این اکانت برای تجسس نبود و صرفا نفوذی بود و هدفش زدن کتیبه اما حرف شما قبول، مایک جاسوس جنوب شرق

دوستانی که به هر نحوی این کار رو ناپسند دونستن خودشون در همین سرور یا سرور قبل جاسوس داشتن

شمال شرق هم توی فینال و هم در همین سرور اکانت خوشگل پسر رو داشت و جنوب غرب هم به اعتراف یکی از پلیر های شاخصشون توی همین تاپیک یعنی ((علی زد کینگ)) توی سرور قبل جاسوسی به نام مجید توی آمرداد داشتن که روی اکانت لئون لاگین کرده و از همونچا فهمیدن از باگ استفاده میکنه آمرداد.

نظر بنده اینه جاسوس داشتن به هیچ عنوان جزو مصادیق بازی کثیف نیست چون نه خلاف قوانین بازی هست و هم یه امر مرسوم در واقعيت هست و در تاریخ همیشه مهمترین جنگی که بین کشورها بوده جنگ اطلاعات بوده

و تراوین هم یک بازی جنگی هست که تجسس و فریب جز جدایی ناپذیر فنون جنگی هست.

هر چند بازم تکرار میکنم اکانت مایک برای جاسوسی ساخته نشده و یک شاهکار فنی و استراتژیک روی این اکانت پیاده شد تا علاوه بر مخفی موندن از چشم تیم لیدری شمال شرق بتونه ما بین اون حجم زیاد اکانت در کمترین زمان کتیبه های مورد نظر رو هایجک کنه و همری ساخته بشه روش که از ترس اون همر، شمال شرق به این حجم دستپاچگی برسه که یه همچین تلفات سنگینی رو متحمل بشه، دم بچه ها هم گرم که ناکام گذاشتن

بند پنجم:

مسائل جنوب غرب

يوسف جان این بخش صحبتم مستقیم با شماست.

شخص به شدت دوست داشتنی هستی

حتی به عنوان جاسوس هم پست گذاشتم و ابراز ارادت کردم قبلا.

تیمت هم تیم جوون و با آتیه ای هست

ولی با دیدگاه هات و قضاوت هات اصلا موافق نیستم.

یه چیزی میگم روش فکر کن

تو این بازی اگر میخوای لیدر قابل و برجسته ای بشی فقط برای منافع سایدت بازی کن.

من تو همین سرور میشناسم لیدری که همش دنبال رفیق بازیه.

میشناسم لیدری که دنبال اسم در کردن و بولد کردن خودشه.

هيچکدومشون هم نه هیچوقت لیدر بزرگی بودن نه قراره بشن

پلیر هاشونم اذیت میکنن با این کاراشون...

این رولی که شما الان دارید بازی میکنید دقیقا همون رولی عه که آریانا سرور قبل بازی کرد و جای جنگیدن کنار شما جلو ساید اول بازی رفت واسه خودش پناهندگی گرفت

تهشم مجبورشون کردن محترمانه حذف کنن و حتی رو واندرم اسمي ازشون نیومد با اینکه مثلا متای آمرداد بودن

باز اونا حداقل یه مرز مشترکی داشتن که امیدی به واندر مشترک داشته باشن اما شما همونم نداری

منی که از عدم بالانس عجیب این سرور خبر دارم از همین الان بهت میگم هیچ شانسی ندارید با این وضعیت فعلی که در پیش گرفتید

آمار دقیق نمیدم اما حدود دو سوم همرای خوب این سرور تو شمال شرق خوابیده

من قبول دارم بی احترامی یا کم شمردن متا کار اشتباهیه اما این چیزا با صحبت قابل حله

به نظرم تا دیر نشده ازین مسیر برگردید چون عاقبت خوبی برای جنوب غرب نداره

حرف آخر: اواسط تعطیلات نوروز یک ام ام روی اکانت اومد مبنی بر آتش بس با جنوب غرب

من همون موقع هشدار زیرآبی رفتن رو به تیم لیدری جنوب شرق دادم اما خيالشون راحت بود از بابت جنوب غرب

و خواهشا این موضوع رو به اکانت مایک ربط ندید شروع این ماجرا به حداقل دو هفته قبل کتیبه برمیگرده

و در پایان با همه عزیزان خداحافظی و آرزوی بهترین ها رو میکنم برای شما

ارادتمند، مایک شینودا🌹🌹🌹

یوسف جان عرض سلام و ادب😁

بنده یکی از پلیرهای خیلی معمولی شمال شرق هستم و توی فروم گاها گشتی میزنم و توی فروم از پست های شما بخاطر شور و هیجانت موقع حرف زدن و پست های آقا لقمان بخاطر ظرافت و دقتش خیلی لذت میبرم.

اما در مورد این نهضتی که حرف زدی قاعدتا خودت هم بهتر میدونی نهضتی که پشتش یک ایده روشن و منطقی نباشه هیچوقت پا نمیگیره یا اگرم پا بگیره خیلی زود تب و تابش میخوابه.

بحثی که شما در مورد ((بازی پاک)) کردی رو چنتا نکته خواستم جسارت بکنم در موردش بگم با وجود اینکه شخص خود من هیچ سروری تا حالا بیشتر از یک اکانت رجیستر نکردم:

1. اولا در بحث شاخص های بازی پاک و ناپاک سلایق خیلی متفاوته.

اما یه چیزی رو همه در موردش اتفاق نظر داریم اینه که معتبرترين و استاندارد ترین مرجع تراوین سرور های Final TT هست که سالیانه یکبار برگزار میشه و از هر لحاظ بيشترین سطح سخت گیری در موردش انجام میشه.

حالا این سبک بازی که اکانت های club و masterpiece دارن به نمایش میذارن یعنی یک تیم 15-20 نفره در راستای یک اکانت دارن بازی میکنن به عینه داره در بالاترین سطح موجود تراوین پیاده میشه بدون اینکه تخلف محسوب بشه.

حالا جدا از سلیقه و عقاید شخصی آیا اینکه از مدیریت اسپیدترا توقع داشته باشیم سبک بازی ای که توسط بالاترین مرجع تراوین تخلف محسوب نمیشه رو، تخلف محسوب کنه آیا خواسته منطقی هستش؟

2. چه شما قبول داشته باشید چه نداشته باشید تیم هایی که این سبک بازی رو دارن ارائه میدن در حال حاضر بواسطه همین سبک پرچمداران تراوین دنیا هستن برای مثال در تورنومنت همین امسال کشورای عربی، ایتالیا، روسیه و رومانی

3. بحث این سبک بازی از بحث مولتی بازی صنعتی(به کمک بات) کاملا جدا هست و یک سبک جا افتاده جهانی هست در حال حاضر،

حالا به نظر شما به جای اینکه ما این سبک رو یاد بگیریم، خودمون رو از داشتنش تحریم کنیم آیا کمکی به ما میکنه؟

پ. ن: و در آخر عرض کنم ساید شمال شرق بافت اکانت هاش به صورتی هست که از 4-5 اکانت عالی و تعداد کثیری اکانت معمولی مثل اکانت بنده تشکیل شده در صورتی که توی ساید جنوب شرق اکانت ها اکثرا کیفیت بالا و اختلاف کمی دارن و گواه این حرف من هم حضور 17 اکانت از جنوب شرق در میان 40 اکانت برتر سرور هست که این اکانت ها در حال حاضر شدیدا در حال توسعه زیرساخت هستن و همین دلیل موجب پایین بودن غارتشون هست اما خواهید دید که توی 20 روز آینده جهش عجیبی در بحث غارت و همر های برتر خواهند کرد.

مجددا عذرخواهی میکنم بابت جسارتی که کردم

دوستت داریم یوسف جان

شبت بخیر♥️😍

انقدر nw خالیه.که از ne امدن اونجا 15 کروپ گرفتن

دوستان 15 کروپ خواستین رودرواسی نکنید.بیاین بگیرید

سلام داداش

اصلا نگران نباش

منم طی حرکتی تلافی جویانه از شمال غرب رفتم شمال شرق 15 کراپ گرفتم تا بفهمن دنیا دست کیه😅

#به_حقوق_یک_شمالغربی_احترام_بگذاریم

#جلوی_خانه_همسایه_پارک_نکنیم