Posts by wisp

سلام به همه دوستان

این سرور واقعا نمیخواستم باشم ولی فقط به خاطر یه دوست عزیز بدون تیم و با یه اکانت دفساز در خدمت دوستان هستم

فقط مواظب باش پسورد اکانتی که میخوای شب ها روش وقت بذاری موقع کتیبه ها دست ربع دیگه نب

سرور پیش اشتباه کردم اکانتا رو دادم بت.که الان شاخ بشی برام با اون سطح خودت و سطح ساید.این سرور میام صفرت میکنم تو همون nw و بعد میرم .که زیاد اذیت نشی

فقط اگر وجودشو داری اسم اکانتت یا اکانتاتو قبل سرور بگو

زود صفرت می کنم ک سریع تر خداحافظی کنی

سلام دوستان

ببینید یا باید همه مولتی نزنن یا همه بزنن.یا همه رعایت کنن یا هیچ کس .حالت بین نداره

البته 2 تا اونم با جانشینی یه چیز عادیه.منظورم 10 یا 20 تا اکانته

مولتی هم یا با تور برازر میزنن یا وی پی اس

اگر بخوایم جلو مولتی رو بگیریم باید ای پی خارج از ایران رو بلاک کنن.و اگر کسی واقعا خارجه به صورت جداگانه اجازه پیدا کنه یک اکانت بزنه(حالا دو تا جانشین طوری نیست)

و بهتره قبل از استارته بازی اکانتا رو بسازن به چند دلیل

اولا پلیرا حرفه ای 50 تا مولتی میسازه تا یه جا پر ابادی پیدا کنه و جا خوب باشه.اینجوری هم ناتارا بیشتر میشه .هم میرو وسط سایده خودشون

خوب این که نشد بازی

هم تو غارت اول کار کسی دورش نیست .هم وسط نقشه هست.هم پر ابادی

و دیگه اینک

بات و اینا هم غیر فعال شه

پاشو بیا شمال غرب

:(

کاملا هدایت شده بود چون اشکان با رسول صحبت کرده بودد و اوکی داده بود واسه رید اتومات.

اسکریپتم که به ما گفتن شما دارید واسه همین علی گفت و به ما قول دادن کاری کنن واسه شمام کار نکنه!!!

فکر نمیکردم امردادیا انقدر بچه سال و بی ادب باشن خدایی!!! ربع شما نیاز به زدن نداره با دوتا فیک رفتیین از بازی!!! کی ما گفتیم اسکریپت مینویسیم؟؟؟ همش ادعا الکی!!

نظر سنجی واسه تاخیر بوددد اینجا نباشه؟؟؟؟ باید در این دموکراسیو تخته کنید!!!

رسول جان اگه این بچهایی که هستن se اسکریپت استفاده کنن بدون شک کامل تیمای ما حذف میکنن!! همه چی باید یکسان باشه

تو اگه اسکریپت می خوای من برات میخرم.دیگه بهونت چیه؟

فقط بگو کدوم ساید میری.اسم اکانتتم بگو

می خوام صفرت کنم

نوری جان با سپهرشون میاین اسم عوض کردید یا تیم جدیدی ثبت کردی؟؟ انشالاه که تیم قدری ببندید بیاید

to faghat bego kodom side miri

esme accountetam bego

man na kari be wonder daram na chiza dg

faghat bara in miam ke toro saf konam

faghat esme accountet ba sideto bego

age kesiam midone bege plz

az alan hadafam toie:bekhdoet eftekhar kon