Posts by Majid akhilius

سلام به همگی

من یه عمره مغازه دارم و کاسبم یاد گرفتم حرفی میزنم بهش عمل کنم اینجا هم تو بازی هر حرفی زدم تا حالا پاش ایستادم پس وقتی اومدم پست گذاشتم گفتم رفتم یعنی سرور برام تموم شده رفتم بر خلاف بسیاری از دوستان حرفمون حرفه

همون روزی که دیدم سیاست اکانت دلست بر خلاف سیستم بازی منه من گفتم دوتا واندرزن کافیه بقیه جنگی بچه گفتن نه همه واندرزن اومدم فروم پست انصراف از بازی و گذاشتم

بعد این نوب های مزدور کل کل کردن گفتم چرا اکانت اصلیو نمیزنید گفتن با ان ای کنفدراسیونی از ان ای دف میگیرید گفتن بیا خاکستری

اکانت انتی نوب و ساختم اومدم خاکستری گفتم اکانت و میبرم توو اتحاد مولتی ها که دارن رید میشن خیالتون راحت باشه با هیچ کجا کنف نیست

از حمایت اومدم بیرون حدود 250ک آنهور 450ک خاکستر 80 ک نیزه توو مولتی های مختصات پایین داشتم از حمایت اومدم بیرون کسی وجود زدن نداشت که دف به کار بیاد بعد یه اتک دادیم به گل سر سبد نوب ها پاتریوت که وسط راه اکانتش حذف شد بعد هم بیخیال بازی شدم و انتی نوب هم شد مولتی با بقیه مولتی ها دادم به بچه ها

پس نه توو افتحارات دلست سهیم هستم نه توو چیزای دیگش که بچه ها زحمت کشیدن همون موقع اسم منو پروفایل پاک کردن و پسورد عوض کردن :d

قابل توجه نوب های مزدور اسم ساید پنجم و خراب نکنید ساید پنجم آقای خودشه ارباب نداره زیر پرچم شخص یا سایدی نمیره من اگه توو ای ار ساید پنجم بودم گلدی که رو اکانت و مولتی ها میزدم خودم هزینه میکردم

اینجا شما اولش که گلدتونو پارسا میداد ادم اون بودید که بعدها مشخص شد خود پارسا هم یه جورایی ادم اس ای بوده یعنی ارباب همتون از همون اول بازی اس ای بود

این پست هم پست آخرمه توو اسپیدترا تا زمانی که سرور همه چیش مثل ناتار و رید خودکار و...به حالت استاندارد باشه بیام بازی کنم

در غیر اینصورت شما با سرور منابع نامحدود و رید خودکار خوش باشید و همر گنده کنید و دف بکشید :d

خدانگهدار همگی

سلام

طی این 4.5 روز که من در ان دبل دیدم در مختصات یونیک دوستان جنوبی ناتارارو چپ و راست چیف کردن

احتمال زیاد یونیک ان دبل و جنوب میزنه مگه اینکه ادمین سورپرایز کنه مختصات یونیک هارو جابجا کنه

با این وضعیت ناتارها که به راحتی چیف میشن و کاتا ساخته میشه عملا کاری نمیشد کرد چون یکی دوتا دهکده نیستن که کسی بزنه پاکسازی کنه

چیزی که به طور مشهود مشاهده کردم در مورد بات عدالت رعایت نشد و شرایط و امکانات برای همه یکسان نبود

خیلی جالب بود سروری که از اول ادمین گفت بات نداره از روز اول یه سری ها بات داشتن و راحت بازی کردن من تازه متوجه شدم که بات استراتژی بوده و ماهانه 20 تومن دادن و مولتی ها و اکانت اصلی تروپ ساخته

ما مثل این اسکول ها نشستیم مخصوصا اوایل سرور هر 5 دیقه 1دیقه شارژ زدیم که تروپ بسازیم

تا این سرور چون اسپیدترا جدی بازی نکرده بودم فکر میکردم گلد ارزونه ولی متوجه شدم که هزینه اینجا از کام بیشتره تا الان چیزی حدود 350ک گلد واسه اکانت اصلی و مولتی ها مصرف شده

در مورد حذف اکانت بچه ها تصمیم میگیرن

با یه خدافظی دوستان و خوشحال میکنم

خدانگهدار همگی

سلام

آرمان جان از اون اول تراوین تا الان این بوده که اکثریت میگن بهترینن و خودشونو اول میدونن

حالا مملی هم گفته ما پلیر تا کتیبه هستیم و به گرد پاش نمیرسیم الان نصف بیشتر پلیرا هر جا بشینن همین حرف و میزنن پس این حرف جدیدی نیست و ما باهاش مشکلی نداریم

در مورد اختلافاتتون کاری ندارم ولی در مورد مانی که میگی ح و از ب تشخیص نمیده قبول ندارم چون توو ای ار 2تا سرور بازیشو دیدم از سرور هم که رفت اکانتشو مولتی هاشو داد به ساید که کلی به درد ساید خورد

الان امضاتو نگاه کردم اسم چندین اکانت هست که بازی کردی آیا همه اون اکانت ها هم که اسم اوردی هم تیمی های شما هیچ کاری نکردن ؟

مثل تنسر شما همه کارارو کردی حسین و مهراد و مهرشاد و مهدی و .... بقیه نقش مملی و مانی و داشتن؟

در کل من مخالف این هستم که 7.8 نفری حمع میشن رو یه اکانت

که اگه تا اخر سرور به هیچ مشکلی نخورن و همه چی گل و بلبل باشه در اخر 7.8 تا واندرزن رو 1 اکانت بکشن

خب همین تعداد نفرات 2نفر 2نفر برین رو 1 اکانت هر اکانت 2تا واندرزن بکشین که مفیدتره واسه ساید

این اختلافات و مشکلات هم پیش نمیاد

مجید جان سلام

میشه لطف کنی بگی از تروریست چه حرکت کثیفی دیدی؟

مجید عزیز شما انسان منطقی و صادقی هستی انتظار ندارم بیای حرف های این دروغگو رو تایید کنی <3

عرفان جان من 2.3 روزیه اصلا فروم نمیومدم چون واقعا توو مخی بود و هست بهترین راه هم همونیه که مملی گفت بلک لیست

در مورد کثیف بازی همین که شما 2 هفته اول بازی داخل اتحاد ما بودی و تحت حمایت ما اکانتت بالا اومد و بعد از اتحاد خارج شدی و رفتی اتحاد ترور از نظر من بازی کثیفه

یا با اکانت پرنس اف ترک چراغ میگرفتی و باهاش پلن میرفتی این بازیه کثیفه

من به شخصه از اینکارا نکردم و نمیکنم

داخل سایدی هم واسه درگیری برم قبل شروع سرور اعلام میکنم و موضعمو نسبت به اون ساید مشخص میکنم

شما مردونه از همون اول میرفتی توو اتحادهای ترور و شروع میکردی به زد خورد با ما هیچ بازی کثیفی نبود

در مورد اکانت تنسر هم من نظرمو گفتم اصل کار کار تروریست نیست کار شخصیه که اسمش توو پروفایل اکانت بوده و بازی کرده رو اکانت

منم یه سرور با ارمین و دانیال بینمون مشکل پیش اومد و از سرور رفتم فقط مولتی هایی که دست من بود حذف کردم نه امار اکانت دادم نه دفی ریختم از مصطفی میتونی بپرسی با اینکه پسورد اکانت امیر تروریست و امیرحسین تریدر و داشتم و میدونستم ریل کجاست گفت امار بده دف بریزیم گفتم من از اینکارا نمیکنم

الان ارمان اومده امار اکانت و مولتی هارو داده به شما یا خودش حرکتی زده که از نظر من فوله مهم اونیه که امار داده نه اونی که انجام داده

از اونطرف هم اینی که مملی میگه شام خوردیم و من حساب کردم و اینا اینم از نظر من جالب نیست

خلاصه که امدیم بازی کنیم لذت ببریم نه اینکه جنگ اعصاب درست کنیم و اتفاقات داخل بازی به بیرون و فحش و درگیری فیزیکی ختم بشه

بذاریم تهش همین فروم و دیسکورد باشه از این بیشتر ادامه پیدا نکنه

مملی جان در مورد تروریست حرف هاتون درسته و صحیح ولی به نظر من اونقدری توانایی ندارن که رو اکانت شما یا سایدهای دیگه لوگین داشته باشن

چیزی که مشخصه شما از خودی خوردین که من چند هفته پیش بعد از قضیه پرنس اف ترک توو همین فروم گفتم اکانت ها و نفراتشون در سایدهای دیگه به مرور زمان مشخص میشن

در اینجور موارد همیشه پای یه آمردادی در میان هست :d

با سلام

درخشش بچه ها رو میبینیم که دیوار شدن با همکاری بنده و اکانت آقا افشین که به دفاع دادیم به دوست عزیز

آفرین :d

از این خرده تروپ ها مثل قداره زن و رشیف و گرزی توو مولتی ها زیاده گندمشون منفی بشه بچه ها ول میکنن بره

شما که دف میدین دیوار میکنین پس چرا اینجوری شده؟ :d

_tuk.jpeg

سلام

امین که از دیروز اومد به جمع ما اضافه شد

مسیح هم دارم باهاش چونه میزنم بیارمش اونم یه گوشه از کارو بگیره

شما و رضا و کیا هم هر وقت دوست داشتین بیاین قدمتون رو چشم

اخه چی تیمتونو ببینم

ای ار که اوج هنرتون با سامانتون این بود توو فارم های پاپ زیر 10 دف میریختین و هیرو میفرستادین ملت لاست بدن

یا رضا سورناتون که نمیتونست کتیبه هارو از رو زمین جمع کنه

کل تیم هاتونو میذاشتی رو هم شمشیری و گرزی حمع میزدی اندازه یه همر بقیه نمیشد

اینجا هم که بیگ همراتون از همرهای مولتی های ما کوچیکتره که هنوز ازشون رونمایی نشده

باشه شما ها پرو من نوب

دم رسول گرم که هر چی نوب بود و شاخ کرد

فعلا خوداحافظ:D

عرفان جان شما از اول توو اتحاد های تروریست نبودی فکر میکنم داخل اتحاد اند دبل بودی چون همون هفته اول دوم بود که پرهام به من پی ام داد این هلکوپتر و هواپیما کیه که من اونموقع نمیدونستم شمایی گفتم از ارمین بپرسه

بعد که متوجه شدم شمایی توو واتساپ هم بهت گفتم جات کنار این نوب ها نیست لول خودتو میاری پایین

درگیری شمال شرق و تروریست هم قبل شروع سرور شده بود البته اصلا قابل مقایسه نیستن این دوتا

یه نوب کوچولویی مثل پرهام کل سرور و تهدید میکرد و باج و خراج میخواست کلا باعث خنده و شادی ما بود و هست توو دیسکورد

به تخت پادشاهی سامان بدبوی با کتاب 1001 روش دفاعیش قسم :d

حالا یکی دوتا ساید به این نوب کوچولو باج دادن شمال شرق و تیم ما ندادیم

الانم در باد پلن هایی که شما زدی از خوشحالی کم مونده پر و بال در بیاره :d

چون کلا رزومه شو نگاه کنی آخر آخر هنرش این بوده که سرور قبلی جنگ کوچیک ان دبل و از ناتار زده برده اس دبل این بزرگترین افتخارشه :d

من در مورد پلیرا حقیقت و میگم نوب و میگم نوب - پرو و حرفه ای و میگم پرو حالا چه دوست چه رقیب چه دشمن باشه

تقریبا اکثر سرورها با اس ای رقیب بودیم الان هم با اس ای رقیبیم فرهاد و ممد و آرش و مهدی و هومن و فرامرز و سعید و رضا , ... اینارو میگم پلیرن

ولی جنوب غرب اکثرا نوب هستن واسه همین از سرور 8 راند2 قبل فیلتر که نصف اس دبل همرهاشو لانچ کرد رو کپ من 8تا کراپ 16 رو کرد 7 و حذف دسته جمعی به اس دبل میگم ساید نوب ها حافظ میدونه :d

بعدشم که اس دبل شد پیشوا و تایگرز همه سرورایی که اینا بودن بازی 3 سایده بود

در کل اسپیدترا قوانین خودشو داره مثلا تا قبل این سرور مولتی بازها توافق میکردن با مولتی های همدیگه کاری نداشته باشن و دف نریزن و کاتا نکنن حالا این سرور سورپرایز شدن

الان هم این مدل بازی راحته از سرور بعدی هر سایدی میتونه 4.5 نفر مثل اینارو بفرسته توو هر ساید بازی خراب کنن به نظر من بشینن به یه توافقی برسن

در مورد پلنت هم باید بگم کارت قشنگ بود من فک نمیکردم توو اسپیدترا با این حجم دف همر از جایی رد بشه

عرفان جان من اونجا به دل بخواه خودم نیومدم به دعوت دوستان شما اومدم حالا میگین دیر شده ا

کی مهم نیست اون اکانت هم یه مولتی دیگه به مولتی های دیگه اضافه میشه

ایشالا یه سرور بعدی دیگه از اولش میام خاکستری تازه باگ ناتارارو پیدا کردم

شما ای ار هم اس ای بودی خاکستری بودی درسته؟ صنعتی هم مولتی بازی میکردین رو اکانت کارو پس کسی که خودش مولتی بازه مشکلی با مولتی بازی نداره مشکلتون شخصی بوده یا از طرف ساید دیگه ای اومدین بازی شمال شرق و خراب کنین

منم وقتی صحبت ساید بشه اونم شمال شرق که ساید دیفالتمه اختلافات و میذارم کنار و میرم زیر پرچمش و براش کم نمیذارم

اخر سرور هم چه واندری که ان دبله چه واندری که شمال شرقه 100 کنه برام هیچ تفاوتی نداره

خلاصه که سرور بعدی که همه ان ای بازا جمع میشن شمال شرق 100 به 1 هم بکنین حریف شمال شرق نمیشین

پ ن: در اخر با تشکر از بچه های دیاموند تیم که زحمت کشیدن واندر شمال غرب و کلین کردن

اصلا اره با مولتی پوش کردم دف مولتی هارم با پوش دست خدا ساختم

والا شما گندمتون توو همین سرور منابع نامحدود به 30 منفی برسه نمیتونی گندم بدی میکنی توو دیوار

امارشو دادم بهت بگم خیلی نوبی که امار اکانت میدم بازم 2 هفته دیگه امار کاتاهارو میدم چون میدونم مال زدن نیستین

ببخشید اقا مجید یادت رفت بگی که از مولتیام پوش کردم چیفر کشیدم امدم چیف کردم باز پوش کردم رعد ساختم

بعد مگه شما نیمدی مارو بزنی

منتظر خبر از ما بودی؟ حمایتتو تا یک‌ماه تمدید کرده بودی که ، ما منتظر بودیم با کتیبه ها ریلیس شی

اره ده اول و پوش کردم در حد اقامتگاه 10 و دالفنون 20 واسه چیفر

ولی واسه رعد ها نیازی به پوش نبود با این ناتارا رید خودکار هم که بود منابع میومد و شارژ میشد ناتار هم که خودش زیر ساخت داشت من فقط جی اس زدم و اصطبل 20 کردم

الان هم یکی مورد اطمینان بیاد یوزر پسورد وی پی اس میدم بره ببینم بازار مولتی ها رو چنده

شما گفتین خاکستری منطقه شماست نمیذارین کسی نفس بکشه

من اومدم خاکستری گفتم با هیج جا هم کنف نمیکنم و دف نمیگیرم

یه دونه از اون 6.7 ک گرزی هایی که چپ و راست میزنین به مولتی ها نیزه و آنهور خفت میکنین و 1 بار بزن به 001 ببین دفش از کجاست

همچین آدمی که شاخ و دم نداره

مثلا میاد 6تا اکانت فروم میسازه خودش خودشو لایک میکنه بقیه رو دیسلاک :D

یا چون خودش پول و عرضه مولتی کشیدن نداره از رو حسادت شروع میکنه کرم ریختن و مولتی زدن سایدی که بهش باج نداده گلد نداده

توو زندگی واقعی هم اینجور ادم ها میان ماشینتو خط میندازن میگن این چرا بنز و بی ام دبل سوار شده من پراید و کادیلاک 30 سال پیش

این در مورد عقده ای بودن تو و امثال تو

در مورد اکانت و پلنری من اون موقع که پلنری و لانچ میزدم 4تا صفحه آ4 باید مختصات و تایم هارو مینوشتم الان دیگه اکسل و این چیزا هست که من ازش سر در نمیارم

آرمین و ایلیا بهتر پلنری میکنن پس زحمتش رو دوش اوناس قدیم هم پلنرمون سارنگ بود اصلا اره به قول تو من پلنری بلد نیستم ولی همیشه یه اکانتی داشتم که 4تا نوب مثل تو رو با کل تیمتونو بزنم و دیوار کنم بیشتر تخصصم رو فارم سازیه :D

این سرور کلا من روزی 2ساعت هم تایم ندارم درگیر کارم خودت دیدی 1 شب هم زنگ زدی مغازه بودم ولی با این تایم کم حداقل 4برابر کل اتحادتون دف کشیدم

اینم اکانتی که 3 روزه از حمایت اومده بیرون

anty_noob_ujnp.png

مثل شما اهل ادیت و اینا نیستم

فقط ناتارای 20*20 بغل گوشتون یکم رعد کشیدم خفت بزنم دیدم تارگت به دردی بخوری ندارین یکمم سرباز پیاده کشیدم که از حمایت اومدم بیرون تا دف برسه اینسرت کنم دیدم خبری ازتون نشد از این بخارا ندارین

حالا گفتم دیگه از امروز کاتا و شمشیری شارژکنم بغل گوشتون با کاتا بیام خدمتتون :d

در کل نوب کوچولوی عقده ای اینقد ذوق نکن 4تا پلن عرفان برات زده یه وقت ذوق مرگ میشی میمونی رو دستمون :D

واندر خاکستری میخواستی بگیری چی شد رفتی واندر مرکزی گرفتی تا 50 میتونی بیاریش بالا؟

ببین این سرور هم 2تا پلن دیدی و برو دعاشو به جون عرفان بکن وگرنه تو و کل تیمتون رو بذارین رو هم 2تا لانچ هم بلد نیستین بکنین چه برسه به پلن :d

کوچولو تو و امثال تو ارزش زدن ندارین من گفتم با مولتی میزنیمت که داریم میزنیم

برو ساقیتو عوض کن

همش تقصیر . ارمین و ایلیاس دیروز گفتم این بچه رو نزنید برید واندرشونو چیف کنید اومدن تو رو زدن که دیگه بعدا فتوشاپ نکنی :d

48 ساعت فرصت داده بودی از رو نقشه جابجا کنی چی شد

پس اینقد لب و دهن نباش

از حمایتم اومدم بیرون بزن ببینم میتونی لینک بگیری یا نه

گری ولف دیگه عطر کدوم گلیه؟ یه اسمی بگو بشناسیم من توو کل دوران توراوین هم خوردم هم زدم ولی از نوبی مثل تو که دیگه نمیخورم :D:D

اینجا که منابع نامحدود بود و 4تا تروپ میتونستی ببینی دمپایت 2 رقمی شد نتونستی گندم بدی جلوزن شدی اکانتی که بالای 10تا واندرزن داره یکیشو پروندی خیلی خوشحالی :d

الان تو هم میخوای بری کام بازی کنی بیام فارمت کنم؟

کل تایگرزو بردار بیار اسم اکانت بده گندشون که تو باشی و لینک فارم شدنتو میذارم همین جا

همچین تایگرز تایگرز میکنی هر کی ندونه فک میکنه یکه بزن کل تراوین بودین

هیچکدومتون نسبت به اون یکی برتری ندارین چه پیشوا چه تایگرز نوبین در ساید نوب ها

بابا همون سرور ای ار که میگی سارنگ اینا 6نفری جمعتون کردن

حالا اینجا منابع نامحدوده و رید خودکار 4تا تروپ ساختی احساس میکنی شاخی؟

عجب سروری شده مثلا فیناله ؟

شمال غرب که از اولش سوریه بود جنوب غرب هم که الان شده یمن

با این وضعیت این تعدا انگشت شمار هم که در 2رساید غربی هستن که گرایشی به سمت ان ای و اس ای ندارن یواش یواش بازی و ول میکنن و میرن

به نظر من این اپدیت ها تا اخر سرور ادامه داره

تا زمانی هم که این تغییرات غیر استاندارد مثل رید خودکار باشه

از اونورم ناتارای فراوان و تپل ریخته باشه توو مپ هر کی میاد ماهی 20 میده بات ادد ناتار 750 تا گلد میده رید خودکار بعد میشه تاپ ریدر :d

خب معلومه هر دهکده ناتار که روش 150تا اتکه سرور نمیکشه :d