نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

ضمن تبریک به همه عزیزان بخاطر جمع کردن خوبه کتیبه ها

باید عرض کنم خدمتت آقا ناصر نه من پلیر اکانت مارسم و نه به یک و دو بودن همر به شخصه اهمیت میدم

مباحث انجام شده هم هیچ اسمی از مارس توش برده نشده حالا اینکه شما داری تو مید گیم صحبت 60 روز پیش رو میکنی والا نمیدونم حکایتش چیه؟!! خواب دیدی آیا؟

بنده در مورد لانچ همرا اختیار تام میدم به لیدرها و کاملا در خدمت دوستانم هستم به شما هم توصیه دارم تا طرفت رو نشناختی سر ی سفره باهاش نشین

من میدونم با کیا دارم نون میخورم الحمدالله بچه های خوبین شما رو هم توصیه میکنم ی نگاه به دورت بنداز از دستاوردا لیدری سایدت بهم بگو

چون واقعا من چیزی توش ندیدم آیا حفظ همر رنک یک هم افتخار محسوب میشه؟

خلاصه باز هم باور کن اونقدر همر هست که ندونیم تو سر کی بزنیم نگران یک و دو سه بودنشم باور کن من یکی نیستم مهم اینه تارگت رو رد کنه که میکنه

توصیه بعدیم و کاملا دوستانه به آقای محترم و متشخص برادر عزیزم دیابلو بگو (چون هرچی من با تیکه گفتم گوش نمیده) رک میگم لیدری عزیزم!

نیا اینجا با بقیه مثل دعوا دخترونه گیس کشی کن چهارتا چیز خوب بیا بنویس حداقل دستاورد نداری تحلیل بذار از سرور یکم سنگین و رنگین باش

دیگران رو بخاطر کاری که خوت نمیتونی انجام بدی زیر سوال نبر اینو جدا بخاطر بهتر شدن فروم میگم

با تشکر از صبوری دوستان

باز هم شمارا توصیه به تقوای الهی دارم

و من الله توفیق

• حاج اقا ما واقعا برگامون ریخت وقتی که دیدیم عده ای به اصطلاح مزدور و یا خوارج(به گفته ی دف سازان امرداد در شمال شرق) که کلا به قول دوستان 12 تا اکانت بیشتر نبودن بعد از ازاد شدم کتیبه ها نصف شمال شرق رو جارو زدن و طی کشیدن و بردن و اون 80 تا اکانت دف ساز امرداد در شمال شرق (شما بخونید اریانا) حتی نتونستن بدونه کمک ارباباشون کتیبه کلین کنن (مراجعه به تاپ تن مهاجمین)

بدون شک حقیر ترین شمال شرقی که تا به حال دیده بودم رو این سرور شاهدش هستم و انشالله که به خودتون بیاید

من تازه فهمیدم مازیار چرا روز 50 سرور متای زیر زمینیه اند گیمی با امرداد بست، بنده هم اگر میدیدم سایدم نمیتونه تا زمان کتیبه ها حتی ساید خودمونو کلین کنه به جد و بدون تردید خودمو میچسبوندم به یه همسایه ی قوی تر

(حالا بماند که اقا مازیار چطور روز 50 سرور به این علم رسید و چطور با علم فرا تراوینی و اینتراستالری خود متای زیر زمینی و اند گیمی ترتیب داد)

در اخر دو گفته دارم :

شمال شرق این سرور به قطع یکی از حقیر ترین شمال شرق های تاریخ تراوینه

شمالی شرقی که از روز 50 متای اند گیمی بست و حتی با کمک اربابان خود نتونست نصف کتیبه هاشو از رو زمین برداره

و اینکه خدمت اکانت FSH عرض میکنم برادر برید بگردید ببینید کجای کارو اشتباه اومدین که امروز که روز 100 کتیبه هاس اینجوری جلوی پلیر های شمال شرق سرتونو پایین گرفتین و کوچک شمرده شدین

قطعا این 12 تا اکانت لویال نصف شما سابقه بازی ندارن حتی نصف شما سن و سال هم ندارن ولی برو ببین دارن چی کار میکنن

پس به جای گرفتن انگشت اشاره به سمت دیگران و تلاش برای مقصر نشان دادنشون برو عزیز ببین کجای راهو اشتباه اومدین

یا حق

• درود به همه دوستان وخسته نباشید به متای شرق

یه تحلیل ریز از جمع آوری کتیبه ها :

چکمه کوچک 2 تا سهم متای شرق، یه دونه سهم لویال، 2 دونه سهم مسترز و یه دونه هم شمال غرب.

چشم کوچک باز دو تا سهم متای شرق، دوتا مسترز، یه دونه لویال و یه دونه هم رو زمینه فعلا

مرتاض کوچک یه دونه سهم شرق، یه دونه لویال،دو تا مسترز و دو تا هم سهم شمال غرب

جنگ کوچک سه تا مسترز، دو تا متای شرق و یه دونه هم شمال غرب

انبار کوچک سه تا سهم متای شرق یه دونه مسترز، یه دونه لویال و یه دونه رو زمین مونده

کتیبه احمق هم که 4 تا شرق و 4 تا مسترز و دوتا هم رو زمین مونده فعلا.

اما بریم سراغ کتیبه های بزرگ:

رازهای معماری یونیک رو مسترز برده و باقی دست‌نخورده مونده فعلا.

چکمه منحصر و همچنین 4 تای دیگرو متای شرق برداشته و یه دونه هم مسترز برداشته.

چشمان منحصر و سه تا کتیبه چشم بزرگ دیگه سهم متای شرق شده و یه دونه هم مسترز برداشته.

مرتاض منحصر به علاوه دو تا مرتاض بزرگ دیگه سهم متای شرق شده و دو تا هم مسترز.

جنگ یونیک و یه کتیبه دیگه سهم شمال غرب شد دو تا کتیبه بزرگ دیگه سهم متای شرق و یه کتیبه مسترز.

انبار برتر دو تا سهم متای شرق و یه دونه مسترز و یه دونه شمال غرب.

گیج کننده منحصر رو متای شرق برداشته و باقی رو زمین مونده فعلا.

احمق یونیک هم لویال زده.

پست فقط جنبه کمکی اطلاعات داشت برای تحلیل دوستان در خارج و داخل سرور

روز همگی خوش

سعيد ایتالیانو

• درود مجدد

یه پست یه دوستی زحمت کشیده گذاشته از اینکه دوستان لویال با 12 تا اکانت تونستن بیشتر از نصف کتیبه های شمال شرق رو جمع آوری کنن واقعا؟؟؟؟

خوب شد آمار دقیق رو گذاشتم لطفا یکم بهتر و با سند و مدرک بیشتر صحبت کنید با تشکر

پ. ن:راستی با 12 تا اکانت تو سرور چجوری 24 تا اکانت تو فروم دارید؟؟؟

• جنگ یونیک و دو تا کتیبه بزرگ دیگه سهم متای شرق و یه کتیبه سهم شمال غرب و یه کتیبه مسترز.

قربونت برم جنگ یونیک رو شمال غرب زده

شما اگه قصدت دادن اطلاعات صحیح بود و تحلیل و بررسی میومدی و عکس از خزانت اپلود میکردی

به هر حال همه دوستان داخل سرور خزانه دارن و میبینن کتیبه ها کجا رفته

البته با این سطح تحلیل و امار ما انتظاری هم نداشتیم از شما بابت کتیبه ها

خدا اخر و عاقبت شمال شرق رو بخیر کنه

(به شخصه از تمام اتحاد های شمال شرق اسکیرین گرفتن واسه سرور های بعدی و ایستگاه های اتوبوس داخل دیسکورد )

تقلبل الله

• درود مجدد

یه پست یه دوستی زحمت کشیده گذاشته از اینکه دوستان لویال با 12 تا اکانت تونستن بیشتر از نصف کتیبه های شمال شرق رو جمع آوری کنن واقعا؟؟؟؟

خوب شد آمار دقیق رو گذاشتم لطفا یکم بهتر و با سند و مدرک بیشتر صحبت کنید با تشکر

پ. ن:راستی با 12 تا اکانت تو سرور چجوری 24 تا اکانت تو فروم دارید؟؟؟

سعید جان دوست خوبم

چکمه کوچیک دو تا تو شمال شرق بود یکیش رو لویال زد

جنگ کوچیک دو تا تو شمال شرق بود یکیش رو لویال زد

منحصر دو تا تو شمال شرق بود یکیش رو لویال زد

چشم کوچیک دو تا تو شمال شرق بود یکیش رو لویال زد

تنها کتیبه انبار کوچیک شمال شرق رو لویال زد اون کتیبه انبار کوچیکی هم که شمال شرق زده کلینرش از شمال غرب خورده وسط تایم کلینر و کاتا اکانت آریا مهر زده

تنها مرتاض کوچیک شمال شرق رو هم زدن

یه حساب کتاب کن ببین چند درصد از کتیبه های حساس شمال شرق رو زدن

تعداد کتیبه هایی که شمال شرق زده

8تا کتیبه شامل بزرگ و کوچیک اتحادهای شما زده داخل شمال شرق که شامل چشم بزرگ و انبار بزرگ و مرتاض بزرگ و جنگ بزرگ و چکمه بزرگ میشه که با توجه به تعداد کم لویال اصولا شاید برای یه قسمتیش مثل چشم بزرگ یا مرتاض بزرگ و انبار بزرگ نرفته باشند

6 تا کتیبه شامل 5 تا کوچیک و یک منحصر هم لویال زده که توش کتیبه تاثیر گذار کم نیست مثل 50 درصد جنگ - 50 درصد چکمه - 50 درصد چشم کوچیک - 100 درصد مرتاض کوچیک - 100 درصد انبار کوچیک- 50 درصد منحصر ساید

البته یه قسمتی از این قضیه مربوط میشه به این که لویال شاید همر واندر زن برای اندگیم نمیخواد بکشه کتیبه ها رو با سواره ها کلین کردن شانسشون هم گاها خوب بوده مثل جنگ کوچیکی که تو دل اکانتشون افتاد و شمال شرق ترجیح داد دمپایی ها رو اول بزنه و همرهاش رو تیکه پاره نکنه

درهر صورت لویال فعلا تو زدن کتیبه ها توی شمال شرق خیلی خیلی خیلی بهتر عمل کرده تا ببینیم بعدش تا ته بازی چی میشه

• سلام بهنام جان

هر کی ندونه خودت که بهتر میدونی علت رفتن پارسا عزیز اون تایم سرور برای چی بود ؟ اگر نمیدونی بیرون بازی پیام بده تا بهت بگم .

اکانت لاقونچر پلیر نداشت و فکر کنم بهترین کار زدنش به کتیبه بود هر چند که باز هم لاست چندانی نداد .

ولی همر مارس یه تیم خیلی قوی و حرفه ای پشت اون اکانت پلی میده .

فرق این دو :

اکانتی که پلیر روش نباشه یا همر لاست گندم میخوره یا خفت میشه و یا کلا دیستروی میشه . از این 3 حالت خارج نیست دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره .

ولی اکانتی که یه تیم پشتش بازی میکنه این اتفاق ها خیلی کم پیش میاد .

حالا که یه چیزی یاد گرفتی بدو برو شهریه رو پرداخت کن و برای بقیه کلاس ها مثل یه بچه مودب بشین سر کلاس و نظم کلاس هم بهم نزن

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• زدن کتیبه از ناتار ها تازه اول کار هستش

ناتارها میزان دفشون مشخصه- یه دفعه جا به جا هم نمیکنند :)) شانس بخوره نزدیک هر کی افتاد

ولی از الان به بعد هنر میشه نگه داشتن کتیبه و از اون مهم تر استفاده بهینه ازشون

هنوز خیلی کار داریم 8)

• تجمع کتیبه ها نزدیک بعضی از پلیرها یا نشان دهنده این است که شاید دوستانی می دانستند کتیبه ها کجا قرار می گیرند، یا خیلی خوش شانس بودند.

در هر صورت همانطور که در نقشه کتیبه های شمال شرق مشخص است تمرکز کتیبه ها در وسط اکانت های برخی دوستان هم جالب بود

امیدوارم به قیمت خوب بفروشند و خرج زندگی شون دربیاد

پی نوشت : آقا وحیدی که تا قبل از برداشتن کتیبه در اتحاد شرق هستی و بعد از گرفتن کتیبه کوچ می کنی سمت خائنین به شرق، اینجا که بازی است ولی هرگز در زندگی واقعی اینکار رو نکن برادر ، ممکنه برات گرون تموم شه ، برو بخون ابراهیم خواننده ترک چرا نصف بدنش فلج شده !😂😂😂

سلام داداش خدارو شکر بازیکنان لویال نیازی به این پول ها ندارن

ولی مشخصه تو خوب تو این کارا واردیا کلک یک ضرب المثلی هست که میگه

کافر همه را به کیش خود پندارد

که اسم فروش کتیبه میاری معلومه شغل جذابی داری از این طریق کاسبی میکنی

دوست دارم بیشتر با کسب کارت اشنا بشم :))

در ضمن ما جایی نمیریم اما کسب کار شما فکر کنم کساده باید دیگه جمع کنی بری به زندگیت برسی :دی

والا ابراهیم نمیشناسم اما احتمالا با تو همکلام شده از سخنان گران بهای که تلاوت میکنی بدنش فلج شده :))

• ماشالله چقدر اکانت تو فروم مثل قارچ سبز میشه- فکر کنم دوستان لویالی شرکت هرمی تاسیس کردند برای همین 13 تا پلیر تو بازی الان 130 تا اکانت تو فروم داره :دی

به سلامتی اولین کتیبه هم فروخته شد- حالا امیدوار باشیم فقط فروخته باشند و ازشون باج گیری نشده باشه

الان یه سوال: اون دوستان لویال که داشتند برای خاک شمال شرق شمشیر میکشیدند و رگ گردن زده بیرون، میشه این کتیبه دادن رو تفسیر کنند؟ الان فقط ج ش بو میدادن؟ احساس استقلال کامل میکنید؟ خوشحالید؟

البته هدف از بازی کردن داشتن حس خوب هست- بعضیا تو بازی کارهایی میکنند که کمبود های زندگی واقعیشون رو به جبران کنند و اینجوری حس خوب رو به دست میارن

پ ن : خوارج، زرخرید، کتیبه فروش?(

• با سلام خدمت اهالی فروم

تبریک میگم به دوستانم در اتحاد لویال که واقعا سنگ تموم گذاشتن و تونستن با همکاری بینظیرشون و در کمترین زمان ممکن بهترین کتیبه های شمال شرق رو جمع کنن .

ما در مجموع هفت کتیبه زدیم که شامل کتیبه های

۱-جنگ اموز کوچیک

۲-مرتاض کوچیک

۳-چکمه کوچیک

۴-انبار کوچیک

۵-چشمان کوچیک

۶-احمق کوچیک

۷-احمق منحصر به فرد

امیدوارم بازیکنان دلسوز شمال شرق ببینن و قضاوت کنن که تیم لیدری پر ادعاشون با ۲۰۰ تا اکانت چه عملکرد ضعیفی در جمع کردن کتیبه ها داشتن و قلبن به این یقین برسن که تیم لیدری کنونی دلش واسه شمال شرق نمیسوزه و فقط هدفش مستعمره کردن ساید بوده و هست.

در مورد جابجایی کتیبه بین ما و جنوب غرب که بعضی ادم های معلوم الحال هرچی لایق خودشونه به ما نسبت میدن باید عرض کنم که ساید جنوب غرب ساید متای ما و برادران و دوستان ما هستن و هرگونه جابجایی کتیبه که صلاح بدونیم بینمون انجام میدیم‌.

موفق باشید

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط HOSSEIN.TNT: استفاده از کلمات زشت که خشونت را به جو فروم وارد میکند ().

• با سلام،

خب تایم سبز شدن کتیبه ها هم سپری شد و پلیرها درگیر هیجان بازی و آدرنالین مثبت! شدن.

جا داره خسته نباشید گفت به همه پلیرهایی که درگیر جمع آوری کتیبه ها بودند و شور و هیجان زمان آزادسازی و سر دردهای بعدش،

یه خسته نباشید هم باید گفت به اونایی که کشیدن زیر میز!

یه خسته نباشید به اونایی که میز رو چیده بودن تا میزی باشه که بکشن زیرش!

و اونایی که فضاسازی کردن برای تلطیف زیر میز کشیدن!

یه خسته نباشید ویژه هم به میز که بالاخره بود که بکشن زیرش!

پ . ن : راستی دیفالتت کجاست که نتوستی باهاش واندرزن بکشی که بقیه هم یاد بگیرن ؟

فکر کنم پیداش کردم، با سرچ واژه شاخ به این نتیجه رسیدم
    فکر میکنم همین باشه!

یه پارچه قرمز تو فکرت باشه :thumbup:

شاخت پیش من جا موند :love:

خب حالا می رسیم به یه تحلیل فوق فنی که میشه فروم رو به قبل از این تحلیل و بعدش تقسیم کرد:

زدن کتیبه از ناتار ها تازه اول کار هستش

ناتارها میزان دفشون مشخصه- یه دفعه جا به جا هم نمیکنند :)) شانس بخوره نزدیک هر کی افتاد

ولی از الان به بعد هنر میشه نگه داشتن کتیبه و از اون مهم تر استفاده بهینه ازشون

هنوز خیلی کار داریم 8)

اتفاقا اشتباهتون همینجاس، ما فیک میزاشتیم روی واندر ناتار
    سریع دفشو جابجا میکرد و راحت تر تونستیم کتیبه هاشو بزنیم

اینو به لویال هم گفتیم امتحان کردن جواب داده

اصلا عامل برتری لویال همین نکته بود و آنچنان تیم هماهنگی نیستن! الکی شلوغش میکنن میگن 200 تا اکانت آریانای سابق، نتونستن به اندازه ما عملکرد و بازدهی داشته باشند.

نوری از تکنیک ما استفاده کردی ها گفتم زیاد تابلوش نکن :)))

ملت کلی دنبال تخمین دف تقریبی کتیبه ها هستن، اسکات و اتک قبل از اسکات و ... برآورد ذهنی

یهو همه شد شانس و اقبال؟

اون شانسم که یه وری غش کرده!

سناریو جدید:

تقسیم ناعادلانه کتیبه ها

این تقسیم و پخش کردن باعث شد ما هم بکشیم زیر همه چیز ...

• میشه منصفانه بفرمایید کدوم کتیبه بوده که فاصله ما با کتیبه از شما نزدیکتر بوده و شما زدید ؟ دقیق بفرمایید ممنون می شم ، دو کتیبه چسبیده به دهکده بندگان خدا رفته گرفته ادعای گولاخی هم می کنه ! یک کتیبه انبار رو پلیر در اتحاد شرق گرفته بعد رفته اتحادش یا شاید چادرش رو عوض کرده ، بعد به حساب لویال نوشتید ؟!

فعلن بفروشید که قیمت ها رو به پایین خواهد بود ، هزینه این ساید فروشی گلوی شما رو زخمی می کنه بعدن ! حاج حسین آبرو برایت نماند، نمایش زرخریدان کتیبه فروش آخرش به کجا ختم خواهد شد ؟

هر سروری بازی کنید تضمین می دهم که تک تک این پست ها و این عکس ها رو به عنوان ساید فروش و کتیبه فروش خواهیم گذاشت ،

فقط مواظب باشید اینها تمرین زندگی واقعی است ، در زندکی واقعی فروختن بعضی چیزها قباحت داره برادر ! مثلن شرف ، حیثیت ، غرور ، شخصیت ، خانواده ، اینها رو نمی فروشن ، با هر بهانه ای بفروشی خیانت کردی

دلیل و برهان و سخنان بیهوده هم فقط برای ارضای روحی است ،

وطن فروشی از کجا شروع شد ؟

از کتیبه فروشی !

میگه نه آینده این بندگان خدا رو نگاه کن !

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: از کلمات بهتراستفاده کنید. مرسی عزیز ().

• واقعا خسته نباشی از این تحلیلت واقعا کل سرور به وجد اومد:D:D:D

من دارم میپرسم هنر تو چیه قربونت بشم تو پست رضا رو ریپلای میکنی برام؟تازه اونم هنری نکرده چون همر از اون رو دیفالت ما ننشست

در ادامه باید بگم شاخ ما خیلی وقته پیش خیلیا جا میمونه اما بستگی داره کجاشون جا مونده باشه تو شکم تو چشم:D

خوبه همر دیفالت ما روز 30 سرور زده شد تاکید میکنم دیفالت همر اصلیتو کپت که همین چند روز پیش پرید زدیمش قربونت بشم عمو فدات

بازم خداروشکر مگه اینجوری با زده شدن دیفالت ما توسط ی سایددیگه دوماد بشی به اعصاب خودت مسلط باش و انتقاد پذیر باش جناب لیدر

متاسفانه همچنان هنری جز چت بیخود ازت نمیبینم

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: منظور زشت تو پست هاتون نباشد. ممنون ().

• خوب گرد و غبار زدن کتیبه ها نشست

همه سایدها هم از این خوان پر نعمت بهره مند شدند هر کس هم به اندازه توانایی و لیاقت و شانسش از این سفره بهره برد

1- ساید شمال غرب

کتیبه ای از ساید دیگه نزد یه مرتاض بزرگش رو جنوب غرب زد یه چشمان یونیک و یه چشمان بزرگ و یه چکمه بزرگ رو هم جنوب شرق زد

اما با توجه به پتانسیلی که ساید ما داشت حذف شدن نزدیک 80 درصد اکانت های هجومی سایدمون و باقی موندن تعداد محدودی همر که ترجیح دادیم برای اندگیم بمونه انتخابمون زدن کتیبه های تاثیر گذار بود مثل مرتاض کوچیک ها جنگ ها اعم از بزرگ و کوچیک و یونیک چکمه کوچیک دقیقا هم برنامه این بود که بزاریم همرهای کلینر که رفتند این کتیبه ها رو کلین کنند برگردند تا بریم کتیبه هایی که حساسیت و اهمیت درجه دو دارند برامون رو برداریم که متاسفانه نشد

منتظر لینک کاتا و کلینر و همر هستیم از ساید جنوب شرق و جنوب غرب

ما راضی هستیم از این سفره و سهمی که برداشتیم هرچند با توجه به ناملایماتی که داشتیم خودمون راضی هستیم رنک 4 بهره مندی از کتیبه ها

2- ساید جنوب غرب

واقعان عالی عمل کردند تصور من بر اساس حجم ریدی که داشتند و نزدیک به ما و شمال شرق بود این بود با توجه به همسایگی با ساید جنوب شرق که چند تا کتیبه رو ممکنه جنوب شرق بزنه ولی عملا هیچ کتیبه ای که لا ندادند اینقدر تایم هم داشتند اومدند یه کتیبه هم از ما زدند با توجه به متحدی که توی شمال شرق دارند و سختی هایی که تحمل کردند زیر اتک بودند دفشون بک نشد از لویال به احتمال زیاد چرخش کتیبه خواهند داشت بیشترین سهم رو از سرور برداشتند رنک 1 بهره مندی از کتیبه ها

3- ساید شمال شرق شاخه اکثریت

چون درگیر جمع کردن کتیبه های شمال غرب بودیم زیاد دقت نکردم ببینم کتیبه ها نزدیک لویال افتاده یا آریانا تیمی هم که اونور داره بازی میکنه تیمی هست که سابقه و مهارت خیلی هاشون توی ای ار بارها ثابت شده یا اسمش رو بزاریم بدشانسی از لحاظ مختصات گتیبه ها یا کمبود همرو لنگه دمپایی برای کلین کردن کتیبه و یا ناهماهنگی سهم جالبی برنداشتند از این سفره هرچند یه جمله قدیمی هست که میگه کتیبه زدن از ناتار آسون هست ولی کتیبه نگه داشتن سخته ! باید بیینیم دوستان تو قسمت آسونش بدشانسی آوردند یا هرچیزی تو قسمت دوم چیکار میکنند کتیبه زدن از پلیر هم ممکنه بهای خیلی سنگینی داشته باشه از لحاظ از دست دادن تروپ ممکنه هم خیلی سبکتر باشه نسبت به ناتار همه چی بستگی به پلن و توانایی دو طرف درگیر داره رنک 3 بهره مندی از کتیبه ها

4- ساید شمال شرق شاخه اقلیت کتیبه فروش زرخرید خوارج نوبها

عالی کتیبه زدند زیادتر از نیازشون هم هست واقعان مطمئنا اگه ساید متحد بود این همه کتیبه با توجه به تعداد بالای اکانتها در شمال شرق دست این مجموعه نمی افتاد کلا از لحاظ دودستگی ساید و شورشی بودن کارشون رو تایید نمیکنم ولی جمع آوری کتیبه ها با توجه به تحت فشار سنگین بودن رنک 2 بهره مندی از کتیبه ها

5- ساید جنوب شرق

خفن ها بازی بلدها جایگاه تک شاخ ها و کلا شاخ ها

کتیبه های خودشون رو زدند مختصاتشون هم اکثرا داخلی ساید بوده یه سری کتیبه از شمال غرب هم زدند که قراره لینک هاش رو ارایه بدهند ایشالا قبل اتمام سرور باشه خصوصا چشم یونیک و چکمه بزرگ

از جنوب غرب هیچ کتیبه ای نتونستند بزنند ! و نکته جالب دقیقا به این قسمت برمیگرده این همه شعار یکی بودن و یک روح در یک و نیم بدن و غیره که سر دادید 4 تا کلینر نمیتونستید بزنید که کتیبه های شمال شرق دست آریانا بمونه یا ترجیح دادید کتیبه ها بیافته دست لویال یا منتقل شه جنوب غرب که بتونید منتقل کنید جنوب شرق و از لاک شدن کتیبه های مورد نظرتون در ساید متا جلوگیری کنید! وقت و توان داشتید بیاید از ساید ضربدری 4 تا کتیبه بردارید ولی از ساید هم مرز حتی برای دادن کلینر هم نه !!

من در نهایت به شما با احترام رنک 7 بهره مندی از کتیبه ها رو میدم نه رنک 5 و رنک 6 البته همچنان به سیاست بازی و توان هجومی و دفاعیتون نمره 1 رو میدم اونم بافاصله

نظرات کاملا شخصی بودند نه سایدی

• متاسفانه اینقدر بی ادبی که حتی ارزش ریپلای هم نداری ولی این یه بار رو جواب میدم که به رزومت و افتخاراتت اضافه کنی

به نظرم شما وقتی که تو فروم میزاری اگه رو اکانتت میزاشتی الان مجبور نبودی بیای اینجا بگی کل کتیبه ها نزدیک لویال افتاد. همینه که هست سعی کن جای اینکه به خودت فشار بیاری و مریض بشی با خودت خلوت کنی و ببینی کجای کار رواشتباه کردین که ساید رو به اینجا کشوندین اونم سایدی که بیشتر پتانسیل رو داشت.

توصیه میکنم بری به خفت کردن نیزه دارا برسی و حواست به اکانتت باشه که سواره هاش خفت نشن نصف شب و تا صبح لاست بی گندمی ندی.

به جای نصیحت کردن بقیه وتهمت و فرافکنی و بی احترامی برو توتالتون رو نصیحت کن که ساید و با جاش با کل چربیاش فروخت و چکشم خیلی وقت هست نقد کرده وتو حسابشه و همه شما رو بازی داده

موفق باشی

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اشاره به ادمین ().

• فرشید جان دوست تحلیلگر من و تمرین کننده مهارت های مدیریتی در سرورهای تراوین

اولین اصل این هست که شما ببینید مخاطبتون تو کدوم ساید هست و جزو کدوم اتحاد هست بعد تیربار رو به روی دوشتون بگیرید و بصورت کور شلیک بفرمایید

اگر فیکی بابت این پست بنده روی لویال اومده من عذر خواهی میکنم !!

از اونجایی هم که شما بسیار آدم فرهیخته ای هستید و باتجربه تر خدمتتون عرض میکنم برادر من

اختلاف عقیده و دیدگاه تو سرورها همیشه موجود بوده و هست اینکه تو سرورهای ای ار یا کام چندین اتحاد توی یک سایدباشند که متای برون سایدی داشته باشند هم موجود بوده سرور 1 فکر کنم بود این قضیه چون بازی نکردم شک دارم معیار هم ارتباطات اتحادها با هم هست

هرچند هنوز هم دیر نشده و اتفاقی نیافتاده میشه بزرگان اتحادتون تشخیص بدند میتونند بزرگی گنند و اختلاف عقیده با لویال رو بپذیرند و سر یه سری نقاط مشترک به توافق برسند

من هم ترجیحم این هست کتیبه ها هر ساید داخل همون ساید بمونه سایدها هم یکپارچه باشند ولی اگر در نهایت اینچنین نشد جابجایی کتیبه با سایدی که زمانی که 17 تا جاش پودر شد !دفش روی لویال بود دفکورد اصلی سایدش همرش خورد دفش رو از لویال پس نکشید اسمش تن واحد بودن هست نه خیانت و کتیبه فروشی و ....

• سلام به همه دوستان

خسته نباشید میگم به همه پلیرهای 4 ساید ( به همه)

و تبریک میگم به دوستان عزیزم اتحاد لویال خودمون و متای یکرنگ و با معرفت

چند تا نکته بگم و زحمت رو کم کنم

جناب مازیار عزیز خسته نباشید میگم بهتون و یادآور میشم بعد از اون دیوار سنگین روی اکانت taha شماگفتید این اکانت رو زدید ( هر چند دیوار شدید) ولی خطر زدن یونیک رو از بین بردید که من کامل توضیح دادم خدمتتون که اشتباه کردید و فقط واسه دل خوشونک بچه هاتون اون پست رو گذاشتید و دیروز بهتون ثابت شد ( البته هنوز هم میتونید تو تاپ ملاحظه کنید)

جناب ایرج جان خوبی عمو جون. من که گفتم عزیزم. انقدر رو بازی میکنیم که قبلش برنامه هامونو میایم تو فروم اعلام میکنیم......

................................................................

یه موضوعی هم اینکه : انتقال کتیبه به ساید دوست و برادر و متای خودمون به کسی مربوط نمیشه.

میتونوم میکونوم

چرخش کتیبه بین دو متحد کاملا قانونی و درست هست حالا شاید سایدی که با شما متا کرده به شما کتیبه نده. به ما چه

..............................................................

بچه ها دم همتون گرم طبق معمول گل کاشتید ما راضی دوستان متا راضی... شا چرا ناراضی هستید 88 درصدیها....

.......................

راستی یه خودکشی نهنگها هم داشتیم

چون با گوشی این پست رو گذاشتم عکسش رو بعدا میزارم

موفق باشید

یا علی

• دوستان عزیز تبادل کتیبه توی متا کاملا طبیعی هستش- خیلی هم خوبه

فقط مشکل اینجاست که شما که با متای شرق مشکل داشتید و میگفتید مستعمره و ال و بل، چی شد که دو دستی همون اول بسم اله کتیبه رو دادید به ج غ؟
    شما مشکل فقط با ج ش داشتید؟ علت خوارج بودنتون همین بود که میخواستید فقط کتیبه به ج غ بدید؟

این فونت بعضی دوستان رو هم میبینم یاد یه داستان میوفتم: به یکی گفتند میریم مهمونی حرف های مهم و گنده بزن. تو مهمونی رفت لب طاقچه نشست گفت شیر، ببر، پلنگ

- عزیزم شما با همون فونت معمولی بنویسی اگر حرفت قابل خوندن باشه میبینند، وگرنه مثل همین شیر و ببر ملت با یه لبخند رد میشن و میرن

• نکته جالب دقیقا به این قسمت برمیگرده این همه شعار یکی بودن و یک روح در یک و نیم بدن و غیره که سر دادید 4 تا کلینر نمیتونستید بزنید که کتیبه های شمال شرق دست آریانا بمونه یا ترجیح دادید کتیبه ها بیافته دست لویال یا منتقل شه جنوب غرب که بتونید منتقل کنید جنوب شرق و از لاک شدن کتیبه های مورد نظرتون در ساید متا جلوگیری کنید! وقت و توان داشتید بیاید از ساید ضربدری 4 تا کتیبه بردارید ولی از ساید هم مرز حتی برای دادن کلینر هم نه !!

من در نهایت به شما با احترام رنک 7 بهره مندی از کتیبه ها رو میدم نه رنک 5 و رنک 6 البته همچنان به سیاست بازی و توان هجومی و دفاعیتون نمره 1 رو میدم اونم بافاصله

نظرات کاملا شخصی بودند نه سایدی

من فکر میکنم دلیل اینکه از ساید جنوب شرق همری برای کلین کردن لانچ نشده صرفا چشمداشت جنوب شرق به کتیبه های ساید متا نمیتونه باشه

من تحلیلم اینه که حداقل انتظاری که جنوب شرق از متحدش آریانا میتونست داشته باشه این بود که در درجه اول با ادعایی که در مورد چند تا اکانت شورشی و خوارج و .... داشتند و اینکه لویال توی اقلیت بوده باید میتونستند قبل از کتیبه ها لویال رو حذف کنند که موفق نبودند در عوض لویال به هر ضربه ای که خورد مصمم تر از قبل ظاهر شد و با هر اتکی که هر روز بروی ما میومد ما نزدیکتر و با انگیزه تر از قبل میشدیم

نکته دوم این بود که جنوب شرق انتظار داشت ساید متاش با اکثریت پلیری که داشت و جوسازی هایی که علیه لویال انجام داد به راحتی از پس جمع کردن کتیبه ها برمیاد که جمع آوری کتیبه ها نشون داد لویال به اون شکلی که دوستان آریانا مدعی بودند دست و پا بسته نیست و این هم ضربه شصتی بود به دوستان آریانا

در آخر با توجه به همه ی جو سازی ها و توهین هایی که به ما شد و لقب هایی مثل خوارج یا زرخرید( و حرف هایی که در شان ما و خود دوستان نبود) ما به جنگیدن ادامه دادیم و میدیم

تا آخرین نیرو تا آخرین دهکده تا آخرین نفس برای رفاقتی که داریم ، برای دوستانی که پیدا کردیم ، برای متحدین جدیدمون میجنگیم

مهمترین چیزی که باعث برتری ماست اینه که چیزی برای از دست دادن نداریم

در آخر با همه کارهایی که اتحاد آریانا کرد اعم از تهدید و فحاشی و جو سازی ، تا جلو اومدن برای خرید اکانت ها ، ما رفاقتمون رو به پول نفروختیم و از هیچ تهدیدی و فحاشی نترسیدیم

منتظر اتفاقات جالبتری باشید