Posts by F16

سلام بروبکس....مثل اینکه هنوز تراوین طرفدارای خودشو داره

داشتم تو سیوای موزیلام میگشتم یهو اینجا دیدم گفتم یه سری بزنم

خوش باشید و دوستی هاتونو حفظ کنید

ارادتمند

سلام به همگی دوستان

یه سوال دارم از عزیزان

این دوستانی که پیام این بنده خدا رو دیسلایک کردن دلیلشو میشه لطف کنن؟

من فکر میکردم فقط قراره فله ای پرهام رو دیسلایک کنن

آقا اشتباه میزنین

حموم کمتر برین چشاتون سو بیفته

اول بخونین طرف جی نوشته بعد دیسلایک کنین

خبر اومده تو زمینهای شمال نفت کشف شده

بچه ها میخوان چاه بزنن اونجا

حالا شما نترس دوتا دونه پروپرانولول بزن به بدن یه چایی نبات بخور ریلکس کن

فقط کلونی خودتو دم چاه نفت نزن یهو دیدی ادی زد نفت شما رو هم استخراج کرد به جای خراج

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تیم دیسلایک تکمیل که نیست هیچی در حال عضو گیریه

ولی رو آموزششون باس کار کنن هدفمند بشه

بعدشم پرهام این داستان خراج رو بیخیال

یوسف ویتامین رو میخوای چیکار؟

ویتامین بدنت کم شده؟

شیر موز بزنی با معجون بهتره

یوسف نه تنها ویتامین نداره بلکم احتمال اینکه یبوست یگیری زیاده

اونوقت باس یه خشاب بیزاکدویل بخوری تهش اسهال میشی

دیسلایک لطفا

سلام خدمت دوستان عزیزم در هر ۴ ساید امیدوارم حالتون خوب باشه و بتونیم یه سرور با هیجان بالا رو باهم شاهد باشیم ممنون از مدیریت بازی و همه پلیرهای عزیز که وقت گذاشتن

خیلی فضای فروم سمّیه

لعنتی بنده خدا اومد واسه همه با احترام آرزوی موفقیت کرد 3 تا دیسلایک (در واقع 9 تا )گرفت

نه به دیسلایک فلّه ای

قربونت برم تو پست قبلیم اشاره کردم تیم هایی مثل ربلز ، تایگرز ، کلاهبرداران ، تگزاس ، کاپیتان و کلاغ ها رو دعوت کرده بودم به جنوب غرب ، دقیقا اینا رو ایراد دار و مشکل دار مثل خودم میدونستی که بهم گفتی چرا داری کل سرورو میاری جنوب غرب وگرنه که جا اینکه جلوم بمونی کمکم میکردی اینا بیان جنوب غرب و یه ساید قوی و یکدست و یکپارچه تشکیل بدیم ...

آقا یوسف عزیز من نه شما رو میشناسم و نه اصلا باهاتون بازی کردم

شناخت من از شما محدود بوده به 22 صفحه تاپیک فروم (صحبت های خودتون و دوستان در مورد شما)

این جمله ای که فرمودین مصداق مغلطه گری و شانتاژگریه

(تیم هایی مثل ربلز ، تایگرز ، کلاهبرداران ، تگزاس ، کاپیتان و کلاغ ها رو دعوت کرده بودم به جنوب غرب ، دقیقا اینا رو ایراد دار و مشکل دار مثل خودم میدونستی)

من با توجه به حرف دوستان و چیزایی که توی گروه خودمون دیدم این بود که شما هیجان زیادی داشتی برای اینکه زودتر کلی آدم جمع کنی و جلسه بزاری ، اولا که اعلام جلسه یه ماه قبل سرور و جمع کردن کلی تیم دور هم نه تنها نتیجه مثبت نداره بلکه باعث بالا گرفتن اختلاف عقاید میشه

الان این صحبت جهت دار و هدف دار شما چیزی جز تفرقه انداختن بین این تیم ها به بار نمیاره

حاجی به جای فروم نویسی اگر خیلی دوست داری مثل بقیه رجیستر کن هر جای مپ که دوس داشتی مث ما( به قول حاج مازیار بزرگوار ) نون و ماستتو بخور و بازیتو بکن

مثل یه پلیر عادی

اگه هم توی خودت میبینی که لیدر خوبی هستی و دلسوز سایدی بازی که شروع شد توی مجمع ساید بیا کاندید شو شاید رای آوردی توتال شدی اصلا

----------------------------------------------------------------------------

پ.ن : متیل فنیدات با نیمه عمر 4 ساعته و نام تجاری ریتالین، از ترکیبات مشابه آمفتامین ها می باشد و در پزشکی برای درمان بهبود و درمان افسردگی، اختلالات کم توجهی و بیش فعالی تجویز می شود. اما متاسفانه به دلیل تبلیغات گسترده و وجود باورهای اشتباه بسیاری از محصلین اقدام به مصرف ریتالین کرده و از آن به عنوان قرص شب امتحان یادمیکنند غافل از اینکه مصرف خارج از دستور پزشک آن عوارض مخربی بر روی سلامت فرد دارد و باعث وابستگی مصرف کننده به این محرک می شود

X/X/X/

اما مطلبی که خیلیها دارن مانور میدن روش موندن لویال و نزدن کامل لویال با تمام قوا بود این هم هر کسی که اندک تفکری بکنه متوجه میشه وقتی دفاع از اس دبل و اندبل روی لویال جمع شده چرا باید با تلفات زیاد این اکانتها حذف بشن؟و دفاع برگرده روی اون دو ربع؟

سلام مازیار خان عزیز

خیلی مخلصیم

دلمون برای بزن بزن تنگ شده

البته از طرف ما فقط کتک خوردن بود ^^

این نکته ای که شما اینجا فرمودین فقط برای یکی دو هفته صدق میکرد که تقریبا نزدیک 60 /70 کی دفاع از اکانت هایی که پسوردش رو خودم و یکی از دوستان داشتن(اکانت هایی که بعنوان دوال روشون بودیم و از دوستانمون بودن) روی لویال بود که روی چند تا اکانت پخش شده بود که اونقدر تاثیر زیادی روی نتیجه اتک های شما نداشت چون مسلما تیم شما هم از نظر تعداد و هم از نظر پشتیبانی از ما قوی تر بود

برای باقی سرور تا جایی که ما حضور داشتیم اکثریت دفاع از اکانت looters و 250grmsتامین میشد که بصورت شناور بود

در هر صورت با همه داستانا و اختلافات و بزن بزن ها و دعواها ما یاد گرفتیم رفیق پیدا کنیم و احترام بزرگترمون رو حفظ کنیم

ماشالا همه دوستان هم لویال هم آریانا و هم باقی تیم ها همه و همه توی زندگی واقعی برای خودشون کسی هستند و شخصیت های بزرگی دارن

چیزی که این بازی رو جداب میکنه همینه که من مثلا چند سال با پرهام گرین -مجتبی-سینا لوترز توی سرورهای ir جنگ و دعوا و حتی فحاشی داشتیم و الان رفیقیم باهم

همچنین سروری که ما و شما با هم مشکل داشتیم و بعد ها فراموش شد و چیزی که ازش برای ما به یاد موند بزرگواری آقا مازیار و سایر دوستان بود

در پناه حق

اینجاش ولی برام سوال بود همیشه شما کدوم طرفی

زنجیر زن حسین بودی یا شیپورچی یزید؟

حالا یکبار برای همیشه روشن کن حاجی

البته واسه من که تاپیکای سال 99 رو خوندم روشنه

خصوصا صفحه آخرش :D:D:D

خراج گفتی یاد اون سرور افتادم که دو تا ساید جمع شدن روی لویال(10 تا اکانت)

خراج نمیدادن که باس حذف میکردن

خصوصا بعد کتیبه ها

;);)

فقط امیدوارم این دفعه دوستان اول سرور متا نبندن گند تو بازی

;)

اولا که شما داری میگی دخالت نمیکنم دمت گرم خوب کاری میکنی

دوم اینکه کسی‌نیومد به ما بگه کتیبه بده ما خودمون گفتیم الان ما استفاده نمیکنیم شما ببرین هر وقت خواستیم میایم میگیریم

در مورد دف هم عرضم به خدمتت بدون‌شک‌دف کم‌نبود اما‌در‌قبال دفی که بی منت گرفتیم قول چیزی ندادیم

اینا حاصل توهم توطئه ی بقیه اس شاید هم اشتباه در اسندلال و داستان سرایی دوستانه

سوما نمیدونم بقیه چرا انقدر دنبال معامله ان و اینکه فک میکنن همه جا باس حتما معامله ای وجود داشته باشه .. نه آقا هیچ‌معامله ای در کار نبود هیچ‌منتی هم هیچجا نبوده

به هر حال ممنون که در‌ امور ساید های دیگه دخالت نمیکنید و تصمیم رو‌به عهده خودمون میگذارید

دوست محترم

این اکانتی که شما ریپلای کردی از بچه های لویال هست

در خصوص کتیبه های لویال هم خودمون تصمیم گرفتیم که کتیبه رو جابجا کنیم چون مطمئنا از سمت آریانا رومون اتک میومد و قابل شارژ کردن نبود و خسارت داشتن کتیبه بیشتر از نفعش بود برای ما

در ضمن ما انقدر به تیم جنوب غرب اعتماد داشتیم که بخوایم کتیبه رو موقت منتقل کنیم به ج.غ

شما دلسوزی برای کتیبه های شمال شرق نکن

بله تک هیرو کتیبه جابجا شد همونجور که تک هیرو برمیگرده

فکر نمیکنم باید جوابی به کسی بدیم

لطفا به قسمت متحدین اتحاد لویال مراجعه کنید

اونوقت متوجه میشید که کتیبه بین متحدین جابجا شده

شما غصه این چیزا رو نخور

در ضمن ما هر بزن بزنی با آریانا داشته باشیم همیشه برای آقا مازیار احترام قائلیم چون بزرگ ما هستند. درون بازی شاید درگیری هایی بوجود اومده باشه به هر دلیلی اما توی این لحظه ما باهم جنگی نداریم و الان محمدعلی وگنس ،مازیار عزیز و باقی عزیزان روی چشم ما جا دارند همونطور که محمد دیابلو،احسان؛ رضا سورنا و علی زدکینگ تو قلب ما جا دارند

توی زندگی به من یکی اثبات شده که هرکی روی هرچیزی زیاد مانور میده دقیقا همون نقطه ضعف اون آدمه

تبریک زودهنگام و دیرهنگام دلیلی بر دوستی یا دشمنی یا ناراحتی و شادی نیست

نکته جالب دقیقا به این قسمت برمیگرده این همه شعار یکی بودن و یک روح در یک و نیم بدن و غیره که سر دادید 4 تا کلینر نمیتونستید بزنید که کتیبه های شمال شرق دست آریانا بمونه یا ترجیح دادید کتیبه ها بیافته دست لویال یا منتقل شه جنوب غرب که بتونید منتقل کنید جنوب شرق و از لاک شدن کتیبه های مورد نظرتون در ساید متا جلوگیری کنید! وقت و توان داشتید بیاید از ساید ضربدری 4 تا کتیبه بردارید ولی از ساید هم مرز حتی برای دادن کلینر هم نه !!

من در نهایت به شما با احترام رنک 7 بهره مندی از کتیبه ها رو میدم نه رنک 5 و رنک 6 البته همچنان به سیاست بازی و توان هجومی و دفاعیتون نمره 1 رو میدم اونم بافاصله

نظرات کاملا شخصی بودند نه سایدی

من فکر میکنم دلیل اینکه از ساید جنوب شرق همری برای کلین کردن لانچ نشده صرفا چشمداشت جنوب شرق به کتیبه های ساید متا نمیتونه باشه

من تحلیلم اینه که حداقل انتظاری که جنوب شرق از متحدش آریانا میتونست داشته باشه این بود که در درجه اول با ادعایی که در مورد چند تا اکانت شورشی و خوارج و .... داشتند و اینکه لویال توی اقلیت بوده باید میتونستند قبل از کتیبه ها لویال رو حذف کنند که موفق نبودند در عوض لویال به هر ضربه ای که خورد مصمم تر از قبل ظاهر شد و با هر اتکی که هر روز بروی ما میومد ما نزدیکتر و با انگیزه تر از قبل میشدیم

نکته دوم این بود که جنوب شرق انتظار داشت ساید متاش با اکثریت پلیری که داشت و جوسازی هایی که علیه لویال انجام داد به راحتی از پس جمع کردن کتیبه ها برمیاد که جمع آوری کتیبه ها نشون داد لویال به اون شکلی که دوستان آریانا مدعی بودند دست و پا بسته نیست و این هم ضربه شصتی بود به دوستان آریانا

در آخر با توجه به همه ی جو سازی ها و توهین هایی که به ما شد و لقب هایی مثل خوارج یا زرخرید( و حرف هایی که در شان ما و خود دوستان نبود) ما به جنگیدن ادامه دادیم و میدیم

تا آخرین نیرو تا آخرین دهکده تا آخرین نفس برای رفاقتی که داریم ، برای دوستانی که پیدا کردیم ، برای متحدین جدیدمون میجنگیم

مهمترین چیزی که باعث برتری ماست اینه که چیزی برای از دست دادن نداریم

در آخر با همه کارهایی که اتحاد آریانا کرد اعم از تهدید و فحاشی و جو سازی ، تا جلو اومدن برای خرید اکانت ها ، ما رفاقتمون رو به پول نفروختیم و از هیچ تهدیدی و فحاشی نترسیدیم

منتظر اتفاقات جالبتری باشید

تبریک میگم به تیم پلنری شمال شرق و محمدعلی عزیز بابت پلن دیشب

اتک ها روی تارگت ها بسیار عالی فیکس شده بود

همچنین فیک لیست ها هم خیلی هماهنگ بود

با توجه به اینکه از کپ f16 قبلا جاسوسی شده بود حدس اینکه تارگت باشه کار سختی نبود

اما خب تارگت رو‌برای شما خالی کردیم که با در نظر نگرفتن سنگ تراشی پایتخت صفر نشد

فکر میکنم درسی که ما گرفتیم از این حمله بیشتر از درسی بود که شما گرفتید

اما خب باعث میشه بعدا جفت تیم های لویال و آریانا بهتر عمل کنند

موفق باشید

نیما f16

آقا مازیار عزیز

یه موضوعی خیلی من رو ناراحت کرد که میخواستم رودررو بهتون بگم و بقیه که من رو میشناسن شاید تایید کنند حرفهای من رو

من از گروه آریانا یه مدتی لفت داده بودم و بعد از چند روز محمدعلی من رو ادد کرد ، بین صحبت های بچه ها من هم شروع کردم حرف زدن و مثل بقیه شوخی و سربسر باقی دوستان گذاشتن

آقای نوری که من ایشون رو هنوز تا اون موقع نمیشناختم اومد توی گروه گفت روی من اتکه

من هم به شوخی گفتم من فدات شم برات دف میفرستم و حتی رمر و تبری میفرستم برات دفاع

شما بعدا از همین حرف من برداشت کردید من اکانت فیک نوری هستم توی گروه بعدا هم جای دیگه فرمودید که من نوچه ایشونم

که وقتی این موضوع مطرح شد و من فهمیدم خیلی شاکی شدم که کی این حرفو زده ، اتفاقا با لحن بدی هم گفتم این رو و از همینجا ازتون بابت لحن بدم عذرخواهی میکنم

بنده 33 سالمه ، توی دنیای واقعی مثل شما و باقی دوستان برای خودم کسی هستم اما خب کوچیک شما و دوستان هم هستم

ولی این حرف شما اصلا درست نبود ، البته به شما حق میدم همچین برداشتی کرده باشید ، نه شما من رو میشناختید نه من شما رو و نه من آقای نوری رو میشناختم

به هر حال این سوئ تفاهمی بوده که بین ما پیش اومده

من هم از لحن بدم در قبال شما عذرخواهی میکنم

یا علی

دوست گرامی

محکوم کردن شما مثل اینه که با یک دزد دوست باشید و شب و روز با هم بگید بخندید و بعضی اوقات بهش بگید خب دزدیت رو محکوم میکنم ! اما طبق مرام اون رفتار کنید و به خاطر آقا دزده به مردم بپرید.

حرفت کاملا درسته

ولی من به شخصه 95 درصد این تیم رو میشناسم و میدونم هیچ وقت همچین کاری نمیکنند

کل کل کردن و زدن همدیگه جزوی از بازیه اما این یه موضوع کاملا بازی جوانمردانه رو نقض میکنه

من خودم هیچ وقت نه اهل تقلب کردن توی بازی هستم نه نامردی ، شاید بیشتر از همه اهل کل کل و زدن و سیخ دادن این و اون باشم اما این با اون فرق داره

این کار دقیقا اسمش نامردی و بازی ناجوانمردانس

به هر حال نظر شما محترمه و من خودم خوشحال میشدم اگر اکانت آریامهر برمیگشت و اگر شما مدرک مستندی نشون میدادید که کار چه کسی بوده

اونوقت دیگه فرقی نداشت عضو تیم لویال باشه یا هرکس دیگه ای

کارش محکوم بود

برادر من

ما به قصد زدن هیچکسی نیومدیم

ما نه امرداد میشناسیم نه هیچ تیم دیگه ای رو

من به شخصه تا این سرور هر سروری که لاگین میکردم به قصد زدن پرهام گرین لاگین میکردم چون چند تا سرور باهم کلکل داریم اما خب باب دوستی ما این سرور باز شد و الان یکی از بهترین دوستای من توی تراوینه

مهمتر از همه اینها شما وظیفه دارید وقتی اسم تیم لویال رو میبرید اسم اکانتی که تقاضای گلد کرد رو هم ببرید

لطفا شفاف سازی کنید چه کسی این کار رو کرده

بعد از اینک اکانت آرایمهر رو زدن به ناتار من زنگ زدم به محمدعلی و ازش خواستم با مولتی هانتر حرف بزنه تا برگردونند اکانت رو حتی خود منم گفتم نتامه میزنم شاید همه اگر نامه بزنیم این کار رو بکنه

مدارکش هم موجوده

لطفا حرفی که میزنید رو با مدرک بزنید تا اگر خدای ناکرده کسی مرتکب خطا شده رسوا بشه

از مدیر فروم تقاضا داریم یه تاپیک به نام لویال باز کنند

هر پستی میبینیم اسم لویال توش هست

آقا بس کنید دیگه خسته شدیم

ما خودمون نشستیم یه گوشه داریم چیپس و ماستمون رو میخوریم

چیکار ب کار ما دارید

در ضمن جنگ با لویال هم یک هفته قبل از اینکه اکانت 250گرم رو بزنند استارت خورد

زمانی که محمدعلی عزیز که ارادت زیادی بهش دارم اصرار زیادی داشت که قراره بریم وارد جنگ بشیم و از همه ما تقاضا کرد آمار اکانت ها رو بدیم که ما دو دستی تقدیم کردیم

که بعدش کاشف به عمل اومد جنگ علیه تیم ما بوده در ضمن برای دوستانی که فرمایش میکننتد که ما گفتیم کتیبه بزنیم به کسی نمیدیم

حداقل چت های من و محمدعلی موجوده که ازم پلن اکانت خواست و بهش گفتم 4 تا کتیبه بزرگ و کوچیک کلین میکنیم در اختیار ساید میزارم و بعدش میرم برای کلین کردن واندر بعدش هم برنامه ای ندارم اکانت رو میدم به ساید

والا ما همیشه کلینری بیش نبودیم

سرور های قبل هم آخرین نفر انبار میبردیم

در مورد اکانت آریامهر هم ما محکوم کردیم این موضوع رو

به هر حال امیدواارم سرورهای بعد اگر بودیم با هر تیمی هم بودیم توی هر سایدی هم بودیم این مسائل پیش نیاد و اگر هر پیش اومد مسائل با دنیای واقعی قاطی نشه

کوچیک همه دوستان هم هستیم

یا علی

با سلام

دلمون تنگ شده بود واسه دو کلمه حرف حساب بدون توهین ولی نیش دار و درشت و درست

نمیدونم کی هستی و از کجایی و کدوم اکانتی ولی جالب گفتی

توی کل این چند صفحه آخر فقط شاهد انگ و تهمت و فلان و فلان و فلان بودیم از دوستان عزیزمون

و کمی هم با چاشنی تهدید و شاخ و شونه کشیدن و آدرس دادن و گرفتن مزین شد

ولی یادمون رفته لات بازی مال تو بازیه و بزن بزنشم توی همون بازی باید باشه

به هر حال

ممنون از شما دوست عزیز بابت تحلیل های جالبتون

شاید باقی دوستان هم یاد بگیرن با سند و مدرک و آمار و زبان تحلیل حرف بزنند نه چیز دیگه

حرف بسیاره

ترواین بازی آدم بزرگاس

همه بیشتر از 30 سال سنمونه حداقل

بیاین به هم احترام بگذاریم

وگرنه هر بچه گربه ای توی محل خودش پلنگه

کل کل کنیم بزنیم دیوار کنیم اما گندش رو در نیاریم

بازم مرسی از آقای دیابلو عزیز