Posts by Old man

اون 5 تا انویلو خیلی خوب اومدی گلم

بهت پیشنهاد میکنم بری توی تاپ تن دفاع بازیکنان و ببینی اکانت انمی رو کی رفته و کی دیوارش کرده با چند تا انویل😂

خدا وکیلی با همین چیزا روحیه میدین به پلیر هاتون؟ بابا تو خییلیی کارت درسته

دیروز میگفتی باید اواز نوحه خوند برای جنوب غرب الان اومدی میگی مرسی دیوارمون میکنید 😂

بالاخره نوحه بخونن واسمون یا ازمون واسه دیوار کردنتون تشکر کنن؟

در هر صورت بهنام عزیز تسلیت میگم برای دیوار شدن دمپاییت اینجوری که داشتیم دیتا هارو از سرور های قبلی چک میکردیم شما تونستی رکورد همر های قبلیتو بشکنی با این دمپایی که رو کردی و این نقطه ی عطفی در تاریخ تراوینی شما محسوب میشه

فقط حیف که دفکورد های جنوب غرب همیشه بیدارن و نذاشتن برگرده لنگه دمپایی شما امیدوارم باهاش عکس یادگاری گرفته باشی

اون دهکده ها صرفا برای بردن کتیبه های جنوب شرق در تایم ازاد سازی تاسیس شده بوده

و در پلن جمع اوری کتیبه ها هم از نیروهاشون استفاده شده بوده

مطمئن باش اگه بالای 10کا گندم خور همر داشتن حداقل با تلفات دو تا همر باید چیفشون میکردین

به هر حال من هرچی بگم شما باز واسه اینکه جلو پلیراتون کم نیارید یه چی میگید

اکانت سورنا و ام کی ام جی اگه خواستن میان عکس نیروهاشونو میذارن

ولی خداییش گل کاشتین افرین

ما به داشتن حریف قدرتمند افتخار میکردیم اما مثل اینکه از شما دوستان بخاری بلند نخواهد شد

در فرومی که زیباترین دیوار سرور مورد تمسخر قرار بگیرد و چیف دو عدد فیدر که از قبل توسط خود بازیکنان تخریب شده و با علم قبلی به پلن جنوب شرق تغییر نام داده شده (بیا چیف کن...) مورد تحسین و تمجید قرار بگیرد باید گریست.

وای به حال سایدی که بعد از گذاشتن1000فیک روی تمام کتیبه ها و نان کپ ها و کپ ها دستاورد پلنش چیف دو عدد فیدر باشد و به ان افتخار کند و با بلد کردنش داخل فروم سعی در روحیه دادن به پلیر هایش کند

مطمئنا خسارات خرج منبع در جنوب شرق برای فیک اومدن از دستاورد پلن هزاران بار بیشتر بوده

واقعا امروز روزیست که به حال اس ای باید گریست

شاید شما واقعا (کلمه اخر دهکده سعید mkmj قبل چیف) هستین

یا واقعا مارو ( کلمه اخر دهکده سعید mkmj قبل چیف) فرض کردین

پست ناصر جان برای اهل علم نوشته شده

برای کسی که اهل فن و محاسبه باشه (امثال ایدین عزیز)

لذا اگه تو محاسبات سر رشته ندارید

اگر توی تراوین فقط مولتی زدنشو بلدید

مجبور به تخریب غیر منطقی و غیر اصولی نیستین

با یک حساب سر انگشتیه ساده حتی یک کودک هم متوجه این موضوع میشود

یا شما باگی بلدی که هیرو ادد میکنی

خدا داند

ولی جواب علم و اعداد رو باید با علم و اعداد داد

وقتی که در جواب علم و اعداد با کلمه ی(برو بخواب خوابت میاد) مواجه میشیم

هر عقل سلیمی متوجه میشه که یه جای موضوع میلنگه

(در پست قبل اشاره به استفاده باگ توسط امرداد کردم)

امروز خودشون برای ما کارو راحت کردن با ارائه سند

این همه دست و پا زدن جنوب غرب نمیدونم واسه چیه؟!

کسی که داره دست و پا میزه قربونت برم شمایی

که با این همه استفاده از باگ و مولتی و بات داشتن اینقدر ضعیف عمل کردین که بهترین اکانت های جنوب شرق یکی یکی دارن دیوارو میبوسن و خدافظی

یا در حال مهاجرت به دو ایکس هستن

دقیقا یاد روز 70 میوفتم که جنوب غرب اومده بود تو فروم و خیلی بل بل زبونی میکرد ولی یهو بلایی سرش اومد که تو تاریخ تراوین نوشتن ، من نظرم اینه سکوت اختیار کنید و اندازه دهنتون لقمه بردارید که یهو نپره تو گلتون

این بلایی که داره سر اکانت ها پلیر ها و همر های جنوب شرق میاد عزیزم فقط میشه بلایای اخر و زمانی که در کتاب مقدس وعده داده شده مقایسش کرد ,دیگه حرف از بلا نزن بلاااا

حالا که 2 ایکس شروع شده من به جنوب غرب قول میدم قبل روز 110 همشون رو میفرستم 2 ایکس که الکی اینجا وقت تلف نکنن !

همین منم منم کردناس که باعث شکاف بین پلیر ها و تیم لیدری جنوب شرق شده

تو به شخصه پاپت و همرت به قدری نیست

امیدوارم از غرورت کم کنی و به کار تیمیت و صمیمیت با پلیر ها اضافه کنی که دیگه شاهد کلمات من , میکنم ,میزنم نباشیم

شما بدون پلیر های دلسوز جنوب شرق هیچی نیستی

ولی امیدوارم این دفعه سر حرفت بمونی و مثل قرار داد نپ با جنوب غرب اعتبارتو از دست ندی

هرچند که از اول زیر سند بودی و اعتباری هم نداشتی

متاسفانه خبرای خوبی از جنوب شرق به گوش نمیرسه

گویا عده ای قصد فروش اکانت و بازگشت به زندگیه نرمال رو دارن (حالا یا به خاطر مشکلات شخصی یا ضعف لیدری در جنوب شرق و عدم رعایت شایسته سالاری در چرخش)

در ادامه اخبار از منبع موثقی خبر رسیده تعدادی پسوورد از اکانت های جنوب شرقی به دست تیم لیدری جنوب غرب رسیده(از رو رفاقت بوده یا خرید و فروش خدا میدونه)

عده ای دیگه که از شدت بی نظمی در این ساید و خورده شدن حقشون عصبانی بودن طی مکالماتی فرمودن که جنوب شرق به صورت عشق و حالی اداره میشه امروز ما با اشکان حرف میزنیم به ما قول میده فرداش بهنام میاد یه چی دیگه میگه ما به اشکان میگیم چی شد اونم مارو پاس میده به بهنام دوباره و میگه من هیچکاره ام با بهنام حرف بزنید(پاسکاریه سیاستی بازیکنان)

این عده حق طلب در جنوب شرق خبر از استفاده ی بات و باگ های سرورو به صورت گسترده در اختیار تیم لیدری جنوب غرب قرار داده(با ارائه سند و مدرک) و به زودی به احتمال زیاد شاهد بن و پانیش فراوان در جنوب شرق باید باشیم

از همینجا با یه عدشون خدافظی میکنیم

و از همینجا ابراز تاسف میکنم برای امرداد و عده ای نخاله در تیم لیدریه اون که نتونستن این پلیر های گرانبها رو برای سایدش نگه داره و باعث رفتن این رفقای گرانبها و کوچشون به دو ایکس شده

تیرداد جان گویا اون تخمه کفتری که تک شاخ برای جنوب غرب تجویز کردو شما اشتباها با دوز بالا داری مصرف میکنی

سعی کنیم ظرفیت خودمونو ببریم بالا

سعی کنیم اگه حریف قوی تر از ما عمل کرد به جای تخریب تشویق کنیم

الان برداشتی 30 خط نوشتی و بحثو شخصی سازی کردی که چی؟ که اون دوستان جنوب شرقی که از دست بازی کثیف امرداد خسته شدن از حذف بردارن؟

اخه این درسته؟ 😂

بشین بازیتو بکن دفتو بکش دیگه فدات شم تو جواب خفن ترین دیوار کل سرور از ابتدا تا الان بجای تبریک میای 30 خط مینویسی که هم حوصله ی مارو سر ببری هم خودتو؟

خدایا بسهههه دیگه 😂 خسته شدیم دیگه😂

اینجوری که ما شنیدیم جنوب غرب و جنوب شرق باهم نپ کتیبه بودن و جنوب شرق با این حرکت دیروز خودش به همه نشون داد که متاسفانه لیدر هاش به جز لب و دهن چیز دیگه ای نیستن و اندازه ی کرک و پشمی نمیشه روی حرفشون حساب کرد

قبلا لیدر حرمت فراوان و اعتبار بالایی داشتن و وقتی حرفی میزدن سعی میکردن هرطور شده اعتبار حرفشون حفظ بشه

بعضی وقتی نیاز نیستش که ما برای برد دست به هر کاری بزنیم، تنها کاری که لازمه اینه که از بازی لذت برد

و متاسفانه چیزی که امروز من در پست های جنوب شرق میبینم همین عدم لذت کافی بردن هست

دوست من وقتی هم در اداره ساید و هم در سیاست خارجی شکست خوردی دیگه نیازی نیست بیای اینجا و با مغلطه و شخصی سازی کردن بحث سعی در لا پوشونی بکنی.

چیزی که واضح هست برای همگان لینک ها و حذف های مکرر رو نمیشه پنهون نگه داشت

من اگه جای شما بودم میومدم از پلیر های ساید معذرت خواهی میکردم و قبول میکردم که اشتباه کردم و سعیم رو بر این میذاشتم که در اینده جبران کنم، اما متاسفانه شخصیت شما قد و مغرور هست نه حاضر به قبول اشتباهات هستید نه حاضر به معذرت خواهی و تلاش برای رفع مشکل

امیدوارم تا نقشه ها حداقل شاهد ساید جنوب شرق باشیم

زیاد بودن ازین دوستان که با گونی پر امدند و با گونیه خالی حذف کردند، امیدوارم اینبار تاریخ در مورد جنوب شرق و امرداد تکرار نشود

در دعای شبانه همگان دست به اسمان میبریم برای رهایی جنوب شرق

ولا شما که دوماه پیش یه نان کپتو همون گیرین امپایر زد جاش هیچی نبود دیگه با چه رویی اومدی این وسط به قول دوستان رقص سرخپوستی؟وسط حرف بزرگترا نپر هیچوقت،تا حالا کجا بودی(مثلا اون روزی که همین پایتون زد پیاده های حجومی سایدتون رو پرپر کرد) که از جنبه ی فان پستهات استفاده باشه؟

حاج علی که شما در جوابش این داستان هارو نوشتی خودش از بزرگانه داداچ وقتی رفتی درم پشت سرت ببند داره سووووز میاد

اما پیشبینی میشد که جنوب غرب از دیوار کردن اون همرها سر از پا نشناسه و به بوم بوم بیوفته :-)))

تعظیم میکنم در مقابل شما نوستراداموس بزرگ قرن حیف شما نیست با این همه استعداد در زمینه ی پیشبینی داری تراوین بازی میکنی؟

به نظرم یه بلیت یه طرفه بگیر به مقصد استانبول و از استعدادت تو پیشبینی در زمینه ی سایت های شرط بندی استفاده بکنی اینجوری هم شما به یه شوکتی میرسی

هم مارو ازین تحلیل هات راحت میکنی خداوکیلی خسته شدیم دیگه!خدایا بسه دیگه!

استاد سوتی شما ایندفه این بود که چت ها واسه ساعت 2 بعد از ظهره ولی همر ها ساعت 12 ظهر دیوار شدن

در جواب شما باید این شعر رو از خواننده ی عزیزمون افشین بذارم که میفرمایند:( تن ناز چه قشنگه چشمات)

عزیز دنیارو از کدوم زاویه دیدی که فکر کردی ما دنبال هرج ومرج تو جایی هستیم وقتی شما خودتون عامل بی ثباتی هستین کتیبه ne رو بهشون پس بدین دیگه

با چه زبونی بهتون بگن؟ ما الحمد الله اکانت تو nw نگرفتیم دفش رو بدیم به خودمون باهاش چراغارو چک کنیم و یا کتیبه با تک هیرو از ساید دیگه نزدیم

هنوز مونده کارناممون مثل شما عزیزان بشه قربونتون بشم عامل های ثبات:DDDDD

منتظریم ببینیم تو کی به لیمیت میخوری با کله میخوری به دیوارو بعدشم حذف ,سناریوی تکراری این روزای جنوب شرق

روز هفتاد (علیرضا ایران): اقا این خوارجو میزنیم له میکنیم تا هفته دیگه همشون حذف میکنن

روز هشتاد (محد علی وگنس بعد از خوردن دیفالت موناکو): حاج اقا اینا دیگه ازشون چیزی نمونده تا چند روز اینده همشون حذف میکنن

روز هشتاد و پنج: در این روز سخن گفتن جایز نیست

روز 90 (مازیار جون): حاج اقا این خوارج این هفته به دست دلاور مردان دف ساز امرداد حذف خواهند شد و از عرصه ی تراوین حذف میشوند

.

.

.

روز 100(کتیبه):کتیبه ی من دسته کیه ؟؟کی به کتیبه ها دست زده؟؟:)) قبول نیس اینا بلد بودن اسپیدترا باز بودن ما بلند نبودیم

روز 103(فرشید جون):اقا گزینه ی نپ هم قشنگه نپ چیزی خوبی بود قبلن

سیر تکامل اهداف اریاانا

نکشینمون خفنا :))

سر عقده های شخصیه علیرضا ایران این جنگ شروع شد و پتانسیل ساید به چوخ رفت حالا علیرضا ایران کجاست ؟دلسوزان استارت کننده جنگ کوشن؟؟؟

جنگ یونیک و دو تا کتیبه بزرگ دیگه سهم متای شرق و یه کتیبه سهم شمال غرب و یه کتیبه مسترز.

قربونت برم جنگ یونیک رو شمال غرب زده

شما اگه قصدت دادن اطلاعات صحیح بود و تحلیل و بررسی میومدی و عکس از خزانت اپلود میکردی

به هر حال همه دوستان داخل سرور خزانه دارن و میبینن کتیبه ها کجا رفته

البته با این سطح تحلیل و امار ما انتظاری هم نداشتیم از شما بابت کتیبه ها

خدا اخر و عاقبت شمال شرق رو بخیر کنه

(به شخصه از تمام اتحاد های شمال شرق اسکیرین گرفتن واسه سرور های بعدی و ایستگاه های اتوبوس داخل دیسکورد )

تقلبل الله

حاج اقا ما واقعا برگامون ریخت وقتی که دیدیم عده ای به اصطلاح مزدور و یا خوارج(به گفته ی دف سازان امرداد در شمال شرق) که کلا به قول دوستان 12 تا اکانت بیشتر نبودن بعد از ازاد شدم کتیبه ها نصف شمال شرق رو جارو زدن و طی کشیدن و بردن و اون 80 تا اکانت دف ساز امرداد در شمال شرق (شما بخونید اریانا) حتی نتونستن بدونه کمک ارباباشون کتیبه کلین کنن (مراجعه به تاپ تن مهاجمین)

بدون شک حقیر ترین شمال شرقی که تا به حال دیده بودم رو این سرور شاهدش هستم و انشالله که به خودتون بیاید

من تازه فهمیدم مازیار چرا روز 50 سرور متای زیر زمینیه اند گیمی با امرداد بست، بنده هم اگر میدیدم سایدم نمیتونه تا زمان کتیبه ها حتی ساید خودمونو کلین کنه به جد و بدون تردید خودمو میچسبوندم به یه همسایه ی قوی تر

(حالا بماند که اقا مازیار چطور روز 50 سرور به این علم رسید و چطور با علم فرا تراوینی و اینتراستالری خود متای زیر زمینی و اند گیمی ترتیب داد)

در اخر دو گفته دارم :

شمال شرق این سرور به قطع یکی از حقیر ترین شمال شرق های تاریخ تراوینه

شمالی شرقی که از روز 50 متای اند گیمی بست و حتی با کمک اربابان خود نتونست نصف کتیبه هاشو از رو زمین برداره

و اینکه خدمت اکانت FSH عرض میکنم برادر برید بگردید ببینید کجای کارو اشتباه اومدین که امروز که روز 100 کتیبه هاس اینجوری جلوی پلیر های شمال شرق سرتونو پایین گرفتین و کوچک شمرده شدین

قطعا این 12 تا اکانت لویال نصف شما سابقه بازی ندارن حتی نصف شما سن و سال هم ندارن ولی برو ببین دارن چی کار میکنن

پس به جای گرفتن انگشت اشاره به سمت دیگران و تلاش برای مقصر نشان دادنشون برو عزیز ببین کجای راهو اشتباه اومدین

یا حق

به نام خدا

ve4n_img_20201118_193017.jpg

خفت میشید

دیوار میشید

همر تاپاتون که پرید

نیزه خفت میکنید

دو به یک و اینهمه قهوه ای بازی؟

و در اخر سرور همه برای جنوب غرب ایستاده کف خواهند زد (رو سیاهیش میمونه واسه بستنی خوراش)

این همه ریشوفو من کجای دلم بذارم اخه

ضرب و المثل چینی:همیشه بستنی اندازه دهن خود انتخاب کنید

خوب دارید بستنی لیس میزنید

تازه داره حال میده