Posts by taha

از کسی که تو رزومش تا حالا واندر۱۰۰ شده ندیده و حتی عرضه و توانایی جمع کردن ۱۰ تا دونه اکانت لویال رو هم با اون همه ادعا و منم منم کردنش نداره و

سلام بزرگواران

عزیز لویال 10 تا رفیق قدیمی بودن (که هنوزم هستن ) همه شون هم پلیرهای قدیمی هستن و حداقل انقدری بازی بلد بودن که با 10 تا اکانت جلوی 50 تا اکانت با متاشون بایستند

البته اون سرور تموم شده و بعد از اتمام یک سرور همه اختلافات و ... برای ما تمام میشه و سرور بعدی با همون دشمنان مجدد دوست هستیم

واقعا ش ش با متاشون نمیتونستن لویال رو جمع کنن البته که ج ش سرور قبل قدرت مطلق بازی بود ولی درگیری باعث فرسوده شدنشون و تغییر نتیجه بازی میشد و خودشون هم آگاه به این موضوع بودن و وارد نشدن ( و البته حمایتهای sw و رفاقت و کمکشونم به لویال عالی بود

آریانا هم تمام تلاشش رو کرد و در نهایت موقع کتیبه ها مشخص شد که تعداد اکانت انقدرها هم مهم نیست و کیفیت به کمیت غلبه کرد و ....

محمد جان واقعیت رو همه میدونن دوست عزیزم

بعد از گذشت چند ماه تاریخ رو تحریف نکنیم داداش

واقعا از تو انتظار نداشتم ....

کتیبه هارو .........................خفتهارو ...................

بهر حال یه سرور با هم درگیر شدیم و ناراحتی نیست و بازی همینه اما الان روایت جدید نسازیم داداش

ضمنا اینکه نتونستید لویال رو جمع کنید چیزی از توانایی شما کم نمیکنه و شمارو میشناسیم و دوست داریم و میدونیم پلیر و پلنر عالی هستی ولی از شانس بد شما لویال هم بچه های توانایی داشت که حذفشون نه فقط برای شما که برای بقیه سایدها هم غیر ممکن بود چون متحد و با رفاقت کنار هم ایستاده بودند....

دوست گرامی آقا مرتضی عزیز و نورالله از دوستان خوب ما هستن............

اما شما هم از خیلی از مساعل بی خبر هستید .

با وجود حسین تی ان تی و وحید پارتیزان و مجتبی و سینا و بقیه بچه ها بود که حذف لویال غیر ممکن میشد عزیز من

این یه بازیه اما تو اون دوران تاثیرگذاران بازی اتحاد لویال دوستانی که نام بردم بودند و مرتضی که کلا گهگاهی بود و نبود و نورالله هم که دوست خوبمون سیاست بازیش کلا با لویال متفاوت بود( نورالله پلیر قویی هست ولی تو تیم لویال تاثیرگذاری نداشت و نهایتا بحث بصورت عجیبی نمایان شد) و البته مرتضی و نورالله از دوستان قدیمی تیم نبودند و تو اون اختلافات همراه با بقیه (بخاطر اختلافات خودشون )خارج شدند....

و همچنان ما دوسشون داریم خارج از بازی و سیاستشون....

البته بحث سرور قبل مفصل هست ولی درست نیست مجدد باز بشه

ولی لازم بود این توضیح هات رو بدم هم از بابت افراد اصلی و تاثیر گذار لویال و هم از بابت اینکه بعد از چند ماه کسی ناتوانایی یا بدشانسی خودش در اون برهه رو به سیاستش ربط نده...............

موفق باشید

سلام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار

امیدوارم همیشه موفق باشید...

اکانت king tabar مال منه و طبق معمول تنها بازی میکنم...

چند روزیه خدا یه فرشته کوچولو به ما هدیه داده و زندگیمون زیبا و زیباتر شده ( امیدوارم خدا به هر کسی که نداره بده و برای هر کسی هم که داره نگهشون داره)

قاعدتا دیگه وقت زیادی نمیتونستم واسه بازی بزارم....

دمتون گرم ولی خداییش اسمش خفت نبود من کلا این مدت درست آنلاین نبودم بعضی روزها که کلا نیستم و از اسکاتهایی که کشیدید مشخصه همه انبارام پر بوده

بهر حال بازی هیچ اهمیتی نداره تو شرایط خوب و قشنگی که من هستم....

فقط یادتون نره هر چی بزنید هم خفت میشم هم حسابی منابع میبرید.....( نوش جونتون )

گهگاهی یه سری میزنم....غارت خودکارم یه خوبیایی داره و یه بدیایی دیگه ......

همه سالم و موفق و خوش باشید.......................................

یا علی

من خودم از پلیرهای ش ش هستم و کامل به اتفاقات افتاده واقفم . شما این صحبتهارو برای پلیرهای خودتون بفرمایید ........... ( در حال حاظر هم بحث چیز دیگه ای هست )

اما واقعا برام سخته برای یک نفر بخوام چند بار توضیح بدم :

اینکه میگم توی فروم نمیشه توضیح داد و نمیخوام دلیلش ترس و .... نیست عزیز من . اگر ادمین اجازه بدن مطمعنن اینکارو میکنم . امیدوارم متوجه دلیلش شده باشید.

و اما اینکه حرص میخورم و تاعصابم خورد شده البته مثل خیلی از پلیرهایی که سالم بازی کردن ( کاری با اختلافات و درگیریهای معمول بازی ندارم )

بله ناراحت هستم از اینکه کلی زمان گذتشتیم و حالا متوجه شدیم یکسری با روزی نیم ساعت وقت گذاشتن میتونستن کلی همر بسازن و منابع بی دردسر کسب کنن

و فقط تو 8 روز هر تعداد همری که میخواستن رو بسازن ( مشکل اینجاست که فقط با کمی حواس جمعی تونستن جوری همر و دفسازی کنن که مدارک جرمشون رو به

حداقل برسونن و روزها تو فروم کری بخونن و دم از بازی بلد بودن غارتهای ...... بزنن و آخرشم ...

حالا ما فرض رو بر این میزاریم که فقط 1 اکانت لعون تخلف کرده ( فرض محال ) خوب این اکانت تو چند تا پلن ج ش شرکت کرده و چقدر دف از بین برده و چند تا

کراپ پایین آورده و چند تا همر پرونده ( بماند که مثلا تخلفش تو چند تا دهکدش ثابت شده و نمیشه قبول کرد که تو بقیه دهکده هاش سالم بازی کرده )

حالا این خسارتها چطوری میتونه جبران بشه و ........ هزار تا موضوع دیگه .........

ضمنا برعکس شما اصلا حمایت نمیکنم از کوچ پلیرها به دژکوب و یا جای دیگه . شاید این سرور برای یکسریها از جذابیت افتاده باشه اما میشه بچه ها تو سرور دیگه ای تو همین اسپید ترا دور هم جمع بشن.

بر عکس شما که فقط به برد تو این سرور فکر میکنی و برات مهم نیست چه اتفاقی برای این سایت میوفته من یکم برام مهمه............ و زحمات آدمهارو میبینم

و از همینجا از همه دوستان 4 ساید خواهش میکنم بمونن حتی تو سرور بعدی و کمک کنن بازی ارتقا پیدا کنه چون یکسریها شبانه روز زحمت کشیدن.......

بر فرض یوسف رفت و کلی از پلیرها هم پشتش رفتن و همینجور ادامه پیدا کرد . مطمعنن شما هم ببینی تعداد پلیرها کم باشه بعد از یه مدت به راحتی میری . ولی حرف من فارغ از اینکه کی استفاده کرده ادامه این سایت هست صحبتی که آقا مازیار کرد مضمونش همین هست.

( الانم یکسریها میان میگن از مدیران سایت دلسوز تر شدی و .... الان جوابشونو بدم : نه عزیزم دلسوزتر از اونها برای داراییهاشون نیستم اما بهرحال میبینم چند تا جوان مثل خودمون هستن و سرمایه گذاری کردن و مسیرشون باز هست اما ما نباید دست انداز بشیم تو مسیرشون چون اکثر ما خودمون جای دیگه به نحو دیگه ای

کار و کاسبی خودمونو داریم و دوست نداریم چنین اتفاقاتی برای کار خودمون بیوفته. )

من دنبال متهم کردن کسی نیستم و گفتم یکسریها استفاده کردن و باید به شدت جریمه بشن . دفاعی هم از ج غ نکردم . اون چیزی رو که میدونستم رو گفتم

اما انتظار داشتم از شما که لیدر هستی یکم وسیعتر نگاه کنی ( نه شخص شما همه لیدرها ) و کمک کنید موضوع حل بشه بجای کل کل و طرفداری و تشویق کردن سایدهای دیگه به حذف و کوچ کردن ( و تبلیغ کردن نا خواسته سایتهای دیگه تو فروم اسپید ترا )

باز هم انتظاری بیشتر از گفتن کلمه ( ماذا فاذا ؟؟ ازتون نیست )

خوش باشید..............

مرسی از توضیحاتت

اما جواب شما : متمم خنده داره شما بازی بلد باشی میدونی تو یه ساید میتونه یک نفر هم مخالف سیاستهای لیدرها بشه و مانعی تو قوانین بازی وجود نداره

اما دخالتهای شما ج ش بود که باعث شد ش ش جنگ داخلی بشه و .... ( نمیخوام وارد بحثهای قدیمی بشم.

اما یا اطلاع ندارید که بعید میدونم یا دارید ماله کشی میکنید یه تماس با آقا رسول بگیرید و دلیل بن شدن لعون رو کامل بپرسید و البته در جریان باشید ایشون هم میخونن این پستهارو ( جوری صحبت کنیم که رومون بشه تلفنی باز باهاش تماس بگیریم.)

ضمنا دلیل اینکه لعون دیر تر بن شد هم دقیقا همون دلایلیه که بنده عرض کردم تو فروم درست نیست بیان کنم.......

اینکه پلیر خبر نداشته تو اکانتش چه اتفاقی میوفته و یهو همراش مثلا از 10 تا میشه 20 تا یا اینکه یه ده چیف میکنه چند روزه چند برابر ممکن همر از توش میاد بیرون و پلیر خبر نداشته و .... قضاوت رو میسپریم به کسانی که پست رو میخونن.....

بیایم یکم صداقت داشته باشیم .

اتفاقیه که افتاده و تا یه حدی بیشتر نمیشه کاریش کرد . فقط باید صبر کنیم که بگذره همین .....

البته اینکه به کسی بگید متمم و .... هم ( با عرض معذرت ) اوج حقارت یه آدم رو میرسونه و واقعا نمیدونم چی بگم راجع بهش

یه تجدید نظری تو دیدگاههاتون بکنید .

( بیشتر این نوع صحبت کردنها برای بچه های نوجوانی هست که فکر میکنن هر کی اکانتش بزرگتر باشه و همرش بیشتر پس از بقیه مهمتره و حرف حرف اونه و هر کی تو بازی اکانتش 0 شده پس نباید راجع به مساعل جدی که پیش اومده حرف بزنه و حق با بقیست و ....)

فکر میکنم از لحاظ سن و سالی ازمون گذشته باشه این مدل صحبت کردن و ...............

ویرایش : ضمنا خیلی از اکانتها تو روزهای آخر استفاده کردند و اسامیشونم اعلام شده بود برای همین راحت شناسایی و بن شدند

اینم میتونید از ادمین بپرسید شاید کمتر ماله بکشید

برادر من اکانت لعون رو گفتم و بن شد

ضمنا شماره منو احتمالا دارید یا از محمد وگنس عزیز بگیرید یا تو پی وی شماره بزارید بنده تماس میگیرم توضیح میدم یا براتون میفرستم اگر واقعا براتون مهم هست.

میتونید از ادمین هم بپرسید ببینید کی تا حالا هر باگی پیدا کرده اعلام کرده . فقط رو اکانت خودم تست کردم در حد خیلی نا چیز و مطمعن شدم اعلام کردم که بازی از کیفیت نیوفته و مهمتر از اون اینکه برای سرمایه گذاری تیم مدیریتی ارزش و احترام قاعل هستم که این بازی رو درست کردن با کلی هزینه . نه اینکه با استفاده از

باگ دنبال زمین زدن سرمایه گذارها بشم خواسته یا ناخواسته.

هممون میدونیم تعداد پلیرها سرمایه های اصلی این بازی هستند و من شخصا دنبال اینم پلیرها حذف نکنن و با تمام مشکلاتی که پیش اومده باز بمونن و کمک کنن به ارتقای بازی اما بعضی از دوستان از روز اول دنبال حذف کردن بقیه بودن یه روز شمالغرب یه روز لویال بعد ج غ و ...

ضمنا شما فعلا ببینید اون اکانت چقدر از باگ استفاده کرده و چند وقته چون من کاملا تو جریانش هستم

بزارگوار توضیح رو هم بخواهید به خودتون میدم چون اگر اینجا توضیح بدم مطمعنن برداشتهای اشتباهی ازش میشه و داستانهای پشتت که ادمین فلان کرد و بیسان کرد( با توجه به اعتقاد و اطمینان خود من که ادمین به جد دپیگیر این موضوع هست باز هم میبینیم خیلیها دنبال متهم کردنشون هستند . البته من این ضعف رو قبول دارم اما عمدی نبوده و داره جبران میشه ولی 100 درصد نمیشه و نمیتونه بشه ( نظر خود من با دلایلی که دارم خیلی کمتر از اونیه که فکرشو میشه کرد ) دلیلشم اگر خواستید در خدمتتون هستم اما تو فروم نمیشه بیان کرد به دلایلی که گفتم.

ضمنا اینکه بگیم من بازی بلدم و بقیه بلد نیستن جمله اشتباهی هست ( با عرض معذرت ) تمام تفاوتها در کنار هم خیلی کمتر از اینی هست که میبینیم .

حالا ما بازی بلد نیستیم کا ج غ و ش غ و ش ش بلد نیستن و فقط چندین اکانت تو ج ش بلد هستن حتی با فرمایش شما خیلیها تو ج ش هم بازی بلد نیستن

بله درست میفرمایید البته اگر بجای جمله بازی بلد نیستید بفرمایید استفاده از باگ بازی بلد نیستید ( این جمله خیلی خیلی واقعی تر هست

واقعا جدی داری صحبت میکنی شما

گویا شما یا کلا بیخبر هستید یا نمیخواید قبول کنید

آقای اشکان خان به بچه هاتون توضیح بدید بغیر از اکانتهایی که جدیدن باگ رو تست زدن یا بعد از اینکه همه فهمیدن استفاده کردن و خوشحال بودن

کدوم اکانتها از قدیم استفاده میکردند مثل اکانت دوم غارتتون

چقدر به این غارتهای سالم مینازیدید ؟؟؟ یادتونه ؟؟؟؟

هر کسی خواست دلیل اینکه چرا خیلیهایی که از باگ استفاده کردند ولی بن نشدن رو بدونه بیاد من توضیح میدم بهش (هیچ ارتباطی به دخالت یا عدم دخالت ادمین هم نداره . ادمین به جد دنبال این موضوع هست و خیلیهامون شاهد هستیم )

اون 12 اکانت معرفی شده بودن عزیزم بپرس از ادمین

فکر میکنم تنها اکانتی که ما پیگیر شدیم و مدارک دادیم و تا الان مشخص شده از خیلی قدیم استفاده میکرده اکانت ساید شما بوده

چه بسا در جریان هستیم که خیلیها استفاده میکردند و البته به خیال خودشون تعادل رو نگه میداشتند که تابلو نشن مثلا بجای 3 4 5 تا همر 20 25 تا همر جنگی ساختن ( بله عزیزم خود شما هم استفاده کردی دلیل بن نشدنتم بیا پی وی بگم)

ج ش با بن شدن یه اکانتش به اندازه یه اتحاد همر از دست داد................ جالب نیست به نظرتون..........

این اکانت بخواد از بن در بیاد باید به اندازه یه اکانت معمولی نهایت 2 3 تا همر براش بمونه و البته تلفاتی هم تو درگیری اگر داده ازش کم بشه

آره عزیزم شما انقدرا که این باگ بهتون توهم گنده بودن داده بود قولاخ نیستی

این هفته غارتمون 3 میلیارد میشه و انقدر همر داریم و.... آنویلامون رتبه زیر 100 هستن و .....

مگه با بچه طرفید آخه ؟؟؟؟؟؟ چه توهمی بود برداشته بودید فکر میکردید خیلی شاخید ؟؟؟؟؟

هنوز هم با لو رفتن این باگ انقدر همر براتون میمونه که واندر 100 کنید .

فقط خواهشا جایی اسم این سرور رو نیارید تو رزومتون که یدجوری ضایعه/..................

ولی چه فایده بعضیها انقدر پرو هستن که هنوزم میان کری میخونن ......... جوری از بازی بلد بودن حرف میزنن انگار بقیه دارن تیله بازی میکنن

پسر جون تو تراوین خیلی خفن باشی خیلی وقت بزاری ده نفر رو یه اکانت باشی فکر میکنی فرق همرت و کراپات با یه پلیر بازی بلده معمولی یه اکانت 2 نفره چقدره

20 برابر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزرگوار بنده توضیح کامل رو دادم

بچه های ساید شما هم پیشتاز بودن تو استفاده از این باگ

بصورت کاملا حرفه ای همرهای جنگی کشیدن و حتی الان غارتهایی که بهشون مینازیدن هم زیر سوال رفته

میتونید کامل از ادمین بپرسید

فعلا تنها یک مدرک ارسال کردیم و استفاده از باگ ثابت و اکانت مورد نطر بن شد

آمار و اطلاعات برای اثبات زیاد هست در حدی که از دوستان خودتونم برام فرستادن اما متاسفانه انقدر با این کار اعصاب شخص بنده بهم ریخت که حوصله ندارم بقیه مدارک رو بفرستم و یررسی کنیم

فقط برای نمونه مدارک یکی از اکانتهای پر همر و مدعی بازی و غارت سالم رو فرستادیم و با بررسی ( به حدی استفاده از باگش زیاد بود ) که ظرف مدت کوتاهی بن شد

واقعا با این کار حوصله ای برای شخص من نمونده که بخوام رو بقیه اکانتها وقت بزارم

جا داره تشکر کنم از تیم مدیریتی که واقعا و به جد پیگیر هستند واقعا دمشون گرم

راجع به بعضی از اکانتهایی هم که دوستان اسم آوردند میگم که یکسریها یصورت تست زدند و بعد از اعلام بوده که مطمعنن به زودی بخاطر عدم استفاده زیاد

اکانتهاشون آزاد میشه و مطمعنن تیم مدیریتی در جریان هستند

و در نهایت فرقی نمیکنه دوست یا رقیب هر کسی استفاده کرده امیدوارم بن بشه و جریمه لازم اعمال بشه

دوست عزیز با اطلاعاتی که از یکی از اکانتهاتون داشتیم ( از اون سوپر همر دارها ) به ادمین گزارش استفاده از باگش داده شد + مدارک اثبات

و همین الان اکانت مورد نظر بن شد................

اینجوری همر میسازید و لاتیشو پر میکنید .......

دمتون گرم

نقل قول

یک سوال دارم ازت تو فقط همین رو جواب بده من بقیه حرفت ها رو قبول میکنم و همینجا اعلام میکنم شما از حساب کتاب سر در میکنی و تمام چیز های بالا رو کاملا درست حساب کردی :

9کی کاتا چطوری تو این تایم بازی ساخته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه اونم gbو gs داشته ؟

برای جواب شما فقط میگم مدارکی که الان شخصا دادم به ادمین اثبات شد که از باگ استفاده میکرده و اکانت خوبتون بن شد

با بقیه اکانتهاتونم کاری ندارم ...........

فقط برای اثبات استفادتون از باگ این کارو کردم

تشریف ببرید و ملاحطه کنید..............

اگر برای اثبات صحبتهام کافی نیست بگید .............

سلام خدمت همه دوستان عزیز

( خواهش میکنم ادمین عزیز پاک نکنه این پست رو )

چند تا نکته رو میخوام خدمتتون عرض کنم :

همونطور که میدونیم و تجربه داشتیم همیشه باگ تو بازی کم یا زیاد بوده و اگر کسی دنبال بازی سالم باشه دنبالش نمیره

من خودم چند تا باگ رو معرفی کردم به ادمین و به نطرم وجود باگ طبیعیه هر چند ضعف محسوب میشه.......

اما چند نکته یکی اینکه ربط دادن باگ به ادمین به نظر من کار درست و معقولی نیست . شخصی سرمایه گذاری کرده و این بازی رو بومی سازی کرده و منطقی نیست که اعتبار و درآمد خودشو به خطر بندازه بخاطر رفاقت یا اندکی پول که اگر بازی سالم پیش بره بیشترش نصیبش میشه.....

مورد دوم اینکه باگهای ریز زیاد بودن و گفتیم و نگفتیم به هر حال رفع شدن اما این باگ واقعا عجیب بود هم منابع هم نیرو هم کراپ و .... عجیبترین نکتشم ساخت بینهایت نیرو فقط تو 8 روز بود....

خوب یه بررسی کلی بکنیم با تجربه ای که هممون از بازی داریم میبینیم سایدی که از روزهای اول بازی درگیر جنگ بود منطقا باید تضعیف میشد

خوب دلیل قویتر شدنش چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( جز اینکه همه ما پلیرهای 3 ساید دیگه بازی بلد نباشیم )

داستان از این قرار هست که یکسری از دوستان از قبل از وجود این باگ اطلاع داشتن و شدیدا ازش استفاده کردند و همرهای جنگی و آنویلهای خوبی کشیدن و نذاشتن خیلی تابلو بشن ( هر چند عملکردها مشخص بود یکجای کار میلنگید )

بعد ساید ج غ متوجه این باگ میشه و به همه اعلام میکنه و بعدش تو فروم هم مینویسن و .... ( حالا ممکنه تعدادی از اکانتهای این ساید هم از این باگ استفاده کرده باشن البته تو چند روز اخیر ( و نباید این موضوع رو بلد کرد و گناه مقصرین اصلی رو کمرنگ کرد .)

من به شخصه غارت 2 تا اکانت رو بررسی کردم پیشنهاد میدم شما هم بررسی کنید تعداد ناتارهای بازی رو بعلاوه یه تعداد معقولی اکانت مولتی برای غارت دوستان

وقتی جمع کل غارت رو با تولیدات ناتارها و یه تعدادی مولتی در نظر بگیریم ( بماند وقتی مولتی رید بزنی غارت شما مثبت میشه و غارت مولتی یا اتحادش منفی و در

حساب کلی سرور خنثی میشه)میبینید میزان غارت کل از میزان تولیدات ناتار خیلی بیشتر بوده حتی بعلاوه مولتی ها بدون محاسبه منفی ها

پس راحت مشخص میشه که غارتها بدون شک از باگ برای شارژ منابع مولتیهاشون استفاده کردند.

تیم ما از این باگ استفاده نکرده که ادمین میتونه تایید کنه صحبت بنده رو اما همه ی ما ناراحت و شاکی هستیم....

کسانی که استفاده کردند و همرهای جنگی خوبی کشیدن به حدی که آنویلهاشونم رنک زیر 100 هجومی گرفتن قاعدتا علاقه زیادی به ادامه بازی دارن و کسانی که

مثل من از این باگ بهره ای نبردن با این شرایط ادامه بازی رو منطقی نمیبینن ( البته بنده امیدوارم ادمین رسیدگی کامل انجام بده یا سرور رو کامل ببنده و سرور دیگه

ای استارت بزنه و ....)

حالا یه سوال از دوستان ج ش دارم :

شما میفرمایید از باگ استفاده نکردید و قاعدتا کسانی که استفاده کردند مثل ج غ الان باید خیلی قویتر از شما باشن

خوب چرا شما شاکی نیستید و با خیال راحت میخواید ادامه بدید بازی رو و تیم ما که استفاده نکرده ( به تایید ادمین ) همه شاکی هستن و میخوان حذف کنن؟؟؟؟

حتی ج غ هم که این اواخر از وجود باگ مطلع شد و تو فروم اعلام کرد میخوان حذف کنن ( که امیدوارم نکنن و ادامه بدن )

فکر نمیکنید دلیلش استفاده خیلی زیاد از این باگ بوده و تهش 10 تا اکانت شما هم بن بشه یا نیروهاش کم بشن .....

حساب کردید و دیدید به قدری از این باگ استفاده کردید که تا ته سرور تامین باشید......

عزیز من اگر استفاده نکرده بودید و رغیبان شما استفاده کرده بودند ولله شما الان فروم رو جر داده بودید . مگه میشه کسی که استفاده کرده بیاد ناراحتم باشه و کسی

که استفاده نکرده خوشحال به بازیش ادامه بده

نکته آخر : هیچ وقت تو رزومتون اسمس از 100 کردن واندر این سرور نیارید که باعث آبروریزی میشه .....................

والسلام

سلام به همه ی عزیزان

برادر گرامی خیلی داری تند میری شما

و نیتت برای اختلاف افکنی و دو دستگی ش ش کاملا مشخصه

بنده تمام تلاشم رو کردم پست نزارم

اما دیدم بعضیها مثل شما یه پیرهن عثمان دستشون گرفتن و از بالا نشون مردم میدن ولی از پایین خودشون دارن با پا هیزم میریزن تو آتیش

اینکه شما آقا مازیار رو به عنوان تنها لیدر ش ش میدونید اصلا مهم نیست برای ما شما آزاد هستید تو ذهن خودتون راجع به هر کس و هر چیز هر جور دوست دارید فکر کنید

اما این بیانتون موجب میشه یکی بیاد بگه نه چرا مازیار و.... و اختلافات مجدد شروع بشه

البته که شما بی برنامه این حرفهارو نمیزنید

اما لازمه یادآور بشم به همه دوستان فعلا یه نپ بسته شده

درسته قدم خوبی برداشته شده و ما امیدواریم به یکپارچگی ساید بیانجامه

اما فعلا اتفاق خاصی نیوفتاده

به عنوان پلیر ش ش که از شما بیشتر حق دارم نسبت به این ساید

از همه عزیزان چه ج غ و چه ج ش خواهش میکنم اجازه بدن لیدرهای ش ش تصمیم بگیرن

و اینجا مجبات اختلاف رو فراهم نکنن

(شما هم خودتونو براز جای یکی از بچه های لویال و این پستت رو بخون تا متوجه بشی پستت چقدر دنبال تفرقه هست)

همینجا تشکر میکنم از دوستانی که خوشحال از این نپ هستند و دلیلی بر اختلاف افکنی ندارن و با ما صادق بودند

پست به صورت کلی هست امیدوارم دلخور نشن عزیزان

از تمام پلیرهای ش ش چه بچه های لویال و چه دوستان آریانا خواهش میکنم جوابی به پستهای سایدهای دیگه حداقل در خصوص نپ انجام شده ندن و فرصت بدن تا لیدرها تصمیم بگیرن ( بخاطر اقتدار ش ش)

بازم تشکر میکنم ازتون

سلام خدمت دوستان عزیز

خدارو شکر نپ بسته شد و یه مدتی در آرامش بسر خواهیم برد . واقعا لازم بود و تشکر میکنم از لیدرهای محترم...

اما یه نکته رو بگم خدمت دوستان گرامی :

بچه های SW از دوستان و رقبای ما بودند مثل خیلی از عزیزان دیگه تو سایدهای دیگه ( و البته دوستان همیشگی ما جدای از رفاقت و رقابت بازی ) . و تو این مدت هم

لطف کردند و من به نوبه ی خودم ازشون تشکر میکنم.

و لازمه این مطلب رو بگم که هم از پلیرهاشون که با خود من رفاقت داشتند هم از لیدرهاشون که لطف داشتند نسبت به ما , بارها تو اوایل خروج ما , ازمون خواستند که

بشینم و صحبت کنیم برای یکپارچگی ساید و بعدش هم در طول بازی بارها پیشنهاد دادن ما پیشقدم شیم برای نپ بستن با آریانا و حتی یکپارچه کردن ساید و به گفته

خودشون لذت بازی تو قوی بودن هر 4 ساید هست .

دوستان عزیزی که از موضوع اطلاع ندارن , برداشت خودشون رو بیان میکنن اما حقیقت چیز دیگه ای هست....

به امید بازی جذاب برای کل سرور .........

یک سوال فنی چون دیر اومدیم تو سرور و اتحاد نزدیم

در سفارت هنوز گزینه نپ موجود است ؟

پی نوشت : نپ چیز خوبی بود قبلن

سلام به همه دوستان عزیز

بزرگوار نپ کلا چیز خوبی هست به شرطی که درست و مردونه ازش استفاده بشه ( میتونه مثل چاقو باشه . باید دید چطور ازش استفاده میشه )

در واقع موقعیت خوبیه برای هر دو طرف ......................

البته یادآور بشم خدمتتون قبلا هم راجع بهش صحبت شده بود ( کاری ندارم به اینکه وقتی بعضی افراد احساس میکنن تو موضع قدرت قرار دارن چه تصمیماتی میگیرن )

ولی در کل نپ خوبه کم شدن تنش و صلح و آتش بس و .... همه اینها خوبه.....

و البته یکپارچگی یک جامعه و قدم برداشتن همه افراد برای پیشرفت اون جامعه از همه اینها بهتر هست .

( متاسفانه بعضی با لج بازی و قدرت نمایی موجبات تضعیف یک منطقه رو فراهم کردن و شخصا امیدوارم متوجه تصمیمات غلط خودشون شده باشن و

مهمتر از اون اینکه بعد از اینهمه فرصت سوزی درک کرده باشن که باید کار رو به کاردانش بسپرن و برای مدتی بشینن و ببینن بقیه چه کار میکنن ) .

در نهایت باید گذشت از گذشته و به فکر آینده بود تا هر روزمون بهتر از روز قبل باشه

به امید روزهای بهتر برای همه

سلام

اولا خسته نباشید میگم به تمام دوستان در سرور و یک خسته نباشید به تمام دوستان شرق که برای جمع کردن کتیبه ها زحمت زیادی کشیدن و اما چند مطلب:

به دلیل خوش شانسی و یا اینکه بعضیها چون سابقه بازی در اسپیدترا داشتن و محل ظاهر شدن کتیبه ها رو به تجربه میدونستن و دهکده های خودشون رو در نزدیکی اون موقعیت بنا کردن از اول سرور فاصله تعدادی از کتیبه ها به اکانتهای لویال بسیار نزدیک بود عملا گرفتن کتیبه ها برای ما غیر ممکن شده بود هرچند ما اتکهای خود رو زدیم اما کاملا مشخص بود که نخواهیم رسید فاصله ها هم به نوبه خود جالب بود:

با سپاس

سلام به همه عزیزان

مخصوصا بچه های خوش شانس

استاد چند تا سوال دارم

شما که اتک گذاشتید رو اکانت taha و دیوار شدید گفتید این اکانت رو زدید که خطر از دست رفتن یونیک رو از بین ببرید ....................

پس خوب تقریبا از جای کتیبه ها خبر داشتید ....... درسته ؟؟؟؟؟؟

مورد دیگه اکانت taha دقیقا تو دل اکانتهای شماست و تنها اکانت هم اتحادی نزدیکش حاج حسین هست .........

زحمت بکشید از برادر عزیزتون لقمان خواهش کنید یه نقشه از چیدمان اکانتهای شما اطراف من براتون بفرسته و ببینید تو دل اکانتهای شما کتیبه منحصر رو زدیم

هر چند اکانت taha چند وقت پیش پاکسازی اطراف خودشو شروع کرده بود و دیفالتاتونو پرونده بود اما باز هم به اندازه کافی اونجا اکانت دارید...

چه بسا بهترین اکانتهاتون اطراف ما هستند . ولی خوب بهونه تراشیدن .................

واقعا فکر نمیکنی یکی مثل لقمان میره چک میکنه میبینه بالای 10 تا اکانت اصلی اون اطراف دارید ....... واقعا با خودش چی میگه ......... نمیخنده به حرفات .......

حالا بخاطر متاتون نمیاد چیزی بگه شما رعایت کن دیگه ......

دنبال تحمیق بچه های خودتون هستی , یه موقع بچه های ج ش فکر نمیکنن داری اونهارو ........... فرض میکنی اه............. (سیاست مدار )

گذشته از همه این حرفها واقعا فکر نمیکنید وقت حذف کردنتون رسیده . بیاید با حذف کردن به ش ش کمک کنید .

واقعا برای همه ثابت شده هم نحوه بازی تون و هم لیدری کردنتون ... دیگه دنبال اثبات چی هستید .

حداقل با حذف کردن میتونید شانس پیروزی ش ش رو بالا ببرید .و بعد خودتونو به عنوان پلیرهای ش ش معرفی کنید .... و حالشو ببرید ...

سلام به همه دوستان

خسته نباشید میگم به همه پلیرهای 4 ساید ( به همه)

و تبریک میگم به دوستان عزیزم اتحاد لویال خودمون و متای یکرنگ و با معرفت

چند تا نکته بگم و زحمت رو کم کنم

جناب مازیار عزیز خسته نباشید میگم بهتون و یادآور میشم بعد از اون دیوار سنگین روی اکانت taha شماگفتید این اکانت رو زدید ( هر چند دیوار شدید) ولی خطر زدن یونیک رو از بین بردید که من کامل توضیح دادم خدمتتون که اشتباه کردید و فقط واسه دل خوشونک بچه هاتون اون پست رو گذاشتید و دیروز بهتون ثابت شد ( البته هنوز هم میتونید تو تاپ ملاحظه کنید)

جناب ایرج جان خوبی عمو جون. من که گفتم عزیزم. انقدر رو بازی میکنیم که قبلش برنامه هامونو میایم تو فروم اعلام میکنیم......

................................................................

یه موضوعی هم اینکه : انتقال کتیبه به ساید دوست و برادر و متای خودمون به کسی مربوط نمیشه.

میتونوم میکونوم

چرخش کتیبه بین دو متحد کاملا قانونی و درست هست حالا شاید سایدی که با شما متا کرده به شما کتیبه نده. به ما چه

..............................................................

بچه ها دم همتون گرم طبق معمول گل کاشتید ما راضی دوستان متا راضی... شا چرا ناراضی هستید 88 درصدیها....

.......................

راستی یه خودکشی نهنگها هم داشتیم

چون با گوشی این پست رو گذاشتم عکسش رو بعدا میزارم

موفق باشید

یا علی

سلام به همه عزیزان

کاری ندارم کی کجا به دنیا اومده و کجا بزرگ شده ( که البته تاثیر تو تربیت فرد داره ) اما اولین جامعه ای که انسان واردش میشه

خانواده هست .

پسر جان بگذر از این موضوع قبلا ناتار کاتا کردید ما هم همین جا اعلام کردیم زدید ما هم میزنیم

یه نصیحت برادرانه هم بهت میکنم

جدی بازی کن اما بازی رو خیلی جدی نگیر ............

( واقعا درک نمیکنم بازی برای بعضیها شده کل زندگیشون ( خواب و خوراکشون ) ............ بیخیال بابا یعنی دلخوشی دیگه ای تو زندگی تون ندارید..........

سلام دوستان گرامی

نمیدونم تاثیر چیه یکی با مرغ پوست کنده حرف میزنه

یکی دیگه هم که وجود خارجی نداره گاها پستهایی میزاره که اون مرغه هم احتمالا خندش میگیره ( البته باید از استاد استعلام بگیرم ایشون تو جریانه )

یکی دیگه هم که فقط میخواد حرف بزنه اصلا براش مهم نیست چی میگه......

عزیزان من حرف زدن بلد نیستید , حرف نزدن هم بلد نیستید آیا ؟؟؟؟؟؟

آقایونی که برای توجیح گندکاریها میاید دست به دامان هر حرفی میشید و خودتونو ضایع تر میکنید

کدوم آدم عاقلی از مختصات (29/42) میاد اقامتگاه ناتار با مختصات (130/165) رو کاتا کنه..........( همکاری تیمیتون خیلی ضعیف شده ها )

قبول کنیم میخواسته اقامتگاه بزنه یعنی دقیقا باید ناتاری که کنار وحید هست رو بزنه......... اتفاقی هم گندم زار تخریب کنه همینجوری اتفاقی هم اون ناتار انبار

نداشته ( اینجوری پیش برید مرغه ناراحت میشه ها )

ناتارای دور من رو لطف کنید یه چک کنید اتفاقا همشون اقامتگاه دارن مشکشون نداشتن انبار هست و داشتن زیادی مخفیگاه

قرصهاتونو پشت و رو نخورید , نشسته نخورید , خام نخورید و .............

پیشنهاد میکنم دوستان بجای مصاحبت با مرغ و خروس بشینن یکم بچه هاشونو نصیحت کنن

برای تیمی که ادعاش میشد 88 درصدی هستن و ما 12 درصد و 3 روزه کل لویال رو جمع میکنن و .... خجالت داره از .......... افتادن به کاتا کردن ناتار

( از طرفی هم خودشون انقدر مولتی رید میزنن که نیازی به ناتار نداشته باشن ) (عکس هم خواستید بزارم )

بیاید حرف مفت نزنید ............. حداقل یک روز

( چه جمعی شدید : سلیمان , فردوسی , خورزو خان , نوستراداموس , با آقای shadow به همراه ماله کش و دو تابی خبر و یکم گندم خور اضافی )

تبریک میگم بهتون

حکیم ابوالقاسم فردوسی عزیز

اول از روی کلمات زیر یک صفحه بنویس

مبصر: ( مبسر . مبثر )

سخن: ( آخه لامصب صخن)

مضحکه: ( مزحکه ) و....

افسار گسیخته تون:

قایم:

گاها:

قبلا گفته بودم کسی که غلط املایی میگیره از پستهای بقیه نوک بینیشو فقط میبینه و باید مفهوم پستها درک بشه ( منم یه بار میخوام نوک بینیم رو ببینم چی میشه مگه ( غلط املایی یکی دوتا نه که ...... ))

اما بخدا انقدر غلط املایی داشتی از خنده نتونستم جلوی خودمو بگیرم و بعد از کلی تلاش برای خوندن متن دیدم هیچ مفهومی نداشت مثل بقیه پستهاتون پروفسور

مورد دیگه هم که من هنوز تو کف چنج کپ شما هستم و منتظر چاپ مجدد کتاب اصول و فنون چنج کپ شما..............

نیست که تو چاپ قبلیش به ما نرسید هنوز منتظریم ( نزدیکه پایان ترمه دیگه )

( حالا فکر کن من اسطوره سوتی هستم ......

تو چه نابغه ای هستی من سوتیهای تورو میگیرم ) صلوات

لامصب سولاخ نه سوراخ ( منو پیر کردی تو ).............

حالا راجع به مرد بودن و ... هم همون قولهایی که به تورج دادی ( و فکر کردی دروغ گفتن و زیر حرف زدن زرنگیه ) کامل نشون میده کی چی کاره هستی .

بیایم قول ندیم وقتی نمیتونیم سر قولمون وایسیم

جایی درود فرستادید بر بانوانی که بیشتر از مردها رو حرفشون می ایستند ....

درست گفتید مرد بودن با نر بودن فرق داره ( و موی زیادی روی صورت نشونه مرد بودن نیست مو اگه خوب بود در .......... آدم در نمیومد )

کسی که سر حرفش نمونه شاید نر باشه اما مرد ................ ( تهشم فکر کنی زرنگی کردی یا از استادت سیاست یاد گرفتی )

نه داداش . یه بزرگی گفت سیاست ما صداقت ماست

( مجازی هم جای لات بازی نیست . همین که لحن پستهات تفاوت کرده برات خوشحالم )

در هر صورت امیدوارم همه عزیزان تراوینی تو زندگیشون سالم و موفق باشند....

یا علی

شما با همون مگنس و وگنس باعث خنده شدید قبلا
    فکر میکنم محمد علی هم جزو افراد خاص هست و اسمش رو چند بار عوض کرده8)

نشد دیگه ازت تشکر کرده بودم فدات شم

شما یه پست از من بیار که این سوتی رو من داده باشم . هر چی شما بگی اوکیه

دیشب خوب نخوابیدی گویا

تا اطلاع ثانوی پست نزار سوتی میدی همش

هر چند مگنس و وگنس و ... برای من فرقی نمیکنه و من محمد میشناسم ایشونو و جدای کل کل بازی هم مشکلی باهاشون نداریم....

جالبه تا اسم یکی تو فروم میاد طرف ظاهر بشه. یه چیزی مثل احضار روح میمونه:huh:

چون اسم شبیه ایرج بود و حاج حسین هم اون سمتی بود در مورد شخصیت شما یه جور دیگه تو ذهنم تصور میکردم که کلا با این نحوه نگارش 180 درجه فکرم تغییر کرد

الان فقط یه سوال- آدم وقتی رو اکانت لاگین میکنه( فقط لاگین ها ) این اسم اکانت رو میبینه- سه دفعه این حرکت رو بزنید دیگه اسم یاد ادم میمونه حالا اینکه شما بعد از این همه همرررررررررر ساختن اسم رو اشتباه میگید یا مشکل از مغز هست یا اصلا لاگین نشده و یه چیزی شنیدید

پ ن : مگنس و وگنس- no one , some one8o

سلام دوستان گرامی

عزیزم وقتی از چیزی خبر نداری چرا پستی میزاری که باعث خنده بشه

برو از دوستانت بپرس ماجرارو و اینکه اسم اکانت چه تغییراتی کرده

البته از عجایبه اسپید ترا هست که اسم اکانت بعد از اینکه پاپش به چند هزار هم میرسه هنوز اسمش رو میشه عوض کرد ( البته این آپشن برای یکسری از افراد خاص قابلیت اجرا داره)

راستی از دوستانی که نمیدونم چی میزنن با مرغ و خروس جیک جیک میکنن خواستی بپرسی قبلش یه تست آلزایمر و دو قطبی بودن بگیر و نهایتا مطمعن شو چیزی

نزده بعد ازش بپرس ........ بهت میگه چه سوتی دادی ................

میگن یه بنده خدایی به نوه اش میگه کلاغها خبر آوردن سیگار میکشی

نوه اش میگه تو چی میزنی با مرغ پوست کنده حرف میزنی

8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o