Posts by Sabikeh

ما اگه از باگ خبر داشتیم ساید ج غ انقدر از بازی عقب نمی افتاد انقدر همراش خفت نمیشد انقدر راحت کتیبش بلند نمیشه

جایی برا بحث و دفاع نیس

خدا قوت

موفق و پیروز باشید

عزیز گفتند باگ نگفتند پلیر حرفه ای که

نکنه دنبال باگ میگردید که به جای شما جا خالی بده یا پلن بریزه ؟ :D:D

میتونیم سوال رو جور دیگه ای مطرح کنیم: ج غ چقدر هنر داشته که با وجود استفاده از باگ بازم اینقدر شیرین کاری کرده=O

دوستان عزیز تبادل کتیبه توی متا کاملا طبیعی هستش- خیلی هم خوبه

فقط مشکل اینجاست که شما که با متای شرق مشکل داشتید و میگفتید مستعمره و ال و بل، چی شد که دو دستی همون اول بسم اله کتیبه رو دادید به ج غ؟
    شما مشکل فقط با ج ش داشتید؟ علت خوارج بودنتون همین بود که میخواستید فقط کتیبه به ج غ بدید؟

این فونت بعضی دوستان رو هم میبینم یاد یه داستان میوفتم: به یکی گفتند میریم مهمونی حرف های مهم و گنده بزن. تو مهمونی رفت لب طاقچه نشست گفت شیر، ببر، پلنگ

- عزیزم شما با همون فونت معمولی بنویسی اگر حرفت قابل خوندن باشه میبینند، وگرنه مثل همین شیر و ببر ملت با یه لبخند رد میشن و میرن

ماشالله چقدر اکانت تو فروم مثل قارچ سبز میشه- فکر کنم دوستان لویالی شرکت هرمی تاسیس کردند برای همین 13 تا پلیر تو بازی الان 130 تا اکانت تو فروم داره :دی

به سلامتی اولین کتیبه هم فروخته شد- حالا امیدوار باشیم فقط فروخته باشند و ازشون باج گیری نشده باشه

الان یه سوال: اون دوستان لویال که داشتند برای خاک شمال شرق شمشیر میکشیدند و رگ گردن زده بیرون، میشه این کتیبه دادن رو تفسیر کنند؟ الان فقط ج ش بو میدادن؟ احساس استقلال کامل میکنید؟ خوشحالید؟

البته هدف از بازی کردن داشتن حس خوب هست- بعضیا تو بازی کارهایی میکنند که کمبود های زندگی واقعیشون رو به جبران کنند و اینجوری حس خوب رو به دست میارن

پ ن : خوارج، زرخرید، کتیبه فروش?(

زدن کتیبه از ناتار ها تازه اول کار هستش

ناتارها میزان دفشون مشخصه- یه دفعه جا به جا هم نمیکنند :)) شانس بخوره نزدیک هر کی افتاد

ولی از الان به بعد هنر میشه نگه داشتن کتیبه و از اون مهم تر استفاده بهینه ازشون

هنوز خیلی کار داریم 8)

شما با همون مگنس و وگنس باعث خنده شدید قبلا
    فکر میکنم محمد علی هم جزو افراد خاص هست و اسمش رو چند بار عوض کرده8)

جالبه تا اسم یکی تو فروم میاد طرف ظاهر بشه. یه چیزی مثل احضار روح میمونه:huh:

چون اسم شبیه ایرج بود و حاج حسین هم اون سمتی بود در مورد شخصیت شما یه جور دیگه تو ذهنم تصور میکردم که کلا با این نحوه نگارش 180 درجه فکرم تغییر کرد

الان فقط یه سوال- آدم وقتی رو اکانت لاگین میکنه( فقط لاگین ها ) این اسم اکانت رو میبینه- سه دفعه این حرکت رو بزنید دیگه اسم یاد ادم میمونه حالا اینکه شما بعد از این همه همرررررررررر ساختن اسم رو اشتباه میگید یا مشکل از مغز هست یا اصلا لاگین نشده و یه چیزی شنیدید

پ ن : مگنس و وگنس- no one , some one8o

درس امروز

دف کورد بد : دف ها رو در جای اشتباه جمع میکند و هدف ها بدون دفاع می مونند

پلنر خوب: حریف رو گمراه میکند تا با کمترین تلفات بیشترین اسیب را بزند

پلیر خوب: اول اکانت بازی، دوم فروم

8)

خوب اون سر ثانیه لانچ کردن یکم به حریف هم بستگی داره. مثلا یه بچه دو ساله ایستاده تو دروازه. شما مثل رونالدو که پنالتی نمیزنی. با پات قل میدی سمتش.

تازه حریف ما که همون توپ قل خورده رو هم نمیتونه بگیره و گل میشه.

حالا نگفتی ما اینقدر نوب، چرا پس همرا با لینک سبز برگشت؟

این زیر شاخه باشه یا اون یکی این اتحاد یه ایراد اساسی داره . اونم اینکه ملکه نداره8o

منو بزارید ملکه تولو خداااااااا. میرم 1001 روش دفاعی رو هم یاد میگیرم- اهاااا در ضمن اون قدر هم تو فروم وقت نمیزارم و دنبال سرچ تو گوگل نیستم که مورال بورال کنم و به جاش همرم صفر بشه

پ ن : بعضیا تئوریشون خوبه و بعضیا عملشون8)

سلام مجدد،

خدمت دوستانی که میگن من باید بیشتر به اکانت برسم تا فروم، باید عرض کنم که در هر دو جناح بودم و خواهم بود...

خوب مشکل همینجاست دیگه- میای با یه دست دو تا هندونه برداری ، گند زده میشه به جفتش :P

دوستانی هم که میگن چرا ج غ اومده کمک لویال، خوب دیدن آب گل آلود هست اومدن ماهی بگیرن . منتها اینقدر تمرکز کردن رو نگه داشتن ماهی که پاشون لیز خورده و با کله رفتن تو آب

خووو اخه اصلا ۱۰ تا نه ،ما ۲۰ تا همر به شما بدیم. بلدید استفاده کنید ؟ با کاتا هفت سنگ یا یه قل دوقل بازی نمیکننناااااا

بابا شما یه جاسوسی درست بزنید. پلن و همر و اینا پیشکش.

بعد با این وضعیت میخواستید لیدر کل بشید؟ واقعا جدی اینا رو میگید؟

پست اموزشی:)

به نام خدا. یه چیزی در تراوین هست به نام دبل اسکات

دوستان دارای ۱۰۰۱ روش دفاعی توجه کنند برای اینکه ببینند همر بلند شده و گندم خورش چقدر هست دبل اسکات میزنند ( نحوه ارسال در جلد دوم کتاب موجود هست:P) نه تک موج جاسوسی

مورد دوم :والا این موقع سرور دیگه هر جایی یکم جاسوس ول هست. اخه با ۲۰ تا نیرو جاسوسی میزنید؟

آقاااا من اعتراض دارم. اون زمان برای چکمه منحصر اکانت باباشاه اینقدر پیشنهاد نشد . بعد الان برای این اکانت 10 میلیون؟؟؟ من قهلم اصلا

پ ن : تاجرهای اکانت رو صفر نکنید. گندما رو قاطی خشت ها نکنید . جواب پست هر کسی رو هم ندید که جوگیری بد دردیه بدددددد

و اما یک پیشنهاد:

اگر دوستان مایل باشند و قبول کنند ریجستر کردن اکانت فقط برای شمال غرب برای تایم محدودی مثلا سه روز باز شود که بتوانند پلیر جدید و اکانت اضافه کنند و از نظر پلیر کمبود نداسته باشند. این پیشنهاد را دوستان لیدر و توتال ها بررسی کنند. با این کار می توان به ربع چهارم کمک بزرگی کرد که بتواند شرایط بهتری پیدا کند.

اگه اینطوری بشه فکر کنم یه 99 درصد اکانت های ثبت نامی برای بروبچ ربع های دیگه است. مخصوصا اگه به اسم نازنین برخورد کردید که باباش نمیزاشت این ویس بزاره با تیرکمون بزنیدش;)

اصلاح میکنم : پیرمرد و پیرزن های تراوین:P

به علت کهولت سن یه جوون سریع بگه کی به کیه؟ کجا داره کجا رو میزنه؟ کی جاسوس کیه؟

آها راستی بگید مدیر فرومش سخت گیره یا نه؟ بریم واسه اسپم یا چراغ خاموش باشیم؟