Posts by takshakh

سلام

غارت محدود از اکانت رو بذار کنار تعداد اتک رید هم حذف کن بجاش فقط کافیه وقتی یکی ای پی میخوره اکانتش رو بن کنی

ما تو کل دوران بازی داخل اسپید ترا ندیدیم یکی دو روز بن باشه در صورتی که موندن تو بن یک چیز عرف بود.

در کل رسول یا مهدی این سایت شما زمانی اوکی میشه که خط رفیق بازی رو خاموش کنی

مخلص کلام بن کردن مولتیا که به راحتی مشخصه کافیه همین چیزایی که همه میبینن تو بازی شما هم ببینی همه مولتیا و اکانتای اصلی قابل تشخیص

اما چیزی هست تا زمانی که شما کفگیرت نخوره ته دیگ و همین تعداد باقی مونده از پلیرم از دست ندی نمیخوای قبول کنی که مولتی جایی تو سایتت نداشته باشه

بلاخره گلد خرجش میشه بدم نیست:)

شما فقط نمیدونم چرا علنیش نمیکنی دوست داری هر سرور میخوای ران کنی بیای بنویسی بدون مولتی و بات خو مرد مومن بیا بگو سرور آزاد خیلی هم درآمدش بیشتره

همه میان خودشون رو خالی کنن هرچقدر میتونن مولتی و بات راه میندازن خرج میکنن

ی سرورم ران کن کنارش بدون مولتی و بات واسه ما تشکر

نامه ای سرگشاده به تراوین بازهای قدیمی

سلام علیکم

دوستان کجایید که ببینید کیا شدن هفتیر کشای ترواین ایران

ی زمانی 1 لول 1 لول منابع آپ میکردی زور میزدی تا ی همر 20 ک گرزی بسازی برا کتیبه کجایید الان ببینید همرا با مولتی به کجا نمیرسه.

ی زمانی نون خوردن و نمکدون شکستن مد نبود تو تراوین الان خیلی مد شده

دیگه پلن رفتن و مانور گذاشتن رفته تو افسانه های قدیمی ی سریا پلنا رو فقط تو فروم میرن روت بقیشم میگن دوستاشون رو 4 تا تارگت مولتی برن

الان دیگه مد شده میشینن پشت سرت خنجر میزنن مثل زمونس واقعا تراوین، زیر پاتو میکشن دیگه مردونگی هم توش مرده.

دیگه قد قد کردن آسون شده واسه همه چون مولتی زیاد شده الان هرجاشو میبینم ی پشمک قدیمی خودشو گرفته شده نبات میاد ی تیکشو میندازه وسط فروم که شیرینش کنه

در طول این چند سال هرچی به جلو اومدیم بیشتر حسرت قدیم رو میخوردیم امید داشتیم هر روز که شعار سرور بدون مولتی و بات بر قرار بشه که آخرشم هیچ

کجایید که ببینید همین بزرگانی که میان میگن این سرور ایشالا بدون مولتیه بعد پشت پرده همه جور پیشنهادی میدن که مولتی و بات براشون اوکی بشه

آخرشم میان اینجا شروع میکنن هارتو پورت کردن باوا خفن... پلنر... بزنه کجا بودی تو

در آخر هم مش حسن گاوش شیر میده به صاحب بازی که براش کاه و یونجه ببره همرش تپل تر بشه بعد هم موقع لانچ تارگتا لو بره و ...

پ ن: تیکه نندازید خواهشا دوست باشیم:) دارم میرم ساکت و ساده حداقل احترام همین رفتن آدم رو بذارید تشکر

سلام

متاسفانه آرمان قبل سرور با حرفهایی من رو خام خودش کرد و من به داشتن صداقت این آدم رو آوردم. قبل سرور بارها میگفت اکانت Mr.Scary رو من کشیدم بالا و تمام پلن و وقت و گلد اون اکانت رو من دادم. من همیشه فکر میکردم آرش کاپیتان و مهدی کلت بیشتر زحمت کشیده باشند ولی حرفهای آرمان من رو گول زد و بهش پیشنهاد دادم بیاد روی اکانت. دوستی ما نزدیک تر شد که حتی یک سری توی رستورانی در تجریش (یک میلیون هزینه غذات شد) مهمونش کردم و با هم بیشتر صحبت کردیم. میگفت آرش کاپیتان که نوبی بیش نیست و فقط شب ها میشینه نامه نگاری میکنه. مهدی کلت رو که کلا من بهش بازی یاد دادم و اصلا روی اکانت بازی نمیکرد و فقط روی اکانت دیگران بود. مهرشاد واقعا تک شاخ نیست و مثل گاوی دو شاخ داره.

سلام و عرض ادب وگنس جان

همچنین بخاطر اتفاق پیش اومده برات متاسفم

بلاخره اینجا هرکسی برای نداشته هاش میجنگه وگنس جان اینکه اینارو میگی من شخصیت هر فرد رو میشناسم اینارو شنیدن

واسه من تعجب نداره.تازه فقط آرمانم ممکنه اینارو نگه اما شما باید بدونی همه سرورا برایند وجود همه میشه 1 اکانت اینکه من بیام بگم همش کار من بوده حرف مفته.

از منم همین بس که تو سروری که نیستم بعضیا برا بالا بردن خودشون اسم منو لگد میزنن.

ی نصیحتم برا همه دارم هیچوقت نه تو کارتون شریک بگیرید نه تو تراوین که به مشکل میخورید

آخرین پستم تو تراوین بود چون فکر نکنم دیگه بازی کنم و ما هم میریم تو تاریخ مثل خیلیای دیگه

از همینجام از مجید میخوام که دیگه بازنشست بشه بسه دیگه مجید:D

عزیزان من کلا تو تراوین نه رزومه دارم و نه داشتم همش مال هم تیمی هام هست زحمت اونا بوده منو اول و آخرش دیگران از حرفای اونا میشناسن اونا میگن نوب بودم پس من نوب بودم حتما شما ببخش

ی اعتقادی دارم آدم باید اینقدر خوب باشه که بزرگترین مجازاتش برا دیگران گرفتن خودش از اونا باشه

تا هستیم بقول حسین کینگ بالا قدر هم رو بدونیم این شما این گوی و میدون خوش باشید

امیر کیلر جان تسلیت میگم بهت دوست عزیزم ایشالا غم آخرت باشه.

پ ن:از همه کسانی که در طول دوره بازی احیانا بی احترامی از جانب بنده شنیدن معذرت میخوام

پ ن:یجور بازی نکنید آخر عاقبت بازیتون گاو بشید مثل من:D

پ ن:مش حسن هم ی زمانی آدم بود تقصیر دل مهربونش بود که خیلی گاوش رو دوست داشت بعد مردنش طاقت نیورد اونم گاو شد:)

موفق و سربلند باشید

یا خود خداااااآااااااا،دلم خوشه نیرو ساختم،چه همه نیرو گندم اینو از کجا میاوردین اینهمه نیرو رو چطوری اخه ساختین من تو اکانتم خودم رو کشتم همش پانزده کی زدم اونم تو گندمش موندم ،عجب نیروی ساختین خدایش دمتون گرم

سلام و عرض ادب من بهت میگم از کجا از پیش خدا میوردن دیگه:D

;)

سلام بر رپر عزیز چه عجب اینورا پیدات شد باز چشمون به جمالت روشن شد خیلی خوشحال شدم باز تو فروم میبینمت:)

یعنی قبول دارین استاد آرش۱۰ از باگ منابع و نیرو استفاده میکرده ؟؟؟؟

چیزی که ما به چشم دیدیم و کاملا مشهود بوده :))

خیلی زشته یکی از اعضای تیم خودشون بیاد لو بده همچین چیزیو

ممنون از پاسخ زیباتون

رضا گارد در مورد این همرا و اکانت شفاف سازی کن ببینیم:D

شما که عاملی فقط تو ش ش که کار رو در بیاری واسه دیگرون یعنی خدایی واسه زدن این دهکده که 1هفته پاپش تکون نخورده پلن ریختین:)

دمتون گرم خوب زدین من که بدون پلن خودمم نه دادم یکی دمپایی که توش مونده بود رو پرت کرد سمتتون:D

ایشالا موفق باشی دوست عزیز

تبریک ویژه بازم به بچه های جنوب شرق خوب بازی میکنن;)

اسکوت نیست دوست عزیز اسکات هست و مورد بعدی اگر همون نیروهاشم بودم از گریز بر میداشتم دیوار میشدین کما اینکه حداقلش اینزرت میشدین

در کل دمت گرم یکم داری دف میکشی و همر میسازی چنتا واسه کتیبه خدا عجرت بده:d

سلام و عرض ادب و احترام

خداروشکر این سرور جذاب تر از سرورای پیش داره جلو میره و الحمدالله پلن های خوب و زیبایی رو شاهد بودیم تا الان

اما متاسفانه من از اینجا به بعد باید خوشحالتون کنم و از سرور برم چون واقعا وقت و مشغله اجازه ی ادامه سرور رو بهم نمیده خدایی خیلی تمایل به ادامه بازی داشتم

بعد سه روز لاگین نکردن رو اکانت اومدم دیدم یکی از دهکده ها که تو ان ای زده شده بود یکی غیرت کرده بود صفرش کرده بود اون یکی هم امیر حسین اینزرت زده بود رو طرف

خلاصه اینجا بود که فهمیدم سرور جذابیه چون سرورای قبل این کارا رو نمیکردن سایدای دیگه الان یکم جرات پیدا کردن:d پلن میرن و ...

خلاصه بعد دیدن این موضوع یقین پیدا کردم که واقعا وقتش رو ندارم امیدوارم به همه این سرور خوش بگذره ایشالا از تیم کاپتان و بچه های خوب مدبویز هم تشکر میکنم

و عذرخواهی که نمیتونم بیش از این در خدمتشون باشم ایشالا سرورای بعد دلایل ادامه ندادنم واقعا بخاطر شرایط زندگی و مشغلس ما پوست کلفتیم قهر و اینا تو کارمون نیس:)

خدایی وقت نداشتم ایشالا موفق باشید یا حق

سلام صبح همه بخیر

چیزی که مشخص هست تو تراوین دوستانی که بازی میکنن تو هر سرورکاملا معلوم هست دیگه مثل قدیم نیست حالا چه از طریق گروه های وات ساپ مشخص هست کی کجا بازی میکنه میشه تخمین زد چه تعداد پلیر تو بازی هست این سرور به 100نفر نمیرسه حالا در نظر بگیر این تعداد اکانت مصری که وجود داره اتحاد های بسیار زیاد مصری هر اتحادمصری 60تا اکانت بخواهی فقط به فقط چک کنی مهرشاد رید نده میشه 2 ساعت حالا چطوری کپ هاشون به همین راحتی امده بالا هر 3 تا واحد 15 کراپی هاش گرفته شده منکر بات باشیم داریم عملا به شعور باقی توهین میکنیم یه زمانی مولتی داشتن کار پسندیده ای نبود مولتی باز به چشم پلیر نمیدیدن حالا مولتی اوکی شده به قول رضا سورنا خودتون زحمت بکشید بیارید بالا دیگه راجبش حرفی نیست چون ریزش شدید پلیر از بعد فیلترینگ به مرور بوده دیگه منکر بات نشیم اگرم هست رسمی اعلام بشه .

سلام و درود آرش جان

چیزی که هست یکی مثل من و شما وقتی میام تو این سرورا بازی میکنیم خیلی چیزا رو قبول میکنیم با اینکه میدونیم چی ممکنه پیش بیاد

پس اینکه بات میاره بالا یا خودشون میاد بالا ما اینارو قبلا دیدیم من این سرور نیومدم بشینم همر رنک دار کنم یا مولتی بسازم رید بدم مدال غارت بگیرم

یسری از دوستان عشقشو دارن شاید از این مدل بازی لذت میبرن اما از اونجا که این دوره زمونه تراوین هرکسی بلند شده 40 تا مولتی زده و ی من شده واسه خودش

دیگه حقیقتا تصمیم بر این گرفتم من نوبه باشم لذت بازی به اینا نیست به اینه که بزنی و بخوری نه اینقدر پشتت پر باشه از مولتی که بدونی هرکی بزنت داغون میشه

من که افتخاری تو این سرورا نمیبینم حقیقتا که بیام وقتم و بذارم واسه مدالاش هروقت سرور واقعی بدون مولتی دیدم اونجا برندشو تحسین میکنم

نظر من اینه دلیل بازی کردنم هم این سرور شاید باورتون نشه فقط و فقط بازی کردنه نه برد برام مهمه نه باخت وگرنه اینجا بازی نمیکردم:D

;)

بسیار خوب بود این حرکت و از همین تریبون سلام و درود میفرستم بر روح پر فتوح مهدی کلت;)

ایشالا در ادامه سرور جذابیتا همچنان ادامه داشته باشه و سرد نشیم

سلام

یوسف جان حالا شما زیاد حرص نخور و تو فکرای سیاسی نرو مگه بد شده حالا برات؟

مگه شما نیستید که میگید میخواید مارو بزنید خب بسم الله دیگه ما هم کار رو در آوردیم برات درضمن مگه شما همین اول سرور برد رو به ج ش تبریک نگفتی

دیگه نپ و این حرفا برات چه فرقی داره شما ساید عملا بازنده معرفی کردی خودتو مشق سیاست هم نمیخواد بدی دوست داشتی درگیر بشیم دیگه

خب ما هم منتظر پلن هاتونیم:)

پ ن:مختصر بنویسید عزیزان خیلی داستانش نکنید:D

پ ن:سم خالص تفکری ج غ ما برا اینکه کسی کارمون نداشته باشه بریم خودمون رو با ش غ درگیر نشون بدیم ....بعد از چند پست یوسف حاجی قیچی شدیم بچه ها رو دارن شخم میزنن:D

با سلام خدمت همه فروم نویس های عزیز چندتا حرکت قشنگ دیدم که مختص عمو سورنا دوست داشتنیه ببین از یه ور عمو رضا میاد جنوب غرب ساید دوم بازی میدونه (از یه ور به طور نامحسوس که کسیم نفهمه:dمیخواد بگه اس ای swقوی تره ها درگیرید شید باهم ماهم بشینیم چیپس ماسمون بخوریم) ببین اگه اس ای با swدرگیر همه بشه من نمیذارم کسی با سیاست این بازیو ببره مم به جاش nwمیزنم بی تعارف پس بیاین تو گود گفتم اول بازیه نزنید گفتین بازیه بزنید فقط لب دهن نباشید منم لب دهن نبودم جاشو سوراخ کردم تو نقشه در این که نرمش قهرمانه nwسمتneهمه کسی نمیدونه حتما فکر کردین اس ای و swهم انالیزور نداره نمیفهمه این داستانا رو بله این بود جلسه امشب دیسکورد nwازبالا فشار تو فروم چانه :d

پ.ن: این فقط چون همه میذارن گذاشتم حس کردم با کلاسه 😂😂😂

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

عزیزان اینکه شما اینقدر قدرتمند هستین مارو خوشحال میکنه و اینکه دوست دارید دوستانتون توی جنوب شرق برنده باشن بازم جای خوشحالی داره

ما از درگیری با شما عزیزان لذت میبریم و همونجور که گفتیم این سرور نیومدیم برنده بشیم اومدیم لذت ببریم و چیزی هم برا از دست دادن نداریم

چیزی هم که در مورد شما صدق میکنه شما یا چشاتون رو حقیقت بستس یا خودتون رو اینجوری میخواید خفن جلوه بدین که بازم ما استقبال میکنیم

سیاستی هم که شما پیشه کردین دارین وقت میخرید تا کتک خور اس ای نشید ما هم از این سیاست شما استقبال میکنیم:)

افتادین به تمجید از اس ای و ما بهشون احترام میذاریم و این حرفا از اینورم وانمود میکنید که میخواید شمال غرب رو بزنید بعد میاید میگید ما منتظر اتکای شمال غربیم؟

واقعا حال کردم با این سیاست و حرفا دمتون گرم:)

سلام

عرض ادب خدمت همه بزرگواران

ایشالا این سرور هستم امید که بتونم اونی که میخوام رو اجرا کنم و از بازی لذت ببرم

ایشالا شمال غرب سعی میکنم با توجه به شرایطی که هست بازی زیبایی از خودم شاید در حد سرورای گذشته به نمایش بذارم

ادارتمند همه دوستان

مهرشاد

مجید چندپست محترمانه صحبت کردم انگار نمیخوای درست بشی بچه جون اول اینکه منو سهیل بترکونه با هم 2 یا 3 سال اختلاف سنمون باشه

دوم اینکه تو کی مرد شدی که بیای اینجا اصلا منو ریپلی کنی؟ همونجور که قبل از اینم گفتم بهت روزی که فهمیدم لیدر شدی اصلا خندم گرفت به والله

اون سروری که با الدرز بازی کردم نه سهیل لیدر بود نه یادم میاد اومده باشه بهم بگه کاری بکن لیدرم بود که بود دستش درد نکنه این دلیل برچیز خاصی میشه؟

مورد بعدی اینکه تو ته همرت 22 ک کاتا بود که بدی بچه دایی منم اینو میکشه برات اصلا روت میشه بگی همر کشیدم با این ریدت اینا که زدی به واندر اندازه دمپایی ما بود

فقط منبع جمع کردی حروم کردی همرتم که زدی رو واندر نهایت 4 لول کم کرده باشه هنرمند:D

مورد بعدی اینکه اگر کور نباشی پلیر اکانتش این پست رو زده منم سوال پرسیدم ازت آیا خبریه شما میتونی بگی نه یا هرچیزی اما به من حق بده با اون برده هایی که داشت

میومد فکر کنم خبریه

سلام

وقتی و موقع افتخار می‌گردید که صاحب leon24 بهتون زنگ زد که نزنین فکر اینجاش رو میگردم که باهاش تفاهم کنین واسه گرفتن امتیاز هجومی

حالا این شود که رستگار شوید

با تشکر

شهریار

اون سرور مهدی عشقی سعید اس ام اس و آیدن رو یادمه دیگه کسی رو من نمیشناسم به عنوان لیدر اون زمان اون سرورم فان بودم و تک اکانت اگر سهیلم یادش باشه میتونه برات توضیح بده اوضاع تک اکانت بازی کردنم رو اون سرور البته اگر ذهنش یاری بده من اونجا بیشتر تو تیم اسپیک مینشستیم با علیرضا بنیتو و مرتضی میحرفیدیم

اواسط سرور هم اکانت رو فروختم به اس ام اس همشو گلد کردم زدم برا اکانت بنیتو(دسترویر رومن) حالا منو داداشم بچه بودیم تو تو پوست پیاز بودی:D

اینا به موضوع توافق نامه بین شما و سهیل نمیدونم چه ربطی داشت که داری قیمه هارو میریزی تو ماستا

چقدر واقعا ناراحت شدی نذاشتم پوینت از برده بگیری

آخ آخ آخ ببخشید واقعا مجید کوچولو برو بزن برده هارو تو که تهش میزنی من فقط خوراکم گرفتن حال امسال خودته:D

باور کن لذت بازی همینه دیگه:D

مردک بیگ همرت اندازه همر 5 ما بوده بعد میای خودتو به ما میزنی برو عروسک برو استغفار کن

قربونت برم عزیز دلم چرا نمیخوای مطلب رو بگیری واضح خدمتت گفتم پلیر اکانت شهریار گفت بک بده منم بک دادم اصلا هم نه بحثم سر پوینته نه چیز دیگه این عکس اتکی هم که گذاشتی قبلش خدمت مازیار گفتم آیا با شما هماهنگ شده که برده بریزید جلومون پوینت بگیریم؟نشده شما میتونستی کل دف واندرتو مو بدی رو این واندرت که پونت نگیریم متاسفانه یکی از دوستان قبل ما اینو صفر کرد حالا این چیش عیب داره نمیدونم عملکرد من هرچی رو نشون میده درسته

سعی داری موضوع رو بپیچونی خیال کردی همه مثل خودتن اون سوالای بالارو نه تو جواب دادی نه لیدرت پس معلومه کی داره تقلب میکنه کی پوینتش حقه اصلا هرچی

پوینته بگیر واسه خودت اون سوالا منو ج بده بدونن ملت چه خبره

داستان نباف اربده رو که تو مجید دارید میکشید ما که سرمون پایینه داریم تبریک میگیم بهتون بخاطر بازی خوشکلتون چی مگه گفته شده

بجز 4تا سوال که دارید از زیرش در میرید؟ لطف کن این بحثارو بذار کنار چیزی که باید دیدم رو دیدم اکانت مجیدتون تو هم نمیدونم چیکارشی

تا دیروز سهیل بهت ینجه تعارف میکرد الان شدی هواخواهش میگی چرا دفشو بک دادم که پوینت از برده نگیره تارتاروس؟ دارم میگم شهریار پلیرساید و اکانتش گفت منم هم انجام دادیم علتش چون هم حرکتی بود که حق مطلب رو تو سرور نشون نمیداد و دوم اینکه شهریار خواست و سوم اینکه درسی باشه براتون که پوینت توافقی

نگیرید و مرد باشید اگر قرار به زدنه درست بزنید

دیگه ریپلای نکن منو دوست عزیز واقعا خسته کنندس این بحثای آخر بازی تو فلان و تو بیسار

بازم این شعر بیت رو میگم

ای شیخ هرآنچه گویی هستم آیا تو همان که می نمایی هستی؟

موفق باشید پست پایانی من بود از همینجا از همه دوستان خداحافظی میکنم

امیدوارم موفق باشید همگی

عزیز جان به اسم صدات نمیکنم چون زشته

اینکه 1 اتحاد زیر رید بوده بهتره یا اینکه 3 اتحاد دف مولتی بکشی واسه واندرت و رید؟

زحمت شما بوده درست مبارکتون این از این دوم اینکه واقعا فکر کردی ما 1 اتحاد گذاشتیم

زیر رید مدال بگیریم؟که این داره سطح فکریتو از بازی نشون میده درضمن من گفتم کار به پوینت قبلش رو ندارم که برده کشی بوده یا نه اما وقتی خودم با چشای خودم دیدم

که لانچ کرده با همر اصلیش رو برده های سهیل اونم با توافق خود پلیر اکانت همین شهریار روی واندر بود و ازم خواست بک بدم وگرنه اصلا بک نمیدادم

حالا جدا از این که حرکتتون اصلا جوان مردانه بوده یا نه منم کار بهش ندارم فقط میخوام بدونم در ازای این قضیه آیا به سهیل وعده ای داده شده؟

چرا باید بعد بک دادن دف رمز عوض میشد و اینکه آیا بازم شما میزنید برده هاشو بکشید که ما برده کش صداتون کنیم یا نه؟

و آیا شما عشق مدالید؟

پ ن:در مورد بند آخر پستت هم یاد قضیه تهمت مجید به اکانت ما افتادم که تهش معلوم شد اکانت ما هیچ دفی نریخته بوده اکانتی هم که میگفتید دف ریخته 30 رو قبلش صفر شده بوده بعد شما اومدین شروع کردین دف ریختن که رنک همرا رو اینجوری عوض کنید:)

باشد که همه ما آدم شویم:) بقول همون

پایان جر و بحث با شماخفن ها خواهشا کشش ندید منم ریپلای نکنید جان جدتون بازی تمام شد

مجیده عزیز قربونت برم چرت و پرت میبافی مودبانه نیست سر همین توهینا بود که آرش خواست بکنت تو گونی اما خب دید کیسه فریزرم کافیه

قربونت بشم اگر تو 1 سروره این مدال هارو گرفتی داری بشکن میزنی ما خیلی وقته کارمون این بوده

مورد بعدی گفتی 1 ساید حریف دو نفر نشدیم؟:D حریف چیت نشدیم مثلا خداوکیل اینو جدی بهت میگم اصلا 1 درصدم روت حساب نمیکردم که چیزی بشی که بخوایم خودمون رو باهات رغیب کنیم الحمدالله تهشم میبینم که هیچی نشدی وقتی مقایست میکنم با اکانتای هون خفن که بی جنگآموز چی شدن واقعا تو در مقابلشون

خدا گواهه نصفشون هم نیستی(نه تو این سرور سرورای قبل رو میگم) از چیه خودت تعریف میکنی پسر خوب

به جان جفتمون نه یک ذره از رو حسادته نه هیچ چیز دیگه در کمال احترام دارم بهت میگم گندزدی قبول کن که گند زدی:D

ایشالا این حرفام باعث بشه سرورای بعد اکانت بهتری بسازی پسرخوب

شاید از رو سن پایینت و غرورت زیر بار نری الان توقع هم ندارم بری بلاخره داری برنده میشی

یکم سعی کن آروم باشی و فکر کنی و درست بحرفی کاملا دوستانه دارم بهت میگم توهینم نمیکنم بهت که برو شیپور بزن و اینا همونجور که گفتم دارید میبرید حق دارید

در آخر هم سوالم رو جواب چرا نمیدید با سهیل هماهنگه یا نه؟

پ ن:تهمت چی دقیقا بهت زدیم چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا پسر چی میگی؟:)

بازم تبریک میگم بردتون رو امیدوارم همیشه به شادی باشه

مجید عزیزم چرا اینقدر عصبی هستی؟

نکشتی باشه رقیبم که نداری باشه ببینم از این به بعدم نمیکشی:)؟

حالا تو که دو قدمی ما بودی کلی هم همر داشتی چرا نزدی ما نفتی بشیم؟:)

باوا ایولا خدایی ما بودیم تو پروفایل فوش دادیم بعد مدال یا شما؟:D انصافا این حرکت رو هم من گفتم بچه ها بزنن که داغ کنی بخندیم

مجید داش باورکن خوشم میاد ازت خیلی تا الانشم خوب جلو رفتی اما اگر من هون تو رو داشتم و اون کتیبه باورکن الان اون 3تا همری که اسکری سمت دیفالتش داشت

یا صفر بودن یا بازم صفر بودن:)

صحبت از نفتی شدنم نکن خدایی اصلا خوشم نمیاد:)

مهرشاد جان سلام

من واقعا از برده کشی و بقیه مسایل اطلاع ندارم اما اینو میدونم همونطور که به قول شما مجید برده میکشه رو واندر(حالا گناهش با مجیده یا کسی که از واندرش فقط با برده دفاع میکنه نمیدونم)شما هم قبل از خارج شدن جنوب از رقابت با همری که نیروی قابل توجهی داشت و انصافا همر زیبایی بود واندر خاکستری شمال که از دور خارج شده بود رو بجای واندر اصلی زدید اطلاع ندارم یکبار بود یا بیشتر اما یک لینکش رو من دیدم.

به نظر من شما هم از رنک یک هجوم بودن انچنان بدتون نمیاد الله و اعلم

والا ما فقط داریم از بازی لذت میبریم نه بحث مدالشه نه چیز دیگه مازیار جان فقط چیزی که هست نمیدونم چرا سهیل برده فقط میسازه آیا از قبل هماهنگ شده باهاش؟

بعدشم ما تا اونجا که یادمه بعید میدونم واندر خاکستریتون برده توش بوده باشه فقط هماهنگی هم باهاتون نکردیم که چی جلومون بذارید اما انگار مجیدتون

این مسایل رو داره انجام میده اگر قراره مدالی هم داده بشه بهتره جوان مردانه باشه بنظر شما اینجور بهتر نیست؟

چیزی که من رو اکانت سهیل دیدم علاوه بر خودش چندین اکانت دیگه هم داشتن برده بهش میدادن کاملا مشخصه با سهیل همکاری داشتید تو سرور که الان اینجور داره

بهتون حال میده یا شایدم سر رفاقت خدا داند من تهمت نمیزنم به سهیل چون رفیقمه اما در کل مهم نیست برای بنده حداقل این قضیه ی پوینت

حاجی نفهمیدم من

آخرش تو‌جاخالی دادی یا من؟

شما که اول میگید مجید الان چرا گردن میگیری ؟

:D:D:D

مجید شما منظورت کیه؟

من کاری رو که بکنم میگم کردم حالا ممد خبر نداشته اینجا گفتم بدونید دیگه سوتفاهم نشه درضمن مازیار جان ما درگیر پوینت هجوم نیستیم مجید شماس که داره برده میکشه

البته یبارم سر رنک غارت اشک پلیرشون در اومده بود:D

و ی بی ادبی هم کرد که حالا ما اون قسمتش رو کار نداریم

فقط در جریان باش ما برده نکشتیم واسه رنک شمایید که دارید میکشید اونم با هماهنگی دعوا هم نیست سر رنک مهاجمین پلیر شما از اول کتیبه تا الان جنگ یونیک دستش بوده الان پوینتش میبینه زیاد نیست ترس ورش داشته مبادا رنک یک نشه بهش بخندن دیگه داره برده ها سهیل رو میکشه

درست میگم یا نه مجید جان؟

سلام مهرشاد گلم

داداش من که میدونم شما کارت درسته حتی زمانی که تا روز آخر چراغ داشتی ولی کثافت کاری نکردی داداش حالا هم جریان جا خالی رو شنیدم و از کار سهیل ناراحت شدم و راستش رو بخوایی به صداقتش هم شک کردم تو این سرور با این داستانی که الان شنیدم:(

محمد داداش داری اشتباه میزنی اینی که پست گذاشته شهریاره

نیروهارو من جا خالی دادم و آرش کاپتان چرا شاید آرش چراغ داشته باشه بخاطر رفاقت با بکس شمال رو اکانت کسی لاگین داشته باشه اما والا من نداشتم:)

خدایی ی حرفی میزنی اولش نوشتی آرش بعدش کردی مهرشاد:|

۱- قبل اون که خیلی خوب بود، اون زمان شما یه مقدار فتوشاپت خوب بود،یادمه تروپ اکانت رومنتو که عباس روش لاگین داشت دولاپهنا میزاشتی فروم

۲- قطعا با آمرداد هم کف فروم افتاده بودی، با دستآورد هایی مث خرید پسورد اکانت های حریف و متا های سه بع یک جهت اطمینان از برد وارد بازی میشدی و کاری به جز ریپلای کردن تو فروم نداشتی.

پ.ن:این یه صحبت با یه شخص بود، هیچ سایدی مخاطب نبود و منم تو سرور نیستم، یهو داغ نکنید لطفا

سلامممم به به ببین کی اومده

شما همون فوتوشاپ رو چرا جرات نکردی بزنی مرتاض یونیک 3 ماه دست ما بود با همون تروپ فتوشاپی تکی هم تو سرور موندیم

اما درکل مهراد واسه فان این حرکت رو زد و کار من نبود زیاد بدل نگیر خدایی اون سرور هم اکانت چیز خوبی بود کم لطفی نکن خیار شور درست نمیکردیم که همر درست میکردیم میزدیم.

تو آمرداد جان تو من اصلا فروم زیاد نمیومدم مگه بهنام بگفت ی پستی بزن داستان درست نکن. تو از وقتی نیسانتو پنچر کردن اینجور شدی:D

آرمین نو مرسی هم که لایک کرده

از همینجا سلام بهش میکنم;)

ما ارادت به همه قدیمیا داریم باورکنید

واقعا نمیدونستم اینقدر خاطره بد ازمون دارید که میفتید دنبالمون تو فروم :D:D

بازم ما دوستون داریم و ارادت درجریانه<3:!: