نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان تراوین

امیدوارم که حالتون خوب باشه

من اصلا نمیخوام جسارت کنم و ورود کنم به مسائل بزرگان در شمال شرق و اون قضیه هم که کلا به نظرم حل شد خداروشکر ولی با احترام به همه ی بزرگان تراوین ، برای من افسوس موند از رفتن آقا آیدین از سرور چون واقعا ایشون وزنه ی سنگینی برای هر سایدی هستن و نمیشه اینو انکار کرد، حقیقتا افسوس من زمانی که این پستو دیدم بیشتر شد ، به شخصه یکی از لذت های اومدنم به فروم خوندن پست های ایشون بود . به عقیده من بی شک ایشون یکی از بهترین تحلیلگر های تراوین هستن و من واقعا افسوس خوردم وقتی دیدم نوشتن دیگه تو فروم مشارکتی نخواهند داشت .
    قبول دارم که در آوردن داده های خام سرور هم سخته و زحمت خودشو داره ولی تحلیل اون داده ها خیلی باارزشه و حیفه که ما از چنین تحلیل هایی محروم بشیم ...
    امیدوارم که ایشون تجدید نظر کنن و حداقل به فروم برگردن

من جسارتا فکر میکنم اشتباه برداشت شده از صحبت ایشون . واقعا چند نفر یادشونه مثلا فلان سرور کودوم تیم واندر صد کرده ؟ به نظرم بازی جذاب و دوستی ها و خاطره هایی که میمونه تو تراوین بهترین قسمت تراوینه . مثلا ما خودمون تو سرور 5 ایران سه به یک شد رومون و برنده نشدیم ولی هنوزم وقتی دور هم جمع میشیم اون خاطراتو به یاد میاریم و کلی میخندیم .

واندر هم مهمه و حرفی توش نیست ولی همه چیز واندر نیست ...
    واندر مهمه که آمرداد اول سرور گفت دبل کرده و اومده هتریک کنه ، جلوتر اگه گفتن برا واندر نیومدیم اون پستو میزاریم کف فروم :دی البته با شناختی که من ازشون دارم میان و میگن اونو به خاطر گرم کردن سرور گفتیم :دی البته یادشون رفت بگن اخریشو با کمک جنوب غرب صد کردن و اگه جنوب غرب میرفت تو تیم سه به یک علیه امرداد ، الان دبل نکرده بودن :دی

اشکان جان من به شخصه برات خیلی احترام قائلم و این پست های شما در واقع بزرگیتو نشون میده ، به نظر من خودتو داری با این پست ها سپر دفاعی ساید جنوب شرق میکنی که این برای من که تو یه ساید دیگه هم هستم خیلی ارزشمنده ، مطمئنم جنوب شرقیا هم قطعا ارزش این کارو میدونن .

البته من یه سوالی برام پیش اومده ، چطور آمردادی که صدای طبل جنگ شمال غربو از اول سرور شنید ، تو حالت جنگی نرفت ! و الان از البرزخان میشنوم که میگه تازه تیم دفکوردی و پلنری تشکیل شد !

آیا ممکنه جنوب شرق خودشو تو موضع ضعف قرار داده باشه تا شمال غرب تو موضع قدرت قرار بگیره و این یه بازی سیاسی باشه ؟ اگه اینطور باشه آمرداد احتمالا خیالش از متای خودش راحته و فقط میخواد شمال غرب به این باور برسه که خیلی قویه و همین که شمال غرب حس کنه خیلی قویه دقیقا سقوط شمال غربه و از طرفی اون یکی ساید که خبری از این متا و این سیاست نداره برای اینکه بازی جذاب بمونه با شمال غرب متا نمیکنه و بعد اینکه اون ساید و شمال غرب جداگانه شروع به جنگیدن کردن میفهمن که ای دل غافل بازی سیاسی بود و اگرم بخوان متا کنن یکم دیر
    شده... اون زمانه که آمرداد همراه متای خودش هتریک میکنه و میاد و میگه دیدید گفتیم جوجه رو اخر پاییز میشمارن !

===============================================

پ.ن :

سلامی بکنم به همه از رو تخت بیمارستان بخش کرونایی های رو به مرگ.

آقا نوید براتون آرزوی سلامتی دارم و همچنین برای همه ی بیماران از خداوند بزرگ سلامتی مسئلت دارم . به امید نابودی هرچه زودتر این ویروس .

پ.ن :

واقعا دمتگرم قشنگ سوپرایزمون کردی:))

راستی بوی کدوم گل بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جناب ، بنده همیشه عرض کردم در ساید جنوب غرب آزادی بیان داریم و هرکسی با هرعقیده ای میتونه تو فروم پست بزاره ، اما استفاده از اسم ساید بزرگ جنوب غرب جهت استفاده های شخصی و سیاسی ساید های دیگه ، اصلا برای من قابل هضم نیست و لطفا اسم اکانت خودتونو عوض کنید و یا به بنده پیام بدید و خودتونو معرفی کنید تا مطمئن بشم که از ساید جنوب غرب هستید !

===============================================

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

• سلام عرض ادب. تو تایپیک شروع سرور اعلام کردم کدوم ساید هستم...

sw team هم اسم مورد علاقمه چون ی عمر سرباز جنوب غرب بودم :)

پ ن: ساعتهارو تنظیم کردید یا زوده؟!

• درود یوسف جان

اکانت فروم SW team مال حمید جان هست , در این سرور در شمال غرب هستن و در تیم همیشگی خودشون

با این نیک نیم شناخته شده هستن در فروم ای ار قبل فیلتر و دژکوب , اگر شما نمیشناسید ایشون رو چون در ای ار بعد از فیلتر بازی نکردن و ما بعد از فیلترینگ به تنها سایت موجود اون زمان یعنی دژکوب رفتیم و همونجا هم موندگار شدیم

این رو هم خاطر نشان کنم به ذات کل مجموعه اکسفورد برادرز اولین سرورشون هست که در شمالغرب بازی میکنند و دلیل اون هم به تاپیک امادگی برمیگرده که در اونجا سایدهای جنوبی اعلام امادگی کردند چند تیم و ما بین شمال شرقی و شمال غربی با شیر و خط اومدیم اینجا :دی

پایدار باشید

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• شیطونا وارد فاز جدیدی از بازی شدین قشنگ بود حرکت کاتا کردن ناتار ولی منتظر واکنش ما هم باشید اگه ادامه پیدا کنه کار بیخ پیدا میکنه خود دانید.

ما یک عمر تو سایدی بازی کردیم که بقا تا زمان کتیبه و یک پارچه شدنش کار هر کسی نبوده پس قاعده و قانون این سبک بازیو خوب بلدیم حالا میخاین از این راه کار خودتون پیش ببرین خوب مشکلی نیست ما هم بلدیم چکار کنیم بچرخ تا بچرخیم

روز را خورشید میسازد روزگارش را ما....

• سلام یوسف گرامی ارادتمندم

لازم دونستم این مطلب رو خدمتتون عارض بشم که وقتی پستهای ایشون علیه شمال شرق تو فروم ترکونده بود(هرچند تو شکلات بسته بندی تحلیل حملات و سرور)هیچ کس دلش برای ما نسوخت که ایشون داره مارو چپ و راست میکنه وقتی بعد از چندین پست ایشون جواب شنید و امد ننه من غریبم در اورد یاد دلتنگی ایشون افتادید واقعا دلتون برای ایشون تنگ شده یا!!!؟ع.ج

ودرنهایت وقتی ایشون فکر کردند زرنگ هستن و لای خمیر دندونهای محاسباتی پوچ و بی ارزششون که نوه منه پیر و پاتال هم الان که ۱۸ماه سنشه انجام میده همش مارو تیکه بارون میکردن کسی یادش نبود پست ایشون رو ریپلای کنه!!

ودرنهایت ایشون در هنگام پستهای بی ارزشش تو شمال شرق وجود خارجی و داخلی نداشتن که درگیری داخلی شمال شرق باشه ایشون یک پلیر درربع دیگه(همراه با دروغ که دیگه در سرور نیستم)بودن که شمشیر خودشونو علیه شمال شرق تیز کرده بودند و خوشبختانه شمشیرشون شکسته شد!!!

لطفا دوستان شمال شرق به هیچ عنوان در مورد این پست و پاسخهای این پست جوابی ندن و مطمئن باشن در صورت پاسخ غول مرحله اخر رو با عکسهای چتها(که عادت غول مرحله اخره)چنان میپیچونم که سه مرحله میپریم جلو!!!😉😉😉

پ.ن:لطفا شبها به پروپای من نپیچید چون وقت جواب دارم برای پاسخ اختلاف زمان مکانی را با ماشین حساب محاسبه کنید اه ممنون

پ.ن-1:هیچوقت با الفاظی مثل خمیر دندان و مسواک به جنگ یک شیر پیر و پاتال نروید چون ناگهان شیر پیر دندانهات را کشیده و شما را از خمیر دندان و مسواک در ینگه دنیا بی نیاز میکند ممنون اه

پ.ن-2:من عذر میخوام که گاهی جوابم شاید نامربوط باشه اما بعضیها لازمه بشنون که فکر نکن اوف چقدر meتو اونور دنیا شاخم ته تهش از اینجا رفتی خرج تحصیلتم از مالیات مابوده.بازم ااااااهههه

پ.ن.3:امیدوارم برنگردن چون بودنشون جز دردسرچیزی نداره

• سلام یوسف گرامی ارادتمندم

لازم دونستم این مطلب رو خدمتتون عارض بشم که وقتی پستهای ایشون علیه شمال شرق تو فروم ترکونده بود(هرچند تو شکلات بسته بندی تحلیل حملات و سرور)هیچ کس دلش برای ما نسوخت که ایشون داره مارو چپ و راست میکنه وقتی بعد از چندین پست ایشون جواب شنید و امد ننه من غریبم در اورد یاد دلتنگی ایشون افتادید واقعا دلتون برای ایشون تنگ شده یا!!!؟ع.ج

ودرنهایت وقتی ایشون فکر کردند زرنگ هستن و لای خمیر دندونهای محاسباتی پوچ و بی ارزششون که نوه منه پیر و پاتال هم الان که ۱۸ماه سنشه انجام میده همش مارو تیکه بارون میکردن کسی یادش نبود پست ایشون رو ریپلای کنه!!

ودرنهایت ایشون در هنگام پستهای بی ارزشش تو شمال شرق وجود خارجی و داخلی نداشتن که درگیری داخلی شمال شرق باشه ایشون یک پلیر درربع دیگه(همراه با دروغ که دیگه در سرور نیستم)بودن که شمشیر خودشونو علیه شمال شرق تیز کرده بودند و خوشبختانه شمشیرشون شکسته شد!!!

لطفا دوستان شمال شرق به هیچ عنوان در مورد این پست و پاسخهای این پست جوابی ندن و مطمئن باشن در صورت پاسخ غول مرحله اخر رو با عکسهای چتها(که عادت غول مرحله اخره)چنان میپیچونم که سه مرحله میپریم جلو!!!😉😉😉

پ.ن:لطفا شبها به پروپای من نپیچید چون وقت جواب دارم برای پاسخ اختلاف زمان مکانی را با ماشین حساب محاسبه کنید اه ممنون

پ.ن-1:هیچوقت با الفاظی مثل خمیر دندان و مسواک به جنگ یک شیر پیر و پاتال نروید چون ناگهان شیر پیر دندانهات را کشیده و شما را از خمیر دندان و مسواک در ینگه دنیا بی نیاز میکند ممنون اه

پ.ن-2:من عذر میخوامپکه گاهی جوابم شاید نامربوط باشه اما بعضیها لازمه بشنون که فکر نکن اوف چقدر meتو اونور دنیا شاخم ته تهش از اینجا رفتی خرج تحصیلتم از مالیات مابوده.بازم ااااااهههه

آقا مازیار بزرگوار بنده که عرض کردم اصلا قصدم خدای نکرده ورود به مسائل بزرگان نیست ، قطعا یه سری مسائل بین شما اتفاق افتاده که ما ازش بی خبریم و چه خوب که بی خبریم و امیدوارم همینجوری بی خبر بمونیم ...
    بنده نظر شخصی خودمو عرض کردم و در مقام دفاع از ایشون نیستم . فقط عرض کردم به نظرم حضور امثال شما بزرگان باعث جذاب شدن هر سروری میشه . ممکنه یه سری اختلاف نظر ها بین شما بزرگان هم پیش بیاد که حتی منجر به دلخوری های شدید بشه و به طبع به فروم هم کشیده بشه ، ای کاش که این اختلافات پیش نمیومد و ای کاش به فروم کشیده نمیشد اما به نظر بنده حقیر امثال شما بزرگان چه در کنار هم در یک ساید چه در مقابل هم در ساید های دیگه همیشه باعث جذاب شدن سرور هستید و من لذت میبرم وقتی کنار شما بزرگان در یک سرور بازی میکنم .

پ.ن: لالیگا زمانی جذابه که هر دو تیم رئال و بارسا توش بازی کنن ، ولو اینکه رقیب همدیگر هستند ..
    .

• با سلام خدمت همه فروم خوانان عزیز

شیطونا وارد فاز جدیدی از بازی شدین قشنگ بود حرکت کاتا کردن ناتار ولی منتظر واکنش ما هم باشید اگه ادامه پیدا کنه کار بیخ پیدا میکنه خود دانید.

ما یک عمر تو سایدی بازی کردیم که بقا تا زمان کتیبه و یک پارچه شدنش کار هر کسی نبوده پس قاعده و قانون این سبک بازیو خوب بلدیم حالا میخاین از این راه کار خودتون پیش ببرین خوب مشکلی نیست ما هم بلدیم چکار کنیم بچرخ تا بچرخیم

روز را خورشید میسازد روزگارش را ما....

دوست من ازونجایی که شما تو شمال غرب تشریف دارین و علنا با جنوب شرق تو جنگ هستین به احتمال خیلی زیاد هر اتفاقی تو سایدتون بیفته که به ضررتون باشه از چشم جنوب شرق خواهید دید ، اما من میخوام بهتون بگم لطفا الکی نتیجه گیری نکنید . همون طور که میدونید تو فارمای ازاد ساید ما دف اومد و ما اول فکر میکردیم از جانب شمال غرب بوده و به شما تهمت زدیم ، ولی بعد از یکم تحقیق و بررسی مشخص شد که این کار شما نبوده و تو فروم هم بهنام از شما عذرخواهی کرد .

مشخصا بازی به سمت کثیف شدن بره هیچکسی سود نمیکنه و منم از روی ترس این حرفو نمیزنم که شما این کارو بخوای بکنی یا نه و ترسی هم ازش نداریم . به شخصه میخوام بازی حداقل تو یه چهارچوب سالمی باقی بمونه تا همه بتونن ازش لذت ببرن . همون طور که واسه ما پیش اومد امکان خراب کاری هم وجود داره! بنده هم تا جایی که اطلاع دارم میگم که این کار بچه های ما نیست امرداد نیازی یه این کارا نداره .

البته من یه سوالی برام پیش اومده ، چطور آمردادی که صدای طبل جنگ شمال غربو از اول سرور شنید ، تو حالت جنگی نرفت ! و الان از البرزخان میشنوم که میگه تازه تیم دفکوردی و پلنری تشکیل شد !

آیا ممکنه جنوب شرق خودشو تو موضع ضعف قرار داده باشه تا شمال غرب تو موضع قدرت قرار بگیره و این یه بازی سیاسی باشه ؟ اگه اینطور باشه آمرداد احتمالا خیالش از متای خودش راحته و فقط میخواد شمال غرب به این باور برسه که خیلی قویه و همین که شمال غرب حس کنه خیلی قویه دقیقا سقوط شمال غربه و از طرفی اون یکی ساید که خبری از این متا و این سیاست نداره برای اینکه بازی جذاب بمونه با شمال غرب متا نمیکنه و بعد اینکه اون ساید و شمال غرب جداگانه شروع به جنگیدن کردن میفهمن که ای دل غافل بازی سیاسی بود و اگرم بخوان متا کنن یکم دیر
    شده

یوسف جان عرض ارادت فراوان

ولی با اجازت قوه تخیلتو دوست داشتم :دی

من از شما یه سوال دارم ، شما اگر تو جنگ قرار بگیری‌ میای همر رنک ۳ و ۱۰ و چنتا همر و کپ دیگه رو قربانی پلنی میکنی که باعث میشه سایدت مثل یه شیر بدون دندون بشه به طوری که قبل از اون تواناییت در حدی باشه که یونیکای سایدای دیگرم جمع کنی حتی زودتر از خودشون ولی بعد از قربانی کردن باید نگران این باشی که بتونی کتیبه های سایدتو زودتر از بقیه بتونی بزنی ، نه به خاطر نبود همر بلکه به خاطر مختصاتایی که توش قرار داشتن که از لحاظ استراتژیک ارزش بالایی داشتن!

اونم تازه پلنی که شما میگی که از نظر من از پایه مشکل داره چون غیر از شمال غرب که علنا با امرداد وارد جنگ شده در رده های بالای هر دو ساید مجاور قطعا کسانی هستن که دوست دارن امردادو بزنن :) پس بحث مطمئن بودن از متا هم فکر نمیکنم اصلا همچین چیزی وجود داشته باشه .

نکته دیگه هم در مورد پلنی که شما در نظر گرفتی اینه که این جنگ هر جوری هم که تموم بشه فرقی نداره تو نتیجه چون عملا هر دو سایدو در درجه پایینتری از دو ساید دیگه قرار میده از لحاظ قدرت نظامی . پس ۳ به ۱ شدن رو ساید برنده جنگ رو من با اجازت کاملا رد میکنم اونم تو همچین سرور متوازنی که تقریبا هر ۴ ساید با هم برابرن ، و تو همچین سروری قاعدتا دو ساید دیگه دنبال متا کردن با ساید برنده جنگ هستند پس امرداد نمیاد خودشو از عمد تو موضع ضعف قرار بده . قبول دارم متاسفانه ما تو خواب غفلت بودیم تا الان ولی کم کم داریم از خواب پا میشیم که جنگ زیادی یه طرفه دنبال نشه :)

ایشالا که در ادامه هم سرور پر هیجانی رو شاهد باشیم

ممنون از توجهتون

پ.ن نظرات یک پلیر ساده از قلب جنوب شرق

• به به گل پسر حالت چطوره خوبی

شما همون نیستی که تو 3 ایکس بعد فیلترینگ با توجه به متای 3 به 1 علیه ان دبلیو. تیم زئوس مثل بولدزر از روتون رد شد میشه لطفا اینقد قضیه رو لاتیش نکنی

یهو دیدی به سرنوشت ناپدید شدگان گرفتار شدیا یکیشون که دستگیر شد

پ.ن:در اخر هویج بخوریم برای بینایی مفیده

• پ.ن: یاد سرور 7 بخیر اولین ورژن جدید بود می خواستیم پلن بریم به بازیکن می گفتیم باید چنج میل کنی برو سه روز دیگه بیا دوباره بازی کن با تموم وجودش به لیدرهاش می گفت چشم ..... فرق یک دژکوبی و تراوین باز تو اینه عزیزم.....

....

یا حق

Ali Chiefer

درود دوست عزیز , چند نکته رو خواستم یاد اوری کنم , اینکه از نظر شما تیم جنوب شرق با برنامه تر بوده خب نظر شخصی شما هست و قابل احترام ولی در حد همون نظر شخصی شما نه بیشتر

یکبار قبلا گفتیم الان هم میگیم توی تمام سایدها پلیر هست از عصر دایناسورها تا پلیری که با همین اسپید ترا این لعنتی رو شروع کرده , نه به پلیر کلاسیک کِرِدیت خاصی میدن نه پلیر تازه کار مشکل خاصی داره , فسیلهای زنده ای در این بازی دیدم که درکشون از این بازی هنوز داغونه و برعکسش پلیرهایی که بعد سه سرور خیلی پروفشنال بازی میکنند پس الزام حرفه ای بودن قدمت نیست

هرچند که در تیم ما حدود هفتاد درصد همون فسیلها هستیم ولی این رو خواستم روشن کنم که روی این چیزا مانور ندید واسه خودتون بده

مخصوصا شما علی چیفر عزیز که بحث دژکوب رو باز کشیدی پیش ولی

همینطور که ملاحضه میکنید در تاپ تن فروم اون سایت نام شما میدرخشد

پینوشت: اگر قصدتون مسخره کردن هست یا پایین نشون دادن سطح اون سایت شما جز تاپ اکانتای فرومش بودی , این اخلاقو ترک کنید که چند سال دیگه هم یجا دیگه چهارتا ببینید و با نیشخند بگید اسپید ترا باز بهشون واسه خودتون بده در وهله اول

پینوشت ۲: فروم تراوین یک کتاب جامع تاریخ زندست

( بچه ها بلاخره اینجا هم استفاده شد :دی)

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• آقا یوسف عزیز شما در حال زدن اکانت هایی لب مرزیه جنوب شرقیتون هستین...

میشه بگین آیا چون جنوب شرق تحت فشار شمال غربه فرصت رو مغتنم شمردین و شاخ شدین؟

و یا چون درگیر اختلافات داخلی هستین با درگیری پراکنده ی خارج از سایدی قصد متحد کردن سایدتون رو دارین؟

یا برای خود شیرینی میخواین برو بچ شمال غرب رو برای متا آماده کنید؟

و یا چون روحیه ی بازیکناننتون عند گیمی نیست میخواین برای عدم ریزش پلیر در سایدتون یه شور و اشتیاقی درست کنین؟

آیا شما هم پیش‌بینی یک جنگ تمام عیار رو مثلا (تاکید می‌کنم به عنوان مثال) با شمال شرق میکنین یا نه اگر پیش بیاد سورپرایز میشین؟

ساید شما پتانسیل های بالایی داره اما آیا این پتانسیل ها در اختیار ساید هست؟ یا تیم های حاضر؟

اگر شمال غرب با جنوب شرق نپ ببنده و جنوب شرق برای زدن شما آزاد بشه به نظر خودتون چند ساعت دوام میارین؟

آیا به نظرتون اگر شمال غرب یا جنوب شرق بخواد متا کنه ترجیحشون اینه با شما متا کنن اونم با این همه حاشیه و... یا با ساید منسجم و متحدی مثل شمال شرق با پتانسیل های عظیم عند گیمی و زیرساخت های رو به افزونش؟

برنامتون چیه؟

ممنون میشم توضیح بدین

• بهتر بدونی بچه ها جان وقتی تو هنوز به سن تکلیف نرسیده بودی زمانی که هنوز نت توی خونه تون نت نداشتی اکثر ماها بازی می کردیم اتحاد می ساختیم تیم کشی می کردیم و واسه لیدری می جنگیدیم یادش بخیر....

سلام علی جان (به قول ممد سکول ارادت دارم آقا) یه آبی چیزی بخور بزرگروار بد جور آمپر چسبوندی

اولا بیا فکر کنیم من هنوز هم به سن تکلیف نرسیدم اما همه میدونن به سن تکلیف نرسی خیلی بهتره تا پیر شی ولی تکلیفت با خودت معلوم نباشه

دژکوب؟فرومش؟اسپید ترا؟پست هیجانی؟چه کنیم چه کنیم؟آی آر؟اتحاد؟لیدری؟

نقل قول

هرموقع بخواند کل توان وپتانسیلی که دارم در اختیارشون می گذارم

والا من اکانتتونو الان دیدم

من که تازه کاره بچه سالم اما به نظرم تنها پتانسیلی که اکانت شما داره چند تا ده با منابع آپ شده در بیابان های آنگولا و احتمالا مقداری گلد باشه😂 چیز دیگه ای حقیقتا به چشم نمیخوره

احتمالا منظورتون این باشه از ۲۰۰ ۲۰۰ بخواید بقیه رو تشویق کنید

یا بخواید پست بذارید

که صد البته تقاص این پست های پر قدرت رو بچه های زیر ۱۰۰ ۱۰۰ شما میدن که بندگان خدا دوس داشتن حداقل تا چند هفته دیگه زیر ساخت اماده کنن بعد وارد جنگ شن

اما شما که خیالت راحته توی اون مختصات طبیعیه بیای اینجوری قدرت نماییه صوتی و نوشتاری کنی

نقل قول

بدونید هم دلی ویک صدایی از ببین نمیره آمرداد یک تفکر یک عقیدس چیزی نیست که از ببین بره!

خدایی حماسی بود علی جان

یاد داش مجید سوزوکی افتادم وقتی تانک زده بودش دیگه سیگار نمیکشید البته ربطی نداشت ولی این جمله شما مثل اون صحنه برای من تاثیر گذار بود

پ.ن:طبیعتا از ۲۰۰ ۲۰۰ صدا نمیاد پاشو بیا نزدیک تر

پ.ن۲:لات بیابون خلوت نباشیم یا اگر هستیم حداقل پست نذاریم

پ.ن۳: فقط امیدوارم تهش مثل ته خیار برات تلخ نباشه :)

ده لست پ.ن:در کل به عنوان یه پست روحیه بخش به ساید بد نبود اما تیک تاک تیک تاک خخخخ

اقا راستی فیکای گیلاسی چی میگه؟ شوخیه دیگه؟

GG bro GG

Saman

• البرز جان سلام

سلام سامان عزیز

دقیقا همین پست های شما و بهنام جان و چند نفر از دوستان عزیزتون هست که باعث این شرایط اس ای شده

وگرنه ما با شما مشکلی نداشتیم

اما شما وقتی از روز اول از جایگاه قدرت پست میذاری باعث میشه انگیزه ما چند برابر انگیزه تیم دفکوردی شما بشه که این نتیجه هارو به همراه داشته باشه

ایجاد انگیزه در شما باعث خوشحالی من هست چون باعث میشه که سرور جذاب تر بشه . اصلا ساید مقابل قوی باشه واسه ی من یک نکته مثبت هست.

برنامم نیست که خارج از گود باشم که شانس بردم خراب نشه یک وقت.

بلکه توی چشم پلیر هایی میره که دارن بیشترین زحمت رو میکشن اما اخرش ساید هیچ دفاعی ازشون نمیکنه

من خودم جزو پلیر ها هستم. و بنا به شرایط به تیم امرداد کمک میکنم. دفاع کردن از ساید یک نکته گروهی هست. وظیفه لیدر نیست. ما سوپر مولتی اکانت نداریم. ما نیاز به دف تک تک اعضا داریم . اعضا از همدیگه دفاع میکنند. اگر دفاع نیست مشکل از خودمون هست.

11:11:11

منتظرریم :دی کل روز و شبم رو گرفتید ولی ببینیم عدد ۱۱ واسه شما نحس میشه یا واسه ما :دی

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• ما کسی یا سایدی را را متهم نکردیم حرف من کلی بود بازیو به سمتی نبرید که مجبور بشیم از هر راه و روشی برای ضربه زدن استفاده کنیم و این کارا را بزارین کنار به هر حال وقتی این حرکات انجام بشه طرف مقابل هم نمیشینه نگاه کنه اونم جبران میکنه یک روز ناتار کاتا میشه یک روز چراغ خوانی میشه یک روز هر تو سایدای دیگه همر خریدو فروش میشه و این میشه نتیجه کثیف کاری و اخرش هم یک سرور بی روح و مسخره که از هر کاری توش برای جبران حرکات حریف دریغ نمیکنن ما دوست نداریم کار به همچین کارایی بکشه خلاصه اون سایدی که داره این حرکاتو میکنه یا جمع کنه این کارارو یا اینکه اگه ادامه پیدا کنه صد در صد واکنش های بدی تو ساید های که متضرر شدن خواهیم دید

بازیو به سمتی نبرین که کار به حرکات و کارای کثیف بکشه

ممنون از همه دوستان

• سلام بر حاج حسین عزیز

اول از همه جنوب غرب در حال پاکسازی مرزهای خودش هست چه با شمال غرب و چه با جنوب شرق . و این ربطی به ضعیف بودن یا زیر فشار بودن ربع جنوب شرق نداره .

در مورد بازی کردن پتانسیل ها ربع برای تیم یا ربع جنوب غرب هم بهت میگم که هیچ تیمی در جنوب غرب وجود نداره و تنها چیزی که هست و مهمه سربلندی جنوب غرب هست و ما پلیرها هر کدوم سربازان کوچکی هستیم در راستای این سربلندی . در جنوب غرب فقط یک شعار وجود داره . یکی برای همه همه برای یکی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• مگه 0 جزو ان ای حساب میشه؟؟ ریاضی نخوندید شما تو دوران تحصیلت؟

الان میخوای بقیه سایدها رو با ان دبل درگیر کنی شاید فشار از روتون برداشته شه؟ مثل وزیر جوان برید در افق محو شید بهتره تا اینقدر چیپ پست بزارید.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• دروووود

عه علیه:D

چطوری علی جان سلام منو به بهنام برسون بگو فرومو دور نندازه

و

-هرچه امروز بکارید فردا درو خواهید کرد(حالا بیا فرو کن تو سر که بابا فردا حالاست)!!!!!!

یا حق

Ali Chiefer

شما خوب کاشتی ما هم برداشت کردیم فقط:

سمت ما به همتو ثبات این کله بالاست دهن شما هم نمیشه بست

ح___________________تی

با ماسک

پیام عمومی

#ماسک بزنیم

نتیجه ماسک نزدنو خیلی تو بازی و بیرون بازی دیدن ;)

با آرزوی بهبودی همه عزیزان(نوید داداش زودتر خوب شو<3)

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

• سلام به همگی یک سوال|؟

https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=385 این اکانت Needle از شمالشرق رفته اندبل یا از ان دبل رفته شمالشرق جریانش چیه ده 1 این توی شمالشرق کنارش هم که بهشته داره همر میکشه واسه خراب کاری توی شمالشرق مثل امپریال دیگر ! بقبه ده هاشم که تو منطقه خاکسری اندبلیو هست جالبه بگردی توی مپ تاب بخوری از این اکانت ها توی اندبلیو زیاد پیدا میشه تقریبا واسه تمام ساید ها پلن چیدن با برنامه پیش رفتن و عالی

سلام!
    با برنامه بازی کردن بده؟
    البته که خراب کاری توی ساید های دیگر قشنگ نیست ولی وقتی تو بازی کارایی مثل پوش کردن و پوشر کشیدن و اینا هست دیگه اکانت کشیدن تو ساید مقابل دیگه خاله بازیه!

باز خداروشکر اینجا باتو این چیززا نیست سایت های دیگه بازی میکنی سه روز بیرون روی میگیری!

پ ن : دم بچه های شمال غرب گرم لینک ها رو دیدم اتک خوبی بود!

ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگه حریف مایی

ایستاده مردن بهتر از روی زانو زندگی کردنه!

ir: سرور 8 teus پلیر سه دات بودیم سرور 6 راند آخر artoosh و سرور 2 راند آخر وووووچند تا سرور دیگه! حاجی 10 سال پیشه یادمون نمونده!
    متاسفانه دژکوبم ممد نوب بودم

• بجایی اینکه بیای سریع موضع بگیری اول چک کن

بله اون صفری که ایشون هست و همینطور مصری های دوروش جزو خاک شمالشرق حساب میشه آقای استاد و همینطور منطقه حساس شمالشرق جایی که امکان افتادن کتیبه با توجه به تجربه ;) فوقالعاده زیاده

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

یعنی نمیدونم چی بگم

قبلا اون اکانتو گردن گرفتم تو فروم

آخه من اگه میخواستم برم شمال شرق خرابکاری و لب مرز هم چند تا اکانت مصری میزدم که مثلا غارت کنم طبق نظر شما، بعدش اکانت هجومیو باید مصری میزدم یا توتن و هون؟

اون ده دیفالتشه که اونجا افتاده. چیکارش کنم؟ یکم بیشتر دقت کنید میبینید که تمرکز اکانت نیدل خاکستری هست. اون دیفالت با اون فاصله اش از کپ بجز برگزاری جشن و پایکوبی کاربرد دیگه ای هم میتونه داشته باشه؟ دیگه خیلی منابع برسه نصف ظرفیت سربازخونه بشه پیاده ساخت

• با سلام

اول اینکه من عادت ندارم ، وقتی خوردم بیام ماست مالی کنم و توجیح کنم بگم " اصلا هم دردم نیومد " همون طوری که وقتی فهمیدم به یکی تهمت میزنم ازش معذرت خواستم ( ولو اینکه با هم کل کل بالایی داشتیم ) برای همین سعی کردم سکوت کنم چند روز !

نمیدونم جاده کندوان رفتی یا نه ، از هر سمتی که حرکت کنی اولش سربالایی هست بعد تونل معروف کندوان میشه سرپایینی ، اما اصل جاده اون سربالایی هست که باید ماشینت بکشه و کم نیاره و ترافیک نکنه و گرنه تو سرپایینی که ژیانم داشته باشی خلاص کنی می تونی از همه سبقت بگیری ....

ما همیشه ثابت کردیم تو فشار میتونیم مدیریت کنیم ، چه راند قبل که 4 تا همرمون چیف شد چه این راند که با فشار شمال غرب باعث شد همه بچه ها بیان وسط و این فشار رو بشکنن !

ما اینو به فال نیک میگیریم و قول یک بازی پر استرس رو به همه رقیبامون میدیم :)

این پست پینوشتشو تقدیم میکنم به ویانا که دیشب نزاشت من کنار بچه ها باشم :)

• تیک تاک تیک تاک؛ عه! چنج نشد؟!

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

خدمت برادر عزیز(هومن؛ نمیدونم کدوم هومنه!) معذرت میخوام که احتمالا منتظر چنج شدن کپ اکانت مارس بوده؛ شرمنده داداش ببخشید ناامیدت کردم؛ شما به غارتات روی کپ ادامه بده قول میدم اگر دقیق و منظم بزنی (به همراه دعای ندبه)بعد از ۴۰ روز کپ خودش چنج میشه(باگ سروره)

حالا اگر چنجم نشد ولی قطعا جات تو بهشته :دی

خلاصه همین دیگه؛

ارادت، رضا

پ.ن: راستی شنیدم دنبال شماره ام بودی؟ داداش نکنه بخاطر یه چنج کپ میخوای قمه روم بلند کنی؟ از الان گفته باشم: بخشش لازم نیست؛ دیه میگیرم :|

پ.ن: راستی با فیکِ گیلاسی انقد دف جمع شد رو دهاتون با ریلِ خیاری ری اکشنتون چیه؟ عشق است پلیر هاتون با ۱۰ سال سابقه بازی با نژاد مصری :|

پ.ن: بچها بیاین این دیفالت بدبختو یجا دیوار کنین؛ این جَستی ملخکاش تموم شده بنظر :|