Posts by Haj.hosein

شمال شرق خونه ی ماست و هیچکسی از بهم ریختگی خونه ی خودش خوشحال نمیشه...

اختلاف نظر داشتیم و داریم، اختلاف نظر با صحبت و دیپلماسی قابل حله، اما دیپلماسی و صحبت از رفاقت و صحبت های قبل از شروع سرور کم میاره...

(دلیلی که الان شمال شرق اینه)

مایی که ده ها سرور برای سایدمون کتیبه زدیم چه مدل تمیز و چه مدل کثیفش که فقط برا تلافی بوده

الان مجبوریم برا زودتر زدن کتیبه های خودمون از دوستان و برادران خودمون در ساید خودمون سبقت بگیریم

و این خاره در گلو خیلی برای ما حضمش حتی از دیدن همر های دیوار شده ی سایدمون هم سنگین تره

ما مخالف متای شرق بودیم

اما بدون اینکه برای اقناع جمع صحبتی بشه

با رای گیری سوری تحمیل شد...

خود من موافق متا با امرداد بودم اما

(قبل از حذف های حاشیه ای شمال غرب سابق)

بد خواهان شمال شرق که در ظاهر دوست نقاب پوشیدند بدانند که نیرنگ اونها از چشم ما پنهان نیست و ما قبل از اینکه یک تیم باشیم، بازیکنان شمال شرقیم و این حق شرعی و قانونی ماست که از مزایای شمال شرق استفاده و برای حفظ استقلال و بازیکن سالاریه پلیر های این ساید بجنگیم...

امیدوارم دلسوزان شمال شرق این رو درک کنن

که متای وینر ارزش دو دستگی درون سایدی رو نداره

و بجای پر پر کردن بیشتر پتانسیل های سایدمون، برای عزت و کرامتش تلاش کنیم

دغدغه ی ما بالانس سرور بود و هست، مگر نه پدر کشتگی ای با امرداد نداشته و نداریم...

کمی سیاست و آینده نگری شمال شرق رو تا اینجا پیش نمی‌آورد...

به امید روزی که باز همه و برای یک هدف تلاش کنیم

چند سالته شما؟

کاری به بحث های بالا ندارم

اما تنها نقطه ضعف امرداد تو دیپلماسی و سیاست وجود شما تو تیمشونه، لحن صحبتت بچگانست، حد شما در حد یک عدد و رقمه

فهمت از تراوین داشتن همر گندس و بزرگی رو توی کسایی میبینی که همر شاخ دارن، حالا یا با پوش یا با حلالش که بشه ناتار

(مهم نیست مدلش)

تراوین یک بازی تیم ورک و مجموعه ای از تجربه، هوش، استراتژی و ابتکار و تلاشه

کم نبودن کسایی که رکورد زدن اما پلیر نبودن، فهم شما از پلیر غلطه و فقط تو چیزایی میبینی که x پنج ساله از شهر y میبینه.

100 بار بخوری زمین، فقط خوردی زمین، بلند نشی اونوقت باختی،

ببینیم در ادامه شما با همر و کپه سالم چیکار میکنی و ما با کپ و همر های درب و داغون چیکار ;)

کاری به اکانت بچه ها ندارم

فقط تو هفته ی اخیر اکانت من بجز لویال از این نمونه ها زیاد بوده

بیشتر حوصله ی پیدا کردن و گذاشتنش نداشتم||

3 بار تا الان این کپ کراپاش خورده

بعلاوه 3 تا از فیدراش

نمونه ای از غارت ما

عکس زیاده همشو نمیزارم

تا الان پنج بار این دیفالت اینجوری پاک شده

عکس کامل اتکی که گذاشتی

نمونه ای از شیرین کاری هایی که هر شب میکنیم

عکس زیاده اما اگر قرار باشه ما تا کاری کردیم بیایم سر و صدا و آی من زدم آی من فلان کردم که دیگه نصف خواننده های این تاپیک ول میکنن میرن،

فقط شما اگر میخوای بفهمی که لویال چیکار کرده، بجز اکانت هایی که داریم و در اتحاد مون نیست

یه حساب کن ببین چقدر ناتار تا الان هر هفته قورت دادیم

چقدر کشتیم تو شمال شرق و چقدر کشته گرفتیم

همین کفایت میکنه

پس الکی جو ندین و خودتون میدونین که یه تیم چقدر میتونه با همدلی و تایمی که میزاره شما رو زمین گیر کنه

در ضمن تا الان اکانت من فقط 4 تا کپ کراپاش رو آوردم پایین که چون مولتی بودن اینجا نزاشتم الانم پیدا نمیکنم

از این نمونه کارها هم زیاد داریم

بسم الله القاصم الجبارین

خب تبریک میگم به هر دو طرف که بازی رو جذاب کردیم برا سرور و متای وینر رو تا اینجا به چالش کشیدیم

چند نکته :

اول اینکه پای ساید های خارجی به درگیری داخل سایدی ما باز نشد مگر بعد از پلن مشترک امرداد با آریانا

دف زیادی میتونست بیاد که خب ما ترجیح می‌دادیم فعلا نیاد

ما قلبمون درد گرفته و خوشحال نیستیم بابت پرپر شدن همر های شمال شرق و فقط از دفاعمون خوشحالیم

چاره ای نبود

در مورد کتیبه، این بی محابا زدن دوستان آریانا به ما بخاطر تایم کتیبست و هدف جمع نکردن کتیبه های شمال شرق توسط لویاله که خب ما اگر نیت کنیم با 150 تا کاتا در مختصات هایی که داریم اینکارو به خوبی میکنیم

تشکر ویژه ای از برو بچ جنوب غرب دارم که با اینکه درگیر حواشی زیادی شدن اما دوستانشون رو فراموش نکردن، و تشکر ویژه ای دارم از جنوب شرق که به آریانا تا الان پلن رفتن رو یاد نداد، مگر نه ما شانسی نداشتیم...

بالاخره تیم ما هماهنگی خودش رو کامل بدست آورده و از این به بعد گزینه حذف لویال غیر ممکنه،

ساید یکپارچه بهتر از ساید مستعمره و متای وینر شده هست

این اصل رو ما به تراوین ایران هدیه میدیم، و در سرور های بعد همه از تجربه ی شمال شرق کنونی استفاده میکنن، و تمرکزشون رو بجای دوستی با ساید های دیگه تو دوستیابی در ساید خودشون خواهند گذاشت

هستیم حتی با یک تک هیرو

<3

میدونی اگر کسی جای تو بود و از اول بازی تا الان اینقدر فسفور سوزونده شدشو روی یک کار دیگه سرمایه گذاری میکرد واقعا به یک جایی میرسید

کاری به بقیه پستت ندارم :sleeping:

فقط اینو بگم بهت، ماها هممون معتادیم، کله دنیا رو هم بزنن به ناممون، باز یکی بیاد بگه بریم فلان سرور چون فلانیو و فلانی هم هستن باز کرم این بازی قلقلکمون میده.

هر کسی اینجا تو دنیای واقعی برا خودش شخص محترمیه و کسب و کار خودشو داره

دلیل نمیشه هر کی اینجا وقت میزاره پس تو دنیای واقعی چیزی نیست;)

همون طوری که یکی میره کازینو قمار میکنه نمیتونی بهش بگی کسی نیست چون قمار بازه

بالاخره هر کی یه تفریح داره، ما تراوین باز ها هم تفریحمون اینه، من خیلی چیزا رو تست کردم اما آخرش باز رسیدم به این بازی.

در کل قبلا هم بهت گفتم، الانم میگم

از پست یکی و یا شخصی خوشت نمیاد، دیسلایک کن و نه ریپلای و تومار نویسی برا تخریب شخصیت حقیقی طرف در خارج از بازی

یه نیمچه تحلیل :

در اینکه امرداد حداقل سه برابر بقیه سایدا همر داره شکی نیست :thumbup:

اگر نسبت آمرداد رو 3 بگیریم

شمال شرق رو 1 بگیریم

جنوب غرب رو هم 1 بگیریم

شمال غرب رو هم 1 بگیریم

اتفاقی که ممکنه بیافته :

هر ساید یک واندر بگیره و با تمام توان ساپورتش کنه...

با فرض اینکه دو ساید غربی فقط واندر آمرداد رو بزنن و همری سمت واندر شمال شرق نره

آمرداد اینجا 2 تا نسبت خورده

اما همر ها و توانش رو دو تا 1.5 به ساید های غربی تقسیم شده

و شمال شرق 100 میکنه

حالا مساله اینه واقعا فکر کردین امردادی که برا ماست مالی پوشش کلیپ می‌سازه، آموزش ناتار میزاره و... اینهمه پلیر و تیم داره میزاره اینقدر راحت یکی دیگه 100 کنه؟

اینم یه دلیل دیگه که میگم

آمرداد میزنه زیر متا،

پس چه بهتره که شمال شرق از همین الان کم کم روابطش رو با امرداد قطع کنه و نزاره اونا پیش قدم بشن...

اینجوری امرداد باید همر ها و توانش رو حداقل خرج 3 واندر بکنه و 100 درصد وینر نیست، و 3 ساید دیگه هر کدوم بیشتر و بهتر بتونه ساپورت کنه برندست.

نحوه ی چینش اکانت های جنگی امرداد در مرز شمال شرق هم خیلی حرفا برا گفتن داره

کسی برندست که ابتکار عمل دستش باشه

و زمین بازی رو خودش انتخاب کنه

این وسط ما هم داریم خوش میگذرونیم 8)

آقا فرشید عزیز شاید اگر زود تر پا به این سرور گذاشته بودید وضعیت شمال شرق بهتر از این بود...

برو بچ لویال مصداق بارز معرفت و صداقتن و من به اینکه در کنار این دوستانم افتخار میکنم، البته این جدا سازی من از دوستان لویالیم شیطنت سیاسی شماست و غیر از اینم از شما انتظار نمیره... ;)

10 درصد از سیاست شما اگر در وجود توتال شمال شرق بود(فقط 10 درصد)،

الان ما جنوب شرق رو به حساب نمی آوردیم و نه برعکسش، اما حیف که شما هم بزودی متوجه میشی و میکشی کنار از این دوستان...

بازم این سرور توفیق نشد در کنار شما باشم،

به امید اینکه یک سرور دیگه و در یک ساید،

و به دور از حاشیه های درون سایدی باهم بزنیم و بخوریم🍷

خارج از بحث کل کل های فرومی که به نظر من جذابیت این بازی اصلش به فرومشه

یکعده هستن تا یجا کم میارن، میان طرفو تخریبه شخصیتی و... :!:که چرا همش تو فرومی و بشین پایه اکانتت و ... X/شما رو نمیدونم اما من خودم کله تایمی که ازم میگیره چک کردن فروم، در روز 15 دقیقه هم نمیشه:saint:

پست هم که میزارم باز 10 دقیقه نهایت، اگه تازه خیلی فسفر بسوزونم :)

پس ظرفیتمون رو بالا ببریم و اگر پستی و شخصی باب میلمون نبود، تخریبش نکنیم.

فقط کافیه گزینه ی دیسلایک رو بزنیم...

در مورد مولتی هم به نظر من بچه های جنوب غرب الکی بزرگش میکنن،:sleeping:

مخصوصا ناصر،

یعنی ناصر تو نمیدونستی صنعتی ترین پلیرهای تاریخ تراوین تو امرداد هستن؟

که الان داری مثلا رسوا میکنی اینارو؟

تازه به نظر من ادمین سایت گل کاشته که اگر این تغییرات رو تو سرور اعمال نمی‌کرد،

امرداد بجای اینکه 4 برابر بقیه غارت کنه الان داشت 40 برابر بقیه غارت می‌کرد...

پس ادمین جان مچکریم<3:*

پ. ن:

لقمان عزیز هم آموزش غارت گذاشت، به نظرم بجز امرداد کسی بلد نیست ناتار بزنه 8o^^

لقمان جان باید شما رو میزاشتن وزیر ماله کشی دولت، اینجا داری حیف میشی;)

شما ها تو ساید خودتون موندین ^^^^

یجور میگید کسی ندونه فکر میکنه میتونستین و نکردین 8o:D

بعدم خودسر که نمیتونین باید از بزرگانتون تو امرداد کسب تکلیف کنین8)

من واقعا موندم آیدین (بازیکن ساز تراوین) رو ول کردی چسبیدی به یه شاخ دیروز؟

که الان مجبور باشی دستاوردی که میزاری کف فروم یه نامه از یه مجهول الهویه باشه؟

آقا بهنام به ایشون اجازه دادی بیاد فروم پست بزاره؟ یا خودسر اومده؟ :/

نمیتونین مارو بزنین رفتین بزرگترتون رو از جنوب شرق آوردین؟ دیگه 6 تا همر که دارین؟ یارو تو جنوب شرق همر سومش از همر اول شما گنده تره، بعد فاز شاخی برتون داشته؟ چقدر واقعا شما منزجر کننده هستین، حذف کنین بره بابا

محمد علی وگنس کجاست بیاد تومار بزاره؟

8o^^

تو رو فرستادن بیای مکالمات روزمره خانوادگیتون رو کف فروم به ما نشون بدی؟

جالبترین جمله ای که یکی از بچه هاتون رو اکانت ما نامه زد و بارمون کرد، این بود که ما رو به سرطان شمال شرق تشبیه کرد، که از بین نمیره و فقط میشه گاها کنترلش کرد...

بخدا ما داریم لذت می‌بریم، شما هم لذت ببرید، جنوب شرق با مرامه فردا روزی 100 کرد اسم شما رو هم میاره، به این دلخوش کنید...

الانم پلنی میرن تبریک به شرق میگن

این برای شما کافی نیست؟

ما با 100 تا کاتا از مختصات های مختلف شمال شرق کارمون میشه 8) المؤمن بالاشاره:saint:

موفق و پیروز باشید <3

رسوایی آمردادی
    "کوتاه ترین رمان های فکاهی"

.

خب من پیشاپیش برد امربات رو تبریک میگم

این پیروزی خجسته باد، این پیروزی...

دمتون گرم، خیلی باحالید

خیلی خوب هممون رو سر کار گذاشتید

انصافا حقتونه ساید برتر رو داشته باشید

یه خسته نباشید هم میگم به همه ی کسایی که اومدن خودشون و تیمشون رو بسنجن، یه بازیه سالم و برابر رو تجربه کنن اما ان شا الله یه سرور دیگه

حاج حسین اول صبح ، جای اینکه مواظب اکانتت باشی مواظب فروم هستی برادر ؟!

جای این حرف‌ها کمی دفاع جمع می کردی ،بازی ایزی مد شد که !

جنوب غرب هم که دفاع رو پس کشید ! دیگه چه فرقی می کنه مازیار جان و آقا مازیار و مازیار خان ، مازیار جان هستند ایشون ، خیلی هم دوسش داریم،

پی نوشت : باز هم فکر می کنم حذف اکانت حتی همین حالا گزینه بهتری است!

چه توقعی دارید؟

10 تا اکانت جلو 200 تا اکانت :?:

چند میل دف داشته باشیم که برا 20 تا تارگت کافی باشه؟ بعدم ما دفمون رو کشیدیم و تلاشمون رو کردیم، دیگه شانس همراهمون نیست، دست ما هم نیست

همین امرداد تا 3 پلن فقط از شمال غرب سابق خورد تا تنوست خودشو جمع کنه اونم با 300 تا اکانت و...

ما هم به وقتش براتون خالی دیگه نمیزاریم، صبوریم، شما هم صبور باش

فقط ببین نتیجه ی زدن اکانت های وفادار به سایدت اینه...

بزرگیه آقا مازیار تو شمال شرق به یکپارچگی و بازیکن های وفادارش بود که با سیاست های غلط خودش ابهت و آبروش رو خراب کرد...

من دو تا اتک روم بود یکیشو دف چیدیم با بچه ها از صبح هم دارم یواش یواش بک میدم تازه شده این...

اما راجب مازیار!

ما انقدر واسه مازیار و بچه های هم بازیش احترام قائل بودیم که به عنوان نماینده مجموعه شرق انتخاب شدن برای مذاکره ، همین امر نشون میده که مازیار برای ما بسیار عزیزه و الکی هم سعی نکنید متا رو بشکونید! به نظرم بجای وقت گذاشتن سر مازیار همت کنید پسوردها رو عوض کنید برای بار سوم هک نشید !

آقا بهنام گل، چی شده آقا مازیار براتون شده مازیار، نگو از اینه صمیمی شدین که قبلا هم بودین،اما باید زیر کتش میزاشتین چون فکر میکردین شمال شرق ساید برتر بازیه ، الان چون واقعا فهمیدین آقا مازیار چی تو چنته داره و سایدش خراب شده میگین مازیاره خالی:?:

به من که همسن نوه ی آقا مازیارم میگین حاج حسین به آقا مازیاری که تا دیروز اسطوره مازیار بود یهو میگین مازیار، اونم با این همه سن و.. :!:

خب تبریک میگم به تیم پلنری ای که امروز صبح خواب رو از چشمای ما گرفت و یکی از بیگ همر های سرور رو روی اکانت ما پروند...^^

پلن روی دوتا از دهکده هام بود، همر اصلی و فیدر، که خب من ترجیحم حفظ همر اصلیم وسط شمال شرق بود و نه یه فیدر

برا همین دفمون رو گذاشتم برا حفظ همر اصلیم

عکس همری که پریدم گذاشتم، فکر می‌کنم رتبه 220 سرور بود

لاست فیک ها از این همر بیشتره 8o

البته ولش میکردین غول میشد

درکل تبریک میگم به تیم پلنری و لانچری، که منو زدن،8)<3و کم کم پلناشون داره بهتر میشه... جایه تحسین داره

بازم از این کارا بکنید...

در مورد کپ هم برای اینکه پلن چیف نخورم بیشتر از 13 نکرده بودم تا در صورت نیاز بتونم بدون ناراحتی چنج کپ کنم :saint:

که باز اینجا به کارم نیمد

یه تشکر ویژه دارم از برو بچ لویال که دف جابه‌جا کردن و...

متاسفانه بخت فعلا با ما یار نبوده و از شانس تیم حریف، هی میخوره به معدود تارگتایی که دف نچیدیم;)

شما اگر از شمال شرق بری، و متای شرق به هم بخوره و شمال شرق رو به یکی بدی که مستقل باشه و تو مشتی گری و توهم گذشته ی شاخش گیر نکرده باشه اونوقت میشه در مورد یکپارچگی ساید فکر کرد... مگر نه اینقدر بزنید مارو که نتونیم نفس بکشیم 8)

عامل اختلاف و وضعیت فعلی و آینده ی شمال شرق (بعد از کتیبه های در حال پرواز) خود شخص شماست...

اینجور که سرور پیش میره...

کم کم داریم به لحظات ملکوتی تبریک به جنوب شرق تو این تایم از سرور بابت بردشون نزدیک میشیم...

آقا مازیار یکم دیگه صبر کنی میتونی به آرزوت که به یاد قدیما همدیگه رو بزنید برسی...;)

سروره جذابی بود اولش اما دیگه کم کم به آخراش رسیده...

ما که هستیم خدمتتون، اما متای شرق خراب کرد جذابیت سرور رو...

جنوب شرق همین الان 8 به 1 هم بزنیمش برده،

موقعی که می‌شد کاری کرد، تو مشتی گری و...گیر کردین و کردین تو پاچه ی شمال شرق متا رو، و بازی رو برای خیلی از پلیرهای حتی همین جنوب شرق سرد کردین، چرا؟ که بگن بهتون متای وینر....

این سرور تنها لذتش پیدا کردن دوستای جدید برا من بود... شما برنده :saint:

اینقدر که شما اکانت حسام 250 گرم رو جدی میگیرید خودش جدی نمیگیره 8o

به هر حال پلن در حد خودتون خوب بود و اما نه در حد سرور

اینقدر ریسک نکنید رو همر هاتون، مگه بیشتر از 7 تا همر دارید؟ ;) آخرش تو مشتی ملخک

در مورد کتیبه دوستان براشون سوال شده بود که چطوری کتیبه تک هیرو میزنی بدون داشتن همر؟ کاره سختی نیست یه توضیح مختصر میدم فقط...

شما کافیه با نیروی سواره بکوبی به کتیبه ی مورد هدف (فقط سواره) از هر جای سرور، چون سرعت سواره بالاست و مثلا با تیرانداز هون میتونی 150 خونه رو 3 ساعته با میدون 20 و چکمه ی قهرمان بزنی

بعد اگر کلی دهکده تو مختصات های مختلف داشته باشی، با صدتا کاتا

(صد تا رو هر جایی میشه آماده کرد) ، بعد از اینکه نیروهای ناتار توسط سواره های بالا مردن، کتیبه آزاده و یک قهرمان میاد و میبره...

فقط تنها سختیش هماهنگیه بین دهکده ی دارای کاتا در نزدیکی کتیبست با قهرمانی که میاد میبره...

این حرکت جزو چیپ ترین حرکت های تراوینه

اما این مدل کتیبه زدن تو ساید خودت نه تنها بد نیست بلکه یک روال معمول و مطمئن و سریع تو جمع کردن کتیبه های سایدتونه

موفق و پیروز باشید <3:saint:

خب یه خسته نباشید میگم به برو بچ لویال و تیم روبرو...

خارج از اینکه نتیجه چی میشه..

این خاطره، همدلی و کنار هم بودن میمونه برامون و زد و خورد بهونه ایه برا در کنار هم بودن و نتیجه زیر سایه ی رفاقت و دوستی های به وجود اومده سبکی میکنه

و یه تشکر ویژه کنم از تیم لانچری شمال شرق (شرقی) بابت لانچ های فوق زیباشون :love:

زمان نشستن اتک ها از :

5:59:58 داریم تا 6:00:34

فکر کنم نوه ی آقا مازیار جزو تیم لانچریه8o

در مورد کتیبه هم گفتم شمال شرق دو قسمته، یک قسمت ماییم و یک قسمت پاپبازان و دفسازان ذوب در ولایت امرداد

کتیبه بزنیم بفرستیم جایی، دلمون خواسته، ساید خودمونه، اگر از ساید دیگه تک هیرو زدیم اونوقت بیاین یقه جر بدین

همچنان جنوب شرق در حال تماشای ساید متاشX/:|

یک مساله رو همین الان میگم فردا روز لازم شد ریپلای کنم...

ساید همیشگی من شمال شرق بوده و هست...

زدن کتیبه تک هیرو از سایدای دیگه کاره زشتیه که فقط در صورت انجام دادن حریف برا ما آزاد میشد تو سرور های قبل

این سرور ما هر چی کتیبه از تو شمال شرق جمع کنیم مصداق بارزه بازیه سالمه

(چون ساید خودمونه)

و دلمون خواست به هر جا میدیم...

جنوب شرق هم در جریان باشه که فردا به هم متایی هاشون کتیبه هاشونو به اشتراک بزارن، چون ما کارمون رو تو این قسمت خیلی خیلی خوب بلدیم ;)

فردا نیاین فحاشی و... بگین شما فلان و بسان...

من گفتنی هارو گفتم

حسین تی ان تی لیدره لویاله، بگه نزنم، نمیزنیم، در غیر این صورت هر چی دلتون میخواد بگین...

مذاکره با پیش شرط ماله کسایی هست که تو نقطه ی ضعف هستن، شما نهایت بتونید این اکانت هایی که تو چشمن رو بزنید

(که بعید میدونم)

ما هستیم خدمتتون... حتی با یک تک دهکده;)