Posts by I M P E R I A L

اشکان بر این اساس که رنک همر مارس از ۲ رفته به ۳ گفتش . درست و غلط بودن این که رنک عوض میشه بر اساس مستی هم نمیدونم لقمان گفت عوض میشه ولی چه بشه چه نشه ما بر این اساس تصمیم گرفتیم.

سلام

البرز جان طبق استعلامی که سرور قبل ما از مولتی هانتر داشتیم آهنگری و قهوه خونه توی رتبه همر تاثیر نداره

اون همری هم که دوم شده بود همر لوثیفر بوده نه فارمینگ

بازم خسته نباشید بهتون

من در مورد حواشی کلا نظری ندارم

سامان

وقتی فیک این باشه دیگه چه انتظاری داری ما که چشم بسته البرز را قبول داریم حتی اون زمان که رقیبمون بود

عزیز این رو من اصلا نمیدونم چی هست

اولین بار هست میبینم و مطمئنم اصلا تو پلن نبوده پلیر خودش همینجوری زده

ممنونم

درود دوستان

من کار به حواشی و اتفاقات ندارم دوستان دیگه میان توضیح میدن

فقط دوست داشتم در مورد پلن یه سری توضیحات بدم

پلن در کل 34 تا تارگت داشت

که 8 تا تارگت ریل داشت

از لحاظ چینش موج های ریل 8 موج توی یک ثانیه از دو اکانت بود

موج های تارگت های فیک هم (20تاش) 8 موج در یک ثانیه و 6 تا تارگت فیک هم دیستروی بود که تعداد موج ها بالاتر بود

یعنی از لحاظ سیم بودن 28 تا تارگت مثل هم بود

در مجموع 140 لانچ داشتیم که فک کنم میشه چیزی حدود 500-600 موج

از لحاظ چینش موج ها یکی از سخت ترین پلن هایی بود که چیده بودم

به شخصه شرمنده دوستانی هستم که همرشون رو از دست دادن (کار به حواشی و این که چی شده اصلا ندارم)

به نظر خودم پلن پلن سنگینی بود اما...

خسته نباشید و تبریک هم میگم خدمت رفقام توی ساید اس ای که به هر حال از تولید دف تا... کار مشکلی هست

مخلصم

پ.ن:تبریکم میگیم بهتون عزیزان عجله نکنید :)

Saman

به به چه پسری😍

حاجی از اونروز هنوز داریم لانچ میکنیم 😂

تو بیا بغل خودم عزیزم☺️

Meysam

پ.ن: سامان نیستی ببینی چه لانچی میکنم:)))

پ.ن: ۲۳:۲۳:۲۳ به شام که نمیرسیم ولی دسر رو میخوریم

پ.ن: هادی بیا یه ده آبگوشت بزن به امید مرتاض یونیک :)))

سلام سامان جان

بقیه دوستان فروم نشین .... اول از همه بگم که این پست حاوی کل کل و یا مطالب کنایی نیست. لطفا فوری اون نقل قول رو نزنید و مقداری توهین نثار ما هم نکنید.

سلام به رضای عزیز

رضا جان من هیچ موقع یادم نمیاد به کسی توهین کرده باشم کلا بچه ها میدونن من تو اوج دعوا هم خیلی آرومم اینجا که دیگه فرومی بیش نیست

اما اگر کسی از من ناراحت شده من از همین جا ازش عذرخواهی میکنم در کل یه بازی ارزش ناراحتی افراد رو نداره

بگذریم که کی شروم کرده.... اصلا من شروع کردم! اما آیا بقیه هم باید ادامه بدن؟

رضا جان این جمله شما در صورتی درسته که دوستان شما هم دیگه ادامه ندن اما میتونم بهت این تضمین رو بدم که در اولین موفقیت (حتی دیوار شدن دو کی گرزی ما ) دوباره شاهد پست های دوستانتون هستیم که از اندرزگو تهران ما افسریه نشین هارو خطاب قرار میده

آیا شما مطمئن هستی که اندگیم واقعا در کنار ما نیستید؟

رضا جان من که پلیر ساده و بدرد نخوری بیش نیستم برای ساید اما مطمئنن یه رای منفی میثم ما که توی شورا هست به متا با شما خواهد داد با وجود رفقای زیادی که توی ساید شما داریم اما باز من تصمیم گیرنده نیستم و اونقدر به رفقام اعتماد دارم که هر تصمیمی بگیرن ما قبول کنیم

نمیگم غیر ممکنه اما ....

این ها نظر شخصی خودم بود و ربطی به مجموعه شمال غرب نداره

شمال غرب سخنگو مشخص داره که اگه لازم باشه از طرف کل مجموعه نظر میده

مچکرم

سامان

البته بر خلاف جنوب شرق ؛ در عمق سایدشون؛ پلنی که دورنمای اندگیمی داشته باشه نمی بینم(شایدم من اشتباه می کنم). البته هنوز خیلی زمان دارن واسه این موضوع و باید صبر کنیم تا ببینیم چه پلنی برای اند گیم دارند.

سلام رفیق

در حقیقت پلن اندگیمی ما توی شمال غرب نیست

ما به زودی ساپورتر های واندر و خمره ها مونو کنار واندر اس ای میزنیم و به زودی برنامه اندگیمی مارو اونجا میبینید :)

تا الان 30 خونه رو تقریبا پاک کردیم یه 70 خونه دیگه مونده که به همت بچه ها اوکی میکنیم

البته این کار در حقیقت برای خودمون نیست

ما شنیدیم دوستان آمرداد با ساید دیگه متا بودن و صد کردن و همه جا گفتن خودشون تکی بودن

الانم ما تلاشمون رو میکنیم تو اس ای صد کنیم که دوستان برن بگن هتریک کردن :دی

پ.ن:اون دوستان تیزی به دست رو کسی ندیده؟ دل تنگشونیم...یکیشونو که چیف کردیم...آدمو یاد اونایی میندازه که چاقو دارن با خودشون بعد دعواشون که میشه با چاقو خودشون خط خطی میشن همین قدر بد...همین قدر تلخ

شب بر شما خوش

Saman

راستی با فیکِ گیلاسی انقد دف جمع شد رو دهاتون با ریلِ خیاری ری اکشنتون چیه؟

سلام به رضای عزیزم

اول این که تبریک میگم به شما که تونستید اتک های سنگین 19 گرزی و یک کاتا رو دیوار کنی و از خوشحالی پست بذاری :دی

فقط اون روزا که دف سایدو میگرفتی و همر رفیقات میپرید چرا نمیومدی پست بذاری عزیز جان

در مورد فیک گیلاسی فرق من با شما توی همینه من قبل لند اتکا میگم فیکاتون گیلاسیه اما شما بعد لند تازه جرات پست گذاشتن پیدا میکنی

پس رضای عزیزم روزت خوش باشه

یه پلن فیل رو امپریال بود که مشخص بود فیل میشه ، اصلا شما آماده بودید واسش

داری شوخی میکنی؟

یعنی نشستید گفتید خب بیاید همر python رو بزنیم جلو بعدش ترکسس رو بلند کنیم واچ اند لرن هم موج بگیره که بریم هیچ کار نکنیم برگردیم؟

بعد واچ هی موج بگیره

هی هیچ کار نکنه

هی موج بگیره هی هیچ کار نکنه

به نظرم با این پستا دارید به پلنرتون توهین میکنید

پ.ن:تیک تاک کنیم یا خواب تایمه

Saman

بهتر بدونی بچه ها جان وقتی تو هنوز به سن تکلیف نرسیده بودی زمانی که هنوز نت توی خونه تون نت نداشتی اکثر ماها بازی می کردیم اتحاد می ساختیم تیم کشی می کردیم و واسه لیدری می جنگیدیم یادش بخیر....

سلام علی جان (به قول ممد سکول ارادت دارم آقا) یه آبی چیزی بخور بزرگروار بد جور آمپر چسبوندی

اولا بیا فکر کنیم من هنوز هم به سن تکلیف نرسیدم اما همه میدونن به سن تکلیف نرسی خیلی بهتره تا پیر شی ولی تکلیفت با خودت معلوم نباشه

دژکوب؟فرومش؟اسپید ترا؟پست هیجانی؟چه کنیم چه کنیم؟آی آر؟اتحاد؟لیدری؟

نقل قول

هرموقع بخواند کل توان وپتانسیلی که دارم در اختیارشون می گذارم

والا من اکانتتونو الان دیدم

من که تازه کاره بچه سالم اما به نظرم تنها پتانسیلی که اکانت شما داره چند تا ده با منابع آپ شده در بیابان های آنگولا و احتمالا مقداری گلد باشه😂 چیز دیگه ای حقیقتا به چشم نمیخوره

احتمالا منظورتون این باشه از ۲۰۰ ۲۰۰ بخواید بقیه رو تشویق کنید

یا بخواید پست بذارید

که صد البته تقاص این پست های پر قدرت رو بچه های زیر ۱۰۰ ۱۰۰ شما میدن که بندگان خدا دوس داشتن حداقل تا چند هفته دیگه زیر ساخت اماده کنن بعد وارد جنگ شن

اما شما که خیالت راحته توی اون مختصات طبیعیه بیای اینجوری قدرت نماییه صوتی و نوشتاری کنی

نقل قول

بدونید هم دلی ویک صدایی از ببین نمیره آمرداد یک تفکر یک عقیدس چیزی نیست که از ببین بره!

خدایی حماسی بود علی جان

یاد داش مجید سوزوکی افتادم وقتی تانک زده بودش دیگه سیگار نمیکشید البته ربطی نداشت ولی این جمله شما مثل اون صحنه برای من تاثیر گذار بود

پ.ن:طبیعتا از ۲۰۰ ۲۰۰ صدا نمیاد پاشو بیا نزدیک تر

پ.ن۲:لات بیابون خلوت نباشیم یا اگر هستیم حداقل پست نذاریم

پ.ن۳: فقط امیدوارم تهش مثل ته خیار برات تلخ نباشه :)

ده لست پ.ن:در کل به عنوان یه پست روحیه بخش به ساید بد نبود اما تیک تاک تیک تاک خخخخ

اقا راستی فیکای گیلاسی چی میگه؟ شوخیه دیگه؟

GG bro GG

Saman

بر اساس نوع اکانت ها و ده زدن هاشون من هنوز شانس جنوب شرق رو بالاتر میبینم در لانگ ترم.

البرز جان سلام

دقیقا همین پست های شما و بهنام جان و چند نفر از دوستان عزیزتون هست که باعث این شرایط اس ای شده

وگرنه ما با شما مشکلی نداشتیم

اما شما وقتی از روز اول از جایگاه قدرت پست میذاری باعث میشه انگیزه ما چند برابر انگیزه تیم دفکوردی شما بشه که این نتیجه هارو به همراه داشته باشه

دود این پست های خود شاخ پندارانه توی چشم خودتون نمیره بلکه توی چشم پلیر هایی میره که دارن بیشترین زحمت رو میکشن اما اخرش ساید هیچ دفاعی ازشون نمیکنه دود این پست ها توی چشم گان هیرو میره که بهش میگید خودت اینسرت کن با همرت

دود این پست ها توی چشم تک شاخ میره

دود این پست ها توی چشم python میره وقتی جلو زنش میکنید روی یه ده وسط سایدتون اما بعد کلی موج هنوز اون ده اونجاس

دود این پست ها تو چشم تراکسس میره وقتی یکی از استراتژیک ترین کاتا های اس ای رو داشت باتوجه به موقعیت اما دریغ از کمی توجه بهش

و این چرخه ادامه داره به زودی مارس ها هم طعمه افکار پر قدرت شما توی فروم میشه

پس دوستان به جای این که دنبال مشکل توی ساید ما باشن و الکی بهونه بیارن برن دنبال مشکل توی ساید خودشون بگردن ببینن چی شد که اینجوری شد

روز خوش

11:11:11
    GG

Saman

پتانسیل یکی از بهترین اکانت های ش غ رو گندزدی توش که یه فقط مثلا ما رو اذیت کنی؟

پتانسیل کل منابع و پوش ش غ رو میفرستی اون ده که ما رو اذیت کنی؟

باشه

فرق این سرور با بقیه اینه ، سرور های قبلی بازیکناش یکم با منطق تر بازی میکردن و مولتی میفرستادن! این سرور طرف یکم جو گیره و بی تجربه ، از اکانت خودش مایه گذاشته

درسته

در جواب دوستان کار اکانت امپریال کار درستی نبوده

دو کلام بهتون میگم ضرر کاری رو که کرده میبینه به عینه

صحیح

منتهی جوجه رو اخر پاییز میشمارن

احسنت

حالا هم سنتکامو پوش کنین ، هم ایمپریال رو :)))) تازه شروعشه.نتیجه هم خودتون بشمارین.۵ تا اوانسم از طرف من بزارین روش

درسته

این کاری که کردی به سود اکانت ایمپریال هست یا نه ؟ . و اینکه باید چه قدر ضرر بزنی که تازه حسابت صاف بشه .

صحیح

باشه شما درست میگید شما کلا درستید

فقط بدیش اینه از ساعت 4 دارید اون دهو صفر میکنید هنوز نتونستید :D

به قول ممد تریاک کبیر:

کپ ایمپریال تنها نیست دیوار مستحکم دف شمال غرب پشتشه

اشکان جان سنگین بزن مرسی :D

با سلام خدمت همه عزیزان

ما اومدیم ، خوش اومدیم : ))))))

این پست نکته داره

باید از آخر به اول بخونی

پ.ن:لانچرای عزیز شمال غرب ساعت هاتون رو با من تنظیم کنید دوستان

تایمرارو صفر میکنیم

شنبه 4 صبح وعده دیدار ما

تیک تاک تیک تاک

Saman

بماند که همچنان معتقدم برنامه ای در تیم رقیب واسه بعد از مید گیم ندیدم. گویا تمام هم و غمشان شده زدن قبل از مید گیم.

خب خداروشکر از شمال غرب کلا بلد نیست و دژکوبیه

رسیدیم به بعد میدگیم بلد نیستید و دژکوبی میشید :D

هر چی باشه این بازی تیمی هست و هر تیمی منسجم تر عمل کنه موفق تر خواهد بود به شرط داشتن برنامه مدون تا پایان مسیر

خداروشکر الان ساید شما برنامه خوبی داره

یه عالمه ده برای دف سازی هست

اکثر بچه هاتونم که میدونن تایم رسیدن دف شون به واچ اند لرن چقده پس کارشون راحته سریع دف رو میفرستن از این به بعد

:D

باید بپذیریم اگر قرار باشه همه پلنهای طراحی شده توسط پلنر رقیب قابل تشخیص باشه که باید ما هم انتظار دیوار شدن در پلن قبلی را میداشتیم.

داری شوخی میکنی؟؟

پلن قبلی شما؟

خخخخخخ

نیستمت حاجی نیستمت

4 تا همر بلند کردید

17 ساعت لانچ کردید

این همه بیدار بودید که الان نمیتونستید درست اتکارو انالیز کنید امروز

که بیاید کراپ سطح 13 رو بزنید؟؟

کیدینگ می؟

حالا روز خوشی اوناست بذار اوقاتشون خوش باشه و شش صفحه بیاند اسپم بوم بوم و ... بذارند

شما اسم اکانتتو بده من تایم لند میدم بهت ببینم دف میکنی یا نه :دی

بعد بیایم بوم بوم کنی

ما تفریحمون بوم بومه

خدایی پست نذار شما برید موج بگیرید رو کپ ما که آبروتون بد داره میره عزیز

پ.ن:اشکان جان شما ثابت شده ای پیش ما مطمئن باش هنوزم یکی از کار درست ترینایی

Saman

سامان جان یادمون نرفته تئوری اینسرت منابع از طریق بخش پیشنهاد در بازار از جانب چه کسی مطرح شد. بهتره به جای این حرکات ژانگولر به قول مازیار خان رو روال سایر بازیکنان دنیا کار کنید تا با وقت و هزینه ای که میذارید بهترین نتیجه را بگیرید.

دفعه بعد هر جا اسم منو دیدی حذف کن برو

چون یه ژانگولر بی اعصابم :D

یاد گرفتید لینک سبز چجوریه؟؟ یا بازم بزنیم یاد بگیرید

هتریکیه کی بودید شما

الان تو اس ای یه همر هست اونم کپ منه :دی

سلام دوستان

تبریک میگم به تیم جنوب شرق بابت لانچ هاشون حقیقتا پلن نکته خاصی نداشت اما لانچ زیبا بود

نظر شخصی من اینه که این همه همر بلند کنی به پلیر هات واسه گندم و لانچر هات واسه ۱۲ ساعت لانچ سختی بدی برای دوتا کپ مصری شخصا نمیپسندم اما اگر شما هدفتون این بوده خب طبیعیه که به بهترین نحو به هدفتون رسیدید پس مبارکتون باشه بحثی توش نیست

در مورد کپ زاوش جان به نظرم فرق لیدر با لیدر اینجا مشخص میشه یکی مثل زاوش تمام دفاع خودش رو میده به بقیه بچه ها، یکی هم میره به پلیر هاش میگه شما که فیکید با همر خودتون دفاع کنید

در کل منکر سود شما نمیشیم اما من راضیم به ازای هر دوتا همری که ازتون میزنیم دوتا کپ مصری مون رو بزنید

خسته نباشید به همه دوستان

بازم تبریک به جنوب شرق لطفا ریپلای نکنید کل کل کنید یهو نمیبینم جواب نمیدم بی ادبی میشه شرمنده دوستان میشیم

پ.ن:میرسیم خدمتتون تیک تاک تیک تاک

پ.ن۲: من همچنان دوست دارم کسری

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر دوست داریم

Saman

به نام خداوندگار تیم ورک و فرا تر از آن

تیم شمال غرب با افتخار تقدیم میکند

دقایقی پیش تیم شمال غرب در پلنی زیبا موفق شدند دو دهکده دیفالت و نان کپ اصلی اکانت Gone Hero را با کمترین خسارت به مجموعه شمال غرب اضافه کنند

فراورده این پلن برای شمال غرب چیف شدن دو همر از اکانت تاپ ریدی مجموعه آمرداد بود

(لینک های تکمیلی زیر همین پست مشخص است)

تفکر تیم لیدری شمال غرب بر این بود که دفاع ساید جنوب شرق به اکانت های viana و tak shakh بره که با توجه به نتایج به طور حتم تیم پلنری شمال غرب کاملا موفق بوده

در ادامه این پلن اکانت K A M A N D A R هم چنج کرد و کپ هایی که این همه جنوب شرق به جلو بودنشون میبالید در سطح ۱۰ به کار خودش ادامه خواهد داد

از تمام عزیزانی که در تیم پلنری شمال غرب حضور داشتن و با تلاش خودشون موجب شادی سرور (شما بخونید هدر دادن پتانسیل ها) شدند متشکریم

جا داره یه عذر خواهی هم از عزیزانی کنیم که خیلی دوست داشتن همر بدن و شرکت کنن در پلن اما دیگه واقعا نیاز به همر بزرگتر نداشتیم

اما gone hero

بهتون خسته نباشید میگم عزیزان من از تیم شما فقط کسری جان رو تا حدودی میشناسم و مطمئنم که اونقدر پتانسیل زیادی دارید که جنوب شرق به بهترین نحو در ادامه از شما استفاده خواهد کرد تا هر چه بیشتر به بهتر شدن این سرور کمک کنید

خسته نباشید آخر هم هدیه میکنیم به تیم دف جنوب شرق به خصوص اشکان سرلشکر عزیزم ایشالا در ادامه سرور پر هیجانی ببینیم

سپاس بی کران

تیم پلنری شمال غرب

Saman

IMPERIAL UNIVERSITY

با افتخار تقدیم میکند

پارت دو راند یک

خلاصه اتک این که

همه کراپا از ۱۶ اومد ۱۳

نانوایی هم تخریب کامل شد

یه اینسرت شکن هم داشت

(عکسا ممکنه اشتباه باشه)

این اتک تقدیم میشه به تمام دلواپسانی که میگفتن کپ ایمپریال به هیچ دردی نمیخوره راست هم میگفتن با وجود تارگتای توی اس ای اون ده واقعا به درد نمیخوره :D

ما اومدیم کپ مسئول کپاتونو زدیم ولی خبری نشد که نشد

البته حق هم دارید الان سرتون شلوغه :D

بابت منابع هم مچکریم دهکده داشت میرفت رو لاست

ما صبحونه رو تو اس ای خوردیم

ناهار رو برمیگردیم ان دبلیو

دوباره واسه شام احتمالا بیایم اس ای

خوب پذیرایی کنید

وعده دیدار ما ساعت ۹ شب

میبینمتون :دی

پ.ن:اشکان سرلشکر بیداری حاجی؟ما داریم میایما الوعده وفا ساعت ۹ ایشالا شام رو تو اس ای میخوریم

دوستون دارم

سامان

بووم بوووم

چیزی نیست بچه ها از خنده منفجر شدن

والا لیدرای اس ای یادشون رفت بیان فروم جاشون من اومدم

اعضای تیم خیار پوست کن(تیزی به دست سابق) در یک پلن همه جانبه و انتقام جویانه در پاسخ به تجاوز اکانت ایمپریال به خاک پاک جنوب شرق (همون کپ معروف) تعداد ۴۰۰ عدد ارابه را به منظور سنگین کردن گندم خور دهکده کپ ایمپریال ارسال کرده

و باعث ایجاد خسارات سنگین به آن دهکده شدند

و بار دیگر ثابت کردند که در پلن ریزی توانمند و خلاقیت والایی دارند

هم اکنون به تصویری که بعد از پلن فوق بر سر دهکده متجاوز اومد توجه کنید

یعنی یه جوری رفتار میکنید آدم فک میکنه اونور سیستم سارا دو ساله از تهران داره برنامه خسارت به مارو میریزه همین قدر چیپ همین قدر بچگونه

از صبح دارم به خودم امید میدم که این یه شوخی بوده😂😂 ولی متاسفانه مثل این که خیلی برنامه سنگینی پشتشه

لابد دوروز دیگه میخواستی بیای بوم بوم کنی بگی اون گندمی که میدادیم برا دف شما بوده؟😂😂😂 آر یو کیدینگ می؟

پ.ن:اشکان سرلشکر مگه دف سازا زیر مجموعه تو نبودن؟ نگو که این پیشنهادتو بوده که رگمو میزنم خدایی داداش

پ.ن۲:کسری جان یه سفره ای باز شده میخوای توام تیراندازاتو بفرست من نون بدم

همچنان دوستون دارم

Saman

سلام کسری جان

والا از تو که پنهون نیست منم راضیم الان از وضعیت اما فک کنم از بیرون دو ساید خیلیا ناراحت ترن :دی

اصلا شاید اون ده رو جلوزن گان هیرو کردیم که دوستان بابت منابعی که اونجا غارت کرده هم خیلی نگران نباشن والا

مرسی که مارو میبینید همینجوری هی مارو ببینید

مارو دور نندازید

پ.ن:کسری جان رابطه عمیقا دو طرفس تو قلبمی داداش

پ.ن۲:الان وقتشه بگید اگه دلار ۳۰ تومنه تقصیر کپ ایمپریاله

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر همون همیشگی :لاو

Saman