Posts by sw team

من واقعا به جواب این سوال نیاز دارم !!! یکی از مدارک محکم شما این بود که اکانت شما در مجموعه ما درخواست دفاع کرده و درجا بهش گفتن فیک هست !

اسم اکانت و ساعت نامه زدن به لیدر شاخه رو اعلام کنید !!!!!!!!!!! مگه شما مطمعن نیستین که ادمین دخالت کرده و میخواید حذف کنید ، اکانت جاسوستون فرقی داره مخفی موندنش وقتی تو سرور نباشید !! حداقل موردی که میشه به راحتی باعث روشن شدن یه بخشی از ماجرا بشه و خود شما جزو 6 موردتون بود رو شفاف کنید ... حداقل یک مورد از شش مورد قشنگ مشخص باشه برای تمامی افراد این سرور

حاجی وزیر جوان ناراحت شد دیسلایکت کرد:) 2تا همرت که پرید.. تقسیم دف اینسری هم قابل ندوستن طبق شبیه سازی کامل دف بدن بهتون باز از همر خودتون استفاده کردین ایشلا تو پلنهای بعدی سرور پشتتون رو خالی نکنن... دیسکورد اندبلیو جهت ارائه مدارک در خدمت هستن دوستان... اینجا مشکل حقوقی داره پخش ویس ضبط شده تماس...

مصطفی جان

همون سرور که حمید گفت وقتی به من ثابت شد که شمال شرق خلاف کرده که ساید بنده هم بود موندم به خاطر اینکه ثابت کنم بازی کثیف هیچ جوره مورد قبول نیست از شما هم خواهش می کنم بمونید اصلا حق با شماست ولی بمونید و ثابت کنید که حذفتون به خاطر ضعف و ترس از کسی نیست (برا من یکی ثابت شده اید) بمونید و نذارید تیمی که به نظرتون کثیف بازی میکنه (البته به نظر شما توهین به کسی نباشه) و نذارید راحت بخوابه و یه عمر انگ تیم ترسو و بقول محسن و حمید فرار لک لک‌ها پیش بیاد

سعید خان بذار یکبار هم ما لک لک بشیم :دی

بحث کثیف کاری تیم داخل سرور یا پلیر با بحث دخالت ادمین سرور کاملا متفاوته!!!

برای ما دخالت ادمین قطعی هست... ویس صحبتها هست ولی متاسفانه استفاده ازشون در این مکان مشکل حقوقی داره!!! ما با شک 50 درصد دخالت ادمین تو سرور ریجستر کردیم و برای خودمون مبنا رو گذاشتیم که اگه شد 51 درصد دیگه تو سایت به بازی ادامه ندیم... مثل بقیه هم نیومدیم بگیم ادمین فلان کرده بیاید سایتشو خالی کنید...

درود. حمید خان

اینکه از باگ سرور که خود ادمین هم اذعان داره وجود داشته و بیاد بگه خودش و بعد جبران خسارت هم برا مدافع هم برا مهاجم کنه یه بحث جداست که اتفاقا شهامت ادمین رو میرسونه یه سرور یادمه ای ار یه اکانت که اتفاقا بیگ همر سرور دستش بود هک شد و همرش دیوار شد وقتی تونستیم ثابت کنیم همه همه دوستان چه دوست چه دشمن قبول کردن همرش برگرده

ولی تماس اینجوری با پلیر خیلی شبهات ایجاد ن

میکنه از اینکه ادمین سرور نگران یه داستانی هست که اصولا هیچ ربطی بهش نداره مثلا قراره یه ساید کلا کراپ لاک بشه

دقیقا پیشنهاد تیم ما همین بود که بصورت عمومی اعلام بشه و جبران بشه... ولی خوب متاسفانه ادمین علاقه خاصی به تماس مستقیم با پلیرها داره...

الان خود شما اطلاع داشتی که باگ سرور که برای همه بوده اینطوری جبران شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پست اول حاج حسین که تو مجموعه شمال شرق رو بر ساعتش رو ببین... نزدیک به لانچ پلن میاد کف فروم...

مجموعه اکسفورد برای این سرور یکسری اسکواد بندی کرد که تو هر اسکواد پلیرها برنامه خودشون رو دارن و از اسکواد دیگه اطلاعی ندارن! شک به داشتن جاسوس بنا به همین موضوع رد میشه چون پلن از 3 اسکواد مستقل اجرا شده و فقط پلنر و لانچر اطلاع کامل از نوع پلن و تارگتها داشتن!!!

علاوه بر موضوع تماس ادمین موضوع چگونگی آگاهی از مست بودن همرها، اینکه چطور 5تا تارگت تقریبا موازی دیوار میشن یعنی بشینی با شبیه سازی همونقدر دف بریزی که دیوار کنی هم جای بحثه! درصورتی که 3تا همری که سبز برگشتن توان کلین کل دفاع روی 5تا تارگت دیگه رو داشتن!!!

درود به همه دوستان سرور خداییش منم چون همه بچه های شمال غرب چند ساله میشناسم و می دونم به خاطر 4 تا همر از میدون بدر نمیرن هر چی از دیروز دارم خودمو قانع می کنم که آره حق با ایناس و ادمین دخالت کرده نمی تونم با استدلال هاشون خودمو قانع کنم به جز یکیش اونم تماس ادمین سرور به هر دلیل با پلیرهای یک یا چند اکانته واقعا جای سوال داره از ادمین عزیز که تازه ما هم فهمیدیم اسمشون آقا رسوله خواهش می کنم در این مورد هر چه زودتر توضیح بدن دلیل تماسشون چی بوده یا بیان اعلام کنن که همه چی یه دروغ بزرگه

سلام سعید جان

سرور ال1 حتما خاطرت هست... ساید رو با جاش فروختن!! یادته که... ادمین دخالتی نکرد... با اینکه ساید با جاش فروخته شده بود تا روز آخر سرور موندیم ... اونجا هم دیر قبول کردی که جریان چیه... ولی قبول کردی... شک نکن موضوع 4 5 تا همر و دیوار نیست!!!

8 تا تارگت ریل از 34 تا بوده... 5تا تارگت که همرهاشون نسبت به بقیه سبکتر بوده دف میشه اونم تقریبا موازی با حدود 200 ک دف!!! 3تا تارگتی ک همرها رد میشن هر همر حدود 80 90 ک دف نیاز بوده که دیوار بشه بدون لاست رد میشن!!! همه لانچها مثل هم... چطور دفکورد اینقدر دقیق تارگتهارو از بین 34 تا تشخیص میده!!! و چطور اینقدر دقیق 5تا همری که در مجموع 300 200 ک دف برای دیوار کردنشون لازم بوده دیوار میشن!!! خوب الان میگن تارگتهای زیادی پر شده بود، خوب اگه پر شده بود چطور فیکها سبز برگشتن!؟

مورد بعد هم که همین وزیر جوان اعلام کردن... جناب ادمین برای جبران باگ و پلن دیستوری که قطعا ناموفق میبود با توجه به حجم کاتا و سنگ تراشی که حساب نکرده بودن ابتدا میخاستن کاتا رو برگردونن ... که ظاهرا به بقیه لطف کردن منبعشو دادن فقط:| این موضوع دخالت مستقیم تو بازی هست یا نه؟ تو سرور بغلی شما یکبار دیدی همچین چیزی؟

تبریک و خسته نباشید به تیم پلنی و لانچری اندبل و واقعا زحمت کشیدین تو این مدت...

یه تبریک هم میگم به تیم دفکورد اس ای و ادمین ک از ظهر با همکاری زحمت کشیدن از بین 34 تا تارگت 8 تای اصلی رو تشخیص دادن و 6 تارو پر کردن و تسلیت میگم ک دف کم اومد اون 3تا هم پر کنن که دیوار افتخارات تیم امرداد رو با مدال دفاع امروز پر کنن... کاش زودتر دفسازی کرده بودین اون 3تا هم پر میکردین. ...

بحث دیوار شدن 4 5 تا همر نیست... بحث دخالت مستقیم مدیریت توی سرور هست... 34 تارگت همه به یک شکل و دقیقا توی 1 ثانیه لند شدن اونوقت 8 تارگت ریل 5تا دف جمع میشه و بقیه بدون دفاع اونم بدلیل نبود دفاع کافی... حتی فیک ها با لینک سبز دارن بر میگردن...

بازم تبریک میگم به تیم دفکورد جنوب شرق که دفاع رو خوب پخش کردن روی تارگت های اعلامی ادمین... خدا قوت ایشالا ک هتریک میکنین بی دقدقه اونم از نوع دلچسبش. ..

اکانت face/off هم از تقریبا یکساعت قبل لند اتکها روی حذف بود با اینکه یقین داشتم دفی جلوی ما نداشتین ک بذارید...

خوش گذشت بما... امیدوارم بشما هم خوش بگذره پاکباز های تراوین ایران

3- اصلا تا امروز ساختن همچین دفاعی منطقی نبوده ، ساختن مثلا 200-300 کی دف شناور روز 40-45 بازی؟ تایمی که هنوز خیلی از دف سازهای اصلی میدگیم واحه دوم رو نگرفتن،

۱۱۰ تا مصری دارید هرکدوم ۲ ک دف میساختید میشد ۲۲۰ک

به هر تارگت ۱۰ک دف میرسید :)))) و ما سبز بر نمیگشتیم حداقل

تکلیف مارو معلوم کنید... تا هفته پیش شمالغرب کمکاری کرده بود و گیر داده بودید که هنوز واحه سوم چرا نگرفتن!!! الان این تایم سرور واحه دوم برای دفسازهای اصلیتون سخته؟؟؟؟؟؟ روزی که پلن پوش سنگین برای کشیدن کاتا تو خاکستری بودین به این فکر نمیکردین که دارین جنگ رو شروع میکنین تیم با برنامه سرور؟!

مصری برای شمالغرب مولتی بود... تو اس ای چه استفاده ای ازشون میشه که اون مصریها الان نتونستن با دیفالتشون 200ک دف بدن بیرون؟؟؟؟ یحتمل برنامه دفسازی رو هم گذاشتین روز 210 سرور شروع کنین :)

کاکو موسن اون جمله در مورد فروم چی بود؟!

سلام عرض ادب. تو تایپیک شروع سرور اعلام کردم کدوم ساید هستم...

sw team هم اسم مورد علاقمه چون ی عمر سرباز جنوب غرب بودم :)

پ ن: ساعتهارو تنظیم کردید یا زوده؟!

توجه توجه

شخصیتهای زیر گمشده اند، از یابندگان تقاضا میشود درصورت مشاهده نامبردگان زیر با رسم نمودار و شکل حال و وضعیت این دوستان برای ما شرح بدن و ما رو از حال و احوال این دوستان با خبر کنن و مژدگانی دریافت کنن :دی نگران حالشون شدیم :(

شاخ سرور پلیر اکانت تکشاخ : https://forum.speedtra.com/index.php?user/557-takshakh/

وزیر جوان :https://forum.speedtra.com/index.php?user/42-behnam/

ماشین حساب بدست تیم آمرداد : https://forum.speedtra.com/index.php?user/554-a-hkan/

بمب جون بیا همین سنتکام رو بزن از بیابون بخوای بیای نزدیکتر باشه اذیت نشی:) قول میدم خوب پذیرایی بشی:) قبوله؟!

صبح جمعه هستاااا دیگه باید خبر شده باشین چی شده:)

واقعا دمتگرم قشنگ سوپرایزمون کردی:))

راستی بوی کدوم گل بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارزش ریپلای اصلن نداشت... ولی چون حالت خیلی بد بود گفتم پیشنهاد بدم یا بری دکتر سرم تزریق کنی یا یه اب قندی چیزی بخوری نمونی رو دست خانواده...

فکر کنم با این توهمات کلا همون فروم نیایش بهتر حالت خیلی بده بزرگوار...

میگن بخاطر کشف چاه نفت جدید قیمت نفت هم سقوط کرده :))

دوست عزیز ترس نیست:) تیم پاکباز آمرداد تجربه 2راند 100 کردن واندر رو داره :) دف رو پارک میکنن رو اکانت لیدر:) همر های اندبلیو هم لینک سبز بر میگرده تو راه برگشت از بی گندمی لاست میشه و تموم میشه:) بعد لیدر عزیز واندر میگیره و اون دفاع رو پارک میکنن روش و به امید خدا واندر 100 میکنن:)

اندبلیو ضرر کرده:( چرا فکر میکنید پلن موفق بوده؟! الان دوستان انالیزور آمرداد میزان خسارت اندبلیو و دستاوردهای آمرداد رو با نمودار میذارن کف فروم متوجه میشید چقدر ضرر کردید:| فقط پتانسیل بفنا میدید:(

ممنون که دستاوردهای بزرگ تیم آمرداد رو توی پلن شمالغرب برای دوستان حاضر در سرور گفتید... ولی ای کاش شما که زحمت کشیدی و دستاوردهای تیمتون رو برای خوانندگان فروم شرح دادین زحمت رو افزون میکردین و میزان خسارت و ضررهایی که ساید کثیف باز شمالغرب بابت این پلن دید رو هم با رسم نمودار برای بقیه توضیح میدادین تا اطلاعات عمومی بقیه هم بالا بره... واقعا نمیدونم چرا این ساید دنبال هدر دادن پتانسیل هست:(

واقعا خیلی ممنون که هستید:)

ابتدا تبریک میگم به مهاجم...

و انتها یکی از دوستان کف خواب فروم بیاد میزان خسارتی که مهاجم به خودش و پتانسیل سایدش زده رو حساب کنه بذار اینجا ما حال حساب کتاب نداریم:)

یعنی چی اخه باز پتانسیل سایدتون رو برا زدن اون کراپها حروم کردین:( البته اون کراپها با چندتا دونه گلد و مقداری پوش حاصل همکاری تیم آمرداد جبران میشه و تاوانش هم روز 210 سرور میدید...

تبریک به مهاجم و تسلیت به مدافع :)

فرار رو به جلو :)) عاقا اینا مصری زیاد دارن:)) عاقا اینا غارت زیاد دارن :)) عاقا اینا اکانت پتانسیل خراب کن دارن:)) عاقا اینا پاپ ندارن:)) عاقا اینا کپ زدن بلد نیستن:))

و هم اکنون: عاقا اینا خفت زدن جاسوسی نمیدن:| عه عه هر چی آمرداد پاکبازه اندبلیو کثیف بازه :(

داخل نقل قول جواب داده شده است

حالا ساید ما

80 تا پلیر فعالیم

جناب وزیر امورخارجه یک سئوال!!

شما که اهل مولتی بازی نیستی و دنبال متحد میگردی که ساید به اصطلاح شما مولتی باز ش غ رو بزنی چطور با 80 تا پلیر حدود 160 تا اکانت تو سایدتون ریجستر شده؟؟؟؟ نکنه یه باگ جدید پیدا شده اون 80 تا پلیر اکانت که میزدن 2تا ریجستر میشده:)) کلکها از این باگها بلد بودین بما هم میگفتین:(

دیشب هم که با سر رفتین تو دیوار یه مصری ( به اصطلاح شما مولتی)

دیدید هرجا میزنین یکی بیداره و بدلیل مشکل مزاجی از خواب بیدار شده و قهوه ای تون کرده دست به دامن سایدهای بی برنامه و نا منسجم سرور (طبق تحلیل های ابدوغ خیاری خودتون) شدید!! 2 روز پیش پلن برای 230 روز آینده داشتید... امروز که روز 27 سرور هست دنبال متحد؟!

بی زحمت این نحوه کپ گرفتن مصری و توتن و رومن رو در اون مختصات هم ماست مالی ( ببخشید تحلیل) کنید...

واندر اونجا هم دارید عایا؟!

کدوم بوم؟ که هی بوم بوم:|

تو مپ نگاه کردیم دهکده که سرجاشه:| همچین بوم بوم کردین فکر کردم تو خاکستری چاه نفت زدین :)) نکنه انتقام سخت مثل اون پایگاه خالیه؟! یوقت موشک اشتباهی نخوره جایی:) شاید اینایی که خوردن تو دیوار همونایی هستن که اشتباه سهوی توسط اپراتور لانچ شدن!!عجیبه ای پی مشترک:|

مطمئنی فقط 100 تا کاتا بوده؟! تاپ دف چیزه دیگه ای نشون میده ها!!! برای پلن ناموفق و دهکده دیستوری نشده اول صبحی چرا الکی صدای بوم بوم راه میندازید مردم رو بدخواب میکنین:|

حالا کاتاها دیوار رو بغل کردن ادمین مقصر شد:| از این به بعد هرجا در و دیواری شدید میندازید گردن مدیریت و سایت؟!

وسط خاکستری شبیه فلکه کوزه گریه:)