Posts by TeUs

سلام

درابتدا بنده هم ازطرف خودم وپلیرهای شمال شرق تسلیت میگم خدمت اقا سعید گل و حسین عزیز انشاالله که بقای عمر بازماندگان باشه.

تشکر میکنم از دوستان شمال غرب که دیشب با دقت و صبر فراوان توضیحاتی در مورد موضوع اخیر(دخالت ادمین در سرور)به من دادند.

اما متاسفانه یا خوشبختانه همونطور که دوست عزیزمون زاوش فرمودند توضیحات محکمه پسند نیست شخص من قانع نشدم.

موارد فنی رو که دوستان توضیح دادن و حتما بازهم توضیح خواهند داد اما در مورد صحبتهای اشکان عزیز همونطور که اقا ناصر فرمودند این سبک اطلاعات گیری چیز مرسومی هست حتی تو سرور هشت من و فریار بارها سعی در گرفتن اطلاعات از هم داشتیم تاجایی که با محمدعلی تصمیم گرفتیم که تارگت اتکهارو به شخص من اصلا نگه تا در مواقع خوردن اب پرتقال با فریار مشکلی ایجاد نشه وظاهرا ایشون هم تارگتهارو نمیدونستن به همین دلیل.

ودرنهایت نکته ای عرض کنم خدمت دوستان شمال غرب که این سرور افتخار اشنایی باهاشون رو داشتم متاسفانه ظاهرا این حرکت تو تراوین ایران مد شده که بعضی تیمها میان توسرور وبه هردلیلی اواسط سرور حذف میکنن این کار نه تنها باعث ضربه زدن به ربع مطبوع خودشون و پلیرهای اون ربع میشه بلکه باعث ازبین رفتن جذابیت برای بقیه ربعها و کل پلیرهای سرور که به نیت بازی در یک سرور جذاب ثبت نام کردن میشه امیدوارهستم این دوستان ابتدا به حرمت پلیرهای ربع خودشون و درنهایت به حرمت تمام پلیرهای ثبت نام کرده در سرور در تصمیم خود تجدید نظر کنن.

امیدوار دوستان جسارت من رو ببخشند و به حساب کهولت سن من بذارن.

با سپاس

سلااامممممممممم مازیار!
    پیر مرد هنوز آب پرتقال میزنی ؟

دلم برای همتون تنگ شده شما و اون هادیه دیوااانه که کلی خاطره دارم با اونداد و بیداد هایی که میکرد!
    من هم با شما موافقم نمیشه که با اولین داستان بدون اینکه چیزی بشه شروع کنن حذف!
    زمانی که ما برای این بازی میزاریم از جوونیمون میره!(البته که تو ایران جوونی اندازه پهن ارزش نداره) ولی میشه تو اون تایم کارهای دیگه کرد! حتی اب پرتقال خورد!
    به هر حال همونجوری که همین عزیزان داشتن میکوبین جنوب شرق رو من برای اونا نوشتم برای رفقای نشناخته ی خودم هم مینویسم!( ما تو ایران زندگی میکنیم و هزار بار زمین میخوریم!)دیگه دوتا پلن دیوار شه که نباید برنیم کنار میجنگیم!

ولی اگه واقعا ادمین زنگ زده که فلان و بیسار بیارید شمارش رو صداشو بزارید اینجا ! تا من بقیشو با ادمین ردیف کنم!

بدون مولتی؟
    همرم داری؟
    بی خیال بابا

من بکوب دارم با مصی بازی ممیکنم پلیر شب دارم رو اکانت رید م رواله همرم کمتر از بچه هاست!
    دوران بی پوشر بازی کردن تموم شده! الان من خودم جایی میگم بی پوشر بازی میکنم! یه جوری نگاهم میکنن!(ادای تنگا و اینا!)

به منم دیشب زنگ زدن که ادمین زنگ زده لانچر!!!!!!!!!!!
    الان اومدم دارم میخونم میرم جلو! اگه ادمین زنگ زده کال رکوردر دارین؟ ندارین شمارشو دارین؟
    کمترین کار اینه که برای منی که تامم رو گذاشتم و تایمم برام ارزش داره یه نشونه چیزی باشه!
    امیدوارم برادر من در شمال غرب تو چند صفحه ای که مونده مدارکی داشته باشن که من این پست رو ادیت کنم!

سلام دوست عزیز

تا آخر سرور خیلی مونده الان یکم سخت مثل شما با دوتا پلن موفق که منم تبریک گفتم قضاوت کرد واسه نفس بریدن هم یکم زوده لاقل برای من من توی رشته دو میدانی بودم بودم یادم مربیم به هم میگفت وقتی نفست شروع کرد سخت بیاد بالا سعی کن باز ادامه بدی بعد چند دقیقه انگار دوباره از اول شروع کردی که ما بهش میگفتیم نفس دوم اما مهم تحمل همون چند دقیقه بود که خیلی ها نمی تونستن و بقول خودمون میزدن بالا اینو من به عنوان تجربه بهت گفتم تا زود قضاوت نکنی

اما اون تحیلی هست که لیدر های ساید های دیگه اگر کمی مپ گردی کنن میبینن که توی سروری که تقریبا مشخص مختصات کتیبه ها بعدا براشون دردسر نشهاول ممنو

خوب ممنونم که از تجربه ورزشیت برای ما گفتی چون من هیچ تجربه ورزشی ندارم!(فقط دوسیب میکشم)
    بعدشم من خودم سرور و دیر استارت کردم و همره خیلی از دوستان از ما جلوتره! بحث نرسیدن و تمام و کمال رسیدن!
    دقت کنی یه عده دنبال انالیزو حساب و کتاب ووووووووو اینان! که اینهام یه حدی دارن! نشه داستان اکانت آیدین تو جنوب شرق سرور 8 منو داریوش هی عکس ماشین حساب لینک میکردیم میذاشتیم براش! هی با هادی لانچ میکردیم! بعد با داریوش دنبال عکس ماشین حساب میگشتیم!
    نمیگم دیگه امیدی نیست!ولی اکانت هایی که همر از دست میده دیگه همرش استارت بشه نهااااااایت جلو زنه نقشه بشه که در این صورت دف بکشه عقلانی تره!
    قبول نداری؟

آها پس توی همه ساید ها آزاده و قرار مثل se خراب کاری بشه ؟

یعنی بعد از se واسه ساید های دیگه هم برنامه هست ؟

الان داری سعی میکنی شلوغ کاری کنی بلکه یه راه نفسی پیدا شه!
    الان دیگه جواب نمیده بشینید دف بکشید شاید آخر بازی به کارتون اومد!

سلام به همگی یک سوال|؟

https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=385 این اکانت Needle از شمالشرق رفته اندبل یا از ان دبل رفته شمالشرق جریانش چیه ده 1 این توی شمالشرق کنارش هم که بهشته داره همر میکشه واسه خراب کاری توی شمالشرق مثل امپریال دیگر ! بقبه ده هاشم که تو منطقه خاکسری اندبلیو هست جالبه بگردی توی مپ تاب بخوری از این اکانت ها توی اندبلیو زیاد پیدا میشه تقریبا واسه تمام ساید ها پلن چیدن با برنامه پیش رفتن و عالی

سلام!
    با برنامه بازی کردن بده؟
    البته که خراب کاری توی ساید های دیگر قشنگ نیست ولی وقتی تو بازی کارایی مثل پوش کردن و پوشر کشیدن و اینا هست دیگه اکانت کشیدن تو ساید مقابل دیگه خاله بازیه!

باز خداروشکر اینجا باتو این چیززا نیست سایت های دیگه بازی میکنی سه روز بیرون روی میگیری!

پ ن : دم بچه های شمال غرب گرم لینک ها رو دیدم اتک خوبی بود!

سلااااااااااااام
    چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟

دلم واسه فروم تراوین تنگ شده بود باااااابااااااااااااا
    از سرور 8 و کل کل با آیدین تا الان همچین فرومی ندیده بودیم!

و البته همچین بحث هایی!

امیدوارم سرور خوبی باشه و بازی جذابی در بیاد!
    شنیدم مازیار هم هست ! نمیدونم هادی هم هست یا نه ولی یه خبر بدین کیا هستن تو سرور! من نرم از صفحه اول فروم و بخونم