نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• مانی جان 3 روز با اسدبلیو نپ هستیم. میخوان پلیر بیارن، حذف کنن، توافق کنن ایکس بره بالا، بیان اس ای یا هرکاری 3 روز فرصت دارند.

داداش از همین الان بزن نمیخواد سه روز دیگه

3 روز فرصت دارید هرکار میخواید بکنید. بسه حالمونو به هم زدین.

ما هی میگیم بسملا هی میگه 3 روز وقت دارین.

من میگم اینا خوششون اومده رجز خونی تو شهر خلوت ناصر, تو میگی نه.

فقط هر جا رو خواستین بزنین بگین تا اگه دسترسی داشتیم به اون اکانت بریم رو اکانت و دف تو ده رو جابجا کنیم که قشنگ لینک سبز هم بزنین

چرا جاخالی ندادی!؟

خزانم 19 بود کتیبه نمیومد;)

ناصر از ایلیا یاد بگیر کلمه های ( فقط / بگین /اگه ) رو بزرگ بنویسی که با کله نکوبن به دیوار بعد بگن چرا خالی نکردی.

من از ایلیا میخوام یاد بگیرم یچیزی رو :

لن اکانت بغبغو، از همرهای سنگین مهاجم و استپ سوار به تیرانداز تغییر یافت تا در صورت نیاز، به عنوان دفاع شناور ساید نقش ایفا کند.

به ترکیب مزدور و تیرانداز ما کی بگیم بهش دف شناور و کی بگیم همر ؟

4 ک کاتا باشه میشه دف , 150 تا باشه میشه همر؟

گیج شدم. میخوام هر سرور یچیزی یاد بگیرم هی گیجم میکنین.

• نفهمیدم چی گفتی. یاد بگیر بنویسی بعد پست بزار :دی

تو عکس تروپ که گذاشتم میبینی دیفالت بقبقوووووو حدود 1ک استپ داره، کاملا مشخصه که پلنش تغییر کرده. الان هم رنک 4 مدافعین سرور هست!

داخل هر ده کاتا کشیدیم با چکمه بیایم روزی 20-30 تا مولتیو نوازش کنیم بریم که قسمت نشد.

اینم یه نگاه بنداز

• نفهمیدم چی گفتی. یاد بگیر بنویسی بعد پست بزار :دی

تو عکس تروپ که گذاشتم میبینی دیفالت بقبقوووووو حدود 1ک استپ داره، کاملا مشخصه که پلنش تغییر کرده. الان هم رنک 4 مدافعین سرور هست!

داخل هر ده کاتا کشیدیم با چکمه بیایم روزی 20-30 تا مولتیو نوازش کنیم بریم که قسمت نشد.

اینم یه نگاه بنداز

این مقایسه جذاب بود

• اونجا قطعا قرار نیست مثل اینجا sims City بازی کنیم ؛ موفق باشی

خوشبحالتون

فقط نپ ۱۱۰‌ روزه‌ نبندید برا سروری که کلا ۱۲۰-۳۰ روزه

نکته : یک هفته قبل از حذف سایدها از ۱۵۰ همر بازی‌ (شامل جنگیها و واندرزنا) ۱۰۷ همر داخل اس ای بود !!!!

حالا اس ای شد سیمس باز

• عزیزم اولا شما پست اول منو تو این فروم بخون که بدونی من بدون اطلاع از وضعیت عروسک بازی این سرور بعد از چند وقت اومدم و البته اولین تجربه ام توی این سرور غیر رسمی

دوماً ؛ من علاقه ای به اینکه بدونم شما توی اسپید ترا چندتا همر می‌کشی یا سایدت چند تا همر می‌کشه ندارم ؛ افرادی جلوی من بازی کردن و حتی یک لینک از اکانت من توی این ده سال اخیر ( بعد فیلتر ) نگرفتن که شما انگشت کوچیکه اونا هم نمیشی ؛

ی زمانی کل تراوین جمع میشدن مارو سه به یک میکردن دمشون گرم ماهم لذت می‌بردیم ! خود من بدون اطلاعی از این که چه تیمی تو چه سایدی بازی می‌کنه و چه افتضاحی قراره توش صورت میگیره نداشتم ؛ تنها پوهن مثبتی که این سرور داشت این بود که بین ما ( منو مانی ) با تیم تورج که چندین سال حتی دشمن هم بودیم رفع کدورت شد و کنار هم بازی کردیم و لذت بردیم با افرادی مثل ایلیا امیر اسپارتان و .. از ساید های دیگه اشنا شدم و از هم صحبتی لذت بردم ؛ این که شما به عنوان یک پلیر ساده نمیدونی در گیر چه بازی شدی قطعا مشکل خودته ولی باور کن من اونقدر به نفع سایذم توی هر سروری که برم بازی میکنم که خود به خود در جریان همه چیز قرار میگیرم ؛ یوسف می‌تونه شاهد این باشه چند بار خواستم وضعیت سرور از این روند خارج بشه ولی نشد نتونستیم ! نخواستند !

پس من رو از همر هات نترسون چون من اگه ادم ترسویی بودم ۲۴ی کف فروم با همین ایلیا و امیر و ایکس و ایگرگ کل کل نمی‌کردم

پس دفعه بعد اگر خواستی با این لفظ کسی رو مورد خطاب قرار بدی اول راجع بهش تحقیق کن بعد میتونی نظر بدی ! تورج می‌دونه من تو ساید چقدر مخالف نپ با اس ای بودم .‌. منی که بدون تیمم و تک و تنها اومدم توی این سرور و روز ۱۰ مانی اضافه شد رو اکانتم

۶ تا همر از من نوب حقیر در حال لانچ روی اس ای بود که فقط بخاطر اینکه اعتبار تورج خراب نشه فقط جنگیش رو کوبیدم به ان ای بقیش رو با اکانت حذف کردم

• سوما بلفرض تورج بخاطر اینکه از نظر قدرتی ما ساید ضعیف تری بودیم رفت و متا کرد ؟ توتال شما چرا پذیرفت ؟ ی وین که این حرفارو نداره که با هر سه تا ساید متا کنه ! !

چهارما ما بریم یا بمونیم شما وین گرفتی مبارکت باشه آخر سرور اسم مملیم بزار رو واندر که ششمین وین متوالیش رو جشن بگیره :))

• صداتو بیار پایین

نگاه کن کی رو ریپلای میکنی

موز رو چه به این حرفا؟؟؟؟

• چون من اگه ادم ترسویی بودم ۲۴ی کف فروم با همین ایلیا و امیر و ایکس و ایگرگ کل کل نمی‌کردم.

پس دفعه بعد اگر خواستی با این لفظ کسی رو مورد خطاب قرار بدی اول راجع بهش تحقیق کن بعد میتونی نظر بدی !

من زورم به شما نمیرسه زیاد ادامه اش نمیدم‌ شما خیلی خوبی ، عالی هستی ولی فقط تو فروم

زیادم کشش نمیدم ولی در این حد جوابتو میدم

خودتو تیمت (خطابم تیم تورج نیست) تیم خودتونو میگم هیچ وقت نتونستید تو سرور رسمی اعتباری کسب کنید چه برسه به غیر رسمیش

کام که بن شدین قبلا نگید نه

ای ار‌ هم گلد هکی و هزار‌جور دوز کلک بازی کردین دو سرورش هم بن شدین (دقیق ترش یادم نیست)

الکی برای ما از تیمت و این افسانه ها صحبت نکن

هرکسی از بچه های ما هم جلوتون بازی کرده شاهد این موضوع هست.

با تیم بی اصل و نسب بحث کردن بی فایدس

موفق باشی

نکته : تهش‌ لئوتون با insepcct element‌ عکس‌همر بزاره تو فروم اعتبار‌ کسب کنه که هیچ عددش به هم دیگه نخونه :))

پلیر عادی؟؟ مگه شما از نسل تایتان ها هستید؟

هر صدتای شما برابر یه پلیر عادیه برعکسش نکنید

• ابو بریز اونجا که میسوزه

یک لینک از زدن خود من یا هرکدوم از لیدر های زئوس بزار

من دبگه تراوین بازی نمیکنم :) افسانه یعنی این ؛)

پ.ن: کی بت پول داده فروم رو جذاب کنی شیطون :)

خیرپیش

• سلام و عرض ادب

به خاطر استقبال کم از ۳ به ۱ کردن روی شمال شرق ، تصمیم گرفتیم سیاست رو عوض کنیم ، به جای درگیری با ۳ تا ساید مثل شمال غرب سرور فعلی با هر ۳ تاشون نپ میبندیم

اگه سیاستمدارمون برگرده با سرور بغلیم نپ میبندیم

• سلام و عرض ادب

به خاطر استقبال کم از ۳ به ۱ کردن روی شمال شرق ، تصمیم گرفتیم سیاست رو عوض کنیم ، به جای درگیری با ۳ تا ساید مثل شمال غرب سرور فعلی با هر ۳ تاشون نپ میبندیم

اگه سیاستمدارمون برگرده با سرور بغلیم نپ میبندیم

با ناتارم اگر میشه نپ ببندیم رکورد لینا رو بزنیم

• با سلام خدمت دوستان گرامی ، تیم کاپیتان هم اکانت رو روی حذف گذاشت یه کتیبه چکمه هم داریم دفشو بک دادم هر کی مایل بود بزنه ببره ،

در کل اهل حذف نیستیم اگر دونفرم میموندن از دوستان به احترام اونا بازی میکردیم ،ولی متاسفانه تک تنها بدون مولتی اکانت در حال دفسازی بودیم و فایده ای نداره تنهایی بازی کردن ، اگر با ما هم متا میکنید که بمونیم;)

امیدوارم هر کجا که هستید سالم و پیروز و شاد باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• 33yed عزیز،

یا به امید در جنوب شرق ابلاغ بفرمایید، که قطعا باهاتون متا می‌بندند.

یا به شعبه‌ی «کودکستان شبنم و مهتاب» در جنوب غرب ابلاغ کنید، که دوستان، بدون کلاه و با شلاق چرمی و فازِ «وقتِ مجازاتِ متخاصمین رسیده یوهاهاها»، می‌خوان خاله‌بازیشون رو با سرعت یکX ادامه بدن.

--

• خواستم بگم به همین راحتی، یک سرور شلوغ (که پتانسیل تبدیل شدن به یک سرور مهیج و خاطره ساز رو داشت) میتونه تبدیل به بیابون بشه.

دلیلش؟

یک سلسله تصمیمات اشتباه:

- اولین اشتباه توی شمال شرق اتفاق افتاد، بچه ها با دلخوری های سرور قبل اومدن، بجای اینکه بشینیم ناراحتی ها رو برطرف کنیم چند دسته شدیم، یه تعدادمون رفتن ان دبل، یه تعداد اس ای، یه سری هم حذف. نتیجه این شد که NE ضعیف ترین ساید این سرور شد...

- اشتباه دوم از سمت جنوب شرق بود.

نپ بستن با دو سایدی که حرفی برای گفتن داشتن و در عین حال تحت فشار قرار دادن خلوت ترین ساید

- اشتباه سوم و به نظر من سمی ترین اشتباه از سمت اس دبل بود.

سایدی که خیلی خوب و با برنامه بازی رو شروع کرد و بیشترین شانس برد رو داشت. اما انفعال و کنار نشستنش کار دستش داد.

این موضوع که "ما واسه زدن تیم مدعی شمال شرق اومدیم و چون حضور پیدا نکردن ما هم انگیزه نداریم و میریم"، تا یه جایی درست بود، اما از یه جایی به بعد بهانه.

تراوین بازی زد و خورده، اگه پلیرهات رو طولانی مدت از زد و خورد منع کنی طبیعیه دلسرد بشن و ول کنن.

نتیجه میشه همین دیگه

کل طول سرور رو کشاورزی کردی و خبری ازت نبوده، بعد که همه حذف کردن افتادی دنبال تشکیل جبهه مشترک علیه اس ای! بعد طلبکار هم باشی که چرا کسی به حرفت توجه نمیکنه!

خلاصه که گند زدیم آقایون

همه گند زدیم

تو رو جون جدتون با این رویه ی تخ ... اتیک سرور دیگه ای رو استارت نکنید.

نپ بستن با کل سرور سیاست و زرنگی نیست. ضربه زدن و اتلاف پول و وقت خودت، پلیرهای سایدت و گردانندگان سایده.

• درود دوستان

با مقدار زیادی تاخیر پست خداحافظی اینجانب به شرح زیر تقدیم میگردد.:D

قاعدتا پس از حذف اکانت تو میانه سرور لازم نیست چنین پستی نوشته بشه ولی خب این سرور به چند دلیل برام خاص شد و با انسان هایی اشنا شدم که بسیار برام باارزش بود به همین خاطر دوست داشتم تا تو غالب پست خداحافظی ازشون یادی کرده باشم.

این سرور تک اکانت و به هدف ماجراجویی کنار رقبا وارد سرور شدم و توی شمال شرق رجیستر کردم، اما شرایط طوری بود که تصمیم گرفتم همون ابتدا کوچ کنم و کنار بچه های شمال غرب بازیو ادامه بدم و خب از پیشامد فعلی بسیار راضی ام. بازی کنار کسایی که همیشه تو فروم و بازی باهم درگیر بودیم تجربه خیلی شیرینی برام بود.

اول از همه ممنون از آقا تورج عزیز که علاوه بر زحمت لیدری، به شدت پای کارهای ساید بود، تعداد زیادی همر جنگی اماده برای کلین کتیبه و واندر ها اماده کرد به طوری که همر اصلی ای از پلیر ها برای ناتار خرج نشد. کلاس بازی اکانت خودشون و شب بیداری ها برای همون نیمچه لانچ و دف کردن های انجام شده تو ساید هم که بماند.

در جایگاه دوم، کم لطفیه اگر از ساناز خانم تشکر نکنم🏆. ایشون در کنار اقا تورج هم تعداد زیادی همر جنگی اماده کردن، هم دف و همرهای فوق العاده ای کشیدن که قسمت نشد لینک هاش رو تو فروم ببینیم. زحمت اصلی بازی رو اکانت واندر با ایشون بود. اکانتی که شاید پر پتانسیل ترین اکانت ساید بود، برای اینکه تیم جا نمونه روزانه چند میل منبع تو ساید جابجا میکرد، واقعا از روحیه مشارکت تیمیشون لذت میبردم.

و سومین تشکر ویژه هم از نعمت عزیز، دفکورد واقعی ساید:D از اول بازی زحمت زیادی کشید، از تقسیم کراپرای ساید گرفته تا جمع اوری کتیبه ها و خفت. کلی کار قرار بود باهم انجام بدیم که قسمت نشد.

این سرور این شانس رو داشتم که دوباره با امیر عزریل عزیز، آقا مهدی شاهوگش و پرهام عزیز همبازی شم و همچنین افتخار اشنایی عزیزان دیگه ای رو هم داشتم؛ رضا گارد( پس از کلکل های فرومی متمادی در سالیان اخیر:love:)، محمد کینگ لول کار درست با همرای فوق العادش، آیناز همیشه بیدار، مانی زئوس و طاهای عزیز رو داشتم که معاشرت باهاشون بسیار برام لذت بخش بود، به قدری لذت بخش که الان باز داریم تو تورنمنت با هم بازی میکنیم و تو گروهمون میزنیم تو سر و کله هم.

خوبی خانواده کوچیک اینه که صمیمت عمیق در مدت کوتاهی شکل میگیره و واقعا از بازی کنار تک تک شما عزیزان لذت بردم. احتمال زیاد نام هایی از تیم جا مونده که بذارید رو حساب فاصله زیاد این پست از حذف اکانت و فراموشی من.

خسته نباشید به بچه های جنوب غرب، بعد از مدت ها با صادق و پارسای عزیز هم صحبت شدم، دوست داشتم ادامه بازی کنار هم میبودیم ولی خب قسمت جور دیگه ای بود.

و اما تبریک به دوستان عزیزم در جنوب شرق بابت پیروزیشون... خودتونم میدونید که میتونستید خیلی قشنگ تر ببرید ولی خب برد، برده ... چه خوشمون بیاد چه نیاد شما شایسته برد بودید و این برد نوش جونتون<3.

راستش قسمتی از پست از قبل اماده بود و امروز که اومدم تکمیل و ارسالش کنم این پست رو هم دیدم، به دور از کلکل خواستم این رو هم جواب بدم چون به نظر من از 1تا3 درست شمرده شده بود ولی 4نداشت :)

- اولین اشتباه

- اشتباه دوم

- اشتباه سوم

حسن ختام اشتباهات هم به نظر من متای شرق در این مقطع سرور هست :)

با تمام احترامی که برای حضور و موندن شما تو این سرور قائلم چیزی از این برد سهم شمال شرقِ این سرور نیست. ما که به ضعم شما بازی هیجان انگیز بلد نبودیم و حذف کردیم ولی شما که ادعای جذابیت بازی رو دارید چرا کماکان در سروری که بیابونه دنبال متا هستید و بازی رو برای خودتون جذاب نمیکنید.

پ.ن: BellA CiaO is Loading ...

ارادتمند همگی دوستان

فرهاد

• حسن ختام اشتباهات هم به نظر من متای شرق در این مقطع سرور هست :)

با تمام احترامی که برای حضور و موندن شما تو این سرور قائلم چیزی از این برد سهم شمال شرقِ این سرور نیست. ما که به ضعم شما بازی هیجان انگیز بلد نبودیم و حذف کردیم ولی شما که ادعای جذابیت بازی رو دارید چرا کماکان در سروری که بیابونه دنبال متا هستید و بازی رو برای خودتون جذاب نمیکنید.

فرهاد جان

توافق ما با se قبل از کتیبه ها نهایی شد و روز آزادسازی کتیبه ها با همکاری هم کتیبه ها رو جمع کردیم.

اتفاقا این توافق توازن رو برقرار و به جذابیت سرور کمک میکرد.

ولی خب چند روز بعد از کتیبه ها دوستان غربی تصمیم به حذف گرفتن و الباقی ماجرا.

اشتباه ما همون مورد اول بود.

اینکه شما گفتی در زمان خودش تصمیم درستی بود.

با یک قسمت از صحبتت موافقم، به شخصه برد این سرور رو تمام و کمال متعلق به اس ای میدونم.

• درود

وفاداری به توافق توی هر 4 ساید قابل تحسینه.

ولی سوال من اینه مگه تو این توافقا چک و سفته ضمانت اجرا جابجا میشه که ما خبر نداریم.

همونطور که میگید فراخور زمان سرور یه تصمیم درست گرفتید، آیا الان هم این تصمیم درسته؟

این جملم به شما نیست، هر کدوم از پلیرای 3 ساید دیگه با علم به اتفاقاتی که توی سایدشون افتاده میتونن این رو تایید کنن.

اصرار به حفظ توافقات، عامل اول به گند کشیده شدن این سرور بود.

2نفر ادم باهم صحبت میکنن توافق میکنن، بعدش هر دوشون میدونن که این توافق در ادامه به صلاحشون نیست. همونطور که باهم توافق کردید یه زمانی، به صورت توافقی قرارداد رو فسخ میکنید اگر هدفتون لذت بردن از سروره.

اتفاقی که به شدت مایل بودیم تو مید گیم بیفته ولی خب حیف!

زد و خورد بازی کدورت نمیاره، این رو اگر میتونستیم تو خودمون جا بندازیم بیشتر مشکلات حل میشد.

• قسمت دوم رو کاملا باهات موافقم

اول خود این توافقات و در وهله ی دوم اصرار به حفظ این توافقات عامل اصلی به گند کشیده شدن سرور بود.

در مورد قسمت اول، واقعیت اینه توافق ما از جنسی نیست که به راحتی بشه فسخ کرد. بخاطر پلن کتیبه ها و در گام بعدی اولویت بندی جهت چرخش کتیبه ها دیتای کامل اکانتها اومد وسط. ما با جزئیات کامل از تمام داشته های همدیگه مطلعیم... (فکر میکنم نیاز به توضیح بیشتر نباشه دیگه)

همونطور که گفتم توافق ما محصول زمان و شرایط خودش بود، بعدش هم نه دلیلی داشت و نه به صلاح بود که فسخ بشه.

اصلا فسخ بشه که چی بشه؟ زورمون که به اس ای نمیرسه، چکار کنیم بعدش؟ ما هم به جنبش " نه به افزایش سرعت سرور بپیوندیم" که مثلا اس ای اذیت بشه؟ :)

یه جور دیگه هم میشه به قضیه نگاه کرد:

تنها سایدی که تا قبل از کتیبه ها هیچ توافقی با هیچ جا نکرد، توسط کسانی که با عالم و آدم توافق کردن، متهم به این میشه که چرا توافق کردین!!

یا به عبارتی: اونایی که از اول سرور در توافق بسر میبرن به اونایی که هیچ توافقی نداشتن میگن چرا توافق کردین؟!!

تمام درگیری ها تو ساید ما بود، فروم رو از اول ورق بزنین ۹۰ درصد گزارش ها رو من گذاشتم. اومدیم یه متا کردیم که با آرامش بیشتری کتیبه ها رو جمع کنیم و آماده ی راند بعدی زد و خورد با غرب بشیم که حریف میدون خالی کرد.

اینم به عبارتی: اونایی که میدون رو خالی کردن به اونایی که موندن میگن چرا توافق رو فسخ نمیکنین با هم بجنگین؟!! پس حالا که نمیخواین با هم بجنگین ما میگیم سرعت ۱ ایکس بشه که مدت طولانی تری با هم نجنگین!

فرهاد جان، غیر از چند سطر اول، مخاطبم شما نبودی و صحبتم کلی بود.

• امیر جان اولین جواب رو با احترام بهت میدم . اونم به دلیل اینکه میگم اطلاع نداری ولی به خوای یه جور رفتار کنی که ... اونوقت لحن منم از پست بعد فرق میکنه .

اول از همه داداش میخوای اسم جنوب غرب رو بیاری میری آب مقدس رو قرقره میکنی که خدایی نکرده با دهن ...

میخوای اسم جنوب غرب رو تایپ کنی وضو میگیری و بعد تایپ میکنی .

دوست عزیز اگر آدم های ترسویی مثل تو نبودن که برن بگن تو رو خدا تو رو خدا منو نزنین من از شمال شرق میام تو جنوب شرق فقط شما منو نزنین . اون بچه سال های بی تجربه ای که الان کنار هم تو یه گروه هستین این خیال باطل و بچه گانه به سرشون نمیزد که بذار اتک بزنیم به جنوب غرب شاید اون ها هم مثل امیر اسپارتان خودمون مهدکودکی بود و از ترس اومد گفت ترو خدا نزنین شما نزنین بیاین سرعت رو بکنین ۱۰ ایکس .

آفرین کوچولو درس امروزت تموم شد حالا برو اتاقت بشین و مشق هات رو بنویس . تو رو چی به نظر دادن در مورد جنوب غرب

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .