Posts by AMIREMUN

سلام امیرجان خسته نباشی زحمت کشیدی

داداش من که چلنج دادم بهتون ترشی نندازید گفتم نزنید تهش قاب میشه 60 روز بازی یه همر نزدید تقصیر من چیه؟

اره دو برابرتون واندرزن داشتیم امیرجان ساید شما 6-7 تا واندرزن داشت اکانت رونان به تنهایی 5 تا با ابله کوچک!

ممنون شما هم خسته نباشی برای زحمتی که این سرور کشیدی

قطعا قبول کردن چلنج در فاصله 24 ساعت وقتی نزدیک به نقشه ها بودیم کار معقولی نبود

اینکه اس دبل و ان ای خیلی محافظه‌کارانه بازی کردن کاملا مشخصه من نمیدونم چندتا واندرزن داشتیم در مقابل شما ولی تعداد بیشتری رو روی واندر شما زدیم

شاید اگر() دوستان تشخیص بهتری از پتانسیل اس ای داشتن یخورده بازی جذابتر میشد تا اینکه اخر بازی بشینن نگاه کی واندرتون میرسه به 30 بعد دو تا واندرزن لانچ کنن

به تجربیاتم اضافه شدممنون از راهنمای خردمندانتون این سرور که نشد سرور بعدی ایشالا از خجالت هم درمی‌آیم 😂😂🤣

ابراهیم باور کن منم تازه فهمیدم 😂 ولی مثل اینکه دوستان میگن فرقی نداره

سلام ممد جان

این حرف ها رو دو سرور قبل به سایدتون زدم وقتی تهمت زدین قبل از نقشه ها ما اومدین رو واندرتون و دف بک دادیم . خواهشا اول این نسخه رو به هم تیمی های خودت تجویز کن و بگو جریان چی بوده بعد بیا برای سایدهای دیگه تجویز کن . امیدوارم شما هم تو ساید خودتون گشته باشین و اون کسی که رمز واندر که سیو ترین رمز اکانت تو سایدتون بوده رو پیدا کرده باشین .

خدایا شکرت که اینقدر زود بقیه رو سیاه میکنی

تقصیر ممده(دلربا)

- 6 کتیبه از ناتار اسدبل بلند شد یه کتیبه از اس ای برد اسدبل

- حدود 50 مولتی دوبار در بازه ارلی و اندگیم کاتا شدند 5 تا مولتی اسدبل کاتا کرد

- بیش از 5 واندرزن دیستروی، چیف یا خفت شدند 0 واندرزن اسدبل زد

- ربودن 2 کتیبه از اسدبل 0 تا اسدبل از اس ای زد

سلام با تشکر از امار شما(نمیدونم درسته یا نه)

کدوم واند زن و خفت میکردیم؟

مگه واندرزن دارید؟

اگه دارید میشه یکیش رو روی واندر اس دبل بزنید والا کلی وقت گذاشیم دف کشیدیم اخر هم دو تا واندر زن نزدین

یدونه واندر هم دارین روزی یه بار صفر میشه همر ساز ها هم باید همرشون رو ترشی بندازن

سلام به همه دوستان ( مثلا به جز 4/5 نفر کسی منو مشناسه:D)

امیدوارم این سرور بعضی از دوستان سعی کنن کمی هم از بازی لذت ببرن و فقط فکر بردن نباشن مخصوصا لیدرا .) برای مثال توی جلسه میرن قرار میزارن که کسی خفت نکنه همرا بمونن واسه اندگیم فرداش نیان خفت) .