نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• جدید

فارغ از کل کل و اینکه حق طبیعی همه کسانی هست که میخوان سرور سرعت نرمالش رو طی کنه

تمام کسایی که داخل سرور هستند چون یک عده ما که حذف کردیم دوست داریم بازی کنیم مجددا حالا به هردلیلی شرایط بازی با توجه به جو یا شرایط موجود برامون فراهم نبوده

یه جلسه ای تو دیسکورد بزارید از تمام سایدهای که در حال بازی هستید به یه تفاهمی برسید

که با احترام سروری که کلا با نپ و کوفت و توافق بوده الان هم با توافق تموم شه

• جدید

بابا پهلون پنبه نکشی ما رو . شما بیا بزن و کل ده های جنوب غرب رو صفر کن و همه اکانت ها بشن تک ده با پاپ صفر فقط هر جا رو خواستین بزنین بگین تا اگه دسترسی داشتیم به اون اکانت بریم رو اکانت و دف تو ده رو جابجا کنیم که قشنگ لینک سبز هم بزنین دوست ندارم آخه پوینت هجوم هم بگیرین .

راستی آهسته آهسته اکانت ها رو صفر کنین که به اندازه ۵۰ روز که قراره تو سرور باشین تایم داشته باشین و حداقل اینجوری خودتون سرگرم کنین .

داداش کرکره جنوب غرب رو کشیدیم پایین و به علت تعمیرات ساید تا ۵۰ روز تعطیل می باشد . ایشاا... بعد از ۵۰ روز کرکره و باز میکنیم و تبریک هامون هم میگیم . نگران نباشین بدون تبریک نمونه این برد غرور آفرین و پرافتخارتون

چرا جاخالی ندادی!؟

خزانم 19 بود کتیبه نمیومد;)

• جدید

فارغ از کل کل و اینکه حق طبیعی همه کسانی هست که میخوان سرور سرعت نرمالش رو طی کنه

تمام کسایی که داخل سرور هستند چون یک عده ما که حذف کردیم دوست داریم بازی کنیم مجددا حالا به هردلیلی شرایط بازی با توجه به جو یا شرایط موجود برامون فراهم نبوده

یه جلسه ای تو دیسکورد بزارید از تمام سایدهای که در حال بازی هستید به یه تفاهمی برسید

که با احترام سروری که کلا با نپ و کوفت و توافق بوده الان هم با توافق تموم شه

مانی جان 3 روز با اسدبلیو نپ هستیم. میخوان پلیر بیارن، حذف کنن، توافق کنن ایکس بره بالا، بیان اس ای یا هرکاری 3 روز فرصت دارند.

خداوکیلی نشستیم پشت گیمی که هیچکدوم از سایداش دیپلماسی نفهمیدن.

مورد داریم طرف فدایی انتخاریه ضامنو زود باز میکنه با 19 تن از یارانش شهید میشن تو اسلحه خونش

• جدید

مانی جان 3 روز با اسدبلیو نپ هستیم. میخوان پلیر بیارن، حذف کنن، توافق کنن ایکس بره بالا، بیان اس ای یا هرکاری 3 روز فرصت دارند.

خداوکیلی نشستیم پشت گیمی که هیچکدوم از سایداش دیپلماسی نفهمیدن.

مورد داریم طرف فدایی انتخاریه ضامنو زود باز میکنه با 19 تن از یارانش شهید میشن تو اسلحه خونش

ایلیا جان دقیقا با کی نپ هستی ؟

کدوم جنوب غرب ؟ چند بار بگیم به علت تعمیرات کرکره پایین هست و تعطیل ؟ تو اومدی اینجا ادای فردین رو در میاری . واقعا خوبی ایلیا خیلی خندیدم .

پلیر زمانی میاد که اکانتی باشه بخوام بدم دستش

شما به جای این حرف ها سه روز پیش ضامن نارنجک رو زود نمیکشیدی که الان نخوان یاران سایدت 50 روز بازی فرسایشی رو انجام بدن .

داداش از همین الان بزن نمیخواد سه روز دیگه

چرا جاخالی ندادی!؟

این اکانت دست من نیست که جاخالی بدم .

انبار بزرگ میخوای تک هیرو بزن رو اکانت amiremun بهم زنگ بزن تا نیرو بک کنم بزنی

جنگ کوچیک خواستی تک هیرو بزن رو اکانت خودم و ببر

مرتاض بزرگ خواستی هیرو خالی بزن رو اکانت خودم و ببر

به جز اینا هم اگه کتیبه دیگه ای هم بود که لازم داشتی بهم بگو با اسم اکانت تا بگردم صاحبش پیدا کنم و پسوردش بگیرم و برم برات جاخالی بدم و که ببری

کسی که بازی نمیکنه احتیاج به کتیبه نداره . شما بازی میکنی بیا کتیبه های ما هم مال شما

ما فقط اسم اکانت هامون تو سرور هست که همین اسم ها باعث میشه سرعت سرور ثابت بمونه و افزایش پیدا نکنه

حالا دیدی چرچیل کیه شیطون بلا

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• جدید

ببخشید یادم رفت بگم پسورد واندر رو هم دارم خواستی بعدا شات افتخار بگیری که کلی واندر به اسم اس ای بود بگو برای اینکه اذیت هم نشی خودم از تو اس دبل وفاداریش رو کم میکنم با تک چیفر بزن چیف کن .

از ادمین محترم میخوام با پست قبل ادغام کنه

• جدید

تک چیفر بعد از این تایم بزن واندر اول رو بگیر

واندر دوم هم تا 4 ساعت دیگه کاتا میخوره بهش که اقامتگاهش تخریب بشه بعدش چیفرها رو هم میزنم بهت تایم میدم تا اونم چیفر بزنی

• جدید

چی میگی؟ تعطیل بکنی نکنی من بازیمو میکنم. بره بالا نره بالا ما برنامه بازیمونو چیدیم. دو لو پیکو تو سَرس میخوای حکم کنی؟

تا فردا صبحم بگی اکانت تو یوسفو واندرتو نمیزنم. بقیش که مال شما نیست! میخوای چیکار کنی.

لینکا هم ببین تاریخشون هم هست ببین تو یهودی مظلوم مسئول پلمپی یا من فردین نارنجک پرتاب کن شِل شاکم

میخواستی کرکره بکشی پایین توانشو داشتی زودتر میکشیدی نه که بیاد همرا بخوره بهمون فرداش طلبکارم بشیم، خلاصه ببخشید رمز اینارو هم من نداشتم جاخالی بدم دیوار نشن

3 روز فرصت دارید هرکار میخواید بکنید. بسه حالمونو به هم زدین.

• جدید

داداش از همین الان بزن نمیخواد سه روز دیگه

3 روز فرصت دارید هرکار میخواید بکنید. بسه حالمونو به هم زدین.

ما هی میگیم بسملا هی میگه 3 روز وقت دارین.

من میگم اینا خوششون اومده رجز خونی تو شهر خلوت ناصر, تو میگی نه.

فقط هر جا رو خواستین بزنین بگین تا اگه دسترسی داشتیم به اون اکانت بریم رو اکانت و دف تو ده رو جابجا کنیم که قشنگ لینک سبز هم بزنین

چرا جاخالی ندادی!؟

ناصر از ایلیا یاد بگیر کلمه های ( فقط / بگین /اگه ) رو بزرگ بنویسی که با کله نکوبن به دیوار بعد بگن چرا خالی نکردی.

من از ایلیا میخوام یاد بگیرم یچیزی رو :

لن اکانت بغبغو، از همرهای سنگین مهاجم و استپ سوار به تیرانداز تغییر یافت تا در صورت نیاز، به عنوان دفاع شناور ساید نقش ایفا کند.

به ترکیب مزدور و تیرانداز ما کی بگیم بهش دف شناور و کی بگیم همر ؟

4 ک کاتا باشه میشه دف , 150 تا باشه میشه همر؟

گیج شدم. میخوام هر سرور یچیزی یاد بگیرم هی گیجم میکنین.

• جدید

نفهمیدم چی گفتی. یاد بگیر بنویسی بعد پست بزار :دی

تو عکس تروپ که گذاشتم میبینی دیفالت بقبقوووووو حدود 1ک استپ داره، کاملا مشخصه که پلنش تغییر کرده. الان هم رنک 4 مدافعین سرور هست!

داخل هر ده کاتا کشیدیم با چکمه بیایم روزی 20-30 تا مولتیو نوازش کنیم بریم که قسمت نشد.

اینم یه نگاه بنداز

• جدید

نفهمیدم چی گفتی. یاد بگیر بنویسی بعد پست بزار :دی

تو عکس تروپ که گذاشتم میبینی دیفالت بقبقوووووو حدود 1ک استپ داره، کاملا مشخصه که پلنش تغییر کرده. الان هم رنک 4 مدافعین سرور هست!

داخل هر ده کاتا کشیدیم با چکمه بیایم روزی 20-30 تا مولتیو نوازش کنیم بریم که قسمت نشد.

اینم یه نگاه بنداز

این مقایسه جذاب بود

• جدید

اونجا قطعا قرار نیست مثل اینجا sims City بازی کنیم ؛ موفق باشی

خوشبحالتون

فقط نپ ۱۱۰‌ روزه‌ نبندید برا سروری که کلا ۱۲۰-۳۰ روزه

نکته : یک هفته قبل از حذف سایدها از ۱۵۰ همر بازی‌ (شامل جنگیها و واندرزنا) ۱۰۷ همر داخل اس ای بود !!!!

حالا اس ای شد سیمس باز

• جدید

عزیزم اولا شما پست اول منو تو این فروم بخون که بدونی من بدون اطلاع از وضعیت عروسک بازی این سرور بعد از چند وقت اومدم و البته اولین تجربه ام توی این سرور غیر رسمی

دوماً ؛ من علاقه ای به اینکه بدونم شما توی اسپید ترا چندتا همر می‌کشی یا سایدت چند تا همر می‌کشه ندارم ؛ افرادی جلوی من بازی کردن و حتی یک لینک از اکانت من توی این ده سال اخیر ( بعد فیلتر ) نگرفتن که شما انگشت کوچیکه اونا هم نمیشی ؛

ی زمانی کل تراوین جمع میشدن مارو سه به یک میکردن دمشون گرم ماهم لذت می‌بردیم ! خود من بدون اطلاعی از این که چه تیمی تو چه سایدی بازی می‌کنه و چه افتضاحی قراره توش صورت میگیره نداشتم ؛ تنها پوهن مثبتی که این سرور داشت این بود که بین ما ( منو مانی ) با تیم تورج که چندین سال حتی دشمن هم بودیم رفع کدورت شد و کنار هم بازی کردیم و لذت بردیم با افرادی مثل ایلیا امیر اسپارتان و .. از ساید های دیگه اشنا شدم و از هم صحبتی لذت بردم ؛ این که شما به عنوان یک پلیر ساده نمیدونی در گیر چه بازی شدی قطعا مشکل خودته ولی باور کن من اونقدر به نفع سایذم توی هر سروری که برم بازی میکنم که خود به خود در جریان همه چیز قرار میگیرم ؛ یوسف می‌تونه شاهد این باشه چند بار خواستم وضعیت سرور از این روند خارج بشه ولی نشد نتونستیم ! نخواستند !

پس من رو از همر هات نترسون چون من اگه ادم ترسویی بودم ۲۴ی کف فروم با همین ایلیا و امیر و ایکس و ایگرگ کل کل نمی‌کردم

پس دفعه بعد اگر خواستی با این لفظ کسی رو مورد خطاب قرار بدی اول راجع بهش تحقیق کن بعد میتونی نظر بدی ! تورج می‌دونه من تو ساید چقدر مخالف نپ با اس ای بودم .‌. منی که بدون تیمم و تک و تنها اومدم توی این سرور و روز ۱۰ مانی اضافه شد رو اکانتم

۶ تا همر از من نوب حقیر در حال لانچ روی اس ای بود که فقط بخاطر اینکه اعتبار تورج خراب نشه فقط جنگیش رو کوبیدم به ان ای بقیش رو با اکانت حذف کردم

• جدید

سوما بلفرض تورج بخاطر اینکه از نظر قدرتی ما ساید ضعیف تری بودیم رفت و متا کرد ؟ توتال شما چرا پذیرفت ؟ ی وین که این حرفارو نداره که با هر سه تا ساید متا کنه ! !

چهارما ما بریم یا بمونیم شما وین گرفتی مبارکت باشه آخر سرور اسم مملیم بزار رو واندر که ششمین وین متوالیش رو جشن بگیره :))

• جدید

صداتو بیار پایین

نگاه کن کی رو ریپلای میکنی

موز رو چه به این حرفا؟؟؟؟

• جدید

چون من اگه ادم ترسویی بودم ۲۴ی کف فروم با همین ایلیا و امیر و ایکس و ایگرگ کل کل نمی‌کردم.

پس دفعه بعد اگر خواستی با این لفظ کسی رو مورد خطاب قرار بدی اول راجع بهش تحقیق کن بعد میتونی نظر بدی !

من زورم به شما نمیرسه زیاد ادامه اش نمیدم‌ شما خیلی خوبی ، عالی هستی ولی فقط تو فروم

زیادم کشش نمیدم ولی در این حد جوابتو میدم

خودتو تیمت (خطابم تیم تورج نیست) تیم خودتونو میگم هیچ وقت نتونستید تو سرور رسمی اعتباری کسب کنید چه برسه به غیر رسمیش

کام که بن شدین قبلا نگید نه

ای ار‌ هم گلد هکی و هزار‌جور دوز کلک بازی کردین دو سرورش هم بن شدین (دقیق ترش یادم نیست)

الکی برای ما از تیمت و این افسانه ها صحبت نکن

هرکسی از بچه های ما هم جلوتون بازی کرده شاهد این موضوع هست.

با تیم بی اصل و نسب بحث کردن بی فایدس

موفق باشی

نکته : تهش‌ لئوتون با insepcct element‌ عکس‌همر بزاره تو فروم اعتبار‌ کسب کنه که هیچ عددش به هم دیگه نخونه :))

پلیر عادی؟؟ مگه شما از نسل تایتان ها هستید؟

هر صدتای شما برابر یه پلیر عادیه برعکسش نکنید

• جدید

ابو بریز اونجا که میسوزه

یک لینک از زدن خود من یا هرکدوم از لیدر های زئوس بزار

من دبگه تراوین بازی نمیکنم :) افسانه یعنی این ؛)

پ.ن: کی بت پول داده فروم رو جذاب کنی شیطون :)

خیرپیش

• جدید

سلام و عرض ادب

به خاطر استقبال کم از ۳ به ۱ کردن روی شمال شرق ، تصمیم گرفتیم سیاست رو عوض کنیم ، به جای درگیری با ۳ تا ساید مثل شمال غرب سرور فعلی با هر ۳ تاشون نپ میبندیم

اگه سیاستمدارمون برگرده با سرور بغلیم نپ میبندیم

• سلام و عرض ادب

به خاطر استقبال کم از ۳ به ۱ کردن روی شمال شرق ، تصمیم گرفتیم سیاست رو عوض کنیم ، به جای درگیری با ۳ تا ساید مثل شمال غرب سرور فعلی با هر ۳ تاشون نپ میبندیم

اگه سیاستمدارمون برگرده با سرور بغلیم نپ میبندیم

با ناتارم اگر میشه نپ ببندیم رکورد لینا رو بزنیم