نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• دیگه کسی که پست میزاره و میانگین 7 نفر توی سایدش نیستن لایکش کنن ( بقیه سایدا پیشکش) بفهم چجور آدمیه دیگه.

حالا کاری ندارم ، من این چیزا ام قبول ندارم اخر سروره اصلا خیلیا بخاطر لجن بودن سرور ، فروم رو باز نمیکنن و این چیزا ملاک نیست

تازه ادی هم باید کم کنیم ازش

فقط یه سوالی ذهنمو درگیر کرده ، میری توی پروفایلت تعداد لایک هاتو تقسیم بر پستات میکنی؟

نری بگی ۲ ۳ نفر دیگه لایک کنن حدنصاب بیاری:دی

افشین جان کلا اس ای توی این سرور هر کاری کرده با تقلب بوده ، اینو همه میدونن

حتی حذف اکانت منصور man.j هم ما زدیم ، پسوورد عوض کردیم ، ایمیلشو هک کردیم چنج میل دادیم حذف کردیم اکانتشو ، هرچی گفتم بیاین ترومشو استفاده کنیم قبول‌نکردن

حتی نصف تورم مملکت هم تقصیر جنوب شرقه

تراوین اینجا به درجه ای رسیده که بخاطر اینکه فیدر چیف نمیکنن باید تشکر کنیم

یه گپ دوستانه زدیم با دوستمون ، مثل اینکه گفتن هدف کشتن دف هست ،

منم پیشنهاد دادم گفتم راهکار بهتر اینه که شما یه لینک بده من دفمو بزنم اونجا ، که دوستمون دوست داشتن پوینت هجوم بگیرن و زحمت کشیدن و وقت گذاشتن حق هم دارن ،

که اگر قرار بود اینجوری دفم حذف شه دوستای خودم ناراحت میشدن و پیشنهاد دادم لینک بده من بکوبم راحت شی

الانم میگم ، اگر دف من قراره کاره خاصی کنه تو سرور کنه یا اذیت کنندست ، شما لینک بذار توی فروم من همین الان هرچی هست و نیست رو بکوبم بهش ، لینکشم بذارم همینجا که زحمت شما کم شه

دف روی نقشه من از خودم نیست به جز اون ۱۰ک گارد که به صورت کثیف باهاش کتیبه زدیم

از روزی که ناتارا کاتا شد کلای روزی ۲ ۳ بار لاگین کردم ، خدا شاهده ۱ تروپم شارژ نکردم حالم بهم خورد از سرور مثل همیشه !

شما یه پلن نتونستی بزنی ، ته سرور اومدی منت میذاری چیف نکردیم فیدرتو؟

دمت گرم سلطان جبران کنیم ایشاله ، اگر افتخار حساب میشه بزن یا بگو من بزنم دفمو

• سبک سنگینی به اونجاست که خودت یه تاپیک سرور بدون مولتی زدی ده نفرم بسیج کردی کنارت اومدی اولش گفتی مولتی دارم منم گفتم اره تو پاکی

دلیلی نمیبینم بخوام به تو جواب پس بدم.

خیلی واضح میتونی اولین مکالمه واتساپیت با خودمو بخونی. که به میدان 30 تیر هدایتت کردم.

الانم قضیه همینه تاحالا نه از من یه دهکده دیستروی کردی. نه کتیبه زدی. نه همر زدی. نه خفت زدی. نه حتی مولتیمو زدی!

کپتو چیف کردم. دوتا دهکدت رو همین سرور دیستروی کردم. ده تا دهکدتو تو 3 مین چیف کردم. (با تشکر از عرفان)

رنک پاپو ازت گرفتم که اونم داستان جالبی داره نزاشتم هیچکس یه همر بزنه بهت تو مهارت خالص باختی اکانتت 400 تا پایین تر قفل شد پاپش. (تشکر از بهنام)

دیگه چیکارت کنم بشین بازیتو کن نپیچ به پروپام حوصلمو سر بردی

این از جوابت حوصله تراوینو ندارم

نمک نشناسم خودتی مردک

2 ایکس که اکانتو ول کردی اومدم برات کنار تنسر رو کلین کردم هلیکوپترم دیوار کردم بشینی بازی کنی اومدی میگی نه همرا گندم نداره رفته رو لاست

بدقولم اضافه کنم

تو به ما قول 50 تا همر تو اندبل دادی اون سرور یدونه هم ندادی این سرور زارت و زورت میزدید تو دیوار.

کلا حال نکردم باهات

و اما بعد که خاله زنک بازیت تموم شد

ببین این همرت 135 روز بعد از شروع بازی

final_011_vrdc.jpg

تو محاسباتت 215ک گرزی زمان کتیبه داشتی که میشه روز 50

منو آرمین همون 2 ایکس فان اومدیم 227 ک گرز داشتیم روز 50 بازی

85 روز باقیشم برات تایم گرفتم

816+215 = 1.039

یعنی تو حالت نرمال باید 1.030 گرز میداشتی تازه میگی 80 ک هم اضافیه رو همرت با محاسبات خودت میشد 1110

دمت گرم همر قشنگی ساختی ولی رکورد دست ماس

رکورد اصلیم که 1.7 عه بهتره بگیم رکورد اسپیدترایی

خوش گذشت

• سلام دوباره.

اگه نیت دف کشتن هست بزنن به واندر بادوم دف بکشن .

پ.ن یه نقشه بدین این واندرو بکشیم بالا^^^^^^

• با سلام

دو تا عکس میخواییم تو فروم بذاریم از وام گرفتن هم سخت تر شده!

خوردن واندر مرکزی اس ای :

اکانت خوب آسپیک آرین و آرگین دوست داشتنی

اکانت تارتاروس مجید عزیز

اکانت پرهام عزیز و کاردرست

اتک اکانت رونان میخوره به واندر ما

مثل اینکه سرور باگ خورده ایپی مشترک میزنه

میان تارتاروس را چیف بکنند

عه بازم باگ!!

همر تارتاروس میخوره به واندر مرکزی اس ای

دوباره باگه یعنی؟!

این دیگه از باگ گذشته دوستان

همر مجی عزیز و دوست داشتنی

واندر اس ای به بادی هم تخریب میشه. میلاد جان دفاعتو اینجا بریز اینجوری آبرو ریزی نشه خداییش!

در مورد دو تارگته زدن هم یکبار سرورهای قبلی بحث شد.

تا اونجا که خودم هم یادم میاد شبیه سازی کردم

هیچ فرقی در نتیجه نداره!

حالا شما اومدی شبیه سازی کردی و دیدی فرق داشت بیا تو فروم عکسشو بذار اگر هم فرقی نداشت دیگه کلاس کلاس نکن

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سرور 5 ایکس که ما فقط ایمیل و گلدمون بود. آیا اومدیم اعلام آمادگی کردیم؟! هر سروری که اومدیم اعلام آمادگی کردیم که بردیم. بیا در مورد اون صحبت نکنیم پس. (سرور فان که هر 4 ساید روی هم 20 نفر نبودند)

خوش گذشت

به ما که خیلی خوش گذشت، به دلایل زیر:

این سرور که میشه گفت اولین سروری هست جلوی هم هستیم، منابع دست تو یک ساید بسیار پر قدرت با پلیرهای بسیار با تجربه و دوست داشتنی مثل هومن و مهدی و امید و خیلی های دیگه، یک ساید با قدرت حداقل پنج برابری نسبت به جنوب غرب.

دوتا دهکده ای که جمعا ۴۰ک گندم خور دفاعی نداشتن رو پروندی که بجاش بالای 300ک گندم خور هجومی دیوار کنی. همر زیر رنک 20 دیوار کردی! هر پلنی روی جنوب غرب اجرا کردی FAILED شد.

- پلن های VaGNiTY همه دیوار

- پلن های Ashen ONE چندین بار دیوار

- پلن Texas هم دیوار

- پلن SIGAR هم دیوار

- پلن زدن کتیبه از جنوب غرب FAILED

- پلن زدن مولتی نصف دیوار و در مقابل = ده برابرشو زدیم

- پلن زدن ناتار = 10 برابرشو زدیم

- و موارد دیگه که پست رو طولانی میکنه فقط !

تمام همرهایی که از اکانت های Got You و MSN و Warmaster دستت بود یا دیوار کردیم یا چیف کردیم (بالای 10 تا همر و نان کپ چیف کردم و خفت) داداش چی میگی تو؟ دیگه کاری بود توی این سرور با تو نکنیم؟ اون هم با حداقل 5 برابر ضعیف تر از سایدت. اون منابع ساید جنوب شرق رو دست هر کوری بدی ساید جنوب غرب رو شخم میزد. حالا میگی کاری باهات نکردیم؟! خشتکتو کشیدیم رو سرت. دیوار اصن لقبته. کتک خورت کردیم بـــــــــــــــــــــــد. زدیم تو سرت دکمتو زدیم. بعدش تو میای میگی کاری باهات نکردیم. مثل اینکه قضیه اون خوش گذشت هم برای اینه که شل کردی لذت بردی عمو جون، در اینصورت بایدم بهت خوش بگذره. عامل اصلی باخت جنوب شرق دقیقا شخص تو بودی که اون بنده خداهارو با کارا و ندونم کاریهات میذاشتی توی منگنه و بهشون چپ و راست ضرر میرسوندی. اعتماد به سقفتم که دیگه نگو... حتما بعد از پلن VaGNiTY و دیوار کردن همر Lazybee رفتی گفتی آقا دوتا دهکده پروندم... 40ک گندم خور دفاعی پروندم :) واقعا از تمام اشخاصی که تورو میشناسن تقاضا دارم برات دعا کنن چرا که وقتی دیوار توهم و خودشاخ پنداری و شادی های لحظه ای رو بزنی کنار و با واقعیتت روبرو بشی چنان افسردگی برات میزنه بیرون که نگو و نپرس. تا الان دیوار توهم تورو نگه داشته.

حرف زدن بلد نیستی؟ حرف نزدن بلد باش. مثل خیلی هایی که الان سکوت کردند.

پی نوشت: در مورد سایز همرت هم دروغ نگو. توی شیت روز کتیبه 196 ک گرزی ثبت شده. رم هم که آبروریزیه. در ضمن تو روی اون اکانت نبودی کلا. داشتی با گلد من و اکانت های مولتی و دفاع ساز آرمین ساپورت آپ میکردی. مرتیکه کلیک کن تمام اکانت ها رو به نام خودش میزنه! تا حالا اکانتی نداشتی برای خودت... اکثرا فارم بودن.

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• این قسمت :

همون همیشگی!!!

گل پسر برای اینکه یادت بیارم این سرور چه بلایی سر جنوب شرق آوردی این یکی از اون همرایی بود که ۱۰ تا همر قطار کردی زدی تو دیوار تهشم گفتی خوش گذشت لول

راستی ما هنوز واندر زن هامون توی جنوب غرب تموم نشده لطفا بدید بالا واندرو که کار داریم :دی

• حسین جان شما قبلش بگو ورکشاپ چیف همر با کتیبه احمق رو کی برگزار میکنی من به شخصه میخوام بیام کلاساشو شرکت کنم این هنر رو یاد بگیرم!!

بعدش ما میگیم برناممون چیه برای واندر :)

پ.ن : یه بازه ای زده بودی تو کار پخش موز خیلی وقته خبری نیست ازت موز گرون شده دیگه توان خرید و فروش نداری؟

• حسین جان شما قبلش بگو ورکشاپ چیف همر با کتیبه احمق رو کی برگزار میکنی من به شخصه میخوام بیام کلاساشو شرکت کنم این هنر رو یاد بگیرم!!

بعدش ما میگیم برناممون چیه برای واندر :)

پ.ن : یه بازه ای زده بودی تو کار پخش موز خیلی وقته خبری نیست ازت موز گرون شده دیگه توان خرید و فروش نداری؟

برو به بزرگترت بگو بیاد

هیس شو دیگه جواب نمیدم

تو که چیزی نیستی فقط حرف میزنی وجودش نداری مدرک بزاری اینجا پس غلط میکنی حرف اضافی میزنی در مورد چیف همر

کدوم همر اخه...=O=O:D:D

اگر مدرک ندازی اینجا وسط فروم من همر چیف کردم...X/X/

• سلام به روی ماهت حسین جان

چندین روزه فکرامونو کردیم و قراره شما ۱۰۰ کنید 💙

• عرض سلام

همر مجی عزیز و دوست داشتنی

9136-3-jpg

جاوید جان این حمله رو فراموش کردی بزاری قبل از همر سامورایی.

البته همه میدونیم موجی خیلی خفنه برای این میگم که واندرزن این دوستمون هم از قلم نیوفه :دی

در مورد ایپی و بلایند اتک هم شما همچنان ترتیب حملات رو درست نزاشتی

با هر ریست تاپ تن مدال ریست میشه

ما بعد ریست مدال یک واندرزن تارتاروس (رنک 30 سرور) رو تقریبا سبز چیف کردیم و ایپی هم نیوفتاد.

بعد واندرزن تارتاروس لانچ شده روی واندر

بعد اومدیم تو راه این یکیو چیفش کنیم که کپ کردید و کلینر نزدیم.

بعد واندرزن رونان لند شده

9134-1-jpg

بعد چیفرهای ما

9137-4-jpg

و در اخر واندرزن تارتاروس

9135-2-jpg

پیدا کن پرتغال فروش نارنجی را:)

سرور 5 ایکس که ما فقط ایمیل و گلدمون بود. آیا اومدیم اعلام آمادگی کردیم؟! هر سروری که اومدیم اعلام آمادگی کردیم که بردیم. بیا در مورد اون صحبت نکنیم پس. (سرور فان که هر 4 ساید روی هم 20 نفر نبودند)

آره بهتره صحبت نکنی درموردش تا میخوردی زدیمت :دی

این سرور که میشه گفت اولین سروری هست جلوی هم هستیم، منابع دست تو یک ساید بسیار پر قدرت با پلیرهای بسیار با تجربه و دوست داشتنی مثل هومن و مهدی و امید و خیلی های دیگه، یک ساید با قدرت حداقل پنج برابری نسبت به جنوب غرب.

بله بازیکنان خوبی هستن

اول سرور سیاستشون رو اعلام کردند

در اخر امیدوارم این سوبرداشت نشه که ما داریم از موضع قدرت حرف میزنیم، یک بدعتی به اشتباه تو این سایت اتفاق افتاده که یک سری هیجان رو از همه گرفته، شاید بتونیم این سرور یکم اون هیجانات رو به بازی برگردونیم، در این صورت چه برنده چه بازنده ما که خندان میرویم.

پس بما که خوش گذشت :دی

همونطور که 5 ایکس سیاستمون رو اعلام کردیم.

ما قصد حضور در این سرور و جدال 3 به 1 بدون خط قرمز داریم

واسه واندر نمیایم

همونطور که شما این سرور با اعلام آمادگی سیاستتون رو اعلام کردید بازی سالم و بدون مولتی و در چهارچوب و بدون متای پشت پرده!

که خلاصه خلاف همش رو انجام دادید و این پلیرهای خوب و دل پاک مارو فریب دادین :)

درود بر همه عزیزان.

در ابتدا ارزوی سروری زیبا و لذت بخش برای همه عزیزان دارم.

لازم دونستم پیرو صحبت هایی که در همین ابتدا شده این نکته رو خدمت عزیزان متذکر بشم که ساید جنوب شرق تا به این لحظه با هیچ کدام از ساید های دیگر بازی هیچ صحبتی در مورد متا نداشته و انشاالله در ادامه و با توجه به روند سرور قطعا سیاست ما نسبت به ساید های دیگر مشخص و از طریق فروم اعلام خواهد شد.

پ.ن: در تاپیک امادگی محمد علی عزیز در مورد چارچوب های بازی صحبت کردن که مورد تایید جنوب شرق هم هست.

به هر صورت اگر به شما هم خوش گذشته که حله.

در کل امیدوارم چیزی که از بازی خواستید رسیده باشید

رود مپ من اسدبل بوده و پلیرهایی که همراه من بودند کنار کشیدند و تکی ادامه دادم

- 6 کتیبه از ناتار اسدبل بلند شد یه کتیبه از اس ای برد اسدبل

- حدود 50 مولتی دوبار در بازه ارلی و اندگیم کاتا شدند 5 تا مولتی اسدبل کاتا کرد

- بیش از 5 واندرزن دیستروی، چیف یا خفت شدند 0 واندرزن اسدبل زد

- ربودن 2 کتیبه از اسدبل 0 تا اسدبل از اس ای زد

- و موارد دیگه

تمام همرهایی که از اکانت های Got You و MSN و Warmaster دستت بود یا دیوار کردیم یا چیف کردیم (بالای 10 تا همر و نان کپ چیف کردم و خفت) داداش چی میگی تو؟ دیگه کاری بود توی این سرور با تو نکنیم؟ اون هم با حداقل 5 برابر ضعیف تر از سایدت. اون منابع ساید جنوب شرق رو دست هر کوری بدی ساید جنوب غرب رو شخم میزد. حالا میگی کاری باهات نکردیم؟! خشتکتو کشیدیم رو سرت. دیوار اصن لقبته. کتک خورت کردیم بـــــــــــــــــــــــد. زدیم تو سرت دکمتو زدیم. بعدش تو میای میگی کاری باهات نکردیم. مثل اینکه قضیه اون خوش گذشت هم برای اینه که شل کردی لذت بردی عمو جون، در اینصورت بایدم بهت خوش بگذره. اعتماد به سقفتم که دیگه نگو... حتما بعد از پلن VaGNiTY و دیوار کردن همر Lazybee رفتی گفتی آقا دوتا دهکده پروندم... 40ک گندم خور دفاعی پروندم :) واقعا از تمام اشخاصی که تورو میشناسن تقاضا دارم برات دعا کنن چرا که وقتی دیوار توهم و خودشاخ پنداری و شادی های لحظه ای رو بزنی کنار و با واقعیتت روبرو بشی چنان افسردگی برات میزنه بیرون که نگو و نپرس. تا الان دیوار توهم تورو نگه داشته.

وارمستر که ان ای بود اخرشم تک ده شد برای پلن نقشه

این اکانت های got you (علیرضا) و M S N (سجاد) در بزرگترین مهاجمین

اره هیچکاری نکردی الانم داری از زحمت یه عده دیگه میری بالا

حاجی بیا با خودم میزنم به نامت 😂😂😂

میخوای بگی دفکوردیم خوبه لیزی بی رو دیوار کردم؟:دی

رو 5 تا دهکدت لانچ شده 2 تاش دیستروی شده یدونش پاپ 20 مونده چنج کپم زدی درصد موفقیت پلن 60 40 به نفع منه :دی

کلا اینجا دستاورد اسدبل رو نشون میده. چشم ها را باید شست طور دیگر باید دید تو هر دو مورد دفاع و حمله رتبه اول از اخر

پی نوشت: در مورد سایز همرت هم دروغ نگو. توی شیت روز کتیبه 196 ک گرزی ثبت شده. رم هم که آبروریزیه. در ضمن تو روی اون اکانت نبودی کلا. داشتی با گلد من و اکانت های مولتی و دفاع ساز آرمین ساپورت آپ میکردی. مرتیکه کلیک کن تمام اکانت ها رو به نام خودش میزنه! تا حالا اکانتی نداشتی برای خودت... اکثرا فارم بودن.

خدایی شوخی نکن 227ک گرزیو اضافه میکنید به اکسل واسه زدن کتیبه؟ 😂😂😂

اره داداش ما هرجا میریم رو هر اکانتی بازی کنیم فارمیم نمیدونم چرا تو دات کامشم همینطوریه

عامل اصلی باخت جنوب شرق دقیقا شخص تو بودی که اون بنده خداهارو با کارا و ندونم کاریهات میذاشتی توی منگنه و بهشون چپ و راست ضرر میرسوندی.

خلاصه بگذریم فیلم خیلی قشنگی بود پر از سناریوهای جذاب این سرور هم اکنون میتونید با بلیط نیم بها بصورت آنلاین تماشا کنید

آقایون خوب دقت کردید آقا چی میگن همونجور که ایشون فرمودند دروغگو ماییم مفسد فی الارض ماییم هرچی برده شده هرچی خورده شده کار ما بوده

آب دریاچه ارومیرم ما سر کشیدیم لایه ازونم ما سوراخ کردیم

یه مرغه بود قدیم نوکش کج بود انجیر میخورد اونم گردن ما :دی

باخت اس ایم گردن ما

پ.ن: هر واندری صد میکنید برنده اید زودتر انجام بدید چرا درگیرید با خودتون؟

اصلا دوتاشو رو 99 نگه دارید یکیو با ساختمون اصلی 19 یکی 20 بزنید ارتقا سیم هرکی زودتر کلیک کرده بود :)

پ.ن: بچه های اسدبل این مملی عمدا میاد تحریک میکنه ما واندرتونو بزنیم

مجید اگه میخونی اینم احمق یونیک که قطعی اینترنت نزاشت همون موقع بزنم :دی

• جریانات یکی دو روز اخیر رو یک مروری با هم بکنیم

- صبح حدود ساعت ۱۰ دفاع مرتاض تارتاروس بک میشه و اون خفت عجیب اتفاق میفته

- ساعت حدود ۵ عصر ۲.۵ میل دفاع از واندر مرکزی ان ای و یک میل دفاع از واندر مرکزی اس دبل بک میشه. ( دفاع واندر در حال کم شدن بود که پسورد عوض کردم)

- شب اتک رونان روی واندر ان ای لند میشه و با اکانت واندر ان ای IP مشترک مینداره

- همر تارتاروس روی واندر اس ای لند میشه و IP مشترک میندازه

من دو احتمال به ذهنم میرسه:

حالت اول: یک نفر از اس ای (که روی اکانت رونان و واندر اس ای لاگین داره) به اکانت تارتاروس و هولدر ان ای دسترسی پیدا میکنه، دف مرتاض رو بک میکنه و عصر هم دف واندر رو بک میده

حالت دوم: یک نفر از ان ای که دسترسی خوبی به اکانتهای حساس هر دو ساید داره، عملا داره توی ساید خودش خرابکاری میکنه و تمام تلاشش اینه واندر اینطرف ۱۰۰ نشه

حالت سومی اگه هست بگین.

هیچ شخص و سایدی رو متهم نکردم، صرفا اتفاقات و احتمالات رو مطرح کردم

• - 6 کتیبه از ناتار اسدبل بلند شد یه کتیبه از اس ای برد اسدبل

- حدود 50 مولتی دوبار در بازه ارلی و اندگیم کاتا شدند 5 تا مولتی اسدبل کاتا کرد

- بیش از 5 واندرزن دیستروی، چیف یا خفت شدند 0 واندرزن اسدبل زد

- ربودن 2 کتیبه از اسدبل 0 تا اسدبل از اس ای زد

سلام با تشکر از امار شما(نمیدونم درسته یا نه)

کدوم واند زن و خفت میکردیم؟

مگه واندرزن دارید؟

اگه دارید میشه یکیش رو روی واندر اس دبل بزنید والا کلی وقت گذاشیم دف کشیدیم اخر هم دو تا واندر زن نزدین

یدونه واندر هم دارین روزی یه بار صفر میشه همر ساز ها هم باید همرشون رو ترشی بندازن

• سلام امیرجان خسته نباشی زحمت کشیدی

داداش من که چلنج دادم بهتون ترشی نندازید گفتم نزنید تهش قاب میشه 60 روز بازی یه همر نزدید تقصیر من چیه؟

اره دو برابرتون واندرزن داشتیم امیرجان ساید شما 6-7 تا واندرزن داشت اکانت رونان به تنهایی 5 تا با ابله کوچک!

• حالت سومی اگه هست بگین.

به جرات میتونم بگم کثیف ترین و حال بهم زن ترین سروری که بازی‌کردم همین بود

سرکارم ، عصر میام یکم روشن گری میکنم حالت سوم رو

حالت سوم رو خرده نمیگیرم بهش چون همیشه همین بوده و هست و خواهد بود ، چقد حال بهم زنی‌تو اخه

شاید شماره کارت بدم سهم منم واریز شد بیخیال شم

واسه وقتی که گذاشتیم متاسفم

• سلام محسن جان

یه سوالی پیش اومده برام

اینکه اینایی که میگی چه سودی برای ما داره؟ نتیجه مشخصه نه؟

اکانت تورین در هر صورت رنک شو فک میکنم میگرفت حتی بدون اون خفت.

و اینقدر واندر زن دارید خفت اونا نتیجه رو تغییر نمیداد حتی بک شدن دف واندر هم نتیجه ای حاصل نمیشد چون واندر زن های اینور رو همشو بنده لانچ کرده بودم و اگه مورد اولی که میگی باوشه. یعنی چراغ بوده میشه بهترین تایم برای بک کردن رو انتخاب کرد،بیشتر یه ربع هم طول نمیکشه حجم عمده رو بک داد ولی وقتی همری نباوشه بک بخوره باز اون دف میاد رو واندر

فک کنم یه مقدار فک کنید نتیجه بگیرید میبینید این کار سودی برای ساید ما نداره. به نظرم یه تجدید نظر بکنید بگردید تو ساید هاتونو،قطعا پیدا میکنید.

یه آمار از ایپی هم از ادمین بگیرید ببینید ایپی. واندر که خورده عنکبوتی بوده یا خیر. اگه خیر باوشه و ایپی مستقیم باوشه خیلی چیزا مشخص میشه( قطعا رمز واندر امن ترین هست )،البته نمیدونم شدنیه ولی فک میکنم میتوننن ببینن چه ایپی رو اکانت افتاده.

پ.ن: فک میکنم برای سکوت ما هم طرز فکرتون رو عوض کنید،اونجور‌که فک میکنید نیست.

• سلام

عجب فروم مزخرفی!!!

عجب سرور عجیب غریبی خوشحالم تراوین رو ترک کردم!!!

در مورد دو هدف زدن واندر تا اونجا که یادمه اگر اشتباه نکنم تو ای ار تو شبیه ساز زدن واندر دو هدفه یا یک هدفه فرقی نمیکرد(شاید اشتباه میکنم دقیق یادم نیست)اگر تو اسپیدترا هم فرق نمیکنه با توجه به اینکه تو عکسها دیدم واندر صفر شده بود و تارگت تصادفی انتخاب شده بود اینکه دو هدف بزاری اگه تو هدف اول واندر صفر شد هدف دوم تصادفی یک جا رو بزنه به نظرم زیاد هم کار فولی نیست

پ.ن:اگه بیرون بازی کسی کسی رو زد لطفا اینجا هم با جزییات اعلام کنید ببینیم چی شد نتیجه!!!!

• سلام ممد جان

این حرف ها رو دو سرور قبل به سایدتون زدم وقتی تهمت زدین قبل از نقشه ها ما اومدین رو واندرتون و دف بک دادیم . خواهشا اول این نسخه رو به هم تیمی های خودت تجویز کن و بگو جریان چی بوده بعد بیا برای سایدهای دیگه تجویز کن . امیدوارم شما هم تو ساید خودتون گشته باشین و اون کسی که رمز واندر که سیو ترین رمز اکانت تو سایدتون بوده رو پیدا کرده باشین .

خدایا شکرت که اینقدر زود بقیه رو سیاه میکنی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام امیرجان خسته نباشی زحمت کشیدی

داداش من که چلنج دادم بهتون ترشی نندازید گفتم نزنید تهش قاب میشه 60 روز بازی یه همر نزدید تقصیر من چیه؟

اره دو برابرتون واندرزن داشتیم امیرجان ساید شما 6-7 تا واندرزن داشت اکانت رونان به تنهایی 5 تا با ابله کوچک!

ممنون شما هم خسته نباشی برای زحمتی که این سرور کشیدی

قطعا قبول کردن چلنج در فاصله 24 ساعت وقتی نزدیک به نقشه ها بودیم کار معقولی نبود

اینکه اس دبل و ان ای خیلی محافظه‌کارانه بازی کردن کاملا مشخصه من نمیدونم چندتا واندرزن داشتیم در مقابل شما ولی تعداد بیشتری رو روی واندر شما زدیم

شاید اگر() دوستان تشخیص بهتری از پتانسیل اس ای داشتن یخورده بازی جذابتر میشد تا اینکه اخر بازی بشینن نگاه کی واندرتون میرسه به 30 بعد دو تا واندرزن لانچ کنن

به تجربیاتم اضافه شدممنون از راهنمای خردمندانتون این سرور که نشد سرور بعدی ایشالا از خجالت هم درمی‌آیم 😂😂🤣

ابراهیم باور کن منم تازه فهمیدم 😂 ولی مثل اینکه دوستان میگن فرقی نداره

سلام ممد جان

این حرف ها رو دو سرور قبل به سایدتون زدم وقتی تهمت زدین قبل از نقشه ها ما اومدین رو واندرتون و دف بک دادیم . خواهشا اول این نسخه رو به هم تیمی های خودت تجویز کن و بگو جریان چی بوده بعد بیا برای سایدهای دیگه تجویز کن . امیدوارم شما هم تو ساید خودتون گشته باشین و اون کسی که رمز واندر که سیو ترین رمز اکانت تو سایدتون بوده رو پیدا کرده باشین .

خدایا شکرت که اینقدر زود بقیه رو سیاه میکنی

تقصیر ممده(دلربا)