نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• یوسف جان با یک تبریک ساده ما به شما رودستی میزنیم خصومتتون نشون داده میشه

حالا میخوای عضو بگیری به کنار

شعرو فاز نصیحتت هم به کنار

دیگه وقتی از همر اسکاتت با ویو بیلدر جاسوسی میکنی پوینت دف بگیری چیکار سایز کفش ما داری :دی

میدونم عزیزم تو قصدت صرفا یه تبریک ساده بود واسه همینم گفتم این کفش اندازه ی تو نیست ، چون خودتم حتی متوجه نمیشی داری پا تو چه کفشی میکنی ، میای میگی من که فقط تبریک ساده گفتم ...

یعنی اصلا حتی نمیدونی چی گفتی !

عیبی نداره کم کم تجربه میشه برات .

در مورد چیزی هم که اطلاعی نداری بهتره سکوت کنی ، اول ببین داری کیو مخاطب قرار میدی بعد صحبت کن .

بیشتر از نصف این پوینتی که الان دارم دست گل شماست که تقدیم من کردی ، الباقیشم یکی از دوستان در شمال غرب خواست به قول خودش به ما محبت کنه لانچ کرد رو ما ، اونم برای اینکه حق کسی خورده نشه همون موقع به ادمین نامه زده شد که حذف شه این پوینت که قرار شد در محاسبه ی آخر بازی اون مقدار کم شه ...

ایلیا جان تو پست قبلی هم بهت گفتم که پا ، تو هرکفشی نکن و هر حرفیو نزن ، فک میکنی من بد تو رو میخوام و خصومت دارم باهات و فاز نصیحت برداشتم ... خب این میشه نتیجش که مثلا برای فرار از پست قبلی من ، رو میاری به مغلطه و هجو گویی که این باعث میشه تو این پست هم چیزی برای گفتن نداشته باشی ، احتمالا تو پست بعدیتم میخوای بگی ، تویی که کله ی هیروت کچله نیا برامون فاز نصیحت نگیر:دی

شاد باشی عزیزم

یا حق

یوسف

• تبریک میگم دفاع قشنگی بود

جوری بازیو خراب کردن که اسدبلم دور میگیره 😂😂

پ.ن: نژاد هون بالانس نیست

بازی خراب نشده.

دسته خراب بازی رو بهت انداختن.

زمانی که اس ای میاد تورو بعنوان یک نفری که عرضه بونیک بلند کردن از ان ای رو داره میفرسته، باید اینو بدونه که ان ای بوق نیست.

چند سروره کاری با اس ای نداشتیم در موررد کتیبه های روی ناتارش‌.این سرور پا از گلیم دراز شد ماهم هم با پلن مهاجر (که اتفاقا ۴ خونه ی وارمستر اسپان شد اما یک خونه ی کاتای من هدف دقیقا همین بود.)

و هم با پلن کتبیه های اس ای،ثابت کردیم دست درازی روی شمال شرق،یا حتی تفکر درموردش به شدت جرای سنگینی داره.

پ.ن:بک احمقتونم پرید که،اونم سبز.این بده.

• این قسمت : ایلیا صبح بخیر

من تصاویر رو میزارم از تصاویر بدون شرح لذت ببرید آخرش چند خط شخصی مینویسم :

ایلیا نمیدونم تا کی میخوای این لوپ اشتباه رو تکرار کنی و از تجربه های قبلیت استفاده نکنی!

رفیق کاش زودتر به این نتیجه برسی که با تخریب دیگران اعتبارت بیشتر نمیشه بلکه کمترم میشه :)

به جایی رسیدی که هیچکس تورو گردن نمیگیره

ولی چون شما شروع کردید ما تمومش میکنیم عبرتی باشه برای آیندگان لول

پ.ن ۱ : داداش چهارتا همر دیگه بکنی دیوار همه خوانندگان فروم میتونن قضاوت کنن حق با توئه یا مملی وگنس :دی

پ.ن ۲ : رکورددار دیوارِ تراوینِ ایران قبل و بعد فیلتر خودتی با اختلاف دی

پ.ن ۳ : از اونجایی که لقبی پس و پیش اسمت ندیدم میخوام پیشنهاد بدم اسمتو به ایلیا دیوار تغییر بدی خوانندگان فروم با لایک و دیس لایک نظرشونو بگن :دی

پ.ن ۴ : تو ده سال اخیر تورم رو همه چی تاثیر گذاشت همه چی گرون شد ولی یه سریا هنوز دویست تومنی موندن

پ.ن ۵ : مملی هالترو ول کن ایلیا اومده که دوباره حماسه خلق کنه

پ.ن ۶ : یوسف جان من صحبت شما رو اصلاح کنم فرمودید ایلیا اس ای رو به اینجا نرسونده اتفاقا من میگم ایلیا اس ای رو به اینجا رسونده که با سه برابر همر و پلیر و مولتی خودشو با اس دبل هم تنه کرده و چک خور شده :دی

پ.ن ۷ : الان بگیم یاد سرور دو ایکس فریز شده افتادیم همه میگن ای بابا باز حرف از سرور های قدیم آوردی ولش کن اصن

پ.ن ۸ :حاجی این اکانت همراش تموم شد چکمه رو ببریم رو اکانت بعدی نوبت بعدیه لول

در آخر تشکر میکنم از تیم دفکوردی ساید خوب جنوب غرب که یکبار دیگه نشون دادن قدرت جنوب غرب خیلی بیشتر از چیزی هست که فکرشو میکنن و با بازی تیمی میشه کاری کرد که رقیب مجبور بشه بهت احترام بزاره و همچنین تشکر میکنم از شایان بابت هوشیاری بالا و همری که کشیده ایشالا اون همر رومن رو واندرتون رو نمایی میشه :)

ارادت_

مهدی اینفینیتی

تیتراژ پایانی این قسمت : ایلیا شب بخیر

• هیروی کچلو حال کردم خدایی :دی

خیر یوسف جان فرار نکردم لانچر و پلنر من بودم و برای بار سوم تبریک میگم خدمتتون

نکته خاصی در مطالب شما مشاهده نکردم

خیر داخل جنوب شرق همه توتال و صاحب ساید نیستند :دی

بله من ضعیف هستم شما قویا باهم خوش باشید

منم میگم دستم خرابه دیگه. نگاه کن دمپاییام بجا اینکه برن محافظو ریشفو این چیزا بکشن میرن مزدور تیرانداز میکشن

باگ بود 600ک پوینت گرفت متاسفانه

19:28 لند احمق یونیک بود تایمش با کاتا 49 مین

شما 19:24 احمق یونیک رو زدید

نتم قطع شد عزیزم :دی

مسئول بردن یونیکتون هم نبودم درضمن.

یه مهاجر میزدم کنارش یه مین اخر دیستروی میکردم چیکار میکردی؟:دی

به بچه های اندبل میگن مزدور ما به شما میگیم جاسوس. البته تروپ داخل بازیو میگم فکر بد نکن

• با سلام خدمت همگی

با چند روز غیبت

اول از همه از پلیرهای ساید بابت جمع آوری کتیبه تشکر و قدردانی میکنم خصوصا مجید پرشیای عزیز که غوغا کرد.

تشکر از ادریس همیشه در صحنه و نیما و سایر دوستان

دست همگی درد نکنه. خدا قوت

قطعا بهترین عملکرد را ان ای داشته

اس دبل هم مدیریت بسیار خوبی در جمع آوری کتیبه ها داشت.

ان دبل در حد توانش کتیبه هاشو جمع کرد

اس ای این سرور بسیار ضعیف ظاهر شد و بنظر من این جمع آوری ضعیف برای اس ای بی سابقه بود

سامانتون نباشه طبل توخالی شمایید.

این سرورم نیومدم جنگ داخلی نشه خوشگل پسر

زیاد داری زور میزنی. تو 3 تا واندرزن بکش همین سرور بهت جایزه بدم.

ارزش هزینه ندارید

ایلیا جان من با کل کلی که در فروم میکنی مشکلی ندارم ولی 3 تا جمله اینجا بدجور اذیتم کرد.

اولا سامان پلیر خیلی بزرگیه کنار ما باشه افتخار میکنیم باهاش بازی بکنیم سامان باشه و نباشه ما همیشه پر قدرت میاییم.

منظورت از جنگ داخلی چیه دقیقا؟ بیایی اکانت داخل ان ای بزنی و از داخل ما را بزنی؟ کاری که چوکور کرد! عاقبتش را که دیدی

شما هم که پیش قدم زدن ده تو ساید دیگه بودی

شایدم منظورت اینه که دو دسته بکنی که خب به اطلاعت برسونم اینجا کسی طرف شما نیست.

اتحاد ان ای در یکپارچه ترین حالت ممکن هست و بدور از هر گونه اختلافی با یک هدف به سمت جلو پیش خواهیم رفت. بهترین تصمیمت رفتن به اس ای بوده

3 تا واندرزن بکشه؟ امیر حسین این سرور هر کاری دلش خواسته کرده. از خفت بگیر تا دفاع . کارهای سایدی

یک پلیر متعهد و مسئولیت پذیر. شما برای سایدت چکارهایی کردی؟

اون دهایی که اومدید تو ان ای برای کتیبه زدید چکارهایی باهاش کردید؟

اگر تمرکزتون را میذاشتید رو کتیبه های خودتون اینجور اتفاق ها نمی افتاد.

نام پلن: آستیگمات لانچر

قرار بوده در این پلن واندر مرکزی ان دبل زده بشه ولی ظاهرا لانچر یه خونه اشتباه کرده زده رو آتیلا

دیوار در این پلن 2 بار 20 شد :)

اتک ها تقدیم حضورتون

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• ادامه پست قبلی

ادریس جان چهار تا پلیر برای شما ساید نمیشه

اینکه پلیرتون رو یه واندر دیگه لانچ میکنه یعنی شما شکست خوردید

اینکه حذف میکنند خیلی ها و امیدی به شما ندارند یعنی شکست شما

شما بجای اینکه اول سرور بشینید زیرساختهای سایدتون را درست بکنید بعد با سایدی وارد جنگ بشید اومدید ان ای

مدیریت درستی تو این قضیه نداشتید

ارادت

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• یوسف جان من صحبت شما رو اصلاح کنم فرمودید ایلیا اس ای رو به اینجا نرسونده اتفاقا من میگم ایلیا اس ای رو به اینجا رسونده که با سه برابر همر و پلیر و مولتی خودشو با اس دبل هم تنه کرده و چک خور شده :دی

درود

نمیدونم چطور این مطالب رو بیان کنم ولی جنوب شرق سرورهای قبل در مقابل جنوب غرب کجا و جنوب شرق این سرور در مقابل جنوب غرب کجا. صد البته این سرور جنوب غرب در کمترین و ضعیفترین تعداد پلیر خودش قرار داره و این مسئله رو یوسف و علی و بقیه دوستان همسایدی میتونن تایید کنند.

داستان از اینجا شروع شد که چند دهکده وسط جنوب غرب توسط جنوب شرق زده شد. چهار دهکده اکانت Got You و چهار دهکده اکانت M S N دهکده احداث کردند. این دهکده ها دوتاش جای جنگ آموز کوچک ما بود که به شکل زیر با برنامه ریزی و پشت کار صفر شدند: همرها چیزی حدود 30-40 ک مزدور و تیرانداز بود:

amoxicillin_chief_got_you_01_py2z.jpg

این دهکده چیف شد و همر بعدی در مختصات جنگ آموز ما صفر شد:

vagnity_zero_t99e.jpg

با ناصر عزیز و شیرین داشتیم حرف میزدیم که قرار شد وقتی اونا برای جنگ ما میان، ما هم برای جنگ اونا بریم که نتیجش شد این:

jang_koochik_se_3v4q.jpg

چیزی که برام سئوال بود اینه که استراتژیست جنوب شرق کیه؟ شما برای کتیبه های خودتون پلن نریخته بودید و اومده بودید جنگ آموز مارو بزنید ؟! چطور میشه شما اول ساید خودتون رو ندیدید و برنامه ای براش نداشتید و برای ساید ما برنامه ریختید ؟! نتیجه ی پلن های شخصی و ندید گرفتن سایدتون و عدم برنامه ریزی شد این !

در مورد باقی دهکده ها هم که دوتاش تو مختصات معماری کوچک بود :D:D:/ دوتای دیگه هم صفر و چیف شد و آخری هم یکروز قبل کتیبه با لینک سبز چیف شد:

amiremun_kheft_tgnl.jpg

felfel_chief_amp_kheft_zt5h.jpg

felfel_chief_v7t1.jpg

felfel_kheft_kpid.jpg

سایدی که پر از پلیر پر قدرت و بازی بلد، پر از بازیکن مهربان و با شخصیت (مثل مهدی، مثل هومن، مثل فرهاد - اسم ها خیلی زیاده) در مقابل سایدی که تمام بازیکناش رفته بودند. جنوب غرب این سرور خلوت ترین جنوب غرب 6 سرور گذشته بود. سایدی پر از همر و پر از دفاع های میلیونی، سایدی پر از اکانت (330 اکانت) چطور در مقابل سایدی با 60 اکانت چه در زدن کتیبه و چه در حمله و دفاع اینطور به زانو در میاد؟ واقعا نمیدونم چی بگم ولی امیدوارم جنوب شرق رو دیگه اینجوری نبینم.

ادامه صحبتم با همسایدی های عزیزم هست، شما همین الان هم برنده اید. کارهایی که شما این سرور کردید جنوب غرب تو چندین سرور گذشته نتونسته بود بکنه و تمام این افتخارات مدیون تک تک بازیکنانی هست که توی جنوب غرب زحمت کشیدند و همدل و یکصدا بودند و برای سایدشون زحمت کشیدند.

پی نوشت: اینطور که به نظر میاد شمال شرق هم برنده این سرور هست. ما هم که با شمال شرق متا کردیم. حتما همه میدونن دیگه با کتیبه هایی که بین دو ساید داره رد و بدل میشه این یک چیز واضح هست.

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• پی نوشت: اینطور که به نظر میاد شمال شرق هم برنده این سرور هست. ما هم که با شمال شرق متا کردیم. حتما همه میدونن دیگه با کتیبه هایی که بین دو ساید داره رد و بدل میشه این یک چیز واضح هست.

شادزی <3

سلام مملی خوبی؟

صحبت هات همگی درسته

با احترام به هومن عزیز که خیلی خاطرش برام عزیزه بنظر میاد سیاست درستی در پیش نگرفتند

جنوب غرب فراتر از انتظار ظاهر شد و جای تبریک داره

این قسمت حرفت را دوست نداشتم چون شمال شرق برنده نیست متای جنوب غرب و شمال شرق انشالله برنده خواهد شد.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• خوب شد خودت عکس زدی وگرنه معلوم نمیشد باگتون

مانی لطفا خودت بیا توضیح بده من سر کلاست میام اموزش ببینم خیلی حرکت خوبیه

ساعت 22:6:52 اتک خورده همر خود دهکده نبوده! درسته؟

دیوار هم از 20 شد 15 دقت کنید به لول دیوار نگید عکسا چپکی شده

.

22:06:52 اینجا نیرو اومد تو بیس چون فاصله اتکر قبلی با اکانت kronole زیباد بود احتمال داره اینسرت از قبل زده مشکلی نداره

دیوار هم اسیبی ندید! اوکی؟

.

22:06:53 1 ثانیه تاخیر داشته با اتک قبلی نیرو دهکده غیب شده!! ما واسه کانتر میان نمیتونیم جا خالی بدیم تو 1 ثانیه کارت اوکی بود مشکلی هم ندارم با این

دیوار هم دقت کنین از 15 شد 14 تا اینجا که به ترتیب اومدن عکسا!

.

.

اصل ماجرا 22:05:53 یعنی سیم سکند پشت اتک قبلی که نیرو ها نبودن خورده اما چی اینجا دوباره ظاهر شدن!!

.

.

.

یعنی تو 1 ثانیه همر رفته بیرون بعد دوباره سیم سکند اینسرت شده

به هیروشم میتونین دقت کنین اتک اول نبود اتک دوم با همر اومد اتک سروم غیب شد اتک چهارم بازم اومد اونم سیم سکند رو ایسنرت کرد

بععععععععععع

• چون ناراحتیت برام مهمه میگمت

خواستم کمکت بدم ولی واقعا این سرور نه تایم داشتم نه تونستم اکانت درستی . درست کنم.

به بقیه هم نامه دادم که جواب هیچ بعد یه روز امد خواستم چکمه بگیرم که اونم نشد .دیگه تصمیم گرفتم واندر sw بزنم اگه میدونستم ادامه میدی واندر nw میزدم برات

اکانتم رو حذفه کمتر 24 دیگه حذف میشه

مجید ادریس حکم دادش کوچیکمو داره اصلا با طرز تایپت حال نکردم .در حد تو نبود حداقل اون بی احترامی به کسی نمیکنه پلیر قابلیم هست برا خودش مسخره کردن نداره عزیزم اینم من از تو ناراحت شدم

• اکانت وکس چشمان

لاست دف بدونه هیرو و ازاد سازی گندم خور رویه دیوار

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

مانی الان که به حرفت فکر میکنم که گفتی 11 تا ساختمون داشت نوپو اونا رد میکرد بازم نمیخورد باورت کردم

باتی که تو 1 ثانیه این کارو میکنه

تو 2 ثانیه چرا 6 تا ساختمون نسازه!

همش از اون روزی شروع میشه که اشتباهی ریجیستر کردی :(

• خوب شد خودت عکس زدی وگرنه معلوم نمیشد باگتون

مانی لطفا خودت بیا توضیح بده من سر کلاست میام اموزش ببینم خیلی حرکت خوبیه

وای ادریس مچمونو گرفتی!

دمت گرم! مجبورم بهت بگم

ببین برای باگ یه برنامه هست که برات میفرستم

ولی شرط لازم خلوص نیته!

ف

فقط یه سوال: الان اگر این باگ باشه، بنفع شماست یا به نفع ما؟

شمایی که حتی لینک نگرفتید الان ما باید بیشتر شاکی باشیم که :

اولا اینسرت هیچ تاثیری در موفقیت یا شکست پلن شما نداشت.

دوما اگر اینسرت درست انجام میشد ما لاست دفاعی کمتری میدادیم

کورکورانه اومدی پست گذاشتی اصلا نفهمیدی این اتفاق به نفع شما بوده یا به ضررتون

اینها را هم با باگ زدیم :

اینا با باگ دفاع کردیم:

اینم با باگ دفاع کردیم:

اینا با باگ دیستروی کردیم:

اینم با باگ دیستروی شد:

شاید باورت نشه اینم با باگ دیستروی شد:

همچنین :

باگه دبل دیستروی هم میزنه:

بازم باگ:

خفت از Se:

دیستروی 2sib-1

دیستروی 2sib-2

حالا باگ را مانی میاد بهت میگه

خیلی از این دیستروی ها کار اونه

کار کردن با باگ را خیلی بهتر بلده

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• دسته شمام خرابه؟ لول

ایلیا جان من با کل کلی که در فروم میکنی مشکلی ندارم ولی 3 تا جمله اینجا بدجور اذیتم کرد.

جهت اذیت گفتم جاوید جان

جنگ داخلی دو مدل داره

یکی اینکه من اکانت بزنم شما منو بزنی

یکی اینکه شما اکانت بزنی من شمارو بزنم

مدل دوم اتفاق میوفتاد :دی

چندبار هم پیش اومده شما احتمالا در جریان نیستی عزیز

نیازی هم نیست کسی کنار ما باشه تهش خسته میشدیم میرفتیم رو یه واندر کنار شما دیگه ..

امیرحسینتون اگه با همسطح خودش کل کل کنه مشکلی نداریم باهاش چون برا سایدش بازی میکنه چه بد چه خوب

ولی خب 3 تا واندرزن رونمایی کنه قبولش کنیم :دی

متاسفانه یک ساعت نقش کلیدی در بازی 70 روزه داره و همون یک ساعت نت بنده دچار اختلال شد و فورا جبران شد و 5 کتیبه از اسدبلیو اوردیم جاویدجان

باعث خوشحالی هست یکپارچگی و همدلی شما.

دوست ایدئولوژیک مثل خودم

دشمن ایدئولوژیک مثل این

پی نوشت: اینطور که به نظر میاد شمال شرق هم برنده این سرور هست. ما هم که با شمال شرق متا کردیم. حتما همه میدونن دیگه با کتیبه هایی که بین دو ساید داره رد و بدل میشه این یک چیز واضح هست.

شادزی <3

• نمیدونم چرا بحث عوض میکنی

اگر این باگ باشه نه به نفع من هست نه به نفع شما فقط به ضرر مدیریت سرور هست

باگ تویه دفاع کردن از خودتون هست یعنی وقتی که مدافع هستی وقتی که رویه شما حمله میاد

نه اینکه اتکر!!! این همه لینک اوردی که چی بشه؟ هیچ ربطی به حرف من نداره افرین خیلی هم خوب زدین

شما این همه اتک دادید باگ پیدا کردید که ما اینسرت سیم بندازیم؟ اگر هم بلد بودیم از باگ استفاده نمیکردیم چون سرور باگ داره یه نفر بلده و استفاده میکنه یه نفر بلد نیست و انجام نمیده

این عادلانه هست؟

اگر قضیه برعکس بود بازم همینجور ساکت مینشستی؟

اون همرا که دیوار شدن نه من شارژ کردم نه لاگین کردم رو اکش همش مال سامان بوده و اینکه دیوار شده هیچ مشکلی نداره اصلا ما میگیم 100 میل دف بوده من حرفم اینه که چرا اصلا باید همچین باگی اتفاق بیوفته و 2 ساید محترم بازی ساکت باشن و سایدی هم که استفاده میکنه خوشحال و ادمین هم هیچی به هیچی

ادمین محترم سایت بار اول میگه شما از بات خارجی برای لانچ استفاده کردین
    بار بعدی میگه ده نوپو بخاطر ساختمون تخریب نمیشد

بار سوم میگه نه ساختمون میخورد ولی دهکده دیوار لول 1 داشته که نپریده!

رفتیم با مهاجر براش ده زدیم دیوار زدیم کاتا کردیم پروندیم نشون میدیم باز بهونه هایه مختلف پیدا میکنه

من تو اتحاد اس دبل بودم اتحاد مستر از اکانت نادر دنیسوس اسکات کشیدن از اس ای مقدا کاتاهاشو دیدن حساب کتاب کردن ار روز 1 بازی با کارگاه 20 و جایزه اتحاد انقدر کاتا نمیشد در بیاد اما بچه ها اس دبل باگ زده بودن صداشم در نیوورده بودن 5 تا کراپ میرفت رو ساخت با هزینه 1 کراپ 4 موتوره سربازخونه کوچیک شارژ میکردن بعد وقتی لو رفت نصف پلیر ها رو گفتن این باگ اس ای بوده و ما اومدیم تست کنیم و خودشونو بی گناه کردن و مارو مجبور به حذف کردن که بگن ما پاک بودیم

این مشکل شما نیست همه همینجورن وقتی چیزی به نفع خودشون باشه عدالت سرشون نمیشه و استفاده میکنن و گردن بقیه میندازن

من فقط حرف مانیتونو قبول دارم

• عزیز دل به حرفای شما میگن مغلطه.

۵۰تا عکس میفرستی که بگی اون یه دونه باگ نبوده؟ اصن ۱۰۰تا بدون باگ دیستروی کن ناز شصتت ولی داستان اون گزارشای ادی چیه. شما میاین میگید مانی توضیح بده. مانی میاد میگه نورالله بیاد بگه خبر داره. نورالله میگه مجید میدونه اون بیاد بگه.

یک هفتس میخواین توضیح بدین ولی ۲۰تا پست گذاشتین. ده تا پلن رفتین همتون هم فروم فعالین ولی هیچکدوم وقت نکردین بیاین دو خط توضیح بدین.

مانی میگه اگه اون ۴موج اینسرتم نمیشد دهکده میموند میگه کل ان ای میدونه ولی نگفت چطوری اینسرت کردن.

شما میاین میگین کورکورانه اومدی پست گذاشتی به ضرر خودته. اینجا اصلا به نفع یا ضرر نداریم بازی باید در شرایط مشخص باشه. ادمین خودش نمیتونه توضیحی بده. تو این چند سروری هم ک ما بازی کردیم همچین چیزایی ندیدم. اما مثل اینکه برای شما خیلی عادیه که میگی نباید صداشو در میاوردی به نفع مدافع بوده :)

• جا داره تبریک بگم به بچه های سایدخودمون sw بابت این دف زیبای که انجام دادن مقابل ساید پر ادعای که اومدن جنگ رو از ما بزنن ولی از خودشون زده شد😂.

دیگه از همین الان میشه تشخیص داد که برد با بچه های ne هستش که بهشون تبریک میگم

و میخواستم تشکر کنم از مملی وگنس عزیز برای زحماتی که برای ساید sw کشید. که فکر کنم از وقتی دارم اسپیدترا بازی میکنم این sw ضعیف ترین sw این چند سال اخیر بود که نه پلیر کافی داشت و نه اکانت کافی، ولی یه لیدر خوب داشت

و در آخرم تشکر از ناصر عزیز 🌹

• شاید باورتون نشه ولی احمق رو هم با باگ زدیم:D :D:Dخخخخخ

مگه میشه 17ساعت بری و سبز کتیبه بیاری

یعنی اگر طرف چیف میزد چشمان میکرد و فعال میشد اتک میدید باز5ساعته میتونست دف بریزه یا جابه جا کنه

پ.ن. این کتیبه صفر کیلومتر هست دست یه دکتر بوده فقط از ناتار برده بوده اصلا استفاده نشده بوی نوع بودن میده ^^:D:D

پ.ن . الان میان میگن نمیشه اگر راس میگید اموزش بدید;);)

پ.ن . تا کی ...:?::?:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• یجوری میگن ما تا تهشششش هستیم

انگاری میتونن اپولو هوا کنند.

میگن نیم کیلو باش ولی مرد باش

طرف انقدر مردونگی تو وجودش هست

که بدون ادعا امده میگه وایمیسم از فارم بودنم لذت می‌برم

سرور ۵ ایکس خیلیا رفته بودن زیر چادر

در کل چون تعدادتون زیاده میخوام براتون دست بزنم

نفری یک انگشت دست میزنم

انگشت اول دست تعلق میگیره به مجید پرشیا

حسین رپر میگفت این مجید فشاری هست من فکر نمیکردم اینطوری باشی 😁😁😁😁

مشتی از روز ۳ بازی دارید میزنید

هنوز لذت میبرید و شادی می‌کنید

چقدر چیپ هستین شما :دی

انگشت دوم دست تعلق میگیره به جاوید عزیز

که مسئله باگ رو به تمسخر گرفته خودشو زده

به نفهمی

مانی پارتیزان اوایل سرور زنگ زد گفت پرهام فلان دهو زدم مرکز فرماندهی پروندم چیفر نشسته مرکز فرماندهی داشته

من وقتی اتکای اینور لانچ شد فهمیدم قضیه چیه

شما خفن

شما استاد

اصلا باگه ربطی به قدرتمندی شما نداره

تراوین که نبود شما بودین

مجید پرشیام تو خلیج فارس آبجو بدون الکل میداد دست عربا واس همین بش میگن پرشیا

ولی بزرگ مردان ، طبل های تو خالی

وقتی سرور باگ داره بیای مسخره بازی در بیاری

احمق بودن خودت رو ثابت می کنی

انگشت سوم برای نوری‌که نیازی به ریپلی نداره

نوری جان تورو قبلا هم بهت تبریک لازم رو گفتم

پ.ن: ۲ انگشت آخر تعلق میگیره به دوستی که

اول سرور میگفت میخوام ان ای رو بزنم

بحثشم این بود که از کجا حرف میزنه 😁

اخرش نفهمیدیم چه جوری آموزش سخنوری داد

دمت گرم مشتی

ماهم بلد بودیم فکر کنیم زرنگیم :دی

ولی ما از دهن حرف میزنیم :دی