نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام خدمت همه

این ۳ تا عکس رو از آقا جاوید بزرگوار اجازه گرفتم خودم بذارم برام رزومه بشه😂

از این به بعد بعضیارو باید مینی مارکوپولو صدا کنیم ، مارکوپولو کل عمرش رو مسافرت میرفت اینا فقط اول تا آخر سرورای تراوین رو

• عزیزان رضا و مانی دقت کنید :)

نگفتم نیستم داخل بازی نوشتم نیومدم سایدی که شما بازی میکنید بدلیل اینکه داخلش جنگ داخلی نشه :دی

برای من کاری نداشت بیام اسدبل یا ان یی یا جفتش نزارم بازی کنید با اردنگی بندازم بیرون این دوتارو.

یا مثلا بیام تلافی 2 ایکس نصف کپای سایدتونو مثل وارمستر پر کنم.

ولی گفتم یه بزرگتری تو دو ساید هست گوش اینارو بکشه که اشتباه میکردم. منم حوصلشونو ندارم.

خود 2 ایکس هم طرف گفت من بهت مختصات کپ میدم گفتم 4/30 رفتم یه ساید دیگه باز از ما بالا رفته تا الان حساب جنگ داخلیشو بکن ...

خلاصه با نامردی هم میشد ولی مردونه حالش بیشتره

از نظر من برخی پلیرای اینجا برد اونقدر براشون مهمه که اصالتشون رو یادشون میره

طرف یه قراردادی مینویسه یه تاپیک واسه مولتی بازی باز میکنه جفتشو میزنه زیرش.

یا یه سهمی میگیرید یا بازیچه اید یا شما هم یادتون رفته ازین سه تا خارج نیست.

خلاصه انقدر چیپ بازی میکنید ادم ترجیح میده ول کنه حاجی :)))

مانی جان یک غارت و یک پیشرفت ما بودیم عزیز دلم کاملا جدی نیومدیم هزینه کنیم اثر هنری بخریم با اینحال بعد 20 روز از 1 سی پی افتاد اکانت یعنی صرفا با ساختمون و بدون خرید یک اثر 75ک امتیاز فرهنگی بیشتر از اونوریا داشت.

واقعا هم دیگه هیچکدوم اهمیت نداره چون بچه بازیه.. رنک همر رنک دفاع رنک پاپ هرچی که بگی حتی واندر

بجز اون قرار بود هر وقت هفته 2 مدال طلا گرفتید جدی بازی کنیم که نگرفتید دیگه :دی

اسم اکانت هم Zerger هست هفته اول که شماها رو 6ک پوینت هجوم از واحه رنک 2 تاپ بودین من با 20ک خون خالص اون بالا بودم چکمه بزرگ هم انداختم براش بیا سراغش :دی

معنیشم اسمشم بزودی میگم براتون

• دورد دوستان

از دیروز به مولتی هانتر پیام دادم و حتی سین هم نشده

راجب این که یک مقدار نیرو ما امارش تو دهکده هست اما...

این اماش مهمه

نه تو اتکه و نه دف فرستاده شده و نه تو بیس خواب

تو آمار دهکده میگه زنده ان

ولی چیجوری نه تو اتک نه تو بیس نه دفاع :/

فک میکنم آپشن جدید سرور طی العرض هستش :)

یا برون فکنی اختری

پ.ن: هر کی گولشون زده بردتشون بیاره بزارع سر جایش

پ.ن: نیزه مردم خوردن ندارع مال خودتون رو بخورید

پ.ن: هرکی بهشون عرفان یاد داده خصوصی پیام بده :)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• ما اصلا تروپ نداریم ادریس جان پاپ بازیم

تو گزارش هم اگه از ما تروپی میبینی باگ سروره

راستش منم هیرو خالی زده بودم تازه هیروم کفش هم نداره

تو راه کلی خار رفت تو پاش

• پایان چوکور: تمام ان دبل، دقیقا وسط ساید ان دبل (دیوار به دیوار واندر مرکزیش) دیوار شد

خسته نباشی چوکور

همینکه تا کتیبه ها دووم آوردین کار بزرگی کردین

خدا قوت به تیم دفکوردی و دست مریزاد به همه ی کسانی که در ساخت این دیوار بلند مشارکت داشتند.

• پایان چوکور: تمام ان دبل، دقیقا وسط ساید ان دبل (دیوار به دیوار واندر مرکزیش) دیوار شد

خسته نباشی چوکور

همینکه تا کتیبه ها دووم آوردین کار بزرگی کردین

خدا قوت به تیم دفکوردی و دست مریزاد به همه ی کسانی که در ساخت این دیوار بلند مشارکت داشتند.

چون بالگرد هایه عرفان خوردن

یا بعضیا رفتن دات کام

یا بعضیا خسته شدن

یا چون بعضیا رفتن تو اتحاد اس دبل

یا 1002 روش دفاعی ما دیوار شدو حذف داره میشه

دلیلی نمیبینم که ما هم بریم

من

محمد دیابلو

محمد پاتریوت

محمد kronole

حامد marava

علیرضا لست هیرو

کینگ ام ام

پیمان تک برده

تا اخرش نشستیم و تخمه میشکنیم و فارم شدنمون رو تماشا میکنیم;)

انتی اسپم

واندر اس دبل اون از متین اینم از ممد ما :(

حذف میکردی یا تحویل ساید میدادی سنگین تر بودی ناراحتم کردی

• ادریس خودت میدونی من از ته قلب هم تو هم محمد پاتریوت رو دوست دارم

از شما دو نفر خواهش میکنم در جلوی جمع فروم این سرور رو حذف کنید به بقیه کاری ندارم فقط از شما دو نفر این خواهش رو میکنم

•                   بای بای nw

این اهنگ خدافظی هم برای عزیزان ان دبل (باریتم اهنگ خوانده شود)

تو یه دستم نیزه و تو اون دستم عکس توئه ♫♪

امشب شب رقص نیزه من و شب رقص درد توئه ♫♪

از دنیا میرم حتی عجلم دنبال منه ♫♪

دیگه تو روزای دنیا فقط پنج شنبه ش مال منه ♫♪

خون مثل بارون میباره کسی نیست اون بند بیاره ♫♪

دست و دل سنگ تو توی تابوت مرگم میذاره

من میرم واسه همیشه من میرم دنیا تموم میشه ♫♪

همه بلند بگن

اون ته مپی های ان دبل بلند بگو

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• یجوری میگن ما تا تهشششش هستیم

انگاری میتونن اپولو هوا کنند.

والا تا وقتی همتونم بودید که کتکخور ما بودید.

برو دنبال درس و مشقت نزدیک خردادیم و امتحانات مدرست هم نزدیک.آفرین پسر خوب.

گودال،تو گودال خودش،دفن شد.

• پ.ن2: بچه های شمال غرب تمرکزشونو گذاشتن رو بازی بجا فروم , به شما هم توصیه میکنم همینکار رو بکنید ;)

پ.ن3: اینم واسه اون دوستمون که بوس خیلی دوست داره :*:*:*

با تمرکز بازی کردن همیشه ساید رو به برد نزدیک میکنه البته گاهی هم نقطه نقضی وجود داره !

پ.ن: به دوستان هم بگم به ازای هر ۱ اکانتی که تو ساید ما بزنند جهت تشکر از لطفشون ما ۲ اکانت داخل سایدشون خواهیم زد.

با احترام

فقط نمیدونم چرا تعداد دهکده های ما بیشتر شد تو شمال غرب و تعداد دهکده های شما روز به روز کمتر

پ.ن۴: حرف دیگه کافیه. لینک های آخر هفته رو کی شروع می کنه؟ خودم شروع کنم؟ چی دوست دارین؟ کاتا یا خفت؟ منو باز و آپشن زیاده خلاصه! بیشترین درخواست هر کدوم باشه همون انجام میشه.

شاید این جمعه بیاید … شاید

پرده از چهره گشاید … شاید

مراقب باشید و لباس گرم بپوشید تا دوباره نسیم از یه طرف نوزه و نچایین، به خودتون نترسین و ۲۴ ساعت توی غار پناه بگیرین، این بار فشارتون بیفته کی آب قند باز بده دستتون؟

استاد لوازم مورد نیاز برای 24 ساعت پناه گرفتن در غار رو فرمودید برای مدت طولانی تر با توجه به تجربه اتون چه توصیه ای دارید؟

وقتی میاین ان دبل با پرچم و میله پرچم، محل نصب پرچم هم به همراه داشته باشید، تا مجبور نشیم خودمون احداثش کنیم.

فقط ظاهران محل نصب پرچم رو یه مقدار عمیق حفاری کردید یه 20 تا همر رفتن تو محل نصب پرچم مرحوم شدن روحشان شاد یادشان گرامی

• یه سوال بچه های های se. تموم شد؟

واقعا تاثیر گذار بود.

تبریک میگم دفاع قشنگی بود

جوری بازیو خراب کردن که اسدبلم دور میگیره 😂😂

پ.ن: نژاد هون بالانس نیست

• تبریک میگم دفاع قشنگی بود

جوری بازیو خراب کردن که اسدبلم دور میگیره 😂😂

پ.ن: نژاد هون بالانس نیست

جالبه! دیوار بشی بعد بیای بگی اس دبل که فلان. هون که فلان. اینا اصلا همر نبودن قرار بود دف باشن ما دف کوبیدم بهتون گندمخورمون سبک بشه .....

• جالبه! دیوار بشی بعد بیای بگی اس دبل که فلان. هون که فلان. اینا اصلا همر نبودن قرار بود دف باشن ما دف کوبیدم بهتون گندمخورمون سبک بشه .....

تبریک میگم عزیزم آفرین

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ایلیا جان ضعف خودتو با تخریب ساید جنوب غرب نمیتونی پوشش بدی ، به خیال خودت فکر میکنی داری کار خوبی میکنی اما این دقیقا نشون از تجربه ی خیلی پایینت میده ، بقیه بهت میخندن وقتی از یه حریف که به قول خودت ضعیف تره نمیتونی کتیبه بزنی و با هیجان میری تو دیوارش و بعد بلند میشی خودتو میتکونی و میگی اصلا درد هم نداشت !

جوری حرف میزنی انگار صاحب جنوب شرقی، ضعف خودتو پشت قدرت ساید جنوب شرق پنهون نکن ، تو جنوب شرقو به اینجا نرسوندی که امروز بخوای برای جنوب غرب رجز‌بخونی ، کفشیو بپوش که اندازه ی پات باشه که بعدا با کله نخوری زمین باعث خنده ی حضار بشی ! این کفشی که پوشیدی اندازه ی پات نیست عزیزم .

البته تو تقصیری نداریا که امروز بخوای چنین پستی بزاری ، امثال پارسا لاقونچر و رضا سورنا و محمد دیابلو و پرهام گرین و ادی و ممدتوهمی و متین و پیمان و بقیه ی بچه هایی که رفتن ان دبل و جنوب غربو ول کردن مقصرن ، اگه غرور و کینه ی خودشونو میزاشتن کنار و میومدن جنوب غرب این سرور، امثال تو به خودشون جرات نمیدادن بخوان چنین پستی بزارن ...

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی آموز اگر طالب فیضی

هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

یا حق

یوسف

• یوسف جان با یک تبریک ساده ما به شما رودستی میزنیم خصومتتون نشون داده میشه

حالا میخوای عضو بگیری به کنار

شعرو فاز نصیحتت هم به کنار

دیگه وقتی از همر اسکاتت با ویو بیلدر جاسوسی میکنی پوینت دف بگیری چیکار سایز کفش ما داری :دی