نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• استاد تریدر، آمارتو در آوردم میگن کارنامت نوچگی فرزاد پانیشر و افتخارت فیدرزنی بوده! از کدوم سابقه حرف میزنی! برو گنده گویی نکن، مولتی صنعتی نبود، باید فرار میکردی

استاد دیابلو

شخصیت خیلی جالبی داری

هر سرور خیلی خیلی شیک و مرتب و باکلاس وارد فروم میشی

یه خرده که از بازی میگذره، (مخصوصا اگه توی بازی تحت فشار باشین) کم کم کت و شلوارت از تنت میفته، لحن و ادبیات ژورنالیستیت هم به داد و هوار تبدیل میشه. یه خرده که جلوتر میریم پست های فرومت یکی یکی حذف و اکانت فرومت هم به صورت متوالی بن میشه.

در نهایت معمولا قبل از نقشه ها حذف اکانت میکنی و میری

با شروع سرور جدید این چرخه مجدد استارت میخوره ...

در جریان سابقه ی امیر حسین تریدر نیستم ولی چیزی که طی چند سرور اخیر شاهدش بودم اینه که همیشه هم بعنوان پلیر و هم بعنوان لیدر نقش بسیار موثر و کلیدی داشته و همه قبولش دارن.

اگه قرار به انتخاب باشه، از بین دو نفر بالا شخصا ترجیح میدم با کسی همبازی بشم که ثبات شخصیت ببشتری داره

شما چطور؟ خودت دوست داری با کدوم یکی ازین دو نفر هم تیمی بشی؟

پ.ن: از ادمین محترم درخواست میکنم اگه قضیه ی باگ اینسرت صحت داره، نیروهای دیوار شده ی اکانت های مهاجم مجدد برگشت بخوره ( درخواست و نظر کاملا شخصی)

• با سلام و احترام

درگیری هایی با ساید جنوب شرق و شمال غرب داشتیم البته مربوط به چند روز پیش هست که با تاخیر خدمتتون ارائه میشه:

یه دفاع از بچه های شمال شرق . واقعا چرا مهاجم بدون سواره بدون هیرو اتک میده!!!

یه صفر کاری دیگه بازم از ادریس عزیز

و یه خفت از جنوب شرق

تشکر از همه بچه های خوب و زحمت کش شمال شرق

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• من با هرکسی مثل خودش صحبت میکنم، احترام احترام میاره و گردن کشی هم سبک خودشو میطلبه

خواستی برات ژورنالیستی مینویسم، ولی کسی که لاتی پایین شهری پر میکنه برام، اونم تا تهش براش میرم، دور برنداره و فکر و خیال کنه!

خدمتت عارضم من بار اولی بود که اکانت فرومم بن شد، غیرت سرت میشه دوست عزیز!؟ اون آدم ... که میگه با دوست دخترت بری بیرون فلان میکنم، میخوای لپشو بکشم!؟

و دنبال شماره تماس و لوکیشن من بود، بعد که گرفتش رفت تورج و پرهام رو واسطه کرد! وجود همینم نداشت!

حذف اکانت هم یادم نمیاد به جز سرور نرمال که پر از باگ بود، و فایل پسورد ها لو رفت و همرا رفت توی دیوار و با رفتن آکسفورد و متای شرقی دیگه بازی ادامش فایده ای نداشت، رفتیم همگی!

شما هم با هرکسی پسندته هم بازی میتونی بشی

اینو باید متوجه شده باشی حق گرفتنیه

و وقتی با صدای منطقی و آروم نشه گرفتش پس باید روش دیگرو امتحان کرد!

• ببین دیابلو جان این احتمالا اگر همین روند رو ادامه بدی آخرین باری هست که بهت جواب میدیم چون کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد کسی که خودش رو بخواب زده نه

1- تراوین یه بازی گروهی هست هر همری که توی هر سایدی وجود داره جزو پتانسیل اون ساید محسوب میشه متعلق به تک تک پلیرهای اون ساید هست اینکه برگردید همر 90 کی مزدور رو بدون تیرانداز و هیرو بزنید و همر توتن رو بدون مست بودن و هیرو این اسمش از نظر من بازی بلد نبودن و بی مسئولیتی هست وقتی دانش کافی ندارید ، نباید مسئولیت قبول کنید بعد با وقاحت تمام بیاید بگید آوانس دادیم

2-در مورد اتک اکانت نوپو یه سوال فنی میکنم دهکده با 21 موج قطعا تخریب میشه با 53 موج کاتا نتونستید تخریب کنید دلیل اینسرت شدنش رو من میدونم کل شمال شرق هم میدونه خیلی مساله ساده ای هست ربطی به باگ هم نداره حتی اگر اون 4 موج مورد بحث تو هم مینشست اون دهکده 11 تا اسلات جمعیت دار داشته باز تخریب نمیشد الان کی دنبال باج خواهی هست ؟ کسی که با 53 موج نتونسته یه دهکده رو بپرونه ؟؟ همرت برگرده ؟!!!

3- یه زمانی چه سرور 1 راند یک چه سرور هشت که ما همو به قصد کشت میزدیم همون زمان هرچی یاد میگرفتیم میومدیم تو فروم مینوشتیم به بقیه یاد میدادیم اینقدر جو فروم رو مسموم کردید آدم رغبت نمیکنه چیزهای ساده و پیش پا افتاده ای که بلد نیستید رو بهتون بگه ! چون جوابتون دقیقا میشه مثل سوال بدون هیرو لانچ کردن آوانس دادیم

4-در مورد چلنجت من اکسپت میکنم اکانت nopoرو از اتحاد خارج میکنم اکانت دیابلو رو از اتحاد خارج کن بدون اینکه هیچ کدوم از اکانت ها تو اتحاد باشند کل سرور هم میتونن از لینک ها لذت ببرن ؟؟ قبوله ؟؟؟

5- اینکه برمیگردی تو پی وی ملت فحاشی میکنی 3 ساعت با طرف صحبت میکنیم که یه بازی ارزش درگیری بیرون بازی رو نداره رو به پای ترسناک بودن خودت نذار تو نهایت کار خطرناکی که کردی از لیوان یه بار مصرف دو بار آب خوردی شب خوش

• 2-در مورد اتک اکانت نوپو یه سوال فنی میکنم دهکده با 21 موج قطعا تخریب میشه با 53 موج کاتا نتونستید تخریب کنید دلیل اینسرت شدنش رو من میدونم کل شمال شرق هم میدونه خیلی مساله ساده ای هست ربطی به باگ هم نداره حتی اگر اون 4 موج مورد بحث تو هم مینشست اون دهکده 11 تا اسلات جمعیت دار داشته باز تخریب نمیشد الان کی دنبال باج خواهی هست ؟ کسی که با 53 موج نتونسته یه دهکده رو بپرونه ؟؟ همرت برگرده ؟!!!

مانی جان سلام

راستش بحث الان نه اون یک همر هست و نه تعداد اسلات های باقی مانده.

باگ بازی اتکهای عجیب غریب هست که من هم چندین بار تو این سرور دیدم و بنظرم میتونه نتیجه بازی رو عوض کنه.

چندتا عکس میزارم شاید براتون جالب باشه.

(این نیروها و دهکده ها فاقد اهمیت هستن فقط امیدوارم موقع پلنهای سنگین شاهد این باگ ها نباشیم)

مجموعه اتک اول》

به تایم لند ها و نیروهای داخل دهکده توجه کنید:

اسکات قبل اتک:

خب چیزی که اول به ذهنم رسید اینسرت بود ولی از تعداد حیوانات داخل دهکده حدسم به یقین شد که اتکها جلو عقب خورده.

عکس اسکات قبل اتک ، موج اول و موج اخر رو مقایسه کنید

مجموعه اتک دوم 》

همه اتک ها سیم سکند خوردند.

از یه دهکده دو موج به صورت جدا لانچ شد یکی با کاتا و چند دقیقه بعد چیفر.

خب با توجه به اینکه سرعت چیفر بیشتره دیرتر لانچ میشه و در صورتی که در یک ثانیه لند بشن پشت اتک قبلی باید بشینه. ولی گزارش ها چیز دیگه ای میگن:

عکس ها به ترتیب لند سرور فرستاده شد نه ترتیب لانچ (لند اشتباه)

حالا بماند که هر دو اتک سه چیف از نظر زمانی بعد از اتک کاتا لانچ شده بودند و هردو پشت کاتا قرار بود لند بشه.

ولی چیزی که واضح و ملموس هست از دهکده 0.5NE چیفر و کاتا جلو عقب خورده.

باگ مربوطه به ادمین اطلاع رسانی شد. امیدوار هستم برای رفع این مشکل اقدامی انجام بشه.

• سلام به همگی.

چون گفتی از قدیمیا هستی ودیدم داری اشتباه میکنی جواب میدم .

اون 90کی مزدور رو من زدم و مسیولیتش به عهده کسی نیست .

در ضمن بعد فیلتر روش بازی من شده جنگی با این نژاد هون .دیگه دمپایی میاریم بالا میدیم ساید بزنن حالا با هیرو بدون هیرو یا هرجور که خواستن بزنن .

سرور باگ داره دیگه اتک از یه ده همزمان زده شده باشد دفا نشسته !!!!!دف یا باید اول بشینه اگه زودتر اینسرت کرده بودین یا بعد اتک اون ده اگه همزمان دف فرستادین این دیگه چونه زنی ندارن دادا.

علیرضا

• سلام

کوتاه مختصر میگم که متن طولانی نباشه

1- هر دو سه نفرتون همشهری هم هستین جای خجالت داره ما همشهری ها ساید مقابل هم باشیم احترام هم رو داریم

2-این بحث فروم ربطی به همشهریات نداشت که ... رو به شقیقه ربط دادی صرفا واسه تحریک مصطفی و رضا که به منم زنگ بزنن بتوپن که دفعه قبل تو نذاشتی و فلان بیسار ...

3-این فروم و بازی ته تهش یه سرگرمی هست و گذراندن وقت کنار دوستان شماها تبدیل کردین به جایی که هر لحظه کسی منتظره سر یه چیف همر و ... مورد تمسخر ... قرار بگیره.قدیما فروم یا انالیز بازی بود یا اعلام و لغو متا و ... و کل کل بازی نه اینکه طرز بازی رو ربط بدن به شخصیت و زندگی خصوصی فرد

4-من واسطه نشدم از طرف کسی (من به هر دو طرف گفتم حرکتتون اشتباهه از رفتار و ادبیاتتون خجالت بکشید)

در نهایت محمدجان اگه مشتاقی درگیری فیزیکی بیرون از بازی اتفاق بیافته و هی داری یه پرونده بسته شده رو باز میکنی تا طرف مقابل باز واکنشی نشون بده که واقعا حرکت خوبی نیست

این گوی این میدان

تلفن هم رو دارید،همشهری هم که هستید.تو فروم همو تهدید نکنید دیگه نه من واسطه ام و نه اون شخص دیگه و ...

با هم تماس بگیرید برید سنگهاتون رو با هم وا بکنید اینجا تو مجازی و فروم رو اعصاب بقیه بازیکنان نرید.

والسلام

• جاوید جان من بعد ازون سرور حدود 10 سرور بازی کردم و برام فاقد اهمیت هست

اما یکسری روشنگری خدمت بازیکنان شمال انجام میدم که نخاله مشخص بشه

خودت داری جواب خودتو میدی :))

- فحش خور ملس رمزش بود :دی

- رمزشو نداشت؟ با همون اسکات خورد از جنگ کوچیکی که اندبل زد لینک اسکاتشم داخل فروم گذاشتم :دی

- البته من هیچجای پستم نگفتم ریلو تشخیص دادم تو و مجید جاسوسی کردین یه پیام بهت دادم ساعت 4 صبح گزارش جاسوسیو فرستادم گفتم اینو دیدی؟

- ریلو تشخیص دادین اکی ظهرش من دیسکورد بودم میگفتم این ریله اومدن دفو ریختن رو تارگت فیک. ادریس پلنر ادریس دفکورد ادریس با نون پنیر :دی

- همر 1-3-4 سرور که میشه اکانت و رکورد آرمینه جنگ یونیک که میره کار منه؟ :دی انقدر تلاش نکن از آرمین بالا بری تفریحی اومدیم رکورد شد تو با کلی برنامه ریزی از اولش رنک 2 بودی جنگ یونیک که رفت همر 3 ما رنکش بجای کاهش بهتر شد از بیگ همرت بیشتر بود سوزش داره درک میکنم =))

یک چیزی بگو که حداقل ذره ای به واقعیت نزدیک باشه‌.

بیش از اندازت داری دروغ میبافی.

چی میگی مجید

مملی برا پلن دادن مغزش کار میکنه ولی خودش گلدساپه

اشتباهشم اینه پلیرایی که پاکار میاره خورده شیشه دارن

مثلا ادریس شما کتک خور من تو دو سرور اسپید بوده شما میگی پلیر بزرگیه اومده بودیم دیسکورد همسایدی خفت کرده بود کیک شد از اتحاد فحش ناموسی میداد :دی

من تا روز 30 بازی یک لاگین هم داخل ش.ش نداشتم از پتانسیل این پلیر بزرگتون استفاده میکردید سایدو کلین میکردید نه که بیاید از ما بخواید پسفردا نمک نشناسی کنید.

تا روز 63 بازی شمال شرق بیش از 5 کتیبه به رقیبش واگذار کرد و شمال غرب 0. اعم از مرتاض یونیک و من به شما یک تیکه هم ننداختم چه داخل فروم چه چت و ازتون حمایت کردم.

فقط یکبار همر مراوا چیف شد که یک هفته قبلش گفته بودم داخلش دفاع ثابت بشه شما اومده بودی رقیب رو به چراغ متهم میکردی آبروریزی میکردی بهتون تذکر دادم که اون پست هم پاک شد.

بعد که از ما جنگ یونیک رفت من شدم جاسوس ساید گفتم بشکنه این دست بی نمک خود شما دشمنید!

کل رمزاتون رو عوض کردید نشستم پشت تک اکانت ساید علی لست هیروز 5 تا کتیبه زدم تو 3 روز بعد فرداش پیام دادین جنگاموزو بده بچرخونیم 😂😂😂

مثل اینه مربی تیم دخانیات بندر لنگه (اصلا نمیدونم همچین تیمی وجود داره یا نه) بیاد از فرگوسن ایراد بگیره!

خب داشتی میگفتی؟؟؟

عمو جون ما برا فان اومدیم ما اگه سن شمارو داشتیم و بابامون واسمون گلد میگرفت

الان اینجا نبودیم که با 4 تا بچه کل بگیریم میرفتیم دات کام با روسا کل مینداختیم مثل قدیم

شما فقط چون هنوز سنی نداری حوصله داری بشینی 4 تا پلن بری

ما برا فان اومدیم نه مثل شما برا عقده گشایی

داداش این سرور یه اکانت توتن و 20 تا مولتی هون تک ده فدا کردین برا این قضیه

اون سرور هیچ تصوری از سبک بازیشون نداشتن باز ما میزدیم خودیا بهمون میگفتن ضرر به ساید

دیدی تاثیر نداره

• اولین کتیبه سرور توسط جنوب غرب زده شد.

جنگ آموز کوچک جنوب شرق توسط جنوب غرب دزدیده شد

jang_koochik_se_fe5a.jpg

پی نوشت: داستان خوبی داره. بعدا براتون با تصویر مینویسم

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• تو مسلمون نیستی مملی😝😅😅

• جنوب غرب 5 کتیبه

شمال شرق 1 کتیبه

جنوب شرق و شمال غرب 0 کتیبه

شمارش را متوقف کنید! ^^

Stop the Count...!

پ.ن: مجید جان زرنگ زنبوره.;)

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• ساید ادعا بدون جنگ آموز و این کمر منو داره میشکونه

ایشالا یه سورپرایز دیگه هم دارم که امیدوارم عملی بشه داداش 😂😂😂😂

• با سلام و احترام خدمت دوستان عزیزی که تا به حال افتخار بازی در کنار و یا روبروشون رو داشتم.

ما داشتیم زندگی مون رو میکردیم که یک روز آقا پرهام با ما تماس گرفت و گفتن بیاین تیم داریم و الیم و بلیم و فلان

در ابتدا روزهای خوبی سپری شد منتهی در ادامه مسیر دوستانی که ابتدا کل-کل کردن و مدعی بودن که سایدهای دیگه رو یه تنه با بالگرد هاشون شخم میزنن همر 1 سرور رو سرخود زدن و وقتی به دیوار بوسه زدند گفتن دست تنها بودیم و فلان....و مشخص شد از بازی کردن فقط بلدن اصطلاحا با عضو سایر افراد باد متصاعد کنن.

بعد از اون کامل دوستان ول کردن و جز چند نفر کسی انرژی آنچنانی برای ساید نگذاشت و دست مارو هم توی پوست گردو.

وظیفه و لطف خودم دونستم عیب ها و خوبی هارو گوشزد کنم.

اول خوبی بچه هارو بگم.تیم به شدت از لحاظ اخلاقی خوب بود و همدلی دیده میشد.منتهی برای ساخت خاطرات خوب همیاری هم لازمه و ابدا دیده نشد.

از لحاظ ادب و احترام هم من چیزی جز زیبایی ندیدم منتهی احترام و ادب فقط لفظی نیست.احترام و ادب ینی کسی که تیم رو جمع میکنه عکس از اکانت دات.کامش توی گروه تلگرام نفرسته.ما مسخره کسی نیستیم که بیایم انرژی...وقت...زمان و اعصابمون رو هزینه کنیم.

حقیقت امر خیال بنده رو راحت کردن و متاسفانه یک اکانت دفساز از نژاد رومن ساختیم که مثلا خوش بگذره(شاید اگر گول یا هون بود متفاوت بود).منتهی به دلایل مشکلات ساید و شرایط زندگی و دست تنها بودن روی اکانت باید با شما عزیزان خداحافظی کنیم.

امیدوارم اینکه در فعل ها از ....یم استفاده میکنم حمل بر خودستایی نباشه.بنده کوچیک تمام اعضای سرور هم هستم.

در انتها از عزیزانی همچون

صادق...محمد...ادی...علیرضا...سامان و کلیه دوستانی که کمتر میشناسم تشکر میکنم

و برای دوستانی که دورادور اسمشون به گوشم خورده و سعادت هم تیمی شدن باهاشون رو نداشتم آرزوی موفقیت میکنم.

سلامتی و اوقاتی خوش شما دوستان عزیز آرزوی بنده هست و امیدوارم سروری دیگه در خدمتتون باشیم.

اکانت badooooom تحویل ساید شد و از دوستان عذر میخوام که اکانت درخوری از آب در نیومد اما باور بفرمایید که این تمام تلاش من بود.

امیدوارم ادمین عزیز ساید شمال غرب رو کلا از بازی حذف کنن :))))) و پیام من رو بزارن بمونه

ارادتمند شما

حسین

• جنوب غرب 5 کتیبه

شمال شرق 1 کتیبه

جنوب شرق و شمال غرب 0 کتیبه

درود عزیزم

خبر اومده پلیر های اس ای ناتار میزنن رنک رید بگیرن :)

ساید های دیگه کمک کنید اس ای کتیبه هارو جمع کنه :D

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• 2-در مورد اتک اکانت نوپو یه سوال فنی میکنم دهکده با 21 موج قطعا تخریب میشه با 53 موج کاتا نتونستید تخریب کنید دلیل اینسرت شدنش رو من میدونم کل شمال شرق هم میدونه خیلی مساله ساده ای هست ربطی به باگ هم نداره حتی اگر اون 4 موج مورد بحث تو هم مینشست اون دهکده 11 تا اسلات جمعیت دار داشته باز تخریب نمیشد الان کی دنبال باج خواهی هست ؟ کسی که با 53 موج نتونسته یه دهکده رو بپرونه ؟؟ همرت برگرده ؟!!!

دیابلو با منطق و دلیل داره میگه تو موج سیم سکند 4 تایی تراوین اینسرت اتفاق نمیفته. شما چند نفر دارید میگید شمال شرق میتونه و دلیلش رو میدونه و بقیه نوبن. دلیل رو به ما هم بگید مستفیض شیم.

-----

با توجه به آمار مختصر یوسف به نظر میاد جنوب غرب دارای تعداد کم ولی کیفیت خوبی هست. چیزی که در دفاع شون و تا جمع کردن کتیبه ها تا این لحظه شاهدیم. امیدوارم این موضوع به بالا رفتن کیفیت سرور کمک کنه.

• آماره جمع آوری کتیبه ها

6 ساعت پس از آزاد سازی

Ne 28

Sw 14

Se 13

Nw 9

اتفاقات مهم:

۱) زدن جنگ آموز کوچک Se توسط Sw

2) زدن جنگ آموز کوچک Se توسط Ne

3) زدن مرتاض کوچک Sw توسط Se

4)زدن جنگ بزرگ Nw توسط Ne

5) زدن چکمه کوچک Nw توسط Ne

6) زدن چشمان عقاب کوچک Nw توسط Ne

7) زدن مرتاض کوچک Nw توسط Ne

8) تا این لحظه هنوز Nw انبار کوچک بلند نکرده

۹) Se باید از ۳ احمق کوچک به عنوان جنگ آموز استفاده کنه

پ.ن: میگن تو Se امام چراغارو خاموش کرده و گفته هرکس میخاد بره بره.

پ.ن: هومن جان دوست داریم.(لپای رضا رو از طرف من بکش)

پ.ن: کتیبه بسیار استراتژیک معماری یونیک افتاد Se با 5 تا سوپر اکانت دفاعی گول و 5 اکانت سوپر دفاعی از نژاد های دیگر(به همراه چند صد اکانت مولتی دف ساز)

پ.ن: چکمه یونیک و چکمه بزرگ و 3 چکمه کوچک افتاد دست Ne (گویا قراره بچه های Ne عید فطر برن Se سر مزار)

پ.ن: خسته نباشید به هر 4 ربع در جمع آوری کتیبه ها

• حسین جان،

خیلی خوشحال شدم که این سرور باهات آشنا شدم و چند شبی با هم گپ زدیم دیسکورد، و از معدود افرادی بودی که تمام تلاشتو انجام دادی و حتی بعد از خداحافظیت توی جمع کردن کتیبه ها کمک بودی، جایی که دیگرانی باید می بودن که نبودن!

و ناراحتم که نتونستم تنهایی بهت انگیزه بدم که بمونی و ادامه بدی، شده با بحث چلنج شخصی برای خودت.

در مورد نظراتت هم ۹۹ درصد باهات موافقم، و اون ۱ درصد هم میزارم پای مشغله شخصی و مواردی که نمیتونستن به عنوان توجیه کم کاری بیان کنن!

بازم هر موقع تونستی سر بزن بهمون دیکسورد، ادی هم قول میده هندزفری بزنه و راحت باشی :D:D

قول دادی یه سرور هون برداریم و ما هم از باگ هون سرور پر منبع استفاده کنیم.

ادی هم میاد میکوبیم در دیوار صفا میکنیم

که اگر این سرور هم دوستان میگفتن میخوان هلیکوپتری و تانکی و ماریو قارچ خوری پلی بدن، ما هم همون سبکی میبستیم.

مراقبت کن از خودت و هرجا هستی امیدوارم موفق باشی.

• سلام و درود

دوستان بسیار عزیزم در سرور فینال لطفا خوب توجه کنید. دو کلمه حرف حساب برای شما عزیزان اهل حرف حساب دارم.

بعضی مواقع یک اتفاق ناگواری چه به نفعتون اتفاق بیفته چه به ضررتون باید همگی کنار هم باشید و دسته جمعی معترض باشید که یا کلا اصلاح بشه یا کلا از ریشه کنده بشه! چون قطعا در آینده نوبت خودتان هم خواهد شد.

این موضوع صرفا تراوینی نیست! مشکل فرهنگی جامعه ما هست. دلار وقتی ۵۵ تومن میشه کسی که ۲۰۰۰دلار داره از خوشحالی در پوستش نمی گنجه در حالی که کل اون مبلغ را هم سود تلقی کنیم در بخشی از قیمت یک خودرو یا یکی از لوازم خانگی گران شده جبران میشه و بقیه ماجرا هم میشه اوضاع اقتصادی مملکت ما! عزیزان تراوین جامعه کوچک ماست. دلارش ترکیده بچه ها! باور کنید یا نکنید این اتفاق افتاده.

سایدها و اتحادها و همه و همه رو بزارین کنار، همه مون پلیرهای تراوین ایران هستیم و حداقل چیزی که یک پلیر باید داشته باشه مردانگی و صداقت هست که حتما در همگی عزیزان هست. و البته باید بودنش رو نشان هم داد.

اتک های سیم سکند اینسرت شده! مگه میشه؟ مگه داریم؟ این اتفاق در حالت منطقیش امکان‌پذیر نیست مگر یکی از دو اتفاق زیر رخ داده باشه!

حالت اول) عامدانه باشد! که امیدوارم حداقل این یک مورد اتفاق نیفتاده باشد. که اگر باشد باید فاتحه خیلی چیزها رو خوند که اولیش سرور اسپیدترا هست و..... اینکه چه کسانی و چگونه می توانند در این موضوع دخیل باشند را همه می دانید و نیاز به توضیح بیشتری نیست. با احترام به ادمین سرور صرفا حالت ممکن را عرض کردم و با توجه به شناختی که دارم این حالت بسیار بعید هست.

حالت دوم) غیرعمدی باشد! در این حالت یک باگ عجیب در سرور وجود دارد که عملا اجرای هرگونه پلن دیستروی کردن رو از بین میبره. اگر فرض کنیم این یک باگ هست سوالی که پیش میاد اینه:

چرا این باگ برای ما رخ نمیده؟

چند بار تو همین سرور اینسرت ما دیلی داشت و همزمان با اتک ارسال شد ولی لابلای کاتاها نیفتاد! باگ ها هم علیه ما عمل می کنن! باگ هوشمنده آیا؟

قضاوت در این خصوص را به شما خواننده محترم و صادق و با انصاف فروم واگذار می کنم.

این اتفاق ذاتا تاسف آور هست اما چیزی که دردناک تر هست خوشحالی دوستانی از شمال شرق هست. به جای اینکه بیاین بگین نباید چنین اتفاقی بیفته حرفهای عجیب غریب می زنید؟ لایک هم می زنین زیر حرفهای عجیب و غریب؟ به شعور خودتون و بقیه یک مقدار احترام بگذارین‌. مگه میشه سیم سکند رو اینسرت کرد؟ این یعنی فاتحه تراوین تو ایران واقعا خونده شده و برای بردن همه چیز مجاز هست حتی اگر قواعد اصلی بازی زیر سوال برن.

باعث تاسف بود که جز افراد انگشت شماری؛ که درود به شرفشون می فرستم؛ بقیه دوستان با افتخار از نبوغ کادب و الکی حرف می زنن و ادعای بلد بودن خنده داری را مطرح می کنند. حداقل انتظار داشتم لیدر شمال شرق بیاد و کنار ما باشه و به این موضوع اعتراض کنه که گویا انتظار عبثی بوده.

باور کنید دو روز صبر کردم تا مودبانه و با آرامش این موضوع را مطرح کنم. اگر جایی یک مقدار تند حرف زدم ببخشید ولی اینکه زحمات بچه ها اینگونه و به دلایلی خارج از جریان بازی هدر بشه باعث دلخوری و ناراحتیم میشه.

نکته دیگر ماجرا..... کلاس گذاشتن برخی عزیزان هست!میاین کلاس آموزشی هم میزارین؟

اونم چه کسی!

امیرحسین تریدر!

امیرحسین جان!

دوست عزیزم

ناچارم برای لحظاتی تواضع رو رها کنم و رک صحبت کنم‌ البته می دونی که برای شخصیت شما داخل بازی همیشه احترام گذاشتم. حتی زمانی که پیام های تمسخرآمیز ارسال می کردی با احترام رفتار کردم.

شما رو شاید بقیه خوب نشناسند ولی من و شما خوب همدیگه رو می‌شناسیم درسته؟ زمانی که شما در مقام یکی از فدایی های فرزاد پانیشر(به قول خودشون افسانه) داشتی رو فیدرهای ما لانچ می کردی بنده لیدر شمال غرب بودم. بنده رو اکانت CR 7 با نژاد رومن بودم که با شما آشنا شدم. شما تازه بازی رو داشتی یاد می گرفتی و با ۷ نفر دیگه رو فیدرهای بنده رو می زدین و کپ و نان کپ های من جنگ آموز و انبار رو از لیدرتون بلند کرد. الان شما برای ما کلاس آموزشی میزارین؟ تا زمانی که مولتی بازی تو سرورهای کذایی مد نشده بود شماها کجا بودین؟ الان که مسیر تقلب باز شده پلیر شدین؟ آموزش هم میدین تازه؟ می ترسم از فردا انبار منحصر و رازهای معماری ۶۰۰ایکس هم رو کنید. با این فرمون اصلا بعید نیست.

نگاه کن ببین چه کسانی تو ساید مقابل هستن بعد حرف بزن برادرم.

ضمنا

یک لطف در حق ما نوب ها بکن ؛ شما روش اینسرت کردن بین ۴موج همزمان رو به ما یاد بده؛ بنده برای شما همین جا قول شرف میدم یک دستگاه لندکروز هدیه می کنم. من مثل مانی نیستم که گلد ما رو هم نداد. مثل مرد حرف می زنم و رگم بره حرفم نمیره. آموزش بده هدیه بگیر.

البته راه دومی هم هست. که صادقانه بیای بگی حق با محمد دیابلوی عزیز هست و بیش از این ما رو نا امید نکنی‌. بالاخره الان لیدر شدی باید یک چیزهایی رو بدونی.

کلام آخر....

این فقط و فقط یک بازی هست بچه ها!

چند ماه دیگه تموم میشه و میره تو خاطرات. اما همه ما هستیم رفقامون هستن. لطفا یک مقدار از فضای بردن و بازی فاصله بگیرید. اجازه ندین بقیه شما رو به خاطر یک باگ یا هرچی که اسمش رو بزاریم یک فرد دروغگو و ترسو بشناسند.

دوستان شمال غربی می دونن که بنده در حال مهاجرت هستم و عملا در سرور حضور ندارم. این موضوع رو هم محمد دیابلو زنگ زد بهم گفت. امیدوارم ادمین محترم پاسخ قانع کننده ای داشته باشند که در غیر این صورت این سرور که تمام شد قطعا تیم ما به هیچ عنوان در این سرور بازی نخواهد کرد.

اینکه یک سرور باگ ساخت نیروی همزمان زحمات ما رو بر باد بده و یک سرور دیگه باگ اینسرت زحمات ما رو حروم کنه واقعا نا امید کننده هست.

امیدوارم همه دوستان مخصوصا لیدرها در این قضیه همراه ما باشند.

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: از دوستانم در شمال غرب از همین جا عذرخواهی می کنم که نتونستم تو یک ماه اخیر کنارشون باشم. می دونید رفیق نیمه راه نیستم ولی حتما شرایط بنده رو درک می کنید. هر روزی که در شهر و خونه جدید ساکن بشم بهتون ملحق میشم.

پ.ن۲: ممنونم از محمددیابلو و ادی و پرهام و صادق و بقیه عزیزان که زحمات ساید رو دوش اونها افتاد.

پ.ن۳: سیمرغ عزیزم؛ نه ببخشید مانی عزیزم؛ من هنوز خونه نرسیدم ولی دهکده ت زیر سم اسب های ما له شد که. فقط اونجا رو دوست داشتم که از سوزش عجیب اتک ها می گفتی اینهمه مولتی رید دادین که بکوبین من رو صفر کنین؟ خیلی خوبی مانی.

راستی شما که سرور رو رها کرده بودی و اکانت هات تحویل ساید شده بود و ۳۰۰ تا کارمند و کلی پروژه داشتی ؛ هر روز رتبه ۱ فعالیت تو فروم رو داری! دفکورد هم که هستی گویا! چجوریاست! موقع کتک خوردن تحویل میدی موقع زدن سر رو میاری جلو که مدال بیفته گردنت؟ دم خروس یا قسم حضرت عباس!

دلم واسه لب هات یهو تنگ شد عزیزم ماچ لپ یادت نره!

پ.ن۴: مصطفی داداش چیکار کردی؟ ۲۰۰ ک آخه؟

پ.ن۵: هر وقت خوردیم تبریک گفتیم و براتون دست زدیم اما شما خوردین و فقط به لطف یک باگ یا اتفاق خلاف قوانین فقط از دیستروی شدن قصر در رفتین؛ یک نفرتون جنبه نداشت بیاد بگه دمتون گرم. تراوین بازی کردن جنبه میخواد رفقا.

پ.ن۶ کتیبه هاتون فعال ؛ نماز و روزه هاتون قبول؛ حالتون خوب و دلتون خوش.