Posts by jagen haqar

ای جان رفته تو paint نوشته 🦵🦿👍

تریدر اسم سورنا نیار تو سرور نیست

لات کوچه کوچولو نباشیم

نه مثل شما بيکار نيستم تو پاينت بنويسم

کسي که دکتر خوابش کرده ببخشيد جوابش کرده لحظات آخر زندگيش به آرزوي رسيدن بهترين چيزيه که ميخواد

که بزرگترين آرزوت لانچري بوده😉😂

پيشنهاد:

دوستان شمال شرقي جلسه بذاريم لانچري شمال هم بديم دست آقا پرهام قر اين، ثواب دنيوي و اخروي داره.

صلوات ختم کنيد

اوني که ته مجلس نشستي،نورالله جان صلوات ختم کن🤣🤣🤣🤣

تبريک به هر دوسايد پلن زيبايي بود و دفکوردي عالي

فقط يک سوال،از بچه ها شنيدم شما مشکلي براتون پيش اومده بوده و از همه حلاليت گرفتيد و دکتر ...

اميدوارم چيز مهمي نباشه و سالم و شاد باشيد

پ ن: خودتون رو زياد داخل فروم درگير نکنيد،ممکنه بازم کسي دلخور بشه فرصت حلاليت نداشته باشين

فدات

والا هر وقت اومديم بريم دو کلام پست بذاريم تو حبسيم😂😂😂😂 مجي وضعيت سو پيشينه اش از من بهتره...

والا ايليا جان تراوين ديگه چيزي نداره منو خوشحال کنه،اين فروم تنها دلخوشي منه تو آخرين راند بازيم

توجه: مودراتور محترم لطفا منو حبس نکن،چيز زشتي هم نمينويسم قول ميدم از همه تعريف ميکنم حتي از نوري،از سنگک و صد البته حميد🤣

نوري خطرناک با گوني هاي بزرگش از شهر دلرباي پاکدشت😁

پ ن: ايليا با کتيبه و... کادو نميشه سن سال من از اين حرفها گذشته.من کلا يه اکانت سه دهه دارم که بچه ريد ميکنن

پس يه سفره مشتي پهن کن دعوت کن بياييم بشه شيريني سناتوري

پ ن: اينهمه نرو بخوري به جدول( مخاطب خيلي خاص)

متین جان یه سوال آیا اون پلیر شما نمیدونست داره به ساید دیگه پسورد میده دیگه جانشین نمیشد کنفدراسیون نبودن ، میدونسته کسی هم که میخواد براش فارم لیست بزنه ساید دیگه است باز پسورد داده اولین پیام رو کی داده اصلا ؟ از جنوب غرب دادن یا جنوب شرق

من لیدر بودم همچین پلیر مشنگیو با لگد از اتحاد مینداختم بیرون حالا شما براتون یه اکانت هم یه اکانته شده پلیر فریب خورده ما هم میگیم ایشالا گربه است ولی سرور بعد نیاید بهش بگید جاسوس و فلان و .... همین سرور اگه جاسوس هست بزنید صفرش کنید نه اینکه از اکانتش استفاده کنید بعد بهش بگید جاسوس

ماني شما کي شدي کاربر حرفه اي؟

از اين به بعد متن پست هات نصف نصف،يکي رو ميدي من بذارم تو

يکي رو خودت 😎

مهدي بخدا تو مسلمون نيستي.از تراوين من فقط اين سناتوري رو ميخوام.

واقعا چرا آقاي مادريتور هي ما رو ميبره حبس؟

دليلش چيه؟ سابقه داريم آياااا؟؟؟

من که فقط ميخوام سناتور بشم.نذاشتن😒

ايليا بيا يکم از پلن ها و آناليزاي آنچناني کن منم الکي اشکال دربيارم از توش،چت کنيم لول آپ بشه تا دوباره نرفتم حبس😎

ما که ترسي از حبس نداريم😂تازه امروز صبح بخاطر خوش و بش فرستادنمون انفرادي😎

داش حميد کجايي که دارن ما رو ميبرن حبس

بيا با هم بريم لامصب

پ ن : به جان نعمت که ميخوام دنيا باشه نعمت نباشه😎😂 حداقل قوانين فروم بايد درست اجرا بشه وگرنه من نفت ميريزم رو هم نوري و آتيشش ميزنم وسط پاکدشت تا درس عبرت بشه واسه گارد تا فشار نياره به ملت

سلام

کوتاه مختصر میگم که متن طولانی نباشه

1- هر دو سه نفرتون همشهری هم هستین جای خجالت داره ما همشهری ها ساید مقابل هم باشیم احترام هم رو داریم

2-این بحث فروم ربطی به همشهریات نداشت که ... رو به شقیقه ربط دادی صرفا واسه تحریک مصطفی و رضا که به منم زنگ بزنن بتوپن که دفعه قبل تو نذاشتی و فلان بیسار ...

3-این فروم و بازی ته تهش یه سرگرمی هست و گذراندن وقت کنار دوستان شماها تبدیل کردین به جایی که هر لحظه کسی منتظره سر یه چیف همر و ... مورد تمسخر ... قرار بگیره.قدیما فروم یا انالیز بازی بود یا اعلام و لغو متا و ... و کل کل بازی نه اینکه طرز بازی رو ربط بدن به شخصیت و زندگی خصوصی فرد

4-من واسطه نشدم از طرف کسی (من به هر دو طرف گفتم حرکتتون اشتباهه از رفتار و ادبیاتتون خجالت بکشید)

در نهایت محمدجان اگه مشتاقی درگیری فیزیکی بیرون از بازی اتفاق بیافته و هی داری یه پرونده بسته شده رو باز میکنی تا طرف مقابل باز واکنشی نشون بده که واقعا حرکت خوبی نیست

این گوی این میدان

تلفن هم رو دارید،همشهری هم که هستید.تو فروم همو تهدید نکنید دیگه نه من واسطه ام و نه اون شخص دیگه و ...

با هم تماس بگیرید برید سنگهاتون رو با هم وا بکنید اینجا تو مجازی و فروم رو اعصاب بقیه بازیکنان نرید.

والسلام

سلام خسته نباشيد به همه(پست جنبه منفي نداره صرفا سوال هايي که واسم پيش اومده،سو تفاهمي پيش نياد)

اولا تقدير ميکنم از پلير اکانت هاي مقابل♥دمتون گرم

سوال اول:اگر هر چيفر يه ناتار چيف ميزد به صرفه تر نبود؟

(يه دهکده ديفالت مرزي مصري که چند بار اسکات زدين کلا 3k بيشتر دف نداره،مطمئنا چک کردين بقيه دهکده هاش 250 خونه فاصله دارن.ارزش استراتژيکش چي بوده؟؟؟

- والا بخدا حتي ديفالت هاي من بيشتر منابعش هم 10 نشده،دهکده هاي ناتار خيلي شاخ ترن از ديفالت هاي من🥀

سوال 2: بگذريم از 700 تا کاتاي ديوار شده با اينسرت 700 تا ريشف خود دهکده(دار و ندار دهکده) که دقيقا براي پروندن يه ده ديفالت مصري مرزي بود که اونم باز با دهکده هاي ديگش 200 خونه فاصله داشت.

- دوستان اين دهکده ها وقتي ريجستر شدن اون مختصات افتادن دست من شما نبوده فقط ازشون مهاجر کشيده شده همين.يه نامه اي بزنيد اقامتگاه تخريب ميکنم چيف کنيد لااقل بتونيم ريدشون کنيم.

دارين با خودتون دقيقا چکار ميکنيد؟؟

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

دوستم منم گفتم از لحاظ سني و حرمت و بزرگتري طرز صحبت با ماني درست نيست همين وگرنه من خصومتي نه با شما نه با هيچ شخصي تو بازي ندارم.

اگه جوري صحبت کردم که موجب رنجش شما شده عذر ميخوام عزيز دل😘😘😘

پرهام جان،از اونجايي که دوستت دارم قبول ميکنم حرفتو که خوب پيشرفت کرديم،مرسي از لطفت❤

والا ما پيرمردها رو ارجاع داده شديم بالا،بات و ... ميخواييم چکار؟

دوران،دوران شما جون هاست

ما اين سرورم فقط بخاطر تجديد خاطره هستيم با دوستان متاهل تراوين که صرفا جنبه فان داره که با دوستان قديم در ارتباط باشيم.نهايتا در راستاي سياست سايد يا فارم ميشيم يا همرمون يه جايي لانچ ميشه.

تراوين عقده بازي نيست والا،کار داريم،زندگي داريم،مسيوليت خانواده داريم

قرار نيست ما به اندازه شما تايم بذاريم،نتيجتا قرار نيست وقتي ما نيستيم هر تهمت ناروا بشنويم

_ پرهام فکر ميکنم بحث ما پرونده اش بسته شد

_ اگه ميخواي کمک کني سناتور بشم دوتا پست تحليلي بذار من يکي رو پيدا کنم تحليل کنه تعدد پستم زياد بشه.

بوس و دوست دارم پره هام قرينم♥

فداتون تا بعد

پرهام جان عزيز دلمي

انصافا هر کدوم از اکانت هايي که ما دسترسي داريم بهش و دوستانم اجازه لاگين ميدن رو انتخاب کن از اتحاد ما،اگر فقط و فقط 1 اثري از بات ديدي قول ميدم تو همين فروم همه رو بذارم رو حذف و کلا تيم ما بره از تراوين.من کاري با بقيه ندارم ولي ما نه باتي داريم نه مولتي آنچناني براي اکانتهايي که هست.

البته من سخنگو يا صاحب نظري تو سايد نيستم از طرف بچه هاي خودمون ميگم(جسارتي نشه به بزرگان NE)

_ اما قبول کن که دف و آناليز و بهم زدن پلن شما از طرف بچه هاي شمال شرق بدور از حاشيه ها و کل کل هاي توي فروم ستودني بود.و صد البته اين چيزي از ارزش پلن شما کم نميکنه.

سپاس عزيزم و واقعا دوست دارم❤

سلام محمد جان،سرور 2x چند باري باهم صحبت کرديم،درسته

اما

چند روزي فروم رو خوندم،تحمل کردم،حتي روز اول که پست گذاشتم اعلام کردم از روز اول اسپيدترا بنده حقير حضور داشتم و اگه ميخواستم حرافي تو فروم بکنم الان کاربر حرفه اي بودم.

از قديم گفتن جواب هاي هوي است.در مقابل طرز ادبيات طرف،بايد همونجور جواب داد که در شان و منزلتش باشه وگرنه فکر ميکنه چه خبره يا بقيه ازش حساب ميبرن،يا ميترسن و...

محمدجان خودت ميدوني که من دوستت دارم سواي جريان بازي و... اما شواهد و سياست بازي يه چيز ديگه اي رو نشون ميده که بقول شما مافيا بازا اگه فکت ميخواي تو يه جلسه خصوصي دوستانه بين خودمون مثل همون سرور 2x صحبت ميکنيم.

در مورد ماني بزرگوار فعلا اکانتشون بن شده جواب لازمه رو خودشون ايراد ميکنن اما من به عنوان شخصي که مثل شما از زمان عصر حجر تراوين پلي ميدادم افراد زيادي ديدم شناختم و حتي اين رفاقت توي بازي تبديل به يه رابطه صميمي خانوادگي شده،متاسفانه احترام تو نسل جديد براي بزرگترها ديگه معني نداره و بايد مثل خودشون صحبت کرد.چون سکوت کني کار به جاهاي باريک ميکشه،تجربه اش رو قبلا داشتيم.اگه سکوت نکنيم درک نميکنن که همه ميتونن توهين کنن،فحش بدن و دهنشون رو باز کنن و چشماشون رو ببندن و...

_ در هر حال شما فکر کن منظور من از مزدور،پياده ي نژاد هون هست به دل نگير اين يه بازيه.تهش بسلامتي همه ميزنيم:*

پ ن:ماني جان لپ ها منتظر شمان کجا موندي؟

_ محمد جان شما عزيز مني بوس:*

يکي بياد لطفا ترجمه کنه حرفهاي پي قرين عزيز رو

_ اصلا خودت فهميدي چي گفتي؟

_ داستان سرايي انگار تو ذات شماست😂

-WTF

تورو کی گذاشت این وسطپ

پسر‌خوب من کلا ۳ تا پست گذاشتم تو سه تا هم تاکید دارم مودب باشین ما که داریم بازی میکنیم شما ها عاشق فروم بازیین

قربونه ادبیاتت برم

با تو مشکلی ندارم راحت باش دکترت گفته فقط لبخند بزنین بهش 😂

:thumbup:دقيقا منم تاکيد کردم رو گفته هاي پست قبليت

که وقتي حرفي ميزني ادبيات لاتي برنداري وگرنه لات مجازي ما خيلي ديديم.

X/به ادبيات خودت توجه کن ببين داري چي ميگي

اگه منو کسي گذاشته وسط تو رو گذاشتن کجا؟😉خبر داري يا با رسم شکل نشون بديم تو کارگاه کوزه گري

_ توهين و تهديد هر پلير شمال شرق مخصوصا کسي که دوست ما هم هست توهين و تهديد به همه ماست

اگه تا الان اينو درک نکرديد از اين به بعد بفهميد،دوران جولون دادن تو فروم تمومه،کسي محترمانه پست بذاره محترمانه جواب ميشنوه،کسي جو مجازي برش داره دقيقا همونجور جواب ميگيره

مودبانه و بدون تهديد حرفتو بزن تا مسائل به اينجا ختم نشه

پ ن: ماني هم که اومده من اجازه ندارم لپ بکشم

فقط ميتونم بوست کنم:*

داداش شما رقمت چنده؟ تک رقمي هستي يا دورقمي؟

جو برت نداره،مجازي زياد داشت از مرحوم وحيد مرادي اا

حرمت خودتو نگه دار بار دوم رضا نميگيره روت چون رقمت به رقمش نميخوره.سايز لباس48 کجا سايز 38 کجا😂

تحملش داري؟

برو بشين بازيتو بکن تو فروم از اين ادبيات لاتي استفاده نکن.بيا تو بازي لات بازي دربيار حداقل بگيم لات تراوين

اگه مايلي خارج بازي کسي روت بگيره اون ديگه ترجيه خودته👌ما هيچگونه مشکلي از اين بابت نداريم.

مودب باش پليز

و

دور برنداريد

بوس از لپاتون:*

رضا عزيزم

يکم به سطح طرف مقابل توجه کن بعد باهاش دهن ب دهن شو:!:

با کسي مخاطب شو که حداقل لياقت دوالي اکانتت رو تو سرورهاي IR داشته.

شخصيت و جايگاه ماني رو کل اسپيدترا نميتونه يدک بشه.ماني در حد کسايي بود مثل کينگ مهرداد،حامد لرد ويکي،اميردريادار و...

- عزيزم بحث نکن باهاشون،هر کسي که از قديما بودن ميدونن تو کي هستي چه شخصي داري و جايگاهت کجاست.

قرار نيست وقتت رو واسه اين مسائل پيش پا افتاده تلف کني😎

يه مدت اسپيدترا رو تنها گذاشتيم بخاطر مسائل کاري از بس پلير دراومده که شده کلش اوکلنز

ادمين بزرگوار: اي رسول خدا بگم چکارت کنه اسپيدترا رو اوکي کردي دستت طلا اما بچه از 14 تا 18 ساله شد ليدر و فروم نويس،نه حرمت فروم ميدونن نه مرام بازي.اسمش هم گذاشتن سبک جديد و مجزا از کثيف بازي:D:D:D:D

بابا بياييد بزنيد همه ما رو پاکسازي کنيد بلکه لااقل از خجالتمون نياييم سمت تراوين،خدايي لطف بزرگي ميکنيد

پ ن:رضا گارد تو همون اکانت چشمان تراويني،که 3 به 1 همه سايدها اسيرت بودن،اون موقع اين دوستان داشتن با روروک راه رفتن ياد ميگرفتن

پ ن:اگه ماني نيست لپ تون رو بکشه من ميکشم،حداقل از لحاظ سني به هم نزديکتريم عمويي ها

پينوشت نهايي: ادمين چقدر پست بذاريم سناتور بشيم👑👑👑🤣

سلام هومن جان،صحبت ها ديروز انجام شد.من شناختي از پليرهاي کنوني SE ندارم.اما حجت رو از زمان ir ميشناسم.پست قبلي اعلام کردم شخصا ديفالت رو پنجشنبه کاتا ميکنم تا اين موضوع بسته بشه.کاري با اتفاقات و حرفهاي رد و بدل شده ندارم.هر سايدي بنا به سياست هاي خودش آزاده با پليرش صحبت کنه برنامه اي بده يا ...

_ گيرم اين حرفها حقيقته،شما در مسير پيروزي سايدتون آزادي و کار اشتباهي انجام ندادي و ما دلخوري از اين بابت نداريم قضاوتي هم نميکنيم.اين بحث بين شخصي که تماس گرفته با حجته و فکر ميکنم تو فروم نبايد بحث بشه.

:!:در هر حال اين يه بازيه يکي دوماه بعد تموم ميشه.مهم رفاقت هاست که خيلي اا ارزشش رو ندونستن و نميدونن(مخاطب خاص)

با سپاس(تورج)