نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام

اولا تبریک میگم به جنوب شرق بابت زدن کتیبه مرتاض منحصر

اما جواب اقا رضای عزیز

طبق نقل قول خودتون من نوشتم نه اون لحن رو ادامه داد نه کل کل

رضا جان سرکار گذاشتی ملتو چهار صفحه مینویسی هیچی به هیچی؟

من وقتی میگم نه اون لحن نه کل کل یعنی چی؟یعنی دو قسمته لحن و کل کل اگر لازمه بگید تا لحن رو براتون توضیح بدم!!!لحنی که به نظر شخص من اشتباه بوده را ادامه نداده شخصا هم هیچ پستی که به نظرم لحن خوبی نداشته باشه لایک نمیکنم اگه منظورت شخص دیگه ای هست به خودش بگید نه هر پستی که میذارید این مطلب رو تو نقل قول پست من تکرار کنید.

من خواهش میکنم شما به بازیکنت تذکر نده مرسی از تذکرت طرف امده توهین کرده بعد به زور امده عذر خواهی کرده از اون روز یک پست در میون داره بالا پایین میپره که چرا جواب من رو ندادی رفتی جواب یاسر رو دادی من اصلا توهین بعضیها رو به پای چپ غورباقه سرخ شده رستوران ژاوو تو چین حساب نمیکنم چه برسه به عذرخواهی با یاسر در مورد یک چیز دیگه صحبت کردم میگه منظورت با من بود اقا رضا لطفا تذکرت اگه تاثیرش اینه لطف میکنی تذکر ندی ما از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید!!!

استاد شما میگی با پشت دست بزن تو دهن ملت سخیف و کوچه بازاری نیست و در حد کنفرانس سران و بزرگان ادبیات جهان از پارکیلانوس تو قرن منفی 12 تا حسن عباسی در قرن حاظره بعد من راهکار میدم که بتونید ضرباتی رو که ازش استفاده کنی قوی تر کنی و برای سلامتیت هم مفیده میشه سخیف؟ جل الخالق جل الخالق ماشاالله!!!

من اصلا نمیفهمم حرفهای شما رو فکر کنم زوال عقل گرفته باشم اگه از نظر شما سخیف و کوچه بازاری نیست یک دکتر باید برم!!!

من میگم مطلع بودن شما دو صفحه نوشتی که اگه میخواستن بکنن اینطور و اونطور

با عرض پوزش مطلع کسی هست که اطلاع داره نه کسی که انجام میده

متاسفانه این پست شما هم بسیار مبسوط و زیبا و طولانی اما کاملا بی ربط بود!!!

ظاهر شما خیلی عذرخواهی دوست دارید به همین دلیل بنده به خاطر تمام گفته ها و نگفته ها ی همه از زمان شروع تراوین و حتی قبل از اون از شما عذر میخوام فقط فراموش نکنید پست بعدی به دلیل این عذرخواهی حتما باید من رو ریپلای کنید و حق ریپلای کردن هیچ شخص دیگه ای رو ندارید وگرنه خیلی بدی!!!!

پ.ن:حسین جان یک چیز جدید هم این سرور یادتون میدم سرور بعد حتما با لحن تمسخر ازش استفاده کن یک حربه هم اینه اصلا پاسخ ندی تو فروم تا ملت از بیکاری و حرصی که از پاسخ ندادن میخورن یکی در میون پستهای خودشون رو ریپلای کنن که ما ببینیم و بخندیم دی: به سبک شما

پ.ن1:کتیبه رفت شاید سر یک اشتباه اما انقدر شخصی که کتیبه دستش بود برای ما و تمام تراوین بازهای قدیمی که سالهاست ایشون رو میشناسن عزیز و محترم هست که همه از ته دل یک حرف زدیم و میزنیم فدای سرت عزیزم تو خودت تکی 6 تا کتیبه منحصری برای ما.

موفق باشید

• پست هاتون خیلی بی معنی و بی جهت شده

نه تا میدگیم حرفی برای گفتن داشتین، که دیفالتا و واندرزنتون تارگت شد

نه الان!

چشمتون دنبال کتیبه های همه سایدها بود، ولی مهم ترین کتیبه سرور رو دادین به باد فنا

یه تیم قبل از شروع سرور معرفی کردین به نام کانتر تروریست! کجاس الان؟ کجا بود کلا؟

فکر کنم CT رفته توی بیسش کمپ کرده :)))

با M4 های گوگولیش که جواب نداد جلوی AK

ادی هم که با اسنایپ میزنتون توی بیستون هم.

تراوین به نظرت اینه که هزارتا مولتی بکشی، بعد ریدشون کنی، دف و همر بکشی باهاشون، کسی کاری به کارت نداشته باشه؟ یه تیم هم بفرستی ساید کناریتو حیات خلوت کنه!؟ بعد جمیعا روی هم یه کتیبرو نتونید چال کنید درست حسابی!؟

این حالت دموی ترور بود، تستی بود و خیلی از برنامه هاش پیاده نشد درست، همینطوری ناقص و با ۳ ۴ تا پلیر پاکار اینجوری کلافه شدین، فکر کن تیم ۲۰ نفری کامل بیاد، دیگه باید فرار کنید ساید بغلی!

خیلی کاربلد بودین، دوتا واندرزن رو جنگی میکردین یا همون جنگیارو درست استفاده میکردین و می جنگیدین با ترور، نه هی بیاین بگین ترور اومده فقط خرابکاری کنه :)) ما ماراتون بازیم! نه شما سیم سیتی بازین! اینجا تراوینه اشتباه اومدین.

• برا خیلیا سواله که چرا با شمال درگیر شدیم

استاد مورچه نگاری

ریز نوشته توهیناش دیده نشه

برای منم ایشون در حد شاخ راست ملخه
    بی احترامی فقط به شما بده؟

خیلی خوبی شما

من به خواست خودم ازت عذر خواهی کردم

چون نخواستم یه پیر مرد رو از خودم برنجونم

ولی شما فکر کردی بالا چشت آبرو داری

کلا نه تو بازی چیزی ازت درومد

نه به درد رفاقت خوردی

نه دستاورد خاصی داری

هرکی ۵۰ سال عمر گرفت که با شعور نمیشه

انتظارات من بیجاست ببخشید از همه دوستان عذر میخوام

سخت نگیر easy life

یعنی ساده بگیر زندگیو

این جمله رو در دستور کار قرار بده

و ازش استفاده کن

جای بعضیا درخت میکاشتن

حداقل هوارو پاک‌می‌کرد

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• یک بار ریپلایت میکنم نه برای خودت برای اینکه رضا سورنای عزیز ببینه با کیا همپالکیه دیگه اینجا برای من ادای دکتر میرفندرسکی در نیاره مه ای به من گفتن کتیبه فروش خدای چقدر بد هست این بابا!!!

اگر فرق اینکه توهینهای فلانی فلان قدر برای من ارزش نداره با اینکه خود طرف فلان قدر ارزش نداره رو نمیفهمی که قطعا نمیفهمی بهتره بری اول زبون فارسی یاد بگیری بعد حتما بری مشاوره.

اینم ریپلایت کردم نه برای خودت که اندازه هیچی ارزش نداری برای اقا رضا که دیگه تومار ننویسه از لحن و ادب حرف بزنه.

تو کل عمر تراوینم با خیلیها کل کل کردم اخر سرور هم با نود و نه درصدشون ته سرور گفتیم و خندیدیم اما با تو و امثال تو شدیدا کراهت دارم برای حتی ریپلای کردنت چه برسه به صحبت کردن

• دیگه اینجا به همه سرور مشخص میشه

چون مشکل از شماست

شما به یک جوان اگر احترام گذاشتی بهت احترام میزاره

اگه به یه جوان هم تیکه بندازی و نادیدش بگیری

اونم شمارو نادیده میگیره

قانونش همینه

الان که دیگه من بیشتر از شما کراهت دارم برای اینکه بخوام با شما کل کل کنم

برای همین هرچی میخوای بنویس دیگه از من رپلی نمیگیری

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• دوستان عزیز مراعات مازیار رو بکنید لطفا

قلبش ضعیفه ، سنش هم بالاس میمونه رو دستمون پشیمون میشید

همین الانش هم شنیدیم که یه خفیف سر مرتاض یونیک زده ساعت ۹ صبح دیروز =O

اقا رضا سورنا شما دیگه چرا جواب اینارو میدید اینا که تو بازی سی هیچ عقبن ، تو فروم هم که روشون نمیشه بیان ، گناه دارن واقعا

بهشون اجازه ریکاوری بدید دوستان هم از لحاظ روانی هم تو بازی :))

وگرنه به قول حسین کینگ بالا باید ادامه سرور رو با موش و گراز بجنگید :)))

پ.ن: با تشکر فراوان از اقا مهدی دانایی <3

پ.ن: با تشکر مجدد از دفکورد شمال شرق

• الان که دیگه من بیشتر از شما کراهت دارم برای اینکه بخوام با شما کل کل کنم

برای همین هرچی میخوای بنویس دیگه از من رپلی نمیگیری

خیلی خوبی واقعا

از اول سرور ۲۳ بار اقا مازیار رو ریپلی کردی اصن محل بهت نزاشت

یعنی توne کلا کسی بهت محل نمیزاره

پستات اندازه استخون جناق پنگوئن های نر قطب شمالم برا کسی اهمیتی نداره

حالا یه بار اقا مازیار ریپلی کردت و خطاب قرار دادت اونم نه به خاطر بار فنی بازی به خاطر سطح شعورت که بلد نیستی حرف بزنی

اونم نمیخاست شعورتو به خودت نشون بده میخاست به رضا سورنا نشون بده

حالا میگی دیگه اقا مازیارو ریپلی نمیکنی و کل کل نمیکنی؟

میخای تو اوج خداحافطی کنی دیگه

یه بار ریپلی کرده

پ.ن.

وقتی میمیری خودت نمیفهمی ولی اطرافیانت خیلی رنج میبرند.

بیشعوری هم همینطوره

پ ن ۲

کتیبه رو بردند؟

به همون چیز پنگوئن نر قطب شمال

دو برابر باید تلاش کنیم

• * اطلاعیه *

با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز‌ ، در روز جمعه مورخ ۱۱ شهریور

از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۴:۰۰ سرور از دسترس خارج شده و کل بازی‌ متوقف می شود .

بازی دوباره ساعت ۱۴:۰۰ آغاز خواهد شد و حملات از سر گرفته می شوند و سایت‌ قابل‌ دسترس خواهد بود .

با تشکر

• جعفرشون که همیشه جولو زنه

.

.

.

بعد این 20 موج از R E V E N G E R عزیز بود با اینکه همر سنگینی دارن در موج اول فقط 25k گرز و 15k شوال زده بودن

اما در اینسرت شکن ایشون

.

.

.

+ 3 موج کاتا

و اینسرت شکن دوم

.

.

+ 3 موج کاتا

اینسرت شکن سوم

.

.

.

این لاست با لاست قبلیتون شد

30.000 گرز + 14.000 شوالیه توتن 2.500 کاتا

اون همری که دیشب 100k گرز بود دارین کم کم میکنین دمپایی اونو فقط برایه زدن فیدری که 3k تیرانداز داره اونم وسط سایدتون و با چکمه

یکی بیاد اینارو گردن بگیره

NeMe3iS فراری برگرد فروم عکس لاست نمیخوام فقط بیا بیرون

• ان ای در یک عملیات غرور آمیز

یکی از فیدرهای اکانت سورنا با پاپ ۶۰۰ رو به پاپ ۳۰۰ رسوند

و بیگ همر تک رقمیشو خفت کرد.

دو سه تا کتیبه هم روی همون دهکده بود که زد و برد.

این چندمین باره اومدین صفرش کنید، هنوز نتونستین

حسرت صفر کردن یه فیدرشم به دلتون مونده و خواهد ماند.

جدی یه فکری به حال پلنر و لانچرتون بکنید!

۳ ۴ تا واندرزن بدین به پلنرتون شاید تونست با ۶۸ موج صفر کنه یه تارگتو :D

• حاجی 4 تا اینسرت رو فیدره دیگه چه جوی میدید :دی

ما زدیم چنج کپ کنید :دی

همه کاتا خیرات برا تو

• من یکی دیگه هنگیدم از دست اتک هایه شما معمولا یکی یه بار اشتباه میکنه تجربه میشه براش

اول 5 موج گوگولی رو دهی با پاپ 15

.

.

.

بریم سراغ فیدری که 1k محافظ با 1k لژیون داشت جولو زن رو نگاه کنید و یاد بگیرید

.

.

.

.

قرار بود دیوار رو بندازن ایشون ولی هیچی به هیچی و تا اخر با دیوار 20 رومن که میدونید چقدر قویه رفتن تو دیوار

.

.

.

وقتش نیست پیاده بشی رضا گارد؟

.

اینسرت شکنش + 3 موج 100 پیاده با80 تا کاتا

.

.

.

8 موج لطفا تایم رو دقت کنید

.

.

.

پشت اینم 4 موج به همین شکل بود

بعد سربازان ما رفتن نماز صبح خواندن وکمی استراحت کردن و بازگشتن برایه جنگ

.

.

.

اینجا هم 8 موج بود اینم که یاد گرفتین؟ کسی یاد نگرفت بگه دوباره توضیح میدم

.

اما میرسیم به قسمت خوب ماجرا

.

.

.

از اتک اول تقریبا 1 دقیقه و از 8 موجی که با فاصله هم زده بود 12 ثانیه فاصله داشت

به این حرکت میگن عقب زن اینم کار هرکسی نیست باید اسطوره باشید یعنی اول با کله میری تو دیوار بعد با افتخار میگی 0رت کردم

1300 کاتا از رومن رفت

شادزی

• عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان فرومی

این چند روز به دلیل گرفتاری زندگی کمتر بودیم نه فراری اتفاق افتاده نه سکوتی بوده. چون اولویت های ما اول زندگی هست اگر وقتی بود تمرکز روی اکانت تراوین و اون آخر اخر فروم.

برای برخی اول شده فروم

جدیدا هم بعضی از دوستان اول فرومه بعد فرومه بعد زندگی ( اکانت ندارند بنده خداها ^^)

اول از همه تبریک به جنوب شرق بابت زدن مرتاض منحصر

با توجه به حجم بی سابقه پیام تو فروم و خوشحالی مع الوصف دوستان، دچار دوگانگی شدم. دانسته های کم من تو تراوین جوابگوی این دوگانگی نبود. پیش خودم گفتم ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیبه ! :)

بنابراین دست به کار شدم و از ادمین بازی سوالمو پرسیدم:

و جوابی که نیامد!

احتمالا امروز از ساعت 12 تا 14 میخواد فکر بکنه شاید بعد این تایم، برنده اعلام کرد.

این وسط اتفاقی یاد دو سرور پیش افتادم که در خدمتتون بودیم. بحث شد سر اینکه راز منحصر مهمتره یا مرتاض یونیک

دوستانی که راز منحصر را داشتند مشاهده فرمودند که واندرشون اومد پایین. واندر شمال شرق هم در مقطعی با داشتن مرتاض منحصر اومد پایین ولی در بعداً واندر ما با 28ک کاتا خش بهش بیفتاد.(عددش یادم نیست دقیق)

آیا علت این اتفاق کتیبه بود؟

اگر کتیبه بود چرا کتیبه برتر تو این بحث واندرش اومد پایین؟

جواب : خیر داشتن کتیبه اگر چه خوبه ولی شرط لازم و کافی نیست.

اون چیزی که ما را برنده سرور کرد همدلی و همراهی ای بوده الان هم هست. همولی ای که این سرور بیشتر از سرور قبل شده

ما بخاطر داشتن کتیبه منحصر و یونیک برنده سرور نشدیم ما پلیرهای یونیک و منحصری تو سایدمون داریم که ضامن موفقیت ما هستند.

موفقیت یعنی راضی بودن از خودمون

الان هم نیومدیم به هر قیمتی برنده سرور بشیم که اگر اینطور بود جاسوس تو گروهتون داشتیم و کوچکترین پیام های شما را هم مطالعه میکردیم و وقیحانه ترین شکل ممکن میومدیم تو فروم پیام ها را هم میذاشتیم و بهش افتخار میکردیم اونم چه اکانتی جاسوس ما شده! سعی کنید مردونه بجنگید!

اگر هم ببازیم با سری بالا و با افتخار میبازیم. شاهد هم هستید موتور بازی مرتب خاموش و روشن میشه. بهونه هم برای حذف دست جمعی هست که دوستان باهاش آشنایی کامل دارند. ولی میجنگیم با افتخار، بخاطر دوستانمون در ساید شمال شرق ، بخاطر خودمون و وقتی که گذاشتیم و البته به احترام حریفمون

پ.ن : یه دوستی داریم اینجا 10 تا میخوره دو تا اینسرت میکنه. هر اینسرتی را 2 صفحه براش پست میذاره. خسته نباشی قهرمان خدا قوت! سعی و تلاشت برای تخریب فضا و ضعیف نشدن دادن حریفت قابل تقدیره. اولین و آخرین نفر نیستی که این کارها را میکنه. پینوشت آخر را حتما بخون

پ.ن: برای مخاطب خاص: بنظرم این سرور شمال شرق برنده نیست. شما هر مولتی از ما را بزنی برات افتخاره. تارگت خوبی زدی. ولی ما هر جا را میزنیم میبینیم عه این که چیزی نداشت! ایراد از ما نیستا! شما برنده ای که داری لذت میبری

پ.ن : فرهاد جان با ما شوخی نکن داشتم کم کم باور میکردمااا :D:D.

پ.ن 4 : قال یوسف ریتالین : تیم های بزرگ از صد کردن واندر خوشحال میشن و تیم های کوچک از خفت زدن به تیم های بزرگ .

یوسف

پ.ن : اینو خیلی دوست داشتم. قشنگ بود خداییش. یوسف علاوه بر گردن چه زبونی داشتی . ماشالله

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام دوست عزیز و گرامی

با حرف هاتون موافق هستم ولی در صورتی که افراد جلو سرتان رو خنگ فرض نکنید

من نه شاخ دارم نه اوسگول

به پلیر تون یاد بدین چطور کتیبه بزنه

اون هم هنوز فعال نشده باشه

بعد تایمی که فرد بیداره

• سلام عزیزم

نمیتونم بگم آپدیت نشده بازیت به سبک قدیم آخه توی کام سرور 1راند 2 ما هم دو تا منحصر داشتیم روی یک اکانت منتها به قول دوست خوبم یکی فعال و دیگری غیر فعال البته جابه جادکردنش روی یک اکانت هم مستلزم چیف کردن دهکده کتیبه هستش و ....بقیه اش رو هم تحقیق کن ببین چطور میشه از دوتاش در زمان درستش روی یک اکانت استفاده کرد

زمین کج‌ نیست درست رقصیدن یادتون رفته اینا مه گفتی نه امداد غیبی میخواد نه زد و بند مخواد و نه باگ حساب میشه قانونی هستش که بوده از قدیم

اما از امداد غیبی در سرور های قبل و همینطور باگ میتونم به خریدن پسورد از مدیریت تراوین استراتژی توسط شخصی خاص و همینطور باگ گندم منفی واندر نام ببرم ..

ولی همیشه نمیشه مال ننه یک موقع هم میشه مال بابا

محمد owldark

• اینطوری خوبه؟ 😂😂😂😂😂 (چکمه بزرگ)

این لاست با لاست قبلیتون شد

30.000 گرز + 14.000 شوالیه توتن 2.500 کاتا

اون همری که دیشب 100k گرز بود دارین کم کم میکنین دمپایی اونو فقط برایه زدن فیدری که 3k تیرانداز داره اونم وسط سایدتون و با چکمه

دیدی تاثیر نداره

• داداش من میگم راست تو میگی چپ ؟؟

وقتی فکر می‌کنید اینجا انجاست

اون اکانت با این که منم فرق داره ایلیا جان

کتیبه انبار خواستی بهم پیام بده بدیم بهت

• داداش من میگم راست تو میگی چپ ؟؟

وقتی فکر می‌کنید اینجا انجاست

اون اکانت با این که منم فرق داره ایلیا جان

کتیبه انبار خواستی بهم پیام بده بدیم بهت

عزیز علت اتک رو شما این بوده که وقتی کتیبه انبار داری، خزانه معمولا تخریب میشه و بجاش انبار میخوره

عجیبه اصلا ولی باشه قبوله

• عزیز علت اتک رو شما این بوده که وقتی کتیبه انبار داری، خزانه معمولا تخریب میشه و بجاش انبار میخوره

عجیبه اصلا ولی باشه قبوله

ولی زمانی که فعال باشه

حالا این هیچی

این رو چی میگین