نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام رفقا

یه مدت یه بازی بود با همین گرافیک اسمش هم مثل همین بود (تراوین) . اکثرا فک کنم یادشون باشه اون بازی رو ، فرقش این بود دف های میلیونی و سوپر همر نداشت ولی تا دلتون بخواد پلن چیدن و کراپ لاک و یه عالمه ترفند داشت ،خیلی وقته که اون بازی مرد شایدم کشتنش فقط یه یادگاری ازش مونده بود به اسم فروم که همون حال و هوای سابق رو داشت که اونم..... لطفا در حفظ آن کوشا باشیم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام رفقا

یه مدت یه بازی بود با همین گرافیک اسمش هم مثل همین بود (تراوین) . اکثرا فک کنم یادشون باشه اون بازی رو ، فرقش این بود دف های میلیونی و سوپر همر نداشت ولی تا دلتون بخواد پلن چیدن و کراپ لاک و یه عالمه ترفند داشت ،خیلی وقته که اون بازی مرد شایدم کشتنش فقط یه یادگاری ازش مونده بود به اسم فروم که همون حال و هوای سابق رو داشت که اونم..... لطفا در حفظ آن کوشا باشیم

سلام سید جان

الان بازی طوری طراحی شده که فقط باید تعدیل بزنی

نمردیم و سرور بدون مولتی و بات هم دیدیم ، بن اتوماتیک ای پی دیدیم، پانیش ای پی بین سایدی دیدیم، پانیش تقلب دیدیم ، ناتار استاندارد دیدیم ، کراپر استاندارد دیدیم، نمردیم و قوانین نوشته شده صفحه اول رو دیدیم

کشتنش سید جان

ترس از خوردن بخاطر ادعا های تو خالی باعث میشه همه زورشونو بزنن برا مولتی ، یسریا ام خب بخاطر این افراد مجبورن بسازن ،

م.ف.ل.ع : چاکریم گل اقا

• با سلام و احترام

نام اثر : چرخ گوشت

ما با اتحاد آرمی همه کاری کردیم. از چیف و خفت و دیستروی تا دفاع و امروز هم دیوار خفن! این موفقیت بزرگ را به همه دوستان شمال شرقی تبریک میگم

پرهام جان ما دیدیم هیرو و همرهای شما چیز خوب خورند گفتیم با اجازتون بریزیمشون تو چرخ گوشت

اتک های اکانت خورشید :

اتک های اکانت useless:

8موج هم اتک زیر:

4موج اتک زیر

4 موج

8موج :

یه چیف هم از اکانت sniff ببینیم:

و یه دیستروی توسط اکانت خورشید. (زده بودید اینا اینجوری نمیشد الان)

یکی از دوستان میگفت همرش مرز ان دبل هست و ناتار خیلی زیاد منابع میده !! چون ان دبل همر نداره نمیتونه ناتارهاشو غارت بکنه. راست میگه!!!!!؟؟؟؟

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• یکی از دوستان میگفت همرش مرز ان دبل هست و ناتار خیلی زیاد منابع میده !! چون ان دبل همر نداره نمیتونه ناتارهاشو غارت بکنه. راست میگه!!!!!؟؟؟؟

سلام جاوید جان :دی چطوری؟

آقا این روز ها فشار قوانین یکم داره زیاد میشه :دی حس کردم جو فروم داره صلح آمیز میشه که یه نفر با گونی امد

چند نفر رو انداخت تو گونی برد

اولا از همه تبریک بگم بهتون بابت پلن های زیباتون و دفاع زیباتون واقعا عالی هستین

ضمن اینکه میخواستم یه عکس براتون بزارم که .....

میدونم خیلی خوشحالین از اینکه با 50000 اکانت جلو 50 تا اکانت دارین بازی می کنید

بالاخره مولتی کشی و استفاده از بات هم طبق صحبت های دوستان مثل مجید پرشیا از فنون حرفه ای این بازی هست

خوش باشی سلطان :دی

پ.ن: عربا هزینه میکنن که جلو بقیه شاخ باشن ، ایرانیا که فقط عشقشو دارن هزینه می کنن همدیگرو کله کنن

ادعات نشه سطوننننن

گرده جهان

تنگه زمان

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی - بن ().

• داداش اون شماها بودین که با کل پتانسیل و مولتیاتون جلو چهارنفر داخل ne تو 5ایکس بازی میکردین تا یه جارو میزدین سرمست و خندان و خوشحال میومدین صفحات فرومو چرت و پرت مینوشتین از پارتیزان و چریک و پاتریوت بگیر که بوس بوس میکرد تا عرفان پلنر:) که سلطان خاکستریه!

حالاهم جاوید جان زحمت کشیده برای خوانندگان فروم لینکارو گذاشته تا لذتی برده باشن هیچکدوم از بچه ها هم چیزی دراین باره پست نکردن میدونی چرا؟

چون تهش درحد لات سرور خلوت شناخته شدین

پ.ن:بده سه دو خلاص میکنه!!!

• داداش اون شماها بودین که با کل پتانسیل و مولتیاتون جلو چهارنفر داخل ne تو 5ایکس بازی میکردین تا یه جارو میزدین سرمست و خندان و خوشحال میومدین صفحات فرومو چرت و پرت مینوشتین از پارتیزان و چریک و پاتریوت بگیر که بوس بوس میکرد تا عرفان پلنر:) که سلطان خاکستریه!

حالاهم جاوید جان زحمت کشیده برای خوانندگان فروم لینکارو گذاشته تا لذتی برده باشن هیچکدوم از بچه ها هم چیزی دراین باره پست نکردن میدونی چرا؟

چون تهش درحد لات سرور خلوت شناخته شدین

پ.ن:بده سه دو خلاص میکنه!!!

عزیز دلم سرور پیشم شمال شرق رنک ۱ پاپ سرور بود

ما سرور پیشم با مولتی نیومدیم

سرور پیشم بیشترین مولتی دست شمال شرق بود

۴ نفرم که مجید پرشیا و تریدر و مانی پارتیزان و مملی وگنس رو میگی دیگه؟

رضا گارد و ممد کینگ و آرین و مهدی مرلین وحمید سنگک و n نفر آدم دیگه کف فروم و دیسکورد و موجی سامورایی و .....

ریاضیاتت ضعیفه؟

• پرهام داداش اون نقشه ای که نشون دادی دهکده های هر ساید رو نشون میده حالا این وسط ما یه مقدار از شما بیشتر اکانت داریم ولی دیگه اینکه شما ها دهکده نزدید مقصر که ما نیستیم

اون سرور 5 ایکس اگر حرف من رو قبول داری همون تعدادی که بودیم رو بهت گفتم در هر صورت اون سرور رو شما بردید از نظر من شایسته اش هم بودید نه بهونه آوردیم که زیادید نه بهونه آوردیم کم هستیم و ....

تا آخرین لحظه هم با نقشه و بدون نقشه جنگیدیم این سرور که هنوز اول راهه بقول خودت به حریف احترام بزار که لایق احترام باشید و کار خودتون بزرگ دیده شه

پ.ن. محمد پاتریوت بوس رو لپات

پ.ن. عمو سورنا تعطیلات تموم شد من خودم میام برای خودت تیراندازات کارمندات چایی می ریزم بیا دو جا رو بزن فیض ببریم

• 1 )

NW مجموع کل اکانت ها در اتحاد ها 155 که 35 تاش مولتی هست

NE مجوع کل اکانت ها در اتحاد ها 288 که حدود 206 تاش مولتیه

میدونم خیلی خوشحالین از اینکه با 50000 اکانت جلو 50 تا اکانت دارین بازی می کنید

بدون شرح ...

2 )

پیش بینی اقتصادی: شمال شرقیای عزیز بزودی لوح قانون قراره گرون بشه

پیش بینی فقط خودت ، نوستراداموس اداتو در میاره

3 )

بزودی هم یک تنه کل سایدتونو شخم میزنه یکم این سرور بازی یاد میگیرید

پ ن ۱ :

شهر رو خلوت دیدید ، طوری رجز نخونید طوری بشه که فکر کنن طوری شده

پ ن ۲ :

آقایون خراج بگیر ، علائم حیاتی نشون بدید آقا ...

• پرهام داداش اون نقشه ای که نشون دادی دهکده های هر ساید رو نشون میده حالا این وسط ما یه مقدار از شما بیشتر اکانت داریم ولی دیگه اینکه شما ها دهکده نزدید مقصر که ما نیستیم

اون سرور 5 ایکس اگر حرف من رو قبول داری همون تعدادی که بودیم رو بهت گفتم در هر صورت اون سرور رو شما بردید از نظر من شایسته اش هم بودید نه بهونه آوردیم که زیادید نه بهونه آوردیم کم هستیم و ....

تا آخرین لحظه هم با نقشه و بدون نقشه جنگیدیم این سرور که هنوز اول راهه بقول خودت به حریف احترام بزار که لایق احترام باشید و کار خودتون بزرگ دیده شه

پ.ن. محمد پاتریوت بوس رو لپات

پ.ن. عمو سورنا تعطیلات تموم شد من خودم میام برای خودت تیراندازات کارمندات چایی می ریزم بیا دو جا رو بزن فیض ببریم

یه مقدار بیشتر؟

جدی؟؟

سرور ۵ ایکس اکانت شما بیشتر بود یا ما؟

مپ کلا قرمزه و سبزه آبیش کمه

پ.ن: همین که تریدر علائم حیاطی نشون میده خوبه

پ.ن: چیزی نگفتیم فقط یه عکس گذاشتیم

خوشحالی کنید همچنان :دی

• دقیقا داداش 👏 کری وقتی خوبه که هر دوتا ساید برابر باشند

نه دیگه این مدلی که تو یه ساید پنج تا اکانت باشه تو ساید دیگه پنجاه تا باشه...

آمار رو که دیدم قبلاً

اول ne

دوم se

سومnw

چهارم sw

و فرق ساید ne با se تو ده تا اکانت بود فوقش.و همین خوبه که همه سایدها بالانس باشن نه اینکه این مدلی زمین تا آسمون باشه ...

• درود

چند تا سوال داشتم

1. از اول نمی‌دونستین با 50 تا اکانت جلو 50000 تا هستید ؟!

اگه نمیدونستی باید سوال میکردی اگه میدونستی خودت خواستی

2.حالا که شرایط این جوری بود روش بازی شما چی بود ؟!

با کله بریم تودیوار بعد بزاریم رو حذف بگیم تعداد پلیر و مولتی نابرابره

3.چرا زمانی که ضعیف تر بودی استارت فایت رو زدی ؟!

(اینو به احترام پلیراتون نمیخام چیزی بگم )

دوست عزیز جای این که بگی زمین کجه

شما شرایط رو از روز اول سرور دیدی

وقتی که دیدی خودت خواستی وارد فایت بشی

این که لیدری رسماً با حرکت هاش یه سایدی رو تبدیل به حیاط خلوت بکنه واقعا تبریک داره :)

بازم خسته نباشید بخاطر همر های قشنگتون:)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• سلام یوسف جان

شما اگر امکانش هست یک پست آماری بزار ببینیم ساید ها تو چه وضعیتی هستند. تنها عکسی که من دیدم اختلاف فاحش تعداد اکانت ها در شمال شرق و غرب بود.

• امروز صبح اسکات زدم از ان دبل با این صحنه روبه رو شدم:/:/

خسته نباشی جنگ جو:D:D:D

خبر امده که اس ای گفته حذف نکنید ما تراکتور براتون میفرستیم سرباز ها رو خودشون لازم دارم برای واندر تاریخ مصرف ان دبل برای اس ای تموم شده دیگه حداقل تراکتور هار و بگیردید :(:(

تراکتور های اس ای

خدایی صفر هم هستن 8)8)

پ.ن . عمو رضا استیل عالی بود قسمت یا سبز ای بزرگ ^^ :D:D:D:D

پ.ن . چرا اکانتهای ان دبل حذف نشد کتیبه ها رسید دیگه لعنتی هامال اینا تایم 30روزه داره انگارشایدم مال ما زود حذف میشه:/:/:/:/

پ.ن. داداشم مصطفی فلفلی :D کجارو سوراخ کردی لعنتی :saint:

پ.ن . این صادق پارتیزانم ول کنید بنده خدا اولین بار امد اسکرین اتک گذاشت ازسوپرهمر خودش بعد اتک لعنتی 20کی شمشیرزن زده بود :D:D:Dبعد رفت واندر گرفت یه همر خورد واندر صفر شد:D:D:Dانقدر چیف نکنید از این چیزی در نمیاد بزارید بازی کنه:D:D:D

پ.ن . دیگه کسی هم نمونده بیاد خراج بگیره تففف دیگه این دنیا ارزش نداره

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام خسته نباشيد به همه(پست جنبه منفي نداره صرفا سوال هايي که واسم پيش اومده،سو تفاهمي پيش نياد)

اولا تقدير ميکنم از پلير اکانت هاي مقابل♥دمتون گرم

سوال اول:اگر هر چيفر يه ناتار چيف ميزد به صرفه تر نبود؟

(يه دهکده ديفالت مرزي مصري که چند بار اسکات زدين کلا 3k بيشتر دف نداره،مطمئنا چک کردين بقيه دهکده هاش 250 خونه فاصله دارن.ارزش استراتژيکش چي بوده؟؟؟

- والا بخدا حتي ديفالت هاي من بيشتر منابعش هم 10 نشده،دهکده هاي ناتار خيلي شاخ ترن از ديفالت هاي من🥀

سوال 2: بگذريم از 700 تا کاتاي ديوار شده با اينسرت 700 تا ريشف خود دهکده(دار و ندار دهکده) که دقيقا براي پروندن يه ده ديفالت مصري مرزي بود که اونم باز با دهکده هاي ديگش 200 خونه فاصله داشت.

- دوستان اين دهکده ها وقتي ريجستر شدن اون مختصات افتادن دست من شما نبوده فقط ازشون مهاجر کشيده شده همين.يه نامه اي بزنيد اقامتگاه تخريب ميکنم چيف کنيد لااقل بتونيم ريدشون کنيم.

دارين با خودتون دقيقا چکار ميکنيد؟؟

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

• .ارزش استراتژيکش چي بوده؟؟؟

- والا بخدا حتي ديفالت هاي من بيشتر منابعش هم 10 نشده،دهکده هاي ناتار خيلي شاخ ترن از ديفالت هاي من🥀

دارين با خودتون دقيقا چکار ميکنيد؟؟

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

مشکل من شما نیستی.

مشکل من با دوشیزه کیتی پری هستش از وقتی که با اورلاندو بلوم میگرده کم کار شده اهنگ خوب بیرون نمیده.

واسه همین دو تا سه چیف زدیم که حساب کار دستش بیاد. اگه تا اخر این ماه اهنگ جدید ریلیز نکرد‌ میریم برای چیف کپ...

• میگم چیشد اکانت کاپیتان که 3 غارت بود از تاپ غارت افتاد؟

رمز بدید براتون فارم لیست بسازم :))))