Posts by Moji samorai

تموم شد یزره ام تاثیر گذار نبود چون کاملا دروغ بود

پ ن:دست و پا نزن در مرداب بیشتر فرو میری

امضا

مجی سامورایی

بچه ها این دیابلو گناه داره ناموسا انقد اذیتش نکنید من یکی دلم براشت سوخت افرین دیابلو تو خوبی تو برزیلی تو همه روزدی مساوی ام نداشتی

پ ن: دیابلو تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت

وقتی روشنی چشمهایت

در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود

با من بگو از لحظه لحظه های که همر شارژ میزدی

از تنهایی معصومانه کیبوردت

آیا می دانی که در هجوم اتک هایت دردها بود

و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت نوب بودی

امضا

مجی سامورایی

تو یکی چقد فاز داری ناموسا روت میشه بیای فروم والا این حجم از تخریبی که تو رو میکنن امریکا سر ژاپن نیاورد ولی ناموسا ساقی تو دوست دارم جنس حق میده دستت بهت یه پیشنهادی میکنم هرکسی را بهر کاری ساختن تو مال بازی تراوین نیستی

پ ن: پیشنهاد ویژه به تو منچ شنا با ویلچر شطرنج با مانع برو اینا رو بازی کن قول بهت میدم مقام بیاری 🤣

امضا

مجی سامورایی

عکس

سلام یوگی جان خوبی از اتاق فرمان میگن همچنان داری با کتیبه ی احمق سرو کله میزنی لطفا نتیجه نهایی شو بده سرور تموم شد

پ ن:اون ساقی ک باعث شده فاز کوسه بگیری و بمن نشان بده فقط

امضا

مجی سامورایی

اتک میدادیم اون تایم که کسی اتک نمیداد پلن میدادیم اون تایم که کسی نمیدونست پلن چیه😁 چیف میکردیم اون تایم که شما مشغول قانع کردن چیفراتون بودید 😃

پ ن:اهل کینه نیستم از چپ بخورم از راست میزنم

امضا

مجی سامورایی

هرکی مخش کار نمیکنه ژاپنی میشه برا ما. 90 موج میاد قهوه ای میشه سراپا

کمی خاطره بازی

مکالمات قبل از پلن یوگی: خاله ایلیا مطمئنی بزنیم خاله: میزنیم با رمز یا قهوه ای نشیم سبز بمانیم اوگی داگی : اگه دیوار شدیم چی؟

سرندپیتی : خخخخ

خاله ایلیا: میگیم میدونستیم دیوار میشیم ولی زدیم

پ ن: قهوه ای یکی از رنگ هاس نمیدونم چرا همیشه تن شماس خاله جون

امضا

مجی سامورایی

خب خب اینم یکی از پیشگویی های من

برای پیشگوئی عدد ۱ برای اینکه سرنوشت اکانت خود را بدانید عدد۲ برای بدست اوردن هر اطلاعاتی در مورد اینده خود و اینده بازی عدد ۳ را به دفتر نوستراداموس سرور ارسال نمایید چنانچه زمان زیادی در انتظار بودید صبر کنید زیرا تمام اپراتور ها مشغول پاسخگویی هستند

پ ن:برای ملاقات حضوری با منشی بند جناب اقای یوگی تماس بگیرید

امضا

مجی سامورایی

تموم شد!!!! خیلی تاثیر گذار بود

پ ن:آزاد شدم خوشحالم ننه

ایشالله آزادی قسمت همه

آزاد شدم چشمامون تَره

ایشالله بیرون دنیا بهتره

آزاد شدم بیا بغلم

همه جلو رفتن و من اَ همه عقبم

آزاد شدم بگو به منم

من توو حبس بودم و بی خبرم همه عجبن

داستان شده همه توو غمن

امضا

مجی سامورایی

از طرف کی صحبت میکنی شما؟ خاله زنک بازی هم حدی داره خسته نمیشی؟

۶تا همر زدیم رو جنگ اس دبل ۴تاش رو خود ایلیا شارژ کرده بود. یکی من دادم یکی هم فرهاد داده. بعد این وسط حتما لازمه به شما رضایتنامه کتبی نشون بدیم که این بساط رو جمع کنی؟

همین که جسارتش رو داشته و زده خودش برامون خیلی ارزشمنده.

دخترک کبریت فروش خودتم هیشکی گردن نمیگیره حالا اومدی میگی از طرف کی صحبت میکنی مطما باش از طرف تو صحبت نکرد ک خودت و میندازی وسط

یوگی جان بزار داغ اون همری ک تو راه چیف شد یکم بخواب چهل روزش بگذره بعد بیا اینجا موز بزار پیشرفت کردی از همر چیف کردن رسیدی به عکس فتو کردن 🤣🤣🤣

پ ن: این حجم از اعتماد ب نفستو گیگی چند میخری؟!

پ ن:اعتماد به نفس شمارو اگه درخت کاج داشت سالی دوبار ک ن ده بار نارگیل میداد

بده اس دبل برات لیست فارم بزنه لاستت کمتر بشه. اخه دستشون تو کار خیره همینجوری شبونه گمنام میان برای اکانتای دیگه لیست فارم میزنن میرن.

دخترکی کبریت فروش قدیم ترا تو قصه بود تو دل سرد و کوچکش انگار یه کوه قصه بود بین تموم قصه ها قصه اون به سر رسید مثل کلاغ قصه ها هیچ وقت به خونش نرسید.

پ ن: دخترک کبریت فروش امروز تو ساید خودش که جایی نداره هیچ واسه سایدای دیگه لیست فارم میزنه

پ ن: کاش دختر کبریت فروش راه خونشو پیدا میکرد

امضا

مجی سامورایی

سعدیا مرد نکونام نمیرم هرگز !!! چه ربطی داشت نمیدونم فقط خواستم بگم شعر بلدم یوگی جان البته این مدل شعری که تو بلدی من بلد نیستم

پ ن: لطفا از اشتباهات خود درس بگیرید نگیرید درستون میدیم

اخ اخ همرو لانچ کنی به نیت کتیبه تو راه دهت چیف بشه همر بپره🤣

پ ن:یوگی پیشرفت کردی از چیف کردن همر خود رسیدی به جایی که همرت تو راه چیف میشه 🤣

امضا

مجی سامورایی

اهالی دهکده ی یوگی تصمیم گرفتن به ما بپیوندن 😍

چطوری پلیر داد کام لات کوچه خلوت نکشیمون زرو

پ ن :پیشنهاد ویژه سر اشپز به شما نوشیدن یک لیوان گل گاو زبون میباشد .انقد فشار نخور سکته میکنی

چندتا ازون مدای داد کامتو رو ببینیم عشق کنیم

این داستان میگ میگ به دنبال مدال های داد کام

امضا

مجی سامورایی

انالله و انا الیه راجعون

خبردار شدیم کـه « دو همر » بـه رحمت خدا رفت . آرزو می کنیم کـه وسعت صبر خانواده ي این دوستان عزیز بـه اندازه ي دریای غمشان باشد . باهم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیزان از دست رفته را قرین رحمت کند و خوب از این میهمان جدید پذیرایی کند

به همین مناسبت مجلس ترحیم در مورخ ۱۴۰۲/۱/۸ از ساعت ۱۸ الی۲۰ به صرف افطاری ترتیب داده شده است حضور شما سروران گرامی باعث شادی روح ان مرحومین و تسلی خاطر باز ماندگان میشود

ازطرف : دوستان و اشنایان هر چهار ساید

پ ن: این ۲ تا همر و بزنی ۲۲ ک پوینت اتک بگیری اوضاع خیلی خیط😀

امضا

مجی سامورایی

اقا اجازه اینا خودکار مارو برداشتن اقا اجازه اینا دارن از ما تقلب میکنن

دقیقا یا کلاس اول ابدتدایی افتادم

دوست قهوه ای من قهوه ای ام رنگ خداست بلخره

پ ن:داداش یکم گل گاو زبون بخور ارامش پیدا کنی انقد فشار نخوری سکته میکنیا یه بازی ارزش نداره

پ ن: پیشنهاد میکنم یه لنگ بهتر برداری 🤣🤣🤣🤣🤣

امضا

مجی سامورایی

سلام دوست قشنگم خوبی میبینم ک تخم کفتر خوردی زبونت باز شده فقط جهت اطلاع میگم بهت من رو اکانت نبودم ک این هیرو لانچ شده بعدشم

چیتوز متوری ام خیلی باد داره ولی وقتی بازش میکنی قشنگ بادش میخابه یزره اون ته پوفک هست انقد باد نکن یادچیتوز متوری میوفتم

پ ن: خدارو شکر انقد پیگیرم هستید ک دنبال کوچکترین چیزی هستید از من تا بیایید تو فرم

پ ن:✘ ببـین ﻧﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺟـــــــــــــــــــــــﺎﻡ ﺑﺎﺷﯽ …

✘ ﻧﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑــــــــــــــــــﺎﻡ ﺑﺎﺷﯽ …

✘ گفتـم در جریان باشی …

امضا

مجی سامورایی