نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• ایلیا جان چشم منحصرتون که چکمه داره ماکسیمم 4 ساعت از همه جا میتونه اسکات بکشه کاتا هم هرجا پارک کرده باشی ماکسیمم 6 ساعته برمیگرده دو روز واسه چی میخوای

ولی پلن بخوای بری من دو تا همر تو اتحاد ne x دارم یه دونه تو اتحاد ne y اون دهی هم که باهاش ترید کردی 600 تا کاتا داره بدردت میخوره اونم بدم

پ.ن.1چکمه بزرگ با احمق کوچیک ترید کنیم ؟؟

پ.ن.2 روزای اول کتیبه میزدیم میگفتیم ایول دممون گرم الان اینقدر عادی شده صرفا میگیم آهان !

مانی جان دو روز که ببینیم بخاری از کسی گرم میشه همر بزاره یا خیر. این دیگه تیر آخره

لطف کنید چکمه یونیک رو بدید بعد پلن پس میدیم :))) چون سر جابجایی چکمه هم باید بریم سراغ لیدری

بیشتر از 5 باره گفتم همر بدید کتیبه بزنم. جواب: کتیبه میخوایم چیکار 😂😂

اشکان پاشو یه باکس هایپ بخر دارم میام :دی

• سلام آقا ناصر عزیز

جنوب غرب خوبی ساخته بودیم ، جنوب غربی که آمرداد برای اینکه بتونه جلوی ما بمونه مجبور شد بره دیسکورد شمال شرق و بهشون بگه اگه با ما متا نکنید ما مجبور به حذف هستیم و نمیتونست به تنهایی جلوی ما بمونه . جنوب غربی که با اشتباه امثال من به تباهی کشیده شد .

به نام خدا

یوسف داریم ماست و چیپس میخوریم هی مارو میکشی وسط

عزیز دلم وقتی یه ساید با تمام قوا فقط برای زدن ما اومدن بدون آینده نگری و فقط آمرداد زدن نه کتیبه و واندر و ....(زاوش اینا)

یه ساید با سه تا تیم از اونور دارن میزنن (تو ناصر و رضا سورنا اینا)

از اونور یه تیکه از مازیار رو جدا میخای بکنی(قبلش خبرش به ما رسید.تیم نوری و ....)

اونوقت عقل سلیم چی حکم میکنه؟میگه بورو پیش مازیار چون عاقله میفهمه که الان ۱/۵ به ۲/۵ هستیم.

همون کاری که این سرور بچه های اس ای با تروریست کردن.

این جمله رو سر لوحه بازی تراوینت بکن یوسف جان

چه زمانب که متا بودیم و افتخار صد شدن واندر مارو داری چه زمانی که زدیم لهت کردیم شما رو عددی حساب نمیکردیم برادر....

خودت عزیزی ولی با مدیریت تو و تیمت هیچ وقت حسابی روتون نمیکردیم و در خاطرم حتی یه لینک خوب هم از شما ندیدیم

لطفا همونطور که آمرداد داره نون و ماست شو میخوره پشت سرش حرف نزن چون فروم نویسای قدری داره و تو هم مغضوب العالمین شدی....

• سلام خدمت همه خوانندگان فروم

بدین وسیله از طرف اکانت جوافه و دست اندرکاران پشت صحنه از جناب رضا گارد و دوستان و اشنایان ایشان عذرخواهی میکنم ، نمیدونم یهو چی شد بچه ها از دستشون در رفت یه کاری کردن که من واقعا نمیدونم چطوری باید جمعش کنم و جز عذرخواهی و قول اینکه دیگه این کار تکرار نمیشه نمیتونم کاری کنم .

به خدا ما طرز استفاده از چکمه رو بلد نبودیم و نیستیم و نخواهیم بود ما فقط بلدیم با چکمه غارت کنیم :(((((

پ.ن بی صبرانه منتظر برگزاری کلاس های اموزشی رضا گارد برای استفاده از کتیبه های منحصر یونیک و چکمه و جنگاموز و احمق و همینطور کلاس های اموزشی توتال بزرگ وگنس جهت انتقال کتیبه احمق به کلونی و استفاده از اون هستیم .

یه توصیه دوستانه به برادران فروم نویس ، دوست عزیزم اگه اون تایمی که تو فروم گذاشتی رو اکانت خودت صرف جابجایی کتیبه کرده بودی الان یدونه جایگزین بیشتر داشتین :( باز هم منتظر امار اکانت های پاپ بالا ۱۰۰ در سرور هستیم .

با تشکر

• سلام به همه عزیزان در هر ۵😆ساید سرور

تبریک به تیم پلنری اس ای بابت زدن کتیبه های جایگزین شمال شرق

قشنگ بود واقعا مرسی بابت رقم زدن چنین اتفاقاتی

تبریک به دوست عزیزی که خفت کرده کاتای قشنگی بود واقعا قابل تقدیره

یه سوال اتحاد Mayhem اکانت John Snow از اکانت های رضا گارده؟😂

من اونجام اکانت دارم خودم خبر ندارم ایولا😍😍 زنده باد

واسه کلاس آموزشی هم قرار شد شما چکمه یونیک رو بدین چندروز بهم تا بهتون آموزش بدم به من چه که شما انجام ندادین پس کلاس ملاس تعطیل😆

برین ورزش کنین تا معلم بعدی بیاد

احمق و جنگ یونیک و مرتاض هم که استفاده من نبوده پس بریم اونی که ازش زدین بگین بیاد یادتون بده من قبول دار نمیشم😂

پ.ن: فرهاد مگه نگفتین چشمان یونیک میزنین؟ نامردا ما رو اون حساب کرده بودیم احمق کوچیکو ولش کرده بودیم به امان خدا 😂 خیلی بی معرفتین حداقل پا حرفی که زدین میموندین

پ.ن: نوری بعد ۱ ماه پیدات شده داستان شنگول و منگول میخونی اونور؟😂شب مافیا یادت نره بیای ساعت ۲۰:۰۰

پایدار باشید

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین یکروز بن ().

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

به به باد آمد و بوی عنبر آورد ...

شاید باورت نشه ولی از عمد اسم آمرداد و آوردم که بیای پست بزاری ببینم هنوزم مثل قدیم پست میزاری یا نه که دیدم بله دقیقا هنوزم مثل قدیما پست میزاری :دی

میدونی که از چی حرف میزنم ؟ از عجله کردن در خوندن و پست گذاشتن ...

میگم زشت نباشه تیمی که عددی نیست و عدد بهش دادی و میشماری و میشه 2/5 ؟ به نظرت اگه تیم ما رو صفر در نظر بگیریم این محاسبه شما اشتباه از آب در نمیاد ؟

تو این پستم قصد تخریب آمرداد و نداشتم که میگی پشت سرش حرف نزنم ، یه دمنوش دم بزار و دوباره پست و بخون شاید متوجه شی منظورم چی بود .

به قول هم شهریمون بهتره این تاپیکو به این سرور اختصاص بدیم تا سرور های گذشته .

یه پست دلی بود خطاب به ناصر بزرگوار و تیم هایی که دلشون با جنوب غربه و بحث همینجا خاتمه است .

هرچی هم بگی درسته سعید جون اصلا حرصی نشو

دروغ چرا دلم برات تنگ شده بود

دوستت دارم تنها ملای تراوین :ایکس

سلام به تیرداد برسون

یه توصیه دوستانه به برادران فروم نویس ، دوست عزیزم اگه اون تایمی که تو فروم گذاشتی رو اکانت خودت صرف جابجایی کتیبه کرده بودی الان یدونه جایگزین بیشتر داشتین :( باز هم منتظر امار اکانت های پاپ بالا ۱۰۰ در سرور هستیم .

با تشکر

کتیبه رو زدید نوش جونتون ، ما که تبریک خودمونو گفتیم و از ساید خودمونم عذرخواهی کردیم ، ربط دادن گودرز به شقایق در حد لول شما نیستا ، البته خودتون مختارید . اصلا به من چه :دی

پلنی که رفتید قشنگ بود و پلن خودتونو در حد یه جابجایی کتیبه نیارید پایین حداقل اونایی که این مدت رو اون کتیبه زوم بودن میدونن داستان چی بود ...

پلن زدن دهکده های دفساز و دف های شناور و از کار انداختن احمق و از این دست پلن ها واقعا جذابه و نمیدونم چرا این نوع پلن ها رو کم میدیدم .

با اینکه خیلی ناراحتم از اینکه کتیبه رفته ولی خیلی بهم لذت داد این مدت که رو اکانت اتک میومد و لذت میبردم از بازی .

یا حق

یوسف

• با اینکه خیلی ناراحتم از اینکه کتیبه رفته ولی خیلی بهم لذت داد این مدت که رو اکانت اتک میومد و لذت میبردم از بازی .

آقا ناراحت نباش این کتیبه اونقدرام بدرد کار شما نمیخورد همش چیف میزدی میشد جنگ کوچیک میرفتی تا روز بعد ^^

شما قرار بود بری ان ای بازی یاد بگیری شدی بلای جون ان ای فعلا 8o

سوال بعدی اینکه انویل دفی که فرستادین چرا هیرو از همون ده انویل سنگین نیومد؟

تاسوال های بعدی بدرود

• نه تنها از ان ای بلکه از شما هم بازی یاد میگیرم

ما که مدعی نیستیم چیزی بلدیم مهدی جان ، اینا رو باید به کسی بگی که مدعیه ، ما دورامونو زدیم و کنج عزلت گزیدیم . به قول معروف برو این دام بر مرغ دگر نه ، که عنقا را بلند است آشیانه ...

یا حق

یوسف

• مهدی کلت خدا لعنتت کنه

این باز مرتاض شد که

آقا نخواستیم

کتیبه اوردیم که جنگ بشه همش داره چکمه و مرتاض میشه

پ.ن : تبریک به نوب ، نوبتر ، اون طرف نوب ، اینطرف نوب ، دوست نوب ، رفیق نوب بابت زدن کتیبه ها

• با سلام

ضمن خسته نباشید به دوستانم در جنوب شرق جا داره یک تشکر ویژه هم از روح سامان بدبوی کبیر بکنم با اینکه در سرور حضور ندارن اما روح آن بزرگوار همواره در تمام سرور های تراوین ایران حضور دارن و تاثیر خودشون رو به نحوی میزارن

همونطور که در این گزارش دیدید تاثیر خودش رو روی یوسف عزیز گذاشت

امیدوارم که درس عبرتی بشود برای دیگر فراری ها و اخراجی های جنوب غرب که بدونن هر سروری و در هر سایدی که ثبت نام کنن از روح سامان بدبوی کبیر در امان نخواهند بود !

همچنین جا داره از دوستان شمال شرقی تقاضا کنم که از این حالت مفعول مطلق بودن در بیان و یه تکونی به خودشون بدن تا بازی انقدر یک طرفه نباشه

حس تراوین بازی کردن با جنازه بهمون دست داده لطفا یه تکونی به خودتون بدید دیر نشده هنوز 55 درصد شانس برد دارید =))

#مفعول_نباشید

پ.ن: تیم ما در سرور دات کام به شدت به یک دفکورد با تجربه و توانا نیازمنده , از دفکورد شمال شرق صمیمانه درخواست میکنم که بیاد اونجا دفکورد ما بشه

لطفا در صورت تمایل با این ایمیل ارتباط برقرار کنید [email protected]

• سلام و عرض ادب!!!

بعد از چند صحفه گشت و گذار بعد اون وقایع جلب و خاله زنک بازیایه به ظاهر پرو پلیرایه تمایمه ادواره تراوین و ما قبل ای ار 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

دیگه هیچ پستی که نزاشتن کم کم شاهد تغییر لهن بزن بهادر شمال شرق🤣🤣🤣به لهن دوستون دارم و عاشقتونم و دستمال بدست شدنش هم هستیم

اقا جاااان

فکر نمیکنید دیگه بسشونه؟😕

واقعا خسته شدم از اینکه تو هر صحفه فقط لینکایه زدن کتیبه هایه منحصر یونیک )که البته که بهترین و دوستداشتنی ترین کتیبه بازیه🤭 (و ... دیدم😏

کیا یادشونه پستایه اخر سرور ۲ سرور پیش رو؟

یادمه یه نفر لینک گزاشته بود که بیاید تویه سرور تست و قدرت و هماهنگیه تیم شمال شرق و ببینید🙂

خواستم بگم دمت گرم دیدیم این سرور🙂

سزایه اعمال مدعیان نوب و نوب پرور چیزی بهتر از این نیست واقعا

بزرگان و دوستان حرفه ای و خفنی هم هستن تویه شمال شرق که خوشبختانه رابطم باهاشون بد نیست و قطعا این پست هیچ ربطی به اونا نداره❤

بقوله مهدی رونان: پلیرتون فقط ایلیاس بگین اون بیاد پست بزاره و بقیه خاموش🤫

که البته ایلیا هم به من لطف داشت بخاطر من اومد شمال❤

الانم دارم فکر میکنم اگه ایلیا هم نبود اوضاع چطور بود واقعا!!!🤣

ختم کلام

مهدی ، فرهاد ، متین ، ادی ، ممدنوب ، عرفان ،مانی ، و .... در کل همگی بچه هایه جنوب خسته نباشید همگی واقعا گل کاشتید❤

پ.ن:ممد کینگ بالا میدونی که جات همیشه تو قلب منه داداشم

تو و حسین کینگ بالا واقعا دلبزرگترین و با معرفتین ترین ها هستید😍❤

پ.ن:اخه رولبک تو خودت بخاطر وجود من تویه شمال شرق اومدی ان ای بعد الان رفتی تو تیم حریف؟🙂

پشیمونی از رفاقت با من؟🙂

دارم به کتیبه ای که اونسرور دوستات بهت اعتماد کردن و دادن که پسش بگیرن ولی دادیش به ان ای فکر میکنم

امید الحق که حق داشتی راش ندادی تو اس ای🙂و منم پشیمون که سر این موضوع یکم باهات بحث کردم که میخواست بیاد رو اکانت با تیم ما بازی کنه🙂

به پوسته خیار میفروشی دوستاتو🙂

با کیا هم، تیم شدی🤣پشماااام

اینم واسه یکی از هم تیمیات

اخه کدوم سرور و تا تهش رسوندی که الان راجع به بازی با من صحبت میکنی تریدرک🙂؟

هر سرور اومدی یا خفت شدی اونقدر زیاد که روت نشد بگی بازی میکنی یا ۴تا دمپایی کشیدی زدی واندر کلین کردی و واسه ۱۵ ۲۰ روز رنک ۱ مهاجمین سرورو گرفتی و رفتی😉

تو چی میگی؟؟!!

پ.ن:

منتظر بروز رسانیه اعداد هستیم همچنان ولی نزدیک به یکماهه که تغییری نکردن اعداد

امیدوارم سرور بعدی حداقل تغییر کنن😆

راستی

اون friendship امضایه منه تو موقعیت🤭

انقدر ماشالا سر میزنید و میزدید به اکانت که نفهمیدید اون هنوز اونجا نوشته شده که بخواید پاکش کنید یا عوضش کنید😆

الهی دیگه مدالم نگرفتین؟😭

پ.ن:

مزدورایه عقده ای😂 ۱ الی ۴

دمه همتون گرم خفن ترینایید 😍😍

• استاد

شما دست خودتون نیست کلا تو یه ساد نامرد پرور پلی میدید

غیر اینه اکانتهای پارسا الان دست شماست

غیر اینه از تو خود ساید اکانت بهتون دادن باش کتیبه های اس دبل و زدید کسی هم چیزی نگفت

ولی خب اصولا تو یه سایدی بازی میکنید که هیچ وقت هیچ سایدی حتی پلیر های میهمانش هم توش مردی ندیدند

تو اس دبل کلا شاید ۳ نفر اونم هفته ای یه بار سر به اکانتا میزنن فکر نکنم انقدر ذوق داشته باشه این لینک

و مورد بعدی واسه بالانس بازی هم که میبود نباید رو اس دبل اتک میزدید اونم سایدی که شده حیاط خلوتتون

یه ساید سوخته

ولی خب میگم که مرد بودن کار هر کسی نیست

و میزان فهم و شعور و نمک شناسی هم تاثیر داره

انتظاری بیش از این نمیره

• هیرو بزنم؟

دست پیشو نگیرید پس نیوفتید که من ساکت نشستم یه گوشه :)

• میگن دیشب لانچر عزیز ان ای از خستگی تا یه هفته خوابه

من درکت میکنم چقدر اذیت شدی ولی به نظرت خودت خستگیت در اومد بعد لند اتکا؟

من جات بودم اصلا همچین پلنیو لانچ نمیکردم چون وقتی تهش نتیجه نداشته باشه هیچ انرژی نمیگیرم وقتی زدین که حال میکنین اگه هم دیوار میشدین میگفتید ما زدیم زحمت کشیدیم دیوار شدیم فدا سرمون ولی اخه زشته این همه فیک منظم بری مولتی بزنی دیوار بشن بعضی هاشون ها

این فیک ها که باعث نشد دف به مولتی ها ندن و فکر خودشون باشن اونا کنفدراسیون ندارن که

اون چند همری که دیوار شد رو مولتی خیلی بده

همون هارو میزدین رو تارگت هایی که فیک زدید رد میشدن اینجا دارن با گرزی و اسکات دفاع میکنن امیدشونم به باغ وحشی که هیرو درست کرده هست

اگه ایلیا هم این دوتا کتیبه رو نمیزد دستاورد پلن بزرگ دیشت

1 زدن چند کپ مولتی از 18 به 10

2 ترس فراوان برایه کل پلیر هایه اس ای

3 جا به جایی دف ها و خستگی دفکورد

#شجاعت_و_دیوانگی_رو_از_ایلیا_بیاموزیم

.

شاید الان دیگه بعد زدن این کتیبه ها بهش اعتماد داشته باشین دو دستی همر بدین بهش ولی دیگه دیره

• با سلام خدمت شما دوست عزیز

جا داره از آموزش زدن کتیبه احمق کمال تشکر رو داشته باشم

که بچه ها سریع اجرا کردند

ولی بجای استفاده از شمشیرزن از چیفر و کاوشگر استفاده کردند به نظر من هرچی گشتن نتونستن که شمشیری پیدا کنند ولی بازم خوبه که آموزش شما را اجرا کردند

MOSTAFA

1_(1)_0azl.jpeg2_bnm.jpeg

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• با سلام خدمت دوستان

ما در حال سرشماری هستیم یکم سرمون شلوغه!

فعلا برای شروع این اتک ها را داشته باشید

یوقت بد نباشه چندیت بار رو Jaeger دیوار میشید.

تشکر از نیما دفکورد خوبمون که سر تا پاشو باید طلا گرفت

پ.ن : یه خسته نباشید جانانه به بچه های هجوم ما و تیم دفکوردی جنوب شرق قطعا بی خوابی زیادی داشتند.

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سایت ترکید بازم؟پس چرا دیوار دادید بالا شیطون؟با احمق اثر جنگ کوچیک که همراتو تایم نگرفتی؟و چنتا سوال دیگه که از لول شما بالاتره دیگه بماند...

آقا دمتون گرم. تبریک میگم بابت پلن خوبتون

خیلی جالبه منتظری یه حرکت سالمی انجام بدید و بیایید ماهارو منشن کنیدا

دمتون گرم. ولی این پلن سالم، داستانای قبلو پاک نمیکنه. موفق باشید

• تشکر از نیما دفکورد خوبمون که سر تا پاشو باید طلا گرفت

پ.ن : یه خسته نباشید جانانه به بچه های هجوم ما و تیم دفکوردی جنوب شرق قطعا بی خوابی زیادی داشتند.

اگر واقعان دفکوردی که این همه از همراتون پریده نتونسته دف کنه

دو تا یونیک و یه مرتاض بزرگو و یه چکمه کوچیکو و دو تا احمق رو هم نتونسته دف کنید سرتا پاش رو طلا میگیرید

ما هم سرور بعد بیایم دفکورد شمال شرق وایستیم !

بزارید لینک ها رو دیگه ببینیم سرتا پای پلنرتون رو هم باس طلا بگیرید یا نه !

• اگر واقعان دفکوردی که این همه از همراتون پریده نتونسته دف کنه

دو تا یونیک و یه مرتاض بزرگو و یه چکمه کوچیکو و دو تا احمق رو هم نتونسته دف کنید سرتا پاش رو طلا میگیرید

ما هم سرور بعد بیایم دفکورد شمال شرق وایستیم !

بزارید لینک ها رو دیگه ببینیم سرتا پای پلنرتون رو هم باس طلا بگیرید یا نه !

مانی جان دفکوردی معجزه نمیکنه

تو خیلی از وضعیت ها مثل کتیبه مسئولیتش اول با پلیر هست نه دفکورد!

این همه همر!!!!!!!!!!!!!! بشین حساب کن ببین چقدر همر از دست دادید!! هر چند قبلا نشون دادی حساب کتابت ضعیفه طرز استفاده از چرتکه هم بلد نیستی.

بعدشم شما الان وظیفه سنگین تری تو جنوب شرق داری

پستی داری که ما بهش احتیاج نداریم. برای این کارت تو جنوب شرق ارزش قائل میشند.

به کارات ادامه بده ....

تنها هنرت همینه

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...