Posts by Gorzi Team

با سلام خدمت شما دوست عزیز

جا داره از آموزش زدن کتیبه احمق کمال تشکر رو داشته باشم

که بچه ها سریع اجرا کردند

ولی بجای استفاده از شمشیرزن از چیفر و کاوشگر استفاده کردند به نظر من هرچی گشتن نتونستن که شمشیری پیدا کنند ولی بازم خوبه که آموزش شما را اجرا کردند

MOSTAFA

1_(1)_0azl.jpeg2_bnm.jpeg

سلام آقا من هیچ سروی نبودم و کسی رو بجز چند دوست قدیمی بیشتر نمی شناسم

ولی مورد حذف اکانت و مردانگی و بچه ها دو بار برداشتن و از این موارد رو سرور آی آر قدیم یادمه یکی از دوستان بابت همین کتیبه اما تک هیرو بعلت ثابت کردن مرد بودن و مردونگی گذاشت حذف خوب اون موقع یادش رفت ساعت های آخر از حذف برداره شاید شما هم همین مورد واستون پیش اومده باشه و شایدم هم نسبت به زمان و مکان و حوادثی که پیش اومده بوده و یا پیش رو داشتین دیگه جای پلی دادن نداشتین و مجبور به حذف شدین به نظر من به خاطر یک کتیبه و یک حرف پشت صحنه شخصا حذف اکانت به دلیل اثبات مردونگی کار درستی نبوده یا کلا زیر بار فشار بودین از طرف مقابل

/نظر کاملا شخصی و بی احترامی در کار نبوده

با تشکر MOSTAFA

با سلام خدمت تمامی پلیرها

اولین سروری هستش که کمکی اومدم با دوستی که کلا نمیشناختم ولی واقعا ادبیات قشنگی داره و باعث شد که من شخصا جدی بازی کنم

و فروم رو کامل از صفحه اول دنبال کردم به این علت که 80 درصد عشق حال فروم بیشتر از همر ساختن یا دفاع ساختن هستش ( نضر شخصی ) بجز موقع لانچ یا دفاع روی اکانت .

ولی در کل تیم تروریست با پلن هایی که رفتن چه دیوار شدن و چه موفق بودن بازی رو از حس راکد بودن و نشستن پای سیستم و فقط نیرو ساختن خارج کردند و از طرف طرف دیگه پلیرهای ساید مقابل NE و NW IL یک طرف قضیه بودن و با دفاع و در مقابل پلن هایی که رفتن باعث جذابیت بیشتر شدن

و نکته مهمی که قابل بحث هستش احترام همدیگه را نگه داشتن هستش هیچ کدوم از ماها سرور اولمون نیست همه واسه خودمون پلیر هستیم یه سرور با هم بودیم و یه سرور دشمن (درون بازی ) به نظر من که کوچیک همه شما عزیزان هستم ( پرهام جان و اقا مجید ) یه خورده مراعات همدیگه را داشته باشید ( ببخشید که دخالت کردم) فضای فروم از این تشنج خارج بشه .

و در آخر :

یاد بگیریم وقتی اشتباهی آزمون سر زد، عذرخواهی کنیم و یاد بگیریم وقتی کسی از ما

عذرخواهی کرده بهش احترام بگذاریم! عذرخواهی نشانه ضعف نیست. نشانه‌ی ادب و شعوره …

MOSTAFA

با سلام خدمت تمامی دوستان حاضر و غایب سرور

ما هم رفتی شدیم این سرور امیدوارم که کسی از تیم GORZI TEAM دلگیر نباشه و اگه موردی بوده شخصا عذرخواهی می کنم از طرف یا اکانت

و یه خسته نباشید به تیم آمرداد که برنده بازی هستن و واندر رو میبرن بالا

و یه تشکر ویژه از تیم آکسفورد که بدون شناخت قبلی و حتی بدون سوال و جواب به تیم خودشون راه دادن و اجازه همراهی بهم دادن .

از سعید اقا از اکانت MOLLA و اشکان هم یه معذرت خواهی کنم به خاطر یه مشکلی که اخیرا داشتیم و با توضیحات اشکان جان بنده قانع شدم

به امید موفقیت تک تک عزیران حاضر در سرور امیدوارم که واندر زندگیتون صد بشه

کوچیک همه عزیزان

MOSTAFA

سلام خدمت لیدرهای ماندگار جنوب شرق لطف کنید یکی جواب گوی نامه های داده شده از اکانت NooOOOBs باشه

Mostafa Gorzi

بازگشت همه به سوی اوست

البته اسم دهکده اش رو باید دست بوس ارباب می نوشت

با سلام خدمت دوستان و خسته نباشید به عزیزاین تا این جای سرور و تمام پلیرهایی که از دیروز ساعت شش نقش لانچ همر واسه جمع آوری کتیبه ها رو داشتن

به امید خدا بازی جذاب و قشنگ تری رو پیش رو داشته باشیم به دور از بی احترامی به همدیگه و کل کل های فروم هم که با حفظ تمامی ارزش هایی انسانی نوشته بشه

فقط میشه از دوستانی که اتک زدن واسه برداشتن کتیبه یا اکانتی که نوشته دیوار رو ببوس عمو لینکی ببینیم ؟

با سلام

يه نيم نيم نگاه به دیسلایک ها ( نپسندیدن ها ) کردم یه چیز خیلی جالب بود واسم

6p0_untitled.bmp

چرا تاریخ عضویت همه دوستان یه روز هستش ؟ سرور 67 روزه شروع شده قبلا کجا بودن؟

دوستانی که ثبت نام کردن یه توضیح مختصر بدن ؟

با تشکر

چون فعلا شخص دیگه ای از شمال غرب تو فروم حضور نداره، ممنون میشم نظرت رو در مورد خرید اکانت های خودی بگی، فکر کنم منظورم رو متوجه شدی ولی توضیح میدم که شبهه ای تو سوالم نباشه،

-بعد از اینکه با خوارج به نتیجه نرسیدیم، یه مقدار زدیم، یه مقدار زدن ، از یه جایی تصمیم گرفته شد با اون بخششون که اهل اتمام این کشمکش هستن مذاکره بشه و اکانتهاشون رو بخریم (بجای اینکه خودزنی کنیم ، با همر خودی، اکانت و دفاع خودی رو بزنیم) ، بعد هم برای این اکانت ها دنبال پلیر معتمد هستیم،
    علت پیشنهاد پول هم اینه که مجاب بشن هزینه ای که کردن هدر نرفته و پس میگیرن، با خیال راحت برن یه ساید دیگه یا سرور دیگه شروع کنن به بازی ،

این از نظر شما بازی کثیف و تهوع آور هست؟

سلام مجدد خدمت شما بزرگوار در مورد خرید اکانت خودی از قدیم زمان IR هم رسم بوده و طرف به هر علتی نمیخواسته بازی کنه یا وقتش رو نداشته یا تحویل ساید داده و یا خریداری شده به علت اینکه از طرف ساید و یا توتال ساید انجام نمی شد اگه یه خورده طرف شاکی بود و یا به هر علتی واگذار می شد به رقیب و این اصلا درست نیست از نظر معرفتی و بنده منکرش نمی شم و قرار نیست زحمات یه تیم به خاطر نخریدن یه اکانت هدر بره ( نظر شخصی بنده بود - زمان ir من خودم یه اکانت خریدم چون فاصله تا کپ 20 خونه بود ) ولی در مورد شخص بنده این سرور هیچ اکانتی خریداری نکردم داخل ساید شمال غرب و حتی از دوستان اکانت خواستم و فرمودن که اکانت ها باید حذف بشه و نظرشون مورد احترام بود .

دادش گلم میدونی ارادت خاصی بهت دارم حرفت هم برام سند و قابل احترام هست اما ببخشید جواب میدم و بعد از این جواب اون بنده خدا رو دیگه نخواهم داد

دادش گلم احساس میکنم کمی جانبدارانه منو ریپلای کردی البته جسارت هست ولی وقتی میخوان دعوایی رو خاتمه بدن یا ریش سفیدی کنن بهتر دو طرف خطاب قرار بگیرن در غیر اینصورت شک به وجود میاد و تایید حرف یکی و تکذیب حرف دیگری میشه که این یعنی ....

به هر حال چون دوست دارم ادامه نمیدم و فکر میکنم دوستانه منو رو نقد کردی و سعی میکنم رعایت کنم

سلام عزیز دل محمد جان حرف شما متین ولی من طرف مخاطب مورد نظر شما رو اصلا نمی شناسم و نظری در مورد حرفاشون نداشتم و چون اخلاقیات شما رو می دونستم از شما درخواست کردم کوتاه بیاین . تا جو فروم عوض بشه .

یادمه یکی می گفت رفتم به بابام گفتم میخوام این چند نفر رو بزنم - باباش گفت برو من مثل کوه پشتتم - رفتش کتک خورد برگشت به باباش گفت مگه قرار نبود پشتم باشی باباش گفت پسر جان کوه که تکون نمی خوره . ( سلامتی همه باباها ) - پس شما هم تکون نخور !!!!

پ . ن : نقل قول نکردن بعضی از دوستان دلیل بر تایید حرفشون نیست .

با تشکر

با سلام خدمت تمامی دوستان حاضر در فروم و سرور

فروم از جو خودش داره خارج میشه و رو به بی احترامی پیش روی میکنه از دوستان خواهشانه تمنا دارم که بیخودی خودشون رو درگیر نکنن و احترام هم رو نگه دارن مخصوصا پیش کستوهای تراوین رو ، حالا به هر دلیلی اگه متا قبول ندارید بازی خودتون رو انجام بدین و لذت ببرید از بازی . اگه قراره حذف کنید مثل دوستان خودم در شمال غرب که روی حرفشون وایسادن و حذف کردن شما هم حذف کنید ( خودمم پیلر شمال غرب هستم ولی به خاطر لذت بازی و سرگرمی و بدور از حواشی ادامه دادم بازی رو با اینکه تیم خوبی حذف شد و اگه مونده بودن جدا از زدن تیم روبرو خیلی بازی هیجانش بیشتر بود ) - و از توتال های ساید درخواست دارم که از پلیرهاشون بخوان طی یک نامه عمومی فضای فروم رو از این وضع خارج کنن و داخل سرور حرفاشون رو بزنن .

علیرضا ایران رو بگم در موردش چه خوب چه بد ولی پای حرفش هست مرد مردونه اخه یه سرور روبرو هم بودیم و اخلاقش رو میشناسم ( خدایی حرف زدنشم سنگینه )

اقا مازیار که شاگردشون بودم قابل احترام هستن و به نظر من از زمان تری دات هر کاری انجام دادن به منفعتش نگاه کردن تا ضرر حتی به نظر من دادن دفاع موقع حملات شمال غرب ( این دلیل ربطی به حذف دوستان نداره )

اقا محمد شما هم یکم کمتر بیای فروم احترامت بیشتر حفظ میشه پلیر قابلی هستی ( Owldark ) شرمنده نظر دادم حرفت رو داخل بازی بزن به دور از کل کل

و در کل احترام احترام احترام / همه ما میایم واسه اینکه بعد از خستگی روزانه و کار و مخصوصا این اوضاع کرونا ( به سلامتی همه دوستان ) خوش بگذرونیم ولی در کل بازی رو ول کردیم چسبیدم به فروم و کل کل بیخود .

پ . ن : از اینایی نباشید که تو رفاقت همه ش متر دستشونه، رفاقت همه ی لذتش به هم دل بودنشه ...

پ . ن : در مورد خرید و فروش اکانت ( طعمه زیاده ولی نباید گشنه باشیم !!)

پ . ن : شک نکنید وقتی برای اثابت خودتون زیادی دست و پا بزنید ! غیرباور تر میشید .

با تشکر

با سلام خدمت تمامی دوستان

بعد از همه اتفاق های اخیر منم به شخصه به تیم شمال غرب که این سرور باهاشون آشنا شدم تبریک میگم و هم به جنوب شرق بابت دفاعی که انجام دادن

و یه خواهش دارم از دوستان که دیگه بحث پلنر - دفاع و ... رو تموم کنید که دوستانی که حذف کردن دلیل واسه خودشون داشتن و باید به تصمیم شون احترام گذاشت حالا به هر دلیل چه قانع کننده و چه مبهم و سربسته . و همه اين موارد اخرش خاطره میشه و به یاد موندنی و رقیبان داخل بازی ، سرور بعد شاید دوست و هم سایدی باشن و همین یه مورد کافی هستش که به شخصیت و تصمیم افراد توهین نکنیم .

بعد از حملات بعضی از اکانت ها قرار بر این بود که بازی رو ادامه بدن ولی باز خبر دار شدیم که دکمه حذف را با تمام قوا فشار داده و از سرور خداحافظی کردن کاش می موندن و بازی رو ادامه می دادن ولی تصمیم گرفتن ، و قابل احترام .

و من به شخصه بهم خوش گذشت این سرور و طعم بازی رو چشیدم و تا الان هیچ سروری حذف نکردم حتی اگه کلا ساید متروکه شده باشه و دلیل اینکار سرگرمی واسه خودم می دونم و با برنامه رجیستر کردم به امید اینکه یه تعدادی مثل من داخل ساید باشن و بتونیم با هم ادامه بدیم .

پی نوشت : اگه زندگیت ته کشید ! بشین با ته دیگش حال کن ! هی نشین بگو به آخرش رسیدم .

موفق و پیروز باشید .

Mostafa Gorzi

سلام اقا بهنام خوبی داداش

میشه یه سوال رو جواب بدین این اطلاعات دقیق رو چه جوری بیان کردین با این دقت که من تعجب کردم چون دوستمون از اکانت فارمینگ نامه ها موجود هستش که اتک میاد به من شخصه نامه میزنه دفاع داری بریز واسم اتک اومده هر وقت خواستین ارائه میدم خدمتتون ( کلا سوال شخصی بود ) جوابم ندادین مشکلی نیست موفق باشید .

مخاطب خاص: شک نکن وقتی برای اثبات خودت زیادی دست و پا بزنی ، غیرباورتر میشی !!

سلام خدمت شما دوست عزیز یا بهتره بگم اشکان

ببین کسانی که این سمت رو به شما دادن و انتخاب شدین اعتماد کامل داشتن بهتون و این یه بازی هستش که هزاران پلن روی میز هستش و قابل انتخاب و باید حریف رو سنجید و دست کمش نگرفت و اولین پستی که واقعا من به شخصه تو این مدت بازی خوشم اومد پست شما بود از طرف ساید شما که با تمام احترام نوشتین شرمنده هستم جلو رفقا بخاطر انتخاب اشتباه ولی بازم میگم شرمندگی نداره دوست عزیز بزرگی شما ثابت شده هست

به امید اینکه همین جوری بازی جذاب و دیدنی پیش رو داشته باشیم و یه کپی از متن شما با اجازه :

همهی ما به عشق همین تراوین رو بازی میکنیم نه چیز دیگه

دسته خرابه دست جنوب شرقه؟؟

دوستان جنوب شرق اگه همر خواستید همر ده کپ من هست پوش کنید بیاد بالا حداقل بتونید کتیبه انبارتونو بلند کنید :D

دوستون داریم بوس بوس

به نظر من الان باید از الان و قتی ناتار چیف میزنن دوستانمون یه همری هم داشته باشه که مزاحم همر اکانت شما نباشن و خودشون برنامه ریزی کنن واسه ادامه بازی

bih0_untitled.jpg

فكر كنم مثل باخت يه بازی فوتبال کسی وقتی به بازیکنان میگن کسی حق مصاحبه نداره الان جنوب شرق هم همن وضع هستش

بازم تبریک به مهاجم و مدافع اقا لا اقل لینک و عکس بزارید یا میخواین از جنوب شرق عکس بزارن و دستاوردهاشون رو بنویسن !!!

با سلام

ممنون بابت عكس هايي كه حال فروم رو عوض كرد و تبريك به اکانت امپریال و خسته نباشيد به اکانت دفاع کننده کاش مثل قدیم مرتب از لینک ها از تمام سرور و کل ساید گذاشته میشد ولی به نظر من اکثرا یه کم همه مراعات می کنند به هر دلیلی !!!

پ . ن : راستي يه چی بگم شاید به مزاج دوستان اس ای خوش نیاد قراره واسه این اتک ها هم سوژه ای بدین بیرون یا نه ؟؟

با تشکر