Posts by F4R4

اقایون سلام

اول : تبریک به کسایی که برای ۱۰۰ شدن واندر زحمت کشیدن

مبارکتون باشه

دوم : حالم از فروم این سرور بهم‌خورد

چیزی جز تحقیر ، حقارت ، مسخره کردن نبود ، واقعا برای یکسریا متاسفم که اینطوری ادمارو مسخره میکنن و دست میندازن و تحقیر میکنن ، تهوع اور بود به قدری که از تراوین زده شدم که دیگه جمعی دوستانه نیست و همش ...

سوم : تشکر میکنم از همه دوستان و رفقام اسمی نمیبرم که کسی جا نیوفته اما شهریار خودت میدونی چقدر قدر دان زحماتت هستم و ازت ممنونم که افتخار دادی و برای اولین بار اکانت من با ۲ پلیر بود این سرور و ببخشید اگه گاهی غر زدم بهت عزیزم

پ.ن : فرهاد بیا پیوی خودم غر بزن عشق من

پ.ن: مهدی کلت دوستت دارم خودتم میدونی

پ.ن : از‌مخاطب خاصمم بیشتر تشکر میکنم و فراوان ، بوس به لپت

جمیعا دوستان اسپید ترایی عزیزم سلام

حاجی خدایی حالم از این بحث مولتی بازی بهم میخوره

تا الان هیچ پستی در این باره نزاشتم ولی خوب دوست داشتم یکبار یه پست بزار

زمانی که ای ار بازی میکردیم به هر روشی که میتونستیم مولتی هانتر رو دور‌ میزدیم و گولش میزدیم همه هم این کارو کردن ... ( نیاید بگید ما نمیکردیم ، اوکی نمیکردید ولی فکرشو که میکردید)

حالا راجب‌ تراوین و قوانین برخورد با مولتی‌ حرف میزنید؟

دقت کنی همه هم دور میزدن و بازم بحث سرور بدون مولتی وجود داشت حتی تیم های بدون مولتی هم تاسیس شد (نمونش ایدین و بقیه رفقا) ولی به هیچ نتیجه ای نرسید ! چرا‌؟

چون عمده ی پلیر ها مولتی باز هستن و برای اسم و رسمشون مجبورن این کار رو انجام بدن

اونجا ای ار‌ بود همه دورش میزدن کاری‌ هم نمیتونست ادمین اونجا انجام بده و بکنه چه برسه مسدودیت و...

حالا اینجا که اسپیدتراست همتون شدین مولتی کش بعد راجب‌مولتی بازی‌ نظر میدین ؟

اول از خودتون شروع کنید و به قوانین احترام بزارین بعد بدون سیاست پست بزارین .

میاید میگید مولتی اَخه ، بده بعد میرید فکر میکنید چکار کنیم که مولتی بکشیم ( قسم حضرت عباس قبول کنیم یا دم خروس رو )

امیدوارم که هممون به راه راست هدایت بشیم و پست های جهت دار‌ نزاریم...

امیدوارم همه به یه اجماع کامل برسن که یا با مولتی باشن همه یا بدون مولتی

ببخشید طولانی شد

یاحق

سلام همگی

این سرور مثل خیلی از سرورهای گذشته تموم شد و تبریک به همه کسایی که وقت گذاشتن و لذت بردن

برای من این سرور بر خلاف چند سرور قبل دستاوردی داشت که سرورهای دیگه نداشت اونم پیدا کردن دوستایی از ساید NW

از همه کسایی که منو تحمل کردن ممنونم و ببخشید اگه کم کاری بود

پ.ن : دانایی ، دوانی عاشقتونم

پ.ن : کلت جونم دوستت دارم

پ.ن: سگ بزنتت

پ.ن : عرفان دف هی بک نده باز بده

پ.ن : ارمان کلا باهات حال نمیکنم 🤣🤣🤣

پ.ن : رقابت رنک ۱ پاپ دوس داشتم این سرور بین مملی جان و بهنام و ایلیا عزیز

همگی خسته نباشید

کوچیک همه فرامرز

اقا جریان این امضا چیه ؟

امضا ...

اسم ...

امضا بزنن بزرگ میشن یا بازی یاد میگیرن ملت ؟ یا عقل و شعور ازشون فوران میکنه ؟

مملی یکم یواش چه خبره اینطوری پاپ میزنی...

مهدی خدا خفت کنه منو باز کشوندی اینطرفا

فستر اروم باش عزیزم حرفای کسی رو به دل نگیر

سلام و عرض ادب و احترام

دیدم اسم من اورده شد ...

دوستان و رفقای گلم‌لطفا بحث سرور قبل بزارید توی همون گذشته خاک بخوره که تموم شده و رفته چه خوب چه بد خاطرات قشنگش برای من مونده و چیزی از بدیها به ذهن نمیارم

هومن و علیرضا دوتاتون برام عزیزید پس خواهشا کل کل بی مورد نکنید

ناصر جان توی زندگی تراوینیم حسین یکی از با شخصیت ترین نفراتی هست که دیدم لطفا الفاظی که به کار میبری به اندازه رفاقتتون باشه توی تراوین نه همبازی بودن ، ممنون میشم ازت

کلیه نفراتی که در اس ای بازی میکنن و میکردن برای من عزیزن و قلبن دوستشون دارم حتی مرد بد اخلاقه تراوین امید 😂😂😂 پس لطفا الفاظتون درست بکار ببرید در بارشون

پ.ن امیر کیلر خودت میدونی چقدر برام عزیزی 😘

این سرور هم برای من‌تموم شد

بار اولی هست که یک سرور نصفه و نیمه‌رها میکنم

اکانت تحویل ساید شد ، امیدوارم بتونن روند اکانت رو به خوبی حفظ کنن

از کل بچه های اس ای عذر خواهی میکنم ولی خوب مقصر رفتنم خودشون شدن و قطعا دیگه سمت تراوین‌ نمیام

این هم امار اکانت تا دیروز

امیدوارم به بقیه دوستان حسابی خوش بگذره و از بازی لذت ببرن

پ.ن : دیگه نیستم راحت مدال پاپ و دفاع رو بگیرید بدون استرس 😂😂😂

سلام خدمت تمام فروم نشینان عزیز

جاداره به تمامی پلنرها ، دفکوردها ، سازندگان همر و دف ( چه کسایی که از سرور رفتن و کسایی که موندن) خسته نباشید بگم و ممنون که باعث شدید لینکهای زیبایی رو در طول سرور مشاهده کنیم

پ.ن : فرهاد خدا نماز و روزهاتو مورد عنایت قرار بده بدلیل اینکه تشکر گذاشته بودم برای روز آخر ، ای پلید 😂😂😂

مهدی کلت عزیزم بابت تمام غر زدنها شرمنده و منو بخش و تشکر ویژه دارم که کلی زحمت روی دوشت انداختم طول سرور

یه تشکر خیلی ویژه هم از اکانت رونین ( دانایی عشق و باحال ، حسین با مرام و دوانی عزیزم ) و مهدی کلت یه دونه جنوب شرق که در طول سرور چه قبل از کتیبه و بعد از کتیبه کل حجم دف من رو پارک کردن روی اکانتاشون

پ.ن : مجید جان دست شماهم درد نکنه که کپ خودتو در اختیار من برای پارکینگ قرار دادی فراموش نکردم 😁😁😁 و کلیه اکانتهایی که تعداشون زیاد هست برای نام بردن برای پارک دف

باعث افتخارم بود که در کنار دوستان و رفیق های قدیم و جدید( ببخشید اسم نمیارم کسی از قلم نیوفته شاکی بکشید یا ناراحت) یک سرور دیگه رو تجربه کردم❤❤

پ.ن : الان پیام دادی بقیش یادم رفت نیک روش ، بفرما

پ.ن: یه تشکر ویژه هم از مصی که اخر سرور کمکم کرد:love:

با سلام‌خدمت فروم‌نشینان عزیز

فکر میکنم وقت رفتن باشه

اکانت منم روی حذف رفت

امیدوارم از بازی لذت کافی برده باشید و ببرید

آمار اکانت :

( بدلیل ندادن جنگ‌آموز به اکانت بنده دف سازی خیلی وقت بود خاموش بود )

با تشکر

سلام خدمت فروم نشینان عزیز

سید جان روی صحبت با شماست

خیلی از نفراتی که تراوین بازی میکنن منو نمیشناسن و شاید اندک نفراتی منو بشناسن چون همیشه سرم توی لاک خودم بوده و فروم‌هم پست دومم هست کلا

من همیشه به عنوان کمکی روی اکانتهای علی کینگ توتن ، حاج احمد و اندکی روی اکانتهای محمد ماریو و اگه اشتباه نکنم یکبار هم کمک محمدترنتولا بازی کردم

من به عنوان اندک نفراتی ( شاید به ۳ یا ۴ نفر نرسیم) که از ساید جنوب شرق موندم شرمنده شما شدم که متا به این شکل پیش رفت و سر مسائلی که برای خود من ثابت نشد حذف نکردم و تا پایان سرور خدمت شما هستم

به همگی بابت زحمتشون خسته نباشید میگم و برد هم خدمت ساید ne , sw تبریک عرض منمایم

پ.ن : این سرور آخری بود که ساید اس ای بودم با وجود اینکه همیشه اس ای بازی میکردم ...

سلام خدمت تمامی فروم نشینان و دوستان و رفقای عزیزم

چندین ساله با تراوین سر و کله میزنم ولی هیچوقت فروم ثبت نام نکردم تا به امروز که مورد لطف دوستان و همبازی های تراوینی قرار گرفتم

بابت ابراز همدردی از دوستان تشکر میکنم و امیدوارم روزی بتوانم این محبت دوستان و رفقا را جبران کنم

کوچک همه فروم نشینان عزیز ، فرامرز