شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• سلام سلطون

تو و هادی بیاید.

من شخصا ممد نوبو میفرستم پیش اقا که رضایتشو بگیره‌.

هادیو ببوس

سلام بر کربلایی هومن :)))

حاجاقا میدونم که دلتنگم شدی :) منم دوست دارم

ما به‌ دور از میادین بودیم بازی یادمون رفته شاید باور نکنی ولی عین حقیقته اگه خدا قبول کنه میایم

• بهنام جان دیگه با این پستت ثابت شد که ترسیدین و عدم حضورتونو اعلام کردی دیگه رفتین ته جدول موظب باش سقوط نکنی دسته 2 :d

به نظر من عمده ترین دلیلشم اینه که میدونی متا بسته شده و در خوش بینانه ترین حالت ممکن هم نمیتونی سرور و 3به1 کنی رو ساید قوی مقابلت :d

سلام

اره خداییش :دی

میترسم یوسف با ما متا نکنه اونوقت ما ببازیم و بریم در قه قرا... میبریم 3 سال یکبار ظهور میکنیم وای به حال اینکه ببازیم :)

الان قویه کیه که باید روش 3 به 1 بشه ؟ البته ما همیشه 3 بودیم :دی

پ.ن: آرش فعلا چوسان قدیمو آزاد کن موقع تبدیل چوسان به گوگوریو شد ما میایم :دی

• ادم خواب رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده نه

انتظار داشتم بهنام بیاد بگه ایا تو جلسه از حذف امرداد گفته یا نه ولی......

این بحث برای من بسته شده و فقط یک تاسف باقی مونده در نهایت.

سلام مازیار عزیز

مازیار جان من هیچ وقت صحبت دوران دوستیمون رو هیچ جا جار نمیزنم عزیزم توام اینکارو نکن چون فایده ایی نداره جز دل چرکین شدن، تصمیمی که اون موقع گرفته شده بهترین تصمیم بوده به حرف های دیگرانم زیاد توجه نکن .

به هر حال ما همیشه در حق دوستامون محبت هاشون رو جبران کردیم در همون سرور و نزاشتیم بدهکاری هامون بمونه واسه بعدا

چه اون دوران که با یوسف اینا متا بودیم ( ولی متاسفانه یوسف فکر میکنه فقط اون بوده که محبت کرده و ما جبران نکردیم براش )

چه اون دوران با شما بودیم نزار حرفای دیگران تورو مثل یوسف بکنه :)

اول اینکه حرف بین من و شما چی بود و اینکه میخوای بگی من یه سری حرفا رو زدم یا نه تهش به چه نتیجه ایی میخوای برسی؟

وظیفه هر لیدری در درجه اول اینه ربعشو نگه داره حالا با هر سیاستی که شده شما اینکارو کردی منم اینکارو کردم

چه شما که اون زمان زیر فشار لویال بودی و به ما میگفتی لویالو بزن و ما هم زدیم و میگفتی نزنی دووم نمیاریم و کمک دفی هم حتی بهتون کردیم تو شرایطی که هم داشتیم شمال غربو میزدیم هم جنوب غربو

چه ما که زیر فشار اکسفورد بودیم و شما در حق ما لطف کردید

ما اون سرور نسبت به هم بی حسابیم و هر دو در یه مقطع ایی به هم کمک کردیم و جفتمون هم پشیمون نیستیم و کاملا راضی هستیم بقیش دیگه زیاد مهم نیست چون اخرش همون نتیجه دلخواه به دست اومده و اخر بازی هردومون راضی از سرور رفتیم

به هر حال من به عنوان یک برادر کوچکتر خواهش دارم ازت که به قول ایرج زیاد به گذشته برنگردی و حرفایی که تو جلسات در بسته بین ماها زده شده رو نزاری بیاد کف فروم چون دلیلی نداره بقیه بفهمن

• سلام

ما هیچوقت با شما مشکل نداشتیم و همیشه مثل دوست پشت هم بودیم اما انتظار ندارم پلیرت بیاد همچین سینشو کفتری بده جلو بگه دروغ میگی و شما هم تذکری بهش ندی.

دلیلش اینه که اصل دلیل متای ما با شما همین بود که کسی از سرور نره و تعادل برقرار بمونه اینکه شما چرا گفتید اصلا مهم نیست حتما صلاح بود که گفتی اما دیگه پلیرت نیاد شاخ بشه لطفا.

وقتی پست اول رو گذاشت همینو بهش خصوصی میگفتی نمیچرخید تو فروم حیدر حیدر کنه بهنام جان.

بارها هم من هم مملی گفتیم و باز هم میگیم بهترین متا رو با بهترین تیم از هر نظر بستیم اون سرور ولی حقیقت رو نمیشه جعل کرد که عزیزم.

همونطور که از طرف هیچ پلیرما هیچ حرفی در مورد متا زده نمیشه لطفا شما هم به پلیرهات اینو گوشزد کن.

ممنون

• این پرهام گرین به‌روحیات ما میخوره خوشم اومد ازش بچه‌ باحالیه

خراج بده ، نزنیم

سلام آرش جان امیدوارم که حالت خوب باشه

نظر شما با نظر ۹۹ درصد این فروم متفاوته :دی

خوشحالم از اعلام آمادگی شما حالا واقعا

هادی نمیاد؟ یا اینم شگرد تیم زئوس هست :دی

یک عدد مانی خسته داریم که اگر گردن بگیریش

شاید مثل یک ماهی تیز و لیز بشه

فقط امیدوارم این سری پانیش تروپ نخورید :دی

آخرین سرور نرمال تیم زئوس رکورد بن شدن رو زد

هادی و الیسا و شما رو حداقل یادمه

« Ts2 round 1 »

حالا قضیه چیه که پستای شمارو بچه های

جنوب شرق لایک می‌کنن شمالیا شرقیا لایک نمیکنن؟

شمال شرق شورشو دراوردی نه خراج می‌دی نه لایک؟

نکنه قراره ما با شمال شرق متا کنیم؟؟«نگوووووو»

پ.ن : پرهام جان مطمئنم توتال بهتری نسبت به من هستی و خیلی بهتر مدیریت میکنی ، برات آرزوی موفقیت دارم رفیق <3

بنده لیاقت نشیمنگاه شما رو ندارم

برای همین سام از اکانت ابلیس

به عنوان توتال جنوب غرب برگزیده شد

آقای ریتالین بنده عذر میخوام

ولی رفاقت ما سرور نرمال اسپید ترا خاکستر شد

سرور گذشته هم بارون زد شستش

پس ممنون می‌شم زین پس بنده رو رفیق خطاب نکنی

تماس گرفتی ابراز ندامت کردی ، گفتی به عنوان

بازیکن ساده می‌شینم

بعد در به در گشتی تو شماره های گوشیت

سیاهی لشگرتو اد کردی دوباره فاز ریاست گرفتی

ما جنوب غرب رو برات خالی کردیم بازم می‌گم

مگه نمیخواستی تیم های

زئوس ، آمرداد ، فونیکس ، دفسازدهای شمال شرق

اژدها های جنوب شرق ، کلاهبردارا ، ربلز ، آکسفورد

تگزاس ، .... همه و همه رو در مرز های جنوب غرب

جمع کنی و یک سرور کاپ ۱۰۰ کردن واندر رو بالا سر

ببری؟

پس چچچچچیییییشششششددددد؟

بیا جمع کن دیگه!!!!!

امیر ناجی چیشد؟

والله ما عقده چیزیو نداریم

خودت که می‌دونی تو آی آر

بر عکس تو هم لیدری زیاد دیدیم هم مدال

پس اگر ۱ درصد فکر می‌کنی

میتونی به جنوب غرب لیدری کنی

بسم الله

یه سری عزیزان از برنامه ما می‌پرسند

ما چون خیلی جوجه هستیم!!!

به شخصه تا بزرگترم عمو رضا سورنا

اوکی نده رو بودنمون حساب نکنید

«عمو رضا دستمالم گم شده ، دست خالیم میشه؟»

اگر هم بیایم به همه گفتیم ما فرا تر از سایدیم

یعنی به کسی‌نمیتونم بگم کجا میشینیم

هرجا دلمون بخواد مثلا

کسیم اگر مردش هست یه فیک‌ رو ما بزاره

تا قفل کنیم روش سوراخ مپشو باز کنیم

پ.ن: عمو رضا دستمال رو پیدا کردم

سرم درد می‌کرد بسته بودم دور سرم

کی دنبال شر می‌گرده؟

پ.ن: بعد از فوت پیشوا دست بوسی چه شد؟

مقبره پیشوا فقید سامان بد بوی کبیر در منطقه پاسارگاد یک دسته داره

هرکی دست بوسیدنی مارو میخواد

بیاد دسته مقبره پیشوا رو ببوسه

پ.ن: هر سایدی زود تر خراجشو بده

از حملات تروریستی مصون می‌مونه

پ.ن: یه دوستی داریم که تازه وال کشف کرده

دستمالشم به سمت همه دراز کرده

پ.ن: پستاتون رو می‌بینم فکر می‌کنم نماینده های مجلس به هم نامه میدن ، محترم هااااا

گرده جهان

تنگه زمان

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط P.Green ().

• سلام آقا آرش

۱۰ الی ۲۰ بازیکن دفاعی میخواین؟

شمال غرب میاین؟

• همونطور که از طرف هیچ پلیرما هیچ حرفی در مورد متا زده نمیشه لطفا شما هم به پلیرهات اینو گوشزد کن.

ممنون

سلام و صبح بخیر

مازیار جان اجازه بده تا هنوز فقط یکی دو روز از قضیه نگذشته و توی روز روشن قضیه تحریف نشده این رو روشن کنم ؛

عزیز جان هیچکس راجع به متا حرفی نزد بجز خود شما !

دقت کن دوباره میگم :

شما شروع کردی راجع به متا حرف زدی !

جنابعالی میخوای وسط کل کل با آقای فلانی و فلانی از ربع های دیگه یهو پای متا رو بکشی وسط و قضایا رو اونجوری که خودت دلت میخواد تعریف کنی و پاتو فشار بدی رو گردن هم متاییت و در حد گدای کنار خیابون بیاریش پایین ، بعدم انتظار داری همه دست به سینه نگاهت کنن !؟

خب انتظارت اشتباهه !

اگر اینقدر دلخور میشی که کسی بیاد حرف اون‌ متا رو بزنه و بذاره تو ترازو و سبک سنگینش کنه پس لطفا خودت حرفش رو باز نکن اونوقت خواهی دید همونطور که ما در دو سال گذشته حرفی راجع بهش نزدیم الآن هم نمیزنیم.

در ضمن بحث سینه کفتری کردی بهت پیشنهاد میکنم لحن دو تا پست اولم راجع به این داستان رو مقایسه کن با جوابایی که آقای قلم آبگوشتی شکر خور داد ، بعد راجع به تعریفت از سینه کفتری دوباره فکر کن.

این بحث از نظر من تموم شده ولی تا جایی که باز هم کسی نیاد ما رو تو اون سرور در نقش طفلان یتیم مسلم جا بزنه .

شما پا رو دم ما نذاری ما کارمون رو بلدیم.

خوش گذشت

• این سرور ظاهرا همه سایدها قوی بستن نمیشه به قاطعیت گفت کدوم ساید قویتره

من دوتا سرور جلوی شما بازی کردم یه سرورش با ممد کوماتسو و سارنگ nw یه سرور دیگه با ارمین ne

هر 2 سرور بازی و 3 به1 کردی رو سایدی که شمارو تحت فشار گذاشته بود:d

در کل میشه گفت این سرور همه تیم ها حضور دارن و عیارشون مشخص میشه

بعید هم میدونم سروری دیگه ای بیاد که همه باشن

چون دیگه سن و سال ها رفته بالا همه درگیر زندگی هستن

شما هم حضور داشته باشین باعث جذابیت بیشتر بازی میشین

• سلام بر کربلایی هومن :)))

حاجاقا میدونم که دلتنگم شدی :) منم دوست دارم

ما به‌ دور از میادین بودیم بازی یادمون رفته شاید باور نکنی ولی عین حقیقته اگه خدا قبول کنه میایم

خوش آمد میگم که اومدید و مارو تو بیابون تنها نمیزارید -نیاید ما باید با ماروعقربا سر کنیم:D

• سلام‌ دادا نوکرم تو خوبی؟ اگه میاید ان دبل به نمایندمون تو کربلا میگم برن یسر تا مکه اب زم زم بیارن واسه بکس ان دبل. اگرم ساید دیگه برید پس من نمیام‌ لول

هادی پسر گلم میگه وقت نداره حالا کو‌ تا یک ماه دیگه خدا بزرگه حاجاقا

فداتم داداش

والا خیلی دوست داشتم برای بار چهارم توی این هفده یا هجده سال بازی تراوین ،توی ان دبل باشم ولی خوب از تیم ان ای خبر اومده از اکانت من میخوان نفت روسیه رو تامین کنند،ههههه روسیه!!! شاید هم اکانت من قرار قبرستون نیروهای فلک زده تایوان باشه!البته زیاد فرقی نداره من و کارو دوست های خیلی قدیمی هستیم

چه زمانی که من توتال ان ای بودم و کارو با سیامک فایرلرد درگیر بودوکمکش کردم و چه زمانی که توتال اس دبل بودم و جنگ داخلی داشتیم کارو کمکم میکرد

یادش بخیر یک لحظه یاد مجموعه پرشین افتادم که با رسول و شهلا و جاویدایران زمین اتحادپرشین رو تاسیس کرده بودیم

توی همین ساید سرور سه ایکس گذشته که اولین حضورم بود با اینکه بعد مدت ها برگشته بودم به بازی ونقش کمرنگی داشتم ولی اومده بودم کمک کارو،هرچند خیلی زود از بازی رفتم!

ولی خوب این سایدرو با امرداد وتوی اس ای شروع کردم و از اون سرور دیگه توی اس ای هستم مثل ای ار😊 هرچند خیلی دوست دارم اخرین سرورم رو توی خونه اولم توی تراوین بازی کنم یعنی ان ای ولی خوب فعلا اس ای هستم!

به هادی لئووکارو سلام برسون هم از طرف من هم از طرف یاسر

مخلصت کسری king teutans

• فداتم داداش

والا خیلی دوست داشتم برای بار چهارم توی این هفده یا هجده سال بازی تراوین ،توی ان دبل باشم ولی خوب از تیم ان ای خبر اومده از اکانت من میخوان نفت روسیه رو تامین کنند،ههههه روسیه!!!

همیشه آخر سرور دنبال دوست یابی میرفتی این دفعه قبل شروع سرور😂فقط به رهبر کاتولیک های جهان سلام نرسوندی

آخه لامصب یه جوری خالی ببند کرک و پر خودت نریزه حداقل از اولین سرور تست هامبورگ هنوز ۱۸ سال نگذشته چطوری میگی ۱۸ سال آخه

از کسی که میگه سرور پیش ۱۶ نفر بودیم و ۸ تا اکانت همین انتظار رو میشه داشت

پ ن : حالا نفت نشد میام سیب زمینی میکارم

• درود بر همه .

همیشه و در همه حال باید از تحریف : چه تحریف تاریخ و تاریخی و چه تحریف علمی و و و و جلوگیری کرد .

مثلا سال 2009 تا به الان چند سال گذشته؟

سرور راند پیش اسم شخصی رو دیدم که : لرد آراز .

جالبه این اسمو جوری زدیم که اکانتش تو اس دبل تبدیل شد به تبلیغات منابع و نقره فروشی و چپ و راست تو ریدکال میگفت دلم از اکانت رونین خونه و اون زمان علی چیفر بهم گفت که چکارش کردید و چه بلایی سرش آوردید . این شخص ادعا داشت من هولدر بودم و من لیدر بودم و من و من و من و من و اون بلا رو سرش آوردیم ، همون راندی که سلام سوسیس ( اسم واندر ) 100 شد .

دو راند پیش جوابت رو ندادم پسر جان چونکه در شان و شخصیت خودم ندیدم که بیام و آرشیو تصاویر قدیمی رو از 3.6 قرار بدم پس لطفا تاریخ رو تحریف نکن .

2009 تا 2022 چند سال میشه ؟

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

•               أعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیطَانِ الرَّجِیمِ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

از اونجای که بیشتر اهالی فروم میدونن من اهل پست گذاشتن نیستم^^^^^^8oX/ولی بعضی وقت ها پیش میاد

این ایدی فروم ما هم حبس ابد بود با وصیغه سنگین ازاد شده:) پس رو اعصابم راه نرین باز

فقط خواستم یکی و تا مطلب رو واست روشن کنم خانم سوسانو تا جای که بنده در خاطر دارم امرداد هیچ وقت جلوی زِِئوس بازی نکرده دلیلشم کاملا مشخصه ترس از اساتیر خودش هیچ وقت یه شاگرد نمیتونه جلوی استادش لات بازی در بیار درست باعث پیشرفتت شدیم واسه خود سلسه تاسیس کردی ولی فوت گوزه گری نشونت ندادیم که یه زمانی شاخ نشی خلاصه حوصله کل کل بگو مگو هم ندارم اینا گفتم که جایگاه خودتو بدونی تو که هیچ هنوز هیچ تیمی نتونسته زئوس دهنی کنه په حرفتو سبک سنگین کن بد بدش بیرون

پ.ن هومن دلم واست تنگ شده

پ.ن مجید خدا واست نسازه اخه تراوین بازی کردنت چی بود

پ.ن پلی دادن زئوس هم هنوز صد درصد نیست اگه قرار بر حضور در سرور باشه حتما اعلام میکنیم

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _LEO_ ().

• سلام دوستان

پشمام ریخت واقعا

حداقل قبل از پست گذاشتن یه سر به ویکی پدیا بزنید

۱۸ سال؟؟؟

جوابت در همون عکس مشخصه!

شما به پشم هات فشار نیار سالار عزیز(گوسفند) اونها لازم میشه!

ویکی پدیا که همون 18 ساله^^

ولی فک کنم از سال 2008 تو ایران راه افتاد:/

نه دوست گلم ساید ای ار اخرهای سال ۲۰۰۵و اوایل سال۲۰۰۶شروع به کار کرده

اگه درست خاطرم باشه ولی بازم اینو مطمعن نیستم

چون تقریبا بعد از یک سال از اولین سرور تست سایت ای ار شروع شد!

من نگفتم دقیق هجده سال!گفتم هفده یا هجده سال!

همیشه آخر سرور دنبال دوست یابی میرفتی این دفعه قبل شروع سرور😂فقط به رهبر کاتولیک های جهان سلام نرسوندی

آخه لامصب یه جوری خالی ببند کرک و پر خودت نریزه حداقل از اولین سرور تست هامبورگ هنوز ۱۸ سال نگذشته چطوری میگی ۱۸ سال آخه

از کسی که میگه سرور پیش ۱۶ نفر بودیم و ۸ تا اکانت همین انتظار رو میشه داشت

پ ن : حالا نفت نشد میام سیب زمینی میکارم

کافرهمه را به کیش خود پندارد!

پ ن:شما نفت که هیچ پشم های گوسفندهاتو هم نمیتونی برداری!

درضمن شما از بزرگترت اجازه گرفتی اومدی لنگ میندازی؟

وقت کردی گوشه دهنت رو پاک کن !

دقیقا منم مخالف تحریف هستم!

طبق عکسی که دوستون گذاشتن سال ۲۰۰۴سرور های تراوین شروع شده!یک سال بعد اون سرور های ای ار شروع به کار کرده!

شما اسم لرد اراز رو اوردید و ... و گفتید سال ۲۰۰۹بود!اسم اکانت سلام سوسیس رو اوردید و ادعا کردید که واندر رو صد کرد!

من هیچ ادعای فعلا نکردم!شما میدونی پلیرهای همون اکانت سلام سوسیس که واندر اس ای بود کیا بودن؟؟؟؟

از سال ۲۰۰۹که اخرین سرور اسپید ای ار بود سخن گفتیدمگه تراوین ای ار اون سرور شروع شده که از اون سرور داری مقایسه میکنی!سال ۸۷سرور هفت شروع شد و حدود هشت یا نه ماه طول کشید!سرور یک ای ار یک سال وچند ماه طول کشید!شما عملا داری پلیرهای مثل نیما،فرشید ان ای،علی ویسکی،فرمان،سهیل نپی عزیز،محسن جوریاس،امیرخان،سعید اسکانیا،کیوان،محمدعلی عزیز،کارو چپ دست،ایدین اندوار،مجتبی منراس،حامدخان،پیمان کینگ هکتور،ارش ترجان،بچه های خان خوله،علی نی نی ۳،احسان بسیجی،تیم مسیحا،تیم موتوجت ووووو .... که سال ها قبل از سال ۲۰۰۹بازی کردن و اتحاد های مثل اواتار،پرشین،تن،تاپ ارمی،اساطیر،اذری،hope،اگلیز،الدرز،نکسوس وووو...که چند سال قبل از سال ۲۰۰۹تاسیس شدن رو زیر سوال میبری!

شما شاید سن تراوینیت بیشتر از سیزده سال نباشه ولی دلیل نیست که کسی قبل تر از شما بازی نکرده!

گاهی وقت ها پرسیدن عیب نیست بپرس شاید یک چیزهای یادم بود بهت گفتم از سال های اول

مثل نبودن کتیبه توی سرور یک راند یک!

مثل گذاشتن تیک توی تنظیمات اکانت که اره من دارم از یک سیستم مشترک بازی میکنم!بن نمیشدی!البته تو شاید فقط اون موش موشی یادت باشه که ما واسه نگه داشتنش حاضر بودیم هر ساعت بیدار باشیم!سر هفته با بچه ها توی یاهو نه ریدکال، ریدکال واسه بعد سرور هفت بود جمع میشدیم و موش های که کشته بودیم رو باهم مقایسه میکردیم!

واسه اثباتش میتونی از ادمین عزیز پرسوجو کنی!

دوستان شرمنده پست طولانی شد ولی لازم دونستم از حق خودم نه از حق دوستانی که قبل از سال ۲۰۰۹بازی کردن دفاع کنم!

همه پلیرهای قدیمی چه دوست چه رقیب همه برای من عزیز هستند!وقتی پلیرهای مثل ارش و اشکان و بهنام و محمدعلی و ...رو میبینم خاطرات سال های دور برام زنده میشه،

پ ن: جواب ها همه داده شد هرکس سوالی داره داخل بازی جواب میدم

پ ن:اول بهتره بپرسیم شاید باشد چیزکی

پ ن:پلیرهای اکانت سلام سوسیس رو هم از بقیه بپرسی بهت کامل توضیح میدن که کیا بودن

از این که سطح خودم رو به حدی اوردم پایین که جواب یکسری رو دادم شرمنده خودم هستم که هرچی بگم باز:

نرفت میخ اهنین در سنگ!

با تشکر

• درود مجدد .

اکثر دوستان 2009 ثبت آی دی داشتن تو فروم قبل و بنده نگفتم آخرین سرور اسپید و شما اینو عنوان کردید .

خیال شما راحت که کسی زیر سوال نرفته جز شخص شما و مخاطب بنده شما بودید و با این سیاست ساده ی نوشتاری هدفی رو دنبال میکنید که سرانجامی نداره ( تیم جمع کردن برای دفاع و یا ترور و تخریب شخصی خخ ) . قبل سه ایکس 2 ایکس ران شد و قبلتر هم نرمال و سرور تست ، اصولا پلیر اسپید هم نبودیم و همه ی دوستان نرمال بازی میکردن و . توی همون دوران هم کل کل شدید که نرمال بازها نمیتونن اسپید بازی کنن و برعکسش ثابت شد .

یاهو بله ، اینترنت دایال آپ بله ، بعد ریدکال و اوو ( یاهو تنها مسنجر نبود ) .

حق دفاع؟ خب کسی که بیشتر باید دفاع کنه و بنده رو متلاشی کنه که داداشم باید باشه که رد پاش تو ذهن خیلی ها هست هنوز با اکانت کینگ ایمان و کلانتر سرور هفت قدیم نه شما ، پیمان بلک وار هستش هنوز و ازش بپرس ، اینجا مهران هستش و لازم باشه میاد و میگه .

سطح نداشته .

دوستان پوزش که باعث شدم ایشون قلم فرسایی کنن کف فروم ، حق داره ایشون و از دوستان لرد آراز هستن دیگه .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• خوب خدارو شکر مشخص شد کی شکر خورده. نخودی!

ادم خواب رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده نه

اتفاقا خوب هم بیداره! اومد شمال شرق رو یه بدبخت فلک زده نشون بده که اصلا امرداد هیچ نیازی بهش نداشته و در حق ما لطف کردن. چرا که هنوز شعور و فرهنگ متا رو نداره! پست سعید هم که توی اون سرور هم مشخص شد. دمت گرم پیداش کردی... خیلی خیلی ممنون. بهنام هم خیلی دقیق توضیح داد. امروز با اشکان و بهنام هم تلفنی صحبت کردم. دلیلی نداره ادامه بدیم. کسی که خودشو زده به خواب با یه تلنگر محکم میشه بیدار کرد مازیار... ولی کسی که خودشو زده به نفهمی نمیشه کاری کرد. عدم داشتن ذره ای شهامت این جربزه و مردانگی رو بهش نمیده که بگه آقا ما اشتباه کردیم. البته با زبون بی زبونی از پست اولش تا پست آخرش کاملا مشهود هی داره میگه آقا من که منظورم این نبود، اون بود شکر خوردم. کلا در 4-5 پست چند مدل شکر خورد.

نخودی از سن و سالت خجالت بکش. من رو ضد رفیقم کردی؟ الان باهم گل میگیم گل میشنویم. در ضمن تو توهین رو شروع کردی نه من! تو دروغ و افترا زدن رو با تنفر شروع کردی نه ما! به قول بچه های امید شروعش با شماست ولی تموم کردنش دست ماست. تو یک پست هم که جرات نگه داشتنشو نداشتی یه مشت اراجیف اومدی نوشتی... از الان هم به قول مازیار دیگه پررو میشه فکر میکنه کسیه! جوابت در تمام جوانب هم از سمت ما و هم از سمت لیدرهات با مدارک داده شد. بجات بودم یه مدت حرف نمیزدم.

پی نوشت: دیدی گفتم جوونی و خام؟! هنوز نفهمیدی یا فهمیدی راستین بودن خیلی بهتر از تنفر داشتنه؟ (مخاطب خاص، خودش میدونه)

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: رعایت کنید - اخطار آخر ().

• یا خدا

وقتی میگم نرود میخ اهنین در سنگ همینه!

اومده میگه سال ۲۰۰۹توی سروری بودم که واندر رو اکانت سلام سوسیس یعنی اکانتی که من و رسول روش بازی میکردیم صد کرد!لرد اراز زدن لرد اراز کجا بود جنوب غرب!علی جیفر کجا بود جنوب غرب!دخلش با من چیه نمیدونم!!!!

از سروری حرف میزنه که اخرین سرور اسپید تراوین ای ار قبل از فیلتر بود!و عنوان میکنه که من گفتم!خوب الانم میگم اخرین سرور اسپید ای ار قبل فیلتر بود!

بعدش میای میگی از سال ۲۰۰۹تاسال ۲۰۲۲چند سال میشه؟؟؟؟و بنا رو میزاری که ای ارسال ۲۰۰۹بنا شده:D:D:D<X<X<X

تو عملا داری هرچی پلیر قدیمی هست و اتحاد قدیمی بوده رو با این حرفت زیر سوال میبری!!!

من دو سرور پیش به رعایت ادب هیچی نگفتم گفتم شاید پلیر قدیمی باشه احترام نگه دارم ولی دارم میبینم سنت به سیزده سال بیشتر نمیخوره!

الان میگه قبلش دو ایکس ران شد و قبلش یک ایکس و تست!😅😅😅😅😅

یعنی همه اینها توی همون سال ران شد؟

خودتو برادر دوست خوبم ایمان که خاطرات زیادی ازش دارم معرفی میکنی و هیچی از تاریخچه نمیدونی؟؟؟

نمیدونم چطور با شعور کسانی که فروم میخونند داری بازی میکنی؟؟؟

ساکت باشی نمیگن بلد نیستی حرف بزنی!!!

دوستان شرمنده جواب اینو نمیدادم دیگه میپوکیدم!

چون دقیقا داره پلیرهای که سال ها بازی کردند وناپدید میکنه!

من دیگه جواب نمیدم پست فرسایشی شد

شما رو با افکار گنگ تنها میزارم:D:D:D:D:D

• سلام دوستان

جوابت در همون عکس مشخصه!

نه دوست گلم ساید ای ار اخرهای سال ۲۰۰۵و اوایل سال۲۰۰۶شروع به کار کرده

عرص کردم خدمتت که قبل از گذاشتن پست ویکی پدیا رو یه چک بکن

اینجوری مایه خنده ملت نمیشی

حس میکنم بحث کردن بیشتر باهات توهین به شعور خودمه