Posts by TeXiRa

دوستان عزیز ظاهرا مدیریت محترم تصمیم داره با آقا پرهام و تیم فاقد ادب و شخصیت اش مدارا کنه.

پیشنهاد میکنم همه دوستان از هر سایدی تک تک این افراد رو بلاک کنن و هیچ پستی از این عزیزان رو نه لایک و دیسلایک و نه ریپلای کنن تا کامل بایکوت بشن.

سلام هومن خان

ممنون که قابل دونستید پیشنهاد بنده رو خوندید<3

اما هومن جان از کی تا حالا سخت و زحمت آور بودن یه کاری نشانه مشروعیت اون کار بوده؟

مثل اینه که یه کارتل مواد مخدر بیاد بگه اگه مردم میدونستن کار ما چقدر سخت و خطرناکه دیگه هیچوقت اونو غیر قانونی نمیدونستن^^

من مخالف مولتی بازی سنتی نیستم چون از مثال هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری پیروی میکنه.

اما بات کلا داستانش فرق میکنه

در هیچ حالتی یکنفر حتی اگه تمام کار و زندگیش تراوین باشه نمیتونه 50 تا اکانت رو بصورت دستی جوری هدایت بکنه که مثلا 30 میل دف ازشون استخراج کنه در طول یک سرور

این زحمتی که شما ازش حرف میزنی از لحاظ وقت و انرژی ممکنه نهایتا 5 برابر گردوندن یک تک اکانت باشه در صورتی نتیجه 20 برابره.

یعنی 1000 تومن میدی و اندازه 5000 تومن آش میخوری و اینجاس که استفاده از بات ناعادلانه میشه.

ثانیا در مورد پیشنهاد بنده به نظرم هرکسی تد اطرافیانش حداقل 1 نفر پیدا میشه که سیمکارت دائمی داشته باشه حتما لازم نیست سیمکارت متعلق به خود فرد باشه. اما اگه این با سیمکارت اعتباری هم بخواد این کار صورت بگیره چون اصولا دیگه هممون 2-3 تا سیمکارت داریم محدودیت خاصی واسه مولتی باز های صنعتی ایجاد نمیکنه.

یوسف جان با عرض احترام کاملا باهات مخالفم!

اضافه کردن آپشن های اتومات داخل بازی هرچی بیشتر بشه تفاوت بین بازیکن خوب و متوسط و بد رو کمتر میکنه چون دیگه مدیریت اکانت معنایی نداره...

دیگه راحت طلبی هم تا یه اندازه ای قربونت برم^^

ثانیا کسانی که از بات صرفا برای چرخوندن اکانت اصلی استفاده میکنن من شخصا زیاد موثر نمیدونم تو روند سرور، اما اونجایی بات موثر میشه که طرف 50 تا اکانت مصری میسازه و میذاره رو بات و یک تنه ازش دف چند ده میلیونی میکشه!

پس مشکل اصلی ساخت و ساز و تربیت نیروی خودکاره نه تعدیل خودکار که اگه اینا رو هم سرور بخواد در اختیار همه بذاره که رسما بشینیم دور هم تخمه بشکنیم!

به نظر من باید جلوی رجیستر کردن اکانت بی حد و حساب گرفته بشه تا تاثیر بات ناچیز بشه تو روند سرور

یه پیشنهاد خوبی که آقا لقمان یادمه یه زمانی داده بود ارسال کد تایید برای ثبت نام از طریق شماره همراه بود که یعنی هر شماره همراه فقط مجاز به ساختن یک اکانت که من یکم مودیفای اش میکنم میگم فقط از طریق یک شماره سیمکارت دائمی هم باشه چون خیلیا چندتا سیمکارت اعتباری دارن اما دائمی رو هر شخص فقط یکی داره نهایتا(با پیش شماره 091)

اینجوری دیگه قطعا یه تیم 2-3 نفره نیمتونن 50 تا اکانت رجیستر کنن و جلوی صنعتی بازی شاید از این طریق بتونه گرفته بشه

سیستم تایید پیامکی هم که همه سایت ها دارن این روزا و بعید میدونم کار نشدنی یا خیلی هزینه بری باشه:/

خب ظاهرا هرچی تلاش کردیم آمرداد دم به تله نمیده و قصد حضور ندارن^^

کلا 3 سال یکبار یه سرور بازی میکنن و در فواصل بین اش هم در مورد اون سرور ها صحبت میکنن ، خداقوت ^^

جالبه اشکان داشت بقیه رو نصیحت میکرد که سخت نگیرن و دنبال لذت بردن باشن اونوقت خودشون یه سرور میخوان بیان هزارتا استخاره و نظرسنجی از اعضا باید بکنن، زیر لفظی هم میخوان8o:D

خداروشکر جنوب شرق بدون آمرداد هم قوی هست این سرور مثل سرور قبل

چنتا خیّر برن شمال غربم گردن بگیرن که حیاط خلوت نشه:love: مارو هم اونجا به فرزندی قبول کنن ;(

1.5 ساید به 2.5 ساید داشتیم میجنگیدیم.

محمدعلی جان سلام <3

قطعا متای شما و آمرداد مستحق بُرد بود تو این سرور اما از قدیم گفتن تاریخ رو فاتحان مینویسن ولی جسارتا میخواستم بگم تاریخ رو تحریف شده ننویسید^^

دقیقا تو کدوم مقطع بازی شما داشتید 2.5 به 1.5 میجنگیدید دقیقا؟! :/

تا قبل حذف شمال غرب که اصلا لویالی وجود نداشت حتی با فرض متای شرقی-غربی بازی تا زمان حذف شمال غرب 2 به 2 بود. بعد حذف شمال غربم که جز علی فلوید کس خاصی تو اون ساید NW نموند و تقریبا بیابون بود اون ساید برای همین هم منحصر هاشون رو به راحتی آمرداد زد.

ثانیا شما لویال رو نصف ساید شمال شرق حساب کردید؟ آر یو کیدینگ می؟ ^^

لویال از لحاظ تعداد اکانت حتی 20 درصد شمال شرقم محسوب نمیشدن.

اتفاقا یادمه تو فروم اون سرور شما همیشه به عنوان یه اقلیت اخلالگر ازشون یاد میکردید حالا اینجا شدن نصف ساید شمال شرق؟^^

اما از لحاظ اکانتی بخوایم حساب کنیم متای شما بعد از حذف شمال غرب شامل حداقل 60 درصد اکانت های سرور میشد پس فداتون بشم حقایق رو وارونه نشون ندید خواهشا;)

در ضمن اون جریان 170کی که شما رو ظاهرا خیلی عصبی کرده بود رو به خدا تیرداد از بچه های آمرداد گفت نه بچه های جنوب غرب 8o

در مجموع تنها سایدی که توان اینو داشت اون سرور جلوی آمردادو بگیره آکسفورد بود که بعد حذف اون بزرگواران شمال شرق دو انتخاب داشت: 1. اینکه در کنار SW جلوی آمرداد مقاومت کنه و زودتر حذف بشه 2. اینکه به آمرداد کمک کنه ساید SW رو حذف کنه و خودش آخر حذف بشه

که شما دومی رو انتخاب کردی که هم منطقی بود هم دردسر کمتری براتون داشت اما اینقدر حماسه ساختن دیگه نداره عزیزدلم^^

بشخصه فکر میکنم تیم فعلی شمال شرق به چیزی هم بخواد افتخار کنه به دو سروری که خودش 100 کرد افتخار کنه مگرنه تو پازل وینری آمرداد بودن و در نهایت حذف کردن چیز قابل افتخاری نیست بزرگوار

خیلی مخلصیم :love:

پ.ن: بنده هم میرم تو شمال غرب این سرور تا اونجا کُنج عُزلت نشینم^^

خدارو چه دیدی شاید دوست جدید پیدا کردیم تیم شدیم اونجا

ممنون مازیار خان

توضیحات کامل و عالی بود <3

اگر آمرداد این سرور شرکت کنه و طبق گفته مجید آخیلیوس زئوس هم گفته اگه آمرداد بیاد اونا هم شرکت میکنن به نظرم جذاب ترین سرور بعد فیلتر ایران رو شاهد خواهیم بود با وجود 4 ساید قدرتمند :)

به نظرم شاید دیگه همچنین فرصتی پیش نیاد که دور هم از تراوین لذت ببریم آدم از فردای خودش خبر نداره :rolleyes:

برای همین از همه تیم هایی که دو دل هستن برای حضور دعوت میکنم شک نکنن واسه حضور تو این سرور

خصوصا آمردادی های عزیز

جنوب شرق همین الانشم پلیر های بسیار خوبی اعلام حضور کردن از جمله تیم حرفه ای ربلز و از بابت حضور پلیر نگرانی نباید داشته باشن.

مازیار خان سلام عرض شد

بنده اون سرور یکی از پلیر های ساید جنوب غرب بودم خواستم مطالبی رو عرض کنم خدمتتون:)

اولا اینکه شما به نظرم تعیین کننده ترین فرد اون سرور بودید.

اون سرور اما موضوع این بود که آمرداد اعلام کرده بود میخواد هرجور شده هتریک کنه و انصافا تیم بزرگ و خوبی تشکیل داده بودن و مابقی کسایی هم که توی آمرداد نبودن طبیعتا اومده بودن حال آمردادو بگیرن ^^

اما عجیب اینجا بود که آمردادی که با اون همه ادعا و اون تیم خفن اومده بود و تو فروم رسما اعلام کرده بودن همه رو میزنن به روز 50 سرور نرسیده واسه کمک سمت یک ساید دیگه دست دراز کردن که این خودش یه پوینت منفی بود برای اعتبارشون به نظرم;)

اما در نهایت شما آمرداد رو از اون مخمصه نجات دادید و جلوی حذف تعداد زیادی از پلیر هاشونو گرفتید و بلافاصله بعدشم که حریف اصلی شون از سرور رفت و همه جوری مسیر رو براشون هموار کردید.

طبیعتا بعد از حذف جنوب غرب زمان این بود که آمرداد بدهی اش به ساید شما رو ادا کنه و حداقل واندر مشترک مرزی تون رو 100 کنید یعنی این کمترین استحقاق ساید شمال شرق بود. :/

اما در کمال تعجب بلافاصله بعد از حذف جنوب غرب شما هم تمام اکانت هاتون و حذف کردید تا واندر مرکزی ساید جنوب شرق 100 بشه و تمام اعتبار این موضوع به آمرداد برسه.

یعنی عملاً نقش جاده صاف کن آمرداد رو شما داشتی اون سرور و شمال شرق هیچ سودی از مواضعی که شما اتخاذ کردی نبرد.

من خیلی دوست دارم حداقل علت اون حذف آخر کار رو بدونم

اگر دوست داشتید با گذشت دو سال بعد از اون سرور حداقل علتشو بگید^^

خیلی مخلصیم <3

یوسف خان سلام

خیلی متاسف شدم این پست ات رو خوندم اما باید تاکید کنم شما مشکل جنوب غرب نیستی اما کسی هم نبودی که بتونی مشکلات اش رو حل کنی.

سه چهار سرور پیش که تیم محافظین رو تشکیل دادی شخصا امیدوار بودم روز به روز پیشرفت کنید اما مدام درجا زدید و حتی اعتبار این تیم از دست رفت به طوری که هر سروری ران بشه گزینه آخر بُرد هستید و حتی تیم های مختلف تمایلی به همکاری باهاتون ندارن چون از ضعف هاتون آگاه ان.

اما دلایلی که خودم به ذهنم میرسه برای این موضوع اولیش اینه که هیچ فیلتری واسه جذب پلیر نداری و همیشه دیدگاهت اینه که پلیر تو ساید هرچی بیشتر بهتر (ترجیح دادن کمیت به کیفیت) :/

دوما اینکه بیشتر شخصیت مهربونی داری تا شخصیت کاریزماتیک و خیلی از افراد سایدت از این موضوع سو استفاده میکنن و خیلی جاها حرفت بُرش نداره (لیدر باید گند اخلاق و بی اعصاب باشه:D)

سوما تیم ات برای کتیبه ها تقریبا هیچوقت برنامه خوبی نداشته و با کمال احترام واندرزنی تا حالا از شما دیده نشده هرچند تو ساخت دف نسبت به خودتون خوب عمل میکنید اما ساید بدون واندرزن مثل ببر بدون دندونه^^

و نهایتا اینکه اصول مولتی بازی رو بلد نیستید و برای همین قدرت رقابت ندارید با سایر تیم های مولتی باز

شخصا تورو آدم متشخص و سالمی میدونم

قطعا تو زندگی شخصی ات هم انسان موفقی هستی

ولی تراوین اصول و قوانین خاص خودشو داره ;)

امیدوارم یک روز بتونی ساید محبوب ات رو برنده کنی اما تا اون روز خیلی فاصله داری :*