Posts by ƘƖƝƓ ƇƛƝƬƠƝƛ

حاجی تو از کجا در اومدی هی اسم مارو میاری؟ کسی دعوت نامه نداده بهت. توروخدااااا بیا مارو دوست داشته باش. هی اروم نشستیم نمیزارن

برو اس دبل بازی بکن از تیم ما کسی کاری با اس دبل نداره

هر ویرایش شد لیدر شده تیم زده‌ واسه ما :)))

بیا پیش خودم اگر ارمین صداش دراومد میزنم صدا بز بده :)))

هادی ام اشانتیون میدم بهت دیگه چی میخوای جوجو؟

سلام سلطون

تو و هادی بیاید.

من شخصا ممد نوبو میفرستم پیش اقا که رضایتشو بگیره‌.

هادیو ببوس

سلام بر کربلایی هومن :)))

حاجاقا میدونم که دلتنگم شدی :) منم دوست دارم

ما به‌ دور از میادین بودیم بازی یادمون رفته شاید باور نکنی ولی عین حقیقته اگه خدا قبول کنه میایم

سلام‌ دادا نوکرم تو خوبی؟ اگه میاید ان دبل به نمایندمون تو کربلا میگم برن یسر تا مکه اب زم زم بیارن واسه بکس ان دبل. اگرم ساید دیگه برید پس من نمیام‌ لول

هادی پسر گلم میگه وقت نداره حالا کو‌ تا یک ماه دیگه خدا بزرگه حاجاقا

بسم الله الرحمن الرحیم

بهنام به ما هم یه حالی دادین؟

داداشه گلم گوگوریو پهناوره ما نگفتیم امرداد بیاد‌

ما افتخارمون صادرات توتال لیدره از اشکان بگیر تا امید

این پرهام گرین به‌روحیات ما میخوره خوشم اومد ازش بچه‌ باحالیه

علی فلویدم غلط اضافی کرده خواسته بره اس ای

یکی از بچه ها رو فرستادم کربلا اگه اقا قبول کرد تیم‌ ما میاد

داداش راه اسون دادم دستتا

برو ببین مولتیای کدوم پلیر چراغش سبز یا زرد یا حتی قرمز شده(نمیدونم این سرور چند روزه رنگا عوض میشه) متهمو از تو همونا پیدا کن؛ سری قبل کار بچهای شمال شرق بود؛(باز اگه میخوای به جواب برسی سریعتر چک کن تا وقت نکردن با تور همه رو آبی و سبز کنن؛ هرکدوم دیدی نصفش سبزه نصفش زرد یکی دوتاش آبی؛ بدون داره ردپا پاک میکنه؛ البته اگه خودت واقعا ندونی کار کی بوده)

شما اینکارو بکن متهمو واسه ما پیدا کن ۲۵ک کاتا خودم میدم بهت؛ بوس

داداش با اختلاف بهترین پست تمام ادوار تراوین همین پسته خداییش مارو باش داریم جلو کیا بازی میکنیم ( سبحان الله )

اسطوره تویی علی پروین اداتو در میاره

باشه حاجی تو ماله زمانه دایناسورا چی بهت دادن بیا ویترین افتخاراتت رو رونمایی کن همه ببینن

افرین دیگه حرف از مردونگی نزنیا تو کلا مشکل روحی روانی داری دادا یه سرور میپری به رفیق های چندین سالت بعد سرور ۲x میپری به رفیقای جدیدت الانم حرف از پای حرف واسادن میزنی اگه من بگم میخوام بپرم تو چاه بیا اونجا میای؟:) برو خدا روزیتو جای دیگه بده فقط لب و دهنی هر سرورم صفر میشی یا حذف میکنی باز میای میگی من اومدم کسی نبوووووووووود ؟؟؟؟

حرفتو واضح بگو پای چه حرفی وایسم؟

داداشه من تو گفتی تو سرور فیک بازی نمیکنی هر سریم اومدی گفتی علارغم دعوت دوستان تو سرورای فیک بازی نمیکنی

دوستان چالش جدید سال

آیا مجید پای حرفش وا میسه؟؟؟؟؟ مجید چه میکند ؟ بازی میکند ؟ بازی نمیکند؟ :)))))

حاجی تو زورو اینارو ول کن ما پیغام پسغام فرستادیم مردونگیتو تست کنیم ببینیم پا حرفت وامیسی یا نه :)

حالا توپ تو زمین تو یه بزرگ مرد یه مرددددددددد پا حرفت وامیسی ای بزرگ مرد تاریخ بشریت ؟؟؟؟؟؟ :)))))))))))

اره حاجی دیدم از اون یه سروری که مثلا تموم کردی هزارتا شات و فیلم گرفتی :) تا دو سال پیش همر کپ میکشیدی اره حاجی اونموقع که تو همر کپ میکشیدی ما ۲۰ موج تو یه ثانیه میزدیم

راستی واسه من افت داره تورو بزنم .. بزنم بگم کیو زدم ؟؟؟؟ خیالت راحت

هادی حرف زده باید پای حرفش واسه؟؟؟؟؟ توام تو کله سرورا اینجا میگفتی تو فرومش که من سرور فیک بازی نمیکنم چی شد عمویی؟؟؟؟؟ توام مرد باش پا حرفت واسا لوووووووول هادی خیلی مرد تو نگران خودت باش بدو برو سرورای کام نکه خیلیم کارت درسته جای تو اینجا نیست

آدم .... که میخوره تا تهشو میخوره نیم کیلو باش ولی مرد باش یه مرد تو ne باشه اونم مجیده همیشه خبردار رو پاشو حرفش وامیسه لووووووول

مجید دادا تو کلا ازونایی که ۲ ساعت بزننت بلند میشی میگی من زدمتون :) کسی که هر سرور یا صفر میشه یا اکانت میفروشه یا حذف میکنه جدا ارزش بحث و کل کل نداره اینجام الگی واسه خودت فاز لاتی برندار

همین که تیمتونو به بهونه ما جم میکنید ( روز ۲۰ بازی لول ) و انقد درگیره مایید خودش همه چیو نشون میده انقدم این پسر من هادی ور نرید باهاش این ازیناس که دست بهش بزنی ..... پس ور نرید افرین

سانچو هنوز نیومده پس بمونید تو خماری :)

و خداوند صبرکنندگان را دوست دارد

دوستان زعوسی یه سوال اگه الان خبر بدن سانچو مرده شما چکار میکنید؟

ارش فکر کنم از ناراحتی تیم زعوسو لغوش بکنی =O=O=O

داداشه گلم :) حاجی یه عده اینجا میان عقده خالی کنن مام میایم باهاشون بازی میکنیم میایم نمیایم یکم حال کنیم بلاخره اینم یجور تفریحه دیگه

امین جان نمیدونم شما با چه کسایی پلی دادی و به چه کسایی زنگ زدی به عنوان لیدر ایگلز :)) اما بنده تماس گرفتم با دوستانم و گفتن کسی به نیک aminS نمیشناسن حقیقتا بنده هم یه امین میشناسم اونم aminbig هست که الان پسرش کنکوریه گمون نکنم شما باشی .. نمیدونم قبل فیلتر پلی دادید یا خیر که اگرم پلی دادید پلیری نبودید که اسمتون و به خاطر بسپارم اما تیم ایگلز بعد فیلتر منحل شد و دیگه جوین ندادیم .. حالا بعد فیلتر چندین تیم فیک ایگلز تشکیل شد و شمام جوینش شدین نمیدونم اما خبرش میرسید که فیک مارو زدنو حقیقتا واس ما مهم نبود چون کلن تراوینو گذاشته بودیم کنار و فکر برگشت نداشتیم.. شما که زنگ میزنی یه زنگم به شایان یا اردشیر یا پوریا یا کسری بزن بپرس عرفان میشناسن!؟ با همرای رومنش خاطره دارن یا نه!؟ البته اگه شماره هاشونو داشته باشید. بنده هم به صورت پرایوت جوابتونو دادم اما دیدم جواب ندادید گفتم اینجا جواب بدم ... فروم نویسیم از حوصله من خارجه و کلا نمیخواستم بنویسم ولی چند تا از دوستان اومدن پیام دادن مجبور شدم اینجا بنویسم .. امیدوارم شک و شبهتون بر طرف شه

پ.ن: اگه یه وقت فیک تیمتونو زدن واکنش نشون بدید پس فردا پلیراش میان میگن خودتون فیکید :))

پ.ن: هسته اصلی تیم؟! :))))

داداش زیاد سخت نگیر سرباز گمنام زیاده تا دلت بخواد :)

طبق ادعای اسکای المان :

جیدون سانچو با منچستر به توافق شخصی رسید.

فقط مونده قرار داد بین دو باشگان که دورتموند از 111 میلیون یورو پا پس کشیده و به 66 میلیون یورو هم رضایت داده . فقط مونده منچستر قرار داد رو قطعی کنه . گفتم بچه های فروم در جریان باشید

پ.ن انشالله که خی

looooooooool

نه خوشم اومد :) خدا بده برکت

اسکای خیلی خبرگذاریه مطمئنیه ولی تا رسمیش نیاد فایده نداره لول

سلام داداش چرا حالا ترسیدی؟ ما که نگفتیم میایم :) هنوز وودوارد داره مذاکره میکنه هنوز منچستر سانچو رو نخریده ریلکش باش

هادی میخواست بزنه ولی من گفتم ارزش نداره بزار بازی کنه حالشو ببره ولی همین هادی که میگی همون سرور ۲x میگفت با مجید ببندیم بچه خوبیه خودتم میشناسیش شاید اینجا یچی بگه ولی مرام معرفتشو هیچکی نداره ...تو این بازیم هرکسی یه کارنامه ای داره هادیم کارنامش مشخصه

آرش من و تو کامل همدیگرو میشناسیم هم من میدونم هم خودت میدونی سروری مطمین نباشی نمیبری نمیایی میگی سروری میرم باید ببرم رزومم خراب نشه همیشه هم ترس از 3به1 داری

سرور قبلای هم هادی قول داده بود بزنه منو که تاپیکشو نگاه کنی همون هفته اول اومدن اسم اکانتمو دادم مولتی هاتونم داشتم رید میکردم تنها کار مثبتی که میکردید نامه زدید اتک نده مولتی های اکانت two haji هست شما اگه بزن بودید اون اکانتو توو 20 روز باید جمع میکردید توو nw دیدم هیچ خبری از هادی نشد اکانتو و مولتی هارو دادم به امیر علی به عنوان مولتی استفاده کنه

همون اکانتی که مولتی استفاده میشد ازتون جنگ بزرگ زد با همری که فقط توو 1ماه اول شارژ شد از ناتار و مولتی های خودتون بعد هادی روز 60 اومد گفت من اکانت مارادونام بیایید بزنید

حالا چه بیایید چه نیاد من هستم مغازه هامم سر کرونا تعطیله بیکار و علاف

اون بالا گفتم که بهت تو برو تو تمام سرورای نرمال و اسپید ای اری که من بازی کردم یه لینک یا عکس بیار که فقط ۱ اکانت همرشو از سه ساید دیگه زده باشه به واندری غیر از nw من این بازیو میبوسم میزارم کنار . پس تا تیمم کامل جمع نشه هیچوقت نمیام ( نکته جالبش اینه که تو همه این سرورا حتی یک همرم از تیم ما صفر نشده لول )

سرور قبلم که میگی ما کلا ۱ اکانت مارادونا بودیم و خودتم خوب میدونی ... تو که منو خوب میشناسی پس اینم میدونی که من کتیبه بزرگ فقط چشم و انبارشو جمع میکنم تو همه ی سرورا جنگ بزرگ و چکمه بزرگو اصلا همر نمیزنم واسش :) اینم خوب میدونی که همیشه میگم اکانت دف سازی که کتیبه رفت روش باید شا...شید به دفش چون اون اکانت دیگه دفش واسه ساید نیست واسه کتیبشه :) نمونش بابک و جنگ بزرگ و عقده ی رکورد دف لول

منم خیلی دلم میخواد بازی کنم هر ۱ ساعت یبار رفرش میکنم ببینم سانچو اومد یا نه :)

هادی جون اون سرور در حد همر جنگی های ان ای هم نبودید زیر سایه ne شاخ شدید بعد میگی له میکردید لووووول

این سرور ببینم چیکاره ای سورپرایز برات زیاد دارم خوشحالم که بالاخره افتادی توو تله اول سرور ابراز وجود کردی :d

من که گفتم انگاری جدی نگرفتی اگه سانچو اومد منچستر ما هم میایم شمام بمونید تو خماری که میایم یا نمیایم خدا بده برکت به زئوس و پلیراش که اینهمه ادم میخان مارو بندازن تو تله :)‌

افرین خدا خیرت بده من اون سرور و اصلا قرار نبود بازی کنم تو زنگ زدی گفتم تایم ندارم دیگه واسه تیم بستن و اگر بیام باز ۳ به ۱ میشه که گفتی بیا با هم میبندیم منم اومدم اگه یادت باشه هادی و سینامی ۴ روز از بازی گذشته بود که اکانت زدن پس هی نگو من تا متام جور نباشه پلی نمیدم تیم ما اکثرن بالای ۳۰ سال سن دارن همه با این قیمت دلار الان نه اعصاب بازی کردن دارن نه حوصلشو پس اگه تیم ما تو این ۲ سال درست جم نمیشه سر اینه نه ریزش پلیر

خودت تو ما بودی میدونی رابطه ماهارو تو nw

راجب اون سرور نرماله بازم میگم من واقعا خبر نداشتم ترسی هم ندارم که بخوام دروغ بگم اون سرور 2x هم که انبار خودمو دادم بهت اول از همه